Pojkar Blå (2021/22)

Gruppspel
Pojkar Blå A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 10:30 168000002 IFK Gnesta - Nykvarns IF Amanda Sigurbjörnsson, Robin Hynninen Gnesta Sporthall
2021-10-02 12:15 168000001 Onyx IBS - Torshälla IBK Mats-Ola Svensson, Magnus Appelkvist Rosvalla Arena
2021-10-09 12:00 168000004 IFK Gnesta - Onyx IBS Amanda Sigurbjörnsson, Oscar Gärling Gnesta Sporthall
2021-10-10 12:30 168000003 Torshälla IBK - Telge SIBK Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2021-10-17 10:00 168000005 Telge SIBK - Nykvarns IF Leon Järnhäll Karlsson, Kjell Rolin Västergård Arena A
2021-10-17 11:15 168000006 Torshälla IBK - IFK Gnesta Göran Engfors, Linus Broberg Skjulstahallen A
2021-10-23 12:15 168000008 Onyx IBS - Nykvarns IF Daniel Jävergren, Magnus Appelkvist Rosvalla C-hall
2021-10-24 11:45 168000007 IFK Gnesta - Telge SIBK Oscar Gärling, Robin Hynninen Gnesta Sporthall
2021-11-13 13:00 168000010 Nykvarns IF - Torshälla IBK Albin Aro Rydén, Dennie Rydén Björkestahallen
2021-11-14 11:30 168000009 Telge SIBK - Onyx IBS Leon Järnhäll Karlsson, Kjell Rolin Västergård Arena A
2021-11-20 11:45 168000012 Nykvarns IF - IFK Gnesta Joacim Hansson, Mikael Tegel Björkestahallen
2021-11-21 12:30 168000011 Torshälla IBK - Onyx IBS Sandra Gustavsson, Göran Engfors Skjulstahallen A
2021-11-27 13:30 168000013 Telge SIBK - Torshälla IBK Mauricio Diaz, Göran Engfors Västergård Arena A
2021-11-28 10:45 168000014 Onyx IBS - IFK Gnesta Jacob Lindblom, Niclas Andersson Rosvalla C-hall
2021-12-05 13:00 168000016 IFK Gnesta - Torshälla IBK Mikael Tegel, Joacim Hansson Gnesta Sporthall
2021-12-05 15:30 168000015 Nykvarns IF - Telge SIBK Josef Johancsik, Kjell Rolin Björkestahallen
2021-12-12 10:30 168000018 Nykvarns IF - Onyx IBS Albin Aro Rydén, Dennie Rydén Björkestahallen
2021-12-12 11:30 168000017 Telge SIBK - IFK Gnesta Kjell Rolin, Josef Johancsik Västergård Arena A
2021-12-18 11:00 168000019 Onyx IBS - Telge SIBK Håkan Rask, Felicia Rask Rosvalla C-hall
2021-12-19 11:15 168000020 Torshälla IBK - Nykvarns IF Sandra Gustavsson, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2022-01-15 14:00 168000021 Onyx IBS - Torshälla IBK , Niclas Andersson Gripenskolan
2022-01-16 11:00 168000022 IFK Gnesta - Nykvarns IF Frida Stenudd, Jennifer Holmberg Gnesta Sporthall
2022-01-23 10:00 168000023 Torshälla IBK - Telge SIBK Göran Karlsson, Michael Amberg Skjulstahallen A
2022-02-11 18:30 168000024 IFK Gnesta - Onyx IBS Jennifer Holmberg, Frida Stenudd Gnesta Sporthall
2022-01-29 09:00 168000025 Telge SIBK - Nykvarns IF Leon Järnhäll Karlsson, Josef Johancsik Västergård Arena A
2022-01-30 12:30 168000026 Torshälla IBK - IFK Gnesta Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2022-02-05 12:00 168000027 IFK Gnesta - Telge SIBK Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Gnesta Sporthall
2022-02-06 11:30 168000028 Onyx IBS - Nykvarns IF Niclas Andersson, Jacob Lindblom Ramdalens Sportcenter
2022-02-12 10:30 168000030 Nykvarns IF - Torshälla IBK Kjell Rolin, Josef Johancsik Björkestahallen
2022-02-13 10:00 168000029 Telge SIBK - Onyx IBS Leon Järnhäll Karlsson, Kjell Rolin Västergård Arena A
2022-02-19 11:45 168000032 Nykvarns IF - IFK Gnesta Mikko Mäkelä, Amanda Sigurbjörnsson Björkestahallen
2022-03-19 15:00 168000031 Torshälla IBK - Onyx IBS Johanna Jokinen, Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
2022-03-12 11:15 168000034 Onyx IBS - IFK Gnesta Mats-Ola Svensson, Niclas Andersson Rosvalla Arena
2022-03-12 16:15 168000033 Telge SIBK - Torshälla IBK Mikael Tegel, Joacim Hansson Västergård Arena A
2022-03-19 11:45 168000035 Nykvarns IF - Telge SIBK Mauricio Diaz, Dennis Wagermark Björkestahallen
2022-03-20 11:00 168000036 IFK Gnesta - Torshälla IBK Jennifer Holmberg, Frida Stenudd Gnesta Sporthall
2022-03-26 09:00 168000037 Telge SIBK - IFK Gnesta Kerrellos Jamal, Leon Järnhäll Karlsson Västergård Arena A
2022-03-26 10:30 168000038 Nykvarns IF - Onyx IBS Inst. Björkestahallen
2021-12-11 12:15 168000040 Torshälla IBK - Nykvarns IF Michael Amberg, Martin Morén Skjulstahallen A
2022-03-25 18:30 168000039 Onyx IBS - Telge SIBK , Daniel Jävergren Rosvalla C-hall
Pojkar Blå B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-09 10:30 168005002 Järna SK - Onyx IBS Nyköping svart Leon Järnhäll Karlsson, Kjell Rolin Hölö Allaktivitetshall
2021-10-09 11:00 168005009 Mesta IBK - Strängnäs IBK Röd Johanna Jokinen, Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
2021-10-09 12:00 168005001 Onyx IBS Nyköping Vit - Torshälla IBK Vit Jacob Lindblom, Niclas Andersson Rosvalla Arena
2021-10-09 12:00 168005005 Pershagens SK - Onyx IBS Oxelösund Aarre Hietanen, Mikael Tegel Pershagens Sporthall
2021-10-10 10:30 168005004 Nykvarns IF Svart - Katrineholms IBF Josef Johancsik, Kjell Rolin Björkestahallen
2021-10-10 11:15 168005008 Torshälla IBK SVART - Telge SIBK Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2021-10-10 12:00 168005007 IFK Gnesta - Nykvarns IF Vit Oscar Gärling, Dennis Wagermark Gnesta Sporthall
2021-10-16 10:00 168005017 Strängnäs IBK Röd - Nykvarns IF Vit Daniel Jävergren, Ingela Hedlund Thomas Arena
2021-10-16 12:15 168005018 Mesta IBK - Torshälla IBK SVART Casper Larsson, Göran Engfors Skjulstahallen A
2021-10-16 13:00 168005014 IFK Mariefred - Nykvarns IF Svart Dennie Rydén, Albin Aro Rydén Hammarens IP
2021-10-17 10:00 168005010 Torshälla IBK Vit - Onyx IBS Nyköping Vit Linus Broberg, Göran Engfors Skjulstahallen A
2021-10-17 10:00 168005011 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Nyköping svart Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Hedebyhallen
2021-10-17 10:15 168005012 Katrineholms IBF - Järna SK Karl-Gustav Bergström, Dennis Wagermark Duveholmshallen A
2021-10-17 15:30 168005015 IFK Gnesta - Pershagens SK Joacim Hansson, Mikael Tegel Gnesta Sporthall
2021-10-23 11:30 168005025 Pershagens SK - Strängnäs IBK Röd Joacim Hansson, Mikael Tegel Pershagens Sporthall
2021-10-23 11:45 168005024 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Amanda Sigurbjörnsson, Mats Hällgren Björkestahallen
2021-10-23 13:00 168005027 Nykvarns IF Vit - Torshälla IBK SVART Mats Hällgren, Amanda Sigurbjörnsson Björkestahallen
2021-10-23 13:30 168005021 Onyx IBS Nyköping svart - Onyx IBS Oxelösund Daniel Jävergren, Magnus Appelkvist Rosvalla C-hall
2021-10-23 13:45 168005022 Järna SK - IFK Mariefred Göran Karlsson, Ivan Wahlström Hölö Allaktivitetshall
2021-10-23 14:45 168005019 Onyx IBS Nyköping Vit - Trosa Edanö IBK Magnus Appelkvist, Daniel Jävergren Rosvalla C-hall
2021-10-24 12:30 168005020 Torshälla IBK Vit - Katrineholms IBF Göran Karlsson, Mikko Mäkelä Skjulstahallen A
2021-11-13 12:00 168005034 Mesta IBK - Nykvarns IF Svart Hampus Larsson, Michael Amberg Vilsta Sporthall
2021-11-13 15:00 168005031 IFK Gnesta - Onyx IBS Nyköping svart Oscar Gärling, Sigge Maurer Gnesta Sporthall
2021-11-14 10:00 168005032 Telge SIBK - Järna SK Leon Järnhäll Karlsson, Kjell Rolin Västergård Arena A
2021-11-14 10:00 168005035 Torshälla IBK SVART - Pershagens SK Peter Sigurbjörnsson, Karl-Gustav Bergström Skjulstahallen A
2021-11-14 10:30 168005029 Onyx IBS Oxelösund - Trosa Edanö IBK Mats-Ola Svensson, Magnus Appelkvist Ramdalens Sportcenter
2021-11-14 12:00 168005030 IFK Mariefred - Torshälla IBK Vit Albin Aro Rydén, Dennie Rydén Hammarens IP
2021-11-14 13:30 168005028 Katrineholms IBF - Onyx IBS Nyköping Vit Göran Karlsson, Mikko Mäkelä Duveholmshallen A
2021-11-20 10:00 168005037 Onyx IBS Nyköping Vit - Nykvarns IF Vit Jacob Lindblom, Mats-Ola Svensson Rosvalla Arena
2021-11-20 10:30 168005044 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Oxelösund Mikael Tegel, Joacim Hansson Björkestahallen
2021-11-20 13:45 168005041 Onyx IBS Nyköping svart - Strängnäs IBK Röd Magnus Appelkvist, Mats-Ola Svensson Rosvalla Arena
2021-11-20 13:45 168005042 Järna SK - Mesta IBK Kjell Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2021-11-20 15:00 168005038 Katrineholms IBF - IFK Mariefred Inst. Duveholmshallen A
2021-11-21 11:15 168005040 Torshälla IBK Vit - Telge SIBK Sandra Gustavsson, Göran Engfors Skjulstahallen A
2021-11-21 12:30 168005039 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta Oscar Gärling, Dennis Wagermark Hedebyhallen
2021-11-26 18:30 168005047 IFK Gnesta - Onyx IBS Oxelösund Amanda Sigurbjörnsson, Oscar Gärling Gnesta Sporthall
2021-11-27 10:30 168005048 Telge SIBK - Katrineholms IBF Mikael Tegel, Joacim Hansson Västergård Arena A
2021-11-27 11:45 168005052 Nykvarns IF Vit - Järna SK Peter Sigurbjörnsson, Karl-Gustav Bergström Björkestahallen
2021-11-27 12:15 168005050 Mesta IBK - Torshälla IBK Vit Johan Engvall, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2021-11-27 12:30 168005054 Pershagens SK - Nykvarns IF Svart Oscar Gärling, Dennis Wagermark Pershagens Sporthall
2021-11-27 13:00 168005046 IFK Mariefred - Onyx IBS Nyköping Vit Hammarens IP
2021-11-28 10:30 168005049 Strängnäs IBK Röd - Trosa Edanö IBK Oscar Hagström, Dennie Rydén Karinslundshallen
2021-11-28 11:15 168005051 Torshälla IBK SVART - Onyx IBS Nyköping svart Michael Amberg, Amanda Sigurbjörnsson Skjulstahallen A
2021-12-04 10:00 168005055 Onyx IBS Nyköping Vit - IFK Gnesta Jacob Lindblom, Erik Ljung Gripenskolan
2021-12-04 11:45 168005057 Onyx IBS Oxelösund - Strängnäs IBK Röd Jacob Lindblom, Mats-Ola Svensson Ramdalens Sportcenter
2021-12-04 13:00 168005056 IFK Mariefred - Telge SIBK Dennie Rydén, Albin Aro Rydén Hammarens IP
2021-12-04 13:00 168005059 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK SVART Oscar Gärling, Leo Lindh Hedebyhallen
2021-12-05 10:00 168005060 Torshälla IBK Vit - Nykvarns IF Vit Albin Aro Rydén, Dennie Rydén Skjulstahallen A
2021-12-05 10:30 168005058 Katrineholms IBF - Mesta IBK Felicia Rask, Håkan Rask Duveholmshallen A
2021-12-05 11:00 168005062 Järna SK - Pershagens SK Kjell Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2021-12-10 18:30 168005065 Strängnäs IBK Röd - IFK Gnesta Peter Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Thomas Arena
2021-12-11 13:00 168005066 IFK Mariefred - Mesta IBK Albin Aro Rydén, Dennie Rydén Hammarens IP
2021-12-11 13:30 168005064 Telge SIBK - Onyx IBS Nyköping Vit Joacim Hansson, Josef Johancsik Pershagens Sporthall
2021-12-12 10:00 168005067 Torshälla IBK SVART - Onyx IBS Oxelösund Michael Amberg, Anton Carlsson Skjulstahallen A
2021-12-12 13:00 168005068 Nykvarns IF Vit - Katrineholms IBF Albin Aro Rydén, Dennie Rydén Björkestahallen
2022-03-20 15:30 168005071 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Nyköping svart Peter Sigurbjörnsson, Karl-Gustav Bergström Björkestahallen
2022-03-26 11:30 168005070 Pershagens SK - Torshälla IBK Vit Aarre Hietanen, Leon Järnhäll Karlsson Pershagens Sporthall
2021-12-18 12:15 168005073 Onyx IBS Nyköping Vit - Strängnäs IBK Röd Håkan Rask, Felicia Rask Rosvalla C-hall
2021-12-18 12:45 168005075 IFK Gnesta - Torshälla IBK SVART , Mauricio Diaz Gnesta Sporthall
2021-12-18 13:00 168005076 IFK Mariefred - Nykvarns IF Vit Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Hammarens IP
2021-12-18 13:15 168005079 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart Magnus Berg, Robin Hynninen Hedebyhallen
2021-12-19 10:00 168005080 Torshälla IBK Vit - Mesta IBK Johanna Jokinen, Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
2021-12-19 11:30 168005081 Onyx IBS Nyköping svart - Järna SK Mats-Ola Svensson, Niclas Andersson Rosvalla C-hall
2021-12-19 14:30 168005078 Katrineholms IBF - Pershagens SK Felicia Rask, Håkan Rask Sandbäckshallen
2022-01-15 12:30 168005086 Pershagens SK - IFK Mariefred Michaela Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Pershagens Sporthall
2022-01-15 15:15 168005090 Onyx IBS Nyköping svart - Torshälla IBK Vit , Niclas Andersson Gripenskolan
2022-01-16 11:00 168005087 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Oxelösund Peter Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Björkestahallen
2022-01-16 11:00 168005089 Järna SK - Trosa Edanö IBK Kjell Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2022-01-16 11:15 168005083 Torshälla IBK SVART - Strängnäs IBK Röd Fredrik Wernqvist, Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
2022-01-16 12:15 168005084 Nykvarns IF Vit - Telge SIBK Peter Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Björkestahallen
2022-02-27 11:00 168005082 Mesta IBK - Onyx IBS Nyköping Vit Johanna Jokinen, Linus Broberg Skjulstahallen A
2022-01-22 10:00 168005098 Katrineholms IBF - Onyx IBS Nyköping svart Daniel Jävergren, Karl-Gustav Bergström Sandbäckshallen
2022-01-22 10:30 168005099 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK Vit Oscar Gärling, Leo Lindh Hedebyhallen
2022-01-23 10:30 168005097 Onyx IBS Oxelösund - Järna SK Inst. Ramdalens Sportcenter
2022-01-23 11:30 168005093 Strängnäs IBK Röd - Nykvarns IF Vit Peter Sigurbjörnsson, Karl-Gustav Bergström Thomas Arena
2022-03-27 10:30 168005094 Telge SIBK - Pershagens SK Kerrellos Jamal, Göran Engfors Västergård Arena A
2022-03-27 17:00 168005095 IFK Gnesta - Nykvarns IF Svart , Ej offentliggjord, Dennis Wagermark Gnesta Sporthall
2022-04-03 15:30 168005091 Onyx IBS Nyköping Vit - Torshälla IBK SVART , Niclas Andersson Rosvalla Arena
2022-01-29 10:00 168005108 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF Oscar Gärling, Leo Lindh Hedebyhallen
2022-01-29 10:30 168005103 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Röd Inst. Björkestahallen
2022-01-29 10:30 168005105 Järna SK - IFK Gnesta Albin Aro Rydén, Dennie Rydén Hölö Allaktivitetshall
2022-01-29 11:45 168005100 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Nyköping Vit Mikael Tegel, Joacim Hansson Björkestahallen
2022-01-30 11:15 168005107 Torshälla IBK Vit - Onyx IBS Oxelösund Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2022-01-30 11:45 168005106 Onyx IBS Nyköping svart - IFK Mariefred Arne Brattehag, Niclas Andersson Ramdalens Sportcenter
2022-03-20 10:30 168005102 Pershagens SK - Mesta IBK , Mauricio Diaz Pershagens Sporthall
2022-02-05 10:30 168005110 Nykvarns IF Vit - Pershagens SK Peter Sigurbjörnsson, Karl-Gustav Bergström Björkestahallen
2022-02-05 13:00 168005116 IFK Mariefred - Trosa Edanö IBK Albin Aro Rydén, Dennie Rydén Hammarens IP
2022-02-05 13:15 168005114 Telge SIBK - Onyx IBS Nyköping svart Christian Engfors, Göran Engfors Västergård Arena A
2022-02-05 13:30 168005115 IFK Gnesta - Torshälla IBK Vit Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Gnesta Sporthall
2022-02-06 10:00 168005111 Torshälla IBK SVART - Nykvarns IF Svart Johanna Jokinen, Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
2022-02-06 11:00 168005113 Strängnäs IBK Röd - Järna SK Mauricio Diaz, Karl-Gustav Bergström Thomas Arena
2022-02-06 12:45 168005117 Onyx IBS Oxelösund - Katrineholms IBF Niclas Andersson, Jacob Lindblom Ramdalens Sportcenter
2022-02-12 10:30 168005126 Onyx IBS Oxelösund - IFK Mariefred Anton Pettersson-Lailang, Erik Ljung Ramdalens Sportcenter
2022-02-12 11:00 168005124 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Leo Lindh, Oscar Gärling Hedebyhallen
2022-02-12 11:45 168005122 Onyx IBS Nyköping svart - Mesta IBK Anton Pettersson-Lailang, Erik Ljung Ramdalens Sportcenter
2022-02-12 12:00 168005125 Katrineholms IBF - IFK Gnesta Daniel Jävergren, Timo Granetin Sandbäckshallen
2022-02-12 12:30 168005118 Pershagens SK - Onyx IBS Nyköping Vit Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Pershagens Sporthall
2022-02-13 11:00 168005121 Järna SK - Torshälla IBK SVART Leo Lindh, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2022-02-13 11:15 168005123 Torshälla IBK Vit - Strängnäs IBK Röd Johanna Jokinen, Sandra Gustavsson Skjulstahallen A
2022-02-19 10:30 168005130 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Nyköping svart Mikko Mäkelä, Amanda Sigurbjörnsson Björkestahallen
2022-02-19 10:30 168005134 Telge SIBK - Onyx IBS Oxelösund Mats Hällgren, Ivan Wahlström Västergård Arena A
2022-02-19 11:00 168005132 Mesta IBK - Trosa Edanö IBK Michael Amberg, Göran Engfors Skjulstahallen A
2022-02-20 11:00 168005127 Onyx IBS Nyköping Vit - Nykvarns IF Svart Magnus Appelkvist, Mats-Ola Svensson Ramdalens Sportcenter
2022-02-20 11:30 168005133 Strängnäs IBK Röd - Katrineholms IBF , Johan Engvall Thomas Arena
2022-02-20 15:00 168005135 IFK Gnesta - Torshälla IBK Vit Jennifer Holmberg, Frida Stenudd Gnesta Sporthall
2022-03-06 10:00 168005131 Torshälla IBK SVART - IFK Mariefred Johanna Jokinen, Göran Engfors Skjulstahallen A
2022-03-12 09:45 168005140 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Vit Chris Callin, Charlie Munkhammar Hedebyhallen
2022-03-12 10:00 168005138 Onyx IBS Nyköping svart - Pershagens SK Niclas Andersson, Mats-Ola Svensson Rosvalla Arena
2022-03-12 13:00 168005143 IFK Mariefred - Strängnäs IBK Röd Albin Aro Rydén, Dennie Rydén Hammarens IP
2022-03-12 13:45 168005142 Onyx IBS Oxelösund - Mesta IBK Niclas Andersson, Mats-Ola Svensson Rosvalla Arena
2022-03-12 17:00 168005137 Järna SK - Nykvarns IF Svart Kjell Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2022-03-13 11:00 168005141 Katrineholms IBF - Torshälla IBK SVART Håkan Rask, Timo Granetin Duveholmshallen A
2022-03-13 14:00 168005144 IFK Gnesta - Telge SIBK Joacim Hansson, Mikael Tegel Gnesta Sporthall
2022-03-19 10:30 168005147 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK Vit Mauricio Diaz, Dennis Wagermark Björkestahallen
2022-03-19 10:45 168005145 Onyx IBS Nyköping Vit - Järna SK Mats-Ola Svensson, Magnus Appelkvist Ramdalens Sportcenter
2022-03-19 11:00 168005152 Mesta IBK - IFK Gnesta Peter Palmelius, Göran Engfors Skjulstahallen A
2022-03-19 11:00 168005153 Strängnäs IBK Röd - Telge SIBK Göran Karlsson, Mikko Mäkelä Thomas Arena
2022-03-19 12:00 168005148 Pershagens SK - Trosa Edanö IBK , Arne Brattehag Pershagens Sporthall
2022-03-20 13:00 168005150 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Oxelösund Peter Sigurbjörnsson, Karl-Gustav Bergström Björkestahallen
2022-03-20 15:00 168005151 Torshälla IBK SVART - IFK Mariefred Sandra Gustavsson, Johanna Jokinen Skjulstahallen A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis