Pantamera P 2011 A (2021/22)

Gruppspel
P Ljusröd Medelsvår vår A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-02-05 09:45 150406002 Rotebro IS IBK - Farsta IBK 8 - 1 Mattias Thomasson, Nathalie Lövenklint Rotebrohallen (Nya)
2022-02-05 16:30 150406001 IBF Offensiv Lidingö - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 4 - 4 Anna Mandelstam, Johan Engvall Torsviks Idrottshall
2022-03-27 15:30 150406003 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK (B) 4 - 4 Mimma Spasic, Mario Mallengren Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-02-12 17:15 150406005 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö 3 - 4 Mattias Thomasson, Nathalie Lövenklint Hässelbyhallen
2022-02-12 17:45 150406004 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - AIK IBF (A) 4 - 3 Niklas Lundberg, Simon Lundberg Strandhallen - Tyresö
2022-02-13 12:30 150406006 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK 0 - 4 Filip Bolinder, Roger Nyström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-02-19 15:30 150406008 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) 6 - 4 Anton Fritshammar, Jonas Holm Strandhallen - Tyresö
2022-02-20 16:00 150406007 AIK IBF (A) - Farsta IBK 3 - 2 Jan Erik Kristofersson, Thomas Gjutarenäfve Ulriksdalshallen
2022-02-20 17:15 150406009 IBF Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK 6 - 4 Emilia Tuomela, Jonas Holm Torsviks Idrottshall
2022-03-12 12:30 150406011 Farsta IBK - Vallentuna IBK 7 - 1 Marcus Rückert, Per Sundvall Farstahallen 1
2022-03-12 14:00 150406012 Rotebro IS IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 6 - 0 Theodore Idevall, Filip Lövenklint Rotebrohallen (Nya)
2022-03-12 15:30 150406010 Hässelby SK IBK (B) - AIK IBF (A) 6 - 4 Lars Reuterhagen, Rebecca Johansson Hässelbyhallen
2022-03-19 17:45 150406015 Farsta IBK - IBF Offensiv Lidingö 9 - 3 Lucas Werelius, Can Asal Farstahallen 3
2022-03-19 18:30 150406014 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK 2 - 8 Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Hässelbyhallen
2022-03-20 15:45 150406013 AIK IBF (A) - Vallentuna IBK 3 - 5 Mario Mallengren, Isak Eriksson Ulriksdalshallen
2022-03-26 12:45 150406017 IBF Offensiv Lidingö - Vallentuna IBK 2 - 2 Anna Mandelstam, Bjarne Hekkelstrand Torsviks Idrottshall
2022-03-27 10:30 150406016 Rotebro IS IBK - AIK IBF (A) 3 - 0 Peter Lassfolk, Lars Samuelsson Rotebrohallen (Nya)
2022-03-27 11:00 150406018 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Farsta IBK 3 - 1 Simon Lundberg, Niklas Lundberg Strandhallen - Tyresö
2022-03-25 18:00 150406020 Vallentuna IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 4 - 2 Imtiaz Karim, Fredrik Åhlund Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-04-02 13:30 150406019 AIK IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö 5 - 4 Jan Lingemark, Fredrik Nensén Bagartorpshallen
2022-04-02 14:45 150406021 Farsta IBK - Hässelby SK IBK (B) 8 - 1 Jakob Jansson, Elliot Helin Boucher Farstahallen 3
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Rotebro IS IBK 6 5 0 1 33-9 24 15
2. Tyresö Trollbäcken IBK (B) 6 3 1 2 19-22 -3 10
3. Farsta IBK 6 3 0 3 28-19 9 9
4. IBF Offensiv Lidingö 6 2 2 2 23-27 -4 8
5. Vallentuna IBK 6 2 2 2 16-22 -6 8
6. AIK IBF (A) 6 2 0 4 18-24 -6 6
7. Hässelby SK IBK (B) 6 1 1 4 20-34 -14 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
P Ljusröd Medelsvår vår B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-02-05 10:00 150407002 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - AIK IBF (B) 2 - 2 Karima Sharipova, Ulf Hedlund Strandhallen - Tyresö
2022-02-05 17:45 150407003 Djurgårdens IF IBS (A) - Värmdö IF 2 - 4 Mattias Thomasson, Elliot Helin Boucher Hjorthagshallen
2022-02-06 14:00 150407001 Töjnan IBK/Silverdals IF - Täby FC (B) 4 - 5 Johan Hessing, Jonas Vedin Töjnahallen
150407005 Värmdö IF - Töjnan IBK/Silverdals IF Värmdö sporthall
2022-02-12 19:15 150407006 Djurgårdens IF IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) 6 - 0 Marcus Lundelin, Isak Eriksson Hjorthagshallen
2022-02-20 16:00 150407004 Täby FC (B) - Huddinge IBS 4 - 4 Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2022-02-19   Uppskj. 150407008 Täby FC (B) - Värmdö IF Uppskj. Hägerneholmshallen
2022-02-19 16:00 150407007 AIK IBF (B) - Huddinge IBS 4 - 3 Mattias Thomasson, Oscar Olsson Berglund Bagartorpshallen
2022-02-20 16:15 150407009 Töjnan IBK/Silverdals IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) 4 - 2 Magnus Berg, Patrik Andersén Töjnahallen
2022-03-12 14:00 150407012 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Täby FC (B) 2 - 4 Love Månsson Patrickson, Ulf Hedlund Strandhallen - Tyresö
2022-03-12 18:00 150407010 Huddinge IBS - Värmdö IF 6 - 3 Melhvin Pettersson, Jonas Jatko Tomtbergahallen
2022-03-13 14:00 150407011 AIK IBF (B) - Djurgårdens IF IBS (A) 4 - 5 Mario Mallengren, Marcus Lundelin Tallbackaskolan
2022-03-13 19:00 150407014 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) 10 - 1 Daniel Mårtensson, Håkan Augustsson Värmdö sporthall
2022-03-19 12:15 150407013 Huddinge IBS - Djurgårdens IF IBS (A) 6 - 6 Jonas Jatko, Magnus Berg Tomtbergahallen
2022-03-26 11:30 150407015 AIK IBF (B) - Töjnan IBK/Silverdals IF 10 - 3 Isak Ålenius, Jonas Vedin Bagartorpshallen
2022-03-26 15:45 150407018 Täby FC (B) - AIK IBF (B) 7 - 3 Ludwig Idevall, Anton Greberg Hägerneholmshallen
2022-03-27 12:15 150407016 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Huddinge IBS 3 - 6 Simon Lundberg, Niklas Lundberg Strandhallen - Tyresö
2022-03-27 17:15 150407017 Töjnan IBK/Silverdals IF - Djurgårdens IF IBS (A) 5 - 3 Martin Mårtensson, Fredrik Nensén Töjnahallen
2022-04-02 15:30 150407020 Djurgårdens IF IBS (A) - Täby FC (B) 4 - 8 Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Hjorthagshallen
2022-04-03 12:15 150407019 Huddinge IBS - Töjnan IBK/Silverdals IF 3 - 3 Casper Dahlberg, Elliot Helin Boucher Tomtbergahallen
2022-04-03   Uppskj. 150407021 Värmdö IF - AIK IBF (B) Uppskj. Värmdö sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Täby FC (B) 5 4 1 0 28-17 11 13
2. Huddinge IBS 6 2 3 1 28-23 5 9
3. AIK IBF (B) 5 2 1 2 23-20 3 7
4. Djurgårdens IF IBS (A) 6 2 1 3 26-27 -1 7
5. Töjnan IBK/ Silverdals IF 5 2 1 2 19-23 -4 7
6. Värmdö IF 3 2 0 1 17-9 8 6
7. Tyresö Trollbäcken IBK (C) 6 0 1 5 10-32 -22 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
P Ljusröd Medelsvår Vår C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-02-12 18:00 150408001 Salems IF - Väsby AIK 6 - 2 Filip Grgic, Tobias Jansson Skogsängshallen
2022-02-13 18:00 150408002 Ekerö IK - Täby FC (A) 3 - 4 Marcus Lundelin, Isak Eriksson Tappströms Bollhall
2022-04-24 20:15 150408003 Djurgårdens IF IBS (B) - Hässelby SK IBK (A) 1 - 6 Tobias Jansson, Isak Ålenius Grimstahallen
2022-02-19 15:15 150408005 Väsby AIK - Djurgårdens IF IBS (B) 4 - 1 Theo Briston, Anna Mandelstam Väsby skolan
2022-02-20 09:00 150408006 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK 3 - 3 Oliver Hallgren, Nathalie Lövenklint Hässelbyhallen
2022-02-20 16:00 150408004 Täby FC (A) - Salems IF 5 - 5 Maryan Hrabovuk, Petra Dynesius Hägerneholmshallen
2022-03-13 15:30 150408009 Salems IF - Ekerö IK 4 - 1 Kent Budell, Linus Söderblom Skogsängshallen
2022-03-20 18:30 150408007 Djurgårdens IF IBS (B) - Täby FC (A) 5 - 6 Sebastian Ericson, Nathalie Lövenklint Grindtorpshallen
2022-04-03 15:30 150408008 Väsby AIK - Hässelby SK IBK (A) 6 - 6 Jan Lingemark, Fredrik Nensén Väsby skolan
2022-03-20 17:45 150408010 Hässelby SK IBK (A) - Salems IF 4 - 2 Niklas Forsman, Oliver Hallgren Hässelbyhallen
2022-04-02 16:15 150408011 Ekerö IK - Djurgårdens IF IBS (B) 3 - 5 Mattias Thomasson, Fredrik Åhlund Tappströms Bollhall
2022-04-08 19:30 150408012 Täby FC (A) - Väsby AIK 1 - 4 Jan Lingemark, Lars Reuterhagen Hägerneholmshallen
2022-03-26 12:15 150408013 Salems IF - Djurgårdens IF IBS (B) 11 - 3 Love Andersson, Sezgin Youmer Skogsängshallen
2022-03-26 17:00 150408014 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A) 5 - 2 Ludwig Idevall, Anton Greberg Hägerneholmshallen
2022-03-27 12:00 150408015 Väsby AIK - Ekerö IK 4 - 4 Petra Dynesius, Linus Söderblom Väsby skolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Salems IF 5 3 1 1 28-15 13 10
2. Täby FC (A) 5 3 1 1 21-19 2 10
3. Hässelby SK IBK (A) 5 2 2 1 21-17 4 8
4. Väsby AIK 5 2 2 1 20-18 2 8
5. Djurgårdens IF IBS (B) 5 1 0 4 15-30 -15 3
6. Ekerö IK 5 0 2 3 14-20 -6 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 15:45 150309004 Djurgårdens IF IBS (A) - Rotebro IS IBK 2 - 9 Johan Engvall, Gustav Levin Hjorthagshallen
2021-10-17 13:15 150309001 Väsby AIK - Täby FC (B) 6 - 5 Fredrik Nensén, Martin Åkesson Väsby skolan
2021-12-04 17:15 150309002 Vallentuna IBK - Ekerö IK 11 - 1 Sebastian Ericson, Emmie Helleday Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-09 13:30 150309010 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK 1 - 3 Jonas Vedin, Theodore Idevall Rotebrohallen (Nya)
2021-10-09 15:00 150309008 Ekerö IK - Väsby AIK 8 - 5 Mattias Thomasson, Oscar Olsson Berglund Mälaröhallen 1
2022-01-16 12:15 150309014 AIK IBF (B) - Töjnan IBK/Silverdals IF 6 - 2 Michael Hillblom, Oscar Olsson Berglund Ulriksdalshallen
2021-10-16 15:15 150309021 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - AIK IBF (B) 5 - 4 Didrik Axen, Wilmer Axén Strandhallen - Tyresö
2021-10-17 10:00 150309016 Ekerö IK - Rotebro IS IBK 2 - 10 Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Mälaröhallen 1
2022-01-08 14:15 150309020 Djurgårdens IF IBS (A) - Töjnan IBK/Silverdals IF 8 - 2 Fredrik Hallenberg, Johnny Mikael Claesson Engelbrektshallen
150309026 Vallentuna IBK - Töjnan IBK/Silverdals IF Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-24 10:45 150309022 Rotebro IS IBK - Väsby AIK 9 - 1 Robert Milerud, Michael Leimer Rotebrohallen (Nya)
2021-10-24 13:45 150309027 AIK IBF (B) - Täby FC (A) 6 - 3 Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Ulriksdalshallen
2021-10-24 15:15 150309028 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Djurgårdens IF IBS (A) 2 - 2 Jouni Kekkonen, Jonas Jatko Fornuddshallen
2021-10-30 13:45 150309034 Vallentuna IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (C) 8 - 0 Max Åstrand, Edvin Johansson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-30 16:30 150309032 Ekerö IK - Töjnan IBK/Silverdals IF 5 - 5 Mattias Thomasson, Andreas Mattsson Mälaröhallen 1
2021-10-31 15:30 150309035 Täby FC (A) - Djurgårdens IF IBS (A) 3 - 3 Joel Holm, Noel Huss Grindtorpshallen
2022-01-30 17:00 150309033 Täby FC (B) - AIK IBF (B) 6 - 3 Thea Augustinsson, Nathalie Lövenklint Grindtorpshallen
2021-11-13 12:45 150309040 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Ekerö IK 4 - 3 Simon Lundberg, Niklas Lundberg Strandhallen - Tyresö
2021-11-13 14:45 150309038 Töjnan IBK/Silverdals IF - Rotebro IS IBK 1 - 5 Jonas Vedin, Hugo Nilsson Silverdalshallen
2021-11-13 18:00 150309041 Djurgårdens IF IBS (A) - Täby FC (B) 3 - 4 Lucas Werelius, Can Asal Hjorthagshallen
2021-11-14 17:15 150309042 Täby FC (A) - Vallentuna IBK 3 - 6 Per Sundvall, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2021-11-20 16:00 150309048 Ekerö IK - Täby FC (A) 3 - 5 Kenny Ly, Mario Mallengren Mälaröhallen 1
2021-11-21 11:15 150309046 Rotebro IS IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (C) 1 - 0 Per Sundvall, Lars Samuelsson Rotebrohallen (Nya)
2021-11-21 15:30 150309049 Täby FC (B) - Vallentuna IBK 1 - 7 Simon Fröberg, Emmie Helleday Hägerneholmshallen
150309050 Töjnan IBK/Silverdals IF - Väsby AIK Töjnahallen
2021-11-27 09:00 150309054 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK 1 - 5 Simon Fröberg, Emmie Helleday Hägerneholmshallen
2021-11-27 11:30 150309056 Täby FC (B) - Ekerö IK 7 - 2 Rikard Söderlund, Emmie Helleday Hägerneholmshallen
2021-12-04 12:30 150309062 Rotebro IS IBK - Täby FC (B) 2 - 2 Isak Ålenius, Theodore Idevall Rotebrohallen (Nya)
2021-12-04 14:15 150309057 Väsby AIK - AIK IBF (B) 2 - 8 Theodore Idevall, Nathalie Lövenklint Väsby skolan
2022-01-30 16:45 150309058 Töjnan IBK/Silverdals IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) 8 - 3 Fredrik Hallenberg, Jonas Vedin Rotebrohallen (Nya)
2021-12-11 12:45 150309066 Täby FC (A) - Töjnan IBK/Silverdals IF 2 - 9 Per Sundvall, Simon Fröberg Hägerneholmshallen
2021-12-11 19:30 150309065 Djurgårdens IF IBS (A) - AIK IBF (B) 2 - 5 Leo Pennebrink, Agaton Östlund Engelbrektshallen
2022-02-06 11:15 150309064 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Väsby AIK 5 - 5 Viggo Modigh, Jonas Jatko Strandhallen - Tyresö
2021-12-18 13:15 150309071 Väsby AIK - Djurgårdens IF IBS (A) 3 - 6 Noel Huss, Hugo Nilsson Väsby skolan
2021-12-18 14:00 150309072 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Täby FC (A) 4 - 3 Karima Sharipova, Ulf Hedlund Strandhallen - Tyresö
2021-12-19 13:15 150309074 Töjnan IBK/Silverdals IF - Täby FC (B) 8 - 4 Kenny Ly, Fabian Magnell Töjnahallen
2021-12-19 14:00 150309073 AIK IBF (B) - Vallentuna IBK 4 - 8 Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Ulriksdalshallen
2022-01-15 12:15 150309081 Ekerö IK - AIK IBF (B) 2 - 5 Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen 1
2022-01-15 13:30 150309079 Vallentuna IBK - Djurgårdens IF IBS (A) 4 - 2 Max Åstrand, Edvin Johansson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-01-16 09:00 150309078 Täby FC (A) - Väsby AIK 7 - 4 Roger Nyström, Thomas Josbrink Hägerneholmshallen
2022-01-16 12:45 150309080 Täby FC (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) 3 - 6 Mario Mallengren, Lars Reuterhagen Hägerneholmshallen
2022-01-22 17:45 150309087 Djurgårdens IF IBS (A) - Ekerö IK 5 - 1 Anton Greberg, Tobias Jansson Hjorthagshallen
2022-01-23 12:45 150309085 Väsby AIK - Vallentuna IBK 1 - 4 Jan Erik Kristofersson, Jan Lingemark Väsby skolan
2022-01-23 14:15 150309089 AIK IBF (B) - Rotebro IS IBK 3 - 5 Agaton Östlund, Jonas Vedin Ulriksdalshallen
2022-01-23   Uppskj. 150309086 Täby FC (A) - Täby FC (B) Uppskj. Hägerneholmshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Vallentuna IBK 8 8 0 0 51-13 38 24
2. Rotebro IS IBK 9 7 1 1 47-15 32 22
3. AIK IBF (B) 9 5 0 4 44-35 9 15
4. Tyresö Trollbäcken IBK (C) 9 4 2 3 29-37 -8 14
5. Djurgårdens IF IBS (A) 9 3 2 4 33-33 0 11
6. Töjnan IBK/ Silverdals IF 7 3 1 3 35-33 2 10
7. Täby FC (B) 8 3 1 4 32-37 -5 10
8. Täby FC (A) 8 2 1 5 27-40 -13 7
9. Väsby AIK 8 1 1 6 27-52 -25 4
10. Ekerö IK 9 1 1 7 27-57 -30 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 15:45 150321003 IBF Offensiv Lidingö - AIK IBF (A) 3 - 5 Per Sundvall, Roger Nyström Torsviks Idrottshall
2021-10-03 14:30 150321006 Salems IF - Hässelby SK IBK 4 - 7 Oscar Ekman, Thomas Gjutarenäfve Skogsängshallen
2021-12-03 18:45 150321004 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 2 - 6 Johnny Mikael Claesson, Adam Lönnborg Tomtbergahallen
2021-10-10 12:15 150321012 Hässelby SK IBK - Huddinge IBS 1 - 3 Mattias Thomasson, Alice Fritshammar Hässelbyhallen
2021-10-10 17:30 150321008 Värmdö IF - Farsta IBK 4 - 5 Mauricio Castillo, Magnus Berg Värmdö sporthall
2021-10-16 10:45 150321015 Farsta IBK - AIK IBF (A) 6 - 3 Osama Abaied, Tony Verho Farstahallen 1
2021-10-16 13:00 150321016 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 1 - 8 Carl Brorsson, Andreas Skånberg Värmdö sporthall
2021-10-17 10:30 150321021 Djurgårdens IF IBS (B) - Salems IF 5 - 4 Didrik Axen, Jakub Horyna Eriksdalshallen
2021-10-23 16:00 150321028 Djurgårdens IF IBS (B) - Huddinge IBS 5 - 6 Niklas Forsman, Fredrik Hallenberg Hjorthagshallen
2021-10-24 14:00 150321022 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Farsta IBK 3 - 3 Jouni Kekkonen, Jonas Jatko Fornuddshallen
2021-10-24 14:30 150321027 Salems IF - IBF Offensiv Lidingö 2 - 7 Johan Nima, Casper Dahlberg Skogsängshallen
2021-10-24 16:00 150321024 Hässelby SK IBK - Värmdö IF 2 - 10 Fredrik Hallenberg, Kari Malmros Hässelbyhallen
2021-10-30 12:15 150321035 IBF Offensiv Lidingö - Huddinge IBS 9 - 4 Filip Lövenklint, Sezgin Youmer Torsviks Idrottshall
2021-10-31 12:00 150321030 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Hässelby SK IBK 6 - 3 Karima Sharipova, Gustav Levin Strandhallen - Tyresö
2021-11-13 16:00 150321039 Salems IF - AIK IBF (A) 2 - 7 Magnus Berg, Johan Nima Skogsängshallen
2021-11-13 16:45 150321040 Djurgårdens IF IBS (B) - Värmdö IF 1 - 5 Lucas Werelius, Can Asal Hjorthagshallen
2021-11-14 13:30 150321036 Hässelby SK IBK - Farsta IBK 2 - 3 Mats Andersson, Mario Mallengren Hässelbyhallen
2021-11-20 13:30 150321046 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Djurgårdens IF IBS (B) 8 - 2 Shabbir Ahmed, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2021-11-21 13:30 150321047 AIK IBF (A) - Huddinge IBS 3 - 3 Wilmer Jonsson, Daniel Bjerdahl Ulriksdalshallen
2021-11-21 15:00 150321048 Värmdö IF - IBF Offensiv Lidingö 3 - 7 Emilia Tuomela, Elin Holm Grantomtahallen
2021-11-27 14:15 150321054 IBF Offensiv Lidingö - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 6 - 7 Tobias Jansson, Johnn Wahlgren Torsviks Idrottshall
2021-11-27 16:45 150321052 Djurgårdens IF IBS (B) - Hässelby SK IBK 3 - 9 Isabelle Lassfolk, Mario Mallengren Hjorthagshallen
2021-12-04 09:45 150321060 Hässelby SK IBK - IBF Offensiv Lidingö 1 - 5 Mattias Thomasson, Annie Mattsson Hässelbyhallen
2021-12-04 13:15 150321057 Farsta IBK - Salems IF 6 - 5 Aarre Hietanen, Ella Lassen Eriksson Farstahallen 3
2021-12-05 16:00 150321063 AIK IBF (A) - Värmdö IF 5 - 7 Wilmer Jonsson, Gustav Levin Ulriksdalshallen
2021-12-11 18:15 150321064 Djurgårdens IF IBS (B) - Farsta IBK 0 - 8 Leo Pennebrink, Agaton Östlund Engelbrektshallen
2021-12-12 12:30 150321065 Huddinge IBS - Salems IF 11 - 1 Oscar Ekman, Viggo Modigh Tomtbergahallen
2021-12-12 13:15 150321070 AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 5 - 3 Fabian Magnell, Lars Reuterhagen Tallbackaskolan
2021-12-18 11:00 150321076 Hässelby SK IBK - AIK IBF (A) 0 - 5 Thomas Josbrink, Ricky Bagge Hässelbyhallen
2021-12-18 11:30 150321071 Farsta IBK - Huddinge IBS 4 - 4 Niklas Lundberg, Simon Lundberg Farstahallen 1
2021-12-18 14:30 150321072 Djurgårdens IF IBS (B) - IBF Offensiv Lidingö 4 - 6 Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Hjorthagshallen
2022-01-15 11:45 150321078 IBF Offensiv Lidingö - Farsta IBK 3 - 5 Sezgin Youmer, Svedje Ohlson Torsviks Idrottshall
2022-01-15 12:15 150321081 Värmdö IF - Salems IF 2 - 1 Leo Fristedt, Julian Jacoel Värmdö sporthall
2022-01-23 09:00 150321088 Djurgårdens IF IBS (B) - AIK IBF (A) 2 - 5 Osama Abaied, William Albrecht Eriksdalshallen
2022-01-23 13:30 150321087 Huddinge IBS - Värmdö IF 4 - 1 Viggo Modigh, Oscar Ekman Tomtbergahallen
2022-01-23 14:45 150321089 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 5 - 7 Tuva Egman, Tommy Egman Skogsängshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Farsta IBK 8 6 2 0 40-24 16 20
2. Tyresö Trollbäcken IBK (B) 8 6 1 1 48-27 21 19
3. AIK IBF (A) 8 5 1 2 38-26 12 16
4. IBF Offensiv Lidingö 8 5 0 3 46-31 15 15
5. Huddinge IBS 8 4 2 2 37-30 7 14
6. Värmdö IF 8 4 0 4 33-33 0 12
7. Hässelby SK IBK 8 2 0 6 25-39 -14 6
8. Djurgårdens IF IBS (B) 8 1 0 7 22-51 -29 3
9. Salems IF 8 0 0 8 24-52 -28 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis