Ungdomsspelen Flickor Röd Division 2 (07) 21/22 (2021/22)

Gruppspel
Ungdomsspelen Flickor Röd Division 2 Grupp A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-12-04 09:30 038884001 IBF Falun Ungdom och Barn - KFUM Falun Vit 2 - 2 Viktor Ezelius, Jonas Jågas Lugnet A
2021-12-04 09:30 038884002 IBF Hedemora - IBF Säter 0 - 3 Hampus Larsson, Helmer Carlsson Lugnet B
2021-12-04 12:00 038884003 IBF Säter - IBF Falun Ungdom och Barn 2 - 1 Hampus Larsson, Helmer Carlsson Lugnet A
2021-12-04 12:00 038884004 IBF Hedemora - KFUM Falun Vit 0 - 2 Viktor Ezelius, Jonas Jågas Lugnet B
2021-12-04 16:00 038884005 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Hedemora 3 - 0 Noel Hildensjö, Jonathan Ahlbom Lugnet D
2021-12-04 16:00 038884006 KFUM Falun Vit - IBF Säter 0 - 3 Jonatan Åcerclinth, Felix Carlsson Guide Arena 1
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Säter 3 3 0 0 8-1 7 9
2. IBF Falun Ungdom och Barn 3 1 1 1 6-4 2 4
3. KFUM Falun Vit 3 1 1 1 4-5 -1 4
4. IBF Hedemora 3 0 0 3 0-8 -8 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Ungdomsspelen Flickor Röd Division 2 Grupp B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-12-04 08:45 038885001 IBF Gagnef/LI20 IBF - Sundborns GOIF 4 - 0 Jonatan Åcerclinth, Senad Omerbasic Guide Arena 1
2021-12-04 08:45 038885002 KAIS Mora UIF - KFUM Falun Röd 2 - 3 Alfred Pettersson, Hannes Pettersson Guide Arena 2
2021-12-04 11:00 038885003 Sundborns GOIF - IBF Borlänge 2 - 5 Pontus Berggren, Anton Mårtensson Lugnet C
2021-12-04 11:00 038885004 KAIS Mora UIF - IBF Gagnef/LI20 IBF 4 - 1 Senad Omerbasic, Jonatan Åcerclinth Lugnet D
2021-12-04 12:45 038885005 IBF Borlänge - KFUM Falun Röd 1 - 5 Senad Omerbasic, Jonatan Åcerclinth Lugnet C
2021-12-04 12:45 038885006 Sundborns GOIF - KAIS Mora UIF 1 - 3 Noel Hildensjö, Carl Morenius Lugnet D
2021-12-04 14:15 038885007 IBF Borlänge - KAIS Mora UIF 4 - 0 Carl Morenius, Noel Hildensjö Guide Arena 1
2021-12-04 15:00 038885008 IBF Gagnef/LI20 IBF - KFUM Falun Röd 0 - 4 Carl Morenius, Jonatan Åcerclinth Lugnet A
2021-12-04 16:45 038885009 IBF Borlänge - IBF Gagnef/LI20 IBF 6 - 1 Pontus Berggren, Anton Mårtensson Guide Arena 1
2021-12-04 16:45 038885010 KFUM Falun Röd - Sundborns GOIF 6 - 0 Eric Johansson, Olle Gahnshag Guide Arena 2
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. KFUM Falun Röd 4 4 0 0 18-3 15 12
2. IBF Borlänge 4 3 0 1 16-8 8 9
3. KAIS Mora UIF 4 2 0 2 9-9 0 6
4. IBF Gagnef/ LI20 IBF 4 1 0 3 6-14 -8 3
5. Sundborns GOIF 4 0 0 4 3-18 -15 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Slutspel
Ungdomsspelen Flickor Röd Division 2 Slutspel
Tid Omgång Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-12-04 18:15 Semifinal 1 038900001 KFUM Falun Röd - IBF Falun Ungdom och Barn 3 - 0 Björn Lundqvist, Gustaf Österberg Lugnet B
2021-12-04 18:15 Semifinal 2 038900002 IBF Säter - IBF Borlänge 1 - 2 Olle Gahnshag, Eric Johansson Lugnet D
2021-12-04 20:00 Final 038900003 IBF Borlänge - KFUM Falun Röd 3 - 2 Pontus Berggren, Anton Mårtensson Lugnet C

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis