Träningscuper Gävleborg 21/22 (2021/22)

Övriga matcher
JobMeal Cup grupp 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-11 11:40 050131002 LI20 IBF - IBF Falun Utveckling Herr Div 1 3 - 8 Sean Norouz, Gustav Johansson Novahallen - Gavlehov
2021-09-11 11:40 050131001 Sandvikens AIK H1 - Täby FC Herrar Elit 3 - 6 Richard Öhneskog, Marcus Svedinger Alfahallen - Gavlehov
2021-09-11 16:10 050131004 Sandvikens AIK H1 - IBF Falun Utveckling Herr Div 1 5 - 8 Håkan Thunman, Jakob Westerlund Novahallen - Gavlehov
2021-09-11 16:10 050131003 Täby FC Herrar Elit - LI20 IBF 6 - 2 Marcus Svedinger, Richard Öhneskog Alfahallen - Gavlehov
2021-09-12 10:40 050131006 LI20 IBF - Sandvikens AIK H1 3 - 5 Sean Norouz, Henrik Hultin-Öberg Novahallen - Gavlehov
2021-09-12 10:40 050131005 IBF Falun Utveckling Herr Div 1 - Täby FC Herrar Elit 3 - 2 Richard Öhneskog, Marcus Svedinger Alfahallen - Gavlehov
JobMeal Cup grupp 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-11 10:00 050130002 IBK Runsten Herrar - Björklinge BK H1 1 - 6 Sean Norouz, Gustav Johansson Novahallen - Gavlehov
2021-09-11 10:00 050130001 IK Sätra Herr - IBF Borlänge H1 4 - 4 Richard Öhneskog, Marcus Svedinger Alfahallen - Gavlehov
2021-09-11 14:30 050130004 IBF Borlänge H1 - Björklinge BK H1 4 - 4 Håkan Thunman, Jakob Westerlund Novahallen - Gavlehov
2021-09-11 14:30 050130003 IK Sätra Herr - IBK Runsten Herrar 7 - 5 Marcus Svedinger, Richard Öhneskog Alfahallen - Gavlehov
2021-09-12 09:00 050130006 Björklinge BK H1 - IK Sätra Herr 7 - 4 Sean Norouz, Henrik Hultin-Öberg Novahallen - Gavlehov
2021-09-12 09:00 050130005 IBK Runsten Herrar - IBF Borlänge H1 5 - 8 Jonas Tidsjö, Marcus Svedinger Alfahallen - Gavlehov
Pregames 2.0 Gruppspel
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-18 09:00 050134001 NHIF - KF Heros 2 - 6 Magnus Undén, Gustav Johansson Alfahallen - Gavlehov
2021-09-18 09:45 050134002 Umeå Wolf vit - Umeå Wolf Svart 10 - 0 Magnus Undén, Gustav Johansson Alfahallen - Gavlehov
2021-09-18 10:30 050134003 KF Heros - Gotland Flyers 2 - 1 Magnus Undén, Erik Lindberg Alfahallen - Gavlehov
2021-09-18 11:15 050134004 Umeå Wolf Svart - NHIF 2 - 4 Magnus Undén, Erik Lindberg Alfahallen - Gavlehov
2021-09-18 13:00 050134005 Gotland Flyers - Umeå Wolf vit 5 - 2 Erik Lindberg, Gustav Johansson Alfahallen - Gavlehov
2021-09-18 13:45 050134006 KF Heros - Umeå Wolf Svart 3 - 0 Erik Lindberg, Gustav Johansson Alfahallen - Gavlehov
2021-09-18 14:30 050134007 NHIF - Umeå Wolf vit 2 - 11 Erik Lindberg, Gustav Johansson Alfahallen - Gavlehov
2021-09-18 15:15 050134008 Umeå Wolf Svart - Gotland Flyers 1 - 7 Erik Lindberg, Gustav Johansson Alfahallen - Gavlehov
2021-09-18 16:00 050134009 Gotland Flyers - NHIF 8 - 1 Erik Lindberg, Gustav Johansson Alfahallen - Gavlehov
2021-09-18 16:45 050134010 Umeå Wolf vit - KF Heros 1 - 3 Erik Lindberg, Gustav Johansson Alfahallen - Gavlehov
Pregames 2.0 Slutspel
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-19 10:00 050135001 Gotland Flyers - Umeå Wolf Svart 11 - 0 Reine Schröder, Pär Hedlund Alfahallen - Gavlehov
2021-09-19 10:45 050135002 Umeå Wolf vit - NHIF 9 - 2 Reine Schröder, Pär Hedlund Alfahallen - Gavlehov
2021-09-19 11:30 050135003 Umeå Wolf Svart - NHIF 2 - 4 Reine Schröder, Pär Hedlund Alfahallen - Gavlehov
2021-09-19 13:30 050135004 Gotland Flyers - Umeå Wolf vit 2 - 3 e.förl. Reine Schröder, Pär Hedlund Alfahallen - Gavlehov
2021-09-19 14:45 050135005 KF Heros - Umeå Wolf vit 4 - 2 Reine Schröder, Pär Hedlund Alfahallen - Gavlehov
Scandic Cup
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-05 10:00 050133007 Gästrikland F16 - Uppland F16 2 - 9 Daniel Ahlin, Torbjörn Ström Novahallen - Gavlehov
2021-09-05 10:00 050133001 Gästrikland P16 - Uppland P16 1 - 9 Gustav Johansson, Magnus Undén Alfahallen - Gavlehov
2021-09-05 11:05 050133002 Hälsingland P16 - Västmanland P16 0 - 6 Daniel Ahlin, Torbjörn Ström Novahallen - Gavlehov
2021-09-05 11:15 050133013 Hälsingland F16 - Västmanland F16 0 - 2 Gustav Johansson, Magnus Undén Alfahallen - Gavlehov
2021-09-05 13:00 050133014 Västmanland F16 - Gästrikland F16 11 - 1 Anton Rapp, Mats Fernlund Novahallen - Gavlehov
2021-09-05 13:00 050133003 Västmanland P16 - Gästrikland P16 8 - 1 Gustav Johansson, Sean Norouz Alfahallen - Gavlehov
2021-09-05 14:15 050133010 Uppland F16 - Hälsingland F16 1 - 3 Gustav Johansson, Sean Norouz Alfahallen - Gavlehov
2021-09-05 14:15 050133004 Uppland P16 - Hälsingland P16 5 - 1 Anton Rapp, Mats Fernlund Novahallen - Gavlehov
2021-09-05 16:00 050133011 Uppland F16 - Västmanland F16 0 - 4 Anton Rapp, Gustav Johansson Novahallen - Gavlehov
2021-09-05 16:00 050133005 Uppland P16 - Västmanland P16 5 - 6 Mattias Dahlqvist, Alfons Eriksson Alfahallen - Gavlehov
2021-09-05 17:15 050133012 Gästrikland F16 - Hälsingland F16 1 - 9 Mattias Dahlqvist, Alfons Eriksson Alfahallen - Gavlehov
2021-09-05 17:15 050133006 Gästrikland P16 - Hälsingland P16 3 - 1 Anton Rapp, Gustav Johansson Novahallen - Gavlehov
2021-11-20 09:30 050133021 Västernorrland P16 - Uppland P16 3 - 3 Martin Stenberg, Reine Schröder Novahallen - Gavlehov
2021-11-20 09:30 050133015 Gävleborg P16 - Dalarna P16 3 - 7 Johan Andersson, Pär Hedlund Alfahallen - Gavlehov
2021-11-20 10:45 050133029 Gävleborg F16 - Dalarna F16 1 - 1 Martin Stenberg, Reine Schröder Alfahallen - Gavlehov
2021-11-20 10:45 050133030 Västernorrland F16 - Gävleborg F16 10 - 1 Pär Hedlund, Johan Andersson Novahallen - Gavlehov
2021-11-20 12:00 050133016 Uppland P16 - Gävleborg P16 13 - 1 Johan Andersson, Pär Hedlund Alfahallen - Gavlehov
2021-11-20 12:00 050133022 Dalarna P16 - Västernorrland P16 9 - 3 Martin Stenberg, Reine Schröder Novahallen - Gavlehov
2021-11-20 13:15 050133025 Dalarna F16 - Västernorrland F16 2 - 11 Linus Häggblom, Magnus Undén Novahallen - Gavlehov
2021-11-20 13:15 050133019 Gästrikland F16 - Gävleborg F16 4 - 2 Johan Andersson, Pär Hedlund Alfahallen - Gavlehov
2021-11-20 14:30 050133017 Västernorrland P16 - Gävleborg P16 8 - 1 Martin Stenberg, Reine Schröder Alfahallen - Gavlehov
2021-11-20 14:30 050133023 Uppland P16 - Dalarna P16 6 - 2 Linus Häggblom, Magnus Undén Novahallen - Gavlehov
2021-11-20 15:45 050133020 Västernorrland F16 - Gävleborg F16 8 - 1 Martin Stenberg, Reine Schröder Alfahallen - Gavlehov
2021-11-20 15:45 050133026 Gävleborg F16 - Dalarna F16 0 - 3 Linus Häggblom, Magnus Undén Novahallen - Gavlehov
2021-11-20 17:00 050133028 Gävleborg F16 - Gävleborg F16 , Linus Häggblom Novahallen - Gavlehov
2021-11-20 17:00 050133027 Gävleborg P16 - Gävleborg P16 Martin Stenberg, Reine Schröder Alfahallen - Gavlehov
Slutspel JobMeal Cup
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-12 13:00 050132002 IK Sätra Herr - Sandvikens AIK H1 7 - 3 Erik Lindberg, Henrik Hultin-Öberg Novahallen - Gavlehov
2021-09-12 13:00 050132001 LI20 IBF - IBK Runsten Herrar 5 - 2 Richard Öhneskog, Jakob Westerlund Alfahallen - Gavlehov
2021-09-12 14:40 050132004 Täby FC Herrar Elit - IBF Borlänge H1 8 - 7 Erik Lindberg, Henrik Hultin-Öberg Novahallen - Gavlehov
2021-09-12 14:40 050132003 Björklinge BK H1 - IBF Falun Utveckling Herr Div 1 2 - 4 Richard Öhneskog, Jakob Westerlund Alfahallen - Gavlehov
Wangeskog Cup
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-03 18:30 050129001 Strömsbro IF Dam - Sandvikens AIK D2 0 - 5 Gustav Johansson, Sean Norouz Testebo Arena
2021-09-03 20:15 050129002 IBF Ludvika Div 2 Damer - Strömsbro IF Dam 7 - 2 Gustav Johansson, Sean Norouz Testebo Arena
2021-09-04 10:00 050129003 Sandvikens AIK D2 - IBF Ludvika Div 2 Damer 2 - 7 Rikard Karlsson, Reine Schröder Testebo Arena
2021-09-04 12:30 050129004 Sandvikens AIK D2 - Strömsbro IF Dam 5 - 2 Johan Andersson, Pär Hedlund Testebo Arena
2021-09-04 15:30 050129005 Strömsbro IF Dam - IBF Ludvika Div 2 Damer 2 - 6 Johan Andersson, Pär Hedlund Testebo Arena
2021-09-04 18:00 050129006 IBF Ludvika Div 2 Damer - Sandvikens AIK D2 2 - 6 Torbjörn Ström, Mats Fernlund Testebo Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis