Damer Division 1 GUD 21/22 (2021/22)

Gruppspel
Damer Division 1 GUD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-24 19:30 039983001 Gävle GIK - Söderhamns IBF 4 - 2 Erik Lindberg, Magnus Undén Novahallen - Gavlehov
2021-09-25 14:45 039983005 IBF Falun Utveckling - IK Sätra 6 - 2 Sean Norouz, Gustav Johansson Guide Arena 1
2021-09-26 11:00 039983006 IBF Hedemora - IBK Uppsala Teknologer 3 - 8 Jussi Nissinen, Erik Lindberg Vasahallen
2021-09-26 11:30 039983133 Hagunda IF - Storvreta Ungdom IBK D1 4 - 6 Handrin Thunqvist, Christoffer Stenlund IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-09-26 15:00 039983004 Hudik/Björkberg IBK - Rosersberg Arlanda IBK 2 - 3 Jonas Tidsjö, Jakob Westerlund OilQuick Arena
2021-09-26 17:00 039983003 IBF Ludvika - Stenhagens KK 4 - 5 Mattias Hedberg, Anders Fredriksson Ludvika Sporthall
2021-10-01 19:30 039983134 Storvreta Ungdom IBK D1 - Gävle GIK 4 - 5 e.förl. Christoffer Stenlund, Niklas Arvidsson Storvreta IBK Sporthall
2021-10-02 13:00 039983012 IBF Hedemora - IBF Falun Utveckling 1 - 7 Anders Fredriksson, Mattias Hedberg Vasahallen
2021-10-02 13:15 039983008 Stenhagens KK - Söderhamns IBF 2 - 4 Isak Norén, Christoffer Stenlund Stenhagen BoKC
2021-10-02 14:00 039983011 IBK Uppsala Teknologer - Hudik/Björkberg IBK 5 - 4 Pontus Orebrand, Thomas Tanskanen IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-10-03 14:00 039983010 IK Sätra - IBF Ludvika 8 - 3 Robert Mårtensson, Michael Hoek Alfahallen - Gavlehov
2022-02-08 19:30 039983009 Rosersberg Arlanda IBK - Hagunda IF 2 - 9 Isak Norén, Martin Hallén Almroth Ekilla Sporthall
2021-10-08 19:30 039983135 Storvreta Ungdom IBK D1 - Rosersberg Arlanda IBK 7 - 2 Tim Solig, Niklas Arvidsson Storvreta IBK Sporthall
2021-10-09 13:00 039983015 Söderhamns IBF - IK Sätra 5 - 7 Leif Sundberg, Anders Löfgren Idrottshallen, Söderhamn
2021-10-09 13:00 039983017 IBF Ludvika - IBF Hedemora 2 - 5 Mattias Hedberg, Anders Fredriksson Ludvika Sporthall
2021-10-10 11:00 039983016 Hagunda IF - IBK Uppsala Teknologer 3 - 7 Christoffer Stenlund, Niklas Arvidsson IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-10-10 11:00 039983018 Hudik/Björkberg IBK - IBF Falun Utveckling 2 - 1 Robert Mårtensson, Michael Hoek OilQuick Arena
2021-10-10 14:00 039983013 Gävle GIK - Stenhagens KK 9 - 5 Sean Norouz, Gustav Johansson Novahallen - Gavlehov
2021-10-16 13:30 039983023 IBF Falun Utveckling - Hagunda IF 9 - 4 Michael Hoek, Robert Mårtensson Guide Arena 1
2021-10-16 14:30 039983019 Rosersberg Arlanda IBK - Gävle GIK 1 - 5 Christoffer Stenlund, Niklas Arvidsson Ekilla Sporthall
2021-10-17 11:00 039983022 IBF Hedemora - Söderhamns IBF 7 - 6 e.förl. Fredrik Andersson, Tim Green Vasahallen
2021-10-17 15:00 039983024 Hudik/Björkberg IBK - IBF Ludvika 4 - 3 Leif Sundberg, Johnny Sundberg OilQuick Arena
2021-10-17 16:10 039983136 IBK Uppsala Teknologer - Storvreta Ungdom IBK D1 3 - 6 Christoffer Stenlund, Niklas Arvidsson IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-10-17 17:00 039983020 IK Sätra - Stenhagens KK 10 - 4 Michael Hoek, Robert Mårtensson Alfahallen - Gavlehov
2021-10-22 19:30 039983025 Gävle GIK - IK Sätra 2 - 8 Pontus Orebrand, Peter Alenbring Alfahallen - Gavlehov
2021-10-23 13:00 039983029 Söderhamns IBF - Hudik/Björkberg IBK 3 - 2 Leif Sundberg, Johnny Sundberg Idrottshallen, Söderhamn
2021-10-23 13:15 039983027 Stenhagens KK - IBF Hedemora 2 - 1 Robert Mårtensson, Michael Hoek Stenhagen BoKC
2021-10-23 14:30 039983026 Rosersberg Arlanda IBK - IBK Uppsala Teknologer 3 - 13 Tony Nyberg, Mikael Eriksson Ekilla Sporthall
2021-10-24 16:00 039983030 Hagunda IF - IBF Ludvika 7 - 2 Isak Norén, Handrin Thunqvist IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-10-24 16:20 039983137 Storvreta Ungdom IBK D1 - IBF Falun Utveckling 4 - 2 Pontus Orebrand, Christoffer Wallenborg Storvreta IBK Sporthall
2021-10-30 13:00 039983031 IBK Uppsala Teknologer - Gävle GIK 6 - 3 Tim Solig, Christoffer Stenlund IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-10-31 10:30 039983032 IBF Hedemora - IK Sätra 3 - 1 Mattias Hedberg, Anders Fredriksson Vasahallen
2021-10-31 16:20 039983036 Hagunda IF - Söderhamns IBF 8 - 3 Niklas Arvidsson, Christoffer Stenlund IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-11-14 15:00 039983034 Hudik/Björkberg IBK - Stenhagens KK 5 - 3 Johnny Sundberg, Leif Sundberg OilQuick Arena
2021-11-20 16:00 039983138 IBF Ludvika - Storvreta Ungdom IBK D1 2 - 11 Tim Green, Fredrik Andersson Ludvika Sporthall
2022-02-26 12:00 039983033 IBF Falun Utveckling - Rosersberg Arlanda IBK 6 - 3 Samuel Nissinen-Eriksson, Jussi Nissinen Guide Arena 1
2021-11-06 13:00 039983040 Rosersberg Arlanda IBK - IBF Ludvika 2 - 4 Mikael Eriksson, Christoffer Stenlund Ekilla Sporthall
2021-11-06 13:15 039983041 Stenhagens KK - Hagunda IF 2 - 7 Samuel Nissinen-Eriksson, Jussi Nissinen Stenhagen BoKC
2021-11-06 14:30 039983139 Storvreta Ungdom IBK D1 - Söderhamns IBF 9 - 0 Pontus Orebrand, Magnus Undén Storvreta IBK Sporthall
2021-11-07 10:30 039983038 IBK Uppsala Teknologer - IBF Falun Utveckling 5 - 3 Bo Pettersson Loklint, Handrin Thunqvist IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-11-07 16:45 039983037 Gävle GIK - IBF Hedemora 8 - 5 Robert Mårtensson, Michael Hoek Novahallen - Gavlehov
2021-11-08 19:45 039983039 IK Sätra - Hudik/Björkberg IBK 3 - 2 e.förl. Richard Öhneskog, Jakob Westerlund Alfahallen - Gavlehov
2021-11-12 19:00 039983140 Storvreta Ungdom IBK D1 - Stenhagens KK 9 - 4 Martin Hallén Almroth, Isak Norén Storvreta IBK Sporthall
2021-11-13 12:00 039983043 IBF Falun Utveckling - Gävle GIK 2 - 5 Fredrik Andersson, Tim Green Guide Arena
2021-11-13 13:00 039983045 IBF Ludvika - IBK Uppsala Teknologer 5 - 9 Anders Fredriksson, Mattias Hedberg Ludvika Sporthall
2021-11-13 13:00 039983047 Söderhamns IBF - Rosersberg Arlanda IBK 7 - 3 Christoffer Johansson, Tomas Eriksson Idrottshallen, Söderhamn
2021-11-13 15:00 039983044 Hudik/Björkberg IBK - IBF Hedemora 1 - 6 Michael Hoek, Robert Mårtensson OilQuick Arena
2021-11-14 15:00 039983046 Hagunda IF - IK Sätra 1 - 3 Sean Norouz, Gustav Johansson IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-11-19 19:30 039983049 Gävle GIK - Hudik/Björkberg IBK 10 - 7 Pontus Orebrand, Peter Alenbring Alfahallen - Gavlehov
2021-11-20 15:30 039983054 Rosersberg Arlanda IBK - Stenhagens KK 3 - 5 Tony Nyberg, Mikael Eriksson Ekilla Sporthall
2021-11-20 16:20 039983052 IBK Uppsala Teknologer - Söderhamns IBF 7 - 1 Isak Norén, Christoffer Stenlund IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-11-21 14:00 039983050 IBF Falun Utveckling - IBF Ludvika 8 - 0 Jörgen Andersson, Daniel Larsson Guide Arena 1
2021-11-21 17:00 039983141 IK Sätra - Storvreta Ungdom IBK D1 3 - 4 Erik Lindberg, Magnus Undén Novahallen - Gavlehov
2022-03-19 16:00 039983051 IBF Hedemora - Hagunda IF 2 - 3 Linus Isberg, Johan Forsström Vasahallen
2021-11-27 13:00 039983057 Söderhamns IBF - IBF Falun Utveckling 6 - 7 Erik Lindberg, Magnus Undén Idrottshallen, Söderhamn
2021-11-27 13:15 039983059 Stenhagens KK - IBK Uppsala Teknologer 2 - 9 Fabian Fahimi, Bo Pettersson Loklint Stenhagen BoKC
2021-11-27 16:00 039983055 IBF Ludvika - Gävle GIK 2 - 6 Tim Green, Fredrik Andersson Ludvika Sporthall
2021-11-27 16:00 039983060 Rosersberg Arlanda IBK - IK Sätra 5 - 1 Isak Norén, Christoffer Stenlund Ekilla Sporthall
2021-11-28 14:00 039983056 Hudik/Björkberg IBK - Hagunda IF 5 - 4 Leif Sundberg, Johnny Sundberg OilQuick Arena
2021-11-28 16:00 039983142 Storvreta Ungdom IBK D1 - IBF Hedemora 3 - 2 Michael Hoek, Robert Mårtensson Storvreta IBK Sporthall
2021-12-03 19:30 039983061 Gävle GIK - Hagunda IF 3 - 2 Richard Öhneskog, Jakob Westerlund Alfahallen - Gavlehov
2021-12-04 13:00 039983065 IBF Hedemora - Rosersberg Arlanda IBK 4 - 5 e.str. Mattias Hedberg, Anders Fredriksson Vasahallen
2021-12-05 14:00 039983064 IBF Falun Utveckling - Stenhagens KK 7 - 2 Michael Hoek, Robert Mårtensson Guide Arena 1
2021-12-05 15:00 039983143 Hudik/Björkberg IBK - Storvreta Ungdom IBK D1 0 - 5 Johnny Sundberg, Leif Sundberg OilQuick Arena
2022-01-08 14:00 039983062 IBF Ludvika - Söderhamns IBF 2 - 6 Tim Green, Jussi Nissinen Ludvika Sporthall
2022-03-27 14:15 039983066 IK Sätra - IBK Uppsala Teknologer 6 - 9 Robert Mårtensson, Michael Hoek Nynäshallen
2021-12-10 19:00 039983144 Storvreta Ungdom IBK D1 - Hagunda IF 4 - 5 e.förl. Christoffer Stenlund, Magnus Undén Storvreta IBK Sporthall
2021-12-11 13:15 039983069 Stenhagens KK - IBF Ludvika 9 - 7 Tony Nyberg, Bo Pettersson Loklint Stenhagen BoKC
2021-12-11 15:00 039983072 IBK Uppsala Teknologer - IBF Hedemora 4 - 2 Christoffer Wallenborg, Erik Lindberg IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-12-12 17:00 039983071 IK Sätra - IBF Falun Utveckling 3 - 6 Jussi Nissinen, Tony Nyberg Novahallen - Gavlehov
2022-01-08 17:00 039983070 Rosersberg Arlanda IBK - Hudik/Björkberg IBK 5 - 2 Christoffer Stenlund, Magnus Undén Ekilla Sporthall
2022-02-27 12:00 039983067 Söderhamns IBF - Gävle GIK 1 - 9 Sean Norouz, Gustav Johansson Idrottshallen, Söderhamn
2021-12-18 12:00 039983077 Hudik/Björkberg IBK - IBK Uppsala Teknologer 1 - 8 Niclas Olsson, Robert Mårtensson OilQuick Arena
2021-12-18 13:00 039983074 Söderhamns IBF - Stenhagens KK 5 - 4 Patric Jonsson, Erik Lindberg Idrottshallen, Söderhamn
2021-12-18 13:30 039983076 IBF Ludvika - IK Sätra 4 - 6 Anders Fredriksson, Simon Jansson Ludvika Sporthall
2021-12-19 17:00 039983075 Hagunda IF - Rosersberg Arlanda IBK 14 - 0 Tony Nyberg, Mikael Eriksson IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-12-19 18:45 039983078 IBF Falun Utveckling - IBF Hedemora 4 - 5 Erik Lindberg, Magnus Undén Guide Arena 1
2022-02-09 19:30 039983145 Gävle GIK - Storvreta Ungdom IBK D1 4 - 5 e.str. Erik Lindberg, Henrik Hultin-Öberg Alfahallen - Gavlehov
2022-01-15 13:15 039983079 Stenhagens KK - Gävle GIK 1 - 7 Pontus Orebrand, Peter Alenbring Stenhagen BoKC
2022-01-15 16:00 039983083 IBF Hedemora - IBF Ludvika 6 - 4 Mattias Hedberg, Anders Fredriksson Vasahallen
2022-01-16 17:00 039983081 IK Sätra - Söderhamns IBF 2 - 3 e.str. Richard Öhneskog, Jakob Westerlund Novahallen - Gavlehov
2022-01-16 18:30 039983082 IBK Uppsala Teknologer - Hagunda IF 2 - 8 Erik Lindberg, Christoffer Stenlund IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-01-25 19:30 039983146 Rosersberg Arlanda IBK - Storvreta Ungdom IBK D1 2 - 8 Pontus Orebrand, Peter Alenbring Ekilla Sporthall
2022-02-19 14:00 039983084 IBF Falun Utveckling - Hudik/Björkberg IBK 6 - 4 Mattias Hedberg, Tim Green Envikens Sporthall
2022-01-09 11:40 039983089 Hagunda IF - IBF Falun Utveckling 2 - 4 Martin Hallén Almroth, Isak Norén IFU Arena – DHinox
2022-01-22 13:00 039983090 IBF Ludvika - Hudik/Björkberg IBK 3 - 5 Tim Green, Jussi Nissinen Ludvika Sporthall
2022-01-22 13:15 039983086 Stenhagens KK - IK Sätra 4 - 7 Christoffer Wallenborg, Isak Norén Stenhagen BoKC
2022-02-14 18:30 039983147 Storvreta Ungdom IBK D1 - IBK Uppsala Teknologer 8 - 7 e.str. Tony Nyberg, Christoffer Stenlund IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-02-16 20:00 039983085 Gävle GIK - Rosersberg Arlanda IBK 4 - 5 e.str. Håkan Thunman, Magnus Undén Alfahallen - Gavlehov
2022-03-04 19:30 039983088 Söderhamns IBF - IBF Hedemora 2 - 3 Magnus Undén, Håkan Thunman Idrottshallen, Söderhamn
2022-03-01 20:00 039983095 Hudik/Björkberg IBK - Söderhamns IBF 8 - 6 Håkan Thunman, Magnus Undén OilQuick Arena
2022-03-07 19:45 039983091 IK Sätra - Gävle GIK 3 - 6 Jonas Tidsjö, Jakob Westerlund Alfahallen - Gavlehov
2022-03-20 14:00 039983148 IBF Falun Utveckling - Storvreta Ungdom IBK D1 0 - 3 Mattias Hedberg, Anders Fredriksson Guide Arena 1
2022-03-20 14:30 039983092 IBK Uppsala Teknologer - Rosersberg Arlanda IBK 6 - 7 Christoffer Wallenborg, Handrin Thunqvist IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-03-20 15:00 039983096 IBF Ludvika - Hagunda IF 3 - 9 Jussi Nissinen, Viktor Snöborgs Bergahallen
2022-03-27 11:00 039983093 IBF Hedemora - Stenhagens KK 8 - 3 Tim Green, Anders Fredriksson Långshyttans Sporthall
2022-02-04 19:30 039983097 Gävle GIK - IBK Uppsala Teknologer 10 - 7 Sean Norouz, Gustav Johansson Alfahallen - Gavlehov
2022-02-05 13:00 039983102 Söderhamns IBF - Hagunda IF 3 - 5 Niclas Olsson, Richard Öhneskog Idrottshallen, Söderhamn
2022-02-05 14:00 039983099 Rosersberg Arlanda IBK - IBF Falun Utveckling 2 - 5 Robert Mårtensson, Michael Hoek Ekilla Sporthall
2022-02-06 14:00 039983149 Storvreta Ungdom IBK D1 - IBF Ludvika 5 - 3 Tony Nyberg, Mikael Eriksson Storvreta IBK Sporthall
2022-02-06 17:00 039983098 IK Sätra - IBF Hedemora 7 - 6 Gustav Johansson, Sean Norouz Alfahallen - Gavlehov
2022-03-19 15:15 039983100 Stenhagens KK - Hudik/Björkberg IBK 5 - 2 Håkan Thunman, Magnus Undén Stenhagen BoKC
2022-02-12 11:00 039983104 IBF Falun Utveckling - IBK Uppsala Teknologer 2 - 3 Leif Sundberg, Johnny Sundberg Guide Arena 1
2022-02-12 13:00 039983106 IBF Ludvika - Rosersberg Arlanda IBK 3 - 4 Mattias Hedberg, Anders Fredriksson Ludvika Sporthall
2022-02-12 13:30 039983103 IBF Hedemora - Gävle GIK 5 - 6 e.str. Jussi Nissinen, Tim Green Vasahallen
2022-02-13 13:00 039983150 Söderhamns IBF - Storvreta Ungdom IBK D1 5 - 4 e.förl. Robert Mårtensson, Michael Hoek Idrottshallen, Söderhamn
2022-02-13 15:00 039983105 Hudik/Björkberg IBK - IK Sätra 1 - 2 Magnus Undén, Håkan Thunman OilQuick Arena
2022-02-13 17:20 039983107 Hagunda IF - Stenhagens KK 8 - 1 Bo Pettersson Loklint, Thomas Tanskanen IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-02-19 13:15 039983151 Stenhagens KK - Storvreta Ungdom IBK D1 1 - 5 Martin Hallén Almroth, Daniel Bäckner Stenhagen BoKC
2022-02-19 14:30 039983113 Rosersberg Arlanda IBK - Söderhamns IBF 8 - 7 e.förl. Mikael Eriksson, Tony Nyberg Ekilla Sporthall
2022-02-19 17:00 039983112 IK Sätra - Hagunda IF 2 - 10 Robert Mårtensson, Michael Hoek Alfahallen - Gavlehov
2022-02-20 13:15 039983110 IBF Hedemora - Hudik/Björkberg IBK 3 - 4 Erik Lindberg, Magnus Undén Vasahallen
2022-02-20 14:00 039983109 Gävle GIK - IBF Falun Utveckling 3 - 2 Mattias Hedberg, Håkan Thunman Alfahallen - Gavlehov
2022-02-20 16:30 039983111 IBK Uppsala Teknologer - IBF Ludvika 6 - 4 Pontus Orebrand, Peter Alenbring IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-02-24 19:15 039983120 Stenhagens KK - Rosersberg Arlanda IBK 2 - 6 David Wigfeldt, Bo Pettersson Loklint Stenhagen BoKC
2022-02-24 19:30 039983116 IBF Ludvika - IBF Falun Utveckling 1 - 10 Jörgen Andersson, Anders Fredriksson Ludvika Sporthall
2022-02-26 12:00 039983115 Hudik/Björkberg IBK - Gävle GIK 3 - 6 Tomas Eriksson, Robert Mårtensson OilQuick Arena
2022-02-26 13:00 039983118 Söderhamns IBF - IBK Uppsala Teknologer 2 - 7 Johnny Sundberg, Niclas Olsson Idrottshallen, Söderhamn
2022-02-27 16:00 039983152 Storvreta Ungdom IBK D1 - IK Sätra 4 - 7 Pontus Orebrand, Peter Alenbring Storvreta IBK Sporthall
2022-02-27 16:30 039983117 Hagunda IF - IBF Hedemora 5 - 3 Christoffer Wallenborg, Handrin Thunqvist IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-03-04 19:30 039983121 Gävle GIK - IBF Ludvika 9 - 2 Erik Lindberg, Magnus Nordahl Alfahallen - Gavlehov
2022-03-05 13:30 039983153 IBF Hedemora - Storvreta Ungdom IBK D1 1 - 5 Pär Hedlund, Jussi Nissinen Vasahallen
2022-03-06 13:15 039983123 IBF Falun Utveckling - Söderhamns IBF 10 - 1 Tim Green, Viktor Snöborgs Guide Arena
2022-03-06 14:00 039983122 Hagunda IF - Hudik/Björkberg IBK 4 - 3 Martin Hallén Almroth, Isak Norén IFU Arena – DHinox
2022-03-06 14:40 039983125 IBK Uppsala Teknologer - Stenhagens KK 12 - 2 Jussi Nissinen, Tim Nissinen Eriksson IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-03-06 17:00 039983126 IK Sätra - Rosersberg Arlanda IBK 5 - 6 Erik Lindberg, Håkan Thunman Alfahallen - Gavlehov
2022-03-12 13:00 039983128 Söderhamns IBF - IBF Ludvika 3 - 5 Robert Mårtensson, Mats Sjöqvist Idrottshallen, Söderhamn
2022-03-12 15:10 039983132 IBK Uppsala Teknologer - IK Sätra 5 - 4 e.förl. Mattias Hedberg, Anders Fredriksson IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-12 16:00 039983154 Storvreta Ungdom IBK D1 - Hudik/Björkberg IBK 10 - 7 Christoffer Wallenborg, Handrin Thunqvist Storvreta IBK Sporthall
2022-03-12 17:00 039983130 Stenhagens KK - IBF Falun Utveckling 2 - 4 Mikael Eriksson, Tony Nyberg Stenhagen BoKC
2022-03-12 17:00 039983131 Rosersberg Arlanda IBK - IBF Hedemora 6 - 5 e.str. Anton Fritshammar, Jonatan Svahn Ekilla Sporthall
2022-03-13 14:10 039983127 Hagunda IF - Gävle GIK 8 - 3 Mattias Hedberg, Anders Fredriksson IFU Arena E – Lundqvist EL
Tabell
Plac. Lag S V O (SDV) F GM-IM D P
1. Storvreta Ungdom IBK D1 22 16 5 (2) 1 129-69 60 55
2. IBK Uppsala Teknologer 22 16 2 (1) 4 148-89 59 51
3. Gävle GIK 22 15 4 (2) 3 127-86 41 51
4. Hagunda IF 22 14 1 (1) 7 130-72 58 44
5. IBF Falun Utveckling 22 14 0 (0) 8 111-63 48 42
6. IK Sätra 22 10 3 (1) 9 100-99 1 34
7. Rosersberg Arlanda IBK 22 7 4 (4) 11 83-124 -41 29
8. IBF Hedemora 22 7 4 (1) 11 86-96 -10 26
9. Hudik/ Björkberg IBK 22 7 1 (0) 14 74-104 -30 22
10. Söderhamns IBF 22 5 4 (2) 13 81-123 -42 21
11. Stenhagens KK 22 5 0 (0) 17 70-139 -69 15
12. IBF Ludvika 22 2 0 (0) 20 68-143 -75 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis