Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF (2021/22)

Gruppspel
Pantamera FK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-16 11:00 124018005 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 1 - 4 Francisco Contreras, Ayub Aden Fagerstahallen
2021-10-16 13:15 124018002 Hovsta IF 07-08 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 1 - 5 Isac Åhman, Lucas Claesson Hovstaskolan
2021-10-17 12:00 124018004 Västerås IBS Ung/Västerås IBS 07-08 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 3 - 6 Isak Hessel, Oliver Johansson Klövernhallen Plan 1
2022-01-09 14:30 124018001 Ekeby IF 07 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 3 - 5 Oscar Harryson, Viggo Liljeberg Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-10-23 11:15 124018007 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 6 - 4 Louise Dalestig, Moltas Gunnarsson Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-10-24 12:00 124018010 SMÅ IF 06-08 FK2 - Västerås IBS Ung/Västerås IBS 07-08 FK2 3 - 5 Oscar Harryson, Tomas Helgesson Odenskolans Sporthall
2021-12-12   Uppskj. 124018011 Nora IBK 07-09 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 11 - 2 Fredrik Knutsson, Lars Fridell Idrottshuset, Nora
2021-10-29 19:15 124018015 Hovsta IF 07-08 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 1 - 7 William Sätre, Philip Viberg Hovstaskolan
2021-10-31 12:30 124018017 SMÅ IF 06-08 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 3 - 9 Fredrik Alm, Gustav Westman Odenskolans Sporthall
2021-11-27 16:00 124018013 Ekeby IF 07 FK2 - Västerås IBS Ung/Västerås IBS 07-08 FK2 1 - 2 Tomas Helgesson, Oscar Harryson Skogstorpskolan
2022-03-05 12:20 124018018 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 Tybblelundsskolan
2021-11-13 11:00 124018022 IBK Hallsta F08 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 2 - 1 Yotsaphong Chaiphring, Oliver Dahmberg Nibblehallen
2021-11-13 11:15 124018024 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 2 - 6 Alfred Nässling, Elliot Solig Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-11-14 13:00 124018019 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 5 - 5 Camilla Eriksson, Elliot Solig Fagerstahallen
2021-11-21 11:30 124018026 SMÅ IF 06-08 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 0 - 4 Oscar Harryson, Tomas Helgesson Odenskolans Sporthall
2022-01-29 16:00 124018029 Västerås IBS Ung/Västerås IBS 07-08 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 Jonathan Mc Iver, Oliver Dahmberg Klövernhallen Plan 1
2022-03-26   Uppskj. 124018028 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 Uppskj. Fagerstahallen
2021-11-26 19:15 124018034 Hovsta IF 07-08 FK2 - Västerås IBS Ung/Västerås IBS 07-08 FK2 4 - 12 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Hovstaskolan
2021-11-27 10:00 124018032 IBK Hallsta F08 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 4 - 1 Ludvig Hjalmar, Philip Groop Nibblehallen
2021-12-11   Uppskj. 124018035 Nora IBK 07-09 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 Uppskj. Idrottshuset, Nora
2021-12-05 11:30 124018041 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 1 - 8 Ludvig Hjalmar, Philip Groop Fagerstahallen
2021-12-05 12:15 124018038 SMÅ IF 06-08 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 6 - 2 Lucas Claesson, Emil Ekdahl Odenskolans Sporthall
2021-12-05 12:30 124018037 Ekeby IF 07 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 3 - 8 Tomas Helgesson, Oscar Harryson Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-12-10 19:15 124018043 Hovsta IF 07-08 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 4 - 5 Oscar Sundström, Gustav Westman Hovstaskolan
2021-12-11 10:00 124018047 IBK Hallsta F08 FK2 - Västerås IBS Ung/Västerås IBS 07-08 FK2 8 - 2 Thomas Kallin, Casper Vare Nibblehallen
2021-12-12 14:15 124018045 SMÅ IF 06-08 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 5 - 0 Oscar Harryson, Jonathan Ahlqvist Odenskolans Sporthall
2021-12-18 10:30 124018049 Ekeby IF 07 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 4 - 8 Viggo Liljeberg, Tomas Helgesson Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-12-18   Uppskj. 124018053 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 Uppskj. Mohamed Abdirisak, Fernando Rocabado Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-12-18 14:00 124018052 Västerås IBS Ung/Västerås IBS 07-08 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 2 - 0 Yan Stephy Kouandio, Oliver Dahmberg Klövernhallen Plan 1
2022-03-26 15:20 124018050 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 Tybblelundsskolan
2021-12-05 15:30 124018058 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - Västerås IBS Ung/Västerås IBS 07-08 FK2 2 - 2 Edvin Vare, Casper Vare Klövernhallen Plan 1
2021-12-18 15:45 124018056 Nora IBK 07-09 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 3 - 2 Lucas Claesson, Tomas Persson Idrottshuset, Nora
2021-12-19   Uppskj. 124018055 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 Uppskj. Tybblelundsskolan
2022-01-08 19:15 124018062 Hovsta IF 07-08 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 3 - 6 Oscar Sundström, Robin Winsryd Hovstaskolan
2022-01-09 124018063 SMÅ IF 06-08 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 Odenskolans Sporthall
2022-01-09 13:00 124018064 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 4 - 12 Ayub Aden, Conrad Hjelm Fagerstahallen
2022-01-15 10:00 124018067 IBK Hallsta F08 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 3 - 1 Jonathan Mc Iver, Fernando Rocabado Nibblehallen
2022-01-16 10:15 124018068 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 6 - 2 Ayub Aden, Conrad Hjelm Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-01-16 11:00 124018071 SMÅ IF 06-08 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 WO (5 - 0) Odenskolans Sporthall
2022-01-16 14:30 124018070 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - Västerås IBS Ung/Västerås IBS 07-08 FK2 3 - 1 Jonathan Ahlqvist, Jonathan Eriksson Mellringehallen - Örebro
2022-01-23   Uppskj. 124018077 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 Uppskj. Fagerstahallen
2022-01-23   Uppskj. 124018073 Ekeby IF 07 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 Uppskj. Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-01-23 16:00 124018076 Västerås IBS Ung/Västerås IBS 07-08 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 Marcus Karppinen, William Ringkvist Klövernhallen Plan 1
2022-01-29 10:30 124018083 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 Andreas Julin, Gerry Törnqvist Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-01-29 15:00 124018081 IBK Hallsta F08 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 Philip Rimsten, Martin Dalsgard Nibblehallen
2022-01-30 14:00 124018079 Västerås IBS Ung/Västerås IBS 07-08 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 Klövernhallen Plan 1
2022-01-30 15:30 124018084 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 Fagerstahallen
2022-02-05 13:00 124018085 Ekeby IF 07 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-02-05 13:00 124018088 Nora IBK 07-09 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 Idrottshuset, Nora
2022-02-06 12:30 124018090 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 Tybblelundsskolan
2022-02-11 19:15 124018094 Hovsta IF 07-08 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 Hovstaskolan
2022-02-12 12:30 124018092 IBK Hallsta F08 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 Nibblehallen
2022-02-12 15:30 124018095 Nora IBK 07-09 FK2 - Västerås IBS Ung/Västerås IBS 07-08 FK2 Idrottshuset, Nora
2022-02-19 10:15 124018101 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-02-19 14:30 124018098 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 Mellringehallen - Örebro
2022-02-19 16:00 124018100 Västerås IBS Ung/Västerås IBS 07-08 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 Klövernhallen Plan 1
2022-02-26 11:00 124018107 IBK Hallsta F08 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 Nibblehallen
2022-03-05 124018103 Nora IBK 07-09 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 Idrottshuset, Nora
2022-03-05 15:00 124018104 Hovsta IF 07-08 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 Hovstaskolan
2022-03-12 13:00 124018111 Ekeby IF 07 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-03-13 10:00 124018113 Västerås IBS Ung/Västerås IBS 07-08 FK2 - IBK Hallsta F08 FK2 Klövernhallen Plan 1
2022-03-13 14:00 124018109 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 Tybblelundsskolan
2022-03-18 19:15 124018115 Hovsta IF 07-08 FK2 - Ekeby IF 07 FK2 Hovstaskolan
2022-03-19 13:00 124018116 Nora IBK 07-09 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 Idrottshuset, Nora
2022-03-19 16:00 124018119 IBK Hallsta F08 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 Nibblehallen
2022-03-20 15:00 124018118 Per-Ols IBF 08/09 FK2 - Västerås IBS Ung/Västerås IBS 07-08 FK2 Fagerstahallen
2022-03-26 10:30 124018124 Västerås IBS Ung/Västerås IBS 07-08 FK2 - Rönnby IBK Ung 08 FK2 Mälarenergi Arena A
2022-03-27 12:30 124018121 Ekeby IF 07 FK2 - IBF Örebro Utv 08-09 FK2 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-03-27 14:00 124018122 SMÅ IF 06-08 FK2 - Nora IBK 07-09 FK2 Odenskolans Sporthall
2022-04-02 10:15 124018130 Rönnby IBK Ung 08 FK2 - Per-Ols IBF 08/09 FK2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-04-02 13:00 124018128 Nora IBK 07-09 FK2 - Hovsta IF 07-08 FK2 Idrottshuset, Nora
2022-04-03 10:30 124018129 IBF Örebro Utv 08-09 FK2 - SMÅ IF 06-08 FK2 Tybblelundsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Hallsta F08 FK2 8 8 0 0 41-10 31 24
2. Rönnby IBK Ung 08 FK2 7 5 1 1 42-22 20 16
3. Västerås IBS Ung/ Västerås IBS 07-08 FK2 8 4 1 3 29-27 2 13
4. Nora IBK 07-09 FK2 5 4 0 1 29-12 17 12
5. IBF Örebro Utv 08-09 FK2 5 4 0 1 21-14 7 12
6. SMÅ IF 06-08 FK2 8 4 0 4 28-24 4 12
7. Hovsta IF 07-08 FK2 8 1 0 7 25-51 -26 3
8. Ekeby IF 07 FK2 8 0 1 7 21-42 -21 1
9. Per-Ols IBF 08/ 09 FK2 7 0 1 6 13-47 -34 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis