Träningsmatcher Uppland (2021/22)

Övriga matcher
Träningsmatcher Uppland 2021/2022
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
175555048 Vaksala SK F06 Svart - Rosersberg Arlanda IBK F04-07 Inst. Lindbackens Sporthall
2021-06-12 14:00 175555001 SK Vide HJ 2020/21 - Rosersberg Arlanda IBK JAS/HJ19 Mikael Rosenius, Tony Nyberg CIK A
2021-06-30 20:00 175555002 Björklinge BK P06/07 - Hagunda IF P07 0 - 0 Bo Pettersson Loklint Björklinge Sporthall
2021-08-08 15:30 175555003 Storvreta IBK JAS Flick - Hagunda IF JAS DJ17 Christoffer Wallenborg, Bo Pettersson Loklint Storvreta IBK Sporthall
2021-08-13 18:15 175555017 Vaksala SK DJ - Sigtuna IF IBK Dam 6 - 1 Tim Solig, Lars Halvarsson IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-08-14 14:00 175555015 Alunda IBF Dam - Gävle GIK Div 1 3 - 3 Handrin Thunqvist, Jonas Nordqvist Olandshallen
2021-08-14 14:00 175555008 IK Sirius FBC SSL - Hagunda IF D1 5 - 3 Jonas Backman, Oliver Halvarsson IFU Arena A
2021-08-18 18:20 175555010 Storvreta IBK Dam Allsvenskan - Hagunda IF D1 Felix Pettersson, Erik Andersson IFU Arena A
2021-08-21 14:00 175555019 Alunda IBF Dam - FBC Katrineholm A-lag (Allsvenskan) 5 - 5 Erik Andersson, Felix Pettersson Uppsala Life Arena
2021-08-21 15:00 175555027 Hagunda IF Herr - Bele Barkarby IF IBF Allsvenskan Bo Pettersson Loklint, Handrin Thunqvist IFU Arena A
2021-08-21 15:15 175555004 Storvreta IBK Dam Allsvenskan - IBK Uppsala Teknologer Christoffer Wallenborg, Tim Solig Storvreta IBK Sporthall
2021-08-21 18:00 175555037 Rosersberg Arlanda IBK JAS/HJ19 - Storvreta IBK JAS Herr Handrin Thunqvist, Jonas Nordqvist Ekilla Sporthall
2021-08-22 09:30 175555031 Farsta IBK P06 MR Medel - Rosersberg Arlanda IBK P05-07 3 - 2 Per-Olof Svensson, Albin Karlsson IFU Arena B - Turbo Sport
2021-08-22 10:00 175555032 Farsta IBK F10 B Medel Lätt - Rosersberg Arlanda IBK F10/11 Vendela Eklund, Malin Hjelm IFU Arena - Upplands Energi
2021-08-22 11:30 175555034 Farsta IBK P07 LJ M - Farsta IBK P07 LJ MS Per-Olof Svensson, Albin Karlsson IFU Arena B - Turbo Sport
2021-08-22 14:30 175555033 Farsta IBK P06 MR Medel - IK Sirius FBC P06 2 - 8 Christoffer Wallenborg, Per-Olof Svensson IFU Arena B - Turbo Sport
2021-08-22 16:30 175555039 Storvreta IBK JAS Herr - Hässelby SK IBK JAS 8 - 4 Christoffer Wallenborg, Bo Pettersson Loklint Storvreta IBK Sporthall
2021-08-22 17:15 175555006 Vaksala SK 06 Gul - Storvreta IBK F06 Per-Olof Svensson, Niklas Arvidsson IFU Arena - Upplands Energi
2021-08-22 18:00 175555038 Rosersberg Arlanda IBK JAS/HJ19 - Nacka IBK HJ Anton Fritshammar, Mikael Rosenius Ekilla Sporthall
2021-08-25 19:15 175555024 IBK Uppsala Teknologer - Rotebro IS IBK Dam D1 6 - 0 Niklas Arvidsson, Lars Halvarsson IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-08-25 19:30 175555025 Rasbo IK H2 - IBK Uppsala Teknologer Jonas Nordqvist, Handrin Thunqvist Hall 2000
2021-08-27 19:30 175555007 IK Sirius IBK DJ - Vendelsö IK DJ 3 - 3 Christoffer Wallenborg, Anton Ceder IFU Arena – DHinox
2021-08-28 10:15 175555021 Bälinge IF F06/07 - Storvreta IBK F06 5 - 4 Fredrik Longgren, Christian Brundin Vattholma Sporthall
2021-08-28 11:00 175555040 Björklinge BK F06 - IK Sirius IBK F06 , Vesa Petterson Björklinge Sporthall
2021-08-28 12:00 175555020 Alunda IBF Herr - Björklinge BK H1 2 - 9 Erik Andersson, Felix Pettersson Olandshallen
2021-08-29 09:00 175555028 IK Sirius FBC P06 - Täby FC (C) Gribby 06 Jonas Nordqvist, Bo Pettersson Loklint IFU Arena - Upplands Energi
2021-08-29 09:00 175555043 Täby FC HJ1 DM JAS - Hagunda IF Tim Solig, Simon Hillerius Öberg IFU Arena B - Turbo Sport
2021-08-29 09:30 175555016 Stenhagens KK Dam - IK Sirius IBK Damallsvenskan Per-Olof Svensson, Jan-Olov Cederholm Stenhagen BoKC
2021-08-29 10:00 175555029 IK Sirius FBC P06 - Täby FC HJ1 DM JAS Jonas Nordqvist, Bo Pettersson Loklint IFU Arena - Upplands Energi
2021-08-29 10:00 175555044 Täby FC HJ1 DM JAS - Hagunda IF Tim Solig, Simon Hillerius Öberg IFU Arena B - Turbo Sport
2021-08-29 11:00 175555030 IK Sirius FBC HJ 17 - Täby FC Jonas Nordqvist, Bo Pettersson Loklint IFU Arena - Upplands Energi
2021-08-29 11:00 175555045 Täby FC (B) P05 Västra - Hagunda IF P05 Tim Solig, Simon Hillerius Öberg IFU Arena B - Turbo Sport
2021-08-29 12:30 175555042 Funbo IF P06/Frötuna IBF - Storvreta IBK PJ16 0 - 0 Vendela Eklund, Albin Karlsson IFU Arena - Upplands Energi
2021-08-29 18:45 175555022 Bälinge IF F06/07 - Vaksala SK F06 Svart 2 - 6 Victor Flemström, Villiam Lööf IFU Arena – DHinox
2021-09-03 19:00 175555046 Rasbo IK H2 - Sala Silverstaden IBK H2 2 - 3 Handrin Thunqvist, Pontus Orebrand Hall 2000
2021-09-04 15:30 175555023 Alunda IBF Herr - IBK Uppsala Teknologer U 4 - 8 Handrin Thunqvist, Pontus Orebrand Olandshallen
2021-09-04 16:00 175555047 Vaksala SK F06 Svart - Björklinge BK F06 Inst. Villiam Lööf Vattholma Sporthall
2021-09-05 11:00 175555018 Frötuna IBF Damer A - IBK Uppsala Teknologer U (D2) Niklas Arvidsson, Christoffer Stenlund Uppsala Life Arena
2021-09-05 13:00 175555041 SK Vide DJ - Storvreta IBK F06 1 - 3 Victor Flemström, Tony Nyberg Alsike sporthall
2021-09-05 17:00 175555026 IBK Uppsala Teknologer - Skälby IBK H1 7 - 10 Handrin Thunqvist, Christoffer Wallenborg IFU Arena - Upplands Energi
2021-09-07 17:00 175555050 IK Sirius FBC HJ 17 - IK Sirius FBC P06 Erik Palmertz, Per-Olof Svensson IFU Arena A
2021-09-08 18:15 175555005 Storvreta IBK D2 - IBK Uppsala Teknologer U (D2) Bo Pettersson Loklint, David Söderström IFU Arena – DHinox
2021-09-08 19:20 175555049 IK Sirius IBK Damallsvenskan - Västerås IBS Dam 3 - 3 Handrin Thunqvist, Pontus Orebrand IFU Arena B - Turbo Sport
2021-09-10 19:00 175555012 Storvreta Ungdom IBK JAS - Vaksala SK DJ 7 - 1 Niklas Arvidsson, Christoffer Stenlund Storvreta IBK Sporthall
2021-09-11 14:30 175555013 Storvreta Ungdom IBK JAS - Telge SIBK JAS Anton Ceder, Ronnie Eriksson Storvreta IBK Sporthall
2021-09-11 17:30 175555060 Telge SIBK JAS - Vaksala SK DJ 2 - 0 Ronnie Eriksson, Anton Ceder Storvreta IBK Sporthall
2021-09-12 10:30 175555061 Vaksala SK DJ - Huddinge IBS Anton Ceder, Fredrik Karlsson Storvreta IBK Sporthall
2021-09-12 13:00 175555011 Storvreta IBK Dam Allsvenskan - Bele Barkarby IF IBF Allsvenskan Pontus Orebrand, Handrin Thunqvist IFU Arena A
2021-09-12 16:00 175555066 Hagunda IF D1 - Sala Silverstaden IBK 8 - 2 Handrin Thunqvist, Christoffer Wallenborg IFU Arena - Upplands Energi
2021-09-12 16:00 175555014 Storvreta Ungdom IBK JAS - Huddinge IBS JAS DJ18 1 - 5 Martin Hallén Almroth, Isak Norén Storvreta IBK Sporthall
2021-09-13 17:30 175555057 Funbo IF P06/Frötuna IBF - Vaksala SK P07/BIF 0 - 0 David Söderström, Tony Sundström Uppsala Life Arena
2021-09-17 18:30 175555052 Tobo/Örbyhus FF (F06/07) - Alunda IBF F05-07 Christian Brundin, Jouni Myller Örbyhus Sporthall
2021-09-18 11:30 175555067 FBC Uppsala DJ - IK Sätra F16 7 - 3 Maximilian Halvarsson, Lars Halvarsson IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-09-18 12:30 175555072 Almunge IK P05 - Storvreta IBK PJ16 Haris Hodzic, Georgios Papadakis Almunge Sporthall
2021-09-18 14:15 175555062 FBC Uppsala Dam - FBI Tullinge Dam C 4 - 2 Olle Isacsson, Albin Karlsson IFU Arena B - Turbo Sport
2021-09-18 17:00 175555070 Bålsta FBC - IK Malmen 6 - 5 Niklas Forsman, Jimmy Lindell Fridegårdsskolan
2021-09-19 175555009 SK Vide Herr A-lag - Rasbo IK H2 Inst. Alsike sporthall
2021-09-19 16:00 175555069 Frötuna IBF Damer A - Björklinge BK Dam Per-Olof Svensson, Casandra Reuterström IFU Arena B - Turbo Sport
2021-09-19 16:30 175555068 FBC Uppsala DJ - Storvreta IBK F06 2 - 3 Simon Hillerius Öberg, Lars Halvarsson IFU Arena – DHinox
2021-09-19 16:30 175555065 Sigtuna IF IBK F06/07 - Hässelby SK IBK F06/07 Medel Lätt C 4 - 6 Mario Mallengren, Mimma Spasic Prästängshallen
2021-09-19 17:00 175555074 SK Vide P05-07 - Vendelsö IK P06 Grön 3 - 8 Mikael Rosenius, Tony Nyberg Alsike sporthall
2021-09-19 18:15 175555036 Uppland F16-distriktslag - IBK Uppsala Teknologer Jan-Olov Cederholm, Per-Olof Svensson Örsundsbro Sporthall
2021-09-20 17:30 175555058 Funbo IF P06/Frötuna IBF - Björklinge BK P06/07 0 - 0 Haris Hodzic, Georgios Papadakis Uppsala Life Arena
2021-09-21 18:30 175555079 FBC Uppsala P08 - Storvreta IBK P08 Haris Hodzic, Elin Bexell Gamlishallen
2021-09-21 19:00 175555064 FBC Uppsala Dam - Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag 1 - 3 Tim Solig, Villiam Lööf IFU Arena B - Turbo Sport
2021-09-23 18:10 175555081 Sigtuna IF IBK F06/07 - Enebybergs IF F~07 Lila 3 - 2 , Pontus Rosendal Prästängshallen
2021-09-23 19:15 175555071 Almunge IK H6 - Storvreta IBK Legends Tony Nyberg, Mikael Rosenius Almunge Sporthall
2021-09-24 19:00 3x20 min effektiv tid. 175555055 Björklinge BK Dam - Wåhla IBK D3 Casandra Reuterström, Vesa Petterson Björklinge Sporthall
2021-09-24 19:30 175555075 IFK Dannemora/Ö Herr A - Tobo/Örbyhus FF Herr U Oskar Wallin, Ronnie Eriksson Österby Sim o Sporthall
2021-09-25 11:30 175555053 FBC Uppsala DJ - Vaksala SK F06 Svart 6 - 5 Villiam Lööf, Vendela Eklund IFU Arena - Upplands Energi
2021-09-25 12:30 175555073 Almunge IK P05 - SK Vide P05-07 David Söderström, Georgios Papadakis Almunge Sporthall
2021-09-25 15:00 175555051 Sigtuna IF IBK F06/07 - SK Vide DJ 3 - 6 Robert Mårtensson, Mimma Spasic Prästängshallen
2021-09-25 15:20 175555056 Tobo/Örbyhus FF - Stenhagens KK D2 Thomas Tanskanen, Ronnie Eriksson Örbyhus Sporthall
2021-09-26 10:00 175555078 Rasbo IK U - Gottsunda IBF A Olle Isacsson, Oskar Wallin Hall 2000
2021-09-26 11:30 175555063 FBC Uppsala DJ - Strömsbro IF F16 3 - 0 Vendela Eklund, David Söderström IFU Arena - Upplands Energi
2021-09-26 11:30 175555077 IFK Dannemora/Ö P07/09 - Hagunda IF P07 Haris Hodzic, Georgios Papadakis Österby Sim o Sporthall
2021-09-26 15:00 3x20 minuter 175555054 Vaksala SK P 09 - IK Sirius FBC P09 11 - 3 Georgios Papadakis, Haris Hodzic IFU Arena B - Turbo Sport
2021-09-29 19:40 175555082 SK Vide P08 - Almunge IK P08/09 Röd 6 Mikael Rosenius, Pontus Rosendal Alsike sporthall
2021-09-30 19:20 175555076 Wåhla IBK H6 - Andersbergs IBK Herrar 7 - 5 Ronnie Eriksson, Vesa Petterson Östervåla Sporthall
2021-09-30 20:40 175555083 Stenhagens KK D2 - FBC Uppsala Dam Filip Djerfh, Gabriel Wall Stenhagen BoKC
2021-10-02 14:00 175555085 Örsundsbro IF U - IBK Sala (B) 1 - 4 Simon Hillerius Öberg, Handrin Thunqvist Örsundsbro Sporthall
2021-10-02 17:30 175555080 SK Vide DJ - Vaksala SK 06 Gul 4 - 3 Maximilian Halvarsson, Victor Flemström CIK A
2021-10-03 20:00 175555086 Storvreta IBK Legends - Almunge IK H6 Gabriel Wall, Georgios Papadakis Ärentunaskolan
2021-10-05 18:30 175555091 Almunge IK P08/09 Röd 6 - Rasbo IK P08/09 Tony Sundström, Per-Olof Svensson Almunge Sporthall
2021-10-05 19:00 175555084 Bälinge IF F08/09 - Björklinge BK Flickor 08/09 Jouni Myller, Fredrik Longgren Vattholma Sporthall
2021-10-06 19:00 175555089 Vaksala SK P07/BIF - Almunge IK P06/07 7 - 10 Tony Sundström, Haris Hodzic Almunge Sporthall
2021-10-06 19:40 175555092 Hagunda IF F07/08 - Storvreta IBK F07 2 - 6 Christoffer Wallenborg, Christian Brundin Stenhagen BoKC
2021-10-07 19:00 175555088 Tobo/Örbyhus FF P05060708 - Tierp IBK P06 Christian Brundin, Jouni Myller Örbyhus Sporthall
2021-10-09 14:40 175555093 SK Vide PF10/11 Blå 1 - Rosersberg Arlanda IBK P09/10 Jan-Olov Cederholm, Erik Rosvall Alsike sporthall
2021-10-16 10:30 175555087 Björklinge BK Flickor 08/09 - Hagunda IF F07/08 3 - 4 Felicia Hoff, Wilbur Trost Björklinge Sporthall
2021-10-16 15:50 175555096 Bälinge IF F10 - Vaksala SK F 10 Rasmus Johansson, Hannes Hämäläinen IFU Arena - Upplands Energi
2021-10-16 16:15 175555095 IBK Uppsala Teknologer - Team Filippinerna Christoffer Wallenborg, Tony Nyberg IFU Arena B - Turbo Sport
2021-10-16 17:00 175555097 Bälinge IF F10 - Vaksala SK F 10 Rasmus Johansson, Hannes Hämäläinen IFU Arena - Upplands Energi
2021-10-18 18:00 175555090 Storvreta Ungdom IBK - Uppland F16-distriktslag Tim Solig, Elin Bexell IFU Arena – DHinox
2021-10-21 20:30 175555099 Uppsala Life IF D2 - FBC Uppsala Dam Tony Sundström, David Söderström Uppsala Life Arena
2021-10-27 20:30 175555100 SK Vide Damlag - Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag Mikael Rosenius, Tony Nyberg Alsike sporthall
2021-11-06 10:00 175555106 Södra Trögds IK vit - Rönnby IBK Ung 09-10 FK4 Victor Flemström, Maximilian Halvarsson Lillkyrkahallen
2021-11-16 18:30 175555108 Frötuna IBF P 08/09 - SK Vide P08 5 - 0 Elin Bexell, Elias Brode Bolandskolan
2021-11-20 09:30 175555107 Vaksala SK P 12 Gul - Storvreta IBK P12 röd David Wigfeldt, Jan Tuominen IFU Arena – DHinox
2021-11-20 11:00 175555112 Vaksala SK P07/BIF - Björklinge BK P06/07 0 - 2 Christoffer Wallenborg, Henrik Wallenborg IFU Arena A
2021-11-20 11:50 175555105 Vaksala SK F06 Svart - Rönnby IBK Ung 06 FK1 7 - 1 Jan Tuominen, David Wigfeldt IFU Arena – DHinox
2021-11-20 16:00 175555104 Storvreta IBK F07 - Vaksala SK F06 Svart 4 - 8 Ronnie Eriksson, Felicia Hoff Storvreta IBK Sporthall
2021-11-21 10:30 175555102 Storvreta IBK F07 - IK Sirius IBK F08 6 - 1 Bo Pettersson Loklint, Jouni Myller Vattholma Sporthall
2021-11-23 20:30 175555115 SK Vide Damlag - Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag Victor Flemström, Maximilian Halvarsson CIK A
2021-11-24 19:30 175555094 IK Sirius IBK Damallsvenskan - USA:s damlandslag Tony Nyberg, Christoffer Stenlund IFU Arena - Upplands Energi
2021-11-25 17:00 175555117 Polen damlandslag - Storvreta IBK Dam Allsvenskan Christoffer Wallenborg, Tim Solig IFU Arena B - Turbo Sport
2021-11-27 13:50 175555109 Bälinge IF F06/07 - IFK Dannemora/Ö F06-09 4 - 2 David Söderström Vattholma Sporthall
2021-11-27 15:00 175555118 SK Vide P08 - IK Sirius FBC P08 Svart 3 - 6 Haris Hodzic, Peter Högman CIK A
2021-11-28 11:30 175555114 IK Sirius IBK Damallsvenskan - IBK Dalen Dam 4 - 4 Per-Olof Svensson, Jan-Olov Cederholm Fyrishov D
2021-11-28 18:50 175555103 Björklinge BK Dam - Rasbo IK Dam Christoffer Stenlund, Henrik Wallenborg Björklinge Sporthall
2021-12-02 20:30 175555113 Storvreta IBK Dam Allsvenskan - Västerås IBS Dam Tim Solig, Christoffer Wallenborg Storvreta IBK Sporthall
2021-12-04 09:00 175555116 Bälinge IF F08/09 - Storvreta IBK F08 Jouni Myller, Ronnie Eriksson Vattholma Sporthall
2021-12-04 10:00 175555101 FBC Uppsala F07 - Utbynäs SK F 06/08 0 - 0 Lars Karlsson, Fabian Fahimi Gamlishallen
2021-12-05 09:20 175555110 Bälinge IF F06/07 - Vaksala SK F06 Svart 1 - 5 Tima Shtutman, Jesper Thorsbrink Vattholma Sporthall
2021-12-05 09:45   Uppskj. 175555119 Storvreta IBK F11 - Rosersberg Arlanda IBK F10/11 Uppskj. Love Gustafsson, Markus Lundquist Storvreta IBK Sporthall
2021-12-05 10:30 175555111 Bälinge IF F06/07 - Vaksala SK F06 Svart 2 - 3 Tima Shtutman, Jesper Thorsbrink Vattholma Sporthall
2021-12-05 11:30 175555121 Storvreta IBK P07 - Vaksala SK P07/BIF 6 - 1 Henrik Wallenborg, Wilbur Trost Storvreta IBK Sporthall
2021-12-06 19:50 175555120 Stenhagens KK D2 - Rasbo IK Dam David Söderström, Fabian Fahimi Stenhagen BoKC
2021-12-11 11:15 175555122 Uppland F16-distriktslag - Uppland F16-distriktslag Villiam Lööf, Elin Trolin Fyrishov C
2021-12-18 12:00 175555123 Storvreta IBK F06 - IK Sirius IBK DJ Christoffer Fredriksson, Wilbur Trost Storvreta IBK Sporthall
2021-12-20 19:15 175555125 Björklinge BK Dam - FBC Uppsala Dam Christoffer Stenlund, Vesa Petterson Björklinge Sporthall
2021-12-27 14:00 175555126 Örsundsbro IF P03-07 - Bele Barkarby IF IBF P05 7 - 11 Erik Rosvall, Jan-Olov Cederholm Örsundsbro Sporthall
2021-12-31 00:00 175555059 IBK Uppsala Teknologer U - Vendelsö IK HerrA IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-01-05 15:00 175555127 Örsundsbro IF P03-07 - AIK IBF GUL Mörkröd medel 4 - 4 Fabian Fahimi, Fredrik Karlsson Örsundsbro Sporthall
2022-01-29 13:00 175555098 Björklinge BK P06/07 - Vaksala SK P07/BIF 3 - 1 Dan Vikström, Tima Shtutman Björklinge Sporthall
2022-01-30 11:20 175555130 Stenhagens KK P07/08 - Vaksala SK P07/BIF 4 - 2 Felicia Hoff, Wilbur Trost Stenhagenskolans Sporthall
2022-01-30 15:00 175555128 Storvreta IBK F06 - SK Vide DJ Christian Brundin, Fredrik Longgren Ärentunaskolan
2022-02-01 19:10 175555134 IBK Uppsala Teknologer - IK Sirius IBK Damallsvenskan Oskar Wallin, Simon Hillerius Öberg IFU Arena - Upplands Energi
2022-02-02 19:30 175555132 Stenhagens KK P07/08 - IK Sirius FBC P08 Svart 7 - 7 Tima Shtutman, Christian Brundin Stenhagenskolans Sporthall
2022-02-06 13:30 175555131 Rasbo IK P08/09 - Stenhagens KK P07/08 2 - 7 Pontus Rosendal, David Söderström IFU Arena B - Turbo Sport
2022-02-13 14:50 175555136 Hagunda IF P07 - Storvreta IBK P07 Filip Djerfh, Gabriel Wall IFU Arena B - Turbo Sport
2022-02-15 16:00 175555137 Alunda IBF P11 blå - Alunda IBF P12 blå Oscar Liljeberg, Leo Andersson Olandshallen
2022-02-19 10:00 175555133 Södra Trögds IK vit - Enköpings IBK F10/11 Jan-Olov Cederholm, Erik Rosvall Lillkyrkahallen
2022-03-02 16:30 175555135 Vaksala SK P 09 - Stenhagens KK P07/08 2 - 7 Tima Shtutman, Elin Bexell IFU Arena B - Turbo Sport
2022-03-12 09:45 175555140 Bälinge IF F08/09 - Vaksala SK F08 Per-Olof Svensson, Christoffer Stenlund IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-03-12 11:00 175555129 Rasbo IK P08/09 - Vaksala SK P 09 4 - 4 , Bo Pettersson Loklint Hall 2000
2022-03-27 14:40 175555124 Vaksala SK P07/BIF - Vallentuna IBK P07 LR M 3 - 1 Martin Hallén Almroth, Niklas Arvidsson IFU Arena A
2022-03-29 18:45 175555142 Storvreta IBK USM Flickor - Hagunda IF F05/06 3 - 2 Elin Bexell, Anton Ceder IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-03-29 20:00 175555144 IK Sirius FBC P08 Svart - SK Vide P08 5 - 6 Tunabergsskolan
2022-03-31 17:30 175555141 Funbo IF P06/Frötuna IBF - Vaksala SK P07/BIF 0 - 0 Haris Hodzic, Mattias Patrik Robert Thorsén IFU Arena – DHinox
2022-04-02 11:50 175555138 Vaksala SK P07/BIF - IBK Sala PK2 Lätt 4 - 4 Fabian Fahimi, Elin Bexell IFU Arena B - Turbo Sport
2022-04-02 13:20 175555139 Vaksala SK P 09 - Rosersberg Arlanda IBK P08 3 - 6 Elin Bexell, Fabian Fahimi IFU Arena B - Turbo Sport
2022-04-10 13:00 175555143 Rosersberg Arlanda IBK F10/11 - Rotebro IS IBK F09-11 Blå Medel Lätt , Victor Flemström Ekilla Sporthall
2022-04-21 18:45 175555145 Storvreta IBK JAS Flick - Bele Barkarby IF IBF JAS DJ18 8 - 3 Handrin Thunqvist, Christoffer Stenlund IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-04-28 19:15 175555146 Vaksala SK P 12 Gul - Storvreta IBK P12 röd Elsa Öhrn, Lydia Törnfeldt IFU Arena – DHinox
2022-05-12 19:00 175555147 Vaksala SK P 12 svart - Alunda IBF P12 blå Mimma Spasic, Elsa Öhrn IFU Arena - Upplands Energi
2022-05-21 13:30 175555148 FBC Uppsala DJ - Storvreta IBK F06 Inst. IFU Arena - Upplands Energi
2022-05-22 13:30 175555149 FBC Uppsala DJ - Vaksala SK F06 Svart Inst. IFU Arena – DHinox
2022-05-22 14:45 175555150 FBC Uppsala DJ - Vaksala SK F06 Svart Inst. IFU Arena – DHinox

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis