Blå Klass P10-12 år (2021/22)

Gruppspel
Pantamera P Norra Blå Gr1 (-09)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 10:00 142800001 IBF Tranås P09 - Husqvarna IK P08 4 - 12 , Ali Al-salem Tranås Idrottshall
2021-10-02 10:00 142800005 Skillingaryds IK P08-09 - Tenhults IF P08-09 2 - 5 Lina Bladh, Alva Perman Skillingaryds Arena
2021-10-02 10:30 142800002 Nässjö IBF P09 - Jönköpings IK P09/1 2 - 19 Tim Greek, Isak Bengtsson Handskerydshallen
2021-10-02 13:00 142800004 KFUM Jönköping P09 - Vetlanda IBF P09 4 - 2 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-10-06 18:45 142800003 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 - Hovslätts IK P09 12 - 0 Alléhallen
2021-10-09 10:30 142800007 Tenhults IF P08-09 - KFUM Jönköping P09 4 - 3 Tenhults Sporthall
2021-10-09 14:00 142800008 Vetlanda IBF P09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 3 - 6 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-10-10 10:30 142800006 Husqvarna IK P08 - Skillingaryds IK P08-09 8 - 6 Olle Klingståhl, Edvin Thoursie Huskvarna Sporthall A
2021-10-10 13:30 142800010 Jönköpings IK P09/1 - IBF Tranås P09 15 - 2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2021-10-10 15:30 142800009 Hovslätts IK P09 - Nässjö IBF P09 6 - 1 Ej offentliggjord, David Andersson Jönköpings Idrottshus B-hall
2021-10-16 10:00 142800015 Skillingaryds IK P08-09 - KFUM Jönköping P09 6 - 6 Ida Sonesson, Alva Perman Skillingaryds Arena
2021-10-16 12:00 142800014 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 - Tenhults IF P08-09 5 - 0 Alléhallen
2021-10-16 14:30 142800011 Husqvarna IK P08 - Jönköpings IK P09/1 6 - 22 Olle Klingståhl, Tom Swärdh Huskvarna Sporthall B
2021-10-17 09:30 142800012 IBF Tranås P09 - Hovslätts IK P09 5 - 9 , Emrik Dahlman Tranås Idrottshall
2021-10-17 10:00 142800013 Nässjö IBF P09 - Vetlanda IBF P09 5 - 5 Patrick Eberhardsson, Jonas Säleby Nässjö Sporthall
2021-10-23 17:30 142800020 Tenhults IF P08-09 - Vetlanda IBF P09 5 - 2 Tenhults Sporthall
2021-10-24 10:00 142800018 KFUM Jönköping P09 - Jönköpings IK P09/1 5 - 13 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-10-24 11:00 142800016 Nässjö IBF P09 - Husqvarna IK P08 8 - 5 Tim Greek, Isak Bengtsson Nässjö Sporthall
2021-10-24 12:30 142800019 Skillingaryds IK P08-09 - Hovslätts IK P09 7 - 6 Ebba Andersson, Ella Liljeroth Skillingaryds Arena
2021-10-24 16:00 142800017 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 - IBF Tranås P09 21 - 0 Habo Sporthall A-hall
2021-10-30 08:45 142800023 Hovslätts IK P09 - KFUM Jönköping P09 3 - 13 Stefan Rygert, Oliver Jacobsson Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-10-30 12:00 142800021 IBF Tranås P09 - Nässjö IBF P09 10 - 7 Tim Greek, Isak Bengtsson Tranås Idrottshall
2021-10-30 12:00 142800025 Husqvarna IK P08 - Tenhults IF P08-09 2 - 4 Anton Larsson, Edvin Thoursie Huskvarna Sporthall A
2021-10-31 15:30 142800024 Jönköpings IK P09/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 4 - 5 Jönköpings Idrottshus B-hall
2021-11-10 18:45 142800022 Vetlanda IBF P09 - Skillingaryds IK P08-09 6 - 6 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2021-11-13 11:00 142800027 KFUM Jönköping P09 - Nässjö IBF P09 8 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-11-13 14:00 142800028 Skillingaryds IK P08-09 - IBF Tranås P09 11 - 1 Isac Sandahl, Gustav Ekros Skillingaryds Arena
2021-11-14 10:00 142800026 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 - Husqvarna IK P08 10 - 6 Habo Sporthall C-hall
2021-11-14 11:00 142800030 Vetlanda IBF P09 - Hovslätts IK P09 11 - 3 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-11-14 12:30 142800029 Tenhults IF P08-09 - Jönköpings IK P09/1 5 - 4 Tenhults Sporthall
2021-11-21 12:00 142800031 IBF Tranås P09 - KFUM Jönköping P09 10 - 9 Hampus Igefors, Oskar Lööke Tranås Idrottshall
2021-11-21 13:00 142800035 Husqvarna IK P08 - Vetlanda IBF P09 6 - 14 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2021-11-21 13:30 142800032 Nässjö IBF P09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 4 - 15 , Isak Lundström Nässjö Sporthall
2021-11-21 13:30 142800034 Jönköpings IK P09/1 - Skillingaryds IK P08-09 3 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2021-11-21 15:30 142800033 Hovslätts IK P09 - Tenhults IF P08-09 2 - 9 Kalle Rygert, David Andersson Jönköpings Idrottshus B-hall
2021-11-27 11:00 142800036 KFUM Jönköping P09 - Husqvarna IK P08 10 - 2 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-11-27 13:00 142800039 Vetlanda IBF P09 - IBF Tranås P09 9 - 0 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-11-28 09:30 142800040 Hovslätts IK P09 - Jönköpings IK P09/1 2 - 9 Oliver Jacobsson, Arvid Lindén Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-11-28 10:30 142800038 Tenhults IF P08-09 - Nässjö IBF P09 4 - 2 Tenhults Sporthall
2021-11-28 12:30 142800037 Skillingaryds IK P08-09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 3 - 4 Ella Liljeroth, Ida Sonesson Skillingaryds Arena
2021-12-04 11:15 142800045 Husqvarna IK P08 - Hovslätts IK P09 5 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2021-12-04 12:30 142800044 Jönköpings IK P09/1 - Vetlanda IBF P09 9 - 1 Stadsgården, Råslätt
2021-12-04 14:00 142800042 Nässjö IBF P09 - Skillingaryds IK P08-09 7 - 6 Linus Sjövall, Tim Greek Nässjö Sporthall
2021-12-05 14:00 142800041 IBF Tranås P09 - Tenhults IF P08-09 1 - 12 Emrik Dahlman, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2021-12-05 16:00 142800043 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 - KFUM Jönköping P09 7 - 6 Habo Sporthall A-hall
2021-12-12 10:30 142800046 Tenhults IF P08-09 - Skillingaryds IK P08-09 6 - 5 Tenhults Sporthall
2021-12-12 12:30 142800047 Vetlanda IBF P09 - KFUM Jönköping P09 4 - 8 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-12-12 15:30   Uppskj. 142800048 Hovslätts IK P09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 Uppskj. Kalle Rygert, David Andersson Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-01-22 13:30 142800049 Jönköpings IK P09/1 - Nässjö IBF P09 4 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-03-19 14:00 142800050 Husqvarna IK P08 - IBF Tranås P09 1 - 5 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2021-12-18 09:00 142800054 KFUM Jönköping P09 - Tenhults IF P08-09 3 - 5 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-12-18 12:00 142800053 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 - Vetlanda IBF P09 5 - 4 Alléhallen
2021-12-19 10:00 142800055 Skillingaryds IK P08-09 - Husqvarna IK P08 4 - 3 Alva Perman, Lina Bladh Skillingaryds Arena
2021-12-19 11:30 142800051 IBF Tranås P09 - Jönköpings IK P09/1 6 - 8 Hampus Igefors, Isak Mörnstål Tranås Idrottshall
2022-02-27 13:30 142800052 Nässjö IBF P09 - Hovslätts IK P09 7 - 10 Lukas Bergström, Isak Lundström Nässjö Sporthall
2022-01-15 11:30 142800059 Hovslätts IK P09 - IBF Tranås P09 5 - 4 Oliver Jacobsson, Arvid Lindén Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-01-15 17:00 142800056 KFUM Jönköping P09 - Skillingaryds IK P08-09 5 - 3 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-01-16 11:30 142800057 Tenhults IF P08-09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 3 - 5 Tenhults Sporthall
2022-01-16 13:30 142800060 Jönköpings IK P09/1 - Husqvarna IK P08 5 - 3 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-03-02 19:00 142800058 Vetlanda IBF P09 - Nässjö IBF P09 6 - 15 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-01-22 15:30 142800064 Jönköpings IK P09/1 - KFUM Jönköping P09 6 - 6 Jönköpings Idrottshus D-hall
2022-01-23 09:30 142800065 Husqvarna IK P08 - Nässjö IBF P09 9 - 5 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2022-01-23 12:00 142800061 IBF Tranås P09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 2 - 11 Emrik Dahlman, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2022-01-23 13:00 142800062 Vetlanda IBF P09 - Tenhults IF P08-09 1 - 12 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2022-01-23 15:30   Uppskj. 142800063 Hovslätts IK P09 - Skillingaryds IK P08-09 Uppskj. Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-01-29 11:00 142800069 Skillingaryds IK P08-09 - Vetlanda IBF P09 6 - 0 Alva Perman, Ida Sonesson Skillingaryds Arena
2022-01-29 14:00 142800067 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 - Jönköpings IK P09/1 4 - 15 Alléhallen
2022-01-30 11:00 142800068 KFUM Jönköping P09 - Hovslätts IK P09 3 - 6 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-01-30 12:30 142800070 Tenhults IF P08-09 - Husqvarna IK P08 4 - 2 Tenhults Sporthall
2022-03-20 14:45 142800066 Nässjö IBF P09 - IBF Tranås P09 10 - 9 Isak Lundström, Tim Greek Nässjö Sporthall
2022-02-05 13:00 142800075 Husqvarna IK P08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 Inst. Huskvarna Sporthall A
2022-02-06 11:00 142800071 IBF Tranås P09 - Skillingaryds IK P08-09 2 - 10 Isak Bengtsson, Tim Greek Tranås Idrottshall
2022-02-06 17:30 142800073 Hovslätts IK P09 - Vetlanda IBF P09 14 - 4 Filip Vristel, Kalle Rygert Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-02-06 18:15 142800072 Nässjö IBF P09 - KFUM Jönköping P09 2 - 5 Jonas Säleby, Patrick Eberhardsson Nässjö Sporthall
2022-02-26 13:30 142800074 Jönköpings IK P09/1 - Tenhults IF P08-09 4 - 6 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-02-04 17:30 142800076 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 - Nässjö IBF P09 9 - 1 Habo Sporthall C-hall
2022-02-12 12:30 142800080 Vetlanda IBF P09 - Husqvarna IK P08 3 - 0 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-02-12 13:30 142800079 Tenhults IF P08-09 - Hovslätts IK P09 5 - 6 Tenhults Sporthall
2022-02-12 15:00 142800077 KFUM Jönköping P09 - IBF Tranås P09 13 - 0 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-02-20 17:00 142800078 Skillingaryds IK P08-09 - Jönköpings IK P09/1 2 - 9 Ella Liljeroth, Ida Sonesson Skillingaryds Arena
2022-02-26 11:00 142800083 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 - Skillingaryds IK P08-09 2 - 4 Habo Sporthall C-hall
2022-02-27 10:00 142800081 IBF Tranås P09 - Vetlanda IBF P09 7 - 8 Hampus Igefors, Emrik Dahlman Tranås Idrottshall
2022-03-06 09:15 142800085 Husqvarna IK P08 - KFUM Jönköping P09 4 - 1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2022-03-06 10:00 142800082 Nässjö IBF P09 - Tenhults IF P08-09 2 - 11 Tim Greek, Leo Fredriksson Handskerydshallen
2022-03-06 13:30 142800084 Jönköpings IK P09/1 - Hovslätts IK P09 8 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-03-12 13:00 142800086 KFUM Jönköping P09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 5 - 5 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-03-12 13:30 142800088 Tenhults IF P08-09 - IBF Tranås P09 13 - 0 Tenhults Sporthall
2022-03-13 11:00 142800089 Vetlanda IBF P09 - Jönköpings IK P09/1 7 - 14 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2022-03-13 11:30 142800090 Hovslätts IK P09 - Husqvarna IK P08 11 - 2 Kalle Rygert Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-03-13 12:30 142800087 Skillingaryds IK P08-09 - Nässjö IBF P09 6 - 7 Ida Sonesson, Ella Liljeroth Skillingaryds Arena
Pantamera P Norra Blå Gr2 (-09)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 14:00 142801003 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1 - IBK Husar P09 14 - 1 Alléhallen
2021-10-03 11:00 142801001 Hjältevad Mariannelund IS P08-10 - Vimmerby IBK P09 5 - 20 Furulundshallen
2021-10-08 18:00 142801004 Bankeryds Skid o MK P09/1 - Jönköpings IK P09/2 4 - 7 Torpshallen
2021-10-09 10:30 142801008 Jönköpings IK P09/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1 8 - 5 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-10-09 11:00 142801006 Vimmerby IBK P09 - Husqvarna IK P09/1 6 - 11 Vimmerby Idrottshall
2021-10-09 14:00 142801009 IBK Husar P09 - Månsarps IBK P09/1 6 - 8 Prästängshallen
2021-10-17 11:00 142801012 Hjältevad Mariannelund IS P08-10 - IBK Husar P09 5 - 10 Furulundshallen
2021-10-17 11:15 142801015 Husqvarna IK P09/1 - Bankeryds Skid o MK P09/1 10 - 7 Edvin Thoursie, Isaac Wadsby Huskvarna Sporthall A
2021-10-17 13:00 142801013 Månsarps IBK P09/1 - Jönköpings IK P09/2 5 - 7 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2021-10-23 12:15 142801019 Husqvarna IK P09/1 - IBK Husar P09 10 - 2 Oliwer Wadsby, Ebbe Almgren Huskvarna Sporthall A
2021-10-23 13:00 142801017 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1 - Hjältevad Mariannelund IS P08-10 10 - 8 Habo Sporthall C-hall
2021-10-24 11:00 142801016 Månsarps IBK P09/1 - Vimmerby IBK P09 5 - 14 Albin Georgsson, Karl Georgsson Norrahammars Sporthall
2021-10-30 10:00 142801023 IBK Husar P09 - Bankeryds Skid o MK P09/1 4 - 6 Ivan Vovk, Teo Atting Olsbergs Arena
2021-10-31 13:00 142801021 Hjältevad Mariannelund IS P08-10 - Månsarps IBK P09/1 13 - 5 Furulundshallen
2021-10-31 18:00 142801022 Jönköpings IK P09/2 - Husqvarna IK P09/1 8 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2021-11-13 13:00 142801026 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1 - Vimmerby IBK P09 14 - 1 Habo Sporthall C-hall
2021-11-13 13:30 142801028 Husqvarna IK P09/1 - Hjältevad Mariannelund IS P08-10 5 - 4 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2021-11-13 16:30 142801027 Bankeryds Skid o MK P09/1 - Månsarps IBK P09/1 6 - 2 Torpshallen
2021-12-05 08:15 142801030 Jönköpings IK P09/2 - IBK Husar P09 7 - 2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-11-20 11:00 142801035 Vimmerby IBK P09 - Jönköpings IK P09/2 8 - 8 Vimmerby Idrottshall
2021-11-21 13:00 142801031 Hjältevad Mariannelund IS P08-10 - Bankeryds Skid o MK P09/1 13 - 4 Furulundshallen
2021-11-21 13:00 142801032 Månsarps IBK P09/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1 4 - 10 Albin Georgsson, Vilgot Gustafsson Norrahammars Sporthall
2021-11-27 11:15 142801037 Husqvarna IK P09/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1 5 - 8 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2021-11-27 14:15 142801036 Bankeryds Skid o MK P09/1 - Vimmerby IBK P09 15 - 3 Torpshallen
2021-11-28 15:30 142801039 Jönköpings IK P09/2 - Hjältevad Mariannelund IS P08-10 17 - 5 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-11-28 15:00 142801045 Vimmerby IBK P09 - IBK Husar P09 9 - 3 Vimmerby Idrottshall
2021-12-04 14:00 142801043 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1 - Bankeryds Skid o MK P09/1 9 - 5 Habo Sporthall C-hall
2021-12-05 11:00 142801042 Månsarps IBK P09/1 - Husqvarna IK P09/1 3 - 5 Rasmus Nordberg, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2021-12-11 13:00 142801048 IBK Husar P09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1 5 - 7 Ivan Vovk, Teo Atting Olsbergs Arena
2021-12-12 09:30 142801047 Jönköpings IK P09/2 - Bankeryds Skid o MK P09/1 7 - 6 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-12-12 10:00 142801050 Vimmerby IBK P09 - Hjältevad Mariannelund IS P08-10 12 - 9 Vimmerby Idrottshall
2021-12-18 14:30 142801055 Husqvarna IK P09/1 - Vimmerby IBK P09 5 - 5 Huskvarna Sporthall B
2021-12-19 13:00 142801052 Månsarps IBK P09/1 - IBK Husar P09 6 - 9 Beatrice Samuelsson, Rasmus Nordberg Norrahammars Sporthall
2021-12-19 13:00 142801053 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1 - Jönköpings IK P09/2 5 - 7 Habo Sporthall A-hall
2022-01-15 10:00 142801059 IBK Husar P09 - Hjältevad Mariannelund IS P08-10 5 - 12 , Teo Atting Olsbergs Arena
2022-01-15 14:15 142801056 Bankeryds Skid o MK P09/1 - Husqvarna IK P09/1 6 - 7 Torpshallen
2022-01-16 11:30 142801058 Jönköpings IK P09/2 - Månsarps IBK P09/1 8 - 1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-01-22 12:00 142801065 Vimmerby IBK P09 - Månsarps IBK P09/1 12 - 4 Vimmerby Idrottshall
2022-03-05 13:00 142801063 IBK Husar P09 - Husqvarna IK P09/1 2 - 7 Noel Björkdahl, Viggo Eskilsson Olsbergs Arena
2022-03-20 13:00 142801061 Hjältevad Mariannelund IS P08-10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1 4 - 13 Furulundshallen
2022-01-30 10:45 142801069 Husqvarna IK P09/1 - Jönköpings IK P09/2 7 - 4 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2022-02-26 14:45 142801068 Bankeryds Skid o MK P09/1 - IBK Husar P09 4 - 8 Torpshallen
2022-02-27 15:00 142801066 Månsarps IBK P09/1 - Hjältevad Mariannelund IS P08-10 9 - 6 Vilgot Gustafsson, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2022-02-05 14:00 142801075 Vimmerby IBK P09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1 5 - 10 Vimmerby Idrottshall
2022-02-06 13:00 142801071 Hjältevad Mariannelund IS P08-10 - Husqvarna IK P09/1 7 - 19 Furulundshallen
2022-02-06 13:00 142801072 Månsarps IBK P09/1 - Bankeryds Skid o MK P09/1 5 - 5 Olle Andersson, Filip Olsson Norrahammars Sporthall
2022-03-19 16:00 142801073 IBK Husar P09 - Jönköpings IK P09/2 0 - 15 Noel Björkdahl Olsbergs Arena
2022-02-20 10:30 142801080 Jönköpings IK P09/2 - Vimmerby IBK P09 5 - 8 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-02-20 14:15 142801077 Bankeryds Skid o MK P09/1 - Hjältevad Mariannelund IS P08-10 6 - 5 Torpshallen
2022-03-05 13:00 142801076 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1 - Månsarps IBK P09/1 4 - 1 Habo Sporthall C
2022-02-27 14:00 142801083 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1 - Husqvarna IK P09/1 7 - 2 Habo Sporthall C-hall
2022-03-06 13:00 142801081 Hjältevad Mariannelund IS P08-10 - Jönköpings IK P09/2 8 - 11 Furulundshallen
2022-03-06 16:00 142801085 Vimmerby IBK P09 - Bankeryds Skid o MK P09/1 6 - 2 Vimmerby Idrottshall
2022-03-12 10:00 142801090 IBK Husar P09 - Vimmerby IBK P09 3 - 6 Ivan Vovk, Teo Atting Olsbergs Arena
2022-03-13 09:45 142801087 Husqvarna IK P09/1 - Månsarps IBK P09/1 4 - 8 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2022-03-13 14:30 142801086 Bankeryds Skid o MK P09/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1 2 - 18 Torpshallen
Pantamera P Norra Blå Gr3 (-09)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-01 19:45 142802002 Husqvarna IK P09/2 - Månsarps IBK P09/2 6 - 3 Gustav Bernandersson, Oliwer Wadsby Huskvarna Sporthall B
2021-10-03 10:30 142802001 Jönköpings IK P09/3 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 8 - 6 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-10-10 13:00 142802004 Bankeryds Skid o MK P09/2 - S/W 2010 IBK P09-10 17 - 5 Torpshallen
2021-10-10 09:30 142802006 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 - Bankeryds Skid o MK P10/1 9 - 1 Habo Sporthall C-hall
2021-10-10 12:00 142802010 Månsarps IBK P09/2 - Jönköpings IK P09/3 7 - 12 Emma Malmborg, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2021-10-10 15:00 142802009 Gränna AIS P09-10 - Husqvarna IK P09/2 6 - 3 Kristoffer Strand, Simon Vadsten Ribbahallen A-hall
2021-10-16 14:45 142802015 Bankeryds Skid o MK P10/1 - Bankeryds Skid o MK P09/2 4 - 5 Torpshallen
2021-10-17 10:00 142802011 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 - Månsarps IBK P09/2 3 - 3 Habo Sporthall C-hall
2021-10-17 13:00 142802013 Husqvarna IK P09/2 - S/W 2010 IBK P09-10 13 - 6 Edvin Thoursie, Ebbe Almgren Huskvarna Sporthall A
2021-10-17 13:30 142802012 Jönköpings IK P09/3 - Gränna AIS P09-10 9 - 7 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-10-22 18:15 142802018 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Månsarps IBK P09/2 9 - 5 Torpshallen
2021-10-23 14:00 142802016 Husqvarna IK P09/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 9 - 3 Gustav Bernandersson, Tom Swärdh Huskvarna Sporthall A
2021-10-24 14:15 142802019 Bankeryds Skid o MK P10/1 - Gränna AIS P09-10 1 - 13 Torpshallen
2021-10-30 09:00 142802022 S/W 2010 IBK P09-10 - Bankeryds Skid o MK P10/1 3 - 10 Vrigstad Sporthall
2021-10-30 10:30 142802021 Jönköpings IK P09/3 - Husqvarna IK P09/2 8 - 7 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-10-31 10:00 142802023 Gränna AIS P09-10 - Bankeryds Skid o MK P09/2 8 - 5 Ribbahallen A-hall
2021-11-13 09:00 142802030 S/W 2010 IBK P09-10 - Gränna AIS P09-10 1 - 17 Vrigstad Sporthall
2021-11-14 14:15 142802027 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Husqvarna IK P09/2 4 - 7 Torpshallen
2021-11-14 16:15 142802028 Bankeryds Skid o MK P10/1 - Jönköpings IK P09/3 6 - 10 Torpshallen
2021-11-20 09:30 142802031 Jönköpings IK P09/3 - Bankeryds Skid o MK P09/2 20 - 1 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-11-21 09:30 142802035 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 - S/W 2010 IBK P09-10 14 - 1 Habo Sporthall C-hall
2021-11-21 11:00 142802034 Månsarps IBK P09/2 - Bankeryds Skid o MK P10/1 5 - 7 Vilgot Gustafsson, Albin Georgsson Norrahammars Sporthall
2021-11-27 09:00 142802039 S/W 2010 IBK P09-10 - Jönköpings IK P09/3 0 - 12 Vrigstad Sporthall
2021-11-28 10:00 142802040 Gränna AIS P09-10 - Månsarps IBK P09/2 14 - 2 Adam Sturesson, Gabriel Kaindl Ribbahallen A-hall
2021-11-28 15:30 142802036 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 1 - 10 Torpshallen
2021-12-04 13:00 142802042 Husqvarna IK P09/2 - Bankeryds Skid o MK P10/1 6 - 5 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2021-12-05 13:00 142802044 Månsarps IBK P09/2 - S/W 2010 IBK P09-10 16 - 0 Rasmus Nordberg, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2021-12-30 18:30 142802045 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 - Gränna AIS P09-10 8 - 6 Fagerhus, Fagerhult
2021-12-10 17:30 142802050 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 - Jönköpings IK P09/3 8 - 7 Alléhallen
2021-12-11 09:00 142802047 S/W 2010 IBK P09-10 - Bankeryds Skid o MK P09/2 3 - 6 Vrigstad Sporthall
2021-12-12 17:00 142802049 Månsarps IBK P09/2 - Husqvarna IK P09/2 6 - 7 Villiam Eriksson, Rasmus Nordberg Norrahammars Sporthall
2021-12-17 18:15 142802055 Bankeryds Skid o MK P10/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 7 - 4 Torpshallen
2021-12-18 16:15 142802052 Husqvarna IK P09/2 - Gränna AIS P09-10 3 - 8 Huskvarna Sporthall B
2021-12-19 09:30 142802051 Jönköpings IK P09/3 - Månsarps IBK P09/2 24 - 6 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-01-14 18:15 142802056 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Bankeryds Skid o MK P10/1 8 - 9 Torpshallen
2022-01-15 10:00 142802058 S/W 2010 IBK P09-10 - Husqvarna IK P09/2 1 - 14 Vrigstad Sporthall
2022-01-15 10:00 142802059 Gränna AIS P09-10 - Jönköpings IK P09/3 5 - 10 Adam Sturesson, Gabriel Kaindl Ribbahallen A-hall
2022-01-16 11:00 142802060 Månsarps IBK P09/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 4 - 7 , Ebba Philip Norrahammars Sporthall
2022-01-23 10:00 142802063 Gränna AIS P09-10 - Bankeryds Skid o MK P10/1 15 - 2 Isak Karlsson, Adam Sturesson Ribbahallen A-hall
2022-01-23 13:00 142802064 Månsarps IBK P09/2 - Bankeryds Skid o MK P09/2 8 - 5 Rasmus Nordberg, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2022-02-12 10:00 142802065 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 - Husqvarna IK P09/2 13 - 2 Habo Sporthall C-hall
2022-01-28 18:15 142802069 Bankeryds Skid o MK P10/1 - S/W 2010 IBK P09-10 14 - 3 Torpshallen
2022-01-29 14:15 142802068 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Gränna AIS P09-10 5 - 3 Torpshallen
2022-01-30 09:00 142802066 Husqvarna IK P09/2 - Jönköpings IK P09/3 2 - 7 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2022-02-05 11:15 142802072 Husqvarna IK P09/2 - Bankeryds Skid o MK P09/2 6 - 4 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2022-02-06 09:30 142802071 Jönköpings IK P09/3 - Bankeryds Skid o MK P10/1 12 - 4 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-02-27 15:00 142802073 Gränna AIS P09-10 - S/W 2010 IBK P09-10 14 - 3 Isak Karlsson, Adam Sturesson Ribbahallen A-hall
2022-02-12 09:00 142802080 S/W 2010 IBK P09-10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 4 - 5 Vrigstad Sporthall
2022-02-19 12:15 142802078 Bankeryds Skid o MK P10/1 - Månsarps IBK P09/2 5 - 8 Torpshallen
2022-02-20 16:15 142802077 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Jönköpings IK P09/3 5 - 7 Torpshallen
2022-02-27 12:00 142802085 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 - Bankeryds Skid o MK P09/2 4 - 6 Habo Sporthall C-hall
2022-03-06 11:00 142802084 Månsarps IBK P09/2 - Gränna AIS P09-10 1 - 15 Albin Georgsson, Karl Georgsson Norrahammars Sporthall
2022-03-06 15:30 142802081 Jönköpings IK P09/3 - S/W 2010 IBK P09-10 12 - 2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-03-12 09:00 142802089 S/W 2010 IBK P09-10 - Månsarps IBK P09/2 5 - 8 Vrigstad Sporthall
2022-03-12 15:00 142802090 Gränna AIS P09-10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 11 - 4 Ribbahallen A-hall
2022-03-13 12:30 142802087 Bankeryds Skid o MK P10/1 - Husqvarna IK P09/2 9 - 5 Torpshallen
Pantamera P Norra Blå Gr4 (-10)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 10:30 142803001 Husqvarna IK P10 - Nässjö IBF P10 4 - 8 Tom Swärdh, Olle Klingståhl Huskvarna Sporthall A
2021-10-02 15:30 142803005 Jönköpings IK P10/1 - IBF Tranås P10 9 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2021-10-03 10:00 142803002 Månsarps IBK P10 - Hovslätts IK P10 0 - 5 Rasmus Nordberg, Vilgot Gustafsson Norrahammars Sporthall
2021-10-03 10:15 142803004 Sävsjö IBK P10 - Vetlanda IBF P10 9 - 9 Hofgårdshallen
2021-10-03 12:00 142803003 Aneby SK P09-10 - KFUM Jönköping P10 8 - 18 FB-hallen
2021-10-09 12:30 142803006 Nässjö IBF P10 - Jönköpings IK P10/1 3 - 9 Lukas Bergström, Isak Lundström Handskerydshallen
2021-10-09 13:00 142803009 KFUM Jönköping P10 - Månsarps IBK P10 12 - 0 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-10-09 15:30 142803010 Hovslätts IK P10 - Husqvarna IK P10 5 - 3 Oliver Jacobsson, Ej offentliggjord Stadsgården, Råslätt
2021-10-09 16:00 142803008 Vetlanda IBF P10 - Aneby SK P09-10 6 - 6 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-10-10 10:30 142803007 IBF Tranås P10 - Sävsjö IBK P10 3 - 5 , Ali Al-salem Tranås Idrottshall
2021-10-16 13:00 142803014 Aneby SK P09-10 - IBF Tranås P10 10 - 3 FB-hallen
2021-10-16 15:30 142803015 Jönköpings IK P10/1 - Sävsjö IBK P10 10 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2021-10-17 09:30 142803012 Husqvarna IK P10 - KFUM Jönköping P10 0 - 11 Gustav Bernandersson, Edvin Thoursie Huskvarna Sporthall A
2021-10-17 16:00 142803011 Nässjö IBF P10 - Hovslätts IK P10 4 - 8 Tim Greek, Isak Bengtsson Nässjö Sporthall
2021-10-17 17:00 142803013 Månsarps IBK P10 - Vetlanda IBF P10 7 - 2 Mikaela Bossius, Amelia Hall Norrahammars Sporthall
2021-10-23 13:00 142803017 Aneby SK P09-10 - Husqvarna IK P10 2 - 3 FB-hallen
2021-10-23 15:00 142803016 Månsarps IBK P10 - Nässjö IBF P10 0 - 8 Rasmus Nordberg, Olle Andersson Norrahammars Sporthall
2021-10-24 10:30 142803020 IBF Tranås P10 - Vetlanda IBF P10 12 - 2 Emrik Dahlman, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2021-10-24 13:30 142803019 Jönköpings IK P10/1 - KFUM Jönköping P10 2 - 5 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-10-24 13:45 142803018 Sävsjö IBK P10 - Hovslätts IK P10 2 - 6 Hofgårdshallen
2021-10-30 10:15 142803021 Husqvarna IK P10 - Månsarps IBK P10 9 - 2 Anton Larsson, Edvin Thoursie Huskvarna Sporthall A
2021-10-30 11:00 142803023 KFUM Jönköping P10 - Sävsjö IBK P10 8 - 0 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-10-30 11:00 142803025 Nässjö IBF P10 - IBF Tranås P10 2 - 3 Isak Lundström, Oscar Tjärnström Handskerydshallen
2021-10-30 13:30 142803022 Vetlanda IBF P10 - Jönköpings IK P10/1 2 - 11 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-10-30 13:30 142803024 Hovslätts IK P10 - Aneby SK P09-10 6 - 2 Kalle Rygert, Oliver Jacobsson Stadsgården, Råslätt
2021-11-13 12:30 142803026 Aneby SK P09-10 - Nässjö IBF P10 3 - 4 FB-hallen
2021-11-13 13:30 142803030 Vetlanda IBF P10 - KFUM Jönköping P10 2 - 11 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-11-14 09:30 142803028 Jönköpings IK P10/1 - Husqvarna IK P10 8 - 3 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-11-14 12:00 142803027 Sävsjö IBK P10 - Månsarps IBK P10 4 - 6 Hofgårdshallen
2021-11-14 14:00 142803029 IBF Tranås P10 - Hovslätts IK P10 1 - 5 Emrik Dahlman, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2021-11-20 11:00 142803033 KFUM Jönköping P10 - IBF Tranås P10 6 - 6 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-11-20 13:30 142803034 Hovslätts IK P10 - Jönköpings IK P10/1 3 - 1 Kalle Rygert, Arvid Lindén Stadsgården, Råslätt
2021-11-20 13:30 142803035 Nässjö IBF P10 - Vetlanda IBF P10 9 - 2 , Jonas Säleby Handskerydshallen
2021-11-21 09:00 142803032 Månsarps IBK P10 - Aneby SK P09-10 1 - 7 Olle Andersson, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2021-11-21 11:15 142803031 Husqvarna IK P10 - Sävsjö IBK P10 4 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2021-11-27 09:00 142803040 KFUM Jönköping P10 - Hovslätts IK P10 3 - 3 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-11-27 14:00 142803038 IBF Tranås P10 - Månsarps IBK P10 7 - 2 Emrik Dahlman, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2021-11-28 12:30 142803039 Vetlanda IBF P10 - Husqvarna IK P10 1 - 5 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-11-28 13:30 142803037 Jönköpings IK P10/1 - Aneby SK P09-10 7 - 1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-11-28 13:45 142803036 Sävsjö IBK P10 - Nässjö IBF P10 2 - 4 Hofgårdshallen
2021-12-04 10:30 142803044 Hovslätts IK P10 - Vetlanda IBF P10 2 - 3 Arvid Lindén, Oliver Jacobsson Stadsgården, Råslätt
2021-12-04 12:30 142803043 Aneby SK P09-10 - Sävsjö IBK P10 10 - 2 FB-hallen
2021-12-04 14:45 142803041 Husqvarna IK P10 - IBF Tranås P10 3 - 8 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2021-12-05 16:00 142803045 Nässjö IBF P10 - KFUM Jönköping P10 1 - 3 Tim Greek, Isak Bengtsson Nässjö Sporthall
2021-12-05 17:00 142803042 Månsarps IBK P10 - Jönköpings IK P10/1 3 - 8 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2021-12-11 09:00 142803047 Vetlanda IBF P10 - Sävsjö IBK P10 3 - 7 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-12-11 12:00 142803048 KFUM Jönköping P10 - Aneby SK P09-10 2 - 3 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-12-11 13:30 142803049 Hovslätts IK P10 - Månsarps IBK P10 5 - 0 Oliver Jacobsson, Arvid Lindén Stadsgården, Råslätt
2021-12-12 10:00 142803046 IBF Tranås P10 - Jönköpings IK P10/1 7 - 5 Liam Wibring, Emrik Dahlman Tranås Idrottshall
2021-12-12 11:00 142803050 Nässjö IBF P10 - Husqvarna IK P10 5 - 4 Tim Greek, Isak Bengtsson Nässjö Sporthall
2021-12-19 09:30 142803055 Jönköpings IK P10/1 - Nässjö IBF P10 4 - 8 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-12-19 10:15 142803054 Sävsjö IBK P10 - IBF Tranås P10 1 - 15 Hofgårdshallen
2021-12-19 17:00 142803052 Månsarps IBK P10 - KFUM Jönköping P10 0 - 11 Beatrice Samuelsson, Rasmus Nordberg Norrahammars Sporthall
2021-12-19 17:15 142803051 Husqvarna IK P10 - Hovslätts IK P10 2 - 4 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2022-01-09 12:00 142803053 Aneby SK P09-10 - Vetlanda IBF P10 5 - 4 FB-hallen
2022-01-15 09:00 142803059 KFUM Jönköping P10 - Husqvarna IK P10 11 - 1 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-01-15 15:30 142803060 Hovslätts IK P10 - Nässjö IBF P10 4 - 7 Oliver Jacobsson, Arvid Lindén Stadsgården, Råslätt
2022-01-16 11:00 142803057 IBF Tranås P10 - Aneby SK P09-10 5 - 5 Hampus Igefors, Viktor Wikner Tranås Idrottshall
2022-01-16 13:45 142803056 Sävsjö IBK P10 - Jönköpings IK P10/1 2 - 3 Hofgårdshallen
2022-02-27 15:00 142803058 Vetlanda IBF P10 - Månsarps IBK P10 8 - 1 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-01-22 15:30   Uppskj. 142803064 Hovslätts IK P10 - Sävsjö IBK P10 Uppskj. Stadsgården, Råslätt
2022-01-22 15:30   Uppskj. 142803065 Nässjö IBF P10 - Månsarps IBK P10 Uppskj. Linus Sjövall, Leo Fredriksson Nässjö Sporthall
2022-01-23 11:15   Uppskj. 142803061 Husqvarna IK P10 - Aneby SK P09-10 Uppskj. Huskvarna Sporthall A
2022-02-11 18:45 142803063 KFUM Jönköping P10 - Jönköpings IK P10/1 2 - 3 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-03-19 10:00 142803062 Vetlanda IBF P10 - IBF Tranås P10 4 - 8 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-01-29 15:00   Uppskj. 142803067 Aneby SK P09-10 - Hovslätts IK P10 Uppskj. FB-hallen
2022-01-30 12:00   Uppskj. 142803068 Sävsjö IBK P10 - KFUM Jönköping P10 Uppskj. Hofgårdshallen
2022-01-30 13:30 142803069 Jönköpings IK P10/1 - Vetlanda IBF P10 8 - 5 Stadsgården, Råslätt
2022-01-30 17:30 142803066 Månsarps IBK P10 - Husqvarna IK P10 Mikaela Bossius, Olivia Karlsson Norrahammars Sporthall
2022-03-12 11:00 142803070 IBF Tranås P10 - Nässjö IBF P10 5 - 4 Viktor Wikner, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2022-02-05 09:30 142803071 Husqvarna IK P10 - Jönköpings IK P10/1 1 - 5 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2022-02-05 13:30   Uppskj. 142803074 Hovslätts IK P10 - IBF Tranås P10 Uppskj. Oliver Jacobsson, Arvid Lindén Stadsgården, Råslätt
2022-02-06 09:00 142803072 Månsarps IBK P10 - Sävsjö IBK P10 Rasmus Nordberg, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2022-02-06 10:00 142803075 Nässjö IBF P10 - Aneby SK P09-10 4 - 1 Linus Sjövall, Leo Fredriksson Nässjö Sporthall
2022-02-06 10:15 142803073 KFUM Jönköping P10 - Vetlanda IBF P10 5 - 3 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-02-12 10:30   Uppskj. 142803076 Aneby SK P09-10 - Månsarps IBK P10 Uppskj. FB-hallen
2022-02-19 10:30 142803078 Jönköpings IK P10/1 - Hovslätts IK P10 5 - 2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-02-20 10:00 142803079 IBF Tranås P10 - KFUM Jönköping P10 2 - 9 Viktor Wikner, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2022-02-20 11:30 142803080 Vetlanda IBF P10 - Nässjö IBF P10 3 - 3 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-02-20 13:45 142803077 Sävsjö IBK P10 - Husqvarna IK P10 5 - 7 Hofgårdshallen
2022-02-26 12:30 142803083 Aneby SK P09-10 - Jönköpings IK P10/1 6 - 9 FB-hallen
2022-03-05 13:30 142803084 Hovslätts IK P10 - KFUM Jönköping P10 3 - 5 Filip Vristel, Kalle Rygert Stadsgården, Råslätt
2022-03-06 09:00 142803082 Månsarps IBK P10 - IBF Tranås P10 1 - 14 Albin Georgsson, Karl Georgsson Norrahammars Sporthall
2022-03-06 11:45 142803085 Nässjö IBF P10 - Sävsjö IBK P10 11 - 2 Lukas Bergström, Isak Lundström Nässjö Sporthall
2022-03-06 12:45 142803081 Husqvarna IK P10 - Vetlanda IBF P10 2 - 5 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2022-03-13 10:00 142803088 IBF Tranås P10 - Husqvarna IK P10 11 - 2 Emrik Dahlman, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2022-03-13 10:00 142803090 KFUM Jönköping P10 - Nässjö IBF P10 4 - 1 KFUM Sporthall, Jönköping
2022-03-13 12:00 142803086 Sävsjö IBK P10 - Aneby SK P09-10 6 - 3 Hofgårdshallen
2022-03-13 13:00 142803089 Vetlanda IBF P10 - Hovslätts IK P10 Inst. Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-03-13 15:30 142803087 Jönköpings IK P10/1 - Månsarps IBK P10 9 - 3 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Pantamera P Norra Blå Gr5 (-10)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 10:00 142804005 Gnosjö IBK P10 - Forserums IF P10 8 - 4 Töllstorpshallen
2021-10-03 14:00 142804002 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Hestra Skid O SK P09-10 8 - 2 Habo Sporthall C-hall
2021-10-03 16:15 142804001 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 13 - 3 Torpshallen
2021-10-09 11:30 142804010 Hestra Skid O SK P09-10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 3 - 17 Hestra Sporthall
2021-10-09 12:00 142804009 IBK Husar P10-11 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 3 - 7 Prästängshallen
2021-10-10 11:30 142804006 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Gnosjö IBK P10 3 - 6 Habo Sporthall C
2021-10-10 16:30 142804007 Forserums IF P10 - Jönköpings IK P10/2 3 - 12 Forserums Sporthall
2021-10-17 10:00 142804015 Gnosjö IBK P10 - Jönköpings IK P10/2 3 - 4 Töllstorpshallen
2021-10-17 12:00 142804011 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Hestra Skid O SK P09-10 7 - 3 Habo Sporthall C
2021-10-17 16:30 142804012 Bankeryds Skid o MK P10/2 - IBK Husar P10-11 10 - 1 Torpshallen
2021-10-23 11:00 142804016 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 6 - 6 Habo Sporthall C-hall
2021-10-24 10:00 142804019 Gnosjö IBK P10 - IBK Husar P10-11 7 - 7 Töllstorpshallen
2022-03-20 11:00 142804018 Jönköpings IK P10/2 - Hestra Skid O SK P09-10 2 - 1 Stadsgården, Råslätt
2021-10-29 18:15 142804021 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 13 - 4 Torpshallen
2021-10-30 12:00 142804023 IBK Husar P10-11 - Jönköpings IK P10/2 1 - 10 Ivan Vovk, Teo Atting Olsbergs Arena
2021-11-11 18:30 142804025 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Forserums IF P10 2 - 7 Fagerhus, Fagerhult
2021-11-14 10:00 142804028 Gnosjö IBK P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 9 - 6 Töllstorpshallen
2021-11-14 11:30 142804027 Jönköpings IK P10/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 4 - 1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-11-14 15:00 142804029 Forserums IF P10 - Hestra Skid O SK P09-10 3 - 4 Forserums Sporthall
2021-11-20 10:00 142804034 Hestra Skid O SK P09-10 - Gnosjö IBK P10 6 - 8 Hestra Sporthall
2021-11-20 17:45 142804031 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Jönköpings IK P10/2 1 - 6 Torpshallen
2021-11-21 13:30 142804033 IBK Husar P10-11 - Forserums IF P10 14 - 1 Olsbergs Arena
2021-11-27 12:00 142804038 Forserums IF P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 1 - 17 Forserums Sporthall
2021-11-27 14:00 142804040 IBK Husar P10-11 - Hestra Skid O SK P09-10 9 - 2 Ivan Vovk, Teo Atting Olsbergs Arena
2021-11-28 11:30 142804036 Jönköpings IK P10/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 10 - 1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-12-05 12:15 142804041 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Forserums IF P10 8 - 4 Torpshallen
2021-12-05 13:30 142804045 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - IBK Husar P10-11 1 - 3 Habo Sporthall C
2021-12-18 14:00 142804042 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Gnosjö IBK P10 11 - 5 Alléhallen
2021-12-10 17:15 142804050 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Bankeryds Skid o MK P10/2 0 - 19 Habo Sporthall C
2021-12-11 11:30 142804049 Hestra Skid O SK P09-10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 3 - 10 Hestra Sporthall
2021-12-12 14:30 142804046 Forserums IF P10 - Gnosjö IBK P10 6 - 12 Forserums Sporthall
2021-12-18 16:45 142804051 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Hestra Skid O SK P09-10 12 - 2 Torpshallen
2021-12-19 11:00 142804052 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - IBK Husar P10-11 13 - 7 Habo Sporthall C-hall
2021-12-19 17:30 142804054 Jönköpings IK P10/2 - Forserums IF P10 19 - 0 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-03-05 11:00 142804055 Gnosjö IBK P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 7 - 3 Töllstorpshallen
2022-01-15 11:30 142804060 Hestra Skid O SK P09-10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 7 - 3 Hestra Sporthall
2022-01-15 12:00 142804059 IBK Husar P10-11 - Bankeryds Skid o MK P10/2 3 - 6 , Teo Atting Olsbergs Arena
2022-01-16 13:30 142804056 Jönköpings IK P10/2 - Gnosjö IBK P10 8 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-01-22 11:30 142804064 Hestra Skid O SK P09-10 - Jönköpings IK P10/2 0 - 0 Hestra Sporthall
2022-01-23 13:00 142804065 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 1 - 4 Habo Sporthall C
2022-03-20 11:00 142804063 IBK Husar P10-11 - Gnosjö IBK P10 8 - 4 , Noel Björkdahl Olsbergs Arena
2022-01-30 09:30 142804066 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Bankeryds Skid o MK P10/2 9 - 8 Habo Sporthall A-hall
2022-01-30 11:30 142804068 Jönköpings IK P10/2 - IBK Husar P10-11 6 - 2 Stadsgården, Råslätt
2022-02-13 14:00 142804070 Forserums IF P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 5 - 10 Forserums Sporthall
2022-02-05 15:00 142804074 Hestra Skid O SK P09-10 - Forserums IF P10 6 - 5 Hestra Sporthall
2022-02-06 13:00 142804072 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Jönköpings IK P10/2 2 - 5 Habo Sporthall A-hall
2022-02-06 15:30   Uppskj. 142804071 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Gnosjö IBK P10 Uppskj. Torpshallen
2022-02-20 11:30 142804077 Jönköpings IK P10/2 - Bankeryds Skid o MK P10/2 3 - 6 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-02-20 15:00 142804079 Forserums IF P10 - IBK Husar P10-11 3 - 4 Forserums Sporthall
2022-03-12 10:00 142804078 Gnosjö IBK P10 - Hestra Skid O SK P09-10 12 - 5 Töllstorpshallen
2022-02-26 13:00 142804082 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Forserums IF P10 4 - 1 Habo Sporthall C-hall
2022-02-27 10:00 142804085 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Jönköpings IK P10/2 0 - 10 Habo Sporthall C
2022-03-05 13:00 142804084 Hestra Skid O SK P09-10 - IBK Husar P10-11 5 - 8 Hestra Sporthall
2022-03-12 14:00 142804090 IBK Husar P10-11 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 -1 - -1 Olsbergs Arena
2022-03-13 12:00 142804087 Gnosjö IBK P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 2 - 6 Töllstorpshallen
2022-03-13 14:30 142804088 Forserums IF P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 3 - 9 Forserums Sporthall
Pantamera P Västra Blå Gr1 (-09)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-01 18:00 142805004 Vislanda IF P08-09 - Hovshaga AIF P09 3 - 8 Vislanda Sporthall
2021-10-02 12:00 142805001 KaRo IBF P09 - Ljungby IB P09 16 - 3 Kallinge Sporthall
2021-10-02 14:30 142805005 CL98IC P09/1 - Växjö IBK Utveckling P09/2 7 - 5 Jimmy Davidsson, Philip Tigerstrand Falkenbergshallen
2021-10-03 13:45 142805003 Alvesta IBK P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 2 - 10 Alvesta Sporthall
2022-01-09 13:00 142805002 Älmhults IBK P08-09 - Växjö IBK Utveckling P10/3 2 - 13 Haganäshallen
2021-10-09 12:30 142805006 Ljungby IB P09 - CL98IC P09/1 2 - 12 Nora Söderstedt, Isak Lötberg Åhlander Innebandyhallen
2021-10-10 11:45 142805009 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Älmhults IBK P08-09 7 - 4 Matti Idensjö, Max Smedfors Färjehallen
2021-10-10 12:00 142805008 Hovshaga AIF P09 - Alvesta IBK P09 16 - 0 Hovshaga Sporthall
2021-10-10 13:00 142805007 Växjö IBK Utveckling P09/2 - Vislanda IF P08-09 11 - 11 Annie Nordmark, Therese Spjut Fortnox Arena B-hall
2021-11-07 13:00 142805010 Växjö IBK Utveckling P10/3 - KaRo IBF P09 12 - 5 Stina Agermark, Bennet Johnsson Fortnox Arena B-hall
2021-10-15 18:30 142805013 Älmhults IBK P08-09 - Hovshaga AIF P09 11 - 6 Linnéhallen
2021-10-16 14:30 142805015 CL98IC P09/1 - Vislanda IF P08-09 9 - 4 Olle Norlén Bengtsson, Leo Karlsson Bergroth Falkenbergshallen
2021-10-17 11:45 142805014 Alvesta IBK P09 - Växjö IBK Utveckling P09/2 2 - 10 Alvesta Sporthall
2021-10-17 14:30 142805011 Ljungby IB P09 - Växjö IBK Utveckling P10/3 4 - 18 Nora Söderstedt, Isak Lötberg Åhlander Innebandyhallen
2021-10-17 15:00 142805012 KaRo IBF P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 6 - 5 Kallinge Sporthall
2021-10-20 18:15 142805020 Växjö IBK Utveckling P09/2 - Hovshaga AIF P09 2 - 7 Joel Wenström, Filip Srpcanski Fortnox Arena B-hall
2021-10-22 17:45 142805019 CL98IC P09/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 6 - 3 Oliver Wisth, Kasper Edman Falkenbergshallen
2021-10-24 10:00 142805016 Älmhults IBK P08-09 - Ljungby IB P09 10 - 2 Haganäshallen
2021-10-24 10:00 142805018 Vislanda IF P08-09 - Växjö IBK Utveckling P10/3 4 - 12 Vislanda Sporthall
2021-10-24 13:00 142805017 Alvesta IBK P09 - KaRo IBF P09 2 - 17 Alvesta Sporthall
2021-10-30 17:00 142805024 Växjö IBK Utveckling P10/3 - Alvesta IBK P09 23 - 3 Malte Carlsson, Albin Aliu Fortnox Arena A-hall
2021-10-31 10:00 142805022 Hovshaga AIF P09 - CL98IC P09/1 4 - 4 Hovshaga Sporthall
2021-10-31 12:00 142805021 KaRo IBF P09 - Älmhults IBK P08-09 9 - 6 Kallinge Sporthall
2021-10-31 12:30 142805023 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Vislanda IF P08-09 13 - 9 KIFAB Arena
2021-10-31 12:30 142805025 Ljungby IB P09 - Växjö IBK Utveckling P09/2 5 - 5 Lova Haglund, Hanna Järlid Innebandyhallen
2021-11-13 10:00 142805027 Vislanda IF P08-09 - Älmhults IBK P08-09 5 - 8 Vislanda Sporthall
2021-11-13 10:00 142805030 Hovshaga AIF P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 5 - 2 Hovshaga Sporthall
2021-11-13 14:30 142805028 CL98IC P09/1 - KaRo IBF P09 8 - 5 Leo Karlsson Bergroth, Emrik Liljegren Falkenbergshallen
2021-11-14 11:45 142805026 Alvesta IBK P09 - Ljungby IB P09 3 - 6 Alvesta Sporthall
2022-03-18 18:30 142805029 Växjö IBK Utveckling P09/2 - Växjö IBK Utveckling P10/3 Inst. Fortnox Arena B-hall
2021-11-20 10:30 142805035 Ljungby IB P09 - Hovshaga AIF P09 2 - 15 Lovis Berg, Isak Lötberg Åhlander Innebandyhallen
2021-11-20 12:00 142805032 Älmhults IBK P08-09 - Alvesta IBK P09 13 - 3 Haganäshallen
2021-11-21 11:00 142805033 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Växjö IBK Utveckling P09/2 13 - 2 Ludwig Johansson, Max Smedfors Färjehallen
2021-11-21 12:00 142805031 KaRo IBF P09 - Vislanda IF P08-09 13 - 7 Kallinge Sporthall
2022-03-19 17:00 142805034 Växjö IBK Utveckling P10/3 - CL98IC P09/1 10 - 6 Fortnox Arena B-hall
2021-11-27 10:00 142805036 Vislanda IF P08-09 - Ljungby IB P09 11 - 5 Vislanda Sporthall
2021-11-27 11:30 142805040 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Växjö IBK Utveckling P10/3 2 - 9 Fabian Idensjö, Matti Idensjö Smaragdhallen
2021-11-27 12:30 142805037 CL98IC P09/1 - Alvesta IBK P09 16 - 5 Falkenbergshallen
2021-11-28 10:30 142805039 Hovshaga AIF P09 - KaRo IBF P09 8 - 5 Hovshaga Sporthall
2021-11-28 15:30 142805038 Växjö IBK Utveckling P09/2 - Älmhults IBK P08-09 6 - 1 Edwin Malmin, Elias Johansson Fortnox Arena A-hall
2021-12-04 11:00 142805042 Älmhults IBK P08-09 - CL98IC P09/1 6 - 8 Haganäshallen
2021-12-05 10:00 142805043 Alvesta IBK P09 - Vislanda IF P08-09 4 - 12 Alvesta Sporthall
2021-12-05 12:00 142805041 KaRo IBF P09 - Växjö IBK Utveckling P09/2 14 - 5 Kallinge Sporthall
2021-12-05 12:00 142805045 Ljungby IB P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 3 - 22 Emma Ahlin, Isak Lötberg Åhlander Innebandyhallen
2021-12-07 17:45 142805044 Växjö IBK Utveckling P10/3 - Hovshaga AIF P09 3 - 4 Ellen Westergren, Stina Agermark Fortnox Arena B-hall
2021-11-21 10:30 142805049 Växjö IBK Utveckling P10/3 - Älmhults IBK P08-09 8 - 2 Albin Aliu, Malte Carlsson Fortnox Arena A-hall
2021-12-11 15:00 142805046 Växjö IBK Utveckling P09/2 - CL98IC P09/1 10 - 5 Joel Wenström, Melker Kalebsson Fortnox Arena B-hall
2021-12-12 10:30 142805050 Ljungby IB P09 - KaRo IBF P09 2 - 18 , Isak Lötberg Åhlander Innebandyhallen
2021-12-12 12:00 142805047 Hovshaga AIF P09 - Vislanda IF P08-09 13 - 5 Hovshaga Sporthall
2021-12-12 15:15 142805048 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Alvesta IBK P09 7 - 3 Albin Stolpe, Daniel Helge Färjehallen
2021-12-18 10:00 142805054 Vislanda IF P08-09 - Växjö IBK Utveckling P09/2 2 - 5 Vislanda Sporthall
2021-12-19 11:45 142805053 Alvesta IBK P09 - Hovshaga AIF P09 2 - 14 Alvesta Sporthall
2021-12-19 12:00 142805051 KaRo IBF P09 - Växjö IBK Utveckling P10/3 3 - 11 Kallinge Sporthall
2021-12-19 13:00 142805052 Älmhults IBK P08-09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 7 - 7 Haganäshallen
2022-01-09 14:30 142805055 CL98IC P09/1 - Ljungby IB P09 15 - 1 Jimmy Davidsson, Gustav Wilmert Kalmar Sportcenter - AKEA Arena
2022-01-15 10:30 142805058 Hovshaga AIF P09 - Älmhults IBK P08-09 10 - 6 Hovshaga Sporthall
2022-01-15 14:00 142805056 Vislanda IF P08-09 - CL98IC P09/1 4 - 14 Vislanda Sporthall
2022-01-15 15:00 142805059 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - KaRo IBF P09 6 - 7 Malou Hallström, Ludwig Johansson Smaragdhallen
2022-01-15 16:45 142805060 Växjö IBK Utveckling P10/3 - Ljungby IB P09 22 - 4 Oscar Olsson, Bennet Johnsson Futurum Sporthall
2022-03-20 09:30 142805057 Växjö IBK Utveckling P09/2 - Alvesta IBK P09 14 - 5 Oscar Olsson, Albin Aliu Fortnox Arena B-hall
2022-01-21 19:30 142805063 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - CL98IC P09/1 8 - 5 Färjehallen
2022-01-23 12:00   Uppskj. 142805061 KaRo IBF P09 - Alvesta IBK P09 Uppskj. Kallinge Sporthall
2022-02-11 18:30 142805064 Växjö IBK Utveckling P10/3 - Vislanda IF P08-09 17 - 3 Malte Carlsson, Bennet Johnsson Fortnox Arena B-hall
2022-03-02 18:45 142805065 Ljungby IB P09 - Älmhults IBK P08-09 3 - 9 , Isak Lötberg Åhlander Innebandyhallen
2022-03-19 18:00 142805062 Hovshaga AIF P09 - Växjö IBK Utveckling P09/2 Hovshaga Sporthall
2022-01-30 11:30 142805070 Växjö IBK Utveckling P09/2 - Ljungby IB P09 3 - 1 Albin Aliu, Malte Carlsson Fortnox Arena A-hall
2022-01-30 13:30   Uppskj. 142805066 Älmhults IBK P08-09 - KaRo IBF P09 Uppskj. Haganäshallen
2022-01-30 14:45 142805067 Alvesta IBK P09 - Växjö IBK Utveckling P10/3 1 - 17 Alvesta Sporthall
2022-02-20 14:00 142805068 Vislanda IF P08-09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 5 - 13 Vislanda Sporthall
2022-03-06 10:45 142805069 CL98IC P09/1 - Hovshaga AIF P09 2 - 11 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Falkenbergshallen
2022-02-04 18:30 142805074 Växjö IBK Utveckling P10/3 - Växjö IBK Utveckling P09/2 9 - 1 Mattis Bäckström, Julia Hultmark Fortnox Arena B-hall
2022-02-05 10:30 142805075 Ljungby IB P09 - Alvesta IBK P09 7 - 6 Thea Karlsson, Isak Lötberg Åhlander Innebandyhallen
2022-02-05 12:30 142805073 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Hovshaga AIF P09 3 - 0 , Ludwig Johansson Torslundahallen
2022-02-06 12:00 142805071 KaRo IBF P09 - CL98IC P09/1 7 - 9 Kallinge Sporthall
2022-02-06 13:00   Uppskj. 142805072 Älmhults IBK P08-09 - Vislanda IF P08-09 Uppskj. Haganäshallen
2022-02-12 14:00 142805077 Vislanda IF P08-09 - KaRo IBF P09 3 - 10 Vislanda Sporthall
2022-02-12 14:00 142805080 Hovshaga AIF P09 - Ljungby IB P09 18 - 2 Hovshaga Sporthall
2022-02-12 14:30 142805078 CL98IC P09/1 - Växjö IBK Utveckling P10/3 4 - 11 Matteus Gregow, Philip Tigerstrand KIFAB Arena
2022-02-12 15:00 142805079 Växjö IBK Utveckling P09/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 3 - 4 Noel Johansson, Melker Kalebsson Fortnox Arena B-hall
2022-02-13 13:00 142805076 Alvesta IBK P09 - Älmhults IBK P08-09 6 - 13 Alvesta Sporthall
2022-02-27 14:00 142805083 Alvesta IBK P09 - CL98IC P09/1 5 - 5 Alvesta Sporthall
2022-03-05 10:00 142805082 Älmhults IBK P08-09 - Växjö IBK Utveckling P09/2 14 - 1 Haganäshallen
2022-03-05 10:00 142805084 Växjö IBK Utveckling P10/3 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 4 - 2 Simon Dahlgren, Mattis Bäckström Fortnox Arena A-hall
2022-03-05 12:30 142805081 KaRo IBF P09 - Hovshaga AIF P09 5 - 4 Ronneby Sporthall
2022-03-06 10:30 142805085 Ljungby IB P09 - Vislanda IF P08-09 4 - 5 Lova Serjun, Isak Lötberg Åhlander Innebandyhallen
2022-03-12 10:00 142805086 Vislanda IF P08-09 - Alvesta IBK P09 11 - 3 Vislanda Sporthall
2022-03-13 15:00 142805088 Växjö IBK Utveckling P09/2 - KaRo IBF P09 10 - 6 Filip Srpcanski, Willy Louisson Fortnox Arena B-hall
2022-03-13 15:30 142805087 CL98IC P09/1 - Älmhults IBK P08-09 3 - 4 Philip Tigerstrand, Camilla Carlsson Falkenbergshallen
2022-03-13 15:30 142805090 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Ljungby IB P09 14 - 1 Max Smedfors, Albin Stolpe Färjehallen
2022-03-23 17:00 142805089 Hovshaga AIF P09 - Växjö IBK Utveckling P10/3 Hovshaga Sporthall
Pantamera P Västra Blå Gr3 (-09)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-03 13:00 142806002 Hovmantorps GOIF P09-10 - Växjö IBK Utveckling P10/1 17 - 6 Allhallen, Hovmantorp
2022-02-13 12:30 142806003 Lagan IBK P09-10 - Öjaby Sport IBK P09-10/1 2 - 13 Ej offentliggjord, Emma Johansson Åbyhallen
2021-10-09 13:00 142806010 Växjö IBK Utveckling P10/1 - Värnamo IK P09 0 - 10 Joel Wenström, Emil Nyh Fortnox Arena B-hall
2021-10-10 15:00 142806009 Öjaby Sport IBK P09-10/1 - Hovmantorps GOIF P09-10 17 - 0 Filip Håkansson, Albin Häggblad Pär Lagerkvistskolan
2021-10-16 11:00 142806012 Värnamo IK P09 - Öjaby Sport IBK P09-10/1 4 - 5 Östboskolan
2021-12-17 18:30 142806015 Olofströms IBK P08-10 - Rottne IF P09-10 30 - 2 Olofströms Sporthall
2021-10-23 11:00 142806018 Rottne IF P09-10 - Växjö IBK Utveckling P10/1 1 - 7 Rottne Sporthall
2021-10-24 10:00 142806019 Olofströms IBK P08-10 - Öjaby Sport IBK P09-10/1 6 - 8 Olofströms Sporthall
2021-10-24 14:00 142806017 Lagan IBK P09-10 - Värnamo IK P09 4 - 10 Wiggo Ljungberg Carlsson, Måns Pelkonen Åbyhallen
2021-10-30 11:00 142806021 Värnamo IK P09 - Hovmantorps GOIF P09-10 19 - 0 Östboskolan
2021-10-30 14:30 142806023 Öjaby Sport IBK P09-10/1 - Rottne IF P09-10 14 - 5 Filip Håkansson, Malte Rosén Öjabyskolan
2021-10-30 15:00 142806024 Växjö IBK Utveckling P10/1 - Lagan IBK P09-10 5 - 13 Willy Louisson, Philip Fagerberg Fortnox Arena B-hall
2021-11-13 11:00 142806027 Rottne IF P09-10 - Hovmantorps GOIF P09-10 6 - 7 Rottne Sporthall
2021-11-14 14:00 142806028 Olofströms IBK P08-10 - Värnamo IK P09 4 - 10 Olofströms Sporthall
2021-11-20 09:30 142806034 Växjö IBK Utveckling P10/1 - Olofströms IBK P08-10 2 - 12 Stina Agermark, Filip Srpcanski Fortnox Arena A-hall
2021-11-21 11:00 142806031 Värnamo IK P09 - Rottne IF P09-10 24 - 2 Östboskolan
2021-11-21 13:00 142806032 Hovmantorps GOIF P09-10 - Lagan IBK P09-10 3 - 7 Allhallen, Hovmantorp
2021-11-27 13:30 142806040 Öjaby Sport IBK P09-10/1 - Växjö IBK Utveckling P10/1 14 - 4 Pär Lagerkvistskolan
2021-11-28 10:30 142806037 Olofströms IBK P08-10 - Lagan IBK P09-10 6 - 5 Olofströms Sporthall
2021-12-05 13:00 142806042 Hovmantorps GOIF P09-10 - Olofströms IBK P08-10 3 - 13 Allhallen, Hovmantorp
2021-12-05 14:00 142806043 Lagan IBK P09-10 - Rottne IF P09-10 3 - 0 Emma Johansson, Wiggo Ljungberg Carlsson Åbyhallen
2021-12-11 13:30 142806048 Öjaby Sport IBK P09-10/1 - Lagan IBK P09-10 10 - 6 Elias Sigfridsson Lindström, Leevi Wagner Pär Lagerkvistskolan
2021-12-12 09:30   Uppskj. 142806049 Växjö IBK Utveckling P10/1 - Hovmantorps GOIF P09-10 Uppskj. Fortnox Arena A-hall
2021-12-18 10:00   Uppskj. 142806052 Hovmantorps GOIF P09-10 - Öjaby Sport IBK P09-10/1 Uppskj. Allhallen, Hovmantorp
2021-12-18 11:45 142806051 Värnamo IK P09 - Växjö IBK Utveckling P10/1 12 - 4 Östboskolan
2022-03-10 18:30 142806059 Öjaby Sport IBK P09-10/1 - Värnamo IK P09 10 - 4 Filip Håkansson, Leevi Wagner Pär Lagerkvistskolan
2022-03-20 11:00 142806056 Rottne IF P09-10 - Olofströms IBK P08-10 2 - 5 Rottne Sporthall
2022-03-04 18:30 142806064 Växjö IBK Utveckling P10/1 - Rottne IF P09-10 3 - 4 Martin Laxmark, Filip Srpcanski Fortnox Arena B-hall
2022-03-13 10:00 142806063 Öjaby Sport IBK P09-10/1 - Olofströms IBK P08-10 10 - 9 Filip Håkansson, Albin Häggblad Pär Lagerkvistskolan
2022-03-13 11:00 142806061 Värnamo IK P09 - Lagan IBK P09-10 8 - 4 Östboskolan
2022-01-30 14:00 142806067 Lagan IBK P09-10 - Växjö IBK Utveckling P10/1 8 - 3 Åbyhallen
2022-01-30 15:00   Uppskj. 142806066 Hovmantorps GOIF P09-10 - Värnamo IK P09 Uppskj. Allhallen, Hovmantorp
2022-02-20 10:00 142806068 Rottne IF P09-10 - Öjaby Sport IBK P09-10/1 3 - 14 Rottne Sporthall
2022-02-05 10:00   Uppskj. 142806072 Hovmantorps GOIF P09-10 - Rottne IF P09-10 Uppskj. Allhallen, Hovmantorp
2022-02-05 11:00 142806071 Värnamo IK P09 - Olofströms IBK P08-10 8 - 10 Östboskolan
2022-02-12 11:00 142806077 Rottne IF P09-10 - Värnamo IK P09 0 - 11 Rottne Sporthall
2022-02-20 14:00 142806076 Lagan IBK P09-10 - Hovmantorps GOIF P09-10 13 - 6 Emma Johansson, Jenny Kristiansson Åbyhallen
2022-03-26 10:00 142806078 Olofströms IBK P08-10 - Växjö IBK Utveckling P10/1 9 - 6 Olofströms Sporthall
2022-02-27 10:00 142806084 Växjö IBK Utveckling P10/1 - Öjaby Sport IBK P09-10/1 0 - 17 Malte Carlsson, Albin Aliu Fortnox Arena A-hall
2022-03-06 14:00 142806083 Lagan IBK P09-10 - Olofströms IBK P08-10 6 - 7 Jenny Kristiansson, Wiggo Ljungberg Carlsson Åbyhallen
2022-03-12 10:00 142806087 Olofströms IBK P08-10 - Hovmantorps GOIF P09-10 Inst. Olofströms Sporthall
2022-03-12 11:00 142806086 Rottne IF P09-10 - Lagan IBK P09-10 3 - 5 Rottne Sporthall
Pantamera P Västra Blå Gr5 (-10)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 11:00 142807002 Älmhults IBK P11 - Öjaby Sport IBK P11 14 - 7 Haganäshallen
2021-10-02 12:00 142807003 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Moheda IBK P10 10 - 1 Leevi Wagner, Albin Häggblad Öjabyskolan
2021-10-03 12:00 142807005 Alvesta IBK P10-11 - Ingelstad IBK P10-11 5 - 6 Alvesta Sporthall
2021-10-03 12:30 142807004 Värnamo IK P10 - KaRo IBF P10-11 25 - 0 Östboskolan
2021-10-10 11:45 142807007 Ingelstad IBK P10-11 - Värnamo IK P10 2 - 10 Ingelstads Sporthall
2021-10-10 12:00 142807008 KaRo IBF P10-11 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 2 - 10 Kallinge Sporthall
2021-10-10 13:00 142807009 Moheda IBK P10 - Älmhults IBK P11 8 - 15 ATA-hallen - Moheda
2022-03-19 15:00 142807006 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Alvesta IBK P10-11 2 - 5 Melker Kalebsson, Mattis Bäckström Fortnox Arena B-hall
2021-10-16 13:30 142807014 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Ingelstad IBK P10-11 4 - 4 Leevi Wagner, Edvin Nordek Pär Lagerkvistskolan
2021-10-17 09:30 142807011 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Öjaby Sport IBK P11 9 - 1 Stina Agermark, Hampus Malmin Fortnox Arena A-hall
2021-10-17 10:00 142807015 Alvesta IBK P10-11 - Värnamo IK P10 3 - 3 Alvesta Sporthall
2021-10-17 14:00 142807013 Älmhults IBK P11 - KaRo IBF P10-11 10 - 4 Haganäshallen
2021-10-23 11:45 142807020 Ingelstad IBK P10-11 - KaRo IBF P10-11 11 - 1 Ingelstads Sporthall
2021-10-23 13:00 142807016 Älmhults IBK P11 - Växjö IBK Utveckling P10/4 3 - 22 Haganäshallen
2021-10-24 10:30 142807018 Värnamo IK P10 - Öjaby Sport IBK P11 22 - 1 Östboskolan
2021-10-24 11:00 142807019 Alvesta IBK P10-11 - Moheda IBK P10 6 - 0 Alvesta Sporthall
2021-10-30 12:00 142807024 Öjaby Sport IBK P11 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 0 - 14 Malte Rosén, Filip Håkansson Öjabyskolan
2021-10-31 13:00 142807023 Moheda IBK P10 - Värnamo IK P10 0 - 3 ATA-hallen - Moheda
2021-10-31 15:00 142807022 KaRo IBF P10-11 - Alvesta IBK P10-11 2 - 8 Kallinge Sporthall
2021-10-31 15:00 142807025 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Ingelstad IBK P10-11 3 - 8 Bennet Johnsson, Mattis Bäckström Fortnox Arena B-hall
2021-11-13 13:45 142807029 Ingelstad IBK P10-11 - Öjaby Sport IBK P11 11 - 5 Ingelstads Sporthall
2021-11-14 11:00 142807026 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Växjö IBK Utveckling P10/4 28 - 0 , Filip Håkansson Pär Lagerkvistskolan
2021-11-14 12:30 142807027 Värnamo IK P10 - Älmhults IBK P11 17 - 1 Östboskolan
2021-11-14 15:00 142807030 KaRo IBF P10-11 - Moheda IBK P10 0 - 9 Kallinge Sporthall
2021-11-20 10:00 142807032 Älmhults IBK P11 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 3 - 27 Haganäshallen
2021-11-20 12:30 142807034 Öjaby Sport IBK P11 - Alvesta IBK P10-11 3 - 3 Albin Häggblad, Filip Håkansson Öjabyskolan
2021-11-21 13:00 142807033 Moheda IBK P10 - Ingelstad IBK P10-11 1 - 4 ATA-hallen - Moheda
2021-11-21 13:00 142807035 Växjö IBK Utveckling P10/4 - KaRo IBF P10-11 9 - 0 Martin Laxmark, Albin Aliu Fortnox Arena B-hall
2021-11-27 11:45 142807038 Ingelstad IBK P10-11 - Älmhults IBK P11 2 - 3 Ingelstads Sporthall
2021-11-28 12:00 142807037 Alvesta IBK P10-11 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 2 - 3 Alvesta Sporthall
2021-11-28 12:30 142807036 Värnamo IK P10 - Växjö IBK Utveckling P10/4 6 - 1 Östboskolan
2021-11-28 13:00 142807040 Moheda IBK P10 - Öjaby Sport IBK P11 7 - 2 ATA-hallen - Moheda
2021-12-04 12:30 142807043 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Värnamo IK P10 6 - 2 Albin Häggblad, Filip Håkansson Öjabyskolan
2021-12-04 13:00 142807045 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Moheda IBK P10 2 - 4 Norma Olofsson, Stina Agermark Fortnox Arena B-hall
2021-12-04 14:30 142807044 Öjaby Sport IBK P11 - KaRo IBF P10-11 WO (5 - 0) Filip Håkansson, Albin Häggblad Öjabyskolan
2021-12-04 15:00 142807042 Älmhults IBK P11 - Alvesta IBK P10-11 2 - 14 Haganäshallen
2021-12-11 15:30 142807049 Öjaby Sport IBK P11 - Älmhults IBK P11 3 - 9 Tim Sjösten, Leevi Wagner Pär Lagerkvistskolan
2021-12-12 11:45 142807046 Ingelstad IBK P10-11 - Alvesta IBK P10-11 4 - 9 Ingelstads Sporthall
2021-12-12 12:00 142807047 KaRo IBF P10-11 - Värnamo IK P10 1 - 9 Kallinge Sporthall
2021-12-12 13:00 142807048 Moheda IBK P10 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 1 - 10 ATA-hallen - Moheda
2021-12-19 10:00 142807052 Älmhults IBK P11 - Moheda IBK P10 2 - 3 Haganäshallen
2021-12-19 10:00 142807055 Alvesta IBK P10-11 - Växjö IBK Utveckling P10/4 11 - 6 Alvesta Sporthall
2021-12-19 12:30 142807054 Värnamo IK P10 - Ingelstad IBK P10-11 8 - 4 Östboskolan
2021-12-19 13:00 142807053 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - KaRo IBF P10-11 10 - 1 , Tim Sjösten Pär Lagerkvistskolan
2022-01-15 13:00 142807060 Öjaby Sport IBK P11 - Växjö IBK Utveckling P10/4 6 - 7 Filip Håkansson, Albin Häggblad Öjabyskolan
2022-01-15 15:00 142807058 KaRo IBF P10-11 - Älmhults IBK P11 Inst. Kallinge Sporthall
2022-03-19 14:00 142807057 Ingelstad IBK P10-11 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 0 - 20 Ingelstads Sporthall
2022-03-20 11:00 142807056 Värnamo IK P10 - Alvesta IBK P10-11 4 - 1 Östboskolan
2022-01-22 14:30 142807064 Öjaby Sport IBK P11 - Värnamo IK P10 Inst. Öjabyskolan
2022-01-23 13:00   Uppskj. 142807065 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Älmhults IBK P11 Uppskj. Edwin Malmin, Melker Kalebsson Fortnox Arena B-hall
2022-02-10 18:40 142807063 Moheda IBK P10 - Alvesta IBK P10-11 1 - 3 ATA-hallen - Moheda
2022-03-18 19:00 142807062 KaRo IBF P10-11 - Ingelstad IBK P10-11 0 - 10 Kallinge Sporthall
2022-01-30 11:00 142807067 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Öjaby Sport IBK P11 31 - 1 Leevi Wagner, Albin Häggblad Pär Lagerkvistskolan
2022-01-30 13:00 142807069 Alvesta IBK P10-11 - KaRo IBF P10-11 Inst. Alvesta Sporthall
2022-02-12 11:00 142807068 Värnamo IK P10 - Moheda IBK P10 5 - 0 Östboskolan
2022-03-12 15:45 142807070 Ingelstad IBK P10-11 - Växjö IBK Utveckling P10/4 3 - 4 Ingelstads Sporthall
2022-02-05 13:30 142807074 Öjaby Sport IBK P11 - Ingelstad IBK P10-11 2 - 13 Filip Håkansson, Albin Häggblad Pär Lagerkvistskolan
2022-02-06 09:30 142807075 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 0 - 8 Simon Dahlgren, Martin Laxmark Fortnox Arena B-hall
2022-02-06 13:00 142807073 Moheda IBK P10 - KaRo IBF P10-11 Inst. ATA-hallen - Moheda
2022-02-27 12:00 142807072 Älmhults IBK P11 - Värnamo IK P10 0 - 21 Haganäshallen
2022-02-12 13:30 142807076 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Älmhults IBK P11 18 - 1 Fabian Kejder, Filip Håkansson Pär Lagerkvistskolan
2022-02-13 11:15 142807078 Alvesta IBK P10-11 - Öjaby Sport IBK P11 17 - 2 Alvesta Sporthall
2022-02-19 12:00 142807080 KaRo IBF P10-11 - Växjö IBK Utveckling P10/4 1 - 9 Kallinge Sporthall
2022-02-19 13:45 142807079 Ingelstad IBK P10-11 - Moheda IBK P10 4 - 1 Ingelstads Sporthall
2022-02-26 13:00 142807085 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Värnamo IK P10 2 - 3 Mattis Bäckström, Willy Louisson Fortnox Arena B-hall
2022-03-05 11:30 142807083 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Alvesta IBK P10-11 8 - 3 Malte Rosén, Albin Häggblad Öjabyskolan
2022-03-05 12:00 142807082 Älmhults IBK P11 - Ingelstad IBK P10-11 4 - 16 Haganäshallen
2022-03-05 15:30 142807084 Öjaby Sport IBK P11 - Moheda IBK P10 4 - 8 Albin Häggblad, Leevi Wagner Öjabyskolan
2022-03-13 13:00 142807090 Moheda IBK P10 - Växjö IBK Utveckling P10/4 1 - 4 ATA-hallen - Moheda
2022-03-13 14:00 142807087 Alvesta IBK P10-11 - Älmhults IBK P11 10 - 1 Alvesta Sporthall
2022-03-13 15:00 142807089 KaRo IBF P10-11 - Öjaby Sport IBK P11 7 - 14 Kallinge Sporthall
2022-03-15 18:00 142807086 Värnamo IK P10 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 14 - 3 Östboskolan
Pantamera P Östra Blå Gr1 (-09)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 10:30 142808001 FBC Drag P09-10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09-10 8 - 3 Allaktivitetshuset, Rockneby
2021-10-02 12:00 142808003 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - Sandbäckshults IBK P09-10 6 - 9 Oskarshamns Sporthall A-hall
2021-10-03 11:00 142808002 FBC Karlskrona P09 - Nybro IBK P09-10 6 - 1 , Anton Norrby Vedeby Sporthall A
2021-10-04 19:00 142808004 CL98IC P09/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 8 - 9 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Rinkabyholms Sporthall
2021-10-09 10:30 142808008 FBC Drag P09-10 - FBC Karlskrona P09 5 - 5 Allaktivitetshuset, Rockneby
2021-10-09 11:00 142808005 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 6 - 9 Gårdby Sporthall
2021-10-10 14:00 142808006 Sandbäckshults IBK P09-10 - CL98IC P09/2 6 - 15 Krungårdshallen
2021-11-21 14:00 142808007 Nybro IBK P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 3 - 8 Oliver Andersson, Linus Sjöö OG-Hallen
2021-10-16 12:00 142808010 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - FBC Drag P09-10 1 - 7 Oskarshamns Sporthall B-hall
2021-10-16 15:15 142808012 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Sandbäckshults IBK P09-10 6 - 2 , Pelle Hallström Smaragdhallen
2021-10-17 11:00 142808009 FBC Karlskrona P09 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09-10 11 - 3 Anton Norrby, Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall A
2021-10-17 15:00 142808011 CL98IC P09/2 - Nybro IBK P09-10 3 - 2 Albin Lindh, Philip Tigerstrand Falkenbergshallen
2021-10-23 10:30 142808015 FBC Drag P09-10 - CL98IC P09/2 3 - 2 Allaktivitetshuset, Rockneby
2021-10-23 11:00 142808013 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09-10 - Sandbäckshults IBK P09-10 5 - 3 Gårdby Sporthall
2021-10-23 11:00 142808014 Nybro IBK P09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 0 - 9 Niklas Harrisen, Linus Sjöö OG-Hallen
2021-10-24 13:00 142808016 FBC Karlskrona P09 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 16 - 3 , Anna Blomberg Vedeby Sporthall A
2021-10-30 10:00 142808018 CL98IC P09/2 - FBC Karlskrona P09 6 - 4 , Nils Schwarz Kalmar Sportcenter - AKEA Arena
2021-10-30 11:00 142808020 Sandbäckshults IBK P09-10 - Nybro IBK P09-10 1 - 13 Johan Magnusson, Ulrika Harrysson Mönsterås Sporthall A-hall
2021-10-31 16:00 142808019 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - FBC Drag P09-10 4 - 6 KIFAB Arena
2021-11-27 16:00 142808017 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09-10 3 - 10 Oskarshamns Sporthall A-hall
2021-11-13 10:00 142808021 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09-10 - Nybro IBK P09-10 7 - 9 Gårdby Sporthall
2021-11-13 12:30 142808022 FBC Drag P09-10 - Sandbäckshults IBK P09-10 11 - 0 Allaktivitetshuset, Rockneby
2021-11-14 11:00 142808024 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - CL98IC P09/2 4 - 17 Oskarshamns Sporthall A-hall
2021-11-14 12:00 142808023 FBC Karlskrona P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 5 - 4 Anton Norrby, Tyra Söderlund Vedeby Sporthall A
2021-12-04 11:00 142808028 Nybro IBK P09-10 - FBC Drag P09-10 8 - 8 Erik Hultgren, Niklas Harrisen OG-Hallen
2021-12-05 10:30 142808025 CL98IC P09/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09-10 10 - 2 Albin Bergström Sabelsjö, Hugo Hallén Falkenbergshallen
2021-12-05 11:00 142808027 Sandbäckshults IBK P09-10 - FBC Karlskrona P09 2 - 12 Krungårdshallen
2022-02-19 11:30 142808026 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 14 - 1 , Pelle Hallström Smaragdhallen
2021-12-11 11:00 142808029 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09-10 - FBC Drag P09-10 2 - 11 Gårdby Sporthall
2021-12-11 11:00 142808031 Sandbäckshults IBK P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 13 - 2 Mönsterås Sporthall A-hall
2021-12-12 11:00 142808030 Nybro IBK P09-10 - FBC Karlskrona P09 7 - 6 Niklas Harrisen, Erik Hultgren OG-Hallen
2021-12-12 17:00 142808032 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - CL98IC P09/2 7 - 9 Daniel Helge, Albin Stolpe Färjehallen
2021-12-17 17:30 142808033 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09-10 10 - 4 Albin Stolpe, Daniel Helge Smaragdhallen
2021-12-19 10:30 142808034 CL98IC P09/2 - Sandbäckshults IBK P09-10 12 - 3 Camilla Carlsson, Leo Karlsson Bergroth Falkenbergshallen
2021-12-19 13:30 142808036 FBC Karlskrona P09 - FBC Drag P09-10 1 - 7 Anton Norrby, Anna Blomberg Vedeby Sporthall B
2022-01-29 11:00 142808035 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - Nybro IBK P09-10 Inst. Oskarshamns Sporthall A-hall
2022-01-15 11:00 142808037 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09-10 - FBC Karlskrona P09 Gårdby Sporthall
2022-01-16 11:00 142808040 Sandbäckshults IBK P09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 2 - 11 Krungårdshallen
2022-01-16 12:30 142808038 FBC Drag P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 25 - 3 Allaktivitetshuset, Rockneby
2022-02-13 13:00 142808039 Nybro IBK P09-10 - CL98IC P09/2 3 - 8 Erik Hultgren, Niklas Harrisen OG-Hallen
2022-02-28 18:15 142808043 CL98IC P09/2 - FBC Drag P09-10 4 - 11 Falkenbergshallen
2022-03-19 11:30 142808042 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Nybro IBK P09-10 14 - 3 , Matti Idensjö Smaragdhallen
2022-03-19 12:00 142808044 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - FBC Karlskrona P09 8 - 7 Oskarshamns Sporthall B-hall
2022-03-27 16:30 142808041 Sandbäckshults IBK P09-10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09-10 4 - 6 Krungårdshallen
2022-02-12 11:00 142808045 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 9 - 7 Gårdby Sporthall
2022-02-19 11:00 142808046 FBC Karlskrona P09 - CL98IC P09/2 3 - 7 Nellie Skarpsvärd, Kerstin Domeij Vedeby Sporthall A
2022-02-19 11:00 142808048 Nybro IBK P09-10 - Sandbäckshults IBK P09-10 5 - 0 Theodor Hult, Erik Hultgren OG-Hallen
2022-03-20 17:30 142808047 FBC Drag P09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 6 - 16 , Albin Stolpe Färjehallen
2022-03-05 12:30 142808052 CL98IC P09/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 15 - 2 Nils Schwarz, Camilla Carlsson Falkenbergshallen
2022-03-06 10:00 142808050 Sandbäckshults IBK P09-10 - FBC Drag P09-10 5 - 9 Krungårdshallen
2022-03-06 11:00 142808049 Nybro IBK P09-10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09-10 4 - 5 Theodor Hult, Erik Hultgren OG-Hallen
2022-03-06 12:45 142808051 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - FBC Karlskrona P09 8 - 3 , Matti Idensjö Färjehallen
2022-03-12 11:00 142808053 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09-10 - CL98IC P09/2 3 - 10 Gårdby Sporthall
2022-03-12 12:30 142808054 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 1 - 19 Oskarshamns Sporthall A-hall
2022-03-12 12:30 142808056 FBC Drag P09-10 - Nybro IBK P09-10 17 - 3 Allaktivitetshuset, Rockneby
2022-03-13 11:00 142808055 FBC Karlskrona P09 - Sandbäckshults IBK P09-10 7 - 3 , Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall A
Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
142809001 Westerviks IBK P10 - Gantesbo IBK P10-11
2021-10-02 12:00 142809004 FBC Karlskrona P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 4 - 19 Kerstin Domeij, Anna Blomberg Vedeby Sporthall B
2021-10-02 14:00 142809003 Jämjö IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 0 - 11 Jämjö Sporthall
2021-10-03 13:00 142809005 Slätafly/SK IBK P10-11 - CL98IC P10/1 2 - 9 Torsås Sporthall
2022-03-19 13:00 142809002 Växjö IBK Utveckling P10/2 - CL98IC P10/2 5 - 0 Malte Carlsson, Mattis Bäckström Fortnox Arena B-hall
2021-10-09 10:00 142809006 Gantesbo IBK P10-11 - Slätafly/SK IBK P10-11 0 - 6 Henrik Karlsson, Linuz Ojaniemi Emmaboda Sporthall
2021-10-09 15:30 142809009 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 3 - 9 Oskarshamns Sporthall A-hall
2021-10-10 10:00 142809008 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - Jämjö IBK P10 7 - 4 Matti Idensjö, Max Smedfors Färjehallen
2021-10-10 11:00 142809007 CL98IC P10/1 - FBC Karlskrona P10 9 - 7 Kalle Johansson, Emil Ringdahl Falkenbergshallen
2022-03-20 12:30 142809010 CL98IC P10/2 - Westerviks IBK P10 3 - 6 Alexander Hultèn, Emil Revelj Lindsdals Sporthall
2021-10-16 10:00 142809011 Gantesbo IBK P10-11 - CL98IC P10/2 3 - 5 Niklas Karlsson, Ella Karlsson Emmaboda Sporthall
2021-10-16 11:30 142809013 Växjö IBK Utveckling P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 12 - 2 Hampus Malmin, Stina Agermark Fortnox Arena A-hall
2021-10-16 13:00 142809015 Slätafly/SK IBK P10-11 - FBC Karlskrona P10 21 - 6 Mikael Lundin, Axel Carlsson Torsås Sporthall
2021-10-16 14:00 142809014 Jämjö IBK P10 - CL98IC P10/1 1 - 10 Jämjö Sporthall
2022-04-03 12:00 142809012 Westerviks IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10
2021-10-23 09:30 142809016 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Gantesbo IBK P10-11 23 - 1 Philip Fagerberg, Bennet Johnsson Fortnox Arena A-hall
2021-10-23 13:00 142809018 FBC Karlskrona P10 - CL98IC P10/2 6 - 15 Ella Gerdstigen, Ida Hansson Vedeby Sporthall A
2021-10-24 09:30 142809020 CL98IC P10/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 1 - 7 Hugo Hallén, Gustav Wilmert Falkenbergshallen
2021-10-24 12:00 142809019 Slätafly/SK IBK P10-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 3 - 3 Torsås Sporthall
2021-12-05 14:00 142809017 Jämjö IBK P10 - Westerviks IBK P10 2 - 7 Jämjö Sporthall
2021-10-30 10:00 142809025 Gantesbo IBK P10-11 - CL98IC P10/1 4 - 4 Niklas Karlsson, Ella Karlsson Emmaboda Sporthall
2021-10-30 12:00 142809021 Westerviks IBK P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 0 - 20 Emma Kristiansson, Peter Johansson Skogshaga Sporthall
2021-10-30 12:30 142809024 CL98IC P10/2 - Jämjö IBK P10 10 - 3 Albin Lindh, Albin Bergström Sabelsjö Falkenbergshallen
2021-10-31 11:00 142809022 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - Slätafly/SK IBK P10-11 5 - 3 Matti Idensjö, Ludwig Johansson Torslundahallen
2021-10-31 11:00 142809023 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - FBC Karlskrona P10 14 - 3 Torbjörn Klasson, Stefan Karlsson Oskarshamns Sporthall B-hall
142809029 CL98IC P10/1 - CL98IC P10/2 3 - 3 Falkenbergshallen
2021-11-13 14:00 142809027 FBC Karlskrona P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 3 - 19 Elis Öman, Axel Carlsson Vedeby Sporthall A
2021-11-14 12:45 142809030 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 8 - 5 Daniel Helge, Albin Stolpe Färjehallen
2021-11-14 14:00 142809026 Jämjö IBK P10 - Gantesbo IBK P10-11 6 - 5 Jämjö Sporthall
2021-11-14 14:00 142809028 Slätafly/SK IBK P10-11 - Westerviks IBK P10 6 - 6 Torsås Sporthall
2021-11-20 10:30 142809034 CL98IC P10/2 - Slätafly/SK IBK P10-11 4 - 1 Matteus Gregow, Olle Norlén Bengtsson Falkenbergshallen
2021-11-20 16:30 142809032 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Jämjö IBK P10 12 - 2 Filip Srpcanski, Melker Kalebsson Fortnox Arena B-hall
2021-11-21 10:00 142809033 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - CL98IC P10/1 1 - 4 Oskarshamns Sporthall A-hall
2021-11-21 10:00 142809035 Gantesbo IBK P10-11 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 1 - 8 Oliver Eriksson, Ella Karlsson Emmaboda Sporthall
2021-12-05 12:30 142809031 FBC Karlskrona P10 - Westerviks IBK P10 2 - 2 Jonas Arvidsson, Eddy Emilsson Jämjö Sporthall
2021-11-27 11:30 142809036 FBC Karlskrona P10 - Gantesbo IBK P10-11 4 - 7 Isak Sköld, Eddy Emilsson Vedeby Sporthall B
2021-11-27 14:30 142809039 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - Westerviks IBK P10 13 - 1 Fabian Idensjö, Matti Idensjö Färjehallen
2021-11-28 11:00 142809040 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - CL98IC P10/2 9 - 6 Oskarshamns Sporthall A-hall
2021-11-28 12:00 142809037 Slätafly/SK IBK P10-11 - Jämjö IBK P10 8 - 2 Torsås Sporthall
2021-11-28 14:30 142809038 CL98IC P10/1 - Växjö IBK Utveckling P10/2 0 - 7 Rinkabyholms Sporthall
2021-12-04 12:00 142809041 Westerviks IBK P10 - CL98IC P10/1 5 - 5 Lars-Ove Ohlsson, Ellinor Johansson Skogshaga Sporthall
2021-12-04 12:00 142809045 Gantesbo IBK P10-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 Inst. Emmaboda Sporthall
2021-12-05 10:30 142809043 Jämjö IBK P10 - FBC Karlskrona P10 3 - 3 Jämjö Sporthall
2021-12-05 12:30 142809044 CL98IC P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 5 - 3 Hugo Hallén, Albin Bergström Sabelsjö Falkenbergshallen
2022-02-19 11:30 142809042 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Slätafly/SK IBK P10-11 13 - 0 Martin Laxmark, Filip Srpcanski Fortnox Arena B-hall
2021-12-12 11:00 142809048 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - Jämjö IBK P10 7 - 4 Oskarshamns Sporthall A-hall
2021-12-12 12:00 142809050 Gantesbo IBK P10-11 - Westerviks IBK P10 3 - 4 Niklas Karlsson, Ella Karlsson Emmaboda Sporthall
2021-12-12 12:30 142809046 CL98IC P10/1 - Slätafly/SK IBK P10-11 10 - 1 Albin Bergström Sabelsjö, Hugo Hallén Rinkabyholms Sporthall
2021-12-12 14:30 142809049 CL98IC P10/2 - Växjö IBK Utveckling P10/2 1 - 4 Albin Bergström Sabelsjö, Hugo Hallén Rinkabyholms Sporthall
2022-03-06 17:00 142809047 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - FBC Karlskrona P10 9 - 1 Alexia Rasmussen, Ulrika Harrysson Färjehallen
2021-12-18 15:00 142809052 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 16 - 0 Filip Srpcanski, Willy Louisson Fortnox Arena B-hall
2021-12-19 13:00 142809055 Slätafly/SK IBK P10-11 - Gantesbo IBK P10-11 Inst. Torsås Sporthall
2022-01-09 14:00 142809053 Jämjö IBK P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 2 - 7 Jämjö Sporthall
2022-02-12 09:30 142809054 FBC Karlskrona P10 - CL98IC P10/1 0 - 3 , Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall A
2022-03-06 13:00 142809051 Westerviks IBK P10 - CL98IC P10/2 3 - 3 Emma Kristiansson, Lars-Ove Ohlsson Skogshaga Sporthall
2022-01-16 12:30 142809057 CL98IC P10/1 - Jämjö IBK P10 7 - 0 Philip Tigerstrand, Olle Norlén Bengtsson Rinkabyholms Sporthall
2022-01-16 14:00 142809059 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - Westerviks IBK P10 4 - 3 Oskarshamns Sporthall B-hall
2022-01-16 15:15 142809058 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 1 - 11 Daniel Helge, Albin Stolpe Färjehallen
2022-02-27 13:30 142809060 CL98IC P10/2 - Gantesbo IBK P10-11 3 - 2 Olle Norlén Bengtsson, Philip Tigerstrand Falkenbergshallen
2022-03-19 11:00 142809056 FBC Karlskrona P10 - Slätafly/SK IBK P10-11 6 - 4 Eddy Emilsson, Isak Sköld Vedeby Sporthall A
2022-01-22 10:00 142809065 Gantesbo IBK P10-11 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Inst. Emmaboda Sporthall
2022-01-22 14:15 142809062 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - CL98IC P10/1 5 - 1 Albin Stolpe, Ludwig Johansson Färjehallen
2022-01-23 12:30 142809064 CL98IC P10/2 - FBC Karlskrona P10 9 - 0 Gustav Lengström, Hugo Hallén Falkenbergshallen
2022-02-12 14:00 142809061 Westerviks IBK P10 - Jämjö IBK P10 4 - 2 Olle Gustavsson, Peter Johansson Skogshaga Sporthall
2022-03-26 11:00 142809063 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - Slätafly/SK IBK P10-11 Oskarshamns Sporthall A-hall
2022-01-29 15:00   Uppskj. 142809066 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Westerviks IBK P10 Uppskj. Lukas Åberg-Sjöberg, Oliver Mendoza Nyberg Fortnox Arena B-hall
2022-02-12 09:45 142809069 Slätafly/SK IBK P10-11 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 1 - 2 Torsås Sporthall
2022-02-19 11:00 142809067 Jämjö IBK P10 - CL98IC P10/2 2 - 11 Jämjö Sporthall
2022-02-27 11:30 142809070 CL98IC P10/1 - Gantesbo IBK P10-11 1 - 2 Falkenbergshallen
2022-03-20 11:00 142809068 FBC Karlskrona P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 Inst. , Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall A
2022-02-05 10:00 142809075 Gantesbo IBK P10-11 - Jämjö IBK P10 7 - 0 Oliver Eriksson, Niklas Karlsson Emmaboda Sporthall
2022-02-05 10:30 142809074 CL98IC P10/2 - CL98IC P10/1 3 - 3 Falkenbergshallen
2022-02-05 11:00 142809073 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 0 - 21 Oskarshamns Sporthall A-hall
2022-02-05 14:00 142809071 Westerviks IBK P10 - Slätafly/SK IBK P10-11 4 - 7 Lars-Ove Ohlsson, Liam Pihl Skogshaga Sporthall
2022-02-06 13:00 142809072 Växjö IBK Utveckling P10/2 - FBC Karlskrona P10 11 - 1 Oliver Mendoza Nyberg, Elias Johansson Fortnox Arena B-hall
2022-02-13 11:00 142809078 Slätafly/SK IBK P10-11 - CL98IC P10/2 1 - 1 Torsås Sporthall
2022-02-13 12:30 142809080 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - Gantesbo IBK P10-11 4 - 2 Fabian Idensjö, Matti Idensjö Torslundahallen
2022-02-13 15:00 142809079 CL98IC P10/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 11 - 3 Albin Bergström Sabelsjö, Gustav Wilmert Falkenbergshallen
2022-03-06 11:00 142809076 Jämjö IBK P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 0 - 22 Jämjö Sporthall
2022-03-13 15:00 142809077 Westerviks IBK P10 - FBC Karlskrona P10 -1 - -1 Olle Gustavsson, Hugo Källström Skogshaga Sporthall
2022-02-26 15:00 142809082 Växjö IBK Utveckling P10/2 - CL98IC P10/1 10 - 2 Philip Fagerberg, Martin Laxmark Fortnox Arena B-hall
2022-03-05 10:00 142809085 Gantesbo IBK P10-11 - FBC Karlskrona P10 6 - 1 Ella Karlsson, Niklas Karlsson Emmaboda Sporthall
2022-03-05 10:30 142809084 CL98IC P10/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 12 - 2 , Camilla Carlsson Falkenbergshallen
2022-03-05 15:00 142809081 Westerviks IBK P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 1 - 10 Adrian Eklöv, Olle Gustavsson Skogshaga Sporthall
2022-03-06 14:00 142809083 Jämjö IBK P10 - Slätafly/SK IBK P10-11 3 - 6 Jämjö Sporthall
2022-03-12 11:30 142809089 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - CL98IC P10/2 6 - 1 Smaragdhallen
2022-03-12 12:00 142809086 FBC Karlskrona P10 - Jämjö IBK P10 9 - 1 Mikael Lundin, Anna Blomberg Vedeby Sporthall A
2022-03-12 15:00 142809090 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - Gantesbo IBK P10-11 Oskarshamns Sporthall A-hall
2022-03-13 13:00 142809087 Slätafly/SK IBK P10-11 - Växjö IBK Utveckling P10/2 2 - 9 Torsås Sporthall
2022-03-20 15:00 142809088 CL98IC P10/1 - Westerviks IBK P10 6 - 0 Alexander Hultèn, Emil Revelj Lindsdals Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis