Flickor Jämna serier Ljusröd nivå (2021/22)

Gruppspel
Pantamera F Div. 12
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-23 11:15 194412001 IBF Dalen/F10Svart - Obbola IK , Leo Lundgren Musköten 2
2021-10-23 12:10 194412003 IBF Dalen/Vit - Gimonäs Umeå IF/Svart , Leo Lundgren Musköten 2
2021-11-14 194412005 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF/Svart Sävaråhallen
2021-11-27 11:30 194412007 Sävar IK - IBF Dalen/Vit , Annika Kimmel Sävaråhallen
2021-11-27 15:30 194412006 IBF Dalen/F10Svart - Gimonäs Umeå IF/Svart , Leo Lundgren Musköten 1
2021-12-05 194412009 IBF Dalen/Vit - IBF Dalen/F10Svart Musköten 2
2022-01-23 194412010 Obbola IK - Sävar IK Olasjöhallen
2021-12-12 10:30 194412011 Obbola IK - IBF Dalen/Vit Cornelia Delavaux, Hilma Lindgren Olasjöhallen
2021-12-12 15:00 194412012 IBF Dalen/F10Svart - Sävar IK Micael Ljung, Thanasis Provatas Musköten 2
2021-12-18 194412015 Gimonäs Umeå IF/Svart - Obbola IK Sjöfruhallen
2022-01-22 12:30 194412016 Obbola IK - IBF Dalen/F10Svart Oscar Larsson, Carl Stegmayr Olasjöhallen
2022-01-23 13:30 194412018 Gimonäs Umeå IF/Svart - IBF Dalen/Vit Axel Ahlm-Larsson, Joel Fleig Umeå Energi Arena Öst
2022-02-05 194412020 Gimonäs Umeå IF/Svart - Sävar IK Midgårdshallen
2022-02-20 14:30 194412021 Gimonäs Umeå IF/Svart - IBF Dalen/F10Svart Axel Ahlm-Larsson, Vigon Berggrund Ålidhemshallen
2022-02-20 14:30 194412022 IBF Dalen/Vit - Sävar IK Kalle Löfstedt, Micael Ljung Musköten 2
2022-02-26 194412024 IBF Dalen/F10Svart - IBF Dalen/Vit Musköten 2
2022-02-26 194412025 Sävar IK - Obbola IK Sävaråhallen
2022-03-20 194412027 Obbola IK - Gimonäs Umeå IF/Svart Olasjöhallen
2022-03-26 11:15 194412028 IBF Dalen/Vit - Obbola IK Svenja Brandenstein Kimmel, Annika Kimmel Musköten 2
2022-04-02 12:00 194412029 Sävar IK - IBF Dalen/F10Svart Joel Fleig, Alex Nilsson Sävaråhallen
Pantamera F Div. 14
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-23 11:15 194414002 Gimonäs Umeå IF/It - Täfteå IK Matilda Karlsson, Viktoria Nordqvist Sjöfruhallen
2021-10-24 14:30 194414001 IBF Dalen /Vit - Röbäcks IF/Röd Leo Lundgren, Erik Hörnros Musköten 2
2021-10-24 15:00 194414003 Umeå City IBF /Blå - Gimonäs Umeå IF/Vit , Maud Mukkala Midgårdshallen
2021-11-13 194414004 IBF Dalen /Vit - Täfteå IK Musköten 1
2021-11-14 194414005 Gimonäs Umeå IF/It - Gimonäs Umeå IF/Vit Sjöfruhallen
2021-11-28 12:30 194414007 Gimonäs Umeå IF/It - Umeå City IBF /Blå , Thanasis Provatas Sjöfruhallen
2021-11-28 15:00 194414008 Täfteå IK - Röbäcks IF/Röd Tilde Filipsson, Maja Edqvist Täftehallen
2021-11-28 16:30 194414006 IBF Dalen /Vit - Gimonäs Umeå IF/Vit Leo Lundgren, Patric Önander Musköten 2
2021-12-04 194414009 Umeå City IBF /Blå - IBF Dalen /Vit Midgårdshallen
2021-12-05 194414010 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF/It Elofssonhallen
2021-12-11 11:30 194414011 Röbäcks IF/Röd - Umeå City IBF /Blå Leo Lundgren, Linnea Westergren Holmström Elofssonhallen
2021-12-11 12:00 194414013 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/Vit Rolf Svanold, Lasse Ekesryd Täftehallen
2021-12-11 13:30 194414012 IBF Dalen /Vit - Gimonäs Umeå IF/It Mille Forsberg, Malte Lövgren Musköten 2
2021-12-18 194414014 Umeå City IBF /Blå - Täfteå IK Umeå Energi Arena Öst
2021-12-19 194414015 Gimonäs Umeå IF/Vit - Röbäcks IF/Röd Sjöfruhallen
2022-01-22 13:30   Uppskj. 194414017 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/It Uppskj. Täftehallen
2022-01-22 15:30 194414018 Gimonäs Umeå IF/Vit - Umeå City IBF /Blå , Sakarias Ulriksson Umeå Energi Arena Öst
2022-01-23 11:15 194414016 Röbäcks IF/Röd - IBF Dalen /Vit Patric Önander, Arvid Johansson Elofssonhallen
2022-01-29   Uppskj. 194414019 Täfteå IK - IBF Dalen /Vit Uppskj. Täftehallen
2022-01-29 194414020 Gimonäs Umeå IF/Vit - Gimonäs Umeå IF/It Vildmannahallen
2022-02-19 13:30 194414021 Gimonäs Umeå IF/Vit - IBF Dalen /Vit , Juni Söderqvist Umeå Energi Arena Öst
2022-02-19 13:30 194414022 Umeå City IBF /Blå - Gimonäs Umeå IF/It , Micael Ljung Vildmannahallen
2022-02-19 15:30 194414023 Röbäcks IF/Röd - Täfteå IK , Arvid Johansson Elofssonhallen
2022-02-26 194414025 Gimonäs Umeå IF/It - Röbäcks IF/Röd Ålidhemshallen
2022-02-27 194414024 IBF Dalen /Vit - Umeå City IBF /Blå Musköten 1
2022-03-19 194414027 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF/Vit Elofssonhallen
2022-03-20 194414026 Täfteå IK - Umeå City IBF /Blå Täftehallen
2022-03-27 11:30 194414029 Gimonäs Umeå IF/It - IBF Dalen /Vit , Wilma Sandgren Ersängshallen
2022-03-27 12:30 194414030 Gimonäs Umeå IF/Vit - Täfteå IK , Wilma Sandgren Ersängshallen
2022-03-27 16:30 194414028 Umeå City IBF /Blå - Röbäcks IF/Röd Malte Lövgren, Mille Forsberg Vildmannahallen
Pantamera F Div. 16
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-23 15:15 194416002 Hissjö SK - Sandåkerns SK , Herman Njaita Musköten 2
2021-10-23 15:30 194416003 Umeå City IBF /F11 - IBF Dalen Simon Fahlén, Felix Asplund Vildmannahallen
2021-10-24 10:30 194416001 Spöland Vännäs IF - Röbäcks IF/Blå , Maud Mukkala Hammarhallen Vännäs
2021-11-13 194416004 Spöland Vännäs IF - Sandåkerns SK Hammarhallen Vännäs
2021-11-13 194416005 Hissjö SK - IBF Dalen Musköten 1
2021-11-27 13:30 194416007 Hissjö SK - Umeå City IBF /F11 , Leo Lundgren Musköten 1
2021-11-27 14:30 194416008 Sandåkerns SK - Röbäcks IF/Blå , Leo Lundgren Musköten 1
2021-11-27 15:00 194416006 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen , Mathias Bergsdorf Hammarhallen Vännäs
2021-12-04 194416010 Röbäcks IF/Blå - Hissjö SK Elofssonhallen
2021-12-05 194416009 Umeå City IBF /F11 - Spöland Vännäs IF Vildmannahallen
2021-12-12 11:30 194416013 Sandåkerns SK - IBF Dalen , Rolf Svanold Vildmannahallen
2021-12-12 12:30 194416011 Röbäcks IF/Blå - Umeå City IBF /F11 Björn Glad, Viktoria Glad Elofssonhallen
2021-12-12 13:00 194416012 Spöland Vännäs IF - Hissjö SK , Patric Önander Hammarhallen Vännäs
2021-12-18 194416015 IBF Dalen - Röbäcks IF/Blå Musköten 2
2021-12-19 194416014 Umeå City IBF /F11 - Sandåkerns SK Vildmannahallen
2022-01-22 12:30 194416016 Röbäcks IF/Blå - Spöland Vännäs IF , Micael Ljung Elofssonhallen
2022-01-23 11:30 194416018 IBF Dalen - Umeå City IBF /F11 Tim Forsgren, Adrian Österlund Musköten 1
2022-02-06 11:30 194416017 Sandåkerns SK - Hissjö SK Linnea Westergren Holmström, Leo Lundgren Musköten 1
2022-01-30 194416019 Sandåkerns SK - Spöland Vännäs IF Vildmannahallen
2022-02-06 194416020 IBF Dalen - Hissjö SK Musköten 1
2022-02-20 11:30 194416023 Röbäcks IF/Blå - Sandåkerns SK , Thanasis Provatas Elofssonhallen
2022-02-20 12:05   Uppskj. 194416022 Umeå City IBF /F11 - Hissjö SK Uppskj. Vildmannahallen
2022-02-20 13:30 194416021 IBF Dalen - Spöland Vännäs IF Kalle Löfstedt, Micael Ljung Musköten 2
2022-02-26 194416024 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF /F11 Hammarhallen Vännäs
2022-02-27 194416025 Hissjö SK - Röbäcks IF/Blå Musköten 1
2022-03-19 194416026 Sandåkerns SK - Umeå City IBF /F11 Musköten 2
2022-03-20 194416027 Röbäcks IF/Blå - IBF Dalen Elofssonhallen
2022-03-26 12:10 194416030 IBF Dalen - Sandåkerns SK Svenja Brandenstein Kimmel, Annika Kimmel Musköten 2
2022-03-26 12:30 194416029 Hissjö SK - Spöland Vännäs IF Mikaela Ågren, Maud Mukkala Vildmannahallen
2022-03-26 13:30 194416028 Umeå City IBF /F11 - Röbäcks IF/Blå Mikaela Ågren, Maud Mukkala Vildmannahallen
Pantamera F Div. 18
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-24 11:30 194418001 Spöland Vännäs IF - Ersboda SK , Maud Mukkala Hammarhallen Vännäs
2021-10-24 12:30 194418002 Holmsund City IBC - Obbola IK , David Lundberg Storsjöhallen
2021-11-13 194418004 Spöland Vännäs IF - Obbola IK Hammarhallen Vännäs
2021-11-28 15:00 194418007 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ Oscar Larsson, Viktor Sandström Storsjöhallen
2021-12-08 18:00 194418008 Obbola IK - Ersboda SK Isabelle Lundblad, Nike Gry Olasjöhallen
2021-12-04 194418009 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ - Spöland Vännäs IF Ålidhemshallen
2021-12-24   Uppskj. 194418010 Ersboda SK - Holmsund City IBC Uppskj. Ersängshallen
2021-12-11 15:00 194418012 Spöland Vännäs IF - Holmsund City IBC , Maud Mukkala Hammarhallen Vännäs
2021-12-11 16:00 194418011 Ersboda SK - Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ Robert Segerstedt, Micael Ljung Ersängshallen
2021-12-18 194418014 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ - Obbola IK Sjöfruhallen
2022-01-27 18:05 194418016 Ersboda SK - Spöland Vännäs IF Liam Lundén, Adrian Österlund Ersängshallen
2022-04-09 13:30 194418017 Obbola IK - Holmsund City IBC , Carl Stegmayr Olasjöhallen
2022-02-05 194418019 Obbola IK - Spöland Vännäs IF Olasjöhallen
2022-02-19 11:30 194418022 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ - Holmsund City IBC Tilde Filipsson, Maja Edqvist Ålidhemshallen
2022-02-20 15:00 194418023 Ersboda SK - Obbola IK , Annika Kimmel Ersängshallen
2022-02-26 194418024 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ Hammarhallen Vännäs
2022-02-27 194418025 Holmsund City IBC - Ersboda SK Storsjöhallen
2022-03-20 194418026 Obbola IK - Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ Olasjöhallen
2022-02-17 18:10 194418028 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ - Ersboda SK Micael Ljung, Rolf Svanold Ersängshallen
2022-03-27 13:30 194418029 Holmsund City IBC - Spöland Vännäs IF Viktor Sandström, Linus Hiller Storsjöhallen
Pantamera F Div. 6 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-30 11:00 194456002 Skellefteå IBK F11 - Skellefteå IBS F11 Alex Holmberg, Elliot Tunebro Morö Backe A
2021-10-31 14:00 194456001 Boliden FFI F09-11 - Byske FF F11-12 , Bobby Hjelte Boliden Sporthall
2021-11-14 194456004 Boliden FFI F09-11 - Skellefteå IBS F11 Boliden Sporthall
2021-11-14 194456005 Skellefteå IBK F11 - Gamla Stan IBK F11 Morö Backe A
2021-11-28 11:30 194456006 Boliden FFI F09-11 - Gamla Stan IBK F11 , Joakim Broman Boliden Sporthall
2021-11-28 13:00 194456008 Skellefteå IBS F11 - Byske FF F11-12 Mikke Ejrevi, Sander Ejrevi Anderstorpshallen
2021-12-05 194456010 Byske FF F11-12 - Skellefteå IBK F11 Byske Sporthall
2021-12-11 12:00 194456013 Skellefteå IBS F11 - Gamla Stan IBK F11 Elsa Selin, Johan Granström Balderhallen B
2022-01-12 18:00 194456012 Boliden FFI F09-11 - Skellefteå IBK F11 , Alex Holmberg Boliden Sporthall
2021-12-19 194456015 Gamla Stan IBK F11 - Byske FF F11-12 Balderhallen A
2022-01-15 12:00 194456016 Byske FF F11-12 - Boliden FFI F09-11 , Per Andersson Byske Sporthall
2022-01-15 12:00 194456017 Skellefteå IBS F11 - Skellefteå IBK F11 Hilda Johansson, Linnea Ståhl Balderhallen A
2022-01-22 194456019 Skellefteå IBS F11 - Boliden FFI F09-11 Balderhallen A
2022-03-13 194456020 Gamla Stan IBK F11 - Skellefteå IBK F11 Balderhallen A
2022-02-12 10:00 194456021 Gamla Stan IBK F11 - Boliden FFI F09-11 Rigmor Berglund, Elias Sundin Balderhallen B
2022-02-12 13:00 194456023 Byske FF F11-12 - Skellefteå IBS F11 Byske Sporthall
2022-02-19 194456025 Skellefteå IBK F11 - Byske FF F11-12 Morö Backe A
2022-02-27 194456027 Byske FF F11-12 - Gamla Stan IBK F11 Byske Sporthall
2022-03-19 12:30 194456029 Skellefteå IBK F11 - Boliden FFI F09-11 , Jonas Fahlman Eddahallen
2022-03-19 12:30 194456030 Gamla Stan IBK F11 - Skellefteå IBS F11 , Ville Hedsberg Balderhallen B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis