Pantamera Pojkar Division 6 (2021/22)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Division 6A Nord
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-23 10:30 248063001 G/K IBS P10 - Jäbo IK P10 Sebastian Forslund, Tindra Nordin Husum
2021-10-23 11:30 248063002 Husums IBK PF09 - Moälvens IBK P10 Moa Lundestad-Berglund, Tindra Nordin Husum
2021-10-23 12:30 248063003 Höglands AIF P10 - Nätra IBK P10/11 Moa Lundestad-Berglund, Sebastian Forslund Husum
2021-10-23 13:30 248063004 Jäbo IK P10 - Husums IBK PF09 Tindra Nordin, Sebastian Forslund Husum
2021-10-23 14:30 248063005 Nätra IBK P10/11 - G/K IBS P10 Moa Lundestad-Berglund, Tindra Nordin Husum
2021-10-23 15:30 248063006 Moälvens IBK P10 - Höglands AIF P10 Moa Lundestad-Berglund, Sebastian Forslund Husum
2021-10-31 10:00 248063007 G/K IBS P10 - Örnsköldsvik IBK P10 Sebastian Forslund, William Oldenborg Bollstahallen
2021-10-31 11:00 248063008 Husums IBK PF09 - Örnsköldsviks IBK P09 William Oldenborg, Wille Berglund Bollstahallen
2021-10-31 12:00 248063009 Höglands AIF P10 - FBC Lo P10 Wille Berglund, Sebastian Forslund Bollstahallen
2021-10-31 13:00 248063010 Örnsköldsvik IBK P10 - Husums IBK PF09 William Oldenborg, Sebastian Forslund Bollstahallen
2021-10-31 14:00 248063011 FBC Lo P10 - G/K IBS P10 William Oldenborg, Wille Berglund Bollstahallen
2021-10-31 15:00 248063012 Örnsköldsviks IBK P09 - Höglands AIF P10 Sebastian Forslund, Wille Berglund Bollstahallen
2021-11-14 12:30 248063013 Jäbo IK P10 - Örnsköldsvik IBK P10 Agnes Arnqvist, Alexandra Forslund Köpmanholmens Sporthall
2021-11-14 13:25 248063014 Moälvens IBK P10 - Örnsköldsviks IBK P09 Elsa Näslund, My Näslund Köpmanholmens Sporthall
2021-11-14 14:20 248063015 Nätra IBK P10/11 - FBC Lo P10 Agnes Arnqvist, Alexandra Forslund Köpmanholmens Sporthall
2021-11-14 15:15 248063016 Örnsköldsvik IBK P10 - Moälvens IBK P10 Alexandra Forslund, Agnes Arnqvist Köpmanholmens Sporthall
2021-11-14 16:10 248063017 FBC Lo P10 - Jäbo IK P10 Elsa Näslund, My Näslund Köpmanholmens Sporthall
2021-11-14 17:05 248063018 Örnsköldsviks IBK P09 - Nätra IBK P10/11 Elsa Näslund, My Näslund Köpmanholmens Sporthall
2021-11-20 10:00 248063019 Jäbo IK P10 - Moälvens IBK P10 Kathrine-Louise Näslund, My Sahlen Nolaskolan
2021-11-20 11:00 248063020 G/K IBS P10 - Husums IBK PF09 My Sahlen, Kathrine-Louise Näslund Nolaskolan
2021-11-20 12:00 248063021 Örnsköldsvik IBK P10 - Örnsköldsviks IBK P09 Alexander Engström, William Oldenborg Nolaskolan
2021-11-20 13:00 248063022 Nätra IBK P10/11 - Jäbo IK P10 William Oldenborg, Wille Berglund Nolaskolan
2021-11-20 14:00 248063023 Höglands AIF P10 - G/K IBS P10 Wille Berglund, Alexander Engström Nolaskolan
2021-11-20 15:00 248063024 Örnsköldsviks IBK P09 - FBC Lo P10 Tindra Nordin, Moa Lundestad-Berglund Nolaskolan
2021-11-20 16:00 248063025 Moälvens IBK P10 - Nätra IBK P10/11 Moa Lundestad-Berglund, Tindra Nordin Nolaskolan
2021-11-20 17:00 248063026 Husums IBK PF09 - Höglands AIF P10 My Näslund, Elsa Näslund Nolaskolan
2021-11-20 18:00 248063027 FBC Lo P10 - Örnsköldsvik IBK P10 My Näslund, Elsa Näslund Nolaskolan
2021-12-04 10:00 248063028 G/K IBS P10 - Moälvens IBK P10 Alexandra Forslund, Agnes Arnqvist Nolaskolan
2021-12-04 11:00 248063029 Husums IBK PF09 - Nätra IBK P10/11 Alexandra Forslund, Agnes Arnqvist Nolaskolan
2021-12-04 12:00 248063030 Höglands AIF P10 - Jäbo IK P10 Ida Lidström, Maja Kristoffersson Nolaskolan
2021-12-04 13:00 248063031 Örnsköldsviks IBK P09 - G/K IBS P10 Ida Lidström, Maja Kristoffersson Nolaskolan
2021-12-04 14:00 248063032 FBC Lo P10 - Husums IBK PF09 Elsa Näslund, My Näslund Nolaskolan
2021-12-04 15:00 248063033 Örnsköldsvik IBK P10 - Höglands AIF P10 William Oldenborg, Alexander Engström Nolaskolan
2021-12-04 16:00 248063034 Moälvens IBK P10 - FBC Lo P10 William Oldenborg, Alexander Engström Nolaskolan
2021-12-04 17:00 248063035 Nätra IBK P10/11 - Örnsköldsvik IBK P10 Moa Lundestad-Berglund, Tindra Nordin Nolaskolan
2021-12-04 18:00 248063036 Jäbo IK P10 - Örnsköldsviks IBK P09 Tindra Nordin, Moa Lundestad-Berglund Nolaskolan
2022-01-08 10:30 248063037 Höglands AIF P10 - Moälvens IBK P10 Tindra Nordin, Emilia Schedin Nolaskolan
2022-01-08 11:30 248063038 G/K IBS P10 - Nätra IBK P10/11 Tindra Nordin, Emilia Schedin Nolaskolan
2022-01-08 12:30 248063039 Husums IBK PF09 - Jäbo IK P10 Elsa Näslund, Alissa Indevall Nolaskolan
2022-01-08 13:30 248063040 Nätra IBK P10/11 - Höglands AIF P10 Alissa Indevall, Elsa Näslund Nolaskolan
2022-01-08 14:30 248063041 Moälvens IBK P10 - Husums IBK PF09 Wille Berglund, William Oldenborg Nolaskolan
2022-01-08 15:30 248063042 Jäbo IK P10 - G/K IBS P10 Wille Berglund, William Oldenborg Nolaskolan
2022-01-22 248063044 G/K IBS P10 - FBC Lo P10 Inst. Kathrine-Louise Näslund, Emilia Schedin Nolaskolan
2022-01-22 248063047 Örnsköldsviks IBK P09 - Husums IBK PF09 Inst. Alexander Engström, Sebastian Forslund Nolaskolan
2022-01-22 11:30 248063043 Höglands AIF P10 - Örnsköldsviks IBK P09 Kathrine-Louise Näslund, Emilia Schedin Nolaskolan
2022-01-22 12:30 248063045 Örnsköldsviks IBK P09 - Örnsköldsvik IBK P10 Wille Berglund, William Oldenborg Nolaskolan
2022-01-22 13:30 248063046 G/K IBS P10 - Höglands AIF P10 Wille Berglund, William Oldenborg Nolaskolan
2022-01-22 14:30 248063048 Örnsköldsvik IBK P10 - G/K IBS P10 Sebastian Forslund, Alexander Engström Nolaskolan
2022-02-12 10:00 248063049 Nätra IBK P10/11 - Örnsköldsviks IBK P09 Moa Lundestad-Berglund, Emilia Schedin Bollstahallen
2022-02-12 11:00 248063050 Jäbo IK P10 - FBC Lo P10 Emilia Schedin, Tindra Nordin Bollstahallen
2022-02-12 12:00 248063051 Moälvens IBK P10 - Örnsköldsvik IBK P10 Moa Lundestad-Berglund, Tindra Nordin Bollstahallen
2022-02-12 13:00 248063052 FBC Lo P10 - Nätra IBK P10/11 Emilia Schedin, Moa Lundestad-Berglund Bollstahallen
2022-02-12 14:00 248063053 Örnsköldsviks IBK P09 - Moälvens IBK P10 Emilia Schedin, Tindra Nordin Bollstahallen
2022-02-12 15:00 248063054 Örnsköldsvik IBK P10 - Jäbo IK P10 Moa Lundestad-Berglund, Tindra Nordin Bollstahallen
2022-03-20 09:00 248063055 Örnsköldsvik IBK P10 - FBC Lo P10 Moa Lundestad-Berglund, Tindra Nordin Nolaskolan
2022-03-20 10:00 248063056 Höglands AIF P10 - Husums IBK PF09 Tindra Nordin, Moa Lundestad-Berglund Nolaskolan
2022-03-20 11:00 248063057 Nätra IBK P10/11 - Moälvens IBK P10 Alexandra Forslund, Agnes Arnqvist Nolaskolan
2022-03-20 12:00 248063058 FBC Lo P10 - Örnsköldsviks IBK P09 Alexandra Forslund, Agnes Arnqvist Nolaskolan
2022-03-20 13:00 248063059 G/K IBS P10 - Höglands AIF P10 Maja Kristoffersson, Ida Lidström Nolaskolan
2022-03-20 14:00 248063060 Jäbo IK P10 - Nätra IBK P10/11 Ida Lidström, Maja Kristoffersson Nolaskolan
2022-03-20 15:00 248063061 Örnsköldsviks IBK P09 - Örnsköldsvik IBK P10 Alexandra Forslund, Alissa Indevall Nolaskolan
2022-03-20 16:00 248063062 Husums IBK PF09 - G/K IBS P10 Alexandra Forslund, Alissa Indevall Nolaskolan
2022-03-20 17:00 248063063 Moälvens IBK P10 - Jäbo IK P10 Alissa Indevall, Agnes Arnqvist Nolaskolan
2022-04-02 10:00 248063064 Örnsköldsviks IBK P09 - Jäbo IK P10 Håkan Berglund, William Oldenborg Nolaskolan
2022-04-02 11:00 248063065 Örnsköldsvik IBK P10 - Nätra IBK P10/11 William Oldenborg, Håkan Berglund Nolaskolan
2022-04-02 12:00 248063066 FBC Lo P10 - Moälvens IBK P10 My Sahlen, Håkan Berglund Nolaskolan
2022-04-02 13:00 248063067 Höglands AIF P10 - Örnsköldsvik IBK P10 William Oldenborg, My Sahlen Nolaskolan
2022-04-02 14:00 248063068 Husums IBK PF09 - FBC Lo P10 Kathrine-Louise Näslund, Moa Lundestad-Berglund Nolaskolan
2022-04-02 15:00 248063069 G/K IBS P10 - Örnsköldsviks IBK P09 Kathrine-Louise Näslund, Moa Lundestad-Berglund Nolaskolan
2022-04-02 16:00 248063070 Jäbo IK P10 - Höglands AIF P10 Agnes Arnqvist, Alexandra Forslund Nolaskolan
2022-04-02 17:00 248063071 Nätra IBK P10/11 - Husums IBK PF09 Maja Kristoffersson, Ida Lidström Nolaskolan
2022-04-02 18:00 248063072 Moälvens IBK P10 - G/K IBS P10 Ida Lidström, Maja Kristoffersson Nolaskolan
Pantamera Pojkar Division 6A Syd
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-23 09:30 248061001 Sundsvall City IBC U P10 - Timrå IBC P10 Per Pålsson, Bruno Ventura Timrå Sporthall
2021-10-23 10:30 248061003 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - IBK Härnösand P10 Lucas Rolandsen, Noak Solnevik Timrå Sporthall
2021-10-23 11:30 248061004 Jemtland Innebandy P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst Lucas Rolandsen, Noak Solnevik Timrå Sporthall
2021-10-23 12:30 248061005 Timrå IBC P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Oskar Dalin, Markus Sjöholm Timrå Sporthall
2021-10-23 13:30 248061006 Jemtland Innebandy P10 - Sundsvall City IBC U P10 Markus Sjöholm, Oskar Dalin Timrå Sporthall
2021-10-23 14:30 248061007 Timrå IBC P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst Nora Sjöberg, Hanna Buttner Timrå Sporthall
2021-10-23 15:30 248061008 IBK Härnösand P10 - Jemtland Innebandy P10 Nora Sjöberg, Hanna Buttner Timrå Sporthall
2021-10-30 10:00 248061009 Sundsvall FBC U P09 Väst - Klockarberget BK P09 William Jonsson, Hugo Söderberg Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-30 11:00 248061010 IBK Härnösand P10 - Vattjom P10 William Jonsson, Hugo Söderberg Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-30 12:00 248061011 Sundsvall City IBC U P09 - SKB Sundsvall IF P09-10 Lina Blixth, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-30 13:00 248061012 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Sundsvall FBC U P09 Väst Lina Blixth, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-30 14:00 248061013 Klockarberget BK P09 - IBK Härnösand P09 Morgan Karlström, Hugo Söderberg Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-30 15:00 248061014 Vattjom P10 - Sundsvall City IBC U P09 Hugo Söderberg, Morgan Karlström Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-30 16:00 248061015 SKB Sundsvall IF P09-10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Morgan Karlström, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-31 10:00 248061016 IBK Härnösand P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst Isak Bjurman, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-31 11:00 248061017 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Sundsvall City IBC U P10 Isak Bjurman, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-31 12:00 248061018 Sundsvall FBC U P10 Öst - Timrå IBC P10 Cicilia Nyberg, Noak Solnevik Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-31 13:00 248061019 Sundsvall City IBC U P10 - IBK Härnösand P10 Cicilia Nyberg, Noak Solnevik Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-31 14:00 248061020 Timrå IBC P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Noak Solnevik, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall-A
2021-11-13 10:00 248061021 Klockarberget BK P09 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Ida Lidström, Maja Kristoffersson Landgrenshallen (Plan A)
2021-11-13 11:00 248061022 IBK Härnösand P09 - Sundsvall FBC U P09 Väst Kathrine-Louise Näslund, Ida Lidström Landgrenshallen (Plan A)
2021-11-13 12:00 248061023 Vattjom P10 - SKB Sundsvall IF P09-10 Kathrine-Louise Näslund, Maja Kristoffersson Landgrenshallen (Plan A)
2021-11-13 13:00 248061024 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Sundsvall City IBC U P09 Maja Kristoffersson, Ida Lidström Landgrenshallen (Plan A)
2021-11-13 14:00 248061025 SKB Sundsvall IF P09-10 - Klockarberget BK P09 Ida Lidström, Kathrine-Louise Näslund Landgrenshallen (Plan A)
2021-11-13 15:00 248061026 Sundsvall FBC U P09 Väst - Vattjom P10 Maja Kristoffersson, Kathrine-Louise Näslund Landgrenshallen (Plan A)
2021-11-13 16:00 248061027 Sundsvall City IBC U P09 - IBK Härnösand P09 Ida Lidström, Kathrine-Louise Näslund Landgrenshallen (Plan A)
2021-12-11 10:00 248061028 IBK Härnösand P09 - IBK Härnösand P10 Agnes Arnqvist, Alissa Indevall Landgrenshallen (Plan A)
2021-12-11 11:00 248061029 Sundsvall City IBC U P10 - Sundsvall FBC U P09 Väst Alexandra Forslund, Alissa Indevall Landgrenshallen (Plan A)
2021-12-11 12:00 248061030 Timrå IBC P10 - Klockarberget BK P09 Agnes Arnqvist, Alexandra Forslund Landgrenshallen (Plan A)
2021-12-11 13:00 248061031 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - IBK Härnösand P09 Alissa Indevall, Agnes Arnqvist Landgrenshallen (Plan A)
2021-12-11 14:00 248061032 IBK Härnösand P10 - Vattjom P10 Alissa Indevall, Alexandra Forslund Landgrenshallen (Plan A)
2021-12-11 15:00 248061033 Klockarberget BK P09 - Sundsvall City IBC U P10 Agnes Arnqvist, Alexandra Forslund Landgrenshallen (Plan A)
2021-12-11 16:00 248061034 Sundsvall FBC U P09 Väst - Timrå IBC P10 Agnes Arnqvist, Alissa Indevall Landgrenshallen (Plan A)
2021-12-11 17:00 248061035 Vattjom P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Alexandra Forslund, Alissa Indevall Landgrenshallen (Plan A)
2021-11-28 10:00 248061036 IBK Härnösand P09 - Sundsvall City IBC U P09 Nora Sjöberg, Moa Bergman Sundsvalls Sporthall B-hall
2021-11-28 11:00 248061037 Sundsvall FBC U P10 Öst - SKB Sundsvall IF P09-10 Nora Sjöberg, Moa Bergman Sundsvalls Sporthall B-hall
2021-11-28 12:00 248061038 Jemtland Innebandy P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Hugo Söderberg, Bruno Ventura Sundsvalls Sporthall B-hall
2021-11-28 13:00 248061039 SKB Sundsvall IF P09-10 - IBK Härnösand P09 Bruno Ventura, Morgan Karlström Sundsvalls Sporthall B-hall
2021-11-28 14:00 248061040 Sundsvall City IBC U P09 - Jemtland Innebandy P10 Jakob Lindqvist, Joel Bergqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
2021-11-28 15:00 248061041 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Sundsvall FBC U P10 Öst Jakob Lindqvist, Joel Bergqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
2021-11-28 16:00 248061042 Jemtland Innebandy P10 - SKB Sundsvall IF P09-10 Cicilia Nyberg, Lina Blixth Sundsvalls Sporthall B-hall
2021-11-28 17:00 248061044 Sundsvall FBC U P10 Öst - Sundsvall City IBC U P09 Lina Blixth, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2021-12-05 10:00 248061045 IBK Härnösand P09 - Sundsvall City IBC U P10 Isak Bjurman, Joel Bergqvist Skönsbergshallen
2021-12-05 11:00 248061046 Klockarberget BK P09 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Isak Bjurman, Joel Bergqvist Skönsbergshallen
2021-12-05 12:00 248061047 Timrå IBC P10 - IBK Härnösand P09 Hanna Buttner, Sofie O'Donoghue Skönsbergshallen
2021-12-05 13:00 248061048 Sundsvall FBC U P09 Väst - IBK Härnösand P10 Hanna Buttner, Sofie O'Donoghue Skönsbergshallen
2021-12-05 14:00 248061049 Vattjom P10 - Timrå IBC P10 Nora Sjöberg, Moa Bergman Skönsbergshallen
2021-12-05 15:00 248061050 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Sundsvall FBC U P09 Väst Moa Bergman, Nora Sjöberg Skönsbergshallen
2021-12-05 16:00 248061051 Sundsvall City IBC U P10 - Vattjom P10 William Jonsson, Isak Bjurman Skönsbergshallen
2021-12-05 17:00 248061052 IBK Härnösand P10 - Klockarberget BK P09 Isak Bjurman, William Jonsson Skönsbergshallen
2022-03-27 09:30 248061053 Jemtland Innebandy P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Theo Westberg, Joel Nyström Torvallaskolans sporthall
2022-03-27 10:25 248061054 IBK Härnösand P10 - Timrå IBC P10 Joel Nyström, Theo Westberg Torvallaskolans sporthall
2022-03-27 11:20 248061055 Sundsvall FBC U P10 Öst - Sundsvall City IBC U P10 Joel Nyström, Theo Westberg Torvallaskolans sporthall
2022-03-27 12:15 248061056 IBK Härnösand P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Joel Nyström, Theo Westberg Torvallaskolans sporthall
2022-03-27 13:10 248061057 Timrå IBC P10 - Jemtland Innebandy P10 Joel Nyström, Theo Westberg Torvallaskolans sporthall
2022-03-27 14:05 248061058 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Sundsvall FBC U P10 Öst Theo Westberg, Joel Nyström Torvallaskolans sporthall
2022-03-27 15:00 248061059 Sundsvall City IBC U P10 - Timrå IBC P10 Joel Nyström, Theo Westberg Torvallaskolans sporthall
2022-03-27 15:55 248061060 Jemtland Innebandy P10 - IBK Härnösand P10 Theo Westberg, Joel Nyström Torvallaskolans sporthall
2021-12-19 10:00 248061061 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - IBK Härnösand P09 Hugo Söderberg, Lucas Rolandsen Sundsvalls Sporthall-A
2021-12-19 11:00 248061062 Vattjom P10 - Klockarberget BK P09 Hugo Söderberg, Lucas Rolandsen Sundsvalls Sporthall-A
2021-12-19 12:00 248061063 SKB Sundsvall IF P09-10 - Sundsvall FBC U P09 Väst Cicilia Nyberg, Lina Blixth Sundsvalls Sporthall-A
2021-12-19 13:00 248061064 Klockarberget BK P09 - Sundsvall City IBC U P09 Cicilia Nyberg, Lina Blixth Sundsvalls Sporthall-A
2021-12-19 14:00 248061065 IBK Härnösand P09 - SKB Sundsvall IF P09-10 Hugo Söderberg, Isak Bjurman Sundsvalls Sporthall-A
2021-12-19 15:00 248061066 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Vattjom P10 Isak Bjurman, Sofie O'Donoghue Sundsvalls Sporthall-A
2021-12-19 16:00 248061067 Sundsvall FBC U P09 Väst - Sundsvall City IBC U P09 William Jonsson, Sofie O'Donoghue Sundsvalls Sporthall-A
2022-01-08 248061070 Jemtland Innebandy P10 - IBK Härnösand P09 Lucas Rolandsen, Isak Bjurman Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-08 10:00 248061069 Sundsvall FBC U P10 Öst - Klockarberget BK P09 Lucas Rolandsen, Isak Bjurman Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-08 11:30 248061071 Vattjom P10 - Klockarberget BK P09 Cicilia Nyberg, Isak Bjurman Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-08 12:30 248061072 Sundsvall FBC U P09 Väst - Sundsvall FBC U P10 Öst Cicilia Nyberg, Isak Bjurman Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-08 13:30 248061073 Klockarberget BK P09 - Jemtland Innebandy P10 Bruno Ventura, Lucas Rolandsen Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-08 14:30 248061074 Jemtland Innebandy P10 - Sundsvall FBC U P09 Väst Lucas Rolandsen, Bruno Ventura Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-08 15:30 248061075 Vattjom P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst Moa Bergman, Lucas Sjödin Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-08 16:30 248061076 Jemtland Innebandy P10 - Sundsvall FBC U P09 Väst Moa Bergman, Lucas Sjödin Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 09:00 248061077 Sundsvall City IBC U P09 - Sundsvall City IBC U P10 Lucas Rolandsen, William Jonsson Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 10:00 248061078 SKB Sundsvall IF P09-10 - Timrå IBC P10 William Jonsson, Lucas Rolandsen Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 11:00 248061079 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - IBK Härnösand P10 Sofie O'Donoghue, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 12:00 248061080 Sundsvall City IBC U P10 - SKB Sundsvall IF P09-10 Sofie O'Donoghue, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 13:00 248061081 IBK Härnösand P10 - Sundsvall City IBC U P09 Bruno Ventura, Lucas Rolandsen Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 14:00 248061082 Timrå IBC P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Bruno Ventura, Lucas Rolandsen Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 15:00 248061083 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Sundsvall City IBC U P09 Oskar Dalin, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 16:00 248061084 IBK Härnösand P10 - SKB Sundsvall IF P09-10 Cicilia Nyberg, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 17:00 248061085 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Sundsvall City IBC U P10 Joel Bergqvist, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-02-12 09:00 248061086 Timrå IBC P10 - Sundsvall City IBC U P10 Sofie O'Donoghue, Hugo Söderberg Timrå Sporthall
2022-02-12 10:00 248061087 IBK Härnösand P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Hugo Söderberg, Sofie O'Donoghue Timrå Sporthall
2022-02-12 11:00 248061088 Sundsvall City IBC U P10 - Jemtland Innebandy P10 Isak Bjurman, William Jonsson Timrå Sporthall
2022-02-12 12:00 248061089 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Timrå IBC P10 Isak Bjurman, William Jonsson Timrå Sporthall
2022-02-12 13:00 248061090 Vattjom P10 - Jemtland Innebandy P10 Oskar Dalin, Lina Blixth Timrå Sporthall
2022-02-12 14:00 248061091 Sundsvall FBC U P10 Öst - IBK Härnösand P10 Oskar Dalin, Lina Blixth Timrå Sporthall (Plan A)
2022-02-12 15:00 248061092 Sundsvall City IBC U P09 - Timrå IBC P10 Lucas Rolandsen, Lina Blixth Timrå Sporthall (Plan A)
2022-02-12 16:00 248061093 Jemtland Innebandy P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst Lucas Rolandsen, Isak Bjurman Timrå Sporthall
2022-02-12 17:00 248061094 Vattjom P10 - Sundsvall City IBC U P09 Isak Bjurman, Lucas Rolandsen Timrå Sporthall
2022-02-19 10:00 248061095 SKB Sundsvall IF P09-10 - Sundsvall FBC U P09 Väst Lucas Rolandsen, Sofie O'Donoghue Matfors Sporthall
2022-02-19 11:00 248061096 Vattjom P10 - IBK Härnösand P09 Sofie O'Donoghue, Lucas Rolandsen Matfors Sporthall
2022-02-19 12:00 248061097 SKB Sundsvall IF P09-10 - Sundsvall City IBC U P09 Lucas Sjödin, Oskar Dalin Matfors Sporthall
2022-02-19 13:00 248061098 Sundsvall FBC U P09 Väst - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Oskar Dalin, Lucas Sjödin Matfors Sporthall
2022-02-19 14:00 248061099 IBK Härnösand P09 - Klockarberget BK P09 Cicilia Nyberg, Oskar Dalin Matfors Sporthall
2022-02-19 15:00 248061100 Sundsvall City IBC U P09 - Sundsvall FBC U P09 Väst William Jonsson, Moa Bergman Matfors Sporthall
2022-02-19 16:00 248061101 Vattjom P10 - Klockarberget BK P09 William Jonsson, Moa Bergman Matfors Sporthall
2022-02-19 09:30 248061102 Sundsvall City IBC U P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Wille Berglund, Håkan Berglund Landgrenshallen (Plan A)
2022-02-19 10:30 248061103 Jemtland Innebandy P10 - Timrå IBC P10 Wille Berglund, William Oldenborg Landgrenshallen (Plan A)
2022-02-19 11:30 248061105 IBK Härnösand P10 - Sundsvall City IBC U P10 Håkan Berglund, William Oldenborg Landgrenshallen (Plan A)
2022-02-19 12:30 248061106 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Jemtland Innebandy P10 Wille Berglund, Håkan Berglund Landgrenshallen (Plan A)
2022-02-19 14:30 248061107 Timrå IBC P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst William Oldenborg, Wille Berglund Landgrenshallen (Plan A)
2022-02-19 15:30 248061108 IBK Härnösand P10 - Jemtland Innebandy P10 Håkan Berglund, William Oldenborg Landgrenshallen (Plan A)
2022-03-05 09:30 248061109 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Klockarberget BK P09 Hugo Söderberg, William Jonsson Njurundahallen
2022-03-05 10:30 248061110 Sundsvall FBC U P09 Väst - IBK Härnösand P09 Hugo Söderberg, William Jonsson Njurundahallen
2022-03-05 11:30 248061111 SKB Sundsvall IF P09-10 - Vattjom P10 Lina Blixth, Cicilia Nyberg Njurundahallen
2022-03-05 12:30 248061112 Sundsvall City IBC U P09 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Cicilia Nyberg, Lina Blixth Njurundahallen
2022-03-05 13:30 248061113 Klockarberget BK P09 - SKB Sundsvall IF P09-10 Oskar Dalin, Cicilia Nyberg Njurundahallen
2022-03-05 14:30 248061114 IBK Härnösand P09 - Sundsvall City IBC U P09 Cicilia Nyberg, Oskar Dalin Njurundahallen
2022-03-05 15:30 248061115 Vattjom P10 - Sundsvall FBC U P09 Väst Noak Solnevik, Lucas Sjödin Njurundahallen
2022-03-05 16:30 248061117 Sundsvall FBC U P10 Öst - IBK Härnösand P09 Lucas Sjödin, Noak Solnevik Njurundahallen
2022-03-20 10:00 248061118 Timrå IBC P10 - IBK Härnösand P10 Morgan Karlström, Bruno Ventura Skönsbergshallen
2022-03-20 11:00 248061119 Sundsvall City IBC U P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst Bruno Ventura, Morgan Karlström Skönsbergshallen
2022-03-20 12:00 248061120 SKB Sundsvall IF P09-10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Hugo Söderberg, Joel Bergqvist Skönsbergshallen
2022-03-20 13:00 248061121 Sundsvall FBC U P10 Öst - IBK Härnösand P10 Hugo Söderberg, Joel Bergqvist Skönsbergshallen
2022-03-20 14:00 248061122 Timrå IBC P10 - Sundsvall City IBC U P10 Hanna Buttner, Moa Bergman Skönsbergshallen
2022-03-20 15:00 248061123 Sundsvall FBC U P10 Öst - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Moa Bergman, Hanna Buttner Skönsbergshallen
2022-03-20 16:00 248061124 Timrå IBC P10 - SKB Sundsvall IF P09-10 Lucas Rolandsen, Morgan Karlström Skönsbergshallen
2022-04-02 12:15 248061125 IBK Härnösand P09 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Lina Blixth, Cicilia Nyberg Skönsbergshallen
2022-04-02 13:10 248061126 Klockarberget BK P09 - Vattjom P10 Cicilia Nyberg, Lina Blixth Skönsbergshallen
2022-04-02 14:05 248061127 Sundsvall FBC U P09 Väst - SKB Sundsvall IF P09-10 Nora Sjöberg, Hanna Buttner Skönsbergshallen
2022-04-02 15:00 248061128 Sundsvall City IBC U P09 - Klockarberget BK P09 Nora Sjöberg, Hanna Buttner Skönsbergshallen
2022-04-02 16:00 248061129 SKB Sundsvall IF P09-10 - IBK Härnösand P09 Lucas Rolandsen, Oskar Dalin Skönsbergshallen
2022-04-02 17:00 248061130 Vattjom P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Lucas Rolandsen, Oskar Dalin Skönsbergshallen
2022-04-02 18:00 248061131 Sundsvall City IBC U P09 - Sundsvall FBC U P09 Väst Oskar Dalin, Lucas Rolandsen Skönsbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis