Herrar (2021/22)

Gruppspel
Herrar Div. 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 12:20 602001002 IBK Göteborg H2 - Hovås IBK H2 4 - 2 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Lundenhallen
2021-10-02 13:30 602001004 Frölunda IBK H2 - Guldhedens IK H2 12 - 1 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Frölunda Kulturhus
2021-10-02 14:30 602001006 IBF Backadalen H2 - Herrestads AIF WH Rockets H2 5 - 10 Aldin Hadziselmovic, Christian Jensen Tuve Sporthall
2021-10-02 16:30 602001005 Lindås IBF H2 - Landvetter IBK H2 5 - 3 Adnan Mehmedagic, Oliver Engström Salming Arena
2021-10-03 14:00 602001001 Lindome IBK H2 - IBF Älvstranden H2 9 - 4 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Almåshallen A
2021-10-03 15:00 602001003 FBC Lerum Utveckling H2 - FBC Vinga H2 6 - 10 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Rydsbergshallen
2021-10-07 20:30 602001011 Hovås IBK H2 - FBC Lerum Utveckling H2 6 - 9 Torbjörn Zahner, Adnan Tongur Lundenhallen
2021-10-08 19:30 602001007 Herrestads AIF WH Rockets H2 - Lindome IBK H2 8 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-10-09 15:45 602001010 FBC Vinga H2 - Frölunda IBK H2 3 - 6 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Frölunda Kulturhus
2021-10-09 16:00 602001008 Landvetter IBK H2 - IBF Backadalen H2 8 - 9 e.förl. Oliver Engström, Adnan Mehmedagic Pinntorps Idrottshall
2021-10-10 14:00 602001009 Guldhedens IK H2 - Lindås IBF H2 4 - 6 Adnan Mehmedagic, Oliver Engström Valhalla A-hall
2021-10-10 15:00 602001012 IBF Älvstranden H2 - IBK Göteborg H2 3 - 5 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Santoshallen
2021-10-15 19:30 602001016 Lindås IBF H2 - FBC Vinga H2 4 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Salming Arena
2021-10-15 19:30 602001018 Herrestads AIF WH Rockets H2 - Landvetter IBK H2 11 - 11 e.förl. Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-10-16 14:00 602001014 FBC Lerum Utveckling H2 - IBF Älvstranden H2 3 - 10 Jesper Björklund Greter, Aldin Hadziselmovic Rydsbergshallen
2021-10-16 15:00 602001013 IBK Göteborg H2 - Lindome IBK H2 7 - 9 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Lundenhallen
2021-10-16 16:00 602001017 IBF Backadalen H2 - Guldhedens IK H2 18 - 1 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Tuve Sporthall
2021-10-19 18:45 602001015 Frölunda IBK H2 - Hovås IBK H2 12 - 7 Hajrudin Begic, Alexander Pavlovic Frölunda Kulturhus
2021-10-23 13:15 602001021 FBC Vinga H2 - IBF Backadalen H2 5 - 6 e.förl. Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Frölunda Kulturhus
2021-10-23 14:00 602001019 Lindome IBK H2 - Landvetter IBK H2 9 - 7 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Almåshallen A
2021-10-23 14:15 602001024 IBK Göteborg H2 - FBC Lerum Utveckling H2 11 - 3 Adnan Mehmedagic, Oliver Engström Lundenhallen
2021-10-24 14:30 602001022 Hovås IBK H2 - Lindås IBF H2 7 - 3 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Lundenhallen
2021-10-24 15:00 602001023 IBF Älvstranden H2 - Frölunda IBK H2 3 - 10 Christian Jensen, Adnan Tongur Santoshallen
2021-10-26 19:30 602001020 Herrestads AIF WH Rockets H2 - Guldhedens IK H2 8 - 4 Adnan Mehmedagic, Oliver Engström Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-10-29 19:30 602001027 Lindås IBF H2 - IBF Älvstranden H2 7 - 5 Oliver Engström, Adnan Mehmedagic Salming Arena
2021-10-29 19:30 602001029 Herrestads AIF WH Rockets H2 - FBC Vinga H2 9 - 7 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-10-30 13:30 602001026 Frölunda IBK H2 - IBK Göteborg H2 5 - 9 Aldin Hadziselmovic, Joakim Jögi Frölunda Kulturhus
2021-10-31 12:00 602001030 Landvetter IBK H2 - Guldhedens IK H2 13 - 6 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Pinntorps Idrottshall
2021-10-31 16:00 602001028 IBF Backadalen H2 - Hovås IBK H2 9 - 4 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Lundbystrand 1
2021-11-24 19:30 602001025 FBC Lerum Utveckling H2 - Lindome IBK H2 7 - 9 Sandra Lindskog, Linda Lindskog Rydsbergshallen
2021-11-06 14:00 602001031 Lindome IBK H2 - Guldhedens IK H2 7 - 3 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Almåshallen A
2021-11-06 15:00 602001034 IBF Älvstranden H2 - IBF Backadalen H2 6 - 8 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Santoshallen
2021-11-06 17:30 602001035 IBK Göteborg H2 - Lindås IBF H2 7 - 4 Oliver Engström, Adnan Tongur Lundenhallen
2021-11-07 11:00 602001033 Hovås IBK H2 - Herrestads AIF WH Rockets H2 4 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Lundenhallen
2021-11-07 15:00 602001036 FBC Lerum Utveckling H2 - Frölunda IBK H2 7 - 6 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Rydsbergshallen
2021-11-07 16:15 602001032 FBC Vinga H2 - Landvetter IBK H2 11 - 4 Oliver Engström, Adnan Mehmedagic Frölunda Kulturhus
2021-11-13 13:00 602001037 Frölunda IBK H2 - Lindome IBK H2 7 - 4 Albert Enlund, Petter Enlund Frölunda Kulturhus
2021-11-13 14:20 602001039 IBF Backadalen H2 - IBK Göteborg H2 1 - 12 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Tuve Sporthall
2021-11-13 16:30 602001041 Landvetter IBK H2 - Hovås IBK H2 6 - 5 Christian Jensen, Carl Flyning Pinntorps Idrottshall
2021-11-13 19:00 602001038 Lindås IBF H2 - FBC Lerum Utveckling H2 4 - 5 Martin Almsberg, Oscar Skogsberg Salming Arena
2021-11-14 11:00 602001042 Guldhedens IK H2 - FBC Vinga H2 2 - 10 Alexander Pavlovic, Christian Jensen Valhalla A-hall
2021-11-18 20:00 602001040 Herrestads AIF WH Rockets H2 - IBF Älvstranden H2 9 - 7 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-11-20 13:00 602001048 Frölunda IBK H2 - Lindås IBF H2 8 - 3 Joakim Jögi, Marcus Orrhult Frölunda Kulturhus
2021-11-20 14:00 602001043 Lindome IBK H2 - FBC Vinga H2 7 - 9 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Almåshallen A
2021-11-21 14:30 602001046 IBK Göteborg H2 - Herrestads AIF WH Rockets H2 7 - 6 Oliver Engström, Aldin Hadziselmovic Lundenhallen
2021-11-21 15:00 602001045 IBF Älvstranden H2 - Landvetter IBK H2 8 - 5 Joakim Jögi, Carl Flyning Santoshallen
2021-11-21 15:00 602001047 FBC Lerum Utveckling H2 - IBF Backadalen H2 8 - 6 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Rydsbergshallen
2021-11-21 16:30 602001044 Guldhedens IK H2 - Hovås IBK H2 4 - 10 Petter Enlund, Mats Sällberg Valhalla A-hall
2021-11-25 19:00 602001050 IBF Backadalen H2 - Frölunda IBK H2 10 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Tuve Sporthall
2021-11-26 19:30 602001049 Lindås IBF H2 - Lindome IBK H2 7 - 9 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Salming Arena
2021-11-26 19:30 602001051 Herrestads AIF WH Rockets H2 - FBC Lerum Utveckling H2 6 - 3 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-11-26 20:00 602001052 Landvetter IBK H2 - IBK Göteborg H2 6 - 11 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Pinntorps Idrottshall
2021-11-27 13:00 602001054 FBC Vinga H2 - Hovås IBK H2 8 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Frölunda Kulturhus
2021-11-28 15:00 602001053 IBF Älvstranden H2 - Guldhedens IK H2 7 - 2 Christian Jensen, Joakim Jögi Santoshallen
2021-12-03 19:30 602001060 Lindås IBF H2 - IBF Backadalen H2 5 - 4 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Salming Arena
2021-12-04 13:00 602001059 Frölunda IBK H2 - Herrestads AIF WH Rockets H2 3 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Frölunda Kulturhus
2021-12-04 14:00 602001055 Lindome IBK H2 - Hovås IBK H2 6 - 5 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Almåshallen A
2021-12-05 14:00 602001057 Guldhedens IK H2 - IBK Göteborg H2 5 - 7 Adnan Tongur, Adnan Mehmedagic Valhalla A-hall
2021-12-05 15:00 602001058 FBC Lerum Utveckling H2 - Landvetter IBK H2 4 - 10 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Rydsbergshallen
2021-12-05 16:00 602001056 IBF Älvstranden H2 - FBC Vinga H2 6 - 2 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Santoshallen
2021-12-10 19:30 602001062 Herrestads AIF WH Rockets H2 - Lindås IBF H2 9 - 3 Peter Novakovic, Adnan Mehmedagic Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-12-10 20:00 602001063 Landvetter IBK H2 - Frölunda IBK H2 9 - 10 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Pinntorps Idrottshall
2021-12-11 15:30 602001065 FBC Vinga H2 - IBK Göteborg H2 6 - 11 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Frölunda Kulturhus
2021-12-12 14:15 602001061 IBF Backadalen H2 - Lindome IBK H2 14 - 8 Christian Jensen, Adnan Tongur Tuve Sporthall
2021-12-12 14:30 602001066 Hovås IBK H2 - IBF Älvstranden H2 11 - 9 Hajrudin Begic, Pontus Ekengränd Lundenhallen
2021-12-12 16:30 602001064 Guldhedens IK H2 - FBC Lerum Utveckling H2 2 - 10 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Valhalla A-hall
2021-12-17 19:30 602001072 Herrestads AIF WH Rockets H2 - IBF Backadalen H2 10 - 7 Christian Jensen, Jesper Björklund Greter Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-12-17 20:00 602001071 Landvetter IBK H2 - Lindås IBF H2 8 - 3 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Pinntorps Idrottshall
2021-12-18 13:00 602001069 FBC Vinga H2 - FBC Lerum Utveckling H2 6 - 5 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Frölunda Kulturhus
2021-12-18 14:30 602001068 Hovås IBK H2 - IBK Göteborg H2 3 - 8 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Lundenhallen
2021-12-19 10:30 602001070 Guldhedens IK H2 - Frölunda IBK H2 3 - 14 Almir Mehmedagic, Christian Jensen Valhalla A-hall
2021-12-19 16:00 602001067 IBF Älvstranden H2 - Lindome IBK H2 2 - 12 Oliver Engström, Adnan Mehmedagic Santoshallen
2022-01-14 20:15 602001077 FBC Lerum Utveckling H2 - Hovås IBK H2 7 - 3 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Rydsbergshallen
2022-01-15 13:00 602001076 Frölunda IBK H2 - FBC Vinga H2 7 - 6 Oliver Engström, Adnan Mehmedagic Frölunda Kulturhus
2022-01-15 17:00 602001074 IBF Backadalen H2 - Landvetter IBK H2 10 - 7 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lundbystrand 1
2022-01-16 13:30 602001075 Lindås IBF H2 - Guldhedens IK H2 2 - 6 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Salming Arena
2022-02-08 19:00 602001078 IBK Göteborg H2 - IBF Älvstranden H2 8 - 5 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Lundenhallen
2022-03-03 20:00 602001073 Lindome IBK H2 - Herrestads AIF WH Rockets H2 9 - 5 Adnan Mehmedagic, Oliver Engström Almåshallen A
2022-01-22 13:00 602001082 FBC Vinga H2 - Lindås IBF H2 4 - 4 e.förl. Joakim Jögi, Pelle Hellberg Frölunda Kulturhus
2022-01-23 16:00 602001080 IBF Älvstranden H2 - FBC Lerum Utveckling H2 5 - 8 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Santoshallen
2022-02-03 20:01 602001081 Hovås IBK H2 - Frölunda IBK H2 6 - 7 e.förl. Adnan Mehmedagic, Oliver Engström Lundenhallen
2022-02-16 20:00 602001084 Landvetter IBK H2 - Herrestads AIF WH Rockets H2 11 - 7 Oscar Skogsberg, Martin Almsberg Pinntorps Idrottshall
2022-02-24 20:00 602001083 Guldhedens IK H2 - IBF Backadalen H2 4 - 9 Carl Flyning, Alexander Pavlovic Tuve Sporthall
2022-03-19 14:00 602001079 Lindome IBK H2 - IBK Göteborg H2 4 - 8 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Almåshallen A
2022-01-29 13:00 602001087 IBF Backadalen H2 - FBC Vinga H2 10 - 5 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Lundbystrand 1
2022-01-30 15:00 602001090 FBC Lerum Utveckling H2 - IBK Göteborg H2 5 - 4 e.förl. Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Rydsbergshallen
2022-01-30 16:30 602001086 Guldhedens IK H2 - Herrestads AIF WH Rockets H2 3 - 5 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Valhalla A-hall
2022-01-31 20:20 602001088 Lindås IBF H2 - Hovås IBK H2 5 - 4 Adnan Mehmedagic, Oliver Engström Salming Arena
2022-03-19 13:00 602001089 Frölunda IBK H2 - IBF Älvstranden H2 7 - 7 e.förl. Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Frölunda Kulturhus
2022-03-23 19:00 602001085 Landvetter IBK H2 - Lindome IBK H2 5 - 6 Hajrudin Begic, Alexander Pavlovic Pinntorps Idrottshall
2022-02-05 14:00 602001091 Lindome IBK H2 - FBC Lerum Utveckling H2 5 - 10 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Almåshallen A
2022-02-05 15:00 602001092 IBK Göteborg H2 - Frölunda IBK H2 2 - 4 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Lundenhallen
2022-02-06 14:00 602001096 Guldhedens IK H2 - Landvetter IBK H2 3 - 8 Oliver Engström, Adnan Mehmedagic Valhalla A-hall
2022-02-06 14:30 602001094 Hovås IBK H2 - IBF Backadalen H2 11 - 1 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Lundenhallen
2022-02-06 15:00 602001093 IBF Älvstranden H2 - Lindås IBF H2 4 - 6 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Santoshallen
2022-03-20 12:30 602001095 FBC Vinga H2 - Herrestads AIF WH Rockets H2 7 - 5 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Frölunda Kulturhus
2022-02-10 18:30 602001102 Frölunda IBK H2 - FBC Lerum Utveckling H2 6 - 0 Oscar Skogsberg, Alexander Pavlovic Frölunda Kulturhus
2022-02-11 19:30 602001099 Herrestads AIF WH Rockets H2 - Hovås IBK H2 8 - 10 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-02-12 12:30 602001098 Landvetter IBK H2 - FBC Vinga H2 8 - 8 e.förl. Hajrudin Begic, Martin Almsberg Pinntorps Idrottshall
2022-02-12 19:30 602001101 Lindås IBF H2 - IBK Göteborg H2 OW (0 - 5) Salming Arena
2022-02-13 16:30 602001097 Guldhedens IK H2 - Lindome IBK H2 6 - 19 Oliver Engström, Adnan Tongur Valhalla A-hall
2022-03-10 20:00 602001100 IBF Backadalen H2 - IBF Älvstranden H2 7 - 4 Joakim Jögi, Christian Jensen Tuve Sporthall
2022-02-19 13:00 602001108 FBC Vinga H2 - Guldhedens IK H2 17 - 8 Carl Flyning, Christian Jensen Frölunda Kulturhus
2022-02-19 15:00 602001105 IBK Göteborg H2 - IBF Backadalen H2 10 - 9 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lundenhallen
2022-02-19 15:00 602001106 IBF Älvstranden H2 - Herrestads AIF WH Rockets H2 4 - 6 Wessam Abdellrazek, Jesper Björklund Greter Santoshallen
2022-02-19 17:15 602001107 Hovås IBK H2 - Landvetter IBK H2 10 - 11 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Lundenhallen
2022-02-20 14:00 602001103 Lindome IBK H2 - Frölunda IBK H2 4 - 3 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Almåshallen A
2022-03-18 20:15 602001104 FBC Lerum Utveckling H2 - Lindås IBF H2 7 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Rydsbergshallen
2022-02-25 19:30 602001112 Herrestads AIF WH Rockets H2 - IBK Göteborg H2 5 - 4 e.förl. Adnan Mehmedagic, Oliver Engström Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-02-25 19:30 602001114 Lindås IBF H2 - Frölunda IBK H2 6 - 12 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Salming Arena
2022-02-26 15:00 602001110 Hovås IBK H2 - Guldhedens IK H2 9 - 4 Carl Flyning, Alexander Pavlovic Lundenhallen
2022-02-26 15:00 602001111 Landvetter IBK H2 - IBF Älvstranden H2 10 - 8 Oscar Skogsberg, Martin Almsberg Pinntorps Idrottshall
2022-02-26 15:45 602001109 FBC Vinga H2 - Lindome IBK H2 5 - 6 e.förl. Hajrudin Begic, Adnan Tongur Frölunda Kulturhus
2022-02-27 16:00 602001113 IBF Backadalen H2 - FBC Lerum Utveckling H2 7 - 6 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Lundbystrand 1
2022-03-03 20:00 602001120 Hovås IBK H2 - FBC Vinga H2 7 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Lundenhallen
2022-03-05 13:00 602001116 Frölunda IBK H2 - IBF Backadalen H2 5 - 6 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Frölunda Kulturhus
2022-03-05 14:00 602001115 Lindome IBK H2 - Lindås IBF H2 12 - 6 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Almåshallen A
2022-03-05 14:00 602001117 FBC Lerum Utveckling H2 - Herrestads AIF WH Rockets H2 0 - 6 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Hjällsnäshallen A-hallen
2022-03-05 17:30 602001118 IBK Göteborg H2 - Landvetter IBK H2 5 - 6 Oliver Engström, Adnan Mehmedagic Lundenhallen
2022-03-06 16:30 602001119 Guldhedens IK H2 - IBF Älvstranden H2 6 - 7 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Valhalla A-hall
2022-03-11 19:30 602001125 Herrestads AIF WH Rockets H2 - Frölunda IBK H2 7 - 8 e.förl. Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-03-12 13:30 602001122 FBC Vinga H2 - IBF Älvstranden H2 4 - 4 e.förl. Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Frölunda Kulturhus
2022-03-12 14:10 602001124 Landvetter IBK H2 - FBC Lerum Utveckling H2 9 - 2 Martin Almsberg, Marcus Orrhult Pinntorps Idrottshall
2022-03-12 14:30 602001123 IBK Göteborg H2 - Guldhedens IK H2 18 - 4 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lundenhallen
2022-03-12 17:00 602001121 Hovås IBK H2 - Lindome IBK H2 11 - 12 Oliver Engström, Adnan Mehmedagic Lundenhallen
2022-03-13 13:00 602001126 IBF Backadalen H2 - Lindås IBF H2 8 - 6 Aldin Hadziselmovic, Oscar Skogsberg Lundbystrand 1
2022-03-26 13:30 602001127 Lindome IBK H2 - IBF Backadalen H2 9 - 4 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Almåshallen A
2022-03-26 13:30 602001128 Lindås IBF H2 - Herrestads AIF WH Rockets H2 5 - 11 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Salming Arena
2022-03-26 13:30 602001129 Frölunda IBK H2 - Landvetter IBK H2 9 - 5 Adnan Tongur, Albert Enlund Frölunda Kulturhus
2022-03-26 13:30 602001130 FBC Lerum Utveckling H2 - Guldhedens IK H2 26 - 5 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Rydsbergshallen
2022-03-26 13:30 602001131 IBK Göteborg H2 - FBC Vinga H2 8 - 4 Goran Kuduzovic, Jesper Björklund Greter Torpahallen
2022-03-26 13:30 602001132 IBF Älvstranden H2 - Hovås IBK H2 8 - 7 Marcus Orrhult, Martin Almsberg Santoshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Göteborg H2 22 17 2 (0) 3 171-99 72 53
2. Lindome IBK H2 22 15 1 (1) 6 179-143 36 47
3. Herrestads AIF WH Rockets H2 22 14 3 (1) 5 160-126 34 46
4. Frölunda IBK H2 22 13 3 (2) 6 165-112 53 44
5. IBF Backadalen H2 22 12 2 (2) 8 168-148 20 40
6. Landvetter IBK H2 22 10 3 (0) 9 170-160 10 33
7. FBC Vinga H2 22 9 5 (0) 8 147-137 10 32
8. FBC Lerum Utveckling H2 22 10 1 (1) 11 141-139 2 32
9. Hovås IBK H2 22 7 1 (0) 14 146-151 -5 22
10. IBF Älvstranden H2 22 6 2 (0) 14 126-152 -26 20
11. Lindås IBF H2 22 6 1 (0) 15 97-147 -50 19
12. Guldhedens IK H2 22 1 0 (0) 21 86-242 -156 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herrar Div. 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-30 19:45 603001003 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Torslanda IBF H3 10 - 4 Oscar Skogsberg, Håkan Krafft Wallenstam Arena A
2021-10-01 19:30 603001006 Dingle AIK H3 - Ale IBF H3 6 - 5 Björn Svensson, Mikael Johansson Munkedals Idrottshall
2021-10-02 13:00 603001004 Surte IS IBK H3 - Kärra IBK H3 6 - 6 Felix Bark Peterson, Mattias Strid Bohushallen
2021-10-02 15:00 603001001 Myggenäs IBK H3 - Öckerö IBK H3 8 - 3 Emma Lindell, Susanne Andersson Häggvallsskolan
2021-10-03 15:00 603001007 IBK Kungälv H3 - Eken IBK H3 8 - 6 Adam Jällfält, Martin Almsberg Kastellegårdshallen
2021-10-03 15:50 603001005 Floda IBK H3 - Burås IK H3 6 - 3 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Nova Floda Sportcenter
2021-10-08 19:30 603001013 Eken IBK H3 - Floda IBK H3 6 - 7 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Ekenhallen 1
2021-10-09 12:00 603001012 Ale IBF H3 - Surte IS IBK H3 2 - 8 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Ale Kulturrum
2021-10-09 15:30 603001010 Kärra IBK H3 - Lindome IBK H3 5 - 6 Jesper Björklund Greter, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2021-10-10 12:00 603001011 Burås IK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 5 - 6 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Lundenhallen
2021-10-10 17:00 603001009 Torslanda IBF H3 - Öckerö IBK H3 12 - 7 Adnan Tongur, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2021-10-10 17:30 603001014 IBK Kungälv H3 - Dingle AIK H3 6 - 6 Mats Sällberg, Oscar Skogsberg Kastellegårdshallen
2021-10-15 19:30 603001017 Öckerö IBK H3 - Burås IK H3 5 - 5 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Hedenskolans Idrottshall
2021-10-16 13:00 603001020 Surte IS IBK H3 - IBK Kungälv H3 14 - 5 Martin Almsberg, Oscar Skogsberg Bohushallen
2021-10-16 15:00 603001015 Myggenäs IBK H3 - Torslanda IBF H3 6 - 8 Linda Lindskog, Sandra Lindskog Häggvallsskolan
2021-10-16 15:30 603001018 Lindome IBK H3 - Ale IBF H3 7 - 5 Wessam Abdellrazek, Amir Huseinovic Almåshallen A
2021-10-17 15:00 603001019 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Eken IBK H3 15 - 5 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Wallenstam Arena A
2021-10-17 15:50 603001021 Floda IBK H3 - Dingle AIK H3 9 - 2 Mats Sällberg, Christer Carlberg Nova Floda Sportcenter
2021-10-22 19:30 603001027 Dingle AIK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 5 - 8 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Munkedals Idrottshall
2021-10-22 20:00 603001025 Eken IBK H3 - Öckerö IBK H3 6 - 4 Martin Almsberg, Joakim Jögi Ekenhallen 1
2021-10-23 15:30 603001022 Kärra IBK H3 - Myggenäs IBK H3 8 - 10 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Kärra Sporthall
2021-10-24 12:00 603001023 Burås IK H3 - Torslanda IBF H3 5 - 4 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Lundenhallen
2021-10-24 15:50 603001028 Floda IBK H3 - Surte IS IBK H3 5 - 5 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Nova Floda Sportcenter
2021-10-24 16:10 603001026 IBK Kungälv H3 - Lindome IBK H3 5 - 6 Håkan Krafft, Thomas Johansson Kastellegårdshallen
2021-10-29 19:30 603001033 Öckerö IBK H3 - Dingle AIK H3 5 - 6 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Hedenskolans Idrottshall
2021-10-30 14:00 603001031 Torslanda IBF H3 - Eken IBK H3 9 - 6 Felix Bark Peterson, Mats Sällberg Björlanda Idrottshall
2021-10-30 15:30 603001030 Kärra IBK H3 - Ale IBF H3 5 - 4 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Kärra Sporthall
2021-10-30 17:00 603001034 Lindome IBK H3 - Floda IBK H3 5 - 4 Marcus Orrhult, Goran Kuduzovic Almåshallen A
2021-10-31 14:00 603001029 Myggenäs IBK H3 - Burås IK H3 5 - 5 Linus Söderblom, Marcus Orrhult Häggvallsskolan
2021-10-31 16:50 603001035 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Surte IS IBK H3 4 - 4 Jesper Björklund Greter, Wessam Abdellrazek Wallenstam Arena A
2021-11-05 19:30 603001039 Dingle AIK H3 - Torslanda IBF H3 12 - 7 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Munkedals Idrottshall
2021-11-06 11:30 603001042 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Lindome IBK H3 5 - 7 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Wallenstam Arena A
2021-11-06 13:00 603001041 Surte IS IBK H3 - Öckerö IBK H3 9 - 2 Thomas Johansson, Adam Jällfält Bohushallen
2021-11-06 13:30 603001038 IBK Kungälv H3 - Kärra IBK H3 2 - 6 Petter Enlund, Albert Enlund Kastellegårdshallen
2021-11-07 12:00 603001036 Ale IBF H3 - Myggenäs IBK H3 2 - 4 Carl Flyning, Pontus Ekengränd Ale Kulturrum
2021-11-10 20:00 603001037 Eken IBK H3 - Burås IK H3 7 - 9 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Ekenhallen 1
2021-11-12 19:30 603001049 Öckerö IBK H3 - Lindome IBK H3 4 - 4 Torbjörn Zahner, Pierre Eberhard Berg Hedenskolans Idrottshall
2021-11-13 12:00 603001044 Ale IBF H3 - IBK Kungälv H3 5 - 6 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Ale Kulturrum
2021-11-13 15:00 603001043 Myggenäs IBK H3 - Eken IBK H3 5 - 3 Pierre Eberhard Berg, Roger Zahnér Häggvallsskolan
2021-11-13 15:30 603001046 Kärra IBK H3 - Floda IBK H3 6 - 5 Sandra Lindskog, Marcus Orrhult Kärra Sporthall
2021-11-14 14:30 603001045 Burås IK H3 - Dingle AIK H3 9 - 7 Petter Enlund, Albert Enlund Lundenhallen
2021-11-14 16:00 603001047 Torslanda IBF H3 - Surte IS IBK H3 5 - 10 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Björlanda Idrottshall
2021-11-19 19:30 603001051 Dingle AIK H3 - Eken IBK H3 3 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Munkedals Idrottshall
2021-11-20 13:00 603001053 Surte IS IBK H3 - Burås IK H3 3 - 4 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Bohushallen
2021-11-20 17:00 603001055 Lindome IBK H3 - Torslanda IBF H3 9 - 6 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Almåshallen A
2021-11-21 13:00 603001054 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Kärra IBK H3 7 - 6 Sandra Lindskog, Marcus Orrhult Wallenstam Arena A
2021-11-21 16:40 603001052 Floda IBK H3 - Ale IBF H3 8 - 4 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Nova Floda Sportcenter
2021-11-21 17:00 603001050 IBK Kungälv H3 - Myggenäs IBK H3 3 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Kastellegårdshallen
2021-11-25 19:30 603001060 Ale IBF H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 2 - 7 Linda Lindskog, Sandra Lindskog Ale Kulturrum
2021-11-26 20:00 603001059 Eken IBK H3 - Surte IS IBK H3 5 - 9 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Ekenhallen 1
2021-11-27 15:00 603001057 Myggenäs IBK H3 - Dingle AIK H3 4 - 1 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Häggvallsskolan
2021-11-27 15:00 603001061 Burås IK H3 - Lindome IBK H3 10 - 5 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Lundenhallen
2021-11-27 15:30 603001062 Kärra IBK H3 - Öckerö IBK H3 14 - 5 Aldin Hadziselmovic, Martin Almsberg Kärra Sporthall
2021-11-28 19:00 603001058 IBK Kungälv H3 - Floda IBK H3 6 - 4 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Kastellegårdshallen
2021-11-30 19:45 603001066 Pixbo Wallenstam IBF H3 - IBK Kungälv H3 6 - 2 Hajrudin Begic, Pierre Eberhard Berg Wallenstam Arena A
2021-11-30 20:00 603001064 Floda IBK H3 - Myggenäs IBK H3 11 - 6 Joakim Jögi, Marcus Orrhult Nova Floda Sportcenter
2021-12-01 20:00 603001065 Surte IS IBK H3 - Dingle AIK H3 11 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Bohushallen
2021-12-01 20:00 603001067 Lindome IBK H3 - Eken IBK H3 7 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Almåshallen A
2021-12-13 20:05 603001068 Öckerö IBK H3 - Ale IBF H3 4 - 8 Linda Lindskog, Sandra Lindskog Hedenskolans Idrottshall
2022-04-09 14:00 603001070 Torslanda IBF H3 - Kärra IBK H3 9 - 8 Alexander Pavlovic, Adnan Mehmedagic Björlanda Idrottshall
2021-12-04 12:00 603001076 Ale IBF H3 - Torslanda IBF H3 5 - 9 Jesper Björklund Greter, Christian Jensen Ale Kulturrum
2021-12-05 13:30 603001073 Dingle AIK H3 - Lindome IBK H3 8 - 4 Oscar Skogsberg, Martin Almsberg Munkedals Idrottshall
2021-12-05 17:30 603001074 IBK Kungälv H3 - Öckerö IBK H3 11 - 3 Marcus Orrhult, Carl Flyning Kastellegårdshallen
2021-12-05 18:00 603001072 Floda IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 5 - 4 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Nova Floda Sportcenter
2022-02-09 20:15 603001071 Myggenäs IBK H3 - Surte IS IBK H3 4 - 8 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Häggvallsskolan
2022-03-01 19:00 603001077 Burås IK H3 - Kärra IBK H3 7 - 6 Martin Almsberg, Marcus Orrhult Svingelns Sporthall
2021-12-09 20:00 603001080 Öckerö IBK H3 - Floda IBK H3 2 - 12 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Hedenskolans Idrottshall
2021-12-10 19:00 603001078 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Myggenäs IBK H3 9 - 3 Marcus Orrhult, Joakim Jögi Wallenstam Arena A
2021-12-10 20:00 603001082 Torslanda IBF H3 - IBK Kungälv H3 3 - 7 Mathias Johansson, Hajrudin Begic Björlanda Idrottshall
2021-12-11 17:00 603001079 Lindome IBK H3 - Surte IS IBK H3 0 - 5 Goran Kuduzovic, Felix Bark Peterson Almåshallen A
2021-12-11 17:00 603001083 Burås IK H3 - Ale IBF H3 6 - 3 Petter Enlund, Albert Enlund Lundenhallen
2022-01-29 15:30 603001084 Kärra IBK H3 - Eken IBK H3 9 - 5 Carl Flyning, Pierre Eberhard Berg Kärra Sporthall
2021-12-17 19:30 603001091 Eken IBK H3 - Ale IBF H3 4 - 2 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Ekenhallen 1
2021-12-18 13:00 603001089 Dingle AIK H3 - Kärra IBK H3 7 - 6 Björn Svensson, Mathias Johansson Munkedals Idrottshall
2021-12-18 15:00 603001085 Myggenäs IBK H3 - Lindome IBK H3 8 - 3 Petter Enlund, Albert Enlund Häggvallsskolan
2021-12-18 15:15 603001088 Floda IBK H3 - Torslanda IBF H3 23 - 7 Christian Jensen, Oscar Skogsberg Nova Floda Sportcenter
2021-12-19 15:00 603001086 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Öckerö IBK H3 19 - 3 Albert Enlund, Petter Enlund Wallenstam Arena A
2021-12-19 18:00 603001090 IBK Kungälv H3 - Burås IK H3 2 - 6 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Kastellegårdshallen
2022-01-15 12:00 603001097 Ale IBF H3 - Dingle AIK H3 3 - 4 Aldin Hadziselmovic, Håkan Krafft Ale Kulturrum
2022-01-16 09:30 603001096 Burås IK H3 - Floda IBK H3 10 - 6 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Lundenhallen
2022-02-15 20:00 603001098 Eken IBK H3 - IBK Kungälv H3 1 - 10 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Ekenhallen 1
2022-03-11 19:00 603001094 Torslanda IBF H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 4 - 5 Albert Enlund, Petter Enlund Björlanda Idrottshall
2022-03-31 20:00 603001095 Kärra IBK H3 - Surte IS IBK H3 8 - 5 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Kärra Sporthall
2022-04-02 14:00 603001092 Öckerö IBK H3 - Myggenäs IBK H3 12 - 4 Pontus Ekengränd, Hajrudin Begic Hedenskolans Idrottshall
2022-01-21 19:30 603001100 Öckerö IBK H3 - Torslanda IBF H3 5 - 11 Adnan Tongur, Marcus Orrhult Hedenskolans Idrottshall
2022-01-22 13:00 603001103 Surte IS IBK H3 - Ale IBF H3 8 - 2 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Bohushallen
2022-01-22 16:00 603001105 Dingle AIK H3 - IBK Kungälv H3 10 - 6 Martin Andersson, Mathias Johansson Munkedals Idrottshall
2022-02-09 20:00 603001102 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Burås IK H3 6 - 5 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Wallenstam Arena A
2022-02-20 16:00 603001104 Floda IBK H3 - Eken IBK H3 6 - 5 Alexander Pavlovic, Goran Kuduzovic Nova Floda Sportcenter
2022-03-23 19:45 603001101 Lindome IBK H3 - Kärra IBK H3 6 - 10 Robin Boqvist, Wessam Abdellrazek Almåshallen A
2022-01-28 20:00 603001110 Eken IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 7 - 12 Joakim Jögi, Marcus Orrhult Ekenhallen 1
2022-01-30 17:30 603001111 IBK Kungälv H3 - Surte IS IBK H3 3 - 6 Albert Enlund, Petter Enlund Munkegärdehallen
2022-02-22 19:00 603001108 Burås IK H3 - Öckerö IBK H3 6 - 4 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Svingelns Sporthall
2022-03-29 19:40 603001106 Torslanda IBF H3 - Myggenäs IBK H3 9 - 9 Thomas Johansson, Adam Jällfält Torshallen
2022-04-07 19:30 603001109 Ale IBF H3 - Lindome IBK H3 6 - 5 Marcus Orrhult, Robin Boqvist Ale Kulturrum
2022-04-09 14:00 603001112 Dingle AIK H3 - Floda IBK H3 6 - 5 Marcus Orrhult, Martin Almsberg Munkedals Idrottshall
2022-02-05 17:00 603001114 Torslanda IBF H3 - Burås IK H3 3 - 8 Jesper Björklund Greter, Pierre Eberhard Berg Björlanda Idrottshall
2022-02-06 15:00 603001117 Lindome IBK H3 - IBK Kungälv H3 0 - 11 Pierre Eberhard Berg, Carl Flyning Almåshallen A
2022-02-06 19:30 603001113 Myggenäs IBK H3 - Kärra IBK H3 5 - 6 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Häggvallsskolan
2022-02-06 19:30 603001118 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Dingle AIK H3 16 - 4 Håkan Krafft, Marcus Orrhult Wallenstam Arena A
2022-02-07 20:00 603001119 Surte IS IBK H3 - Floda IBK H3 4 - 7 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Bohushallen
2022-03-21 19:45 603001116 Öckerö IBK H3 - Eken IBK H3 4 - 7 Felix Bark Peterson, Emma Lindell Hedenskolans Idrottshall
2022-02-10 19:30 603001121 Ale IBF H3 - Kärra IBK H3 7 - 10 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Ale Kulturrum
2022-02-11 19:30 603001124 Dingle AIK H3 - Öckerö IBK H3 13 - 2 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Munkedals Idrottshall
2022-02-12 13:00 603001126 Surte IS IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 8 - 4 Mats Sällberg, Marcus Orrhult Bohushallen
2022-02-13 14:30 603001120 Burås IK H3 - Myggenäs IBK H3 5 - 0 Joakim Jögi, Alexander Pavlovic Lundenhallen
2022-02-13 15:50 603001125 Floda IBK H3 - Lindome IBK H3 12 - 3 Carl Flyning, Linda Lindskog Nova Floda Sportcenter
2022-03-31 20:00 603001122 Eken IBK H3 - Torslanda IBF H3 5 - 8 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Ekenhallen 1
2022-02-17 19:00 603001128 Burås IK H3 - Eken IBK H3 8 - 4 Linda Lindskog, Carl Flyning Svingelns Sporthall
2022-02-18 19:30 603001132 Öckerö IBK H3 - Surte IS IBK H3 5 - 15 Oscar Skogsberg, Linda Lindskog Hedenskolans Idrottshall
2022-02-19 15:00 603001127 Myggenäs IBK H3 - Ale IBF H3 5 - 4 Marcus Orrhult, Mats Sällberg Häggvallsskolan
2022-02-19 15:30 603001129 Kärra IBK H3 - IBK Kungälv H3 8 - 8 Adam Jällfält, Thomas Johansson Kärra Sporthall
2022-03-22 20:45 603001130 Torslanda IBF H3 - Dingle AIK H3 6 - 10 Emma Lindell, Robin Boqvist Valhalla A-hall
2022-03-28 18:00 603001133 Lindome IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 3 - 8 Amir Huseinovic, Aldin Hadziselmovic Streteredsskolan
2022-02-25 19:30 603001136 Dingle AIK H3 - Burås IK H3 4 - 3 Jesper Björklund Greter, Felix Bark Peterson Munkedals Idrottshall
2022-02-25 20:00 603001134 Eken IBK H3 - Myggenäs IBK H3 5 - 2 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Ekenhallen 1
2022-02-26 13:00 603001138 Surte IS IBK H3 - Torslanda IBF H3 14 - 5 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Bohushallen
2022-02-26 16:30 603001140 Lindome IBK H3 - Öckerö IBK H3 1 - 5 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Almåshallen A
2022-02-27 18:00 603001137 Floda IBK H3 - Kärra IBK H3 6 - 5 Wessam Abdellrazek, Robin Boqvist Nova Floda Sportcenter
2022-02-27 19:20 603001135 IBK Kungälv H3 - Ale IBF H3 5 - 3 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Munkegärdehallen
2022-03-04 18:30 603001146 Torslanda IBF H3 - Lindome IBK H3 2 - 9 Adnan Tongur, Marcus Orrhult Björlanda Idrottshall
2022-03-04 20:00 603001142 Eken IBK H3 - Dingle AIK H3 5 - 7 Wessam Abdellrazek, Amir Huseinovic Ekenhallen 1
2022-03-05 12:00 603001143 Ale IBF H3 - Floda IBK H3 3 - 9 Marcus Orrhult, Alexander Pavlovic Ale Kulturrum
2022-03-05 15:00 603001141 Myggenäs IBK H3 - IBK Kungälv H3 5 - 4 Adam Jällfält, Thomas Johansson Häggvallsskolan
2022-03-05 15:30 603001145 Kärra IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 5 - 8 Gabriel Adolfsson, Aldin Hadziselmovic Kärra Sporthall
2022-03-06 09:30 603001144 Burås IK H3 - Surte IS IBK H3 3 - 2 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lundenhallen
2022-03-11 19:30 603001148 Dingle AIK H3 - Myggenäs IBK H3 9 - 4 Mathias Johansson, Wessam Abdellrazek Munkedals Idrottshall
2022-03-11 19:30 603001153 Öckerö IBK H3 - Kärra IBK H3 11 - 6 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Hedenskolans Idrottshall
2022-03-12 13:00 603001150 Surte IS IBK H3 - Eken IBK H3 20 - 3 Mats Sällberg, Christer Carlberg Bohushallen
2022-03-13 13:30 603001149 Floda IBK H3 - IBK Kungälv H3 5 - 6 Gabriel Adolfsson, Adnan Tongur Nova Floda Sportcenter
2022-03-13 13:30 603001151 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Ale IBF H3 9 - 5 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Wallenstam Arena A
2022-03-13 14:30 603001152 Lindome IBK H3 - Burås IK H3 5 - 8 Jesper Björklund Greter, Felix Bark Peterson Almåshallen A
2022-03-11 20:00 603001158 Eken IBK H3 - Lindome IBK H3 5 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Ekenhallen 1
2022-03-15 19:30 603001159 Ale IBF H3 - Öckerö IBK H3 9 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Ale Kulturrum
2022-03-16 19:30 603001156 Dingle AIK H3 - Surte IS IBK H3 3 - 10 Hajrudin Begic, Martin Almsberg Munkedals Idrottshall
2022-03-17 19:45 603001161 Kärra IBK H3 - Torslanda IBF H3 10 - 4 Thomas Johansson, Gabriel Adolfsson Kärra Sporthall
2022-03-17 20:00 603001155 Myggenäs IBK H3 - Floda IBK H3 7 - 3 Emma Lindell, Susanne Andersson Häggvallsskolan
2022-03-17 20:30 603001157 IBK Kungälv H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 3 - 10 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Munkegärdehallen
2022-03-19 13:00 603001162 Surte IS IBK H3 - Myggenäs IBK H3 10 - 0 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Bohushallen
2022-03-19 14:00 603001167 Torslanda IBF H3 - Ale IBF H3 7 - 12 Mats Sällberg, Christian Jensen Björlanda Idrottshall
2022-03-19 15:00 603001165 Öckerö IBK H3 - IBK Kungälv H3 4 - 8 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Hedenskolans Idrottshall
2022-03-19 15:30 603001168 Kärra IBK H3 - Burås IK H3 6 - 4 Wessam Abdellrazek, Albert Enlund Kärra Sporthall
2022-03-19 16:30 603001164 Lindome IBK H3 - Dingle AIK H3 5 - 10 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Almåshallen A
2022-03-20 15:00 603001163 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Floda IBK H3 8 - 6 Aldin Hadziselmovic, Pontus Ekengränd Wallenstam Arena A
2022-03-25 20:00 603001174 Eken IBK H3 - Kärra IBK H3 6 - 4 Hajrudin Begic, Martin Almsberg Ekenhallen 1
2022-03-26 12:00 603001175 Ale IBF H3 - Burås IK H3 4 - 6 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Ale Kulturrum
2022-03-26 13:00 603001170 Surte IS IBK H3 - Lindome IBK H3 8 - 2 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Bohushallen
2022-03-26 15:00 603001169 Myggenäs IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 1 - 9 Adam Jällfält, Wessam Abdellrazek Häggvallsskolan
2022-03-26 18:00 603001173 IBK Kungälv H3 - Torslanda IBF H3 10 - 9 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Munkegärdehallen
2022-03-27 18:00 603001171 Floda IBK H3 - Öckerö IBK H3 12 - 4 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Nova Floda Sportcenter
2022-03-31 19:00 603001181 Burås IK H3 - IBK Kungälv H3 9 - 9 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Svingelns Sporthall
2022-04-02 12:00 603001182 Ale IBF H3 - Eken IBK H3 7 - 7 Adam Jällfält, Mustafa Er Ale Kulturrum
2022-04-02 14:00 603001179 Torslanda IBF H3 - Floda IBK H3 3 - 13 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Håkan Krafft Björlanda Idrottshall
2022-04-02 15:30 603001180 Kärra IBK H3 - Dingle AIK H3 7 - 5 Mats Sällberg, Adam Jällfält Kärra Sporthall
2022-04-03 18:00 603001176 Lindome IBK H3 - Myggenäs IBK H3 2 - 11 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Almåshallen A
2022-04-08 19:30 603001177 Öckerö IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 6 - 7 Marcus Orrhult, Joakim Jögi Hedenskolans Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF H3 24 20 1 3 202-108 94 61
2. Surte IS IBK H3 24 17 3 4 202-92 110 54
3. Burås IK H3 24 16 3 5 149-112 37 51
4. Floda IBK H3 24 15 1 8 189-120 69 46
5. Dingle AIK H3 24 14 2 8 153-149 4 44
6. Kärra IBK H3 24 12 2 10 170-148 22 38
7. IBK Kungälv H3 24 11 3 10 146-139 7 36
8. Myggenäs IBK H3 24 11 2 11 120-142 -22 35
9. Lindome IBK H3 24 8 1 15 108-165 -57 25
10. Torslanda IBF H3 24 7 1 16 154-218 -64 22
11. Eken IBK H3 24 6 2 16 120-179 -59 20
12. Ale IBF H3 24 4 1 19 112-154 -42 13
13. Öckerö IBK H3 24 3 2 19 114-213 -99 11
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herrar Div. 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-01 19:30 604001004 Skår IBK H4 - Sörgårdens IBF H4 5 - 10 Mathias Johansson, Martin Andersson Skepplanda Idrottshall
2021-10-02 10:10 604001006 Västra Frölunda FK H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 4 - 9 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Lundenhallen
2021-10-02 15:10 604001001 KF Kortedalarna H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 6 - 3 Thomas Johansson, Adam Jällfält Lundbystrand 3
2021-10-03 16:00 604001002 Lindås Rasta IBK H4 - Landvetter IBK H4 10 - 2 Håkan Krafft, Torbjörn Zahner Salming Arena
2021-10-03 18:00 604001003 Utbynäs SK H4 - IBK Bergum H4 4 - 6 Adam Jällfält, Thomas Johansson Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2021-10-09 13:00 604001012 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Lindås Rasta IBK H4 6 - 3 Mathias Johansson, Håkan Krafft Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-10-10 09:30 604001008 IBK Kungarna H4 - Västra Frölunda FK H4 6 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Lundenhallen
2021-10-10 16:30 604001010 IBK Bergum H4 - Skår IBK H4 8 - 5 Linda Lindskog, Sandra Lindskog Bergumsskolan
2021-10-10 17:10 604001007 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - KF Kortedalarna H4 8 - 4 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2021-10-27 20:30 604001011 Landvetter IBK H4 - Utbynäs SK H4 8 - 4 Joakim Jögi, Marcus Orrhult Pinntorps Idrottshall
2021-10-15 19:30 604001015 Skår IBK H4 - Landvetter IBK H4 7 - 7 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Skepplanda Idrottshall
2021-10-16 17:10 604001014 Utbynäs SK H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 4 - 4 Joel Olausson, Pierre Eberhard Berg Torpahallen
2021-10-16 19:00 604001013 Lindås Rasta IBK H4 - KF Kortedalarna H4 6 - 8 Senad Olevic, Roger Zahnér Salming Arena
2021-10-16 19:10 604001018 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - IBK Kungarna H4 14 - 3 Joel Olausson, Pierre Eberhard Berg Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2021-10-17 19:00 604001017 Västra Frölunda FK H4 - Sörgårdens IBF H4 4 - 7 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lundenhallen
2021-10-23 13:00 604001023 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Skår IBK H4 4 - 6 Wessam Abdellrazek, Amir Huseinovic Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-10-23 15:10 604001019 KF Kortedalarna H4 - IBK Kungarna H4 10 - 2 Goran Kuduzovic, Per Sundvall Lundbystrand 3
2021-10-24 09:30 604001020 Sörgårdens IBF H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 11 - 7 Adnan Tongur, Aldin Hadziselmovic Lundenhallen
2021-10-24 16:30 604001021 IBK Bergum H4 - Västra Frölunda FK H4 14 - 4 Mats Sällberg, Oscar Skogsberg Bergumsskolan
2021-11-06 13:30 604001024 Lindås Rasta IBK H4 - Utbynäs SK H4 4 - 9 Narcis Hadziselimovic, Wessam Abdellrazek Salming Arena
2021-10-31 09:30 604001028 Västra Frölunda FK H4 - Landvetter IBK H4 3 - 11 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Lundenhallen
2021-10-31 12:00 604001030 IBK Kungarna H4 - Sörgårdens IBF H4 6 - 10 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Lundenhallen
2021-10-31 17:10 604001025 Utbynäs SK H4 - KF Kortedalarna H4 7 - 7 Martin Almsberg, Pierre Eberhard Berg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2021-10-31 19:20 604001029 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - IBK Bergum H4 7 - 6 Martin Almsberg, Pierre Eberhard Berg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2021-11-05 19:30 604001026 Skår IBK H4 - Lindås Rasta IBK H4 WO (5 - 0) Tobias Hildesson, Almir Mehmedagic Skepplanda Idrottshall
2021-11-13 13:00 604001034 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Västra Frölunda FK H4 7 - 7 Mathias Johansson, Martin Andersson Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-11-13 15:00 604001033 Landvetter IBK H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 8 - 6 Thomas Johansson, Adam Jällfält Mölnlycke Idrottshall A
2021-11-13 15:10 604001031 KF Kortedalarna H4 - Sörgårdens IBF H4 4 - 5 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Lundbystrand 3
2021-11-14 16:45 604001032 IBK Bergum H4 - IBK Kungarna H4 7 - 6 Sandra Lindskog, Pontus Ekengränd Bergumsskolan
2021-11-14 17:10 604001036 Utbynäs SK H4 - Skår IBK H4 7 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2021-11-19 19:30 604001037 Skår IBK H4 - KF Kortedalarna H4 7 - 5 Alexander Pavlovic, Almir Mehmedagic Skepplanda Idrottshall
2021-11-20 17:00 604001039 Västra Frölunda FK H4 - Lindås Rasta IBK H4 8 - 8 Jesper Björklund Greter, Carl Flyning Lundenhallen
2021-11-21 09:30 604001042 Sörgårdens IBF H4 - IBK Bergum H4 11 - 5 Pierre Eberhard Berg, Martin Almsberg Lundenhallen
2021-11-21 12:30 604001041 IBK Kungarna H4 - Landvetter IBK H4 6 - 8 Pierre Eberhard Berg, Martin Almsberg Lundenhallen
2021-11-21 17:10 604001040 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 6 - 5 Lazo Cesto, Amir Huseinovic Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2021-11-27 13:00 604001045 Herrestads AIF WH Rockets H4 - IBK Kungarna H4 5 - 8 Henrik Sjöberg, David Karlsson Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-11-27 13:30 604001044 Landvetter IBK H4 - Sörgårdens IBF H4 9 - 3 Felix Bark Peterson, Mattias Strid Pinntorps Idrottshall
2021-11-27 17:10 604001043 KF Kortedalarna H4 - IBK Bergum H4 13 - 10 Håkan Krafft, Goran Kuduzovic Lundbystrand 3
2021-11-27 19:00 604001046 Lindås Rasta IBK H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 1 - 12 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Salming Arena
2021-11-28 12:00 604001047 Utbynäs SK H4 - Västra Frölunda FK H4 8 - 5 Almir Mehmedagic, Marcus Orrhult Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2021-12-04 17:00 604001053 Sörgårdens IBF H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 8 - 4 Aldin Hadziselmovic, Jesper Björklund Greter Lundenhallen
2021-12-04 19:20 604001051 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - Utbynäs SK H4 10 - 2 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2021-12-05 11:30 604001050 Västra Frölunda FK H4 - Skår IBK H4 4 - 7 Thomas Johansson, Adam Jällfält Valhalla A-hall
2021-12-05 16:15 604001052 IBK Kungarna H4 - Lindås Rasta IBK H4 5 - 4 Adnan Tongur, Adnan Mehmedagic Valhalla A-hall
2022-02-20 17:00 604001054 IBK Bergum H4 - Landvetter IBK H4 5 - 8 Mats Sällberg, Christer Carlberg Bergumsskolan
2021-12-10 19:30 604001059 Skår IBK H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 8 - 12 Almir Mehmedagic, Jesper Stolt-Hermansson Skepplanda Idrottshall
2021-12-11 13:00 604001056 Herrestads AIF WH Rockets H4 - IBK Bergum H4 7 - 2 Mathias Johansson, Martin Andersson Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-12-11 19:30 604001057 Lindås Rasta IBK H4 - Sörgårdens IBF H4 7 - 10 Oscar Skogsberg, Adam Jällfält Salming Arena
2021-12-12 17:10 604001058 Utbynäs SK H4 - IBK Kungarna H4 5 - 7 Sandra Lindskog, Linda Lindskog Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-02-17 19:15 604001055 KF Kortedalarna H4 - Landvetter IBK H4 6 - 6 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Lundbystrand 4
2021-12-18 18:40 604001066 Landvetter IBK H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 8 - 7 Wessam Abdellrazek, Senad Olevic Pinntorps Idrottshall
2021-12-19 09:30 604001061 Västra Frölunda FK H4 - KF Kortedalarna H4 7 - 9 Pierre Eberhard Berg, Joakim Jögi Lundenhallen
2021-12-19 12:00 604001063 IBK Kungarna H4 - Skår IBK H4 4 - 3 Pierre Eberhard Berg, Joakim Jögi Lundenhallen
2021-12-19 17:00 604001065 IBK Bergum H4 - Lindås Rasta IBK H4 8 - 6 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Bergumsskolan
2021-12-19 18:30 604001064 Sörgårdens IBF H4 - Utbynäs SK H4 8 - 4 Mustafa Er, Håkan Krafft Svingelns Sporthall
2022-01-15 13:00 604001067 Herrestads AIF WH Rockets H4 - KF Kortedalarna H4 4 - 8 Oscar Skogsberg, Mathias Johansson Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-01-15 17:00 604001068 Landvetter IBK H4 - Lindås Rasta IBK H4 12 - 13 Pierre Eberhard Berg, Adam Jällfält Pinntorps Idrottshall
2022-01-16 12:00 604001070 Sörgårdens IBF H4 - Skår IBK H4 4 - 8 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Lundenhallen
2022-01-16 17:10 604001072 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - Västra Frölunda FK H4 9 - 10 Adnan Tongur, Wessam Abdellrazek Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-01-25 20:15 604001069 IBK Bergum H4 - Utbynäs SK H4 8 - 10 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Bergumsskolan
2022-01-21 19:30 604001078 Lindås Rasta IBK H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 4 - 7 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Salming Arena
2022-01-23 17:10 604001077 Utbynäs SK H4 - Landvetter IBK H4 6 - 10 Jesper Björklund Greter, Felix Bark Peterson Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-02-10 20:00 604001076 Skår IBK H4 - IBK Bergum H4 7 - 5 Amir Huseinovic, Aldin Hadziselmovic Skepplanda Idrottshall
2022-03-21 20:00 604001073 KF Kortedalarna H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 8 - 12 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Lundbystrand 1
2022-03-31 19:46 604001074 Västra Frölunda FK H4 - IBK Kungarna H4 10 - 12 Marcus Orrhult, Joakim Jögi Lundenhallen
2022-01-30 11:00 604001083 Sörgårdens IBF H4 - Västra Frölunda FK H4 15 - 3 Adnan Tongur, Wessam Abdellrazek Lundenhallen
2022-01-30 12:00 604001081 Landvetter IBK H4 - Skår IBK H4 10 - 8 Thomas Johansson, Jesper Björklund Greter Pinntorps Idrottshall
2022-01-30 17:30 604001079 KF Kortedalarna H4 - Lindås Rasta IBK H4 6 - 9 Joakim Jögi, Marcus Orrhult Lundbystrand 3
2022-02-18 19:30 604001080 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Utbynäs SK H4 9 - 0 Marcus Orrhult, Håkan Krafft Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-02-21 20:00 604001084 IBK Kungarna H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 5 - 11 Hajrudin Begic, Wessam Abdellrazek Lundbystrand 1
2022-02-04 19:30 604001089 Skår IBK H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 11 - 5 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Skepplanda Idrottshall
2022-02-06 09:30 604001087 Västra Frölunda FK H4 - IBK Bergum H4 11 - 11 Christian Jensen, Almir Mehmedagic Lundenhallen
2022-02-06 12:00 604001085 IBK Kungarna H4 - KF Kortedalarna H4 6 - 4 Christian Jensen, Almir Mehmedagic Lundenhallen
2022-02-06 17:10 604001086 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - Sörgårdens IBF H4 4 - 4 Goran Kuduzovic, Adam Jällfält Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-02-06 19:10 604001090 Utbynäs SK H4 - Lindås Rasta IBK H4 7 - 7 Goran Kuduzovic, Adam Jällfält Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-02-12 14:15 604001096 Sörgårdens IBF H4 - IBK Kungarna H4 7 - 1 Oscar Skogsberg, Petter Enlund Lundenhallen
2022-02-12 15:30 604001091 KF Kortedalarna H4 - Utbynäs SK H4 8 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Lundbystrand 3
2022-02-13 11:30 604001094 Landvetter IBK H4 - Västra Frölunda FK H4 10 - 5 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Pinntorps Idrottshall
2022-02-13 14:00 604001095 IBK Bergum H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 2 - 8 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Bergumsskolan
2022-03-02 20:45 604001092 Lindås Rasta IBK H4 - Skår IBK H4 3 - 7 Marcus Orrhult, Joakim Jögi Salming Arena
2022-02-25 19:30 604001102 Skår IBK H4 - Utbynäs SK H4 10 - 8 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Skepplanda Idrottshall
2022-02-26 17:00 604001100 Västra Frölunda FK H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 5 - 9 Alexander Pavlovic, Carl Flyning Lundenhallen
2022-02-27 09:30 604001097 Sörgårdens IBF H4 - KF Kortedalarna H4 8 - 6 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Lundenhallen
2022-02-27 12:00 604001098 IBK Kungarna H4 - IBK Bergum H4 16 - 7 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Lundenhallen
2022-02-27 17:10 604001099 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - Landvetter IBK H4 10 - 7 Martin Almsberg, Marcus Orrhult Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-03-05 13:00 604001106 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 3 - 13 Per Sundvall, Martin Andersson Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-03-05 15:10 604001103 KF Kortedalarna H4 - Skår IBK H4 8 - 7 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Lundbystrand 2
2022-03-05 17:00 604001105 Lindås Rasta IBK H4 - Västra Frölunda FK H4 3 - 4 Marcus Orrhult, Rasty Al-barzngi Salming Arena
2022-03-05 18:00 604001107 Landvetter IBK H4 - IBK Kungarna H4 10 - 6 Wessam Abdellrazek, Pierre Eberhard Berg Pinntorps Idrottshall
2022-03-06 17:50 604001108 IBK Bergum H4 - Sörgårdens IBF H4 9 - 9 Albert Enlund, Petter Enlund Bergumsskolan
2022-03-13 12:00 604001110 Sörgårdens IBF H4 - Landvetter IBK H4 9 - 4 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Valhalla A-hall
2022-03-13 14:15 604001111 IBK Kungarna H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 2 - 3 Roger Zahnér, Goran Kuduzovic Valhalla A-hall
2022-03-13 16:30 604001113 Västra Frölunda FK H4 - Utbynäs SK H4 8 - 8 Goran Kuduzovic, Håkan Krafft Valhalla A-hall
2022-03-13 17:00 604001109 IBK Bergum H4 - KF Kortedalarna H4 6 - 6 Amir Huseinovic, Thomas Johansson Bergumsskolan
2022-03-13 17:10 604001112 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - Lindås Rasta IBK H4 14 - 1 Martin Almsberg, Marcus Orrhult Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-03-18 19:30 604001116 Skår IBK H4 - Västra Frölunda FK H4 12 - 8 Adam Jällfält, Thomas Johansson Skepplanda Idrottshall
2022-03-19 13:00 604001119 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Sörgårdens IBF H4 4 - 5 Jesper Björklund Greter, Felix Bark Peterson Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-03-19 18:15 604001118 Lindås Rasta IBK H4 - IBK Kungarna H4 4 - 15 Pierre Eberhard Berg, Gabriel Adolfsson Salming Arena
2022-03-20 17:10 604001117 Utbynäs SK H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 3 - 16 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-03-20 17:50 604001120 Landvetter IBK H4 - IBK Bergum H4 8 - 3 Martin Almsberg, Marcus Orrhult Pinntorps Idrottshall
2022-03-26 15:20 604001121 Landvetter IBK H4 - KF Kortedalarna H4 10 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Pinntorps Idrottshall
2022-03-27 16:00 604001122 IBK Bergum H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 3 - 4 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Bergumsskolan
2022-03-27 16:00 604001123 Sörgårdens IBF H4 - Lindås Rasta IBK H4 25 - 3 Joakim Jögi, Marcus Orrhult Lundenhallen
2022-03-27 17:10 604001125 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - Skår IBK H4 12 - 9 Adam Jällfält, Adnan Mehmedagic Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-03-27 18:15 604001124 IBK Kungarna H4 - Utbynäs SK H4 8 - 2 Marcus Orrhult, Joakim Jögi Lundenhallen
2022-03-29 20:10 604001130 Utbynäs SK H4 - Sörgårdens IBF H4 5 - 8 Jesper Björklund Greter, Pierre Eberhard Berg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-04-01 19:30 604001129 Skår IBK H4 - IBK Kungarna H4 7 - 4 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Skepplanda Idrottshall
2022-04-01 19:30 604001131 Lindås Rasta IBK H4 - IBK Bergum H4 OW (0 - 5) Salming Arena
2022-04-02 13:00 604001132 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Landvetter IBK H4 6 - 6 Björn Svensson, Susanne Andersson Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-04-02 15:30 604001127 KF Kortedalarna H4 - Västra Frölunda FK H4 5 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Lundbystrand 1
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Sörgårdens IBF H4 20 16 2 2 177-102 75 50
2. Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 20 16 1 3 200-104 96 49
3. Landvetter IBK H4 20 13 3 4 162-131 31 42
4. Skår IBK H4 20 11 2 7 146-128 18 35
5. IBK Kungarna H4 20 10 0 10 128-136 -8 30
6. KF Kortedalarna H4 20 8 4 8 139-131 8 28
7. Herrestads AIF WH Rockets H4 20 7 3 10 106-115 -9 24
8. IBK Bergum H4 20 6 3 11 130-150 -20 21
9. Utbynäs SK H4 20 3 5 12 106-158 -52 14
10. Västra Frölunda FK H4 20 2 5 13 120-180 -60 11
11. Lindås Rasta IBK H4 20 3 2 15 96-175 -79 11
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herrar Div. 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-01 00:00 605001004 Grundsunds IF H5 - Hindås IBK H5 5 - 0 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Bottnahallen
2021-10-01 20:15 605001001 Korsvägen BBK H5 - Mölndals IBF H5 7 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Svingelns Sporthall
2021-10-02 14:00 605001005 IBK Göteborg H5 - FBC Partille H5 4 - 7 Goran Kuduzovic, Henry Tames Torpahallen
2021-10-02 15:45 605001003 Frölunda IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5 7 - 4 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Frölunda Kulturhus
2021-10-03 18:00 605001002 Floda IBK H5 - Kärra IBK H5 3 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Nova Floda Sportcenter
2021-10-06 20:35 605001006 Hisingskärra IBK H5 - IBK Kungälv H5 7 - 8 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Lundbystrand 3
2021-10-08 20:30 605001011 Kärra IBK H5 - Frölunda IBK H5 2 - 4 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Kärra Sporthall
2021-10-09 13:20 605001012 Mölndals IBF H5 - Floda IBK H5 7 - 3 Wessam Abdellrazek, Amir Huseinovic Ekenhallen 1
2021-10-09 14:10 605001009 Hindås IBK H5 - IBK Göteborg H5 4 - 6 Mustafa Er, Adam Jällfält Hindås Idrottshall
2021-10-09 17:30 605001007 IBK Kungälv H5 - Korsvägen BBK H5 21 - 7 Pierre Eberhard Berg, Torbjörn Zahner Kastellegårdshallen
2021-10-10 15:30 605001010 FBC Lerum Utveckling H5 - Grundsunds IF H5 1 - 9 Albert Enlund, Jesper Björklund Greter Rydsbergshallen
2021-11-17 20:00 605001008 FBC Partille H5 - Hisingskärra IBK H5 6 - 3 Linda Lindskog, Pontus Ekengränd Partillebohallen
2021-10-13 20:40 605001017 Hisingskärra IBK H5 - Hindås IBK H5 5 - 3 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Lundbystrand 3
2021-10-16 14:00 605001016 IBK Göteborg H5 - FBC Lerum Utveckling H5 13 - 2 Christer Carlberg, Mats Sällberg Torpahallen
2021-10-17 13:30 605001014 Frölunda IBK H5 - Mölndals IBF H5 5 - 13 Pierre Eberhard Berg, Torbjörn Zahner Flatåsskolan
2021-10-17 16:00 605001015 Grundsunds IF H5 - Kärra IBK H5 12 - 4 Mathias Johansson, Martin Andersson Bottnahallen
2021-10-17 17:30 605001018 IBK Kungälv H5 - FBC Partille H5 9 - 10 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Kastellegårdshallen
2021-10-17 18:00 605001013 Floda IBK H5 - Korsvägen BBK H5 2 - 6 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Nova Floda Sportcenter
2021-10-22 20:15 605001019 Korsvägen BBK H5 - FBC Partille H5 2 - 8 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Svingelns Sporthall
2021-10-22 20:30 605001022 Kärra IBK H5 - IBK Göteborg H5 5 - 5 Håkan Krafft, Christian Jensen Kärra Sporthall
2021-10-23 11:40 605001023 Mölndals IBF H5 - Grundsunds IF H5 4 - 9 Aldin Hadziselmovic, Roger Zahnér Aktiviteten A-Hall
2021-10-23 15:35 605001020 Hindås IBK H5 - IBK Kungälv H5 4 - 8 Mathias Johansson, Martin Andersson Hindås Idrottshall
2021-10-24 17:40 605001021 FBC Lerum Utveckling H5 - Hisingskärra IBK H5 3 - 4 Narcis Hadziselimovic, Semir Aganspahic Lerum Arena C
2021-10-24 18:00 605001024 Floda IBK H5 - Frölunda IBK H5 3 - 4 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Nova Floda Sportcenter
2021-10-29 19:30 605001026 Grundsunds IF H5 - Floda IBK H5 14 - 3 Petter Enlund, Albert Enlund Bottnahallen
2021-10-29 20:30 605001028 Hisingskärra IBK H5 - Kärra IBK H5 8 - 15 Almir Mehmedagic, Alexander Pavlovic Kärra Sporthall
2021-10-30 14:00 605001027 IBK Göteborg H5 - Mölndals IBF H5 4 - 4 Linda Lindskog, Sandra Lindskog Torpahallen
2021-10-31 16:00 605001025 Frölunda IBK H5 - Korsvägen BBK H5 3 - 8 Per Sundvall, Thomas Johansson Flatåsskolan
2021-10-31 17:15 605001030 FBC Partille H5 - Hindås IBK H5 8 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Partillebohallen
2021-11-18 19:45 605001029 IBK Kungälv H5 - FBC Lerum Utveckling H5 16 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2021-11-12 20:15 605001031 Korsvägen BBK H5 - Hindås IBK H5 6 - 15 Mustafa Er, Martin Almsberg Svingelns Sporthall
2021-11-12 20:30 605001033 Kärra IBK H5 - IBK Kungälv H5 8 - 10 Marcus Orrhult, Linda Lindskog Kärra Sporthall
2021-11-13 15:30 605001036 Frölunda IBK H5 - Grundsunds IF H5 1 - 9 Albert Enlund, Petter Enlund Frölunda Kulturhus
2021-11-13 17:30 605001032 FBC Lerum Utveckling H5 - FBC Partille H5 3 - 14 Senad Olevic, Henry Tames Rydsbergshallen
2021-11-14 18:00 605001035 Floda IBK H5 - IBK Göteborg H5 3 - 16 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Nova Floda Sportcenter
2022-03-23 20:30 605001034 Mölndals IBF H5 - Hisingskärra IBK H5 7 - 9 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Lundbystrand 3
2021-11-19 19:30 605001037 Grundsunds IF H5 - Korsvägen BBK H5 8 - 4 Mustafa Er, Lazo Cesto Bottnahallen
2021-11-20 13:00 605001042 Hindås IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5 12 - 4 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Hindås Idrottshall
2021-11-20 14:45 605001041 FBC Partille H5 - Kärra IBK H5 9 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Qvisthallen
2021-11-20 16:15 605001038 IBK Göteborg H5 - Frölunda IBK H5 15 - 2 Senad Olevic, Mustafa Er Torpahallen
2021-11-21 14:45 605001040 IBK Kungälv H5 - Mölndals IBF H5 5 - 1 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Kastellegårdshallen
2021-11-24 20:35 605001039 Hisingskärra IBK H5 - Floda IBK H5 7 - 4 Pierre Eberhard Berg, Marcus Orrhult Lundbystrand 3
2021-11-26 19:30 605001044 Kärra IBK H5 - Hindås IBK H5 10 - 6 Jesper Björklund Greter, Felix Bark Peterson Kärra Sporthall
2021-11-26 19:30 605001048 Grundsunds IF H5 - IBK Göteborg H5 4 - 5 Narcis Hadziselimovic, Mustafa Kalajdzisalihovic Bottnahallen
2021-11-26 20:15 605001043 Korsvägen BBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5 18 - 5 Oscar Skogsberg, Martin Almsberg Svingelns Sporthall
2021-11-27 13:40 605001045 Mölndals IBF H5 - FBC Partille H5 3 - 4 Adem Can, Mustafa Er Ekenhallen 1
2021-11-28 18:00 605001046 Floda IBK H5 - IBK Kungälv H5 4 - 12 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Nova Floda Sportcenter
2022-01-12 20:15 605001047 Frölunda IBK H5 - Hisingskärra IBK H5 11 - 10 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Flatåsskolan
2021-12-03 19:30 605001053 Hindås IBK H5 - Mölndals IBF H5 9 - 8 Thomas Johansson, Adam Jällfält Hindås Idrottshall
2021-12-04 14:00 605001049 IBK Göteborg H5 - Korsvägen BBK H5 3 - 9 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Torpahallen
2021-12-05 18:00 605001052 FBC Partille H5 - Floda IBK H5 9 - 2 Almir Mehmedagic, Christian Jensen Partillebohallen
2021-12-05 20:00 605001054 FBC Lerum Utveckling H5 - Kärra IBK H5 2 - 14 Lazo Cesto, Wessam Abdellrazek Rydsbergshallen
2021-12-09 21:00 605001051 IBK Kungälv H5 - Frölunda IBK H5 23 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2022-02-23 20:35 605001050 Hisingskärra IBK H5 - Grundsunds IF H5 9 - 6 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Lundbystrand 3
2021-12-10 20:15 605001055 Korsvägen BBK H5 - Kärra IBK H5 11 - 5 Martin Almsberg, Wessam Abdellrazek Svingelns Sporthall
2021-12-11 14:20 605001056 Mölndals IBF H5 - FBC Lerum Utveckling H5 14 - 7 Marcus Orrhult, Pontus Ekengränd Aktiviteten A-Hall
2021-12-12 14:30 605001058 Frölunda IBK H5 - FBC Partille H5 2 - 16 Pierre Eberhard Berg, Marcus Orrhult Flatåsskolan
2021-12-12 16:00 605001059 Grundsunds IF H5 - IBK Kungälv H5 4 - 7 Carl Otterström, Susanne Andersson Bottnahallen
2021-12-12 16:30 605001060 IBK Göteborg H5 - Hisingskärra IBK H5 5 - 6 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Torpahallen
2021-12-12 18:00 605001057 Floda IBK H5 - Hindås IBK H5 7 - 10 Adam Jällfält, Thomas Johansson Nova Floda Sportcenter
2021-12-15 20:30 605001061 Hisingskärra IBK H5 - Korsvägen BBK H5 1 - 25 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Lundbystrand 3
2021-12-17 20:30 605001066 Kärra IBK H5 - Mölndals IBF H5 14 - 7 Albert Enlund, Petter Enlund Kärra Sporthall
2021-12-18 14:00 605001064 Hindås IBK H5 - Frölunda IBK H5 5 - 3 Jesper Björklund Greter, Håkan Krafft Hindås Idrottshall
2021-12-18 15:45 605001065 FBC Lerum Utveckling H5 - Floda IBK H5 3 - 11 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Rydsbergshallen
2021-12-18 17:30 605001062 IBK Kungälv H5 - IBK Göteborg H5 7 - 7 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Kastellegårdshallen
2021-12-19 19:15 605001063 FBC Partille H5 - Grundsunds IF H5 6 - 2 Jesper Björklund Greter, Narcis Hadziselimovic Qvisthallen
2022-01-14 20:30 605001068 Kärra IBK H5 - Floda IBK H5 16 - 7 Wessam Abdellrazek, Senad Olevic Kärra Sporthall
2022-01-15 12:45 605001070 Hindås IBK H5 - Grundsunds IF H5 2 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Hindås Idrottshall
2022-01-15 17:00 605001067 Mölndals IBF H5 - Korsvägen BBK H5 1 - 8 Mathias Johansson, Henry Tames Aktiviteten A-Hall
2022-01-15 17:15 605001071 FBC Partille H5 - IBK Göteborg H5 2 - 2 Lazo Cesto, Erik Hultén Qvisthallen
2022-03-20 17:00 605001069 FBC Lerum Utveckling H5 - Frölunda IBK H5 4 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Rydsbergshallen
2022-04-04 20:30 605001072 IBK Kungälv H5 - Hisingskärra IBK H5 18 - 5 Lazo Cesto, Narcis Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2022-01-21 20:30 605001074 Hisingskärra IBK H5 - FBC Partille H5 3 - 13 Almir Mehmedagic, Henry Tames Kärra Sporthall
2022-01-23 14:00 605001075 IBK Göteborg H5 - Hindås IBK H5 12 - 7 Lazo Cesto, Goran Kuduzovic Torpahallen
2022-01-23 20:15 605001073 Korsvägen BBK H5 - IBK Kungälv H5 15 - 8 Marcus Orrhult, Joel Olausson Mölnlycke Idrottshall A
2022-01-26 20:15 605001077 Frölunda IBK H5 - Kärra IBK H5 7 - 18 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Skyttesskolan
2022-02-06 18:00 605001078 Floda IBK H5 - Mölndals IBF H5 5 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Nova Floda Sportcenter
2022-03-13 16:05 605001076 Grundsunds IF H5 - FBC Lerum Utveckling H5 WO (5 - 0) Bottnahallen
2022-01-28 20:30 605001081 Kärra IBK H5 - Grundsunds IF H5 5 - 4 Rasmus Eriksson, Sebastian Sannerholm Kärra Sporthall
2022-01-29 15:20 605001080 Mölndals IBF H5 - Frölunda IBK H5 6 - 2 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Aktiviteten A-Hall
2022-01-30 19:00 605001082 FBC Lerum Utveckling H5 - IBK Göteborg H5 4 - 21 Semir Aganspahic, Pierre Eberhard Berg Rydsbergshallen
2022-01-30 20:15 605001079 Korsvägen BBK H5 - Floda IBK H5 11 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Pinntorps Idrottshall
2022-03-25 18:45 605001084 FBC Partille H5 - IBK Kungälv H5 8 - 5 Adnan Tongur, Marcus Orrhult Qvisthallen
2022-04-12 19:45 605001083 Hindås IBK H5 - Hisingskärra IBK H5 11 - 3 Pierre Eberhard Berg, Torbjörn Zahner Hindås Idrottshall
2022-02-03 20:15 605001090 Frölunda IBK H5 - Floda IBK H5 5 - 5 Adnan Tongur, Jesper Björklund Greter Skyttesskolan
2022-02-05 14:00 605001088 IBK Göteborg H5 - Kärra IBK H5 10 - 8 Mats Sällberg, Christer Carlberg Torpahallen
2022-02-05 18:40 605001085 FBC Partille H5 - Korsvägen BBK H5 6 - 7 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Qvisthallen
2022-02-06 16:10 605001086 IBK Kungälv H5 - Hindås IBK H5 13 - 5 Emma Lindell, Susanne Andersson Kastellegårdshallen
2022-03-02 19:45 605001087 Hisingskärra IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5 16 - 7 Per Sundvall, Goran Kuduzovic Lundbystrand 3
2022-04-02 12:00 605001089 Grundsunds IF H5 - Mölndals IBF H5 7 - 4 Martin Andersson, Robin Boqvist Bottnahallen
2022-02-11 20:00 605001095 FBC Lerum Utveckling H5 - IBK Kungälv H5 3 - 21 Lazo Cesto, Henry Tames Lerum Arena C
2022-02-12 12:45 605001096 Hindås IBK H5 - FBC Partille H5 5 - 13 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Hindås Idrottshall
2022-02-12 13:00 605001093 Mölndals IBF H5 - IBK Göteborg H5 5 - 10 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Aktiviteten A-Hall
2022-02-13 18:00 605001092 Floda IBK H5 - Grundsunds IF H5 1 - 8 Linda Lindskog, Carl Flyning Nova Floda Sportcenter
2022-02-13 20:15 605001091 Korsvägen BBK H5 - Frölunda IBK H5 24 - 4 Thomas Johansson, Adam Jällfält Pinntorps Idrottshall
2022-02-18 20:30 605001094 Kärra IBK H5 - Hisingskärra IBK H5 12 - 10 Lazo Cesto, Henry Tames Kärra Sporthall
2022-02-26 12:45 605001097 Hindås IBK H5 - Korsvägen BBK H5 6 - 9 Lazo Cesto, Henry Tames Hindås Idrottshall
2022-02-26 16:15 605001101 IBK Göteborg H5 - Floda IBK H5 11 - 6 Roger Zahnér, Adam Jällfält Torpahallen
2022-02-26 16:30 605001100 Hisingskärra IBK H5 - Mölndals IBF H5 3 - 12 Emma Lindell, Susanne Andersson Kärra Sporthall
2022-02-26 18:00 605001098 FBC Partille H5 - FBC Lerum Utveckling H5 14 - 4 Albert Enlund, Mattias Strid Qvisthallen
2022-02-27 16:00 605001102 Grundsunds IF H5 - Frölunda IBK H5 10 - 9 Martin Andersson, Mathias Johansson Bottnahallen
2022-02-27 17:00 605001099 IBK Kungälv H5 - Kärra IBK H5 11 - 11 Thomas Johansson, Adam Jällfält Kastellegårdshallen
2022-03-04 20:00 605001108 FBC Lerum Utveckling H5 - Hindås IBK H5 4 - 14 Adam Jällfält, Thomas Johansson Lerum Arena C
2022-03-04 20:30 605001107 Kärra IBK H5 - FBC Partille H5 3 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Kärra Sporthall
2022-03-05 17:00 605001106 Mölndals IBF H5 - IBK Kungälv H5 8 - 11 Lazo Cesto, Henry Tames Aktiviteten A-Hall
2022-03-06 13:20 605001104 Frölunda IBK H5 - IBK Göteborg H5 5 - 15 Emma Lindell, Susanne Andersson Frölunda Kulturhus
2022-03-06 18:00 605001105 Floda IBK H5 - Hisingskärra IBK H5 4 - 8 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Nova Floda Sportcenter
2022-03-06 20:15 605001103 Korsvägen BBK H5 - Grundsunds IF H5 8 - 5 Håkan Krafft, Senad Olevic Pinntorps Idrottshall
2022-03-12 12:45 605001110 Hindås IBK H5 - Kärra IBK H5 7 - 10 Mohamad Bahsson, Robin Boqvist Hindås Idrottshall
2022-03-12 13:30 605001109 FBC Lerum Utveckling H5 - Korsvägen BBK H5 4 - 24 Henrik Nordström, Semir Aganspahic Alléhallen
2022-03-12 14:00 605001114 IBK Göteborg H5 - Grundsunds IF H5 8 - 3 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Patrich Hellfärdsson Torpahallen
2022-03-12 17:45 605001111 FBC Partille H5 - Mölndals IBF H5 8 - 6 Adnan Tongur, Aldin Hadziselmovic Partillebohallen
2022-03-13 16:30 605001112 IBK Kungälv H5 - Floda IBK H5 27 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2022-03-16 20:00 605001113 Hisingskärra IBK H5 - Frölunda IBK H5 10 - 8 Narcis Hadziselimovic, Mükremin Er Lundbystrand 3
2022-03-10 20:15 605001117 Frölunda IBK H5 - IBK Kungälv H5 4 - 12 Oscar Skogsberg, Emma Lindell Skyttesskolan
2022-03-18 19:30 605001116 Grundsunds IF H5 - Hisingskärra IBK H5 4 - 4 Jesper Björklund Greter, Felix Bark Peterson Bottnahallen
2022-03-18 20:30 605001120 Kärra IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5 18 - 2 Pierre Eberhard Berg, Roger Zahnér Kärra Sporthall
2022-03-19 17:00 605001119 Mölndals IBF H5 - Hindås IBK H5 6 - 8 Semir Aganspahic, Oscar Skogsberg Aktiviteten A-Hall
2022-03-20 18:00 605001118 Floda IBK H5 - FBC Partille H5 3 - 10 Mats Sällberg, Christer Carlberg Nova Floda Sportcenter
2022-03-20 20:15 605001115 Korsvägen BBK H5 - IBK Göteborg H5 11 - 3 Robin Boqvist, Pontus Ekengränd Mölnlycke Idrottshall A
2022-03-25 19:30 605001123 Hindås IBK H5 - Floda IBK H5 5 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Hindås Idrottshall
2022-03-25 20:00 605001122 FBC Lerum Utveckling H5 - Mölndals IBF H5 4 - 13 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Rydsbergshallen
2022-03-25 20:30 605001121 Kärra IBK H5 - Korsvägen BBK H5 8 - 12 Rasty Al-barzngi, Wessam Abdellrazek Kärra Sporthall
2022-03-26 16:00 605001124 FBC Partille H5 - Frölunda IBK H5 29 - 7 Jesper Björklund Greter, Felix Bark Peterson Qvisthallen
2022-03-27 13:00 605001125 IBK Kungälv H5 - Grundsunds IF H5 5 - 6 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Kastellegårdshallen
2022-04-19 20:00 605001126 Hisingskärra IBK H5 - IBK Göteborg H5 7 - 13 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Lundbystrand 3
2022-03-30 20:00 605001132 Mölndals IBF H5 - Kärra IBK H5 5 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Aktiviteten A-Hall
2022-03-31 20:15 605001130 Frölunda IBK H5 - Hindås IBK H5 2 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Skyttesskolan
2022-04-02 13:00 605001131 Floda IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5 8 - 9 Goran Kuduzovic, Wessam Abdellrazek Nova Floda Sportcenter
2022-04-02 14:00 605001128 IBK Göteborg H5 - IBK Kungälv H5 OW (0 - 5) Torpahallen
2022-04-03 16:00 605001129 Grundsunds IF H5 - FBC Partille H5 8 - 4 Mattias Strid, Rasty Al-barzngi Bottnahallen
2022-04-06 20:30 605001127 Korsvägen BBK H5 - Hisingskärra IBK H5 13 - 11 Joakim Jögi, Gabriel Adolfsson Lundbystrand 3
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Partille H5 22 19 1 2 212-93 119 58
2. Korsvägen BBK H5 22 18 0 4 245-134 111 54
3. IBK Kungälv H5 22 16 2 4 262-128 134 50
4. IBK Göteborg H5 22 13 4 5 188-116 72 43
5. Grundsunds IF H5 22 14 1 7 150-94 56 43
6. Kärra IBK H5 22 11 3 8 205-160 45 36
7. Hindås IBK H5 22 10 0 12 146-153 -7 30
8. Hisingskärra IBK H5 22 9 1 12 149-208 -59 28
9. Mölndals IBF H5 22 7 1 14 147-150 -3 22
10. Frölunda IBK H5 22 5 1 16 105-247 -142 16
11. Floda IBK H5 22 1 2 19 91-209 -118 5
12. FBC Lerum Utveckling H5 22 1 0 21 83-291 -208 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herrar Div. 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-08 19:30 606001004 Orust IBK H6 - Surte IS IBK Res 3 - 6 Emma Lindell, Susanne Andersson Svanesunds Sporthall
2021-10-08 20:00 606001002 Melleruds IBK H6 - Dingle AIK Res 3 - 11 Mathias Johansson, Martin Andersson Rådahallen
2021-10-09 15:00 606001005 Myggenäs IBK H6 - Utbynäs SK H6 8 - 1 Emma Lindell, Susanne Andersson Häggvallsskolan
2021-10-09 16:30 606001003 IBF Backadalen H6 - Pixbo Wallenstam IBF H6 1 - 5 Albert Enlund, Ali Noori Tuve Sporthall
2021-10-10 19:10 606001001 IBK Utby H6 - Lindome IBK H6 7 - 5 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2021-10-16 17:30 606001007 Surte IS IBK Res - IBF Backadalen H6 9 - 5 Mustafa Er, Oscar Skogsberg Bohushallen
2021-10-17 14:45 606001010 Lindome IBK H6 - Myggenäs IBK H6 9 - 8 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Almåshallen A
2021-10-17 17:00 606001008 Pixbo Wallenstam IBF H6 - Melleruds IBK H6 19 - 1 Petter Enlund, Albert Enlund Wallenstam Arena A
2021-10-17 19:30 606001006 Utbynäs SK H6 - Orust IBK H6 9 - 5 Tomas Levin, Wessam Abdellrazek Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-04-03 14:00 606001009 Dingle AIK Res - IBK Utby H6 11 - 7 Carl Otterström, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2021-10-22 19:30 606001014 Orust IBK H6 - Myggenäs IBK H6 1 - 1 Wessam Abdellrazek, Amir Huseinovic Svanesunds Sporthall
2021-10-22 20:00 606001012 Melleruds IBK H6 - Surte IS IBK Res 2 - 3 Mathias Johansson, Martin Andersson Rådahallen
2021-10-23 15:00 606001013 IBF Backadalen H6 - Utbynäs SK H6 5 - 6 Emma Lindell, Susanne Andersson Tuve Sporthall
2021-10-24 00:00 606001015 Dingle AIK Res - Lindome IBK H6 WO (5 - 0) Munkedals Idrottshall
2021-10-24 17:10 606001011 IBK Utby H6 - Pixbo Wallenstam IBF H6 6 - 15 Goran Kuduzovic, Alexander Rydqvist Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2021-11-13 15:15 606001018 Surte IS IBK Res - IBK Utby H6 10 - 4 Henrik Nordström, Ali Noori Bohushallen
2021-11-13 17:30 606001016 Myggenäs IBK H6 - IBF Backadalen H6 7 - 6 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Häggvallsskolan
2021-11-14 15:00 606001019 Pixbo Wallenstam IBF H6 - Dingle AIK Res WO (5 - 0) Wallenstam Arena A
2021-11-14 19:20 606001017 Utbynäs SK H6 - Melleruds IBK H6 19 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2021-11-14 20:00 606001020 Lindome IBK H6 - Orust IBK H6 4 - 3 Ali Noori, Henrik Nordström Almåshallen A
2021-11-19 20:00 606001022 Melleruds IBK H6 - Myggenäs IBK H6 6 - 2 Martin Andersson, Mathias Johansson Rådahallen
2021-11-20 15:00 606001023 IBF Backadalen H6 - Orust IBK H6 3 - 7 Ali Noori, Henrik Nordström Tuve Sporthall
2021-11-21 11:30 606001025 Dingle AIK Res - Surte IS IBK Res 10 - 7 Martin Andersson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2021-11-21 15:00 606001024 Pixbo Wallenstam IBF H6 - Lindome IBK H6 6 - 3 Marcus Orrhult, Sandra Lindskog Wallenstam Arena A
2021-11-21 19:20 606001021 IBK Utby H6 - Utbynäs SK H6 6 - 11 Narcis Hadziselimovic, Lazo Cesto Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2021-11-26 19:30 606001026 Orust IBK H6 - Melleruds IBK H6 11 - 5 Mathias Johansson, Susanne Andersson Svanesunds Sporthall
2021-11-27 15:30 606001029 Surte IS IBK Res - Pixbo Wallenstam IBF H6 6 - 8 Emir Rajabi, Alexander Rydqvist Bohushallen
2021-11-27 17:00 606001030 Lindome IBK H6 - IBF Backadalen H6 9 - 2 Simon Lindholm, Mükremin Er Almåshallen A
2021-11-27 17:30 606001027 Myggenäs IBK H6 - IBK Utby H6 5 - 9 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Häggvallsskolan
2021-11-27 18:20 606001028 Utbynäs SK H6 - Dingle AIK Res 9 - 15 , Adem Can Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2021-12-03 20:00 606001032 Melleruds IBK H6 - IBF Backadalen H6 2 - 2 Mathias Johansson, Martin Andersson Rådahallen
2021-12-05 13:00 606001033 Surte IS IBK Res - Lindome IBK H6 10 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Bohushallen
2021-12-05 15:45 606001034 Pixbo Wallenstam IBF H6 - Utbynäs SK H6 8 - 4 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Wallenstam Arena A
2022-02-12 17:10 606001031 IBK Utby H6 - Orust IBK H6 7 - 12 Senad Olevic, Oscar Skogsberg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-02-20 13:00 606001035 Dingle AIK Res - Myggenäs IBK H6 Inst. Munkedals Idrottshall
2021-12-09 19:30 606001037 Orust IBK H6 - Dingle AIK Res 5 - 3 Senad Olevic, Håkan Krafft Svanesunds Sporthall
2021-12-11 12:00 606001036 IBF Backadalen H6 - IBK Utby H6 5 - 7 Senad Olevic, Joakim Jögi Tuve Sporthall
2021-12-11 12:30 606001038 Myggenäs IBK H6 - Pixbo Wallenstam IBF H6 3 - 8 Wessam Abdellrazek, Mustafa Kalajdzisalihovic Häggvallsskolan
2021-12-12 12:00 606001039 Utbynäs SK H6 - Surte IS IBK Res 5 - 10 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2021-12-12 13:30 606001040 Lindome IBK H6 - Melleruds IBK H6 13 - 7 Senad Olevic, Wessam Abdellrazek Almåshallen A
2021-12-14 20:40 606001042 Utbynäs SK H6 - Lindome IBK H6 9 - 8 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Valhalla A-hall
2021-12-17 19:30 606001045 Dingle AIK Res - IBF Backadalen H6 6 - 4 Mathias Johansson, Alexander Rydqvist Munkedals Idrottshall
2021-12-19 17:00 606001044 Pixbo Wallenstam IBF H6 - Orust IBK H6 10 - 6 Albert Enlund, Petter Enlund Wallenstam Arena A
2021-12-19 18:15 606001041 IBK Utby H6 - Melleruds IBK H6 12 - 8 Adam Jällfält, Thomas Johansson Lundbystrand 4
2022-02-19 13:00 606001043 Surte IS IBK Res - Myggenäs IBK H6 Inst. Bohushallen
2022-01-16 10:15 606001048 Pixbo Wallenstam IBF H6 - IBF Backadalen H6 8 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Wallenstam Arena A
2022-01-16 13:00 606001047 Surte IS IBK Res - Orust IBK H6 31 - 1 Joakim Jögi, Sebastian Sannerholm Bohushallen
2022-01-16 19:10 606001046 Utbynäs SK H6 - Myggenäs IBK H6 9 - 9 Wessam Abdellrazek, Adnan Tongur Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-02-13 14:00 606001049 Dingle AIK Res - Melleruds IBK H6 15 - 5 Martin Andersson, Alexander Rydqvist Munkedals Idrottshall
2022-02-21 20:15 606001050 Lindome IBK H6 - IBK Utby H6 9 - 4 Adnan Tongur, Mustafa Kalajdzisalihovic Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-01-23 18:40 606001055 Myggenäs IBK H6 - Lindome IBK H6 9 - 8 Martin Andersson, Mathias Johansson Häggvallsskolan
2022-01-23 19:10 606001051 IBK Utby H6 - Dingle AIK Res 11 - 8 Jesper Björklund Greter, Felix Bark Peterson Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-01-23 19:30 606001053 IBF Backadalen H6 - Surte IS IBK Res 3 - 13 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Tuve Sporthall
2022-03-31 19:30 606001054 Orust IBK H6 - Utbynäs SK H6 9 - 8 Thomas Johansson, Adam Jällfält Svanesunds Sporthall
2022-04-01 20:00 606001052 Melleruds IBK H6 - Pixbo Wallenstam IBF H6 10 - 14 Lazo Cesto, Henry Tames Rådahallen
2022-01-29 15:30 606001056 Myggenäs IBK H6 - Orust IBK H6 5 - 8 Mustafa Kalajdzisalihovic, Oscar Skogsberg Häggvallsskolan
2022-01-30 606001060 Lindome IBK H6 - Dingle AIK Res Inst. Almåshallen A
2022-01-30 10:00 606001059 Pixbo Wallenstam IBF H6 - IBK Utby H6 15 - 5 Henrik Nordström, Ali Noori Wallenstam Arena A
2022-01-30 17:10 606001057 Utbynäs SK H6 - IBF Backadalen H6 15 - 0 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-04-17 12:00 606001058 Surte IS IBK Res - Melleruds IBK H6 19 - 2 Mustafa Kalajdzisalihovic, Robin Boqvist Bohushallen
2022-02-04 19:30 606001065 Dingle AIK Res - Pixbo Wallenstam IBF H6 1 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Munkedals Idrottshall
2022-02-05 17:10 606001061 IBK Utby H6 - Surte IS IBK Res 3 - 14 Lazo Cesto, Henry Tames Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-02-12 13:00 606001063 IBF Backadalen H6 - Myggenäs IBK H6 5 - 10 Mustafa Kalajdzisalihovic, Wessam Abdellrazek Tuve Sporthall
2022-03-08 19:30 606001064 Orust IBK H6 - Lindome IBK H6 8 - 4 Albert Enlund, Petter Enlund Svanesunds Sporthall
2022-04-08 20:00 606001062 Melleruds IBK H6 - Utbynäs SK H6 7 - 7 Martin Andersson, Susanne Andersson Rådahallen
2022-02-24 19:30 606001066 Orust IBK H6 - IBF Backadalen H6 9 - 3 Thomas Johansson, Adam Jällfält Svanesunds Sporthall
2022-02-26 15:00 606001067 Myggenäs IBK H6 - Melleruds IBK H6 9 - 5 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Adem Can Häggvallsskolan
2022-02-27 14:45 606001070 Lindome IBK H6 - Pixbo Wallenstam IBF H6 4 - 5 Goran Kuduzovic, Henry Tames Almåshallen A
2022-02-27 19:10 606001068 Utbynäs SK H6 - IBK Utby H6 10 - 3 Marcus Orrhult, Martin Almsberg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-03-12 18:00 606001069 Surte IS IBK Res - Dingle AIK Res Inst. Henry Tames, Emma Lindell Bohushallen
2022-03-04 20:00 606001072 Melleruds IBK H6 - Orust IBK H6 1 - 10 Mathias Johansson, Martin Andersson Rådahallen
2022-03-05 16:00 606001073 IBF Backadalen H6 - Lindome IBK H6 4 - 9 Mustafa Er, Alexander Rydqvist Tuve Sporthall
2022-03-05 16:00 606001075 Dingle AIK Res - Utbynäs SK H6 11 - 5 , Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2022-03-06 12:00 606001074 Pixbo Wallenstam IBF H6 - Surte IS IBK Res Inst. Wallenstam Arena A
2022-03-31 20:00 606001071 IBK Utby H6 - Myggenäs IBK H6 7 - 6 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-03-10 19:30 606001077 Orust IBK H6 - IBK Utby H6 WO (5 - 0) Semir Aganspahic Svanesunds Sporthall
2022-03-12 12:00 606001076 IBF Backadalen H6 - Melleruds IBK H6 9 - 1 Håkan Krafft, Roger Zahnér Tuve Sporthall
2022-03-13 606001078 Myggenäs IBK H6 - Dingle AIK Res Inst. Häggvallsskolan
2022-03-13 606001080 Lindome IBK H6 - Surte IS IBK Res Inst. Almåshallen A
2022-03-13 19:10 606001079 Utbynäs SK H6 - Pixbo Wallenstam IBF H6 3 - 13 Martin Almsberg, Marcus Orrhult Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-03-18 19:31 606001085 Dingle AIK Res - Orust IBK H6 WO (5 - 0) Munkedals Idrottshall
2022-03-18 20:00 606001082 Melleruds IBK H6 - Lindome IBK H6 2 - 9 Martin Andersson, Mathias Johansson Rådahallen
2022-03-19 17:30 606001083 Surte IS IBK Res - Utbynäs SK H6 23 - 8 Senad Olevic, Lazo Cesto Bohushallen
2022-03-20 17:00 606001084 Pixbo Wallenstam IBF H6 - Myggenäs IBK H6 WO (5 - 0) Pontus Ekengränd, Felix Bark Peterson Wallenstam Arena A
2022-03-20 19:10 606001081 IBK Utby H6 - IBF Backadalen H6 WO (5 - 0) Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-03-25 19:30 606001088 Orust IBK H6 - Pixbo Wallenstam IBF H6 6 - 5 Per Sundvall, Henrik Nordström Svanesunds Sporthall
2022-03-25 20:00 606001086 Melleruds IBK H6 - IBK Utby H6 6 - 17 Mathias Johansson, Alexander Rydqvist Rådahallen
2022-03-26 12:00 606001087 IBF Backadalen H6 - Dingle AIK Res 6 - 9 Linn Dahlin, Lucas Venderot Tuve Sporthall
2022-03-27 606001089 Myggenäs IBK H6 - Surte IS IBK Res Inst. Häggvallsskolan
2022-03-27 14:45 606001090 Lindome IBK H6 - Utbynäs SK H6 9 - 11 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Almåshallen A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF H6 17 15 1 1 150-62 88 46
2. Orust IBK H6 18 11 1 6 109-110 -1 34
3. Surte IS IBK Res 13 11 0 2 161-59 102 33
4. Dingle AIK Res 14 10 1 3 110-68 42 31
5. Utbynäs SK H6 18 8 2 8 149-156 -7 26
6. IBK Utby H6 18 8 0 10 120-155 -35 24
7. Lindome IBK H6 16 7 0 9 108-100 8 21
8. Myggenäs IBK H6 14 5 2 7 82-87 -5 17
9. Melleruds IBK H6 18 1 2 15 80-201 -121 5
10. IBF Backadalen H6 18 1 1 16 66-137 -71 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herrar Res 3*15
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
0. Floda IBK HR Utgår 20211001 0 0 0 0 0-0 0 0
1. Dingle AIK HR 0 0 0 0 0-0 0 0
1. Myggenäs IBK Reserver Utgår 20210913 0 0 0 0 0-0 0 0
1. Surte IS IBK HR 0 0 0 0 0-0 0 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herrar Veteraner
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-30 20:45 609001003 Landvetter IBK HV - Surte IS IBK / IBK Kungälv HV 4 - 10 Mustafa Kalajdzisalihovic, Jesper Björklund Greter Önnerödshallen
2021-10-05 20:50 609001002 Ale IBF HV - IBK Bergum HV 4 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Kronan Älvängen
2021-10-31 09:00 609001001 Lindome IBK HV - FBC Partille HV 6 - 1 Semir Aganspahic, Senad Olevic Almåshallen A
2021-10-09 13:30 609001006 Surte IS IBK / IBK Kungälv HV - FBC Partille HV 3 - 3 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Bohushallen
2021-10-09 16:00 609001007 Pixbo Wallenstam IBK HV - Ale IBF HV 10 - 5 Tomas Levin, Narcis Hadziselimovic Wallenstam Arena B
2021-10-10 19:50 609001005 IBK Bergum HV - Lindome IBK HV 3 - 5 Emma Lindell, Susanne Andersson Bergumsskolan
2021-10-12 20:50 609001012 Ale IBF HV - Landvetter IBK HV 7 - 4 Thomas Johansson, Adam Jällfält Kronan Älvängen
2021-10-17 19:00 609001010 IBK Bergum HV - Pixbo Wallenstam IBK HV 4 - 5 Mustafa Er, Jesper Björklund Greter Bergumsskolan
2021-11-07 09:00 609001009 Lindome IBK HV - Surte IS IBK / IBK Kungälv HV 5 - 1 Tomas Levin, Adem Can Almåshallen A
2021-10-19 20:50 609001016 Ale IBF HV - FBC Partille HV 1 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Kronan Älvängen
2021-10-23 17:00 609001015 Landvetter IBK HV - IBK Bergum HV 3 - 6 Mustafa Er, Tomas Levin Önnerödshallen
2021-10-24 20:40 609001013 Pixbo Wallenstam IBK HV - Lindome IBK HV 1 - 0 Gökhan Atay, Senad Olevic Wallenstam Arena A
2021-10-31 14:10 609001018 Pixbo Wallenstam IBK HV - Landvetter IBK HV 5 - 2 Senad Olevic, Axel Höglund Wallenstam Arena A
2021-10-31 19:10 609001020 IBK Bergum HV - FBC Partille HV 3 - 6 Mustafa Er, Adem Can Bergumsskolan
2022-01-11 20:30 609001019 Surte IS IBK / IBK Kungälv HV - Ale IBF HV 9 - 5 Semir Aganspahic, Mustafa Kalajdzisalihovic Bohushallen
2021-11-14 18:45 609001024 IBK Bergum HV - Surte IS IBK / IBK Kungälv HV 3 - 6 Sandra Lindskog, Pontus Ekengränd Bergumsskolan
2021-11-14 19:40 609001023 FBC Partille HV - Pixbo Wallenstam IBK HV 11 - 3 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Partillebohallen
2021-11-18 20:50 609001021 Landvetter IBK HV - Lindome IBK HV 3 - 9 Jesper Björklund Greter, Mustafa Kalajdzisalihovic Önnerödshallen
2021-11-20 17:00 609001026 Landvetter IBK HV - FBC Partille HV 1 - 10 Lucas Venderot, Alexander Rydqvist Landvetter Idrottshall
2021-11-21 09:00 609001025 Lindome IBK HV - Ale IBF HV 8 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Almåshallen A
2021-11-21 09:40 609001028 Pixbo Wallenstam IBK HV - Surte IS IBK / IBK Kungälv HV 2 - 4 Adnan Tongur, Jesper Björklund Greter Wallenstam Arena B
2021-11-27 14:00 609001031 Surte IS IBK / IBK Kungälv HV - Landvetter IBK HV 7 - 5 Emir Rajabi, Alexander Rydqvist Bohushallen
2021-11-28 17:00 609001030 IBK Bergum HV - Ale IBF HV 11 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Bergumsskolan
2021-11-28 19:15 609001029 FBC Partille HV - Lindome IBK HV 3 - 3 Senad Olevic, Jesper Björklund Greter Qvisthallen
2021-11-30 20:50 609001035 Ale IBF HV - Pixbo Wallenstam IBK HV 2 - 6 Mustafa Kalajdzisalihovic, Senad Olevic Kronan Älvängen
2021-12-05 09:00 609001033 Lindome IBK HV - IBK Bergum HV 3 - 3 Linus Svensson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Almåshallen A
2021-12-05 18:30 609001034 FBC Partille HV - Surte IS IBK / IBK Kungälv HV 6 - 2 Adem Can, Tomas Levin Vallhamra Sportcenter
2021-12-11 12:30 609001037 Surte IS IBK / IBK Kungälv HV - Lindome IBK HV 5 - 4 Adnan Mehmedagic, Lazo Cesto Bohushallen
2021-12-12 09:20 609001038 Pixbo Wallenstam IBK HV - IBK Bergum HV 12 - 10 Narcis Hadziselimovic, Adem Can Wallenstam Arena A
2021-12-16 20:50 609001040 Landvetter IBK HV - Ale IBF HV 6 - 5 Rasty Al-barzngi, Jesper Björklund Greter Önnerödshallen
2022-01-15 12:30 609001044 FBC Partille HV - Ale IBF HV 10 - 4 Mustafa Kalajdzisalihovic, Goran Kuduzovic Qvisthallen
2022-01-16 09:00 609001041 Lindome IBK HV - Pixbo Wallenstam IBK HV 8 - 4 Adem Can, Mustafa Er Almåshallen A
2022-01-16 13:45 609001043 IBK Bergum HV - Landvetter IBK HV 8 - 3 Pierre Eberhard Berg, Jesper Stolt-Hermansson Bergumsskolan
2022-01-22 17:00 609001048 FBC Partille HV - IBK Bergum HV 8 - 1 Emma Lindell, Susanne Andersson Partillebohallen
2022-02-10 20:50 609001046 Landvetter IBK HV - Pixbo Wallenstam IBK HV 4 - 7 Narcis Hadziselimovic, Unsal Yucel Önnerödshallen
2022-03-29 20:50 609001047 Ale IBF HV - Surte IS IBK / IBK Kungälv HV 7 - 6 Håkan Krafft, Mustafa Kalajdzisalihovic Kronan Älvängen
2022-01-29 11:00 609001052 Surte IS IBK / IBK Kungälv HV - IBK Bergum HV 4 - 6 Mattias Strid, Jesper Björklund Greter Bohushallen
2022-04-10 09:00 609001049 Lindome IBK HV - Landvetter IBK HV WO (5 - 0) Almåshallen A
2022-04-13 21:00 609001051 Pixbo Wallenstam IBK HV - FBC Partille HV 4 - 10 Narcis Hadziselimovic, Semir Aganspahic Wallenstam Arena B
2022-02-01 20:30 609001056 Surte IS IBK / IBK Kungälv HV - Pixbo Wallenstam IBK HV 11 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Bohushallen
2022-02-01 20:50 609001053 Ale IBF HV - Lindome IBK HV 6 - 9 Senad Olevic, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Kronan Älvängen
2022-03-06 19:00 609001054 FBC Partille HV - Landvetter IBK HV 8 - 2 Semir Aganspahic, Mükremin Er Partillebohallen
2022-02-08 20:50 609001058 Ale IBF HV - IBK Bergum HV 3 - 11 Senad Olevic, Adem Can Kronan Älvängen
2022-03-20 09:00 609001057 Lindome IBK HV - FBC Partille HV 3 - 3 Narcis Hadziselimovic, Adem Can Almåshallen A
2022-04-07 20:50 609001059 Landvetter IBK HV - Surte IS IBK / IBK Kungälv HV 2 - 2 Lazo Cesto, Narcis Hadziselimovic Önnerödshallen
2022-02-26 15:30 609001062 Surte IS IBK / IBK Kungälv HV - FBC Partille HV 2 - 6 Ali Noori, Erik Hultén Bohushallen
2022-02-27 15:45 609001061 IBK Bergum HV - Lindome IBK HV 6 - 7 Adem Can, Tomas Levin Bergumsskolan
2022-03-23 21:00 609001063 Pixbo Wallenstam IBK HV - Ale IBF HV 10 - 3 Tomas Levin, Mustafa Er Wallenstam Arena B
2022-03-01 20:50 609001068 Ale IBF HV - Landvetter IBK HV 4 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Kronan Älvängen
2022-03-06 09:00 609001065 Lindome IBK HV - Surte IS IBK / IBK Kungälv HV 5 - 1 Mustafa Er, Senad Olevic Almåshallen A
2022-03-06 19:50 609001066 IBK Bergum HV - Pixbo Wallenstam IBK HV 6 - 0 Albert Enlund, Petter Enlund Bergumsskolan
2022-03-08 20:50 609001072 Ale IBF HV - FBC Partille HV 0 - 4 Mustafa Kalajdzisalihovic, Henry Tames Kronan Älvängen
2022-03-13 12:00 609001069 Pixbo Wallenstam IBK HV - Lindome IBK HV 4 - 10 Unsal Yucel, Mustafa Er Wallenstam Arena A
2022-03-13 12:00 609001071 Landvetter IBK HV - IBK Bergum HV 2 - 5 Adem Can, Amir Huseinovic Pinntorps Idrottshall
2022-03-19 15:30 609001075 Surte IS IBK / IBK Kungälv HV - Ale IBF HV 6 - 3 Lazo Cesto, Senad Olevic Bohushallen
2022-03-20 09:30 609001074 Pixbo Wallenstam IBK HV - Landvetter IBK HV 2 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Wallenstam Arena B
2022-03-20 15:00 609001076 IBK Bergum HV - FBC Partille HV 7 - 7 Unsal Yucel, Mustafa Er Bergumsskolan
2022-03-26 18:10 609001079 FBC Partille HV - Pixbo Wallenstam IBK HV 5 - 1 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Qvisthallen
2022-03-26 19:00 609001077 Landvetter IBK HV - Lindome IBK HV 3 - 11 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2022-03-27 18:00 609001080 IBK Bergum HV - Surte IS IBK / IBK Kungälv HV 6 - 2 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Bergumsskolan
2022-04-03 19:40 609001084 Pixbo Wallenstam IBK HV - Surte IS IBK / IBK Kungälv HV 5 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Wallenstam Arena B
2022-04-03 20:00 609001081 Lindome IBK HV - Ale IBF HV 11 - 5 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Almåshallen A
2022-04-28 20:50 609001082 Landvetter IBK HV - FBC Partille HV 2 - 8 Tomas Levin, Ludvig Granath Önnerödshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Partille HV 18 13 4 1 115-48 67 43
2. Lindome IBK HV 18 13 3 2 112-55 57 42
3. IBK Bergum HV 18 9 2 7 106-88 18 29
4. Pixbo Wallenstam IBK HV 18 9 0 9 86-105 -19 27
5. Surte IS IBK / IBK Kungälv HV 18 8 2 8 85-82 3 26
6. Landvetter IBK HV 18 2 2 14 56-119 -63 8
7. Ale IBF HV 18 2 1 15 75-138 -63 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis