SSL - Svenska Superligan Dam (2021/22)

Gruppspel
SSL - Svenska Superligan Dam
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-18 12:30 580020001 IBF Falun - IK Sirius FBC 2 - 3 Thomas Jonsson, Roger Nilsson Guide Arena
2021-09-18 13:00 580020006 Västerås Rönnby IBK - Jönköpings IK 5 - 3 Ludwig Broadhall, Robert Nordin Mälarenergi Arena A
2021-09-18 13:00 580020007 KAIS Mora IF - Thorengruppen IBK 5 - 10 Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg Idre Fjäll Arena
2021-09-18 15:00 580020005 Pixbo Wallenstam IBK - Malmö FBC 7 - 2 Jörgen Andersson, Olle Eliasson Wallenstam Arena A
2021-09-18 16:00 580020002 IBK Lund Elit - Karlstad IBF 3 - 4 e.förl. Kevin Cardell, Klas Sjölin Lerbäckshallen A
2021-09-19 12:30 580020003 Endre IF - Nacka IBK 5 - 3 Ludwig Broadhall, Robert Nordin ICA Maxi Arena
2021-09-19 16:00 580020004 Warberg IC - Täby FC IBK 3 - 4 e.förl. Erik Hindemith, Fredrik Lundborg Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-09-24 19:00 580020014 Karlstad IBF - KAIS Mora IF 4 - 2 Jörgen Andersson, Amir Zilic Colorama Arena
2021-09-25 12:00 580020010 Malmö FBC - Endre IF 6 - 7 Kevin Cardell, Klas Sjölin Baltiska Hallen A
2021-09-25 14:00 580020013 Täby FC IBK - Västerås Rönnby IBK 5 - 4 Thomas Jonsson, Roger Nilsson K-Rauta Arena
2021-09-25 16:00 580020011 Thorengruppen IBK - Warberg IC 13 - 3 Jonas Backman, Oliver Halvarsson Umeå Energi Arena
2021-09-25 16:00 580020012 Nacka IBK - Pixbo Wallenstam IBK 2 - 9 Daniel Hultberg, Amir Zilic Ormingehallen
2021-09-25 17:00 580020008 Jönköpings IK - IBF Falun 4 - 5 Daniel Larsson, Henrik Hultin-Öberg Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-09-26 17:00 580020009 IK Sirius FBC - IBK Lund Elit 7 - 0 Daniel Hultberg, Amir Zilic IFU Arena A
2021-09-29 19:00 580020019 IBK Lund Elit - Malmö FBC 4 - 5 Kevin Cardell, Klas Sjölin Lunds Idrottshall
2021-09-30 18:30 580020021 IK Sirius FBC - Thorengruppen IBK 4 - 11 Thomas Jonsson, Roger Nilsson IFU Arena A
2021-09-30 19:30 580020017 Täby FC IBK - Nacka IBK 3 - 4 e.förl. Jörgen Andersson, Daniel Larsson K-Rauta Arena
2021-10-01 19:00 580020015 Jönköpings IK - Endre IF 2 - 8 Daniel Hultberg, Tomas Edstrand Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-10-01 19:00 580020016 Västerås Rönnby IBK - Karlstad IBF 6 - 5 e.förl. Daniel Larsson, Amir Zilic Mälarenergi Arena A
2021-10-01 19:00 580020018 Warberg IC - Pixbo Wallenstam IBK 3 - 13 Kevin Cardell, Klas Sjölin Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-10-01 19:00 580020020 IBF Falun - KAIS Mora IF 9 - 10 Ludwig Broadhall, Robert Nordin Guide Arena
2021-10-03 12:30 580020024 Endre IF - IBK Lund Elit 4 - 3 e.förl. Jonas Tidsjö, Jakob Westerlund ICA Maxi Arena
2021-10-03 13:30 580020028 Malmö FBC - IK Sirius FBC 2 - 3 Daniel Hultberg, Klas Sjölin Baltiska Hallen A
2021-10-03 14:00 580020025 KAIS Mora IF - Warberg IC 2 - 3 Jörgen Andersson, Tomas Edstrand Idre Fjäll Arena
2021-10-03 14:30 580020022 Karlstad IBF - Jönköpings IK 4 - 3 Roger Nilsson, Henrik Hultin-Öberg Colorama Arena
2021-10-03 15:00 580020023 Nacka IBK - Västerås Rönnby IBK 2 - 6 Tobias Ekmark, Daniel Wahlström Ormingehallen
2021-10-03 18:00 580020026 Thorengruppen IBK - Täby FC IBK 14 - 3 Roger Collin, Thomas Jonsson Umeå Energi Arena Vatten
2021-10-04 19:00 580020027 Pixbo Wallenstam IBK - IBF Falun 8 - 5 Daniel Hultberg, Roger Nilsson Wallenstam Arena A
2021-10-09 12:30 580020029 Karlstad IBF - Endre IF 4 - 1 Kevin Cardell, Klas Sjölin Colorama Arena
2021-10-09 13:00 580020032 Malmö FBC - IBF Falun 6 - 1 Ola Nilsson, Mattias Sjöstedt Baltiska Hallen A
2021-10-09 13:00 580020035 Västerås Rönnby IBK - Thorengruppen IBK 5 - 10 Thomas Jonsson, Roger Nilsson Mälarenergi Arena A
2021-10-09 13:30 580020030 Täby FC IBK - Pixbo Wallenstam IBK 3 - 4 e.förl. Jörgen Andersson, Olle Eliasson K-Rauta Arena
2021-10-09 16:00 580020031 Jönköpings IK - KAIS Mora IF 3 - 5 Ludwig Broadhall, Robert Nordin Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-10-09 16:00 580020033 IK Sirius FBC - Warberg IC 3 - 4 Daniel Hultberg, Amir Zilic IFU Arena A
2021-10-09 16:00 580020034 Nacka IBK - IBK Lund Elit 4 - 1 Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg Ormingehallen
2021-10-22 19:00 580020038 Malmö FBC - Thorengruppen IBK 7 - 13 Ludwig Broadhall, Robert Nordin Baltiska Hallen A
2021-10-23 13:30 580020036 Pixbo Wallenstam IBK - Karlstad IBF 4 - 3 Thomas Jonsson, Roger Nilsson Wallenstam Arena A
2021-10-23 15:00 580020037 KAIS Mora IF - Nacka IBK 2 - 4 Jörgen Andersson, Olle Eliasson Idre Fjäll Arena
2021-10-23 15:00 580020040 IBF Falun - Täby FC IBK 8 - 5 Daniel Larsson, Amir Zilic Guide Arena
2021-10-23 15:00 580020042 Warberg IC - Västerås Rönnby IBK 1 - 6 Ludwig Broadhall, Robert Nordin Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-10-23 16:15 580020041 IBK Lund Elit - Jönköpings IK 5 - 6 Ola Nilsson, Mattias Sjöstedt Lerbäckshallen A
2021-10-24 12:30 580020039 Endre IF - IK Sirius FBC 7 - 2 Tony Cederholm, Mathias Damgaard ICA Maxi Arena
2021-10-30 13:00 580020047 Västerås Rönnby IBK - Malmö FBC 9 - 6 Jörgen Andersson, Olle Eliasson Mälarenergi Arena A
2021-10-30 14:30 580020044 Karlstad IBF - Warberg IC 4 - 3 e.förl. Thomas Jonsson, Roger Nilsson Colorama Arena
2021-10-30 16:00 580020043 Nacka IBK - Thorengruppen IBK 2 - 5 Ludwig Broadhall, Robert Nordin Ormingehallen
2021-10-30 16:00 580020049 IBK Lund Elit - IBF Falun 5 - 4 e.str. Erik Hindemith, Ola Nilsson Lerbäckshallen A
2021-10-30 16:30 580020045 IK Sirius FBC - Pixbo Wallenstam IBK 2 - 6 Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg IFU Arena A
2021-10-31 12:30 580020048 Endre IF - KAIS Mora IF 9 - 3 Ludwig Broadhall, Robert Nordin ICA Maxi Arena
2021-10-31 18:00 580020046 Jönköpings IK - Täby FC IBK 1 - 5 Kevin Cardell, Klas Sjölin Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-11-07 12:30 580020056 Endre IF - IBF Falun 6 - 7 Jonas Backman, Oliver Halvarsson ICA Maxi Arena
2021-11-07 13:00 580020054 Malmö FBC - Nacka IBK 7 - 1 Thomas Jonsson, Roger Nilsson Baltiska Hallen A
2021-11-07 13:30 580020050 Thorengruppen IBK - Karlstad IBF 11 - 4 Jörgen Andersson, Olle Eliasson Umeå Energi Arena
2021-11-07 14:00 580020055 KAIS Mora IF - Västerås Rönnby IBK 4 - 5 e.förl. Daniel Larsson, Amir Zilic Idre Fjäll Arena
2021-11-07 16:00 580020051 Warberg IC - IBK Lund Elit 4 - 2 Ola Nilsson, Mattias Sjöstedt Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-11-07 16:00 580020052 Täby FC IBK - IK Sirius FBC 3 - 4 e.förl. Jonas Tidsjö, Jakob Westerlund K-Rauta Arena
2022-01-11 19:15 580020053 Pixbo Wallenstam IBK - Jönköpings IK Wallenstam Arena A
2021-11-13 13:00 580020059 Jönköpings IK - Malmö FBC 3 - 9 Ludwig Broadhall, Robert Nordin Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-11-13 13:00 580020062 Västerås Rönnby IBK - IBF Falun 12 - 8 Jonas Backman, Oliver Halvarsson Mälarenergi Arena A
2021-11-13 14:00 580020058 Täby FC IBK - KAIS Mora IF 4 - 5 e.förl. Tomas Edstrand, Daniel Hultberg K-Rauta Arena
2021-11-13 16:15 580020057 IBK Lund Elit - Thorengruppen IBK 3 - 5 Håkan Söderman, Frans Dahlstedt Lerbäckshallen A
2021-11-14 12:30 580020060 Endre IF - Pixbo Wallenstam IBK 1 - 6 Jörgen Andersson, Daniel Larsson ICA Maxi Arena
2021-11-14 13:00 580020061 IK Sirius FBC - Karlstad IBF 4 - 2 Kevin Cardell, Klas Sjölin IFU Arena A
2021-11-14 17:00 580020063 Nacka IBK - Warberg IC 1 - 5 Simon Broman, Martin Matti Ormingehallen
2021-12-12 12:30 580020064 Endre IF - Västerås Rönnby IBK ICA Maxi Arena
2021-12-12 13:00 580020068 Malmö FBC - Warberg IC Baltiska Hallen A
2021-12-12 14:00 580020070 KAIS Mora IF - IK Sirius FBC Idre Fjäll Arena
2021-12-12 14:30 580020066 Karlstad IBF - Täby FC IBK Colorama Arena
2021-12-12 15:00 580020065 Nacka IBK - Jönköpings IK Ormingehallen
2021-12-12 16:00 580020069 Thorengruppen IBK - IBF Falun Thoren Arena
2021-12-12 16:30 580020067 Pixbo Wallenstam IBK - IBK Lund Elit Wallenstam Arena A
2021-12-18 14:00 580020073 Täby FC IBK - Malmö FBC K-Rauta Arena
2021-12-18 14:30 580020075 IK Sirius FBC - Nacka IBK IFU Arena A
2021-12-18 15:00 580020071 Västerås Rönnby IBK - Pixbo Wallenstam IBK Mälarenergi Arena A
2021-12-18 15:00 580020074 Warberg IC - Endre IF Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-12-18 15:00 580020076 IBF Falun - Karlstad IBF Guide Arena
2021-12-18 16:15 580020072 IBK Lund Elit - KAIS Mora IF Lerbäckshallen A
2021-12-18 17:00 580020077 Jönköpings IK - Thorengruppen IBK Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-12-20 19:00 580020082 Malmö FBC - KAIS Mora IF Baltiska Hallen A
2021-12-26 12:30 580020078 Endre IF - Täby FC IBK ICA Maxi Arena
2021-12-26 15:00 580020079 IBK Lund Elit - Västerås Rönnby IBK Lerbäckshallen A
2021-12-26 15:00 580020081 IK Sirius FBC - Jönköpings IK IFU Arena A
2021-12-26 15:00 580020084 Nacka IBK - Karlstad IBF Ormingehallen
2021-12-27 19:00 580020083 Warberg IC - IBF Falun Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-12-29 19:00 580020080 Pixbo Wallenstam IBK - Thorengruppen IBK Wallenstam Arena A
2021-12-29 19:00 580020089 Jönköpings IK - Warberg IC Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-12-29 19:30 580020086 Täby FC IBK - IBK Lund Elit K-Rauta Arena
2022-01-02 15:00 580020091 IBF Falun - Nacka IBK Guide Arena
2022-01-04 19:00 580020088 KAIS Mora IF - Pixbo Wallenstam IBK Idre Fjäll Arena
2022-01-05 19:00 580020087 Västerås Rönnby IBK - IK Sirius FBC Mälarenergi Arena A
2022-01-06 14:30 580020090 Karlstad IBF - Malmö FBC Colorama Arena
2022-01-06 19:00 580020085 Thorengruppen IBK - Endre IF Thoren Arena
2022-01-08 14:00 580020095 Täby FC IBK - Warberg IC K-Rauta Arena
2022-01-08 15:00 580020094 Nacka IBK - Endre IF Ormingehallen
2022-01-08 15:00 580020098 Thorengruppen IBK - KAIS Mora IF Thoren Arena
2022-01-08 16:30 580020092 IK Sirius FBC - IBF Falun IFU Arena A
2022-01-09 13:00 580020096 Malmö FBC - Pixbo Wallenstam IBK Baltiska Hallen A
2022-01-09 14:30 580020093 Karlstad IBF - IBK Lund Elit Colorama Arena
2022-01-09 18:00 580020097 Jönköpings IK - Västerås Rönnby IBK Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-11-12 19:00 580020102 Warberg IC - Thorengruppen IBK 1 - 10 Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2022-01-15 13:00 580020104 Västerås Rönnby IBK - Täby FC IBK Mälarenergi Arena A
2022-01-15 15:00 580020105 KAIS Mora IF - Karlstad IBF Idre Fjäll Arena
2022-01-15 16:00 580020100 IBK Lund Elit - IK Sirius FBC Lerbäckshallen A
2022-01-15 16:30 580020103 Pixbo Wallenstam IBK - Nacka IBK Wallenstam Arena A
2022-01-16 12:30 580020101 Endre IF - Malmö FBC ICA Maxi Arena
2022-01-16 15:00 580020099 IBF Falun - Jönköpings IK Guide Arena
2022-01-20 19:00 580020108 Nacka IBK - Täby FC IBK Ormingehallen
2022-01-20 19:00 580020110 Malmö FBC - IBK Lund Elit Baltiska Hallen A
2022-01-20 19:00 580020111 KAIS Mora IF - IBF Falun Idre Fjäll Arena
2022-01-21 18:30 580020112 Thorengruppen IBK - IK Sirius FBC Thoren Arena
2022-01-21 19:00 580020106 Endre IF - Jönköpings IK ICA Maxi Arena
2022-01-21 19:00 580020107 Karlstad IBF - Västerås Rönnby IBK Colorama Arena
2022-01-21 19:00 580020109 Pixbo Wallenstam IBK - Warberg IC Wallenstam Arena A
2022-01-23 12:00 580020115 IBK Lund Elit - Endre IF Lerbäckshallen A
2022-01-23 13:00 580020113 Jönköpings IK - Karlstad IBF Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-01-23 13:00 580020114 Västerås Rönnby IBK - Nacka IBK Mälarenergi Arena A
2022-01-23 13:00 580020117 Täby FC IBK - Thorengruppen IBK K-Rauta Arena
2022-01-23 13:00 580020118 IBF Falun - Pixbo Wallenstam IBK Guide Arena
2022-01-23 14:00 580020119 IK Sirius FBC - Malmö FBC IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-01-23 16:00 580020116 Warberg IC - KAIS Mora IF Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2022-01-29 13:30 580020121 Pixbo Wallenstam IBK - Täby FC IBK Wallenstam Arena A
2022-01-29 15:00 580020122 KAIS Mora IF - Jönköpings IK Idre Fjäll Arena
2022-01-29 16:00 580020125 IBK Lund Elit - Nacka IBK Lerbäckshallen A
2022-01-30 12:30 580020120 Endre IF - Karlstad IBF ICA Maxi Arena
2022-01-30 14:00 580020126 Thorengruppen IBK - Västerås Rönnby IBK Thoren Arena
2022-01-30 15:00 580020123 IBF Falun - Malmö FBC Guide Arena
2022-01-30 16:00 580020124 Warberg IC - IK Sirius FBC Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2022-02-12 13:00 580020133 Västerås Rönnby IBK - Warberg IC Mälarenergi Arena A
2022-02-12 14:00 580020131 Täby FC IBK - IBF Falun K-Rauta Arena
2022-02-12 14:30 580020127 Karlstad IBF - Pixbo Wallenstam IBK Colorama Arena
2022-02-12 16:00 580020128 Nacka IBK - KAIS Mora IF Ormingehallen
2022-02-12 16:00 580020129 Thorengruppen IBK - Malmö FBC Thoren Arena
2022-02-13 15:00 580020130 IK Sirius FBC - Endre IF IFU Arena A
2022-02-13 16:00 580020132 Jönköpings IK - IBK Lund Elit Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-02-18 18:30 580020134 Thorengruppen IBK - Nacka IBK Thoren Arena
2022-02-18 18:30 580020136 Pixbo Wallenstam IBK - IK Sirius FBC Wallenstam Arena A
2022-02-18 18:30 580020140 IBF Falun - IBK Lund Elit Guide Arena
2022-02-18 19:00 580020135 Warberg IC - Karlstad IBF Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2022-02-18 19:00 580020138 Malmö FBC - Västerås Rönnby IBK Baltiska Hallen A
2022-02-18 19:00 580020139 KAIS Mora IF - Endre IF Idre Fjäll Arena
2022-02-18 19:30 580020137 Täby FC IBK - Jönköpings IK K-Rauta Arena
2022-02-20 13:00 580020146 Västerås Rönnby IBK - KAIS Mora IF Mälarenergi Arena A
2022-02-20 13:00 580020147 IBF Falun - Endre IF Guide Arena
2022-02-20 14:30 580020141 Karlstad IBF - Thorengruppen IBK Colorama Arena
2022-02-20 15:00 580020145 Nacka IBK - Malmö FBC Ormingehallen
2022-02-20 16:00 580020142 IBK Lund Elit - Warberg IC Lerbäckshallen A
2022-02-20 16:00 580020143 IK Sirius FBC - Täby FC IBK IFU Arena A
2022-02-20 16:00 580020144 Jönköpings IK - Pixbo Wallenstam IBK Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-02-26 13:00 580020150 Malmö FBC - Jönköpings IK Baltiska Hallen A
2022-02-26 14:30 580020152 Karlstad IBF - IK Sirius FBC Colorama Arena
2022-02-26 15:00 580020148 Thorengruppen IBK - IBK Lund Elit Umeå Energi Arena
2022-02-26 15:00 580020153 IBF Falun - Västerås Rönnby IBK Guide Arena
2022-02-27 12:30 580020151 Pixbo Wallenstam IBK - Endre IF Wallenstam Arena A
2022-02-27 14:00 580020149 KAIS Mora IF - Täby FC IBK Idre Fjäll Arena
2022-02-27 16:00 580020154 Warberg IC - Nacka IBK Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2022-03-03 19:00 580020159 Warberg IC - Malmö FBC Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2022-03-03 19:30 580020158 IBK Lund Elit - Pixbo Wallenstam IBK Lerbäckshallen A
2022-03-04 18:30 580020161 IK Sirius FBC - KAIS Mora IF IFU Arena A
2022-03-04 19:00 580020155 Västerås Rönnby IBK - Endre IF Mälarenergi Arena A
2022-03-04 19:00 580020156 Jönköpings IK - Nacka IBK Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-03-04 19:00 580020160 IBF Falun - Thorengruppen IBK Guide Arena
2022-03-04 19:30 580020157 Täby FC IBK - Karlstad IBF K-Rauta Arena
2022-03-06 12:30 580020165 Endre IF - Warberg IC ICA Maxi Arena
2022-03-06 13:00 580020164 Malmö FBC - Täby FC IBK Baltiska Hallen A
2022-03-06 14:00 580020163 KAIS Mora IF - IBK Lund Elit Idre Fjäll Arena
2022-03-06 14:30 580020167 Karlstad IBF - IBF Falun Colorama Arena
2022-03-06 15:00 580020162 Pixbo Wallenstam IBK - Västerås Rönnby IBK Wallenstam Arena A
2022-03-06 15:00 580020166 Nacka IBK - IK Sirius FBC Ormingehallen
2022-03-06 16:00 580020168 Thorengruppen IBK - Jönköpings IK Thoren Arena
2022-03-12 13:00 580020173 KAIS Mora IF - Malmö FBC Idre Fjäll Arena
2022-03-12 14:00 580020169 Täby FC IBK - Endre IF K-Rauta Arena
2022-03-12 18:00 580020172 Jönköpings IK - IK Sirius FBC Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-03-13 13:00 580020170 Västerås Rönnby IBK - IBK Lund Elit Mälarenergi Arena A
2022-03-13 14:00 580020175 Karlstad IBF - Nacka IBK Colorama Arena
2022-03-13 15:00 580020171 Thorengruppen IBK - Pixbo Wallenstam IBK Thoren Arena
2022-03-13 15:00 580020174 IBF Falun - Warberg IC Guide Arena
2022-03-19 15:00 580020176 Endre IF - Thorengruppen IBK ICA Maxi Arena
2022-03-19 15:00 580020177 IBK Lund Elit - Täby FC IBK Lerbäckshallen A
2022-03-19 15:00 580020178 IK Sirius FBC - Västerås Rönnby IBK IFU Arena A
2022-03-19 15:00 580020179 Pixbo Wallenstam IBK - KAIS Mora IF Wallenstam Arena A
2022-03-19 15:00 580020180 Warberg IC - Jönköpings IK Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2022-03-19 15:00 580020181 Malmö FBC - Karlstad IBF Baltiska Hallen A
2022-03-19 15:00 580020182 Nacka IBK - IBF Falun Ormingehallen
Tabell
Plac. Lag S V O (SDV) F GM-IM D P
1. Thorengruppen IBK 10 10 0 (0) 0 102-37 65 30
2. Pixbo Wallenstam IBK 8 7 1 (1) 0 57-21 36 23
3. Västerås Rönnby IBK 9 5 2 (2) 2 58-44 14 19
4. Endre IF 9 5 1 (1) 3 48-36 12 17
5. Karlstad IBF 9 3 3 (2) 3 34-37 -3 14
6. IK Sirius FBC 9 4 1 (1) 4 32-37 -5 14
7. Warberg IC 10 4 2 (0) 4 30-58 -28 14
8. Malmö FBC 9 4 0 (0) 5 50-48 2 12
9. Täby FC IBK 9 2 5 (1) 2 35-47 -12 12
10. IBF Falun 9 3 1 (0) 5 49-59 -10 10
11. KAIS Mora IF 9 2 2 (1) 5 38-51 -13 9
12. Nacka IBK 9 2 1 (1) 6 23-43 -20 8
13. IBK Lund Elit 9 0 3 (1) 6 26-43 -17 4
14. Jönköpings IK 8 1 0 (0) 7 25-46 -21 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis