Flickor Röd Serie 3 (2020/21)

Gruppspel
Pantamera Flickor Röd Serie 3 Västra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-10-10 15:00 184400002 Säffle SK - Hertzöga BK 1 - 1 Alicia Frankert, Moa Svensson Tegnérhallen
2020-10-11 10:30 184400003 Dotteviks IF - Hultsberg/Björkås IBF 4 - 6 Towa Centerfjord, Malin Skeppstedt Strandhallen
2020-10-17 10:30 184400005 Hultsberg/Björkås IBF - Säffle SK 5 - 4 Lovis Lindquist, Andrea Mizser Colorama Arena
2020-10-18 11:00 184400004 Nordmarkens IBF - Dotteviks IF 4 - 8 Jimmy Svensson, Lars Room Årjängs Sporthall A
2020-10-18 11:30 184400006 Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling 1 4 - 2 Johan Ronge, Erik Nordenhäll Hultsbergshallen
2020-10-24 13:00 184400009 Dotteviks IF - Säffle SK 7 - 2 Towa Centerfjord, Malin Skeppstedt Strandhallen
2020-10-25 16:00 184400007 Nordmarkens IBF - Hertzöga BK 5 - 1 Jimmy Svensson, Bosse Andersson Årjängs Sporthall A
2020-11-07 13:00 184400010 Säffle SK - Nordmarkens IBF 4 - 3 Jozefine Westin, Adina Jansson Tegnérhallen
2020-11-07 15:00 184400011 Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling 1 5 - 1 Towa Centerfjord, Lars Room Strandhallen
2020-11-08 17:00 184400012 Hultsberg/Björkås IBF - Hertzöga BK 2 - 4 Cornelia Arnesson, Lovis Lindquist Stavdal Hyrcity Arena
Pantamera Flickor Röd Serie 3 Östra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-10-10 14:00 184401002 Karlskoga IBF - Munkfors IBK 0 - 5 Idris Hasan Mohamed, Sam Handberg Karlbergshallen A Karlskoga
2020-10-10 15:30 184401003 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hagfors IF Uddeholm 1 - 2 Jozefine Westin, Erik Nordenhäll Hammarö Arena B
2020-10-11 10:00 184401001 Karlstad IBF - GS 86 AIF 3 - 4 Jozefine Westin, Emil Persson Stavdal Hyrcity Arena
2020-10-17 12:00 184401004 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling 2 5 - 0 Rasmus Adolfsson-Dahl, Jonas Snäll Forshaga Sporthall
2020-10-17 13:00 184401006 Munkfors IBK - Karlstad IBF 4 - 3 Albin Äng, William Gustafsson Munkfors Arena
2020-10-18 16:00 184401005 Hagfors IF Uddeholm - Karlskoga IBF 2 - 1 Albin Äng, William Gustafsson Uddeholm Arena
2020-10-25 09:40 184401007 GS 86 AIF - Munkfors IBK 2 - 4 Emil Ahlström, Isac Lindell-Green Forshaga Sporthall
2020-10-25 15:30 184401008 Karlstad IBF - Hagfors IF Uddeholm 4 - 2 Mats Andersson, Kim Persson Stavdal Hyrcity Arena
2020-11-01 10:00 184401009 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlskoga IBF 5 - 0 Roger Schmidt, Jonathan Tollin Hammarö Arena
2020-11-08 11:30 184401011 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF 4 - 1 Albin Ronge, Clara Dagobert Hammarö Arena
2020-11-08 16:15 184401012 Hagfors IF Uddeholm - Munkfors IBK 4 - 7 Ali Husseini, Ahmad Alzain Uddeholm Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis