Pojkar Blå (2019/20)

Gruppspel
Pojkar Blå A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 11:45 168000004 Onyx IBS Oxelösund - Nykvarns IF , Sigge Maurer Ramdalens Sportcenter
2019-10-12 13:00 168000006 IFK Gnesta - Nykvarns IF Vit Leo Lindh, Ingela Hedlund Frejahallen
2019-10-12 13:30 168000003 Onyx IBS Svart - Strängnäs IBK Röd Martin Dalsgard, Anton Hänström Rosvalla B-hall
2019-10-13 10:00 168000008 Mesta IBK - Katrineholms IBF Svart Ida Stenman, Alva Ejdetjärn Stiga Sports Arena A1
2019-10-13 13:00 168000005 Järna SK - Katrineholms IBF Josef Johancsik, Kjell Rolin Hölö Allaktivitetshall
2019-12-21 12:30 168000001 Torshälla IBK - Malmköpings IBF Ludvig Carlsson, Albin Von Carlsburg Skjulstahallen A
2019-10-19 10:15 168000011 Nykvarns IF - Onyx IBS Orange Fredrik Licke, Petter Johansson Björkestahallen
2019-10-19 12:45 168000013 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Oxelösund Petter Johansson, Felix Ögren Björkestahallen
2019-10-19 16:45 168000012 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Svart Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Björkestahallen
2019-10-20 18:00 168000009 Malmköpings IBF - Trosa Edanö IBK Daniel Jävergren, Rickard Andersson Malmköpings Sporthall
2019-11-30 10:15 168000010 Strängnäs IBK Röd - Torshälla IBK Stefan Öberg, Karl-Gustav Bergström Thomas Arena
2019-12-01 14:00 168000014 Mesta IBK - Järna SK Göran Engfors, Jan Berg Vilsta Sporthall
2019-10-26 09:00 168000024 IFK Gnesta - Katrineholms IBF Vit Kjell Rolin, Josef Johancsik Frejahallen
2019-10-26 12:00 168000018 Malmköpings IBF - Strängnäs IBK Röd Linus Broberg, Albin Von Carlsburg Malmköpings Sporthall
2019-10-27 10:00 168000020 Katrineholms IBF - Onyx IBS Orange Felicia Rask, Julia Rask Duveholmshallen C
2019-10-27 10:00 168000023 Järna SK - Katrineholms IBF Svart Josef Johancsik, Kjell Rolin Hölö Allaktivitetshall
2019-10-27 10:30 168000019 Torshälla IBK - Nykvarns IF Svart Alva Ejdetjärn, Ida Stenman Skjulstahallen A
2019-10-27 10:30 168000022 Onyx IBS Oxelösund - Nykvarns IF Vit Magnus Appelkvist, Niclas Andersson Ramdalens Sportcenter
2019-10-27 10:45 168000021 Onyx IBS Svart - Mesta IBK Liam Bodingh, Oliwer Assarp - Karlenäs Rosvalla C-hall
2019-11-09 10:00 168000028 Mesta IBK - Torshälla IBK Ludvig Carlsson, Göran Engfors Skjulstahallen A
2019-11-09 10:30 168000030 Katrineholms IBF Svart - Onyx IBS Svart Molly Samuelsson, Mikael Samuelsson Duveholmshallen C
2019-11-09 12:00 168000031 Katrineholms IBF Vit - Onyx IBS Oxelösund Molly Samuelsson, Mikael Samuelsson Duveholmshallen C
2019-11-10 10:00 168000027 IFK Gnesta - Malmköpings IBF Oscar Gärling, Dennis Wagermark Frejahallen
2019-11-10 13:00 168000032 IFK Gnesta - Järna SK Oscar Gärling, Dennis Wagermark Frejahallen
2019-11-10 15:00 168000025 Strängnäs IBK Röd - Trosa Edanö IBK Michaela Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2019-11-16 09:45 168000039 Onyx IBS Svart - IFK Gnesta Michaela Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Rosvalla Arena
2019-11-16 10:15 168000033 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Ingela Hedlund, Kjell Rolin Hedebyhallen
2019-11-16 12:30 168000034 Strängnäs IBK Röd - Nykvarns IF Svart Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Thomas Arena
2019-11-16 15:00 168000038 Katrineholms IBF Svart - Onyx IBS Orange Daniel Jävergren, Rickard Andersson Duveholmshallen C
2019-11-17 10:00 168000036 Katrineholms IBF Vit - Malmköpings IBF Anton Carlsson, Karl-Gustav Bergström Duveholmshallen C
2019-11-17 10:30 168000037 Torshälla IBK - Mesta IBK Ludvig Carlsson, Göran Engfors Skjulstahallen A
2019-11-17 10:30 168000040 Onyx IBS Oxelösund - Järna SK Niclas Andersson, Admir Brkic Ramdalens Sportcenter
2019-11-23 10:15 168000043 Mesta IBK - Strängnäs IBK Röd Göran Engfors, Linus Broberg Skjulstahallen A
2019-11-23 10:30 168000048 Onyx IBS Oxelösund - Onyx IBS Svart Arne Brattehag, Sigge Maurer Ramdalens Sportcenter
2019-11-23 11:00 168000046 IFK Gnesta - Torshälla IBK Felicia Rask, Julia Rask Frejahallen
2019-11-23 12:30 168000047 Järna SK - Onyx IBS Orange Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2019-11-23 16:00 168000042 Katrineholms IBF Vit - Nykvarns IF Daniel Jävergren, Rickard Andersson Valla Sporthall
2019-11-24 09:45 168000041 Nykvarns IF Svart - Trosa Edanö IBK Petter Johansson, Fredrik Licke Björkestahallen
2019-11-24 10:30 168000045 Katrineholms IBF Svart - Malmköpings IBF Aarre Hietanen, Martin Dalsgard Valla Sporthall
2019-12-07 10:00 168000052 Strängnäs IBK Röd - Katrineholms IBF Svart Mikko Mäkelä, Karl-Gustav Bergström Thomas Arena
2019-12-07 12:00 168000049 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Orange Leo Lindh, Arne Brattehag Hedebyhallen
2019-12-07 12:00 168000054 Malmköpings IBF - IFK Gnesta Christian Johnsson, Fredrik Wernqvist Malmköpings Sporthall
2019-12-07 15:00 168000051 Nykvarns IF - Katrineholms IBF Daniel Edlund, Richard Himberg Björkestahallen
2019-12-08 11:30 168000055 Torshälla IBK - Onyx IBS Oxelösund Martin Dalsgard, Göran Karlsson Skjulstahallen A
2019-12-08 14:45 168000050 Nykvarns IF Svart - Mesta IBK Fredrik Licke, Mathias Lindvall Björkestahallen
2019-12-14 11:00 168000061 IFK Gnesta - Strängnäs IBK Röd Oscar Gärling, Dennis Wagermark Frejahallen
2019-12-14 11:45 168000058 Onyx IBS Svart - Nykvarns IF Vit Magnus Appelkvist, Kjell Rolin Ramdalens Sportcenter
2019-12-14 13:00 168000063 Onyx IBS Oxelösund - Malmköpings IBF Magnus Appelkvist, Kjell Rolin Ramdalens Sportcenter
2019-12-14 14:15 168000064 Onyx IBS Orange - Torshälla IBK Magnus Appelkvist, Kjell Rolin Ramdalens Sportcenter
2019-12-14 14:30 168000057 Mesta IBK - Trosa Edanö IBK Amanda Sigurbjörnsson, Ludvig Carlsson Skjulstahallen A
2019-12-15 11:30 168000059 Katrineholms IBF Svart - Nykvarns IF Svart Daniel Jävergren, Rickard Andersson Duveholmshallen A
2019-12-15 13:00 168000060 Katrineholms IBF Vit - Nykvarns IF Daniel Jävergren, Rickard Andersson Duveholmshallen A
2020-01-11 09:30 168000066 Mesta IBK - Katrineholms IBF Svart Göran Engfors, Jan Berg Stiga Sports Arena A1
2020-01-11 10:00 168000070 Strängnäs IBK Röd - Onyx IBS Oxelösund Göran Karlsson, Ingela Hedlund Karinslundshallen
2020-01-11 10:30 168000069 Nykvarns IF - Järna SK Petter Johansson, Kjell Rolin Björkestahallen
2020-01-11 12:00 168000065 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF Sigge Maurer, Leo Lindh Hedebyhallen
2020-01-11 12:00 168000072 Malmköpings IBF - Onyx IBS Orange Felicia Rask, Håkan Rask Malmköpings Sporthall
2020-01-12 13:00 168000067 Nykvarns IF Vit - Katrineholms IBF Vit Magnus Berg, Patrik Andersén Björkestahallen
2020-03-01 15:00 168000068 Torshälla IBK - IFK Gnesta Kevin Bergman, Göran Engfors Skjulstahallen A
2020-01-18 10:30 168000077 Onyx IBS Oxelösund - Nykvarns IF Svart Camilla Örnebro, Magnus Appelkvist Ramdalens Sportcenter
2020-01-18 10:45 168000078 Onyx IBS Svart - Nykvarns IF Arne Brattehag, Sigge Maurer Rosvalla Arena
2020-01-18 13:00 168000073 Katrineholms IBF Svart - Trosa Edanö IBK Daniel Jävergren, Rickard Andersson Valla Sporthall
2020-01-19 10:15 168000074 Katrineholms IBF - Mesta IBK Filip Broström, Göran Engfors Valla Sporthall
2020-01-19 13:15 168000075 Katrineholms IBF Vit - IFK Gnesta Filip Broström, Göran Engfors Valla Sporthall
2020-02-14 18:00 168000076 Järna SK - IFK Gnesta Josef Johancsik, Kjell Rolin Hölö Allaktivitetshall
2020-02-29 11:30 168000079 Onyx IBS Orange - Strängnäs IBK Röd Aarre Hietanen, Magnus Nordahl Rosvalla Arena
2020-01-25 10:00 168000084 Mesta IBK - Onyx IBS Oxelösund Kevin Bergman, Göran Karlsson Stiga Sports Arena A1
2020-01-25 10:00 168000088 Strängnäs IBK Röd - Malmköpings IBF Stefan Öberg, Astrid Levin Thomas Arena
2020-01-25 10:45 168000085 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Svart Fredrik Licke, Magnus Appelkvist Björkestahallen
2020-01-25 14:15 168000081 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF Vit Mikko Mäkelä, Viktor Taavitsainen Hedebyhallen
2020-01-26 08:30 168000083 Nykvarns IF Svart - Järna SK Petter Johansson, Astrid Levin Björkestahallen
2020-01-26 09:45 168000087 Nykvarns IF - Torshälla IBK Astrid Levin, Petter Johansson Björkestahallen
2020-01-26 11:00 168000082 Katrineholms IBF Svart - IFK Gnesta Daniel Jävergren, Rickard Andersson Duveholmshallen C
2020-02-01 10:30 168000089 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK Mats Jernmo, Robin Hynninen Gnesta Sporthall
2020-02-01 11:15 168000093 Onyx IBS Orange - Mesta IBK Jan Berg, Niclas Andersson Ramdalens Sportcenter
2020-02-01 12:30 168000090 Järna SK - Katrineholms IBF Vit Christer Avasjö, Ingela Hedlund Hölö Allaktivitetshall
2020-02-01 12:30 168000095 Malmköpings IBF - Nykvarns IF Daniel Jävergren, Rickard Andersson Malmköpings Sporthall
2020-02-02 10:00 168000091 Katrineholms IBF Svart - Onyx IBS Oxelösund Daniel Jävergren, Rickard Andersson Duveholmshallen C
2020-02-08 09:30 168000097 Trosa Edanö IBK - Järna SK Aarre Hietanen, Magnus Nordahl Hedebyhallen
2020-02-08 15:00 168000100 Onyx IBS Orange - Katrineholms IBF Svart Daniel Jävergren, Rickard Andersson Gripenskolan
2020-02-09 10:00 168000104 Nykvarns IF - Strängnäs IBK Röd Josef Johancsik, Kjell Rolin Björkestahallen
2020-02-09 10:15 168000101 Katrineholms IBF - Torshälla IBK Aarre Hietanen, Magnus Nordahl Valla Sporthall
2020-02-09 11:00 168000098 IFK Gnesta - Onyx IBS Oxelösund Jesper Asplund, Robin Hynninen Gnesta Sporthall
2020-02-09 11:15 168000102 Nykvarns IF Vit - Malmköpings IBF Kjell Rolin, Josef Johancsik Björkestahallen
2020-02-09 11:45 168000099 Katrineholms IBF Vit - Onyx IBS Svart Aarre Hietanen, Magnus Nordahl Valla Sporthall
2020-03-07 09:45 168000112 Nykvarns IF - IFK Gnesta Fredrik Licke, Stefan Öberg Björkestahallen
2020-03-07 11:45 168000106 Onyx IBS Svart - Järna SK Sigge Maurer, Arne Brattehag Rosvalla Arena
2020-03-07 13:00 168000105 Onyx IBS Oxelösund - Trosa Edanö IBK Magnus Appelkvist, Camilla Örnebro Ramdalens Sportcenter
2020-03-07 14:30 168000109 Malmköpings IBF - Katrineholms IBF Melwin Persson, Daniel Jävergren Malmköpings Sporthall
2020-03-07 14:30 168000111 Strängnäs IBK Röd - Katrineholms IBF Svart Mats Jernmo, Dennis Wagermark Thomas Arena
2020-03-08 09:00 168000108 Torshälla IBK - Katrineholms IBF Vit Albin Von Carlsburg, Ludvig Carlsson Skjulstahallen A
2020-03-08 14:30 168000107 Onyx IBS Orange - IFK Gnesta Emil Üksik Clausen, Niclas Andersson Rosvalla C-hall
2020-03-14 10:00 168000113 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Svart Hedebyhallen
2020-03-14 11:15 168000114 Onyx IBS Oxelösund - Onyx IBS Orange Ramdalens Sportcenter
2020-03-14 14:30 168000116 Malmköpings IBF - Katrineholms IBF Vit Malmköpings Sporthall
2020-03-15 11:30 168000115 Järna SK - Torshälla IBK Hölö Allaktivitetshall
2020-03-15 11:30 168000118 IFK Gnesta - Strängnäs IBK Röd Gnesta Sporthall
2020-03-15 16:15 168000119 Mesta IBK - Nykvarns IF Inst. Stiga Sports Arena A2
2020-03-21 12:00 168000123 Malmköpings IBF - Järna SK Malmköpings Sporthall
2020-03-21 13:45 168000126 Nykvarns IF - Katrineholms IBF Svart Björkestahallen
2020-03-22 10:30 168000122 Torshälla IBK - Onyx IBS Svart Skjulstahallen A
2020-03-22 11:45 168000128 Nykvarns IF Vit - Mesta IBK Björkestahallen
2020-03-22 12:30 168000121 Onyx IBS Orange - Trosa Edanö IBK Ramdalens Sportcenter
2020-03-22 13:30 168000125 Strängnäs IBK Röd - Katrineholms IBF Vit Karinslundshallen
2020-03-28 09:00 168000133 IFK Gnesta - Nykvarns IF Gnesta Sporthall
2020-03-28 10:00 168000129 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK Hedebyhallen
2020-03-28 11:45 168000136 Onyx IBS Orange - Mesta IBK Rosvalla Arena
2020-03-28 13:00 168000130 Onyx IBS Svart - Malmköpings IBF Rosvalla Arena
2020-03-28 14:00 168000132 Järna SK - Strängnäs IBK Röd Hölö Allaktivitetshall
2020-03-29 12:30 168000134 Katrineholms IBF Vit - Nykvarns IF Svart Duveholmshallen A
2020-03-29 14:00 168000135 Katrineholms IBF Svart - Nykvarns IF Vit Duveholmshallen A
Pojkar Blå B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 11:00 168005001 IFK Mariefred - Nykvarns IF Christian Engfors, Filip Broström Hammarens IP
2019-10-12 11:00 168005003 Onyx IBS Svart - Telge SIBK Anton Hänström, Martin Dalsgard Rosvalla B-hall
2019-10-12 12:15 168005002 Flens IBF - Onyx IBS Orange Aarre Hietanen, Arne Brattehag Hammarvallen
2019-10-13 10:00 168005008 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK Petter Johansson, Göran Karlsson Björkestahallen
2019-10-13 11:00 168005006 Pershagens SK - Strängnäs IBK Jonas Holm, Patrik Andersén Pershagens Sporthall
2019-10-13 11:30 168005007 Mesta IBK - Nykvarns IF Vit Alva Ejdetjärn, Ida Stenman Stiga Sports Arena A1
2019-10-19 09:00 168005015 Nykvarns IF Svart - Pershagens SK Petter Johansson, Felix Ögren Björkestahallen
2019-10-19 09:30 168005009 Katrineholms IBF - Torshälla IBK Felicia Rask, Julia Rask Duveholmshallen A
2019-10-19 11:30 168005010 Telge SIBK - IFK Mariefred Kjell Rolin, Josef Johancsik Västergård Arena A
2019-10-20 15:00 168005016 Nykvarns IF - Mesta IBK Henrik Dahlgren, Ingela Hedlund Björkestahallen
2019-10-20 16:15 168005014 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Svart Felix Ögren, Henrik Dahlgren Björkestahallen
2019-10-27 09:00 168005017 Torshälla IBK - Telge SIBK Alva Ejdetjärn, Ida Stenman Skjulstahallen A
2019-10-27 11:45 168005021 Onyx IBS Svart - Nykvarns IF Vit Magnus Appelkvist, Niclas Andersson Ramdalens Sportcenter
2019-10-27 12:00 168005020 Onyx IBS Orange - Strängnäs IBK Liam Bodingh, Oliwer Assarp - Karlenäs Rosvalla C-hall
2019-10-27 12:00 168005024 Pershagens SK - Mesta IBK Kjell Rolin, Josef Johancsik Pershagens Sporthall
2019-10-27 12:15 168005019 IFK Mariefred - Flens IBF Michaela Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Hammarens IP
2019-11-09 10:30 168005030 Nykvarns IF - Onyx IBS Svart Fredrik Licke, Petter Johansson Björkestahallen
2019-11-09 11:00 168005027 Flens IBF - Katrineholms IBF Aarre Hietanen, Karl-Gustav Bergström Hammarvallen
2019-11-09 12:00 168005025 Telge SIBK - Torshälla IBK Mats Jernmo, Dennis Wagermark Västergård Arena A
2019-11-10 09:00 168005028 Nykvarns IF Vit - IFK Mariefred Henrik Dahlgren, Felix Ögren Björkestahallen
2019-11-10 13:30 168005029 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Orange Petter Johansson, Fredrik Licke Björkestahallen
2019-11-10 13:45 168005032 Strängnäs IBK - Pershagens SK Michaela Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2019-11-16 11:00 168005038 Onyx IBS Orange - Mesta IBK Peter Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Rosvalla Arena
2019-11-16 11:15 168005035 Strängnäs IBK - Nykvarns IF Svart Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Thomas Arena
2019-11-16 13:30 168005039 Onyx IBS Svart - Pershagens SK Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Rosvalla Arena
2019-11-16 15:00 168005036 Katrineholms IBF - Nykvarns IF Vit Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Duveholmshallen A
2019-11-17 12:00 168005037 IFK Mariefred - Nykvarns IF Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Hammarens IP
2020-01-19 13:45 168005034 Telge SIBK - Flens IBF Josef Johancsik, Kjell Rolin Västergård Arena A
2019-11-23 11:30 168005047 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Orange Felix Ögren, Henrik Dahlgren Björkestahallen
2019-11-24 08:15 168005043 Nykvarns IF Vit - Telge SIBK Fredrik Licke, Petter Johansson Björkestahallen
2019-11-24 10:15 168005046 Pershagens SK - IFK Mariefred Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Pershagens Sporthall
2019-11-24 11:00 168005041 Flens IBF - Torshälla IBK , Rickard Andersson Hammarvallen
2019-11-24 17:15 168005045 Nykvarns IF - Mesta IBK Fredrik Licke, Henrik Dahlgren Björkestahallen
2019-12-07 13:30 168005054 Mesta IBK - Pershagens SK Adam Mejenqvist, Kevin Bergman Skjulstahallen A
2019-12-07 13:30 168005056 Onyx IBS Svart - Strängnäs IBK Magnus Appelkvist, Dennis Wagermark Rosvalla Arena
2019-12-08 12:00 168005050 Flens IBF - Nykvarns IF Vit Peter Sigurbjörnsson, Rickard Andersson Hammarvallen
2019-12-08 15:15 168005052 Telge SIBK - Nykvarns IF Daniel Karlsson, Erik Nyman Västergård Arena A
2019-12-15 11:00 168005061 Pershagens SK - Telge SIBK Kjell Rolin, Josef Johancsik Pershagens Sporthall
2019-12-21 10:30 168005057 Nykvarns IF Vit - Torshälla IBK Peter Sigurbjörnsson, Petter Johansson Björkestahallen
2019-12-22 09:15 168005058 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Peter Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Björkestahallen
2019-12-22 11:45 168005059 Nykvarns IF - Flens IBF Peter Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Björkestahallen
2020-01-11 11:00 168005068 Flens IBF - Nykvarns IF Aarre Hietanen, Karl-Gustav Bergström Hammarvallen
2020-01-11 11:00 168005072 IFK Mariefred - Onyx IBS Orange Peter Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Hammarens IP
2020-01-12 08:45 168005066 Nykvarns IF Vit - Pershagens SK Mats Hällgren, Kjell Rolin Björkestahallen
2020-01-12 09:00 168005065 Torshälla IBK - Nykvarns IF Svart Göran Engfors, Jan Berg Skjulstahallen A
2020-01-18 11:00 168005080 IFK Mariefred - Strängnäs IBK Peter Sigurbjörnsson, Josef Johancsik Hammarens IP
2020-01-18 11:45 168005079 Onyx IBS Orange - Telge SIBK Magnus Appelkvist, Camilla Örnebro Ramdalens Sportcenter
2020-01-18 16:30 168005074 Mesta IBK - Nykvarns IF Svart Casper Larsson, Adam Mejenqvist Skjulstahallen A
2020-01-19 09:00 168005075 Nykvarns IF Vit - Pershagens SK Petter Johansson, Peter Sigurbjörnsson Björkestahallen
2020-01-19 12:00 168005073 Nykvarns IF - Torshälla IBK Petter Johansson, Peter Sigurbjörnsson Björkestahallen
2020-01-22 18:30 168005082 Pershagens SK - Nykvarns IF Kjell Rolin, Ingela Hedlund Pershagens Sporthall
2020-01-25 11:15 168005085 Strängnäs IBK - Onyx IBS Svart Astrid Levin, Stefan Öberg Thomas Arena
2020-01-26 09:00 168005081 Torshälla IBK - Mesta IBK Ludvig Carlsson, Albin Von Carlsburg Skjulstahallen A
2020-01-26 11:00 168005086 Flens IBF - Onyx IBS Orange Aarre Hietanen, Karl-Gustav Bergström Hammarvallen
2020-01-26 11:00 168005088 Telge SIBK - Katrineholms IBF Josef Johancsik, Kjell Rolin Västergård Arena A
2020-02-01 10:00 168005092 Onyx IBS Svart - Nykvarns IF Svart Niclas Andersson, Jan Berg Ramdalens Sportcenter
2020-02-01 11:00 168005090 Flens IBF - Mesta IBK Daniel Jävergren, Rickard Andersson Hammarvallen
2020-02-01 12:30 168005093 Onyx IBS Orange - Nykvarns IF Vit Camilla Örnebro, Niclas Andersson Ramdalens Sportcenter
2020-02-02 11:30 168005095 Katrineholms IBF - Strängnäs IBK Daniel Jävergren, Carl Rosenkvist Duveholmshallen C
2020-02-02 15:30 168005089 Torshälla IBK - IFK Mariefred Kevin Bergman, Göran Engfors Skjulstahallen A
2020-02-08 10:00 168005101 Nykvarns IF Svart - IFK Mariefred Fredrik Licke, Petter Johansson Björkestahallen
2020-02-08 10:15 168005099 Mesta IBK - Onyx IBS Svart Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Skjulstahallen A
2020-02-08 16:15 168005100 Onyx IBS Orange - Nykvarns IF Daniel Jävergren, Rickard Andersson Gripenskolan
2020-02-09 09:00 168005097 Torshälla IBK - Nykvarns IF Vit Albin Von Carlsburg, Linus Broberg Skjulstahallen A
2020-02-09 14:45 168005102 Strängnäs IBK - Flens IBF Michaela Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2020-03-07 08:30 168005111 Nykvarns IF - Strängnäs IBK Fredrik Licke, Stefan Öberg Björkestahallen
2020-03-07 10:30 168005109 Onyx IBS Svart - Nykvarns IF Svart Liam Bodingh, Oliwer Assarp - Karlenäs Rosvalla Arena
2020-03-07 13:00 168005107 Onyx IBS Orange - Pershagens SK Mattias Lönnborg, Stefan Öberg Rosvalla Arena
2020-03-07 14:45 168005108 IFK Mariefred - Mesta IBK Kjell Rolin, Ingela Hedlund Hammarens IP
2020-03-08 13:00 168005110 Telge SIBK - Nykvarns IF Vit Kjell Rolin, Josef Johancsik Västergård Arena A
2020-03-14 10:00 168005115 Pershagens SK - IFK Mariefred Pershagens Sporthall
2020-03-14 10:00 168005120 Strängnäs IBK - Flens IBF Thomas Arena
2020-03-15 09:00 168005118 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Björkestahallen
2020-03-15 14:00 168005113 Torshälla IBK - Onyx IBS Svart Skjulstahallen A
2020-03-15 17:45 168005116 Mesta IBK - Katrineholms IBF Stiga Sports Arena A2
2020-03-21 11:00 168005122 IFK Mariefred - Onyx IBS Svart Hammarens IP
2020-03-21 11:00 168005127 Flens IBF - Nykvarns IF Svart Hammarvallen
2020-03-22 11:15 168005121 Onyx IBS Orange - Torshälla IBK Ramdalens Sportcenter
2020-03-22 12:00 168005125 Telge SIBK - Mesta IBK Västergård Arena A
2020-03-22 14:45 168005128 Strängnäs IBK - Nykvarns IF Vit Karinslundshallen
2020-03-28 09:45 168005135 Nykvarns IF - Strängnäs IBK Björkestahallen
2020-03-28 10:30 168005130 Onyx IBS Svart - Katrineholms IBF Rosvalla Arena
2020-03-28 16:30 168005134 Mesta IBK - Flens IBF Skjulstahallen A
2020-03-29 10:00 168005136 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Orange Björkestahallen
2020-03-29 14:00 168005129 Torshälla IBK - IFK Mariefred Skjulstahallen A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis