Pantamera Pojkar Röd 4 (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Röd 4 Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 14:30 072500003 Warberg IBF P 06 Mörkblå - Sandö IBK P 04/06* 9 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2019-10-13 13:00 072500002 Veddige IBK P 06 - Åsa IF P 06 5 - 7 , Viktoria Wallström Vidhögehallen
2019-11-09 13:30 072500004 Warberg IBF P 07 - Onsala IBK P 06 Svart 0 - 5 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2019-10-14 18:15 072500010 Warberg IBF P 07 - Tofta GIF P 05/06* 7 - 4 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2019-10-15 18:30 072500006 Åsa IF P 06 - Särö IBK P 06 2 - 3 Åsa Idrottshall
2019-12-14 14:30 072500008 Onsala IBK P 06 Svart - Veddige IBK P 06 4 - 5 Viktoria Wallström, Anna Thyrman Rydets Idrottshall
072500015 Warberg IBF P 06 Mörkblå - Warberg IBF P 07
2019-10-19 12:30 072500014 Veddige IBK P 06 - Tofta GIF P 05/06* 3 - 13 Vidhögehallen
2019-10-20 13:15 072500011 Särö IBK P 06 - Sandö IBK P 04/06* 3 - 3 Kullavikshallen
2019-10-20 13:30 072500012 Åsa IF P 06 - Onsala IBK P 06 Svart 2 - 3 Åsa Idrottshall
2019-10-26 15:30 072500016 Onsala IBK P 06 Svart - Särö IBK P 06 0 - 5 Melvin Rapp, Anna Spangenberg Presse Idrottshall
2019-10-27 18:30 072500018 Tofta GIF P 05/06* - Åsa IF P 06 4 - 7 Tresteget
2019-12-06 19:00 072500020 Veddige IBK P 06 - Warberg IBF P 06 Mörkblå 1 - 6 Vidhögehallen
2019-11-02 11:00 072500022 Onsala IBK P 06 Svart - Tofta GIF P 05/06* 9 - 3 Anna Spangenberg, Jesper Wallström Presse Idrottshall
2019-11-03 14:30 072500023 Sandö IBK P 04/06* - Warberg IBF P 07 6 - 6 Christopher McGillivray, Samuel Nordin Vallda Idrottshall
2019-11-03 16:00 072500024 Åsa IF P 06 - Warberg IBF P 06 Mörkblå 4 - 2 Åsa Idrottshall
2019-11-09 12:00 072500028 Warberg IBF P 06 Mörkblå - Onsala IBK P 06 Svart 4 - 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2019-11-09 14:00 072500029 Veddige IBK P 06 - Sandö IBK P 04/06* 8 - 1 Victor Strömberg Vidhögehallen
2019-11-10 18:30 072500026 Tofta GIF P 05/06* - Särö IBK P 06 3 - 5 , Jan Svensson Tresteget
2019-11-24 13:15 072500031 Särö IBK P 06 - Warberg IBF P 07 5 - 3 Kullavikshallen
2019-11-24 15:30 072500035 Sandö IBK P 04/06* - Åsa IF P 06 1 - 15 Oscar Johansson, Samuel Augustsson Vallda Idrottshall
2019-11-24 18:30 072500032 Tofta GIF P 05/06* - Warberg IBF P 06 Mörkblå 5 - 7 Tresteget
2019-11-30 12:00 072500036 Warberg IBF P 06 Mörkblå - Särö IBK P 06 1 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2019-11-30 12:30 072500037 Veddige IBK P 06 - Warberg IBF P 07 6 - 5 Vidhögehallen
2019-12-01 12:30 072500040 Sandö IBK P 04/06* - Onsala IBK P 06 Svart 6 - 2 Linus Karlsson, William Mcgillivray Vallda Idrottshall
2019-12-15 10:30 072500041 Särö IBK P 06 - Veddige IBK P 06 2 - 3 Kullavikshallen
2019-12-15 11:30 072500043 Warberg IBF P 07 - Åsa IF P 06 1 - 7 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2019-12-15 18:30 072500044 Tofta GIF P 05/06* - Sandö IBK P 04/06* 8 - 0 Tresteget
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Särö IBK P 06 7 5 1 1 25-15 10 16
2. Åsa IF P 06 7 5 0 2 44-19 25 15
3. Warberg IBF P 06 Mörkblå 6 4 0 2 29-16 13 12
4. Veddige IBK P 06 7 4 0 3 31-38 -7 12
5. Onsala IBK P 06 Svart 7 3 0 4 25-25 0 9
6. Tofta GIF P 05/ 06* 7 2 0 5 40-38 2 6
7. Sandö IBK P 04/ 06* 7 1 2 4 19-51 -32 5
8. Warberg IBF P 07 6 1 1 4 22-33 -11 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 4 Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 09:15 072501003 Onsala IBK P 06 Rosa - Träslövsläge IF P 06/07 6 - 4 Jesper Wallström, Sonja Johansson Presse Idrottshall
2019-10-12 14:30 072501002 Tvååkers IBK P 05/06* - Glommens IF P05/07* 9 - 6 , Robin Redlund Tvååkers Idrottshall
2019-10-13 11:45 072501005 Kustens IF P 06 - Vinbergs IBS P 06/07 7 - 1 Haverdalshallen
2019-10-13 11:50 072501004 Varla IBK P 06 - Warberg IBF P 06 Svart 6 - 0 Fjärås Idrottshall
2019-10-16 18:15 072501008 Warberg IBF P 06 Svart - Tvååkers IBK P 05/06* 9 - 5 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2019-10-16 18:30 072501010 Varla IBK P 06 - Kustens IF P 06 0 - 1 Fjärås Idrottshall
2019-10-17 17:45 072501009 Vinbergs IBS P 06/07 - Onsala IBK P 06 Rosa 10 - 1 Jacob Käki, Robin Redlund Vinbergs Idrottshall
2019-10-22 17:45 072501006 Glommens IF P05/07* - Eldsberga IBK P 05/07 4 - 8 , Jacob Käki Skogstorps Idrottshall
2019-10-19 11:00 072501011 Eldsberga IBK P 05/07 - Träslövsläge IF P 06/07 0 - 8 Anton Hagman, Simon Brekell Eldsbergahallen
2019-10-19 12:00 072501012 Glommens IF P05/07* - Warberg IBF P 06 Svart 3 - 12 , Robin Andersen Skogstorps Idrottshall
2019-10-19 14:30 072501014 Tvååkers IBK P 05/06* - Kustens IF P 06 3 - 7 Erik Caverö, Robin Andersen Tvååkers Idrottshall
2019-10-19 17:00 072501015 Onsala IBK P 06 Rosa - Varla IBK P 06 5 - 2 Jesper Hede, Melvin Rapp Presse Idrottshall
2019-10-25 18:30 072501020 Tvååkers IBK P 05/06* - Onsala IBK P 06 Rosa 4 - 4 , Christoffer Söderström Tvååkers Idrottshall
2019-10-26 09:30 072501016 Warberg IBF P 06 Svart - Eldsberga IBK P 05/07 12 - 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2019-10-26 12:00 072501017 Vinbergs IBS P 06/07 - Träslövsläge IF P 06/07 5 - 4 Jacob Käki, Robin Redlund Vinbergs Idrottshall
2019-10-27 13:00 072501018 Kustens IF P 06 - Glommens IF P05/07* 7 - 4 , Simon Brekell Haverdalshallen
2019-11-01 18:15 072501023 Träslövsläge IF P 06/07 - Varla IBK P 06 8 - 3 Jan Svensson Ankarhallen
2019-11-03 10:00 072501022 Warberg IBF P 06 Svart - Kustens IF P 06 3 - 4 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2019-11-03 12:00 072501024 Glommens IF P05/07* - Onsala IBK P 06 Rosa 3 - 18 Jacob Käki Skogstorps Idrottshall
2019-11-05 18:45 072501021 Eldsberga IBK P 05/07 - Vinbergs IBS P 06/07 2 - 3 , Petter Åkesson Eldsbergahallen
2019-11-08 17:30 072501029 Tvååkers IBK P 05/06* - Träslövsläge IF P 06/07 2 - 8 Tvååkers Idrottshall
2019-11-08 18:45 072501028 Onsala IBK P 06 Rosa - Warberg IBF P 06 Svart 6 - 3 Melvin Rapp, Jesper Hede Rydets Idrottshall
2019-11-10 15:00 072501027 Varla IBK P 06 - Vinbergs IBS P 06/07 2 - 10 Christer Arntzen, Joakim Jögi Fjärås Idrottshall
2019-11-10 17:00 072501026 Kustens IF P 06 - Eldsberga IBK P 05/07 8 - 2 Haverdalshallen
2019-11-23 11:00 072501031 Eldsberga IBK P 05/07 - Varla IBK P 06 1 - 9 Emil Gunnarsson Eldsbergahallen
2019-11-23 12:00 072501033 Vinbergs IBS P 06/07 - Tvååkers IBK P 05/06* 12 - 3 Jacob Käki, Marcus Johansson Vinbergs Idrottshall
2019-11-23 14:45 072501035 Träslövsläge IF P 06/07 - Glommens IF P05/07* 12 - 1 Ankarhallen
2019-11-24 14:45 072501032 Kustens IF P 06 - Onsala IBK P 06 Rosa 4 - 4 Simon Brekell Haverdalshallen
2019-11-29 18:15 072501040 Träslövsläge IF P 06/07 - Warberg IBF P 06 Svart 9 - 3 Ankarhallen
2019-11-30 12:00 072501037 Tvååkers IBK P 05/06* - Varla IBK P 06 1 - 9 Tvååkers Idrottshall
2019-12-01 10:30 072501039 Glommens IF P05/07* - Vinbergs IBS P 06/07 1 - 10 Jacob Käki Skogstorps Idrottshall
2019-12-20 18:45 072501036 Onsala IBK P 06 Rosa - Eldsberga IBK P 05/07 WO (5 - 0) Rydets Idrottshall
2019-12-13 19:00 072501041 Eldsberga IBK P 05/07 - Tvååkers IBK P 05/06* 16 - 1 Petter Åkesson Eldsbergahallen
2019-12-14 12:00 072501045 Vinbergs IBS P 06/07 - Warberg IBF P 06 Svart 7 - 4 Jacob Käki, Marcus Gustafsson Vinbergs Idrottshall
2019-12-15 13:30 072501044 Kustens IF P 06 - Träslövsläge IF P 06/07 4 - 4 Simon Brekell Haverdalshallen
2019-12-15 15:00 072501043 Varla IBK P 06 - Glommens IF P05/07* 8 - 1 Sebastian Sannerholm Fjärås Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Vinbergs IBS P 06/ 07 8 7 0 1 58-24 34 21
2. Kustens IF P 06 8 6 2 0 42-21 21 20
3. Onsala IBK P 06 Rosa 8 5 2 1 49-30 19 17
4. Träslövsläge IF P 06/ 07 8 5 1 2 57-24 33 16
5. Varla IBK P 06 8 4 0 4 39-27 12 12
6. Warberg IBF P 06 Svart 8 3 0 5 46-42 4 9
7. Eldsberga IBK P 05/ 07 8 2 0 6 31-50 -19 6
8. Tvååkers IBK P 05/ 06* 8 1 1 6 28-71 -43 4
9. Glommens IF P05/ 07* 8 0 0 8 23-84 -61 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 4:1 Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-18 12:30 072503002 Varla IBK P 06 - Onsala IBK P 06 Rosa 4 - 1 , Marcus Orrhult Fjärås Idrottshall
2020-01-19 12:30 072503003 Warberg IBF P 06 Svart - Veddige IBK P 06 6 - 5 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2020-01-19 16:30 072503001 Träslövsläge IF P 06/07 - Åsa IF P 06 1 - 0 Ankarhallen
2020-01-25 14:00 072503004 Onsala IBK P 06 Rosa - Träslövsläge IF P 06/07 6 - 4 Ida Essung, Melvin Rapp Presse Idrottshall
2020-01-26 17:15 072503006 Warberg IBF P 06 Svart - Varla IBK P 06 1 - 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2020-01-27 18:30 072503005 Veddige IBK P 06 - Åsa IF P 06 1 - 2 Vidhögehallen
2020-01-31 18:45 072503008 Onsala IBK P 06 Rosa - Warberg IBF P 06 Svart 5 - 0 Anna Spangenberg, Therese Högberg Rydets Idrottshall
2020-02-01 17:00 072503007 Träslövsläge IF P 06/07 - Veddige IBK P 06 4 - 2 Ankarhallen
2020-02-02 17:45 072503009 Åsa IF P 06 - Varla IBK P 06 9 - 4 Åsa Idrottshall
2020-02-09 13:30 072503012 Åsa IF P 06 - Onsala IBK P 06 Rosa 6 - 5 Åsa Idrottshall
2020-02-09 17:30 072503010 Warberg IBF P 06 Svart - Träslövsläge IF P 06/07 4 - 9 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2020-02-10 18:30 072503011 Varla IBK P 06 - Veddige IBK P 06 3 - 3 , Marcus Orrhult Fjärås Idrottshall
2020-02-15 10:00 072503014 Warberg IBF P 06 Svart - Åsa IF P 06 6 - 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2020-02-16 10:30 072503015 Veddige IBK P 06 - Onsala IBK P 06 Rosa 3 - 7 Vidhögehallen
2020-03-03 18:30 072503013 Träslövsläge IF P 06/07 - Varla IBK P 06 5 - 2 Ankarhallen
072503016 Åsa IF P 06 - Träslövsläge IF P 06/07
2020-02-29 12:30 072503017 Onsala IBK P 06 Rosa - Varla IBK P 06 4 - 5 Tilde Hermansson, Disa Öhman Rydets Idrottshall
2020-03-01 14:00 072503018 Veddige IBK P 06 - Warberg IBF P 06 Svart 1 - 9 Vidhögehallen
2020-03-06 18:15 072503019 Träslövsläge IF P 06/07 - Onsala IBK P 06 Rosa 1 - 2 Ankarhallen
2020-03-08 13:20 072503021 Varla IBK P 06 - Warberg IBF P 06 Svart 3 - 10 Fjärås Idrottshall
2020-03-08 13:30 072503020 Åsa IF P 06 - Veddige IBK P 06 5 - 3 Åsa Idrottshall
072503022 Veddige IBK P 06 - Träslövsläge IF P 06/07 Inst.
072503023 Warberg IBF P 06 Svart - Onsala IBK P 06 Rosa Inst.
072503024 Varla IBK P 06 - Åsa IF P 06 Inst.
072503026 Veddige IBK P 06 - Varla IBK P 06 Inst.
072503027 Onsala IBK P 06 Rosa - Åsa IF P 06 Inst.
2020-02-29 13:30 072503025 Träslövsläge IF P 06/07 - Warberg IBF P 06 Svart 8 - 3 Ankarhallen
072503028 Varla IBK P 06 - Träslövsläge IF P 06/07 Inst.
072503029 Åsa IF P 06 - Warberg IBF P 06 Svart Inst.
072503030 Onsala IBK P 06 Rosa - Veddige IBK P 06 Inst.
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Träslövsläge IF P 06/ 07 7 5 0 2 32-19 13 15
2. Onsala IBK P 06 Rosa 7 4 0 3 30-23 7 12
3. Warberg IBF P 06 Svart 8 4 0 4 39-35 4 12
4. Åsa IF P 06 6 4 0 2 24-20 4 12
5. Varla IBK P 06 7 3 1 3 23-33 -10 10
6. Veddige IBK P 06 7 0 1 6 18-36 -18 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 4:2 Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-17 19:00 072502003 Eldsberga IBK P 05/07 - Onsala IBK P 07 8 - 4 , Emil Gunnarsson Eldsbergahallen
2020-01-18 12:45 072502004 Warberg IBF P 07 - Tofta GIF P 05/06* 5 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2020-01-19 16:00 072502002 Glommens IF P05/07* - Sandö IBK P 04/06* 5 - 6 , Jacob Käki Skogstorps Idrottshall
2020-01-19 18:00 072502005 Tvååkers IBK P 05/06* - Warberg IBF P 07 Svart 2 - 6 Tvååkers Idrottshall
2020-01-25 09:30 072502010 Warberg IBF P 07 - Tvååkers IBK P 05/06* 8 - 5 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2020-01-25 17:00 072502006 Sandö IBK P 04/06* - Onsala IBK P 06 Svart 1 - 11 Linus Karlsson, Samuel Augustsson Vallda Idrottshall
2020-01-26 16:15 072502009 Warberg IBF P 07 Svart - Eldsberga IBK P 05/07 8 - 5 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2020-01-26 18:30 072502008 Tofta GIF P 05/06* - Glommens IF P05/07* 18 - 1 Tresteget
2020-01-29 17:30 072502011 Onsala IBK P 06 Svart - Onsala IBK P 07 7 - 3 Melvin Rapp, Jesper Hede Rydets Idrottshall
2020-01-30 18:00 072502014 Glommens IF P05/07* - Tvååkers IBK P 05/06* 3 - 7 Skogstorps Idrottshall
2020-01-31 18:00 072502012 Sandö IBK P 04/06* - Tofta GIF P 05/06* 3 - 10 Christopher McGillivray, Oscar Johansson Vallda Idrottshall
2020-01-31 19:00 072502015 Eldsberga IBK P 05/07 - Warberg IBF P 07 3 - 10 Emil Gunnarsson, Kristian Ilin Eldsbergahallen
2020-02-02 14:00 072502017 Warberg IBF P 07 Svart - Onsala IBK P 07 5 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2020-02-08 15:00 072502018 Tvååkers IBK P 05/06* - Sandö IBK P 04/06* 8 - 3 Tvååkers Idrottshall
2020-02-08 15:00 072502020 Glommens IF P05/07* - Eldsberga IBK P 05/07 3 - 8 Skogstorps Idrottshall
2020-02-09 18:30 072502016 Tofta GIF P 05/06* - Onsala IBK P 06 Svart 8 - 10 Tresteget
2020-02-15 12:30 072502021 Onsala IBK P 06 Svart - Warberg IBF P 07 Svart 4 - 4 Peter Särnhav, Ida Essung Presse Idrottshall
2020-02-23 18:30 072502022 Tofta GIF P 05/06* - Tvååkers IBK P 05/06* 6 - 3 Tresteget
2020-02-29 14:00 072502023 Onsala IBK P 07 - Warberg IBF P 07 12 - 2 Anna Spangenberg, Ida Essung Rydets Idrottshall
2020-02-29 14:30 072502024 Sandö IBK P 04/06* - Eldsberga IBK P 05/07 1 - 13 Ej offentliggjord, Linus Karlsson Vallda Idrottshall
2020-02-25 18:30 072502027 Warberg IBF P 07 - Warberg IBF P 07 Svart 5 - 6 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2020-02-25 19:00 072502028 Eldsberga IBK P 05/07 - Tofta GIF P 05/06* 0 - 12 Kristian Ilin Eldsbergahallen
2020-03-01 16:30 072502026 Tvååkers IBK P 05/06* - Onsala IBK P 06 Svart 3 - 5 Tvååkers Idrottshall
2020-03-01 17:00 072502029 Glommens IF P05/07* - Onsala IBK P 07 0 - 8 Skogstorps Idrottshall
2020-02-11 19:00 072502032 Tvååkers IBK P 05/06* - Eldsberga IBK P 05/07 5 - 4 Tvååkers Idrottshall
2020-03-03 18:30 072502035 Onsala IBK P 07 - Sandö IBK P 04/06* 8 - 3 Jesper Hede, Melvin Rapp Rydets Idrottshall
2020-03-07 15:15 072502033 Warberg IBF P 07 Svart - Glommens IF P05/07* 16 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2020-03-08 18:30 072502031 Onsala IBK P 06 Svart - Warberg IBF P 07 6 - 6 Ida Essung, Viktoria Wallström Rydets Idrottshall
072502036 Eldsberga IBK P 05/07 - Onsala IBK P 06 Svart 3 - 4
072502039 Sandö IBK P 04/06* - Warberg IBF P 07 Svart Inst.
072502040 Onsala IBK P 07 - Tofta GIF P 05/06* Inst.
2020-03-12 18:00 072502037 Glommens IF P05/07* - Warberg IBF P 07 3 - 13 Skogstorps Idrottshall
072502041 Onsala IBK P 06 Svart - Glommens IF P05/07* Inst.
072502043 Warberg IBF P 07 - Sandö IBK P 04/06* Inst.
072502044 Tvååkers IBK P 05/06* - Onsala IBK P 07 Inst.
072502045 Warberg IBF P 07 Svart - Tofta GIF P 05/06* Inst.
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Onsala IBK P 06 Svart 7 5 2 0 47-28 19 17
2. Warberg IBF P 07 Svart 6 5 1 0 45-20 25 16
3. Warberg IBF P 07 7 4 1 2 49-37 12 13
4. Tofta GIF P 05/ 06* 6 4 0 2 56-22 34 12
5. Onsala IBK P 07 6 3 0 3 37-25 12 9
6. Tvååkers IBK P 05/ 06* 7 3 0 4 33-35 -2 9
7. Eldsberga IBK P 05/ 07 8 3 0 5 44-47 -3 9
8. Sandö IBK P 04/ 06* 6 1 0 5 17-55 -38 3
9. Glommens IF P05/ 07* 7 0 0 7 17-76 -59 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis