Blånivå Pojk Höst 21 (2019/20)

Gruppspel
Newbody Pojk Serie A VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
066000005 IBK Kungälv P08 M - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Munkegärdehallen
2020-01-11 13:30 066000009 Lindås Rasta IBK P08 1 - IK Zenith P08 Grön 0 - 0 Anton Pålsson, Elliot Södergren Askims Sporthall
2020-01-11 18:30 066000003 FBC Lerum P07/08 Svart - Floda IBK P08 Röd Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2020-01-12 09:00 066000001 Lindome IBK P08 Grön - Eken IBK P08 0 - 0 Linus Berthou, Hugo Jäderholm Streteredsskolan
2020-01-12 10:00 066000006 Landvetter IBK P09 blå - Partille IBS P08 Svart 2 - 4 Cheri Lundberg-Davidson, Ella Odengård Pinntorps Idrottshall
2020-01-12 10:30 066000007 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Lindås Rasta IBK P08 3 0 - 0 Ebba Wangerås, Malin Broström Wallenstam Arena A
2020-01-12 11:10 066000004 IBK Göteborg P08 - Mölndals IBF P08 3 - 3 Kalle Adolfsson, Lukas Jagers Torpahallen
2020-01-12 11:10 066000008 Partille IBS P08 Vit - IK Zenith P08 Vit 8 - 0 Saga-Maja Andersson, Tobias Undeland Qvisthallen
2020-01-18 09:00 066000012 Mölndals IBF P08 - Lindome IBK P08 Lila 0 - 0 Isak Lundström, Simon Hulten Katrinebergshallen
2020-01-18 10:00 066000014 Partille IBS P08 Svart - IBK Göteborg P08 6 - 0 Ludvig Friberg, Emrik Hammarstedt Qvisthallen
2020-01-18 15:40 066000015 Lindås Rasta IBK P08 3 - IBK Kungälv P08 M 0 - 0 Daniel Kalentun, Filip Mattsson Askims Sporthall
2020-01-18 16:30 066000018 Lindås Rasta IBK P08 1 - Partille IBS P08 Vit 5 - 4 Tomas Levin, Unsal Yucel Salming Arena
2020-01-19 08:45 066000013 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - FBC Lerum P07/08 Svart 0 - 0 Malin Broström, Ebba Wangerås Wallenstam Arena A
2020-01-19 09:00 066000017 IK Zenith P08 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå 0 - 0 Albin Durvik, Oscar Hjort Björlanda Idrottshall
2020-01-19 10:00 066000016 IK Zenith P08 Vit - Landvetter IBK P09 blå 0 - 0 Albin Durvik, Oscar Hjort Björlanda Idrottshall
2020-01-19 11:10 066000011 Floda IBK P08 Röd - Eken IBK P08 16 - 1 Elin Johansson, Sanna Söderqvist Alléhallen
2020-01-25 10:00 066000019 Lindome IBK P08 Grön - Floda IBK P08 Röd 0 - 0 Emma Kjellander, Nicole Sartipy Almåshallen A
2020-01-25 12:00 066000021 Eken IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 0 - 0 Elin Blume, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2020-01-25 12:00 066000026 Landvetter IBK P09 blå - Lindås Rasta IBK P08 1 Ella Odengård, Ella Zetterstedt Pinntorps Idrottshall
2020-01-25 15:30 066000027 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Partille IBS P08 Vit 0 - 6 Alfred Mastalir, Gustav Garplid Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-26 10:30 066000023 FBC Lerum P07/08 Svart - Lindås Rasta IBK P08 3 0 - 0 Elias Sandin, Elin Glännå Rydsbergshallen
2020-01-26 11:00 066000022 Lindome IBK P08 Lila - Partille IBS P08 Svart 0 - 8 Emma Kjellander, Nicole Sartipy Almåshallen B
2020-01-26 11:30 066000025 IBK Kungälv P08 M - IK Zenith P08 Grön 0 - 0 Tim Vegelius, Pontus Nordström Munkegärdehallen
2020-01-26 13:20 066000024 IBK Göteborg P08 - IK Zenith P08 Vit 3 - 2 Arvid Sammels, Lukas Nodby Svingelns Sporthall
2020-02-01 09:00 066000035 Partille IBS P08 Vit - IBK Kungälv P08 M 0 - 0 Oskar Granat, Linus Järrebring Qvisthallen
2020-02-01 10:00 066000028 Mölndals IBF P08 - Lindome IBK P08 Grön Simon Hulten, Isak Lundström Katrinebergshallen
2020-02-02 10:00 066000033 IK Zenith P08 Grön - FBC Lerum P07/08 Svart Albin Durvik, Neo Olovson Björlanda Idrottshall
2020-02-02 11:00 066000032 IK Zenith P08 Vit - Lindome IBK P08 Lila Albin Durvik, Neo Olovson Björlanda Idrottshall
2020-02-02 12:10 066000031 Lindås Rasta IBK P08 3 - Eken IBK P08 0 - 0 Felix Fröhlander, William Malmqvist Askims Sporthall
2020-02-02 14:00 066000034 Lindås Rasta IBK P08 1 - IBK Göteborg P08 1 - 6 Elliot Södergren, Olivia Gesang Salming Arena
2020-02-08 13:00 066000029 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Floda IBK P08 Röd 0 - 0 Anton Lindqvist, Axel Imberg Wallenstam Arena A
2020-03-08 10:00 066000036 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Landvetter IBK P09 blå Rasty Al-barzngi, Elliot Östlund Mölnlycke Idrottshall B
2020-02-22 10:00 066000038 Mölndals IBF P08 - Partille IBS P08 Svart 1 - 4 Simon Hulten, Viktor Petersson Katrinebergshallen
2020-02-22 11:00 066000041 Eken IBK P08 - IK Zenith P08 Grön 0 - 0 Elin Blume, Hampus Larsson Ekenhallen 1
2020-02-22 15:00 066000037 Lindome IBK P08 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 0 - 0 Nellie Wohlers, Casper Wohlers Almåshallen B
2020-02-23 10:00 066000042 Lindome IBK P08 Lila - Lindås Rasta IBK P08 1 William Hellstrand, Noel Sager Almåshallen B
2020-02-23 11:15 066000043 FBC Lerum P07/08 Svart - Partille IBS P08 Vit 0 - 6 Klara Sandin, Elin Glännå Rydsbergshallen
2020-02-23 11:30 066000039 Floda IBK P08 Röd - Lindås Rasta IBK P08 3 1 - 4 Caroline Nöjd, Ellen Meuller Alléhallen
2020-02-23 11:30 066000045 IBK Kungälv P08 M - Landvetter IBK P09 blå 0 - 0 Lee Johannisson, Molly Larsson Munkegärdehallen
2020-02-23 12:30 066000044 IBK Göteborg P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå 4 - 0 Karl Eklund, Rasmuz Nurmik Torpahallen
2020-02-29 09:00 066000051 Partille IBS P08 Vit - Eken IBK P08 5 - 1 Oskar Granat, Simon Lindén Qvisthallen
2020-02-29 10:00 066000046 Partille IBS P08 Svart - Lindome IBK P08 Grön 9 - 2 Oskar Granat, Leo Hammarstedt Qvisthallen
2020-02-29 12:20 066000047 Lindås Rasta IBK P08 3 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 0 - 0 Daniel Kalentun, Elliot Södergren Salming Arena
2020-02-29 14:30 066000052 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Lindome IBK P08 Lila 2 - 3 Ej offentliggjord, Gustav Garplid Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-01 10:00 066000049 IK Zenith P08 Grön - Floda IBK P08 Röd 0 - 0 Albin Durvik, Neo Olovson Björlanda Idrottshall
2020-03-01 11:00 066000048 IK Zenith P08 Vit - Mölndals IBF P08 , Neo Olovson Björlanda Idrottshall
2020-03-01 12:00 066000053 Landvetter IBK P09 blå - FBC Lerum P07/08 Svart Frida Hultback, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2020-03-01 12:30 066000054 IBK Kungälv P08 M - IBK Göteborg P08 0 - 0 Lee Johannisson, Molly Larsson Munkegärdehallen
2020-03-07 09:00 066000056 Partille IBS P08 Svart - IK Zenith P08 Vit 5 - 2 Rikard Petrusson, Saga-Maja Andersson Qvisthallen
2020-03-07 10:00 066000055 Lindome IBK P08 Grön - Lindås Rasta IBK P08 3 Tim Berger, Rasmus Lindvall Almåshallen A
2020-03-07 10:00 066000058 Mölndals IBF P08 - Lindås Rasta IBK P08 1 Viktor Petersson, Simon Hulten Katrinebergshallen
2020-03-07 10:00 066000061 Eken IBK P08 - Landvetter IBK P09 blå Emelie Lebell, Yao-Zu Galby Ekenhallen 1
2020-03-07 13:15 066000063 FBC Lerum P07/08 Svart - IBK Göteborg P08 Gustav Biveby, Thor Sandqvist Hjällsnäshallen B-hallen
2020-03-08 10:00 066000062 Lindome IBK P08 Lila - IBK Kungälv P08 M Noel Sager, Hugo Jäderholm Almåshallen A
2020-03-08 11:00 066000059 Floda IBK P08 Röd - Partille IBS P08 Vit 1 - 5 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2020-03-08 13:00 066000057 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - IK Zenith P08 Grön Wictor Lundstedt, Nils Rystedt Mölnlycke Idrottshall B
066000064 IK Zenith P08 Vit - Lindome IBK P08 Grön Björlanda Idrottshall
066000065 IK Zenith P08 Grön - Lindås Rasta IBK P08 3 Björlanda Idrottshall
066000066 Lindås Rasta IBK P08 1 - Partille IBS P08 Svart Salming Arena
066000067 Partille IBS P08 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Qvisthallen
066000068 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Mölndals IBF P08 Wallenstam Arena A
066000069 Landvetter IBK P09 blå - Floda IBK P08 Röd Pinntorps Idrottshall
066000071 IBK Göteborg P08 - Eken IBK P08 Torpahallen
066000072 FBC Lerum P07/08 Svart - Lindome IBK P08 Lila Hjällsnäshallen B-hallen
066000073 Lindome IBK P08 Grön - IK Zenith P08 Grön Almåshallen A
066000074 IK Zenith P08 Vit - Lindås Rasta IBK P08 1 Björlanda Idrottshall
066000075 Lindås Rasta IBK P08 3 - Partille IBS P08 Vit Salming Arena
066000076 Partille IBS P08 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå Partillebohallen
066000077 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Landvetter IBK P09 blå Mölnlycke Idrottshall B
066000078 Mölndals IBF P08 - IBK Kungälv P08 M Aktiviteten A-Hall
066000079 Floda IBK P08 Röd - IBK Göteborg P08 Alléhallen
066000081 Eken IBK P08 - Lindome IBK P08 Lila Streteredsskolan
Newbody Pojk Serie B VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 10:00 066008008 Dingle AIK P08 - Myggenäs IBK P-08 3 - 2 Erik Heggenes, Jim Olausson Munkedals Idrottshall
2020-01-11 12:30 066008009 Hindås IBK P07/08 - Ljungskile SK P07/08 Hindås Idrottshall
2020-01-11 15:30 066008011 Lindås Rasta IBK P08 2 - Landvetter IBK P08 Röd 0 - 0 Anton Rosberg, Daniel Kalentun Askims Sporthall
2020-01-12 09:00 066008003 FBC Vinga P08 - Floda IBK P08 Vit Lisa Hall, Betty Nordlund Hall Of Flame
2020-01-12 09:00 066008006 IBF Backadalen P08 Röd - Surte IS IBK P 08 Oscar Larsson, Leon Kimfors Tuve Sporthall
2020-01-12 10:00 066008007 IBF Älvstranden P08 - Stenungsunds IBK P08 0 - 0 Ella Kroon, Karolina Johansson Santoshallen
2020-01-12 12:30 066008005 Herrestads AIF Rockets P08 - Utbynäs SK P08 0 - 0 Ej offentliggjord, Viktor Johnsson Rimnershallen B-hallen
2020-01-12 12:30 066008100 IBK Kungälv P08 K Svart - FBC Lerum P07/08 Röd 0 - 0 Charlie Johansson, Pontus Nordström Munkegärdehallen
2020-01-12 13:00 066008002 IBK Kungälv P08 K Vit - Pixbo Wallenstam P08 Svart Lee Johannisson, Moa Asp Kastellegårdshallen
2020-01-12 13:00 066008004 Frölunda IBK P/F 08 - Överby IBK P08 0 - 0 Omid Safari, Erfan Ghorbani Flatåsskolan
2020-01-12 14:20 066008010 Kärra IBK P08-09 Röd - Landvetter IBK P08 Blå 0 - 0 Melvin Indevall, Filip Eckert Kärra Sporthall
2020-01-17 19:00 066008018 Myggenäs IBK P-08 - IBF Backadalen P08 Röd 0 - 0 Linus Larsson, Isak Andersson Häggvallsskolan
2020-01-18 13:40 066008022 Lindås Rasta IBK P08 2 - Kärra IBK P08-09 Röd 0 - 0 Daniel Kalentun, Anton Rosberg Askims Sporthall
2020-01-18 14:00 066008016 Surte IS IBK P 08 - Frölunda IBK P/F 08 , Erik Lantz Bohushallen
2020-01-18 14:15 066008017 Stenungsunds IBK P08 - Herrestads AIF Rockets P08 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stenungsund Arena
2020-01-19 08:45 066008101 FBC Lerum P07/08 Röd - Floda IBK P08 Vit 0 - 0 Linus Nowén, Fabian Lakander Rydsbergshallen
2020-01-19 09:45 066008012 Pixbo Wallenstam P08 Svart - IBK Kungälv P08 K Svart Malin Broström, Ebba Wangerås Wallenstam Arena A
2020-01-19 12:30 066008014 Överby IBK P08 - IBK Kungälv P08 K Vit 0 - 0 Mathias Johansson, Björn Hansson Nordby Supermarkethallen
2020-01-19 13:00 066008021 Landvetter IBK P08 Röd - Hindås IBK P07/08 Maximilian Sussman, Theo Sussman Pinntorps Idrottshall
2020-01-19 14:00 066008020 Landvetter IBK P08 Blå - Dingle AIK P08 Linus Svensson, Theo Sussman Pinntorps Idrottshall
2020-01-19 15:30 066008015 Utbynäs SK P08 - FBC Vinga P08 0 - 0 Emil Nordquist, William Gerhauser Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-19 16:00 066008019 Ljungskile SK P07/08 - IBF Älvstranden P08 Rimnershallen B-hallen
2020-01-21 18:15 066008029 Herrestads AIF Rockets P08 - Ljungskile SK P07/08 0 - 0 Hannes Andersson Rimnershallen B-hallen
2020-01-25 12:00 066008033 Hindås IBK P07/08 - Kärra IBK P08-09 Röd Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-01-25 13:30 066008024 Pixbo Wallenstam P08 Svart - Överby IBK P08 Benjamin Schill, Alfred Mastalir Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-25 15:00 066008030 IBF Backadalen P08 Röd - Landvetter IBK P08 Blå 0 - 0 Rasmus Timmerman, Albin Sundberg Tuve Sporthall
2020-01-26 08:30 066008027 FBC Vinga P08 - Stenungsunds IBK P08 Sofia Rydne, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2020-01-26 11:00 066008032 Dingle AIK P08 - Lindås Rasta IBK P08 2 5 - 8 Oliver Pettersson Plate, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2020-01-26 12:00 066008031 IBF Älvstranden P08 - Landvetter IBK P08 Röd 0 - 0 Jonatan Zachs, Oscar Larsson Santoshallen
2020-01-26 12:30 066008102 Utbynäs SK P08 - FBC Lerum P07/08 Röd William Axell, Emil Nordquist Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-26 14:20 066008028 Frölunda IBK P/F 08 - Myggenäs IBK P-08 Mojtaba Rezai, Mohsen Gholami Flatåsskolan
2020-01-26 15:00 066008023 IBK Kungälv P08 K Svart - Floda IBK P08 Vit 0 - 0 Lee Johannisson, Molly Larsson Kastellegårdshallen
2020-01-26 16:00 066008026 IBK Kungälv P08 K Vit - Surte IS IBK P 08 0 - 0 Lee Johannisson, Molly Larsson Kastellegårdshallen
2020-01-29 18:30 066008038 Myggenäs IBK P-08 - IBK Kungälv P08 K Vit 0 - 0 Martinus Martinsson, Casper Axelsson Häggvallsskolan
2020-02-01 10:00 066008040 Landvetter IBK P08 Blå - Frölunda IBK P/F 08 Theo Sussman, Ella Zetterstedt Pinntorps Idrottshall
2020-02-01 11:30 066008036 Surte IS IBK P 08 - Pixbo Wallenstam P08 Svart Isak Brogren, Erik Lantz Bohushallen
2020-02-01 13:55 066008044 Hindås IBK P07/08 - Dingle AIK P08 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-02-02 08:45 066008043 Kärra IBK P08-09 Röd - IBF Älvstranden P08 0 - 0 Melvin Indevall, Elias Andersson Kärra Sporthall
2020-02-02 11:00 066008039 Ljungskile SK P07/08 - FBC Vinga P08 Rimnershallen B-hallen
2020-02-02 12:10 066008041 Landvetter IBK P08 Röd - Herrestads AIF Rockets P08 0 - 0 Ella Odengård, Cheri Lundberg-Davidson Pinntorps Idrottshall
2020-02-02 12:30 066008034 Överby IBK P08 - IBK Kungälv P08 K Svart 0 - 0 Jakob Johansson, Mathias Johansson Strömstad Gymnasium
2020-02-02 14:30 066008035 Utbynäs SK P08 - Floda IBK P08 Vit Adam Ottosson, Alfred Svedberg Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-02-02 15:00 066008103 FBC Lerum P07/08 Röd - Stenungsunds IBK P08 Thor Sandqvist, Gustav Biveby Rydsbergshallen
2020-02-02 16:00 066008042 Lindås Rasta IBK P08 2 - IBF Backadalen P08 Röd 0 - 0 Filip Mattsson, Einar Pålsson Salming Arena
2020-02-22 12:45 066008047 Floda IBK P08 Vit - Stenungsunds IBK P08 5 - 4 Elin Johansson, Ellen Meuller Alléhallen
2020-02-23 10:00 066008051 FBC Vinga P08 - Landvetter IBK P08 Röd 0 - 0 Lisa Hall, Betty Nordlund Hall Of Flame
2020-02-23 10:00 066008054 IBF Backadalen P08 Röd - Hindås IBK P07/08 0 - 0 Ludvig Granath, Rasmus Timmerman Tuve Sporthall
2020-02-23 10:20 066008048 Pixbo Wallenstam P08 Svart - Myggenäs IBK P-08 Lina Evheden, Albin Flöjner Mölnlycke Idrottshall B
2020-02-23 12:00 066008052 Frölunda IBK P/F 08 - Lindås Rasta IBK P08 2 0 - 0 Aref Jaghobi, Islam Raiabi Flatåsskolan
2020-02-23 12:00 066008055 IBF Älvstranden P08 - Dingle AIK P08 0 - 0 Julia Franzén, Jordan Skoog Santoshallen
2020-02-23 12:30 066008046 Överby IBK P08 - Surte IS IBK P 08 0 - 0 Mathias Johansson, Jakob Johansson Nordby Supermarkethallen
2020-02-23 12:30 066008104 FBC Lerum P07/08 Röd - Ljungskile SK P07/08 Elias Sandin, Fabian Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2020-02-23 13:30 066008053 Herrestads AIF Rockets P08 - Kärra IBK P08-09 Röd 0 - 0 , Viktor Johnsson Rimnershallen B-hallen
2020-02-23 14:45 066008045 IBK Kungälv P08 K Svart - Utbynäs SK P08 0 - 0 Isabell Åkerberg, Lee Johannisson Kastellegårdshallen
2020-02-23 15:45 066008050 IBK Kungälv P08 K Vit - Landvetter IBK P08 Blå 0 - 0 Moa Asp, Lee Johannisson Kastellegårdshallen
2020-02-29 09:00 066008065 Dingle AIK P08 - Herrestads AIF Rockets P08 8 - 1 Oliver Pettersson Plate, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2020-02-29 10:30 066008057 Stenungsunds IBK P08 - Utbynäs SK P08 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stenungsund Arena
2020-02-29 12:30 066008056 Surte IS IBK P 08 - IBK Kungälv P08 K Svart Isak Brogren, Erik Lantz Bohushallen
2020-02-29 13:55 066008064 Hindås IBK P07/08 - Frölunda IBK P/F 08 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-02-29 16:20 066008062 Lindås Rasta IBK P08 2 - IBK Kungälv P08 K Vit 0 - 0 Filip Mattsson, Hugo Granhage Salming Arena
2020-03-01 08:30 066008105 FBC Lerum P07/08 Röd - Landvetter IBK P08 Röd 0 - 0 Minni Björsander, Fabian Lakander Rydsbergshallen
2020-03-01 09:00 066008066 IBF Älvstranden P08 - IBF Backadalen P08 Röd Olle Lundgren Santoshallen
2020-03-01 12:00 066008063 Kärra IBK P08-09 Röd - FBC Vinga P08 0 - 0 Felix Larsson, Filip Eckert Kärra Sporthall
2020-03-01 13:00 066008058 Myggenäs IBK P-08 - Överby IBK P08 -1 - -1 Casper Axelsson, Elsa Johannisson Häggvallsskolan
2020-03-01 14:00 066008060 Landvetter IBK P08 Blå - Pixbo Wallenstam P08 Svart Isola Forsman, Theo Sussman Pinntorps Idrottshall
2020-03-01 16:00 066008059 Ljungskile SK P07/08 - Floda IBK P08 Vit Rimnershallen B-hallen
2020-03-07 10:30 066008068 Surte IS IBK P 08 - Myggenäs IBK P-08 , Erik Lantz Bohushallen
2020-03-07 14:30 066008071 Floda IBK P08 Vit - Landvetter IBK P08 Röd 5 - 2 Johanna Oldborn, Sanna Söderqvist Alléhallen
2020-03-08 09:00 066008072 Pixbo Wallenstam P08 Svart - Lindås Rasta IBK P08 2 Rasty Al-barzngi, Elliot Östlund Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-08 09:00 066008075 FBC Vinga P08 - Dingle AIK P08 Lisa Hall, Betty Nordlund Hall Of Flame
2020-03-08 10:00 066008106 Kärra IBK P08-09 Röd - FBC Lerum P07/08 Röd 0 - 0 Elias Andersson, Max Gabrielii Kärra Sporthall
2020-03-08 11:00 066008069 Utbynäs SK P08 - Ljungskile SK P07/08 William Axell, Rasmus Ahlgren Svingelns Sporthall
2020-03-08 11:00 066008076 Frölunda IBK P/F 08 - IBF Älvstranden P08 0 - 0 Rohullah Safdari, Omid Safari Flatåsskolan
2020-03-08 12:30 066008070 Överby IBK P08 - Landvetter IBK P08 Blå 0 - 0 Mathias Johansson, Jakob Johansson Nordby Supermarkethallen
2020-03-08 13:00 066008074 IBK Kungälv P08 K Vit - Hindås IBK P07/08 0 - 0 Lee Johannisson, Molly Larsson Kastellegårdshallen
2020-03-08 13:30 066008077 Herrestads AIF Rockets P08 - IBF Backadalen P08 Röd 0 - 0 , Jim Olausson Rimnershallen B-hallen
2020-03-08 14:00 066008067 IBK Kungälv P08 K Svart - Stenungsunds IBK P08 0 - 0 Lee Johannisson, Molly Larsson Kastellegårdshallen
066008078 Myggenäs IBK P-08 - IBK Kungälv P08 K Svart Häggvallsskolan
066008079 Ljungskile SK P07/08 - Stenungsunds IBK P08 Rimnershallen B-hallen
066008080 Landvetter IBK P08 Blå - Surte IS IBK P 08 Pinntorps Idrottshall
066008081 Landvetter IBK P08 Röd - Utbynäs SK P08 Pinntorps Idrottshall
066008082 Lindås Rasta IBK P08 2 - Överby IBK P08 Salming Arena
066008083 Kärra IBK P08-09 Röd - Floda IBK P08 Vit Kärra Sporthall
066008084 Hindås IBK P07/08 - Pixbo Wallenstam P08 Svart Hindås Idrottshall
066008086 IBF Älvstranden P08 - IBK Kungälv P08 K Vit Santoshallen
066008087 IBF Backadalen P08 Röd - FBC Vinga P08 Tuve Sporthall
066008088 Herrestads AIF Rockets P08 - Frölunda IBK P/F 08 Rimnershallen B-hallen
066008107 Dingle AIK P08 - FBC Lerum P07/08 Röd Munkedals I-H
066008089 IBK Kungälv P08 K Svart - Ljungskile SK P07/08 Kastellegårdshallen
066008090 Myggenäs IBK P-08 - Landvetter IBK P08 Blå Häggvallsskolan
066008091 Stenungsunds IBK P08 - Landvetter IBK P08 Röd Kyrkenorumsskolan
066008092 Surte IS IBK P 08 - Lindås Rasta IBK P08 2 Bohushallen
066008093 Utbynäs SK P08 - Kärra IBK P08-09 Röd Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
066008094 Överby IBK P08 - Hindås IBK P07/08 Strömstad Gymnasium
066008095 Floda IBK P08 Vit - Dingle AIK P08 Alléhallen
066008096 Pixbo Wallenstam P08 Svart - IBF Älvstranden P08 Ryaskolan
066008098 IBK Kungälv P08 K Vit - Herrestads AIF Rockets P08 Kastellegårdshallen
066008099 FBC Vinga P08 - Frölunda IBK P/F 08 Hall Of Flame
066008108 FBC Lerum P07/08 Röd - IBF Backadalen P08 Röd Hjällsnäshallen B-hallen
Newbody Pojk Serie C VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 17:50 066009005 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - Floda IBK P09 Röd -1 - -1 Selma Albertsson, Lovisa Eliasson Wallenstam Arena A
2020-01-12 10:30 066009004 Guldhedens IK P08 - Lindås Rasta IBK P09 Röd Jesper Björklund Greter Svingelns Sporthall
2020-01-12 11:00 066009002 Landvetter IBK P09 2 - IBK Bergum P07-08 Josefine Selén, Ella Odengård Pinntorps Idrottshall
2020-01-12 14:00 066009003 Frölunda IBK P09 Grön - Partille IBS P09 Blå 3 - 2 Omid Safari, Erfan Ghorbani Flatåsskolan
2020-01-19 09:00 066009012 Kärra IBK P08-09 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd 0 - 0 Felix Larsson, Max Gabrielii Kärra Sporthall
2020-01-19 10:05 066009010 Floda IBK P09 Röd - Frölunda IBK P09 Grön 4 - 5 Sanna Söderqvist, Johanna Oldborn Alléhallen
2020-01-19 11:00 066009007 IBK Bergum P07-08 - Landvetter IBK P09 1 Joar Lukkari, Emil Andersson Bergumsskolan
2020-01-19 16:00 066009009 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Landvetter IBK P09 2 0 - 0 Olivia Gesang, Bianca Fall Askims Sporthall
2020-01-25 09:00 066009013 Landvetter IBK P09 1 - Partille IBS P09 Blå 0 - 0 Cheri Lundberg-Davidson, Josefine Selén Pinntorps Idrottshall
2020-01-26 09:00 066009018 Guldhedens IK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd Jesper Björklund Greter Svingelns Sporthall
2020-01-26 10:00 066009014 IBK Bergum P07-08 - Lindås Rasta IBK P09 Röd 0 - 0 Lucas Venderot, Samuel Lindholm Bergumsskolan
2020-01-26 13:10 066009017 Frölunda IBK P09 Grön - Kärra IBK P08-09 Svart 0 - 0 Omid Safari, Ali Alizada Flatåsskolan
2020-02-02 11:00 066009024 Guldhedens IK P08 - Frölunda IBK P09 Grön 0 - 0 Adam Jällfält Svingelns Sporthall
2020-02-02 12:00 066009020 Floda IBK P09 Röd - Partille IBS P09 Blå 0 - 1 Ellen Meuller, Ida Juopperi Alléhallen
2020-02-02 13:00 066009019 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Landvetter IBK P09 1 0 - 0 Felix Fröhlander, William Malmqvist Salming Arena
2020-02-08 14:00 066009023 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - Landvetter IBK P09 2 7 - 1 Anton Lindqvist, Axel Imberg Wallenstam Arena A
2020-02-22 10:00 066009027 Partille IBS P09 Blå - Kärra IBK P08-09 Svart 2 - 4 Leo Hammarstedt, Emrik Hammarstedt Qvisthallen
2020-02-23 09:30 066009030 Landvetter IBK P09 2 - Frölunda IBK P09 Grön 0 - 0 Josefine Selén, Ella Odengård Pinntorps Idrottshall
2020-02-23 10:30 066009025 Landvetter IBK P09 1 - Floda IBK P09 Röd Cheri Lundberg-Davidson, Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2020-02-23 11:00 066009028 IBK Bergum P07-08 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd 0 - 0 Lucas Venderot, Emil Andersson Bergumsskolan
2020-02-29 15:30 066009033 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - Lindås Rasta IBK P09 Röd 3 - 3 Selma Albertsson, Gustav Garplid Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-01 09:00 066009034 Guldhedens IK P08 - Partille IBS P09 Blå , Mükremin Er Svingelns Sporthall
2020-03-01 10:00 066009032 Kärra IBK P08-09 Svart - Floda IBK P09 Röd 0 - 0 Elias Andersson, Melvin Indevall Kärra Sporthall
2020-03-01 12:00 066009035 Frölunda IBK P09 Grön - IBK Bergum P07-08 Ali Alizada, Erfan Ghorbani Flatåsskolan
2020-03-07 11:00 066009041 Partille IBS P09 Blå - Landvetter IBK P09 2 Leo Hammarstedt, Tobias Undeland Qvisthallen
2020-03-08 10:00 066009039 Floda IBK P09 Röd - Guldhedens IK P08 6 - 2 Ellen Meuller, Elin Johansson Alléhallen
2020-03-08 11:00 066009037 Landvetter IBK P09 1 - Kärra IBK P08-09 Svart Maximilian Sussman, Theo Sussman Pinntorps Idrottshall
2020-03-08 17:10 066009040 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Frölunda IBK P09 Grön 0 - 0 Einar Pålsson, Louranna Jacobsson Askims Sporthall
066009043 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - Landvetter IBK P09 1 Mölnlycke Idrottshall B
066009044 Guldhedens IK P08 - Kärra IBK P08-09 Svart Svingelns Sporthall
066009046 Landvetter IBK P09 2 - Floda IBK P09 Röd Pinntorps Idrottshall
066009048 IBK Bergum P07-08 - Partille IBS P09 Blå Bergumsskolan
066009049 Landvetter IBK P09 1 - Guldhedens IK P08 Pinntorps Idrottshall
066009050 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - Frölunda IBK P09 Grön Mölnlycke Idrottshall B
066009051 Kärra IBK P08-09 Svart - Landvetter IBK P09 2 Kärra Sporthall
066009053 Floda IBK P09 Röd - IBK Bergum P07-08 Alléhallen
066009054 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Partille IBS P09 Blå Askims Sporthall
Newbody Pojk Serie D VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 17:30 066010003 FBC Lerum P09 Röd - Partille IBS P09 vit Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2020-01-12 10:05 066010006 Floda IBK P09 Vit - Lindås Rasta IBK P09 Grön 3 - 2 Sanna Söderqvist, Ellen Meuller Alléhallen
2020-01-12 11:00 066010004 IBF Älvstranden P09 - Mölndals IBF P09 Jakob Lundberg, Olle Lundgren Santoshallen
2020-01-12 11:20 066010005 Ale IBF P09 Blå - Lindås Rasta IBK P09 svart Fabian Holmgren, Linus Netzen Ale Kulturrum
2020-01-12 11:30 066010001 Lindome IBK P09 Grön - Frölunda IBK P09 Röd Casper Wohlers, Tim Berger Skånhällaskolan
2020-01-12 12:30 066010002 Lindome IBK P09 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart Casper Wohlers, Tim Berger Skånhällaskolan
2020-01-18 09:00 066010008 Partille IBS P09 vit - Frölunda IBK P09 Röd Ludvig Friberg, Emrik Hammarstedt Qvisthallen
2020-01-18 10:00 066010009 Mölndals IBF P09 - Lindome IBK P09 Lila Isak Lundström, Simon Hulten Katrinebergshallen
2020-01-18 12:30 066010007 Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart - Lindome IBK P09 Grön 3 - 4 Selma Albertsson, Lovisa Eliasson Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-19 13:15 066010012 Floda IBK P09 Vit - Ale IBF P09 Blå 2 - 2 Leia Cardell, Ellen Meuller Alléhallen
2020-01-19 17:00 066010010 Lindås Rasta IBK P09 svart - FBC Lerum P09 Röd 0 - 0 Olivia Gesang, Bianca Fall Askims Sporthall
2020-01-19 18:00 066010011 Lindås Rasta IBK P09 Grön - IBF Älvstranden P09 0 - 0 Olivia Gesang, Bianca Fall Askims Sporthall
2020-01-25 09:00 066010013 Lindome IBK P09 Grön - Partille IBS P09 vit 0 - 0 Emma Kjellander, Nicole Sartipy Almåshallen A
2020-01-25 14:30 066010014 Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart - Mölndals IBF P09 12 - 0 Alfred Mastalir, Gustav Garplid Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-26 08:30 066010017 FBC Lerum P09 Röd - Floda IBK P09 Vit Thyra Josefsson, Sophie Brenner Rydsbergshallen
2020-01-26 11:00 066010018 IBF Älvstranden P09 - Ale IBF P09 Blå Nelly Cerina, Freja Wikström Santoshallen
2020-01-26 12:00 066010015 Frölunda IBK P09 Röd - Lindås Rasta IBK P09 svart 0 - 0 Omid Safari, Ali Alizada Flatåsskolan
2020-01-26 13:30 066010016 Lindome IBK P09 Lila - Lindås Rasta IBK P09 Grön 0 - 0 Emma Kjellander, Nicole Sartipy Almåshallen A
2020-02-01 09:00 066010019 Mölndals IBF P09 - Lindome IBK P09 Grön , Simon Hulten Katrinebergshallen
2020-02-01 15:50 066010022 Floda IBK P09 Vit - Frölunda IBK P09 Röd 4 - 1 , Elin Johansson Alléhallen
2020-02-02 09:00 066010020 Lindås Rasta IBK P09 svart - Partille IBS P09 vit 0 - 0 William Malmqvist, Anton Rosberg Askims Sporthall
2020-02-02 09:00 066010024 IBF Älvstranden P09 - FBC Lerum P09 Röd 0 - 0 Elsa Brattö, Kajsa Löfås Santoshallen
2020-02-02 10:20 066010023 Ale IBF P09 Blå - Lindome IBK P09 Lila Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ale Kulturrum
2020-02-02 11:00 066010021 Lindås Rasta IBK P09 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart 0 - 0 Einar Pålsson, Anton Rosberg Askims Sporthall
2020-02-22 09:00 066010026 Mölndals IBF P09 - Lindås Rasta IBK P09 Grön Simon Hulten Katrinebergshallen
2020-02-22 12:00 066010027 Partille IBS P09 vit - Floda IBK P09 Vit Oliver Thorén, Emrik Hammarstedt Qvisthallen
2020-02-22 14:00 066010025 Lindome IBK P09 Grön - Lindås Rasta IBK P09 svart 0 - 0 Nellie Wohlers, Casper Wohlers Almåshallen B
2020-02-22 14:30 066010028 Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart - Ale IBF P09 Blå 0 - 0 Lina Evheden, Anton Lindqvist Mölnlycke Idrottshall B
2020-02-23 09:00 066010030 Lindome IBK P09 Lila - FBC Lerum P09 Röd 0 - 0 William Hellstrand, Noel Sager Almåshallen B
2020-02-23 11:00 066010029 Frölunda IBK P09 Röd - IBF Älvstranden P09 0 - 0 Aref Jaghobi, Islam Raiabi Flatåsskolan
2020-02-29 09:20 066010033 Ale IBF P09 Blå - Mölndals IBF P09 Alice Sundelid, Ingela Karlsson Ale Kulturrum
2020-02-29 15:15 066010032 Floda IBK P09 Vit - Lindås Rasta IBK P09 svart 2 - 5 Sanna Söderqvist, Johanna Oldborn Alléhallen
2020-02-29 16:00 066010036 Lindome IBK P09 Lila - Frölunda IBK P09 Röd Erik Hjelmström, Linus Berthou Almåshallen A
2020-03-01 09:30 066010035 FBC Lerum P09 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart 0 - 0 Minni Björsander, Fabian Lakander Rydsbergshallen
2020-03-01 10:00 066010034 IBF Älvstranden P09 - Partille IBS P09 vit Olle Lundgren Santoshallen
2020-03-01 12:30 066010031 Lindås Rasta IBK P09 Grön - Lindome IBK P09 Grön 0 - 0 Louranna Jacobsson, Bianca Fall Salming Arena
2020-03-07 09:00 066010037 Lindome IBK P09 Grön - Floda IBK P09 Vit Tim Berger, Rasmus Lindvall Almåshallen A
2020-03-07 11:00 066010040 Mölndals IBF P09 - FBC Lerum P09 Röd Viktor Petersson, Isak Lundström Katrinebergshallen
2020-03-07 12:00 066010041 Partille IBS P09 vit - Lindome IBK P09 Lila Ludvig Friberg, Tobias Undeland Qvisthallen
2020-03-07 12:30 066010042 Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart - Frölunda IBK P09 Röd Nils Rystedt, Simon Woodrow Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-08 13:10 066010038 Lindås Rasta IBK P09 Grön - Ale IBF P09 Blå 0 - 0 Louranna Jacobsson, Bianca Fall Askims Sporthall
2020-03-08 15:10 066010039 Lindås Rasta IBK P09 svart - IBF Älvstranden P09 0 - 0 Elliot Södergren, Anton Pålsson Askims Sporthall
066010043 Ale IBF P09 Blå - Lindome IBK P09 Grön Ale Kulturrum
066010044 IBF Älvstranden P09 - Floda IBK P09 Vit Santoshallen
066010045 FBC Lerum P09 Röd - Lindås Rasta IBK P09 Grön Rydsbergshallen
066010046 Lindome IBK P09 Lila - Lindås Rasta IBK P09 svart Almåshallen A
066010047 Frölunda IBK P09 Röd - Mölndals IBF P09 Flatåsskolan
066010048 Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart - Partille IBS P09 vit Mölnlycke Idrottshall B
066010049 Lindome IBK P09 Grön - IBF Älvstranden P09 Almåshallen A
066010050 Ale IBF P09 Blå - FBC Lerum P09 Röd Ale Kulturrum
066010051 Floda IBK P09 Vit - Lindome IBK P09 Lila Alléhallen
066010052 Lindås Rasta IBK P09 Grön - Frölunda IBK P09 Röd Askims Sporthall
066010053 Lindås Rasta IBK P09 svart - Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart Askims Sporthall
066010054 Mölndals IBF P09 - Partille IBS P09 vit Aktiviteten A-Hall
Newbody Pojk Serie E VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
066012001 Dingle AIK P09 - IK Zenith P09 Grön Munkedals Idrottshall
2020-01-11 14:00 066012002 FBC Lerum P09 Svart - IBK Kungälv P09 K 0 - 0 Lucas Venderot, Klara Sandin Hjällsnäshallen B-hallen
2020-01-12 10:20 066012005 Ale IBF P09 Grön - Stenungsunds IBK P09 Blå Alice Sundelid, Sophia Jarenfors Ale Kulturrum
2020-01-12 11:00 066012003 Överby IBK P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 0 - 0 Jakob Johansson, Mathias Johansson Nordby Supermarkethallen
2020-01-12 11:00 066012004 IBF Backadalen P09 - IBK Bergum P08-09 0 - 0 Oscar Larsson, Leon Kimfors Tuve Sporthall
066012007 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - IK Zenith P09 Grön Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-18 09:20 066012010 Ale IBF P09 Grön - IBF Backadalen P09 Vivianne Olsson, Linnea Persson Ale Kulturrum
2020-01-18 09:30 066012009 Stenungsunds IBK P09 Blå - Överby IBK P09 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Spekerödsskolan
2020-01-19 09:00 066012008 IBK Bergum P08-09 - FBC Lerum P09 Svart Joar Lukkari, Emil Andersson Bergumsskolan
2020-01-19 15:00 066012006 IBK Kungälv P09 K - Dingle AIK P09 0 - 0 Molly Larsson, Isabell Åkerberg Kastellegårdshallen
2020-01-26 09:10 066012013 IK Zenith P09 Grön - Stenungsunds IBK P09 Blå 0 - 0 Filip Arnkil, Oscar Hjort Björlanda Idrottshall
2020-01-26 11:00 066012015 Överby IBK P09 - IBF Backadalen P09 0 - 0 Jakob Johansson, Björn Hansson Nordby Supermarkethallen
2020-01-26 12:00 066012011 Dingle AIK P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 1 - 2 Martin Larsson, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2020-01-26 13:00 066012012 IBK Kungälv P09 K - IBK Bergum P08-09 0 - 0 Isabell Åkerberg, Molly Larsson Kastellegårdshallen
2020-01-26 16:45 066012014 FBC Lerum P09 Svart - Ale IBF P09 Grön 0 - 0 Elias Sandin, Minni Björsander Lerum Arena B
2020-02-01 09:30 066012017 Stenungsunds IBK P09 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Spekerödsskolan
2020-02-01 10:00 066012018 Ale IBF P09 Grön - IBK Kungälv P09 K Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ale Kulturrum
2020-02-02 09:00 066012016 IBK Bergum P08-09 - Dingle AIK P09 Emil Andersson, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2020-02-02 11:00 066012020 Överby IBK P09 - FBC Lerum P09 Svart 0 - 0 Jakob Johansson, Mathias Johansson Strömstad Gymnasium
2020-02-05 18:30 066012019 IBF Backadalen P09 - IK Zenith P09 Grön 0 - 0 Amanda Olsson, Iris Berglund Tuve Sporthall
2020-02-22 10:00 066012021 Dingle AIK P09 - Stenungsunds IBK P09 Blå 2 - 8 Oliver Pettersson Plate, Jim Olausson Munkedals Idrottshall
2020-02-22 12:30 066012023 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - IBF Backadalen P09 0 - 0 Olle Isaksson, Selma Albertsson Mölnlycke Idrottshall B
2020-02-23 09:00 066012025 IK Zenith P09 Grön - FBC Lerum P09 Svart Albin Skog, Oscar Hjort Björlanda Idrottshall
2020-02-23 12:00 066012022 IBK Bergum P08-09 - Ale IBF P09 Grön Emil Andersson, Joar Lukkari Bergumsskolan
2020-02-23 13:45 066012024 IBK Kungälv P09 K - Överby IBK P09 0 - 0 Lee Johannisson, Isabell Åkerberg Kastellegårdshallen
066012028 Överby IBK P09 - IBK Bergum P08-09 Nordby Supermarkethallen
2020-02-28 18:00 066012027 IBF Backadalen P09 - Stenungsunds IBK P09 Blå 0 - 0 , Leon Kimfors Tuve Sporthall
2020-02-29 10:20 066012026 Ale IBF P09 Grön - Dingle AIK P09 Tilda Ranebjörk, Sophia Jarenfors Ale Kulturrum
2020-03-01 10:30 066012029 FBC Lerum P09 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 0 - 0 Linus Nowén, Fabian Lakander Rydsbergshallen
2020-03-01 12:00 066012030 IK Zenith P09 Grön - IBK Kungälv P09 K , Neo Olovson Björlanda Idrottshall
2020-03-07 09:30 066012033 Stenungsunds IBK P09 Blå - FBC Lerum P09 Svart Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Spekerödsskolan
2020-03-07 10:00 066012031 Dingle AIK P09 - IBF Backadalen P09 5 - 5 Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2020-03-07 11:20 066012032 Ale IBF P09 Grön - Överby IBK P09 Tilda Ranebjörk, Isabell Karlsson Ale Kulturrum
2020-03-07 14:30 066012035 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - IBK Kungälv P09 K Sebastian Österman, Wictor Lundstedt Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-08 09:00 066012034 IBK Bergum P08-09 - IK Zenith P09 Grön Emil Andersson, Joar Lukkari Bergumsskolan
066012036 Överby IBK P09 - Dingle AIK P09 Nordby Supermarkethallen
066012037 FBC Lerum P09 Svart - IBF Backadalen P09 Rydsbergshallen
066012038 IK Zenith P09 Grön - Ale IBF P09 Grön Björlanda Idrottshall
066012039 IBK Kungälv P09 K - Stenungsunds IBK P09 Blå Kastellegårdshallen
066012040 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - IBK Bergum P08-09 Wallenstam Arena A
066012041 Dingle AIK P09 - FBC Lerum P09 Svart Munkedals Idrottshall
066012042 Överby IBK P09 - IK Zenith P09 Grön Nordby Supermarkethallen
066012043 IBF Backadalen P09 - IBK Kungälv P09 K Tuve Sporthall
066012044 Ale IBF P09 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit Ale Kulturrum
066012045 Stenungsunds IBK P09 Blå - IBK Bergum P08-09 Spekerödsskolan
Newbody Pojk Serie F VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 09:00 066013009 Mölndals IBF P10 Vit - Lindome IBK P10 Lila 7 - 7 , Isak Lundström Aktiviteten A-Hall
2020-01-11 10:00 066013004 Eken IBK P-10 - Hindås IBK P10/11 0 - 0 Hampus Larsson, Yao-Zu Galby Ekenhallen 1
2020-01-11 12:10 066013010 Lindås Rasta IBK P10 Blå - Floda IBK P10 Vit Anton Pålsson, Elliot Södergren Salming Arena
2020-01-11 13:00 066013002 FBC Lerum P10T - Öckerö IBK P10 - Blå 0 - 0 Klara Sandin, Lucas Venderot Hjällsnäshallen B-hallen
2020-01-12 09:30 066013005 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Mölndals IBF P10 Röd 1 - 0 Selma Albertsson, Lovisa Eliasson Wallenstam Arena A
2020-01-12 10:00 066013011 Lindome IBK P10 Grön - Floda IBK P10 Röd 0 - 0 Linus Berthou, Erik Hjelmström Streteredsskolan
2020-01-12 10:10 066013007 Partille IBS P10 blå - Mölndals IBF P10 Svart 4 - 3 Saga-Maja Andersson, Tobias Undeland Qvisthallen
2020-01-12 11:20 066013006 Kärra IBK P10 Röd - Landvetter IBK P10 blå 0 - 0 Oliver Kristiansson, Elias Andersson Kärra Sporthall
2020-01-12 11:30 066013003 Guldhedens IK P10 - Stenungsunds IBK P10 Blå , Jesper Björklund Greter Svingelns Sporthall
2020-01-12 13:30 066013008 Utbynäs SK P 09/10 - Lindås Rasta IBK P10 svart Emil Nordquist, Alfred Svedberg Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-18 11:00 066013015 Mölndals IBF P10 Röd - Guldhedens IK P10 0 - 0 Erik Hjelmström, Hugo Jäderholm Katrinebergshallen
2020-01-18 12:00 066013017 Mölndals IBF P10 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit 1 - 0 Erik Hjelmström, Hugo Jäderholm Katrinebergshallen
2020-01-18 13:55 066013014 Hindås IBK P10/11 - FBC Lerum P10T Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-01-18 14:00 066013012 Öckerö IBK P10 - Blå - FBC Lerum P10 Panthers 16 - 2 Lisa Ramstedt, Lova Ahlbaum Hedenskolans Idrottshall
2020-01-18 15:00 066013019 Lindome IBK P10 Lila - Partille IBS P10 blå 0 - 0 Linus Berthou, Carl Rosgardt Skånhällaskolan
2020-01-18 17:00 066013022 Lindome IBK P10 Grön - Lindås Rasta IBK P10 Blå Noel Sager, Rasmus Lindvall Skånhällaskolan
2020-01-19 09:00 066013021 Floda IBK P10 Röd - Mölndals IBF P10 Vit Sanna Söderqvist, Johanna Oldborn Alléhallen
2020-01-19 12:00 066013016 Landvetter IBK P10 blå - Eken IBK P-10 Maximilian Sussman, Ida Körle Pinntorps Idrottshall
2020-01-19 12:15 066013020 Floda IBK P10 Vit - Utbynäs SK P 09/10 Elin Johansson, Leia Cardell Alléhallen
2020-01-19 14:00 066013018 Lindås Rasta IBK P10 svart - Kärra IBK P10 Röd Anton Pålsson, Elliot Södergren Askims Sporthall
2020-01-25 09:00 066013033 Mölndals IBF P10 Vit - Lindås Rasta IBK P10 Blå 4 - 7 Hugo Jäderholm, Erik Hjelmström Aktiviteten A-Hall
2020-01-25 10:00 066013028 Eken IBK P-10 - Lindås Rasta IBK P10 svart 0 - 0 Emelie Lebell, Hampus Larsson Ekenhallen 1
2020-01-25 14:00 066013024 Öckerö IBK P10 - Blå - Hindås IBK P10/11 6 - 2 Maja Hansson, Agnes Spengler Hedenskolans Idrottshall
2020-01-25 14:15 066013026 FBC Lerum P10T - Landvetter IBK P10 blå 0 - 0 Elin Glännå, Edda Gudnadottir Hjällsnäshallen B-hallen
2020-01-25 15:20 066013031 Partille IBS P10 blå - Floda IBK P10 Röd 3 - 4 Oskar Granat, Tobias Törn Partillebohallen
2020-01-26 10:00 066013027 Guldhedens IK P10 - Mölndals IBF P10 Svart Jesper Björklund Greter Svingelns Sporthall
2020-01-26 12:00 066013029 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Lindome IBK P10 Lila 0 - 1 Isak Skarrie, Gustav Garplid Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-26 12:15 066013030 Kärra IBK P10 Röd - Floda IBK P10 Vit Elias Andersson, Filip Eckert Kärra Sporthall
2020-01-26 13:30 066013032 Utbynäs SK P 09/10 - Lindome IBK P10 Grön Adam Ottosson, William Axell Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-26 15:30 066013023 FBC Lerum P10 Panthers - Stenungsunds IBK P10 Blå Thor Sandqvist, Gustav Biveby Lerum Arena B
066013039 Lindome IBK P10 Lila - Guldhedens IK P10 Streteredsskolan
2020-02-01 11:00 066013044 Mölndals IBF P10 Vit - Utbynäs SK P 09/10 0 - 0 Viktor Petersson, Isak Lundström Katrinebergshallen
2020-02-01 13:00 066013035 Mölndals IBF P10 Röd - Stenungsunds IBK P10 Blå 0 - 0 Viktor Petersson, Isak Lundström Katrinebergshallen
2020-02-01 15:10 066013034 Hindås IBK P10/11 - FBC Lerum P10 Panthers Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-02-02 09:00 066013036 Landvetter IBK P10 blå - Öckerö IBK P10 - Blå 0 - 0 Cheri Lundberg-Davidson, Maja Enlund Pinntorps Idrottshall
2020-02-02 10:00 066013038 Lindås Rasta IBK P10 svart - FBC Lerum P10T 0 - 0 Einar Pålsson, Anton Rosberg Askims Sporthall
2020-02-02 11:00 066013041 Floda IBK P10 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Ellen Meuller, Ida Juopperi Alléhallen
2020-02-02 11:20 066013042 Lindome IBK P10 Grön - Kärra IBK P10 Röd Rasmus Lindvall, Noel Sager Streteredsskolan
2020-02-02 13:10 066013043 Lindås Rasta IBK P10 Blå - Partille IBS P10 blå 5 - 4 Louranna Jacobsson, Olivia Gesang Askims Sporthall
2020-02-02 15:20 066013040 Floda IBK P10 Vit - Eken IBK P-10 Johanna Oldborn, Sanna Söderqvist Alléhallen
2020-02-22 09:00 066013052 Eken IBK P-10 - Lindome IBK P10 Grön 0 - 0 Emelie Lebell, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2020-02-22 10:45 066013047 Stenungsunds IBK P10 Blå - Mölndals IBF P10 Svart Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Spekerödsskolan
2020-02-22 11:00 066013055 Partille IBS P10 blå - Utbynäs SK P 09/10 4 - 4 Oliver Thorén, Emrik Hammarstedt Qvisthallen
2020-02-22 12:00 066013046 Hindås IBK P10/11 - Landvetter IBK P10 blå Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-02-22 13:00 066013050 FBC Lerum P10T - Floda IBK P10 Vit 0 - 0 Elias Sandin, Fabian Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2020-02-22 14:00 066013048 Öckerö IBK P10 - Blå - Lindås Rasta IBK P10 svart Maja Hansson, Agnes Spengler Hedenskolans Idrottshall
2020-02-23 08:15 066013045 FBC Lerum P10 Panthers - Mölndals IBF P10 Röd Klara Sandin, Thyra Josefsson Rydsbergshallen
2020-02-23 10:00 066013051 Guldhedens IK P10 - Floda IBK P10 Röd Svingelns Sporthall
2020-02-23 11:00 066013054 Kärra IBK P10 Röd - Mölndals IBF P10 Vit 0 - 0 Felix Larsson, Elias Andersson Kärra Sporthall
2020-02-23 11:20 066013053 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Lindås Rasta IBK P10 Blå 0 - 0 Hanna Hanselius Mölnlycke Idrottshall B
2020-02-29 09:00 066013064 Mölndals IBF P10 Vit - Eken IBK P-10 0 - 0 Hugo Jäderholm, Tim Berger Katrinebergshallen
2020-02-29 10:00 066013057 Mölndals IBF P10 Svart - FBC Lerum P10 Panthers 0 - 0 Hugo Jäderholm, Tim Berger Katrinebergshallen
2020-02-29 11:00 066013066 Partille IBS P10 blå - Kärra IBK P10 Röd 6 - 6 Emrik Hammarstedt, Leo Hammarstedt Qvisthallen
2020-02-29 15:00 066013062 Lindome IBK P10 Grön - FBC Lerum P10T Erik Hjelmström, Linus Berthou Almåshallen B
2020-02-29 15:20 066013063 Lindås Rasta IBK P10 Blå - Guldhedens IK P10 0 - 0 Filip Mattsson, Hugo Granhage Salming Arena
2020-02-29 17:00 066013059 Lindome IBK P10 Lila - Stenungsunds IBK P10 Blå Erik Hjelmström, Linus Berthou Almåshallen B
2020-03-01 10:05 066013060 Floda IBK P10 Vit - Öckerö IBK P10 - Blå Elin Johansson, Ida Juopperi Alléhallen
2020-03-01 13:00 066013056 Landvetter IBK P10 blå - Mölndals IBF P10 Röd Maximilian Sussman, Isola Forsman Pinntorps Idrottshall
2020-03-01 13:30 066013065 Utbynäs SK P 09/10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Rasmus Ahlgren, Jonathan Bonnedahl Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
066013071 Stenungsunds IBK P10 Blå - Floda IBK P10 Röd Kyrkenorumsskolan
2020-03-07 09:00 066013069 Mölndals IBF P10 Röd - Lindome IBK P10 Lila 0 - 0 , Simon Hulten Katrinebergshallen
2020-03-07 11:00 066013076 Eken IBK P-10 - Partille IBS P10 blå Emelie Lebell, Yao-Zu Galby Ekenhallen 1
2020-03-07 12:30 066013070 Hindås IBK P10/11 - Floda IBK P10 Vit Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-03-07 13:00 066013072 Öckerö IBK P10 - Blå - Lindome IBK P10 Grön Lova Ahlbaum, Lisa Ramstedt Hedenskolans Idrottshall
2020-03-07 14:15 066013074 FBC Lerum P10T - Mölndals IBF P10 Vit Gustav Biveby, Thor Sandqvist Hjällsnäshallen B-hallen
2020-03-07 15:30 066013077 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Kärra IBK P10 Röd 0 - 1 Sebastian Österman, Wictor Lundstedt Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-07 16:00 066013067 FBC Lerum P10 Panthers - Mölndals IBF P10 Svart 0 - 0 Linn Löberg, Minni Björsander Rydsbergshallen
2020-03-08 09:00 066013068 Landvetter IBK P10 blå - Lindås Rasta IBK P10 svart Clara Bergström, Frida Hultback Pinntorps Idrottshall
2020-03-08 09:00 066013075 Guldhedens IK P10 - Utbynäs SK P 09/10 , Mükremin Er Svingelns Sporthall
066013078 Lindås Rasta IBK P10 svart - FBC Lerum P10 Panthers Salming Arena
066013079 Lindome IBK P10 Lila - Mölndals IBF P10 Svart Almåshallen A
066013080 Floda IBK P10 Vit - Landvetter IBK P10 blå Alléhallen
066013081 Floda IBK P10 Röd - Mölndals IBF P10 Röd Alléhallen
066013082 Lindome IBK P10 Grön - Hindås IBK P10/11 Almåshallen A
066013083 Lindås Rasta IBK P10 Blå - Stenungsunds IBK P10 Blå Salming Arena
066013084 Mölndals IBF P10 Vit - Öckerö IBK P10 - Blå Katrinebergshallen
066013086 Partille IBS P10 blå - FBC Lerum P10T Qvisthallen
066013087 Kärra IBK P10 Röd - Guldhedens IK P10 Kärra Sporthall
066013088 Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit - Eken IBK P-10 Mölnlycke Idrottshall B
066013089 FBC Lerum P10 Panthers - Lindome IBK P10 Lila Rydsbergshallen
066013091 Mölndals IBF P10 Svart - Floda IBK P10 Röd Aktiviteten A-Hall
066013092 Landvetter IBK P10 blå - Lindome IBK P10 Grön Pinntorps Idrottshall
066013093 Mölndals IBF P10 Röd - Lindås Rasta IBK P10 Blå Aktiviteten A-Hall
066013094 Hindås IBK P10/11 - Mölndals IBF P10 Vit Hindås Idrottshall
066013095 Stenungsunds IBK P10 Blå - Utbynäs SK P 09/10 Spekerödsskolan
066013096 Öckerö IBK P10 - Blå - Partille IBS P10 blå Hedenskolans Idrottshall
066013098 FBC Lerum P10T - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Hjällsnäshallen B-hallen
066013099 Guldhedens IK P10 - Eken IBK P-10 Svingelns Sporthall
Newbody Pojk Serie G VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
066014003 Dingle AIK P10 - Hindås IBK P09/10 Munkedals Idrottshall
2020-01-11 09:20 066014001 Ale IBF P10 Blå - FBC Lerum P10 Panthers Svart Alice Sundelid, Ingela Karlsson Ale Kulturrum
2020-01-11 10:20 066014002 Ale IBF P10 Grön - Lindås Rasta IBK P11 Vit Isabell Karlsson, Vivianne Olsson Ale Kulturrum
2020-01-12 09:00 066014008 IBK Bergum P10/11 - IK Zenith P-10 Grön 0 - 0 , Lucas Venderot Bergumsskolan
2020-01-12 10:10 066014009 IBK Göteborg P09/10 Vit - Orust IBK P10-11 Kalle Adolfsson, Lukas Jagers Torpahallen
2020-01-12 11:00 066014004 Frölunda IBK PF10 - FBC Vinga P10 0 - 0 Aref Jaghobi, Islam Raiabi Flatåsskolan
2020-01-12 11:30 066014012 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - IBK Kungälv P10 K 1 - 1 Ebba Wangerås, Malin Broström Wallenstam Arena A
2020-01-12 12:00 066014007 IBF Älvstranden P10/P11 - Myggenäs IBK P-10 Jakob Lundberg, Olle Lundgren Santoshallen
2020-01-12 12:00 066014011 Landvetter IBK P10 Vit - IBK Kungälv P10 M 0 - 0 Josefine Selén, Ella Zetterstedt Pinntorps Idrottshall
2020-01-12 13:00 066014006 IBF Backadalen P10 - Stenungsunds IBK P10 svart 0 - 0 Iris Berglund, Amanda Olsson Tuve Sporthall
2020-01-12 13:20 066014010 Kärra IBK P10 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd 0 - 0 Felix Larsson, Max Gabrielii Kärra Sporthall
2020-01-17 18:00 066014018 Myggenäs IBK P-10 - Herrestads AIF P09 3 - 2 Linus Larsson, Elsa Johannisson Häggvallsskolan
2020-01-18 10:45 066014017 Stenungsunds IBK P10 svart - Frölunda IBK PF10 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Spekerödsskolan
2020-01-18 15:10 066014014 Hindås IBK P09/10 - FBC Lerum P10 Panthers Svart Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-01-19 09:00 066014015 FBC Vinga P10 - Ale IBF P10 Grön Lisa Hall, Betty Nordlund Hall Of Flame
2020-01-19 11:00 066014019 IK Zenith P-10 Grön - IBF Backadalen P10 0 - 0 Albin Durvik, Oscar Hjort Björlanda Idrottshall
2020-01-19 11:30 066014021 Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd - IBK Bergum P10/11 1 - 0 Teodor Stenberg, Malin Broström Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-19 11:45 066014020 Orust IBK P10-11 - IBF Älvstranden P10/P11 Mohamad Bahsson, Rasty Al-barzngi Svanesunds Sporthall
2020-01-19 13:00 066014023 IBK Kungälv P10 K - Kärra IBK P10 Svart 0 - 0 Molly Larsson, Isabell Åkerberg Kastellegårdshallen
2020-01-19 14:00 066014022 IBK Kungälv P10 M - IBK Göteborg P09/10 Vit 0 - 0 Molly Larsson, Isabell Åkerberg Kastellegårdshallen
2020-01-19 14:30 066014024 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - Landvetter IBK P10 Vit 1 - 0 Gabriel Kjellberg Böös, Hanna Hanselius Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-25 09:00 066014029 Dingle AIK P10 - Myggenäs IBK P-10 2 - 5 Tindra Funevall, Oliver Pettersson Plate Munkedals Idrottshall
2020-01-25 09:20 066014028 Ale IBF P10 Grön - Stenungsunds IBK P10 svart Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ale Kulturrum
2020-01-25 10:20 066014025 Ale IBF P10 Blå - Hindås IBK P09/10 Ej offentliggjord, Sophia Jarenfors Ale Kulturrum
2020-01-25 16:00 066014032 IBF Backadalen P10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd 0 - 0 , Albin Sundberg Tuve Sporthall
2020-01-26 09:00 066014034 IBK Bergum P10/11 - IBK Kungälv P10 K 0 - 0 Robin Lindqvist, Samuel Lindholm Bergumsskolan
2020-01-26 10:00 066014033 IBF Älvstranden P10/P11 - IBK Kungälv P10 M Jakob Lundberg, Olle Lundgren Santoshallen
2020-01-26 12:10 066014026 Lindås Rasta IBK P11 Vit - FBC Vinga P10 0 - 0 Louranna Jacobsson, Bianca Fall Askims Sporthall
2020-01-26 12:30 066014031 Herrestads AIF P09 - Orust IBK P10-11 0 - 0 Viktor Johnsson Rimnershallen B-hallen
2020-01-26 13:15 066014036 Kärra IBK P10 Svart - Landvetter IBK P10 Vit Elias Andersson, Filip Eckert Kärra Sporthall
2020-01-26 14:20 066014035 IBK Göteborg P09/10 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Arvid Sammels, Lukas Nodby Svingelns Sporthall
2020-01-26 15:30 066014030 Frölunda IBK PF10 - IK Zenith P-10 Grön 0 - 0 Mojtaba Rezai, Mohsen Gholami Flatåsskolan
066014040 Myggenäs IBK P-10 - FBC Lerum P10 Panthers Svart Häggvallsskolan
2020-02-02 09:00 066014037 FBC Vinga P10 - Ale IBF P10 Blå 0 - 0 Ida Abrahamsson, Lisa Hall Hall Of Flame
2020-02-02 09:00 066014041 IK Zenith P-10 Grön - Ale IBF P10 Grön Filip Arnkil, Oscar Hjort Björlanda Idrottshall
2020-02-02 09:50 066014048 Kärra IBK P10 Svart - IBK Göteborg P09/10 Vit Filip Eckert, Elias Andersson Kärra Sporthall
2020-02-02 13:00 066014044 IBK Kungälv P10 M - Herrestads AIF P09 0 - 0 Sara Bergdahl, Molly Larsson Kastellegårdshallen
2020-02-02 13:20 066014047 Landvetter IBK P10 Vit - IBK Bergum P10/11 Ella Odengård, Ella Zetterstedt Pinntorps Idrottshall
2020-02-02 14:00 066014045 IBK Kungälv P10 K - IBF Backadalen P10 0 - 0 Sara Bergdahl, Molly Larsson Kastellegårdshallen
2020-02-09 10:30 066014043 Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd - Frölunda IBK PF10 1 - 0 Hanna Hanselius, Wictor Lundstedt Wallenstam Arena A
2020-02-09 11:45 066014042 Orust IBK P10-11 - Dingle AIK P10 Svanesunds Sporthall
2020-02-09 12:30 066014046 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - IBF Älvstranden P10/P11 1 - 0 Anton Lindqvist, Axel Imberg Wallenstam Arena A
2020-02-22 09:40 066014054 Ale IBF P10 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd Wilma Nielsen, Sophia Jarenfors Ale Kulturrum
2020-02-22 10:30 066014051 Hindås IBK P09/10 - Myggenäs IBK P-10 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-02-22 11:00 066014055 Dingle AIK P10 - IBK Kungälv P10 M 6 - 3 Oliver Pettersson Plate, Jim Olausson Munkedals Idrottshall
2020-02-23 09:00 066014050 FBC Vinga P10 - Stenungsunds IBK P10 svart 0 - 0 Lisa Hall, Betty Nordlund Hall Of Flame
2020-02-23 10:15 066014053 FBC Lerum P10 Panthers Svart - Orust IBK P10-11 Klara Sandin, Thyra Josefsson Rydsbergshallen
2020-02-23 11:00 066014058 IBF Backadalen P10 - Landvetter IBK P10 Vit 0 - 0 Ludvig Granath, Rasmus Timmerman Tuve Sporthall
2020-02-23 11:00 066014059 IBF Älvstranden P10/P11 - Kärra IBK P10 Svart 0 - 0 Julia Franzén, Jordan Skoog Santoshallen
2020-02-23 12:30 066014057 Herrestads AIF P09 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Viktor Johnsson Rimnershallen B-hallen
2020-02-23 13:00 066014056 Frölunda IBK PF10 - IBK Kungälv P10 K 0 - 0 Aref Jaghobi, Islam Raiabi Flatåsskolan
2020-02-23 13:00 066014060 IBK Bergum P10/11 - IBK Göteborg P09/10 Vit 0 - 0 Oskar Kanerva, Lucas Venderot Bergumsskolan
2020-02-23 15:10 066014052 Lindås Rasta IBK P11 Vit - IK Zenith P-10 Grön 0 - 0 Bianca Fall, Louranna Jacobsson Askims Sporthall
2020-02-29 10:45 066014061 Stenungsunds IBK P10 svart - Ale IBF P10 Blå Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Spekerödsskolan
2020-02-29 17:30 066014065 Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd - Lindås Rasta IBK P11 Vit 1 - 0 Isak Skarrie, Selma Albertsson Wallenstam Arena A
2020-02-29 18:30 066014068 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - Dingle AIK P10 1 - 0 Isak Skarrie, Selma Albertsson Wallenstam Arena A
2020-03-01 09:00 066014063 IK Zenith P-10 Grön - FBC Vinga P10 0 - 0 Albin Durvik, Neo Olovson Björlanda Idrottshall
2020-03-01 09:00 066014069 Landvetter IBK P10 Vit - Frölunda IBK PF10 Maximilian Sussman, Theo Sussman Pinntorps Idrottshall
2020-03-01 09:00 066014070 Kärra IBK P10 Svart - Herrestads AIF P09 0 - 0 Elias Andersson, Melvin Indevall Kärra Sporthall
2020-03-01 10:00 066014072 IBK Bergum P10/11 - IBF Älvstranden P10/P11 Samuel Lindholm, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2020-03-01 11:45 066014064 Orust IBK P10-11 - Hindås IBK P09/10 Svanesunds Sporthall
2020-03-01 12:00 066014071 IBK Göteborg P09/10 Vit - IBF Backadalen P10 Karl Eklund, Rasmuz Nurmik Torpahallen
2020-03-01 13:00 066014066 IBK Kungälv P10 M - FBC Lerum P10 Panthers Svart 0 - 0 Isabell Åkerberg, Moa Asp Kastellegårdshallen
2020-03-01 14:00 066014067 IBK Kungälv P10 K - Ale IBF P10 Grön 0 - 0 Isabell Åkerberg, Moa Asp Kastellegårdshallen
066014074 Stenungsunds IBK P10 svart - IK Zenith P-10 Grön Kyrkenorumsskolan
2020-03-07 09:20 066014073 Ale IBF P10 Blå - Myggenäs IBK P-10 Sophia Jarenfors, Wilma Nielsen Ale Kulturrum
2020-03-07 10:20 066014080 Ale IBF P10 Grön - Landvetter IBK P10 Vit Alice Sundelid, Wilma Nielsen Ale Kulturrum
2020-03-07 11:15 066014081 Dingle AIK P10 - Kärra IBK P10 Svart 10 - 0 Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2020-03-07 13:40 066014079 FBC Lerum P10 Panthers Svart - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd 0 - 1 Linn Löberg, Thyra Josefsson Rydsbergshallen
2020-03-07 13:45 066014077 Hindås IBK P09/10 - IBK Kungälv P10 M Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-03-08 10:00 066014076 FBC Vinga P10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd Lisa Hall, Betty Nordlund Hall Of Flame
2020-03-08 10:00 066014084 IBF Backadalen P10 - IBF Älvstranden P10/P11 0 - 0 Albin Sundberg, Jonatan Zachs Tuve Sporthall
2020-03-08 12:00 066014082 Frölunda IBK PF10 - IBK Göteborg P09/10 Vit 0 - 0 Rohullah Safdari, Omid Safari Flatåsskolan
2020-03-08 12:30 066014083 Herrestads AIF P09 - IBK Bergum P10/11 , Jim Olausson Rimnershallen B-hallen
2020-03-08 16:10 066014078 Lindås Rasta IBK P11 Vit - IBK Kungälv P10 K 0 - 0 Elliot Södergren, Anton Pålsson Askims Sporthall
066014085 IK Zenith P-10 Grön - Ale IBF P10 Blå Björlanda Idrottshall
066014086 Orust IBK P10-11 - Myggenäs IBK P-10 Svanesunds Sporthall
066014087 Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd - Stenungsunds IBK P10 svart Mölnlycke Idrottshall B
066014089 IBK Kungälv P10 K - FBC Vinga P10 Kastellegårdshallen
066014090 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - Hindås IBK P09/10 Mölnlycke Idrottshall B
066014091 Landvetter IBK P10 Vit - Lindås Rasta IBK P11 Vit Pinntorps Idrottshall
066014092 Kärra IBK P10 Svart - FBC Lerum P10 Panthers Svart Kärra Sporthall
066014093 IBK Göteborg P09/10 Vit - Ale IBF P10 Grön Torpahallen
066014094 IBK Bergum P10/11 - Dingle AIK P10 Bergumsskolan
066014095 IBF Älvstranden P10/P11 - Frölunda IBK PF10 Santoshallen
066014096 IBF Backadalen P10 - Herrestads AIF P09 Tuve Sporthall
066014097 Ale IBF P10 Blå - Orust IBK P10-11 Kronan Älvängen
066014098 IK Zenith P-10 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd Torshallen
066014099 Myggenäs IBK P-10 - IBK Kungälv P10 M Häggvallsskolan
066014100 Stenungsunds IBK P10 svart - IBK Kungälv P10 K Spekerödsskolan
066014102 FBC Vinga P10 - Landvetter IBK P10 Vit Hall Of Flame
066014103 Hindås IBK P09/10 - Kärra IBK P10 Svart Hindås Idrottshall
066014104 Lindås Rasta IBK P11 Vit - IBK Göteborg P09/10 Vit Askims Sporthall
066014105 FBC Lerum P10 Panthers Svart - IBK Bergum P10/11 Rydsbergshallen
066014106 Ale IBF P10 Grön - IBF Älvstranden P10/P11 Kronan Älvängen
066014107 Dingle AIK P10 - IBF Backadalen P10 Munkedals Idrottshall
066014108 Frölunda IBK PF10 - Herrestads AIF P09 Flatåsskolan
Newbody Pojk Serie H VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
066015073 Lindås Rasta IBK P11 Blå - Skår IBK P11 Askims Sporthall
2020-01-11 09:00 066015004 Mölndals IBF P11 - Lindome IBK P11 Grön , Simon Hulten Katrinebergshallen
2020-01-11 09:00 066015006 Eken IBK P11 - Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd 0 - 0 Hampus Larsson, Yao-Zu Galby Ekenhallen 1
2020-01-11 14:30 066015002 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Surte IS IBK P10/11 nytt 0 - 0 Anton Rosberg, Daniel Kalentun Askims Sporthall
2020-01-12 09:00 066015005 Landvetter IBK P11 - Utbynäs SK P 11 0 - 0 Cheri Lundberg-Davidson, Theo Sussman Pinntorps Idrottshall
2020-01-12 12:00 066015007 Frölunda IBK P2011 - Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit 0 - 0 Aref Jaghobi, Islam Raiabi Flatåsskolan
2020-01-12 12:00 066015008 IBF Backadalen P11 - Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart Iris Berglund, Amanda Olsson Tuve Sporthall
2020-01-12 13:00 066015003 IBF Älvstranden P10/P11-2 - Partille IBS P11 blå -vår Jakob Lundberg, Olle Lundgren Santoshallen
2020-01-18 11:00 066015074 Partille IBS P11 blå -vår - Skår IBK P11 0 - 0 Leo Hammarstedt, Linus Järrebring Qvisthallen
2020-01-18 11:30 066015016 IBF Backadalen P11 - Frölunda IBK P2011 0 - 0 Leon Kimfors, Oscar Larsson Tuve Sporthall
2020-01-18 13:00 066015009 Surte IS IBK P10/11 nytt - Lindås Rasta IBK P11 Blå , Erik Lantz Bohushallen
2020-01-18 16:00 066015011 Lindome IBK P11 Grön - Lindås Rasta IBK P11 Svart 0 - 0 Carl Rosgardt, William Hellstrand Skånhällaskolan
2020-01-19 12:30 066015014 Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit - Landvetter IBK P11 0 - 0 Teodor Stenberg, Stina Wiberg Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-19 13:30 066015013 Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd - Mölndals IBF P11 0 - 0 Teodor Stenberg, Hanna Hanselius Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-19 14:30 066015012 Utbynäs SK P 11 - IBF Älvstranden P10/P11-2 Jonathan Bonnedahl, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-19 15:30 066015015 Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart - Eken IBK P11 Gabriel Kjellberg Böös, Hanna Hanselius Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-25 09:00 066015024 Eken IBK P11 - Frölunda IBK P2011 0 - 0 Emelie Lebell, Hampus Larsson Ekenhallen 1
2020-01-25 10:00 066015022 Mölndals IBF P11 - Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart Hugo Jäderholm, Erik Hjelmström Aktiviteten A-Hall
2020-01-25 10:30 066015018 Surte IS IBK P10/11 nytt - Lindome IBK P11 Grön Isak Brogren, Erik Lantz Bohushallen
2020-01-25 11:00 066015023 Landvetter IBK P11 - IBF Backadalen P11 0 - 0 Ella Odengård, Josefine Selén Pinntorps Idrottshall
2020-01-26 09:00 066015021 IBF Älvstranden P10/P11-2 - Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit Jakob Lundberg, Olle Lundgren Santoshallen
2020-01-26 13:10 066015017 Lindås Rasta IBK P11 Blå - Partille IBS P11 blå -vår 0 - 0 Louranna Jacobsson, Bianca Fall Askims Sporthall
2020-01-26 14:10 066015020 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd 0 - 0 Louranna Jacobsson, Bianca Fall Askims Sporthall
2020-01-26 17:00 066015075 Skår IBK P11 - Utbynäs SK P 11 Julia Yverås, Ej offentliggjord Skepplanda Idrottshall
2020-02-01 10:00 066015032 Eken IBK P11 - Landvetter IBK P11 0 - 0 Elin Blume, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2020-02-02 10:30 066015030 IBF Backadalen P11 - IBF Älvstranden P10/P11-2 Amanda Olsson, Iris Berglund Tuve Sporthall
2020-02-02 11:30 066015031 Frölunda IBK P2011 - Mölndals IBF P11 0 - 0 Ali Alizada, Erfan Ghorbani Flatåsskolan
2020-02-02 15:30 066015026 Utbynäs SK P 11 - Partille IBS P11 blå -vår Rasmus Ahlgren, Jonathan Bonnedahl Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-02-09 11:30 066015027 Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd - Surte IS IBK P10/11 nytt 0 - 0 Hanna Hanselius, Wictor Lundstedt Wallenstam Arena A
2020-02-09 13:30 066015029 Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart - Lindås Rasta IBK P11 Svart 0 - 0 Anton Lindqvist, Axel Imberg Wallenstam Arena A
2020-02-16 17:15 066015025 Lindome IBK P11 Grön - Lindås Rasta IBK P11 Blå 0 - 0 Emma Kjellander, Nicole Sartipy Almåshallen A
2020-02-22 10:00 066015036 Surte IS IBK P10/11 nytt - Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart Isak Brogren, Erik Lantz Bohushallen
2020-02-22 11:00 066015040 Mölndals IBF P11 - Landvetter IBK P11 Isak Lundström, Viktor Petersson Katrinebergshallen
2020-02-22 13:00 066015034 Lindome IBK P11 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd 0 - 0 Emma Kjellander, Nicole Sartipy Almåshallen B
2020-02-22 13:00 066015035 Partille IBS P11 blå -vår - Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit 0 - 0 Ludvig Friberg, Tobias Undeland Qvisthallen
2020-02-23 10:00 066015039 IBF Älvstranden P10/P11-2 - Eken IBK P11 Nelly Cerina, Freja Wikström Santoshallen
2020-02-23 13:10 066015033 Lindås Rasta IBK P11 Blå - Utbynäs SK P 11 0 - 0 Bianca Fall, Louranna Jacobsson Askims Sporthall
2020-02-23 14:10 066015038 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Frölunda IBK P2011 0 - 0 Bianca Fall, Louranna Jacobsson Askims Sporthall
2020-02-23 17:00 066015076 Skår IBK P11 - IBF Backadalen P11 Julia Yverås, Maja Arrhenius Skepplanda Idrottshall
2020-02-29 12:00 066015048 Mölndals IBF P11 - IBF Älvstranden P10/P11-2 Hugo Jäderholm Katrinebergshallen
2020-03-01 11:00 066015044 IBF Backadalen P11 - Partille IBS P11 blå -vår 0 - 0 Leon Kimfors, Oscar Larsson Tuve Sporthall
2020-03-01 11:00 066015045 Frölunda IBK P2011 - Surte IS IBK P10/11 nytt 0 - 0 Ali Alizada, Erfan Ghorbani Flatåsskolan
2020-03-01 11:00 066015047 Landvetter IBK P11 - Lindås Rasta IBK P11 Svart Frida Hultback, Elin Bjelkström Pinntorps Idrottshall
2020-03-01 12:20 066015041 Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd - Lindås Rasta IBK P11 Blå Lina Evheden, Selma Albertsson Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-01 13:20 066015042 Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit - Utbynäs SK P 11 Lina Evheden, Selma Albertsson Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-01 14:20 066015043 Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart - Lindome IBK P11 Grön Lina Evheden, Selma Albertsson Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-01 17:00 066015077 Skår IBK P11 - Eken IBK P11 Julia Yverås, Maja Arrhenius Skepplanda Idrottshall
2020-03-07 09:30 066015054 Surte IS IBK P10/11 nytt - Landvetter IBK P11 12 - 6 , Erik Lantz Bohushallen
2020-03-07 13:00 066015053 Partille IBS P11 blå -vår - Eken IBK P11 0 - 0 Tobias Törn, Ludvig Friberg Qvisthallen
2020-03-08 09:00 066015052 Lindome IBK P11 Grön - Frölunda IBK P2011 0 - 0 Noel Sager, Hugo Jäderholm Almåshallen A
2020-03-08 11:00 066015050 Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd - IBF Backadalen P11 Rasty Al-barzngi, Isak Skarrie Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-08 12:00 066015051 Utbynäs SK P 11 - Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart William Gerhauser, Rasmus Ahlgren Svingelns Sporthall
2020-03-08 12:10 066015049 Lindås Rasta IBK P11 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit 0 - 0 Louranna Jacobsson, Bianca Fall Askims Sporthall
2020-03-08 14:10 066015056 Lindås Rasta IBK P11 Svart - IBF Älvstranden P10/P11-2 0 - 0 Louranna Jacobsson, Bianca Fall Askims Sporthall
2020-03-08 17:00 066015078 Skår IBK P11 - Mölndals IBF P11 Julia Yverås, Maja Arrhenius Skepplanda Idrottshall
066015057 Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart - Lindås Rasta IBK P11 Blå Wallenstam Arena A
066015058 IBF Backadalen P11 - Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit Tuve Sporthall
066015059 Frölunda IBK P2011 - Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd Flatåsskolan
066015060 Eken IBK P11 - Utbynäs SK P 11 Ekenhallen 1
066015061 Landvetter IBK P11 - Lindome IBK P11 Grön Pinntorps Idrottshall
066015062 Mölndals IBF P11 - Partille IBS P11 blå -vår Aktiviteten A-Hall
066015063 IBF Älvstranden P10/P11-2 - Surte IS IBK P10/11 nytt Santoshallen
066015079 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Skår IBK P11 Askims Sporthall
066015065 Lindås Rasta IBK P11 Blå - IBF Backadalen P11 Salming Arena
066015066 Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart - Frölunda IBK P2011 Mölnlycke Idrottshall B
066015067 Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit - Eken IBK P11 Mölnlycke Idrottshall B
066015068 Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd - Landvetter IBK P11 Mölnlycke Idrottshall B
066015069 Utbynäs SK P 11 - Mölndals IBF P11 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
066015070 Lindome IBK P11 Grön - IBF Älvstranden P10/P11-2 Almåshallen A
066015071 Partille IBS P11 blå -vår - Lindås Rasta IBK P11 Svart Qvisthallen
066015080 Skår IBK P11 - Surte IS IBK P10/11 nytt Skepplanda Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis