Flickor Röd Serie 4 (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Flickor Röd Serie 4 Västra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 11:00 184500002 GS 86 AIF - Dotteviks IF 5 - 3 Forshaga Sporthall
2019-10-12 15:30 184500004 BK Vålberg - Skoghalls IBK Utveckling 2 0 - 7 Klubbhuset Arena
2019-10-12 16:00 184500001 Skoghalls IBK Utveckling 1 - SK Sifhälla 5 - 0 Hammarö Arena B
2019-10-13 12:15 184500003 BKI Sunnanå - Nordmarkens IBF 0 - 8 Sannerudshallen
2019-10-19 14:00 184500007 BK Vålberg - Skoghalls IBK Utveckling 1 0 - 7 Vålbergs Sporthall
2019-10-19 14:30 184500005 SK Sifhälla - GS 86 AIF 4 - 2 Tegnérhallen
2019-10-20 10:00 184500006 Dotteviks IF - BKI Sunnanå 4 - 1 Strandhallen
2019-10-20 12:00 184500008 Nordmarkens IBF - SK Örnen 8 - 5 Årjängs Sporthall A
2019-10-26 11:00 184500012 GS 86 AIF - Hertzöga BK 2 - 5 Forshaga Sporthall
2019-10-26 16:30 184500009 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Dotteviks IF 5 - 3 Hammarö Arena
2019-10-27 12:00 184500010 BKI Sunnanå - SK Sifhälla 1 - 0 ECG Arena
2019-10-27 18:00 184500011 Nordmarkens IBF - BK Vålberg 6 - 4 Årjängs Sporthall A
2019-11-17 11:30 184500013 Skoghalls IBK Utveckling 1 - BKI Sunnanå 2 - 0 Hammarö Arena
2019-11-17 12:30 184500014 GS 86 AIF - BK Vålberg 14 - 0 Forshaga Sporthall
2019-11-17 13:00 184500016 SK Sifhälla - Hagfors IF Uddeholm 1 - 6 Tegnérhallen
2019-12-06 18:20 184500015 Dotteviks IF - Nordmarkens IBF 5 - 5 Strandhallen
2019-11-23 11:00 184500019 BK Vålberg - Dotteviks IF 1 - 7 Vålbergs Sporthall
2019-11-24 11:00 184500017 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling 1 1 - 1 Forshaga Sporthall
2019-11-24 13:15 184500020 BKI Sunnanå - Munkfors IBK 2 - 2 ECG Arena
2019-12-12 18:00 184500018 Nordmarkens IBF - SK Sifhälla 6 - 2 Årjängs Sporthall A
2019-11-30 11:00 184500024 Dotteviks IF - IFK Heden 6 - 2 Strandhallen
2019-11-30 12:30 184500023 BKI Sunnanå - GS 86 AIF 3 - 7 Sannerudshallen
2019-11-30 15:30 184500021 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Nordmarkens IBF 3 - 1 Hammarö Arena B
2019-12-01 11:00 184500022 SK Sifhälla - BK Vålberg 5 - 2 Tegnérhallen
2019-12-07 15:45 184500027 BK Vålberg - BKI Sunnanå 1 - 3 Stavdal Hyrcity Arena
2019-12-08 10:00 184500026 Nordmarkens IBF - GS 86 AIF 5 - 2 Årjängs Sporthall A
2019-12-08 10:00 184500028 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlskoga IBF 4 - 0 Hammarö Arena
2019-12-08 14:00 184500025 Dotteviks IF - SK Sifhälla 4 - 5 Strandhallen
2019-12-14 14:00 184500033 BK Vålberg - SK Örnen 3 - 16 Vålbergs Sporthall
2019-12-14 14:30 184501023 Hertzöga BK - BKI Sunnanå 3 - 3 Ilandaskolan
2019-12-14 16:30 184500031 GS 86 AIF - Karlskoga IBF 5 - 1 Forshaga Sporthall
2019-12-14 17:00 184501022 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Dotteviks IF 4 - 5 Hammarö Arena B
2019-12-15 12:00 184500032 Nordmarkens IBF - Munkfors IBK 0 - 4 Årjängs Sporthall A
2019-12-15 14:00 184500030 SK Sifhälla - IFK Heden 2 - 1 Tegnérhallen
2019-12-15 14:30 184500029 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hagfors IF Uddeholm 2 - 2 Hammarö Arena B
2019-12-21 10:30 184501026 IFK Heden - GS 86 AIF 2 - 2 Väse Sporthall
2019-12-21 12:30 184500034 Dotteviks IF - Hertzöga BK 5 - 9 Strandhallen
2019-12-21 13:00 184501024 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling 1 3 - 5 Molkoms Sporthall
2019-12-21 14:00 184501028 Munkfors IBK - BK Vålberg 6 - 0 Munkfors Arena
2019-12-22 17:00 184500035 BKI Sunnanå - Skoghalls IBK Utveckling 2 3 - 3 Sannerudshallen
2020-02-29 10:00 184501025 Karlskoga IBF - SK Sifhälla 10 - 2 Karlbergshallen B Karlskoga
2020-03-14 00:00 184501027 Hagfors IF Uddeholm - Nordmarkens IBF Uddeholm Arena
2020-01-10 19:00 184500037 SK Sifhälla - Munkfors IBK 1 - 3 Tegnérhallen
2020-01-11 10:30 184500038 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm 3 - 2 Forshaga Sporthall
2020-01-12 11:00 184500042 BK Vålberg - IFK Heden 0 - 2 Stavdal Hyrcity Arena
2020-01-12 11:30 184500036 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2 2 - 2 Hammarö Arena
2020-01-12 11:45 184500040 BKI Sunnanå - Karlskoga IBF 2 - 2 Sannerudshallen
2020-01-12 12:00 184500041 Nordmarkens IBF - Hertzöga BK 9 - 5 Årjängs Sporthall A
2020-01-12 12:30 184500039 Dotteviks IF - SK Örnen 5 - 5 Strandhallen
2020-01-17 18:00 184501031 SK Örnen - GS 86 AIF 4 - 0 Molkoms Sporthall
2020-01-18 10:30 184501033 IFK Heden - BKI Sunnanå 1 - 2 Väse Sporthall
2020-01-18 14:00 184501034 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Nordmarkens IBF 8 - 3 Hammarö Arena
2020-01-18 15:00 184501029 Munkfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling 1 2 - 1 Munkfors Arena
2020-01-18 15:30 184501030 Hertzöga BK - SK Sifhälla 11 - 1 Ilandaskolan
2020-01-18 17:00 184501032 Karlskoga IBF - Dotteviks IF 5 - 0 Karlbergshallen B Karlskoga
2020-01-19 13:15 184501035 Hagfors IF Uddeholm - BK Vålberg 7 - 0 Uddeholm Arena
2020-01-25 10:30 184500046 Dotteviks IF - Munkfors IBK 2 - 4 Strandhallen
2020-01-25 13:00 184500043 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hertzöga BK 1 - 4 Hammarö Arena B
2020-01-26 10:00 184500045 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling 2 1 - 7 Forshaga Sporthall
2020-01-26 11:00 184500047 BKI Sunnanå - Hagfors IF Uddeholm 2 - 2 ECG Arena
2020-01-26 16:00 184500048 Nordmarkens IBF - IFK Heden 4 - 4 Årjängs Sporthall A
2020-01-26 16:30 184500049 BK Vålberg - Karlskoga IBF 1 - 3 Colorama Arena
2020-03-13 00:00 184500044 SK Sifhälla - SK Örnen Tegnérhallen
2020-01-31 18:00 184501040 SK Örnen - BKI Sunnanå 8 - 2 Molkoms Sporthall
2020-02-01 12:45 184501039 Hagfors IF Uddeholm - Dotteviks IF 7 - 0 Uddeholm Arena
2020-02-01 13:00 184501037 Skoghalls IBK Utveckling 2 - SK Sifhälla 7 - 5 Hammarö Arena
2020-02-01 13:00 184501038 Munkfors IBK - GS 86 AIF 2 - 2 Munkfors Arena
2020-02-01 14:00 184501042 Hertzöga BK - BK Vålberg 8 - 3 Ilandaskolan
2020-02-02 10:30 184501036 IFK Heden - Skoghalls IBK Utveckling 1 1 - 2 Väse Sporthall
2020-02-02 12:00 184501041 Karlskoga IBF - Nordmarkens IBF 3 - 4 Karlbergshallen B Karlskoga
2020-02-08 13:00 184500050 SK Sifhälla - Skoghalls IBK Utveckling 1 0 - 3 Tegnérhallen
2020-02-08 15:30 184500051 Dotteviks IF - GS 86 AIF 2 - 6 Strandhallen
2020-02-09 16:00 184500052 Nordmarkens IBF - BKI Sunnanå 5 - 3 Årjängs Sporthall A
2020-02-15 12:30 184500055 Skoghalls IBK Utveckling 1 - BK Vålberg 5 - 0 Hammarö Arena
2020-02-15 13:30 184500053 GS 86 AIF - SK Sifhälla 6 - 1 Forshaga Sporthall
2020-03-07 17:00 184500054 BKI Sunnanå - Dotteviks IF 2 - 0 ECG Arena
2020-02-23 11:00 184500057 SK Sifhälla - BKI Sunnanå 1 - 3 Tegnérhallen
2020-02-23 12:30 184500056 Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling 1 2 - 2 Strandhallen
2020-02-23 14:15 184500058 BK Vålberg - Nordmarkens IBF 2 - 7 Stavdal Hyrcity Arena
2020-03-07 12:00 184500060 BK Vålberg - SK Sifhälla 3 - 7 Vålbergs Sporthall
2020-03-08 11:00 184500061 GS 86 AIF - BKI Sunnanå 1 - 3 Forshaga Sporthall
2020-03-08 16:00 184500059 Nordmarkens IBF - Skoghalls IBK Utveckling 1 3 - 0 Årjängs Sporthall A
2020-03-14 00:00 184500062 Skoghalls IBK Utveckling 1 - GS 86 AIF Hammarö Arena
2020-03-15 00:00 184500063 SK Sifhälla - Nordmarkens IBF Tegnérhallen
2020-03-15 00:00 184500064 Dotteviks IF - BK Vålberg Strandhallen
2020-03-20 00:00 184500065 BKI Sunnanå - Skoghalls IBK Utveckling 1 Sannerudshallen
2020-03-21 00:00 184500066 BK Vålberg - GS 86 AIF Colorama Arena
2020-03-22 00:00 184500067 Nordmarkens IBF - Dotteviks IF Årjängs Sporthall A
2020-02-07 19:30 184500070 BKI Sunnanå - BK Vålberg 5 - 1 Sannerudshallen
2020-03-27 00:00 184500069 GS 86 AIF - Nordmarkens IBF Forshaga Sporthall
2020-03-28 00:00 184500068 SK Sifhälla - Dotteviks IF Tegnérhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Skoghalls IBK Utveckling 1 17 10 4 3 50-24 26 34
2. Nordmarkens IBF 15 10 2 3 74-50 24 32
3. BKI Sunnanå 18 7 5 6 40-51 -11 26
4. GS 86 AIF 16 7 3 6 59-45 14 24
5. Dotteviks IF 16 4 3 9 53-68 -15 15
6. SK Sifhälla 16 5 0 11 37-73 -36 15
7. BK Vålberg 17 0 0 17 21-115 -94 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 11:00 184501003 Munkfors IBK - SK Örnen 4 - 3 Munkfors Arena
2019-10-12 14:00 184501002 Hertzöga BK - IFK Heden 5 - 6 Ilandaskolan
2019-10-12 15:30 184500004 BK Vålberg - Skoghalls IBK Utveckling 2 0 - 7 Klubbhuset Arena
2019-10-13 15:00 184501001 Karlskoga IBF - Hagfors IF Uddeholm 4 - 3 Karlbergshallen B Karlskoga
2019-10-19 14:00 184501006 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlskoga IBF 4 - 1 Hammarö Arena
2019-10-20 12:00 184500008 Nordmarkens IBF - SK Örnen 8 - 5 Årjängs Sporthall A
2019-10-20 12:45 184501004 Hagfors IF Uddeholm - Hertzöga BK 3 - 0 Uddeholm Arena
2019-10-20 13:45 184501005 IFK Heden - Munkfors IBK 1 - 7 Väse Sporthall
2019-10-26 10:00 184501007 Karlskoga IBF - IFK Heden 4 - 3 Karlbergshallen B Karlskoga
2019-10-26 11:00 184500012 GS 86 AIF - Hertzöga BK 2 - 5 Forshaga Sporthall
2019-10-26 11:30 184501009 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling 2 1 - 2 Molkoms Sporthall
2019-10-27 14:00 184501008 Munkfors IBK - Hagfors IF Uddeholm 2 - 0 Munkfors Arena
2019-11-16 10:30 184501012 IFK Heden - SK Örnen 1 - 8 Väse Sporthall
2019-11-16 13:45 184501011 Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling 2 2 - 6 Ilandaskolan
2019-11-16 17:00 184501010 Karlskoga IBF - Munkfors IBK 1 - 3 Karlbergshallen B Karlskoga
2019-11-17 13:00 184500016 SK Sifhälla - Hagfors IF Uddeholm 1 - 6 Tegnérhallen
2019-11-23 11:30 184501014 SK Örnen - Hagfors IF Uddeholm 5 - 5 Molkoms Sporthall
2019-11-23 14:00 184501013 Hertzöga BK - Karlskoga IBF 4 - 7 Ilandaskolan
2019-11-24 10:00 184501015 Skoghalls IBK Utveckling 2 - IFK Heden 3 - 1 Hammarö Arena B
2019-11-24 13:15 184500020 BKI Sunnanå - Munkfors IBK 2 - 2 ECG Arena
2019-11-30 11:00 184500024 Dotteviks IF - IFK Heden 6 - 2 Strandhallen
2019-11-30 12:00 184501016 Karlskoga IBF - SK Örnen 7 - 2 Karlbergshallen B Karlskoga
2019-11-30 16:00 184501018 Munkfors IBK - Hertzöga BK 1 - 0 Munkfors Arena
2019-12-01 11:45 184501017 Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling 2 1 - 1 Uddeholm Arena
2019-12-06 18:00 184501020 SK Örnen - Hertzöga BK 8 - 6 Molkoms Sporthall
2019-12-08 10:00 184500028 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlskoga IBF 4 - 0 Hammarö Arena
2019-12-08 12:00 184501019 IFK Heden - Hagfors IF Uddeholm 1 - 7 Väse Sporthall
2020-01-11 17:00 184501021 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Munkfors IBK 2 - 3 Hammarö Arena B
2019-12-14 14:00 184500033 BK Vålberg - SK Örnen 3 - 16 Vålbergs Sporthall
2019-12-14 14:30 184501023 Hertzöga BK - BKI Sunnanå 3 - 3 Ilandaskolan
2019-12-14 16:30 184500031 GS 86 AIF - Karlskoga IBF 5 - 1 Forshaga Sporthall
2019-12-14 17:00 184501022 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Dotteviks IF 4 - 5 Hammarö Arena B
2019-12-15 12:00 184500032 Nordmarkens IBF - Munkfors IBK 0 - 4 Årjängs Sporthall A
2019-12-15 14:00 184500030 SK Sifhälla - IFK Heden 2 - 1 Tegnérhallen
2019-12-15 14:30 184500029 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hagfors IF Uddeholm 2 - 2 Hammarö Arena B
2019-12-21 10:30 184501026 IFK Heden - GS 86 AIF 2 - 2 Väse Sporthall
2019-12-21 12:30 184500034 Dotteviks IF - Hertzöga BK 5 - 9 Strandhallen
2019-12-21 13:00 184501024 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling 1 3 - 5 Molkoms Sporthall
2019-12-21 14:00 184501028 Munkfors IBK - BK Vålberg 6 - 0 Munkfors Arena
2019-12-22 17:00 184500035 BKI Sunnanå - Skoghalls IBK Utveckling 2 3 - 3 Sannerudshallen
2020-02-29 10:00 184501025 Karlskoga IBF - SK Sifhälla 10 - 2 Karlbergshallen B Karlskoga
2020-03-14 00:00 184501027 Hagfors IF Uddeholm - Nordmarkens IBF Uddeholm Arena
2020-01-10 19:00 184500037 SK Sifhälla - Munkfors IBK 1 - 3 Tegnérhallen
2020-01-11 10:30 184500038 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm 3 - 2 Forshaga Sporthall
2020-01-12 11:00 184500042 BK Vålberg - IFK Heden 0 - 2 Stavdal Hyrcity Arena
2020-01-12 11:30 184500036 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2 2 - 2 Hammarö Arena
2020-01-12 11:45 184500040 BKI Sunnanå - Karlskoga IBF 2 - 2 Sannerudshallen
2020-01-12 12:00 184500041 Nordmarkens IBF - Hertzöga BK 9 - 5 Årjängs Sporthall A
2020-01-12 12:30 184500039 Dotteviks IF - SK Örnen 5 - 5 Strandhallen
2020-01-17 18:00 184501031 SK Örnen - GS 86 AIF 4 - 0 Molkoms Sporthall
2020-01-18 10:30 184501033 IFK Heden - BKI Sunnanå 1 - 2 Väse Sporthall
2020-01-18 14:00 184501034 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Nordmarkens IBF 8 - 3 Hammarö Arena
2020-01-18 15:00 184501029 Munkfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling 1 2 - 1 Munkfors Arena
2020-01-18 15:30 184501030 Hertzöga BK - SK Sifhälla 11 - 1 Ilandaskolan
2020-01-18 17:00 184501032 Karlskoga IBF - Dotteviks IF 5 - 0 Karlbergshallen B Karlskoga
2020-01-19 13:15 184501035 Hagfors IF Uddeholm - BK Vålberg 7 - 0 Uddeholm Arena
2020-01-25 10:30 184500046 Dotteviks IF - Munkfors IBK 2 - 4 Strandhallen
2020-01-25 13:00 184500043 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hertzöga BK 1 - 4 Hammarö Arena B
2020-01-26 10:00 184500045 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling 2 1 - 7 Forshaga Sporthall
2020-01-26 11:00 184500047 BKI Sunnanå - Hagfors IF Uddeholm 2 - 2 ECG Arena
2020-01-26 16:00 184500048 Nordmarkens IBF - IFK Heden 4 - 4 Årjängs Sporthall A
2020-01-26 16:30 184500049 BK Vålberg - Karlskoga IBF 1 - 3 Colorama Arena
2020-03-13 00:00 184500044 SK Sifhälla - SK Örnen Tegnérhallen
2020-01-31 18:00 184501040 SK Örnen - BKI Sunnanå 8 - 2 Molkoms Sporthall
2020-02-01 12:45 184501039 Hagfors IF Uddeholm - Dotteviks IF 7 - 0 Uddeholm Arena
2020-02-01 13:00 184501037 Skoghalls IBK Utveckling 2 - SK Sifhälla 7 - 5 Hammarö Arena
2020-02-01 13:00 184501038 Munkfors IBK - GS 86 AIF 2 - 2 Munkfors Arena
2020-02-01 14:00 184501042 Hertzöga BK - BK Vålberg 8 - 3 Ilandaskolan
2020-02-02 10:30 184501036 IFK Heden - Skoghalls IBK Utveckling 1 1 - 2 Väse Sporthall
2020-02-02 12:00 184501041 Karlskoga IBF - Nordmarkens IBF 3 - 4 Karlbergshallen B Karlskoga
2020-02-08 12:00 184501044 IFK Heden - Hertzöga BK 4 - 9 Väse Sporthall
2020-02-08 13:00 184501045 SK Örnen - Munkfors IBK 4 - 5 Molkoms Sporthall
2020-02-09 15:10 184501043 Hagfors IF Uddeholm - Karlskoga IBF 3 - 0 Uddeholm Arena
2020-02-15 12:00 184501047 Munkfors IBK - IFK Heden 3 - 2 Munkfors Arena
2020-02-16 11:30 184501046 Hertzöga BK - Hagfors IF Uddeholm 4 - 3 Ilandaskolan
2020-02-16 17:00 184501048 Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2 0 - 3 Karlbergshallen B Karlskoga
2020-02-23 11:00 184501050 Hagfors IF Uddeholm - Munkfors IBK 4 - 2 Uddeholm Arena
2020-03-01 18:30 184501051 Skoghalls IBK Utveckling 2 - SK Örnen 3 - 2 Hammarö Arena
2020-03-03 18:30 184501049 IFK Heden - Karlskoga IBF 2 - 6 Väse Sporthall
2020-03-07 11:30 184501052 SK Örnen - Karlskoga IBF 5 - 1 Molkoms Sporthall
2020-03-07 15:30 184501053 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hagfors IF Uddeholm 3 - 2 Hammarö Arena B
2020-03-08 13:00 184501054 Hertzöga BK - Munkfors IBK 3 - 3 Ilandaskolan
2020-03-14 00:00 184501055 Karlskoga IBF - Hertzöga BK Karlbergshallen A Karlskoga
2020-03-14 00:00 184501057 IFK Heden - Skoghalls IBK Utveckling 2 Väse Sporthall
2020-03-15 00:00 184501056 Hagfors IF Uddeholm - SK Örnen Uddeholm Arena
2020-02-21 19:30 184501059 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hertzöga BK 2 - 6 Hammarö Arena
2020-03-20 00:00 184501060 SK Örnen - IFK Heden Molkoms Sporthall
2020-03-21 00:00 184501058 Munkfors IBK - Karlskoga IBF Munkfors Arena
2020-02-22 10:30 184501062 Hertzöga BK - SK Örnen 8 - 4 Ilandaskolan
2020-03-28 00:00 184501061 Hagfors IF Uddeholm - IFK Heden Uddeholm Arena
2020-03-28 00:00 184501063 Munkfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling 2 Munkfors Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Munkfors IBK 17 13 3 1 56-28 28 42
2. Skoghalls IBK Utveckling 2 17 11 3 3 67-38 29 36
3. Hertzöga BK 18 9 2 7 92-71 21 29
4. Hagfors IF Uddeholm 16 7 4 5 57-30 27 25
5. Karlskoga IBF 17 8 1 8 55-50 5 25
6. SK Örnen 16 6 2 8 83-65 18 20
7. IFK Heden 16 2 2 12 34-70 -36 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis