Blånivå Pojk Höst 21 (2018/19)

Gruppspel
Newbody Norr P07
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-14 11:15 066000004 IBK Kungälv P 07 Munkgärde Blå - Myggenäs IBK P-07 2 10 - 2 Agnes Andersson, Amir Huseinovic Munkegärdehallen
2018-10-14 13:15 066000003 IBK Kungälv P 07 Kastelle - Stenungsunds IBK P07 Gbg 2 - 7 Joseph Wokil, Sebastian Meza Kastellegårdshallen
2018-10-20 09:50 066000011 Ale IBF P07 - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Blå 5 - 1 Albin Ekstedt, Melvin Holmqvist Ale Kulturrum
2018-10-20 12:00 066000009 Surte IS IBK P07 - Stenungsunds IBK P07 Gbg Kasper Mourujärvi, Erik Lantz Bohushallen
2018-10-21 14:15 066000010 IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit - Myggenäs IBK P-07 2 6 - 2 Oscar Westberg, Erik Olofsgård Munkegärdehallen
2018-10-27 10:00 066000017 Surte IS IBK P07 - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Blå 2 - 3 Kasper Mourujärvi, Erik Lantz Bohushallen
2018-10-28 13:30 066000018 Myggenäs IBK P-07 2 - IBK Kungälv P 07 Kastelle 2 - 6 Martinus Martinsson, Isak Andersson Häggvallsskolan
2018-11-04 11:15 066000020 IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit - Ale IBF P07 1 - 5 David Lis-Olivebring, Hugo Salegård Munkegärdehallen
2018-11-10 09:50 066000023 Ale IBF P07 - Myggenäs IBK P-07 2 6 - 2 Oliwer Juhlin, Oskar Karlsson Ale Kulturrum
2018-11-11 13:15 066000021 IBK Kungälv P 07 Kastelle - Surte IS IBK P07 0 - 0 David Lis-Olivebring, Hugo Salegård Kastellegårdshallen
2018-11-11 15:15 066000024 IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit - Stenungsunds IBK P07 Gbg 1 - 1 Erik Hultén, Sebastian Meza Munkegärdehallen
2018-11-17 15:15 066000031 Stenungsunds IBK P07 Gbg - IBK Kungälv P 07 Kastelle Arvid Lycke, Harry Soovik Kyrkenorumsskolan
2018-11-18 09:30 066000029 Ale IBF P07 - Surte IS IBK P07 5 - 4 Melvin Holmqvist, Albin Ekstedt Kronan Älvängen
2018-11-18 13:45 066000032 Myggenäs IBK P-07 2 - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Blå 1 - 2 Lucas Sällström, Edvin Rosendahl Häggvallsskolan
2018-11-24 09:15 066000037 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Surte IS IBK P07 4 - 1 Joel Johansson, David Grentzelius Stenungsund Arena
2018-11-25 12:15 066000039 IBK Kungälv P 07 Munkgärde Blå - Ale IBF P07 2 - 0 Agnes Andersson, Tim Vegelius Munkegärdehallen
2018-11-25 15:45 066000038 Myggenäs IBK P-07 2 - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit 0 - 4 Alice Olsson, Eric Schroderus Häggvallsskolan
2018-12-08 10:00 066000048 Ale IBF P07 - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit 1 - 3 Edwin Bryfors, Kristian Ottosson Ale Kulturrum
2018-12-09 12:15 066000045 IBK Kungälv P 07 Munkgärde Blå - Surte IS IBK P07 2 - 1 Lee Johannisson, Rickard Lenning Föhrenbach Munkegärdehallen
2018-12-09 17:15 066000046 IBK Kungälv P 07 Kastelle - Myggenäs IBK P-07 2 0 - 0 Agnes Andersson, Agnes Scheutz Kastellegårdshallen
2018-12-15 10:15 066000052 Stenungsunds IBK P07 Gbg - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit 1 - 3 William Sirén, Harry Soovik Stenungsund Arena
2018-12-15 12:15 066000049 Surte IS IBK P07 - IBK Kungälv P 07 Kastelle 4 - 2 Isak Brogren, Mikael Krantz Bohushallen
2018-12-16 12:15 066000051 Myggenäs IBK P-07 2 - Ale IBF P07 1 - 8 Edvin Rosendahl, Eric Schroderus Häggvallsskolan
Newbody Norr P08
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 14:15 066007004 Stenungsunds IBK P08 - IBK Kungälv P 08 Munkgärde 4 - 5 Kyrkenorumsskolan
2018-10-14 09:50 066007001 Myggenäs IBK P-08 - Skår IBK P08 10 - 0 Annie Gustavsson, Alice Olsson Häggvallsskolan
2018-10-14 12:15 066007006 IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart - Ale IBF P08 1 - 9 Joseph Wokil, Sebastian Meza Kastellegårdshallen
2018-10-14 13:30 066007003 Herrestads AIF P08 Blå - Ljungskile SK P07-08 0 - 4 , Alexander Westberg Rimnershallen B-hallen
2018-10-14 14:00 066007005 Melleruds IBK P07-08 - Dingle AIK P08 3 - 7 Rådahallen
2018-10-14 14:15 066007002 IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit - Grundsunds IF P08/09 Utgår 11 - 2 Meisam Hosseini, Ali Noori Kastellegårdshallen
2018-10-20 09:30 066007010 Dingle AIK P08 - Herrestads AIF P08 Blå 9 - 3 Rasmus Pettersson Plate, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2018-10-20 10:50 066007011 Ale IBF P08 - Stenungsunds IBK P08 9 - 3 Kristian Ottosson, Edwin Bryfors Ale Kulturrum
2018-10-20 11:30 066007008 Ljungskile SK P07-08 - Skår IBK P08 Rimnershallen B-hallen
2018-10-21 12:00 066007007 Grundsunds IF P08/09 Utgår - Myggenäs IBK P-08 Bottnahallen
2018-10-21 12:15 066007009 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit 5 - 2 Oscar Westberg, Erik Olofsgård Munkegärdehallen
2018-10-21 13:15 066007012 IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart - Melleruds IBK P07-08 5 - 5 David Lis-Olivebring, Hugo Salegård Kastellegårdshallen
066007016 IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit - Ale IBF P08 Kastellegårdshallen
2018-10-28 09:15 066007018 Stenungsunds IBK P08 - Melleruds IBK P07-08 5 - 5 Joel Johansson, Joel Andersson Stenungsund Arena
2018-10-28 11:00 066007013 Myggenäs IBK P-08 - Ljungskile SK P07-08 0 - 3 Eric Schroderus, Martinus Martinsson Häggvallsskolan
2018-10-28 12:00 066007014 Grundsunds IF P08/09 Utgår - IBK Kungälv P 08 Munkgärde Bottnahallen
2018-10-28 14:30 066007017 Herrestads AIF P08 Blå - IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart 2 - 6 Pär Lindquist, Alexander Westberg Rimnershallen B-hallen
2018-10-28 18:00 066007015 Skår IBK P08 - Dingle AIK P08 2 - 6 Edwin Bryfors, Albin Ekstedt Skepplanda Idrottshall
2018-11-02 18:30 066007019 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - Myggenäs IBK P-08 3 - 2 Häggvallsskolan
2018-11-03 12:00 066007021 Ale IBF P08 - Grundsunds IF P08/09 Utgår WW (-5 - -5) Ale Kulturrum
2018-11-03 14:15 066007024 Stenungsunds IBK P08 - Herrestads AIF P08 Blå 8 - 1 William Sirén, Joel Andersson Kyrkenorumsskolan
2018-11-04 13:15 066007022 IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart - Skår IBK P08 6 - 1 Oscar Westberg, Erik Olofsgård Kastellegårdshallen
2018-11-04 14:00 066007023 Melleruds IBK P07-08 - IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit 5 - 8 Rådahallen
2018-12-08 11:00 066007020 Dingle AIK P08 - Ljungskile SK P07-08 1 - 3 Edwin Markusson, Rasmus Pettersson Plate Munkedals Idrottshall
2018-11-09 18:45 066007025 Myggenäs IBK P-08 - Dingle AIK P08 1 - 6 Annie Gustavsson, Alice Olsson Häggvallsskolan
2018-11-10 14:00 066007027 Ljungskile SK P07-08 - IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart Rimnershallen B-hallen
2018-11-11 12:15 066007030 IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit - Herrestads AIF P08 Blå 6 - 2 David Lis-Olivebring, Hugo Salegård Kastellegårdshallen
2018-11-11 13:00 066007028 Grundsunds IF P08/09 Utgår - Melleruds IBK P07-08 Bottnahallen
2018-11-11 16:15 066007026 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - Ale IBF P08 1 - 1 Erik Hultén, Sebastian Meza Munkegärdehallen
2018-11-11 18:00 066007029 Skår IBK P08 - Stenungsunds IBK P08 Edwin Bryfors, Ej offentliggjord Skepplanda Idrottshall
2018-11-17 14:15 066007034 Stenungsunds IBK P08 - Ljungskile SK P07-08 3 - 3 Leo Nielsen, Filip Svensson Kyrkenorumsskolan
2018-11-17 17:45 066007035 Herrestads AIF P08 Blå - Grundsunds IF P08/09 Utgår WW (-5 - -5) Rimnershallen B-hallen
2018-11-18 10:30 066007031 Ale IBF P08 - Myggenäs IBK P-08 5 - 1 Melvin Holmqvist, Albin Ekstedt Kronan Älvängen
2018-11-18 12:15 066007036 IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit - Skår IBK P08 0 - 0 Oscar Westberg, Erik Olofsgård Kastellegårdshallen
2018-11-18 12:30 066007033 Melleruds IBK P07-08 - IBK Kungälv P 08 Munkgärde 2 - 2 Rådahallen
2018-11-18 13:15 066007032 IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart - Dingle AIK P08 3 - 3 Oscar Westberg, Erik Olofsgård Kastellegårdshallen
2018-11-25 11:15 066007040 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - Herrestads AIF P08 Blå 12 - 0 Agnes Andersson, Tim Vegelius Munkegärdehallen
2018-11-25 11:30 066007041 Ljungskile SK P07-08 - IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit Rimnershallen B-hallen
2018-11-25 12:15 066007037 Myggenäs IBK P-08 - IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart 4 - 5 Annie Gustavsson, Edvin Rosendahl Häggvallsskolan
2018-11-25 13:00 066007042 Grundsunds IF P08/09 Utgår - Skår IBK P08 Bottnahallen
2018-11-25 13:20 066007038 Ale IBF P08 - Melleruds IBK P07-08 6 - 2 Edwin Bryfors, Albin Ekstedt Kronan Älvängen
2018-11-25 15:30 066007039 Dingle AIK P08 - Stenungsunds IBK P08 2 - 5 Filip Forsberg, Rasmus Pettersson Plate Munkedals Idrottshall
2018-12-02 09:15 066007044 Stenungsunds IBK P08 - IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart 6 - 4 Leo Nielsen, Harry Soovik Stenungsund Arena
2018-12-02 13:00 066007048 Grundsunds IF P08/09 Utgår - Ljungskile SK P07-08 Bottnahallen
2018-12-02 13:30 066007045 Herrestads AIF P08 Blå - Ale IBF P08 1 - 15 Rimnershallen B-hallen
2018-12-02 14:00 066007043 Melleruds IBK P07-08 - Myggenäs IBK P-08 5 - 1 Rådahallen
2018-12-02 15:15 066007046 IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit - Dingle AIK P08 0 - 0 David Lis-Olivebring, Hugo Salegård Kastellegårdshallen
2018-12-02 18:00 066007047 Skår IBK P08 - IBK Kungälv P 08 Munkgärde 0 - 9 Kristian Ottosson, Albin Ekstedt Skepplanda Idrottshall
Newbody Norr P09
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 09:15 066008003 Stenungsunds IBK P09 Blå - Stenungsunds IBK P09 Svart 0 - 0 Spekerödsskolan
2018-10-14 12:15 066008002 IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag X - Ale IBF P09 5 - 4 Agnes Andersson, Amir Huseinovic Munkegärdehallen
2018-10-14 15:30 066008004 Överby IBK P09 - Herrestads AIF P09 0 - 0 Mathias Johansson, Jakob Johansson Nordby Supermarkethallen
2018-10-20 12:30 066008007 Dingle AIK P09 - Stenungsunds IBK P09 Blå 4 - 5 Rasmus Pettersson Plate, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2018-10-21 12:15 066008008 Herrestads AIF P09 - Stenungsunds IBK P09 Svart 0 - 0 Ej offentliggjord, Alexander Westberg Rimnershallen B-hallen
2018-10-27 13:00 066008010 Herrestads AIF P09 - IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag Q 0 - 0 Pär Lindquist, Alexander Westberg Rimnershallen B-hallen
2018-10-27 14:00 066008009 Överby IBK P09 - Ale IBF P09 3 - 4 Pär Lindquist, Rasmus Ström Rimnershallen A-hallen
2018-10-27 15:00 066008012 IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag Q - Överby IBK P09 Pär Lindquist, Rasmus Ström Rimnershallen A-hallen
2018-10-27 16:00 066008011 Ale IBF P09 - Herrestads AIF P09 0 - 0 Pär Lindquist, Rasmus Ström Rimnershallen A-hallen
2018-10-28 11:15 066008013 Dingle AIK P09 - IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag X 1 - 11 Munkedals Idrottshall
2018-10-28 12:15 066008014 Stenungsunds IBK P09 Blå - Stenungsunds IBK P09/10 0 - 0 Sebastian Brunzell Munkedals Idrottshall
2018-10-28 13:15 066008015 Stenungsunds IBK P09/10 - Dingle AIK P09 8 - 8 , Sebastian Ohlsson Munkedals Idrottshall
2018-10-28 14:15 066008016 IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag X - Stenungsunds IBK P09 Blå 7 - 0 Munkedals Idrottshall
2018-11-10 09:15 066008020 Stenungsunds IBK P09 Svart - Dingle AIK P09 0 - 0 Filip Svensson, Harry Soovik Spekerödsskolan
2018-11-11 15:30 066008019 Överby IBK P09 - Stenungsunds IBK P09 Blå 0 - 0 , Mathias Johansson Nordby Supermarkethallen
2018-11-18 11:15 066008026 IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag X - Stenungsunds IBK P09 Svart 0 - 0 Agnes Andersson Mimershus A-hallen
2018-11-18 11:30 066008021 Stenungsunds IBK P09 Svart - Ale IBF P09 4 - 6 Rebecka Eriksson, Moa Westerdahl Kronan Älvängen
2018-11-18 12:15 066008027 Stenungsunds IBK P09 Svart - Överby IBK P09 0 - 0 , Agnes Andersson Mimershus A-hallen
2018-11-18 12:30 066008022 Stenungsunds IBK P09/10 - Dingle AIK P09 0 - 0 Rebecka Eriksson, Moa Westerdahl Kronan Älvängen
2018-11-18 13:15 066008028 IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag X - Överby IBK P09 0 - 0 Agnes Andersson Mimershus A-hallen
2018-11-18 13:30 066008023 Stenungsunds IBK P09/10 - Ale IBF P09 4 - 10 Elin Martinsson, Linnea Persson Kronan Älvängen
2018-11-18 14:30 066008024 Dingle AIK P09 - Stenungsunds IBK P09 Svart 0 - 0 Elin Martinsson, Linnea Persson Kronan Älvängen
2018-11-24 09:15 066008032 Stenungsunds IBK P09 Blå - Herrestads AIF P09 0 - 0 Melvin Kristiansson, Joel Andersson Spekerödsskolan
2018-11-24 11:00 066008031 Dingle AIK P09 - Överby IBK P09 4 - 1 , Elsa Tellin Munkedals Idrottshall
2018-11-25 09:00 066008030 Ale IBF P09 - Stenungsunds IBK P09/10 3 - 3 Albin Ekstedt Kronan Älvängen
2018-12-01 12:30 066008033 Herrestads AIF P09 - Surte IS IBK P09 Utgår Rimnershallen B-hallen
2018-12-01 13:30 066008034 Surte IS IBK P09 Utgår - Dingle AIK P09 Rimnershallen A-hallen
2018-12-01 14:30 066008035 Dingle AIK P09 - Herrestads AIF P09 0 - 0 Rasmus Ström, Alexander Westberg Rimnershallen A-hallen
2018-12-01 14:30 066008038 Stenungsunds IBK P09 Svart - Överby IBK P09 0 - 0 William Sirén, Filip Svensson Kyrkenorumsskolan
2018-12-01 15:30 066008036 Överby IBK P09 - IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag X 0 - 0 Kyrkenorumsskolan
2018-12-01 16:30 066008037 IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag X - Stenungsunds IBK P09 Svart Joel Andersson, David Grentzelius Kyrkenorumsskolan
2018-12-02 12:15 066008039 Stenungsunds IBK P09 Blå - IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag Q 0 - 0 David Lis-Olivebring, Hugo Salegård Kastellegårdshallen
2018-12-02 12:15 066008042 Herrestads AIF P09 - Stenungsunds IBK P09/10 Munkegärdehallen
2018-12-02 13:15 066008040 Ale IBF P09 - Stenungsunds IBK P09 Blå 0 - 0 David Lis-Olivebring, Hugo Salegård Kastellegårdshallen
2018-12-02 13:15 066008043 IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag X - Herrestads AIF P09 0 - 0 Oscar Westberg, Erik Olofsgård Munkegärdehallen
2018-12-02 14:15 066008041 IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag Q - Ale IBF P09 0 - 0 David Lis-Olivebring, Hugo Salegård Kastellegårdshallen
2018-12-02 14:15 066008044 IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag X - Stenungsunds IBK P09/10 0 - 0 Oscar Westberg, Erik Olofsgård Munkegärdehallen
2018-12-15 09:15 066008045 Stenungsunds IBK P09 Blå - IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag Q Arvid Lycke, Filip Svensson Spekerödsskolan
Newbody Sydväst P07
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 12:20 066002002 Eken IBK P07 Lila - Mölndals IBF P07 Svart Sydväst 5 - 4 Alexander Wannerfeldt-Jonsson, Rasmus Eriksson Ekenhallen 1
2018-10-13 13:20 066002001 Eken IBK P07 Gul - Öckerö IBK P07 5 11 - 0 Alexander Wannerfeldt-Jonsson, Rasmus Eriksson Ekenhallen 1
2018-10-14 09:00 066002004 FBC Vinga P07 Orange - Lindås Rasta IBK P07 vit 3 - 3 Emma Frisell, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2018-10-14 10:00 066002007 IBF Backadalen P07 Vit - Kärra IBK P07 Svart 3 - 3 Ludvig Granath, Gracien-Grace Lokamba Tuve Sporthall
2018-10-14 11:00 066002003 FBC Vinga P07 Blå - Mölndals IBF P07 Vit Sydväst 3 - 12 Viking Herrström, Felix Holmström Hall Of Flame
2018-10-14 13:30 066002005 Frölunda IBK P07 - Lindås Rasta IBK P07 svart 5 - 7 August Enblom, Axel Frödin Flatåsskolan
2018-10-20 09:00 066002018 Mölndals IBF P07 Svart Sydväst - Lindås Rasta IBK P07 vit 2 - 6 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Katrinebergshallen
2018-10-20 09:00 066002020 Eken IBK P07 Lila - Lindome IBK P07 1 - 5 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2018-10-20 10:00 066002017 Eken IBK P07 Gul - Mölndals IBF P07 Vit Sydväst 9 - 1 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2018-10-20 16:00 066002019 Öckerö IBK P07 5 - Lindås Rasta IBK P07 svart 3 - 9 Hedenskolans Idrottshall
2018-10-21 09:00 066002021 FBC Vinga P07 Blå - Kärra IBK P07 Svart 0 - 3 Emma Frisell, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2018-10-21 10:00 066002022 FBC Vinga P07 Orange - IK Zenith P07 Grön 4 - 2 Emma Frisell, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2018-10-21 19:00 066002089 IBF Backadalen P07 Vit - Guldhedens IK P07 1 - 2 , Susanna Furubom Tuve Sporthall
2018-10-27 10:00 066002027 Lindome IBK P07 - Mölndals IBF P07 Svart Sydväst Rasmus Eriksson, Hugo Holmgren Jancev Almåshallen A
2018-10-28 09:00 066002029 IK Zenith P07 Grön - Eken IBK P07 Lila 0 - 0 Björlanda Idrottshall
2018-10-28 13:10 066002026 Lindås Rasta IBK P07 svart - Mölndals IBF P07 Vit Sydväst 2 - 5 William Malmqvist, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2018-10-28 14:00 066002031 IBF Backadalen P07 Vit - FBC Vinga P07 Orange 9 - 3 Ahmed Abdla, Noah Högkvist Tuve Sporthall
2018-10-28 15:10 066002025 Lindås Rasta IBK P07 vit - Eken IBK P07 Gul 12 - 0 William Malmqvist, Ella Wallsten Askims Sporthall
2018-11-30 19:00 066002028 Kärra IBK P07 Svart - Öckerö IBK P07 5 3 - 3 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-11-10 10:00 066002035 Mölndals IBF P07 Vit Sydväst - Kärra IBK P07 Svart 4 - 9 Viktor Petersson, Felix Östberg Katrinebergshallen
2018-11-10 11:00 066002033 Eken IBK P07 Gul - Lindås Rasta IBK P07 svart 3 - 4 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2018-11-10 11:00 066002036 Mölndals IBF P07 Svart Sydväst - IK Zenith P07 Grön 8 - 1 Isak Lundström, Felix Östberg Katrinebergshallen
2018-11-10 12:00 066002038 Eken IBK P07 Lila - IBF Backadalen P07 Vit 0 - 0 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2018-11-11 09:50 066002040 FBC Vinga P07 Orange - Frölunda IBK P07 1 - 1 Lucas Thorson, Kim Bergius Hall Of Flame
2018-11-11 13:00 066002034 Lindås Rasta IBK P07 vit - Lindome IBK P07 2 - 5 Filip Mattsson, Einar Pålsson Askims Sporthall
2018-11-17 09:00 066002056 Eken IBK P07 Lila - FBC Vinga P07 Blå 2 - 4 Matilda Ager, Elin Blume Ekenhallen 1
2018-11-17 10:00 066002049 Eken IBK P07 Gul - Kärra IBK P07 Svart 2 - 3 Elin Blume, Matilda Ager Ekenhallen 1
2018-11-17 10:00 066002054 Mölndals IBF P07 Svart Sydväst - Frölunda IBK P07 3 - 5 Linnea Adielsson, Emma Lindell Katrinebergshallen
2018-11-17 10:30 066002050 Lindome IBK P07 - IK Zenith P07 Grön Linus Stenholdt, Jacob Säfdal Almåshallen A
2018-11-17 14:45 066002055 Öckerö IBK P07 5 - FBC Vinga P07 Orange 3 - 3 Erik Hultén, Axel Olausson Hedenskolans Idrottshall
2018-11-18 15:40 066002052 Lindås Rasta IBK P07 vit - IBF Backadalen P07 Vit 1 - 0 Isak Börjesson, William Malmqvist Salming Arena
2018-12-01 10:00 066002064 Eken IBK P07 Lila - Öckerö IBK P07 5 2 - 7 Isabella Ilin Persson, Emelie Lebell Ekenhallen 1
2018-12-02 08:50 066002062 FBC Vinga P07 Orange - Mölndals IBF P07 Vit Sydväst 8 - 3 Lucas Thorson, Kim Bergius Hall Of Flame
2018-12-02 09:50 066002063 FBC Vinga P07 Blå - Mölndals IBF P07 Svart Sydväst 1 - 3 Lucas Thorson, Kim Bergius Hall Of Flame
2018-12-02 11:00 066002057 IK Zenith P07 Grön - Eken IBK P07 Gul 0 - 0 Axel Olausson, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2018-12-02 13:00 066002059 IBF Backadalen P07 Vit - Lindome IBK P07 0 - 4 Ludvig Granath, Mathias Sundman Tuve Sporthall
2018-12-02 13:15 066002061 Frölunda IBK P07 - Lindås Rasta IBK P07 vit 4 - 7 Simon Sporsén, August Enblom Flatåsskolan
2018-12-08 09:55 066002068 Lindome IBK P07 - Frölunda IBK P07 5 - 2 Lovisa Adielsson, Rasmus Eriksson Almåshallen A
2018-12-08 12:00 066002071 Mölndals IBF P07 Vit Sydväst - Eken IBK P07 Lila 0 - 0 , Milan Siljegovic Katrinebergshallen
2018-12-08 13:00 066002072 Mölndals IBF P07 Svart Sydväst - Öckerö IBK P07 5 0 - 0 Milan Siljegovic Katrinebergshallen
2018-12-08 15:10 066002069 Lindås Rasta IBK P07 svart - FBC Vinga P07 Orange 5 - 3 Isak Börjesson, Felix Fröhlander Salming Arena
2018-12-08 16:10 066002070 Lindås Rasta IBK P07 vit - FBC Vinga P07 Blå 9 - 1 Isak Börjesson, Felix Fröhlander Salming Arena
2018-12-09 10:00 066002066 IK Zenith P07 Grön - IBF Backadalen P07 Vit Erik Hultén, Axel Olausson Björlanda Idrottshall
2018-12-15 09:00 066002087 Lindås Rasta IBK P07 svart - Mölndals IBF P07 Svart Sydväst 6 - 0 Filip Mattsson, Isak Börjesson Askims Sporthall
2018-12-15 10:00 066002088 Lindås Rasta IBK P07 vit - Mölndals IBF P07 Vit Sydväst 6 - 1 Filip Mattsson, Isak Börjesson Askims Sporthall
2018-12-15 15:25 066002085 Kärra IBK P07 Svart - Eken IBK P07 Lila 1 - 3 Isabel Ljungberg, Jaana Gander Kärra Sporthall
2018-12-16 09:50 066002082 IBF Backadalen P07 Vit - Frölunda IBK P07 0 - 5 Kian Keinia, Oskar Eliasson Tuve Sporthall
2018-12-16 11:00 066002084 IK Zenith P07 Grön - FBC Vinga P07 Blå 0 - 0 Axel Olausson, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2018-12-16 18:45 066002086 Lindome IBK P07 - Öckerö IBK P07 5 Herman Ahlstedt, Truls Henriksson Almåshallen A
Newbody Sydväst P08
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 09:30 066009001 IK Zenith P08 Grön - Lindome IBK P08 Grön 0 - 0 Björlanda Idrottshall
2018-10-14 10:00 066009006 FBC Vinga P08 - Lindome IBK P08 Lila 5 - 9 Emma Frisell, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2018-10-14 10:00 066009007 IK Zenith P08 Vit - IBF Backadalen P08 0 - 0 Björlanda Idrottshall
2018-10-14 12:15 066009005 Guldhedens IK P08 - Öckerö IBK P08 3 - 7 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Svingelns Sporthall
2018-10-14 13:20 066009004 Lindås Rasta IBK P08 1 - IBF Älvstranden P08 13 - 2 Sofia Mälsjö, William Malmqvist Askims Sporthall
2018-10-14 14:20 066009008 Lindås Rasta IBK P08 3 - Eken IBK P08 6 - 4 Sofia Mälsjö, Ella Wallsten Askims Sporthall
2018-10-14 14:30 066009003 Frölunda IBK P/F 08 - Mölndals IBF Röd P08 Sydväst 0 - 0 Axel Frödin, Theodore Kihlman Flatåsskolan
2018-10-14 15:20 066009002 Lindås Rasta IBK P08 2 - Kärra IBK P08 Röd 5 - 4 Sofia Mälsjö, Ella Wallsten Askims Sporthall
2018-10-20 10:00 066009010 Mölndals IBF Röd P08 Sydväst - Lindome IBK P08 Grön 0 - 0 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Katrinebergshallen
2018-10-20 11:00 066009015 Eken IBK P08 - FBC Vinga P08 6 - 1 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2018-10-20 13:30 066009016 Lindås Rasta IBK P08 3 - IK Zenith P08 Vit 0 - 0 Filip Mattsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2018-10-20 14:50 066009012 Öckerö IBK P08 - Frölunda IBK P/F 08 5 - 6 Hedenskolans Idrottshall
2018-10-21 09:00 066009014 IBF Backadalen P08 - Guldhedens IK P08 3 - 1 Kian Keinia, Oskar Eliasson Tuve Sporthall
2018-10-21 10:00 066009011 IBF Älvstranden P08 - Lindås Rasta IBK P08 2 4 - 4 Jakob Lundberg, Jakob Lundberg Santoshallen
2018-10-21 12:15 066009013 Lindome IBK P08 Lila - Lindås Rasta IBK P08 1 4 - 3 Sebastian Sannerholm, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Almåshallen B
2018-10-21 13:10 066009009 Kärra IBK P08 Röd - IK Zenith P08 Grön 4 - 1 Emil Hansson, Sebastian Henriksen Kärra Sporthall
2018-10-27 15:25 066009018 Kärra IBK P08 Röd - IBF Älvstranden P08 3 - 5 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-10-28 09:00 066009019 Lindome IBK P08 Grön - Öckerö IBK P08 10 - 2 Rasmus Eriksson, Hugo Holmgren Jancev Almåshallen A
2018-10-28 09:00 066009024 FBC Vinga P08 - IK Zenith P08 Vit 0 - 0 Lucas Thorson, Kim Bergius Hall Of Flame
2018-10-28 10:00 066009017 IK Zenith P08 Grön - Mölndals IBF Röd P08 Sydväst 0 - 0 Björlanda Idrottshall
2018-10-28 12:15 066009021 Frölunda IBK P/F 08 - IBF Backadalen P08 0 - 0 August Enblom, Axel Frödin Flatåsskolan
2018-10-28 12:15 066009023 Guldhedens IK P08 - Lindås Rasta IBK P08 3 1 - 14 Milan Siljegovic Svingelns Sporthall
2018-10-28 16:00 066009020 Lindås Rasta IBK P08 2 - Lindome IBK P08 Lila 2 - 8 Isak Börjesson, Felix Fröhlander Salming Arena
2018-10-28 17:00 066009022 Lindås Rasta IBK P08 1 - Eken IBK P08 6 - 3 Isak Börjesson, Felix Fröhlander Salming Arena
2018-11-10 08:30 066009027 Lindome IBK P08 Lila - Kärra IBK P08 Röd 1 - 2 , Rasmus Eriksson Almåshallen B
2018-11-10 10:00 066009029 Eken IBK P08 - Lindås Rasta IBK P08 2 1 - 9 Erik Borgvall Ekenhallen 1
2018-11-10 13:15 066009026 Öckerö IBK P08 - Mölndals IBF Röd P08 Sydväst 0 - 9 Erik Hultén, Axel Olausson Hedenskolans Idrottshall
2018-11-11 10:00 066009031 IK Zenith P08 Vit - Lindås Rasta IBK P08 1 0 - 0 Björlanda Idrottshall
2018-11-11 10:50 066009032 FBC Vinga P08 - Guldhedens IK P08 0 - 0 Emma Frisell, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2018-11-11 11:00 066009025 IBF Älvstranden P08 - IK Zenith P08 Grön 3 - 6 Tomas Levin, Adem Can Santoshallen
2018-11-11 15:10 066009030 Lindås Rasta IBK P08 3 - Frölunda IBK P/F 08 0 - 0 William Malmqvist, Felix Fröhlander Salming Arena
2018-11-11 15:30 066009028 IBF Backadalen P08 - Lindome IBK P08 Grön 3 - 4 Kian Keinia, Edvin Pang Tuve Sporthall
2018-11-17 11:00 066009035 Mölndals IBF Röd P08 Sydväst - IBF Backadalen P08 0 - 4 Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Katrinebergshallen
2018-11-18 09:00 066009033 IK Zenith P08 Grön - Öckerö IBK P08 0 - 0 Erik Hultén, Axel Olausson Björlanda Idrottshall
2018-11-18 09:00 066009037 Lindome IBK P08 Grön - Lindås Rasta IBK P08 3 5 - 3 Linnea Adielsson, Lovisa Adielsson Almåshallen A
2018-11-18 11:10 066009038 Lindås Rasta IBK P08 2 - IK Zenith P08 Vit 0 - 0 Filip Mattsson, Einar Pålsson Salming Arena
2018-11-18 12:15 066009039 Frölunda IBK P/F 08 - FBC Vinga P08 0 - 0 Oscar Lagerberg, Axel Frödin Flatåsskolan
2018-11-18 13:25 066009036 Kärra IBK P08 Röd - Eken IBK P08 0 - 0 Emil Hansson, Sebastian Henriksen Kärra Sporthall
2018-11-18 14:40 066009040 Lindås Rasta IBK P08 1 - Guldhedens IK P08 0 - 0 Isak Börjesson, William Malmqvist Salming Arena
2018-11-24 14:00 066009034 IBF Älvstranden P08 - Lindome IBK P08 Lila 1 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Santoshallen
2018-12-01 08:45 066009041 Lindome IBK P08 Lila - IK Zenith P08 Grön 3 - 0 Hugo Holmgren Jancev, Sebastian Sannerholm Almåshallen A
2018-12-01 09:00 066009043 Eken IBK P08 - IBF Älvstranden P08 2 - 2 Isabella Ilin Persson, Emelie Lebell Ekenhallen 1
2018-12-02 09:00 066009045 IK Zenith P08 Vit - Kärra IBK P08 Röd 0 - 0 Erik Hultén, Axel Olausson Björlanda Idrottshall
2018-12-02 10:50 066009046 FBC Vinga P08 - Lindome IBK P08 Grön 3 - 7 Lucas Thorson, Kim Bergius Hall Of Flame
2018-12-02 12:00 066009044 Lindås Rasta IBK P08 3 - Mölndals IBF Röd P08 Sydväst 11 - 8 Einar Pålsson, Isak Börjesson Salming Arena
2018-12-02 13:00 066009048 Lindås Rasta IBK P08 1 - Frölunda IBK P/F 08 11 - 2 Einar Pålsson, Isak Börjesson Salming Arena
2018-12-02 13:15 066009047 Guldhedens IK P08 - Lindås Rasta IBK P08 2 15 - 2 Milan Siljegovic Svingelns Sporthall
2018-12-02 14:00 066009042 IBF Backadalen P08 - Öckerö IBK P08 8 - 0 Ludvig Granath, Mathias Sundman Tuve Sporthall
2018-12-08 09:00 066009050 Lindome IBK P08 Lila - Eken IBK P08 3 - 1 Lovisa Adielsson, Rasmus Eriksson Almåshallen A
2018-12-08 11:00 066009053 Mölndals IBF Röd P08 Sydväst - FBC Vinga P08 0 - 0 Katrinebergshallen
2018-12-08 13:10 066009056 Lindås Rasta IBK P08 2 - Frölunda IBK P/F 08 0 - 0 Einar Pålsson, William Malmqvist Salming Arena
2018-12-08 14:45 066009051 Öckerö IBK P08 - Lindås Rasta IBK P08 3 2 - 13 Erik Hultén, Axel Olausson Hedenskolans Idrottshall
2018-12-09 08:30 066009054 Kärra IBK P08 Röd - Guldhedens IK P08 0 - 0 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-12-09 09:00 066009049 IK Zenith P08 Grön - IBF Backadalen P08 4 - 7 Erik Hultén, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2018-12-09 09:00 066009055 Lindome IBK P08 Grön - Lindås Rasta IBK P08 1 3 - 8 Rasmus Eriksson, Jacob Säfdal Almåshallen B
2018-12-09 10:00 066009052 IBF Älvstranden P08 - IK Zenith P08 Vit 0 - 0 Jakob Lundberg, Jakob Lundberg Santoshallen
2018-12-15 09:00 066009057 Eken IBK P08 - IK Zenith P08 Grön 0 - 0 Elin Blume, Emelie Lebell Ekenhallen 1
2018-12-15 14:30 066009062 Lindås Rasta IBK P08 1 - Mölndals IBF Röd P08 Sydväst 0 - 0 Sofia Mälsjö, Ella Wallsten Askims Sporthall
2018-12-16 09:00 066009060 FBC Vinga P08 - Öckerö IBK P08 0 - 0 Emma Frisell, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2018-12-16 10:00 066009058 Lindås Rasta IBK P08 3 - IBF Backadalen P08 Filip Mattsson, Isak Börjesson Salming Arena
2018-12-16 10:00 066009059 IK Zenith P08 Vit - Lindome IBK P08 Lila 0 - 0 Axel Olausson, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2018-12-16 11:00 066009064 Lindås Rasta IBK P08 2 - Lindome IBK P08 Grön Filip Mattsson, Isak Börjesson Salming Arena
2018-12-16 12:15 066009061 Guldhedens IK P08 - IBF Älvstranden P08 Milan Siljegovic Svingelns Sporthall
2018-12-16 12:15 066009063 Frölunda IBK P/F 08 - Kärra IBK P08 Röd 0 - 0 Albin Zymberi, Axel Frödin Flatåsskolan
Newbody Sydväst P09
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 10:00 066010005 Mölndals IBF P09 röd - IBF Backadalen P08/09 mix , Alexander Wannerfeldt-Jonsson Aktiviteten A-Hall
2018-10-14 11:10 066010006 Lindome IBK P09 Lila - IK Zenith P09 Grön 3 - 3 Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Almåshallen A
2018-10-14 12:15 066010001 Frölunda IBK P09 - Lindås Rasta IBK P09 Grön 0 - 0 Theodore Kihlman, Elliot Andersson Flatåsskolan
2018-10-14 13:30 066010007 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Lindome IBK P09 Grön 0 - 0 Einar Pålsson, Filip Mattsson Salming Arena
2018-10-14 17:00 066010003 Kärra IBK P09 Röd - Lindås Rasta IBK P09 svart 3 - 4 Sebastian Henriksen, Oliver Gander Kärra Sporthall
2018-10-20 11:00 066010021 Mölndals IBF P09 röd - Lindome IBK P09 Lila Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Katrinebergshallen
2018-10-20 12:00 066010018 Mölndals IBF P09 vit UTGÅR - IK Zenith P09 Grön Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Katrinebergshallen
2018-10-21 09:00 066010020 IBF Älvstranden P09 - Lindås Rasta IBK P09 Röd 0 - 0 Jakob Lundberg, Jakob Lundberg Santoshallen
2018-10-21 12:15 066010015 Frölunda IBK P09 - Lindås Rasta IBK P09 svart 0 - 0 Fredrik Fridell, Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-10-21 14:30 066010017 Lindås Rasta IBK P09 Grön - IBF Backadalen P08/09 mix 6 - 5 Sofia Mälsjö, Ella Wallsten Salming Arena
2018-10-21 15:10 066010019 Kärra IBK P09 Röd - Lindome IBK P09 Grön 3 - 3 Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2018-10-27 10:00 066010028 Mölndals IBF P09 röd - IBF Älvstranden P09 12 - 6 Aktiviteten A-Hall
2018-10-27 11:00 066010027 Lindome IBK P09 Lila - Kärra IBK P09 Röd 3 - 3 Rasmus Eriksson, Hugo Holmgren Jancev Almåshallen A
2018-10-28 00:00 066010026 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Mölndals IBF P09 vit UTGÅR 0 - 0 Askims Sporthall
2018-10-28 10:00 066010025 Lindome IBK P09 Grön - Lindås Rasta IBK P09 Grön 3 - 3 Rasmus Eriksson Almåshallen A
2018-10-28 15:00 066010023 IBF Backadalen P08/09 mix - Lindås Rasta IBK P09 svart 0 - 0 Ahmed Abdla, Noah Högkvist Tuve Sporthall
2018-11-11 09:00 066010036 IK Zenith P09 Grön - Frölunda IBK P09 3 - 5 Björlanda Idrottshall
2018-11-11 10:00 066010041 IBF Älvstranden P09 - Lindås Rasta IBK P09 Grön 3 - 10 Tomas Levin, Adem Can Santoshallen
2018-11-11 11:00 066010039 Lindome IBK P09 Lila - Lindås Rasta IBK P09 svart 3 - 3 Milton Appelgren, Linus Stenholdt Almåshallen B
2018-11-11 11:55 066010037 Lindome IBK P09 Grön - IBF Backadalen P08/09 mix 7 - 3 Milton Appelgren, Linus Stenholdt Almåshallen B
2018-11-11 17:00 066010042 Kärra IBK P09 Röd - Mölndals IBF P09 vit UTGÅR Jaana Gander, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2018-11-17 09:30 066010051 Lindome IBK P09 Lila - Lindome IBK P09 Grön 3 - 3 Linus Stenholdt, Jacob Säfdal Almåshallen A
2018-11-17 12:00 066010052 Mölndals IBF P09 röd - IK Zenith P09 Grön Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Katrinebergshallen
2018-11-17 13:00 066010055 Mölndals IBF P09 vit UTGÅR - Lindås Rasta IBK P09 svart Katrinebergshallen
2018-11-18 10:10 066010050 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Frölunda IBK P09 0 - 0 Filip Mattsson, Einar Pålsson Salming Arena
2018-11-18 16:30 066010053 IBF Älvstranden P09 - IBF Backadalen P08/09 mix 3 - 3 Jakob Lundberg, Jakob Lundberg Santoshallen
2018-12-02 09:00 066010059 Lindome IBK P09 Grön - IBF Älvstranden P09 8 - 4 Jacob Säfdal, Milton Appelgren Almåshallen A
2018-12-02 10:00 066010060 IK Zenith P09 Grön - Kärra IBK P09 Röd Erik Hultén, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2018-12-02 11:00 066010058 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Mölndals IBF P09 röd 0 - 0 Einar Pålsson, Isak Börjesson Salming Arena
2018-12-02 12:15 066010057 Frölunda IBK P09 - Lindome IBK P09 Lila Fredrik Fridell, Theodore Kihlman Flatåsskolan
2018-12-02 15:00 066010061 IBF Backadalen P08/09 mix - Mölndals IBF P09 vit UTGÅR 0 - 0 Sara Olsson, Noah Högkvist Tuve Sporthall
2018-12-08 09:00 066010067 Mölndals IBF P09 vit UTGÅR - Lindome IBK P09 Grön Katrinebergshallen
2018-12-08 10:00 066010064 Mölndals IBF P09 röd - Frölunda IBK P09 , Viktor Petersson Katrinebergshallen
2018-12-09 11:00 066010065 IBF Älvstranden P09 - Lindome IBK P09 Lila 3 - 3 Jakob Lundberg, Jakob Lundberg Santoshallen
2018-12-09 12:15 066010066 Kärra IBK P09 Röd - Lindås Rasta IBK P09 Röd 0 - 0 Emil Hansson, Sebastian Henriksen Kärra Sporthall
2018-12-09 14:30 066010068 Lindås Rasta IBK P09 Grön - IK Zenith P09 Grön 0 - 0 Filip Mattsson, William Malmqvist Salming Arena
2018-12-15 10:00 066010072 Mölndals IBF P09 röd - Kärra IBK P09 Röd Milan Siljegovic Katrinebergshallen
2018-12-15 10:00 066010073 Lindome IBK P09 Lila - Mölndals IBF P09 vit UTGÅR WW (-5 - -5) Almåshallen A
2018-12-15 11:00 066010074 Lindås Rasta IBK P09 Röd - Lindås Rasta IBK P09 Grön 0 - 0 Filip Mattsson, Isak Börjesson Askims Sporthall
2018-12-16 09:00 066010076 IK Zenith P09 Grön - Lindås Rasta IBK P09 svart 0 - 0 Axel Olausson, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2018-12-16 13:15 066010071 Frölunda IBK P09 - IBF Älvstranden P09 Oscar Lagerberg, Theodore Kihlman Flatåsskolan
Newbody Öster P07 X
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 10:00 066003004 IBK Bergum P07 Svart - Utbynäs SK P07 10 - 1 Simon Jangblad, Emil Andersson Bergumsskolan
2018-10-13 11:00 066003002 IBK Bergum P06 - Floda IBK P07 4 - 7 Emil Andersson, Pontus Wikander Bergumsskolan
2018-10-13 13:30 066003003 FBC Lerum P07 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar 2 - 4 Lise Wadheden, Josefin Bistedt Rydsbergshallen
2018-10-20 15:00 066003005 Floda IBK P07 - Landvetter IBK P07 Blå 4 - 2 Alléhallen
2018-10-21 09:00 066003008 IBK Bergum P07 Svart - FBC Lerum P07 6 - 3 Joar Lukkari, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2018-10-21 14:15 066003007 Utbynäs SK P07 - IBK Bergum P06 2 - 4 Manuel Bäckström Cantero, Adam Ottosson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-10-28 10:00 066003012 IBK Bergum P06 - FBC Lerum P07 12 - 3 Joar Lukkari, Emil Andersson Bergumsskolan
2018-10-28 14:20 066003009 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - Landvetter IBK P07 Blå 6 - 1 Carl Rudmark, Erik Rådhall Wallenstam Arena A
2018-11-25 09:30 066003010 Floda IBK P07 - Utbynäs SK P07 5 - 2 Sven Hallengren, Anders Jansson Alléhallen
2018-11-11 08:30 066003015 FBC Lerum P07 - Floda IBK P07 0 - 0 Elin Glännå, Nelly Larsson Rydsbergshallen
2018-11-11 10:00 066003014 IBK Bergum P07 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar 1 - 11 Joar Lukkari, Pontus Wikander Bergumsskolan
2018-11-11 13:15 066003013 Utbynäs SK P07 - Landvetter IBK P07 Blå 2 - 7 Adam Ottosson, Alfred Svedberg Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-11-18 09:00 066003017 Landvetter IBK P07 Blå - IBK Bergum P07 Svart 0 - 0 Cheri Lundberg-Davidson, Filip Carlbom Pinntorps Idrottshall
2018-11-18 12:10 066003019 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - IBK Bergum P06 5 - 2 William Balksten, Kasper Beckman Mölnlycke Idrottshall B
2018-11-18 15:15 066003018 Utbynäs SK P07 - FBC Lerum P07 1 - 1 Nora Jerkstrand, Wilma Skogsbryne Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-12-01 10:00 066003025 Landvetter IBK P07 Blå - IBK Bergum P06 7 - 2 Maximilian Sussman, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2018-12-02 09:00 066003027 IBK Bergum P07 Svart - Floda IBK P07 5 - 0 Emil Andersson Bergumsskolan
2018-12-02 13:15 066003028 Utbynäs SK P07 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar 3 - 4 Robin Sjursen, Adam Ottosson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-12-09 08:50 066003032 Utbynäs SK P07 - IBK Bergum P07 Svart 0 - 0 Sixten Ljungklint-Ekman, Rasmus Gyllenhammar Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-12-09 14:20 066003031 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - FBC Lerum P07 WO (5 - 0) Carl Björklund, William Balksten Wallenstam Arena A
2018-12-09 16:20 066003030 Floda IBK P07 - IBK Bergum P06 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2018-12-16 10:00 066003033 Landvetter IBK P07 Blå - Floda IBK P07 6 - 2 Josefine Selén, Ella Zetterstedt Pinntorps Idrottshall
2018-12-16 10:00 066003036 FBC Lerum P07 - IBK Bergum P07 Svart 0 - 0 Elias Sandin, Jesper Bjelkengren Rydsbergshallen
2018-12-16 13:00 066003035 IBK Bergum P06 - Utbynäs SK P07 4 - 0 Joar Lukkari, Oskar Kanerva Bergumsskolan
Newbody Öster P07 Y
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 09:00 066004001 IBK Bergum P07 Rosa - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar 3 - 2 Simon Lindholm, Joar Lukkari Bergumsskolan
2018-10-14 12:00 066004002 IBK Göteborg P07 - Partille IBS P07 6 - 1 Torpahallen
2018-10-14 12:00 066004003 Landvetter IBK P07 Vit - Partille IBS P08/07 2 - 6 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-10-20 08:30 066004005 Partille IBS P08/07 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar 1 - 1 Wilma Skogsbryne, Nora Jerkstrand Qvisthallen
2018-10-20 10:30 066004004 Partille IBS P07 - IBK Bergum P07 Rosa 0 - 3 Sofia Fröberg, Oskar Granat Qvisthallen
2018-10-21 10:00 066004006 Landvetter IBK P07 Vit - IBK Göteborg P07 0 - 10 Cheri Lundberg-Davidson, Ella Odengård Pinntorps Idrottshall
2018-10-27 11:30 066004008 Partille IBS P07 - Landvetter IBK P07 Vit 2 - 6 Nora Jerkstrand, Wilma Skogsbryne Qvisthallen
2018-10-28 11:00 066004007 IBK Bergum P07 Rosa - Partille IBS P08/07 7 - 0 Pontus Wikander, Emma Stålstad Bergumsskolan
2018-10-28 16:40 066004009 Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar - IBK Göteborg P07 1 - 2 Carl Björklund, Matilda Grapengiesser Wallenstam Arena A
2018-11-04 11:00 066004010 Landvetter IBK P07 Vit - IBK Bergum P07 Rosa Josefine Selén, Ella Zetterstedt Pinntorps Idrottshall
2018-11-11 10:00 066004011 IBK Göteborg P07 - Partille IBS P08/07 1 - 3 Oskar Clasborg, Tyra Askerup Torpahallen
2018-11-11 10:40 066004012 Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar - Partille IBS P07 1 - 3 Lina Sjöberg, Nellie Lökkeberg Wallenstam Arena A
2018-11-17 13:00 066004018 Partille IBS P08/07 - Landvetter IBK P07 Vit 7 - 4 Johannes Angel, Juliano Boric Qvisthallen
2018-11-17 15:00 066004017 Partille IBS P07 - IBK Göteborg P07 0 - 6 Tobias Törn, Ludvig Friberg Qvisthallen
2018-11-18 13:20 066004016 Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar - IBK Bergum P07 Rosa 2 - 2 William Balksten, Kasper Beckman Mölnlycke Idrottshall B
2018-12-02 10:40 066004020 Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar - Partille IBS P08/07 1 - 5 Erik Rådhall, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall B
2018-12-02 11:00 066004019 IBK Bergum P07 Rosa - Partille IBS P07 5 - 2 Amanda Lindström, Emma Stålstad Bergumsskolan
2018-12-02 11:00 066004021 IBK Göteborg P07 - Landvetter IBK P07 Vit 10 - 0 Oskar Clasborg, Fredrik Röding Torpahallen
2018-12-09 09:00 066004023 Landvetter IBK P07 Vit - Partille IBS P07 3 - 5 Cheri Lundberg-Davidson, Ella Odengård Pinntorps Idrottshall
2018-12-09 09:00 066004024 IBK Göteborg P07 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar 1 - 2 Tyra Askerup, Fredrik Röding Torpahallen
2018-12-09 11:00 066004022 Partille IBS P08/07 - IBK Bergum P07 Rosa 3 - 1 Ludvig Friberg, Simon Lindén Vallhamra Sportcenter
2018-12-15 09:00 066004027 Partille IBS P07 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar 3 - 2 Oskar Granat, Sofia Fröberg Qvisthallen
2018-12-15 12:00 066004026 Partille IBS P08/07 - IBK Göteborg P07 3 - 1 Oskar Granat, Ludvig Friberg Qvisthallen
2018-12-16 12:00 066004025 IBK Bergum P07 Rosa - Landvetter IBK P07 Vit 11 - 2 Joar Lukkari, Emil Andersson Bergumsskolan
Newbody Öster P08 X
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 10:15 066005003 Hindås IBK P08/09 - Utbynäs SK P08 1 - 17 , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2018-10-14 09:00 066005005 Landvetter IBK P08 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå 1 - 3 Maximilian Sussman, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2018-10-14 11:00 066005004 IBK Göteborg P08 - Partille IBS P08 Vit 3 - 1 Torpahallen
2018-10-14 11:30 066005001 FBC Lerum P08 - Landvetter IBK P09 blå 2 - 12 Lise Wadheden, Josefin Bistedt Rydsbergshallen
2018-10-14 12:50 066005002 Floda IBK P08 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit 5 - 3 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2018-10-20 11:00 066005010 Landvetter IBK P08 Vit - IBK Göteborg P08 3 - 5 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-10-20 14:10 066005006 Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit - FBC Lerum P08 3 - 2 Maja Andersson, Frida Hellström Mölnlycke Idrottshall B
2018-10-21 09:00 066005008 Partille IBS P08 Vit - Floda IBK P08 Vit 1 - 4 Emrik Hammarstedt, Olivia Adler Vallhamra Sportcenter
2018-10-21 16:15 066005007 Utbynäs SK P08 - Landvetter IBK P09 blå 2 - 14 Manuel Bäckström Cantero, Alfred Svedberg Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-10-21 17:00 066005009 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Hindås IBK P08/09 10 - 3 Gustaf Broström, Adam Evheden Wallenstam Arena A
2018-10-27 10:15 066005015 Hindås IBK P08/09 - IBK Göteborg P08 0 - 10 Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2018-10-27 13:00 066005013 Landvetter IBK P09 blå - Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå 3 - 2 Maximilian Sussman, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2018-10-27 14:55 066005014 Floda IBK P08 Vit - Landvetter IBK P08 Vit 7 - 6 Anders Jansson Alléhallen
2018-10-27 16:30 066005012 Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit - Partille IBS P08 Vit 0 - 12 William Balksten, Joel Hoffmann Mölnlycke Idrottshall B
2018-10-28 08:30 066005011 FBC Lerum P08 - Utbynäs SK P08 0 - 0 Elias Sandin, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2018-11-04 09:00 066005018 Landvetter IBK P08 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit 7 - 0 Josefine Selén, Ella Zetterstedt Pinntorps Idrottshall
2018-11-10 09:30 066005016 Partille IBS P08 Vit - FBC Lerum P08 6 - 1 Oliver Thorén, Emrik Hammarstedt Qvisthallen
2018-11-10 10:00 066005020 Hindås IBK P08/09 - Floda IBK P08 Vit 4 - 9 Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2018-11-10 17:40 066005017 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Utbynäs SK P08 1 - 7 Alice Petersson, Axina Pettersson Mölnlycke Idrottshall B
2018-11-11 09:00 066005019 IBK Göteborg P08 - Landvetter IBK P09 blå 9 - 6 Tyra Stalebrant, Fredrik Röding Torpahallen
2018-11-17 11:00 066005022 Partille IBS P08 Vit - Landvetter IBK P08 Vit 7 - 4 Johannes Angel, Juliano Boric Qvisthallen
2018-11-17 12:00 066005025 Landvetter IBK P09 blå - Floda IBK P08 Vit 0 - 4 Maximilian Sussman, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2018-11-18 08:40 066005024 Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit - Hindås IBK P08/09 7 - 1 Frida Hellström, Alice Petersson Mölnlycke Idrottshall B
2018-11-18 09:30 066005021 FBC Lerum P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå 0 - 0 Elin Glännå, Alice Klintberg Rydsbergshallen
2018-11-18 13:15 066005023 Utbynäs SK P08 - IBK Göteborg P08 5 - 7 Nora Jerkstrand, Wilma Skogsbryne Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-12-01 10:00 066005028 Hindås IBK P08/09 - Partille IBS P08 Vit 0 - 19 , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2018-12-01 11:00 066005026 Landvetter IBK P08 Vit - FBC Lerum P08 4 - 3 Maximilian Sussman, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2018-12-02 09:00 066005027 IBK Göteborg P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå 11 - 3 , Tyra Stalebrant Torpahallen
2018-12-02 10:10 066005029 Floda IBK P08 Vit - Utbynäs SK P08 6 - 7 Sven Hallengren, Caroline Nöjd Alléhallen
2018-12-02 11:00 066005030 Landvetter IBK P09 blå - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit 10 - 2 Josefine Selén, Ella Zetterstedt Pinntorps Idrottshall
2018-12-09 11:00 066005032 Landvetter IBK P08 Vit - Hindås IBK P08/09 4 - 1 Maximilian Sussman, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2018-12-09 12:00 066005034 Partille IBS P08 Vit - Landvetter IBK P09 blå 6 - 0 Emrik Hammarstedt, Ludvig Friberg Vallhamra Sportcenter
2018-12-09 13:15 066005035 Utbynäs SK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit 4 - 4 Sixten Ljungklint-Ekman Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-12-09 15:30 066005033 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Floda IBK P08 Vit 0 - 0 Carl Björklund, William Balksten Wallenstam Arena A
2018-12-09 17:20 066005031 FBC Lerum P08 - IBK Göteborg P08 0 - 3 Per Sundvall, Mikael Wiklund Rydsbergshallen
2018-12-15 09:00 066005043 IBK Göteborg P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit 15 - 7 Oskar Clasborg, Fredrik Röding Lundenhallen
2018-12-15 10:00 066005042 Hindås IBK P08/09 - Landvetter IBK P09 blå 0 - 4 , Ida Brynnel Hindås Idrottshall
2018-12-15 14:15 066005041 FBC Lerum P08 - Floda IBK P08 Vit 0 - 0 , Fabian Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2018-12-16 12:00 066005044 Landvetter IBK P08 Vit - Utbynäs SK P08 9 - 6 Josefine Selén, Ella Zetterstedt Pinntorps Idrottshall
2018-12-16 14:00 066005045 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Partille IBS P08 Vit 0 - 12 Linnea Bevenäs, Erik Rådhall Wallenstam Arena A
Newbody Öster P08 Y
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-14 09:00 066006001 Floda IBK P08 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 6 - 1 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2018-10-14 11:00 066006002 Landvetter IBK P08 Röd - Partille IBS P08 Svart 5 - 5 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-10-21 09:00 066006004 Landvetter IBK P08 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 5 - 5 Cheri Lundberg-Davidson, Ella Odengård Pinntorps Idrottshall
2018-10-21 10:00 066006003 Partille IBS P08 Svart - Floda IBK P08 Röd 9 - 1 Olivia Adler, Ida Öjteg Vallhamra Sportcenter
2018-10-27 12:30 066006006 Partille IBS P08 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 6 - 1 Sofia Fröberg, Sara Olsson Qvisthallen
2018-10-28 09:35 066006005 Floda IBK P08 Röd - Landvetter IBK P08 Röd 4 - 6 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2018-11-10 11:30 066006008 Partille IBS P08 Svart - Landvetter IBK P08 Röd 7 - 4 Rikard Petrusson, Tobias Undeland Qvisthallen
2018-11-10 18:50 066006007 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Floda IBK P08 Röd 0 - 0 Alice Petersson, Axina Pettersson Mölnlycke Idrottshall B
2018-11-17 15:00 066006009 Floda IBK P08 Röd - Partille IBS P08 Svart 1 - 7 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2018-11-18 14:30 066006010 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Landvetter IBK P08 Röd 0 - 0 Matilda Grapengiesser, Frida Hellström Mölnlycke Idrottshall B
2018-12-02 10:00 066006011 Landvetter IBK P08 Röd - Floda IBK P08 Röd 2 - 6 Josefine Selén, Ella Zetterstedt Pinntorps Idrottshall
2018-12-02 14:10 066006012 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Partille IBS P08 Svart 0 - 4 Irmeli Wikström, Frida Hellström Mölnlycke Idrottshall B
2018-12-09 12:00 066006014 Landvetter IBK P08 Röd - Partille IBS P08 Svart 3 - 3 Maximilian Sussman, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2018-12-09 15:10 066006013 Floda IBK P08 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 2 - 7 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2018-12-15 10:00 066006016 Landvetter IBK P08 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 2 - 5 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-12-15 11:00 066006015 Partille IBS P08 Svart - Floda IBK P08 Röd 1 - 5 Oskar Granat, Ludvig Friberg Qvisthallen
Newbody Öster P09
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 10:00 066001012 Partille IBS P09 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 5 - 4 Oliver Thorén, Vilmer Ejeskär Qvisthallen
2018-10-13 13:30 066001016 FBC Lerum P09T - IBK Bergum P08/09 3 - 4 Lucas Venderot, Fabian Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2018-10-14 10:00 066001014 IBK Göteborg P09/10 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd 2 - 3 Torpahallen
2018-10-14 10:30 066001009 FBC Lerum P09P Svart - Utbynäs SK P 09/10 0 - 0 Lise Wadheden, Josefin Bistedt Rydsbergshallen
2018-10-16 18:18 066001011 Landvetter IBK P09 2 - Partille IBS P09 vit 9 - 2 Dennis Liljedahl, Maximilian Sussman Vallhamra Sportcenter
2018-10-20 10:00 066001024 Landvetter IBK P09 1 - IBK Bergum P08/09 3 - 2 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-10-20 13:00 066001021 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - IBK Göteborg P09/10 Vit 0 - 0 William Balksten, Joel Hoffmann Mölnlycke Idrottshall B
2018-10-20 15:20 066001023 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - FBC Lerum P09T Maja Andersson, Adam Evheden Mölnlycke Idrottshall B
2018-10-21 10:00 066001018 FBC Lerum P09P Svart - Landvetter IBK P09 2 1 - 6 Lise Wadheden, Josefin Bistedt Rydsbergshallen
2018-10-21 13:15 066001017 Utbynäs SK P 09/10 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit 1 - 16 Manuel Bäckström Cantero, Sixten Ljungklint-Ekman Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-10-27 10:30 066001038 Partille IBS P09 vit - IBK Bergum P08/09 11 - 3 Vilmer Ejeskär, Tobias Törn Qvisthallen
2018-10-27 13:00 066001035 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit - IBK Göteborg P09/10 Vit 0 - 0 Axina Pettersson, Alice Petersson Mölnlycke Idrottshall B
2018-10-27 15:20 066001039 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - Landvetter IBK P09 1 Gustaf Broström, Adam Evheden Mölnlycke Idrottshall B
2018-10-28 13:15 066001033 Utbynäs SK P 09/10 - Partille IBS P09 Blå 4 - 5 Sixten Ljungklint-Ekman, Manuel Bäckström Cantero Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-10-28 16:35 066001040 Floda IBK P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd 6 - 9 Alléhallen
2018-11-10 13:00 066001044 FBC Lerum P09T - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit 5 - 7 , Fabian Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2018-11-10 15:20 066001047 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - Partille IBS P09 vit 0 - 0 Linus Alex, Carl Rudmark Mölnlycke Idrottshall B
2018-11-11 09:00 066001045 IBK Bergum P08/09 - FBC Lerum P09P Svart 5 - 0 Oskar Kanerva, Simon Jangblad Bergumsskolan
2018-11-11 11:00 066001042 IBK Göteborg P09/10 Vit - Partille IBS P09 Blå 1 - 13 Oskar Clasborg, Fredrik Röding Torpahallen
2018-11-11 13:45 066001048 Floda IBK P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 5 - 1 Sven Hallengren, Anders Jansson Alléhallen
2018-11-17 12:00 066001056 Partille IBS P09 vit - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit Emrik Hammarstedt, Hannes Torgnysson Qvisthallen
2018-11-17 14:00 066001051 Partille IBS P09 Blå - FBC Lerum P09T 2 - 9 Oskar Granat, Simon Lindén Qvisthallen
2018-11-17 14:40 066001053 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit - Landvetter IBK P09 1 Maja Andersson, Tyra Mattsson Wallenstam Arena A
2018-11-18 10:00 066001052 Landvetter IBK P09 2 - IBK Bergum P08/09 10 - 2 Cheri Lundberg-Davidson, Filip Carlbom Pinntorps Idrottshall
2018-11-18 10:30 066001054 FBC Lerum P09P Svart - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd 0 - 0 Elin Glännå, Alice Klintberg Rydsbergshallen
2018-11-18 14:15 066001049 Utbynäs SK P 09/10 - IBK Göteborg P09/10 Vit 2 - 7 Nora Jerkstrand, Wilma Skogsbryne Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-12-01 13:00 066001061 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - Landvetter IBK P09 2 0 - 0 Kasper Beckman, William Balksten Mölnlycke Idrottshall B
2018-12-01 15:20 066001063 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - FBC Lerum P09P Svart , Kasper Beckman Mölnlycke Idrottshall B
2018-12-01 16:20 066001062 Floda IBK P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit 1 - 6 Sven Hallengren, Anders Jansson Alléhallen
2018-12-02 12:00 066001060 Landvetter IBK P09 1 - Partille IBS P09 Blå 17 - 3 Josefine Selén, Ella Zetterstedt Pinntorps Idrottshall
2018-12-02 13:00 066001058 FBC Lerum P09T - IBK Göteborg P09/10 Vit 14 - 4 Nelly Larsson, Alice Klintberg Hjällsnäshallen B-hallen
2018-12-08 11:00 066001070 Landvetter IBK P09 2 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 8 - 2 Cheri Lundberg-Davidson, Ella Odengård Pinntorps Idrottshall
2018-12-08 14:10 066001071 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit - Partille IBS P09 vit 0 - 0 Linnea Bevenäs, Tuva Ericsson Mölnlycke Idrottshall B
2018-12-09 10:00 066001069 Partille IBS P09 Blå - Floda IBK P09 4 - 4 Fabian Lindquist, Simon Lindén Vallhamra Sportcenter
2018-12-09 11:00 066001067 IBK Göteborg P09/10 Vit - Landvetter IBK P09 1 3 - 2 Oskar Clasborg, Fredrik Röding Torpahallen
2018-12-09 14:15 066001065 Utbynäs SK P 09/10 - FBC Lerum P09T 0 - 0 Sixten Ljungklint-Ekman, Manuel Bäckström Cantero Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-12-15 10:00 066001087 Partille IBS P09 Blå - FBC Lerum P09P Svart 4 - 4 Sofia Fröberg, Oskar Granat Qvisthallen
2018-12-15 11:00 066001088 Landvetter IBK P09 2 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit 6 - 3 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-12-15 13:00 066001083 FBC Lerum P09T - Floda IBK P09 2 - 5 , Fabian Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2018-12-16 10:00 066001082 IBK Bergum P08/09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd 1 - 8 Simon Jangblad, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2018-12-16 10:00 066001085 IBK Göteborg P09/10 Vit - Partille IBS P09 vit 3 - 20 Fredrik Röding, Tyra Askerup Lundenhallen
2018-12-16 13:15 066001081 Utbynäs SK P 09/10 - Landvetter IBK P09 1 0 - 15 Adam Ottosson, William Axell Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis