Pojk Röd Höst 21 (2018/19)

Gruppspel
Pantamera P R 1A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-05 19:00 062000005 IBK Göteborg P04 Svart - Mölndals IBF P05 Röd 1 - 0 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Torpahallen
2018-10-07 10:00 062000003 IBF Backadalen P04 Röd - Landvetter IBK P05 1 2 - 6 Håkan Krafft, Peter Axelsson Tuve Sporthall
2018-10-07 11:20 062000001 Lindome IBK P04 Grön - IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart 4 - 2 Albert Enlund, Petter Enlund Almåshallen B
2018-10-07 12:30 062000002 IK Zenith P04 Grön - Dingle AIK P04/05 14 - 5 Bojan Trifkovic, Filip Lakander Björlanda Idrottshall
2018-10-07 15:40 062000004 Ale IBF P04 - Floda IBK P05 2 - 5 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Bohushallen
2018-10-13 11:00 062000006 Dingle AIK P04/05 - Lindome IBK P04 Grön 2 - 6 Andreas Julin, Javed Khan Munkedals Idrottshall
2018-10-13 11:10 062000009 Mölndals IBF P05 Röd - IBF Backadalen P04 Röd 4 - 2 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Aktiviteten A-Hall
2018-10-14 10:10 062000008 Floda IBK P05 - IK Zenith P04 Grön 5 - 8 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Alléhallen
2018-10-14 14:10 062000010 IBK Göteborg P04 Svart - Ale IBF P04 1 - 3 Alfred Wendt, Emil Rydberg Torpahallen
2018-10-14 15:30 062000007 Landvetter IBK P05 1 - IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart 1 - 1 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Pinntorps Idrottshall
2018-10-20 16:00 062000012 Dingle AIK P04/05 - Floda IBK P05 4 - 7 Andreas Brunzell, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2018-10-21 10:00 062000015 IBF Backadalen P04 Röd - Ale IBF P04 4 - 4 Håkan Krafft, Peter Axelsson Tuve Sporthall
2018-10-21 12:30 062000014 IK Zenith P04 Grön - IBK Göteborg P04 Svart 3 - 4 Anton Sköld, Fredrik Ohlsson Björlanda Idrottshall
2018-10-21 13:15 062000011 Lindome IBK P04 Grön - Landvetter IBK P05 1 4 - 3 Emmy Vikström, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Almåshallen B
2018-10-21 15:25 062000013 IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart - Mölndals IBF P05 Röd 3 - 1 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Kastellegårdshallen
2018-10-27 14:10 062000017 Mölndals IBF P05 Röd - Landvetter IBK P05 1 3 - 9 Christer Carlberg, Alf Björkner Aktiviteten A-Hall
2018-10-27 14:10 062000019 Ale IBF P04 - IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart 1 - 10 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Ale Kulturrum
2018-10-27 16:00 062000016 Floda IBK P05 - Lindome IBK P04 Grön 3 - 3 Wessam Abdellrazek, Mustafa Er Alléhallen
2018-10-28 11:40 062000020 IBF Backadalen P04 Röd - IK Zenith P04 Grön 2 - 8 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Tuve Sporthall
2018-11-25 16:00 062000018 IBK Göteborg P04 Svart - Dingle AIK P04/05 10 - 2 Alf Björkner, Tobias Sanne Torpahallen
2018-11-04 15:00 062000023 Landvetter IBK P05 1 - Ale IBF P04 9 - 1 Besim Mehmedagic Pinntorps Idrottshall
2018-11-10 11:00 062000021 Lindome IBK P04 Grön - Mölndals IBF P05 Röd 0 - 7 Kim Nielsen, Thomas Johansson Almåshallen B
2018-11-10 13:20 062000022 Floda IBK P05 - IBK Göteborg P04 Svart 6 - 6 Joseph Wokil, Eric Hemmingsson Alléhallen
2018-11-10 16:00 062000024 Dingle AIK P04/05 - IBF Backadalen P04 Röd 4 - 5 Filip Forsberg, Edwin Markusson Munkedals Idrottshall
2018-11-11 14:15 062000025 IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart - IK Zenith P04 Grön 8 - 5 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Kastellegårdshallen
2018-11-18 11:10 062000029 IK Zenith P04 Grön - Landvetter IBK P05 1 3 - 4 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Santoshallen
2018-11-18 12:30 062000026 IBK Göteborg P04 Svart - Lindome IBK P04 Grön 2 - 4 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Torpahallen
2018-11-18 12:40 062000027 Ale IBF P04 - Mölndals IBF P05 Röd 4 - 2 Sebastian Meza, Abdinasir Abdirahman Ale Kulturrum
2018-11-18 13:20 062000028 IBF Backadalen P04 Röd - Floda IBK P05 3 - 2 Besim Mehmedagic, Jesper Dammert Tuve Sporthall
2018-11-18 16:25 062000030 IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart - Dingle AIK P04/05 13 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2018-12-01 11:10 062000033 Mölndals IBF P05 Röd - IK Zenith P04 Grön 7 - 4 Pelle Hellberg, Emma Lindell Aktiviteten A-Hall
2018-12-01 11:50 062000031 Lindome IBK P04 Grön - Ale IBF P04 5 - 1 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Almåshallen A
2018-12-02 11:20 062000034 Floda IBK P05 - IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart 3 - 8 Alfred Wendt, Emil Rydberg Alléhallen
2018-12-02 13:10 062000032 IBK Göteborg P04 Svart - IBF Backadalen P04 Röd 4 - 4 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Torpahallen
2018-12-02 15:30 062000035 Landvetter IBK P05 1 - Dingle AIK P04/05 4 - 3 Adnan Mehmedagic, Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2018-12-08 14:00 062000039 Dingle AIK P04/05 - Mölndals IBF P05 Röd 3 - 4 Filip Forsberg, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2018-12-08 18:10 062000040 Landvetter IBK P05 1 - Floda IBK P05 6 - 8 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-12-09 13:20 062000036 IBF Backadalen P04 Röd - Lindome IBK P04 Grön 1 - 4 Alfred Wendt, Emil Rydberg Tuve Sporthall
2018-12-09 13:20 062000037 IK Zenith P04 Grön - Ale IBF P04 8 - 1 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Björlanda Idrottshall
2018-12-09 14:45 062000038 IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart - IBK Göteborg P04 Svart 6 - 2 Sebastian Meza, Meisam Hosseini Mimershus A-hallen
2018-12-15 11:10 062000044 IBK Göteborg P04 Svart - Landvetter IBK P05 1 2 - 8 Filip Lakander, Arvid Petersén Lundenhallen
2018-12-15 11:10 062000045 Mölndals IBF P05 Röd - Floda IBK P05 7 - 2 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2018-12-15 13:20 062000041 Lindome IBK P04 Grön - IK Zenith P04 Grön 3 - 7 Henry Tames, Alf Björkner Almåshallen A
2018-12-16 12:00 062000042 IBF Backadalen P04 Röd - IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart 1 - 5 Javed Khan, Wessam Abdellrazek Tuve Sporthall
2018-12-16 12:40 062000043 Ale IBF P04 - Dingle AIK P04/05 4 - 3 Maximilian Ziegler, Melker Westerberg Ale Kulturrum
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart 9 7 1 1 56-23 33 22
2. Landvetter IBK P05 1 9 6 1 2 50-27 23 19
3. Lindome IBK P04 Grön 9 6 1 2 33-28 5 19
4. IK Zenith P04 Grön 9 5 0 4 60-39 21 15
5. Mölndals IBF P05 Röd 9 5 0 4 35-28 7 15
6. IBK Göteborg P04 Svart 9 3 2 4 32-36 -4 11
7. Floda IBK P05 9 3 2 4 41-47 -6 11
8. Ale IBF P04 9 3 1 5 21-47 -26 10
9. IBF Backadalen P04 Röd 9 2 2 5 24-41 -17 8
10. Dingle AIK P04/ 05 9 0 0 9 31-67 -36 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 1B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 11:20 062001003 Mölndals IBF P04 - Partille IBS P04 Vit 3 - 4 Bojan Trifkovic, Mustafa Er Aktiviteten A-Hall
2018-10-07 09:00 062001001 Landvetter IBK P05 3 svart - Lindome IBK P04 Lila 1 - 3 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Pinntorps Idrottshall
2018-10-07 11:20 062001004 IK Zenith P04 Vit - Kärra IBK P05 Röd 5 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Björlanda Idrottshall
2018-10-07 14:30 062001002 Ale IBF P05 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit 6 - 0 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Bohushallen
2018-10-13 18:15 062001006 Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit - Landvetter IBK P05 3 svart 5 - 5 Joakim Jögi, Adam Jällfält Wallenstam Arena A
2018-10-13 18:40 062001008 Kärra IBK P05 Röd - Ale IBF P05 Blå 3 - 5 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Kärra Sporthall
2018-10-14 10:10 062001007 Partille IBS P04 Vit - Lindome IBK P04 Lila 3 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Vallhamra Sportcenter
2018-10-14 12:20 062001009 IBF Backadalen P04 Blå - Mölndals IBF P04 6 - 3 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Tuve Sporthall
2018-10-20 13:10 062001015 Mölndals IBF P04 - IK Zenith P04 Vit 4 - 10 Albert Enlund, Petter Enlund Ekenhallen 1
2018-10-20 20:20 062001012 Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit - Kärra IBK P05 Röd 5 - 3 Emil Rydberg, Bojan Trifkovic Wallenstam Arena A
2018-10-21 09:00 062001013 Lindome IBK P04 Lila - IBF Backadalen P04 Blå 5 - 3 Adam Jällfält, Jesper Dammert Almåshallen A
2018-10-21 11:00 062001011 Landvetter IBK P05 3 svart - Partille IBS P04 Vit 4 - 2 Jesper Björklund Greter, Alf Björkner Pinntorps Idrottshall
2018-10-27 12:10 062001019 IK Zenith P04 Vit - Lindome IBK P04 Lila 2 - 2 Henry Tames, Javed Khan Björlanda Idrottshall
2018-10-27 13:00 062001020 Mölndals IBF P04 - Ale IBF P05 Blå 3 - 5 Christer Carlberg, Alf Björkner Aktiviteten A-Hall
2018-10-28 10:30 062001017 IBF Backadalen P04 Blå - Partille IBS P04 Vit 1 - 2 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Tuve Sporthall
2018-10-28 12:30 062001016 Kärra IBK P05 Röd - Landvetter IBK P05 3 svart 4 - 8 Kim Nielsen, Andreas Julin Kärra Sporthall
2018-11-09 19:15 062001023 Partille IBS P04 Vit - IK Zenith P04 Vit 4 - 6 Felix Bark Peterson, Bojan Trifkovic Qvisthallen
2018-11-10 14:40 062001024 Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit - Mölndals IBF P04 4 - 3 Christer Carlberg, Alf Björkner Wallenstam Arena A
2018-11-11 10:10 062001021 Landvetter IBK P05 3 svart - IBF Backadalen P04 Blå 6 - 2 Walter Wästhage, Rikard Mott Pinntorps Idrottshall
2018-11-11 12:50 062001025 Lindome IBK P04 Lila - Ale IBF P05 Blå 7 - 2 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Almåshallen B
2018-11-16 18:30 062001030 Lindome IBK P04 Lila - Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit 3 - 4 Maximilian Ziegler, Melker Westerberg Almåshallen A
2018-11-17 11:50 062001028 Mölndals IBF P04 - Kärra IBK P05 Röd 6 - 3 Adam Kruse, Besim Mehmedagic Aktiviteten A-Hall
2018-11-17 18:00 062001027 IK Zenith P04 Vit - IBF Backadalen P04 Blå 3 - 2 Andreas Julin, Javed Khan Björlanda Idrottshall
2018-11-18 11:30 062001029 Ale IBF P05 Blå - Partille IBS P04 Vit 6 - 0 Sebastian Meza, Abdinasir Abdirahman Ale Kulturrum
2018-12-01 14:00 062001033 IBF Backadalen P04 Blå - Ale IBF P05 Blå 5 - 7 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Tuve Sporthall
2018-12-01 16:40 062001035 Partille IBS P04 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit 1 - 4 Christian Jensen, Jesper Dammert Ugglumshallen
2018-12-02 13:20 062001034 Kärra IBK P05 Röd - Lindome IBK P04 Lila 6 - 7 Emma Lindell, Pelle Hellberg Kärra Sporthall
2018-12-02 16:40 062001031 Landvetter IBK P05 3 svart - IK Zenith P04 Vit 5 - 4 Lucas Aebischer Skogbäck, Hajrudin Begic Pinntorps Idrottshall
2018-12-08 10:10 062001040 Partille IBS P04 Vit - Kärra IBK P05 Röd 0 - 3 Johannes Angel, Juliano Boric Qvisthallen
2018-12-08 11:50 062001039 Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit - IBF Backadalen P04 Blå 6 - 5 Gustaf Broström, Erik Rådhall Wallenstam Arena A
2018-12-08 12:10 062001036 Mölndals IBF P04 - Landvetter IBK P05 3 svart 2 - 4 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Ekenhallen 1
2018-12-08 15:40 062001037 Ale IBF P05 Blå - IK Zenith P04 Vit 1 - 7 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Ale Kulturrum
2018-12-15 10:00 062001042 Mölndals IBF P04 - Lindome IBK P04 Lila 2 - 8 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2018-12-15 14:10 062001041 Landvetter IBK P05 3 svart - Ale IBF P05 Blå 5 - 1 Christian Jensen, Hajrudin Begic Pinntorps Idrottshall
2018-12-16 10:50 062001045 IBF Backadalen P04 Blå - Kärra IBK P05 Röd 1 - 3 Javed Khan, Wessam Abdellrazek Tuve Sporthall
2018-12-16 16:40 062001043 IK Zenith P04 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit 1 - 2 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Björlanda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK P05 3 svart 8 6 1 1 38-23 15 19
2. Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit 8 6 1 1 30-27 3 19
3. Lindome IBK P04 Lila 8 5 2 1 38-23 15 17
4. IK Zenith P04 Vit 8 5 1 2 38-24 14 16
5. Ale IBF P05 Blå 8 5 0 3 33-30 3 15
6. Partille IBS P04 Vit 8 2 1 5 16-30 -14 7
7. Kärra IBK P05 Röd 8 2 0 6 29-37 -8 6
8. IBF Backadalen P04 Blå 8 1 0 7 25-35 -10 3
9. Mölndals IBF P04 8 1 0 7 26-44 -18 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 2A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 10:00 062002004 Landvetter IBK P05 2 - Utbynäs SK P04 8 - 1 Albert Enlund, Petter Enlund Pinntorps Idrottshall
2018-10-06 12:20 062002002 Lindome IBK P05 Grön - IBK Bergum P05 3 - 4 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Almåshallen B
2018-10-07 10:10 062002005 IBK Göteborg P05 Vit - Stenungsunds IBK P05 Gbg 8 - 5 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Torpahallen
2018-10-07 13:40 062002001 IK Zenith P05 Grön - Dingle AIK P05 8 - 4 Bojan Trifkovic, Filip Lakander Björlanda Idrottshall
2018-10-07 14:00 062002003 Melleruds IBK P04-05-06 - FBC Lerum P05 Röd 9 - 5 Rådahallen
2018-10-13 12:00 062002006 IBK Bergum P05 - IK Zenith P05 Grön 4 - 5 Joseph Wokil, Sebastian Meza Bergumsskolan
2018-10-13 13:15 062002009 Stenungsunds IBK P05 Gbg - Melleruds IBK P04-05-06 2 - 5 Walter Wästhage, Rikard Mott Stenungsund Arena
2018-10-13 14:45 062002007 FBC Lerum P05 Röd - Dingle AIK P05 13 - 5 Meisam Hosseini, Ali Noori Rydsbergshallen
2018-10-14 15:20 062002010 IBK Göteborg P05 Vit - Landvetter IBK P05 2 1 - 4 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Torpahallen
2018-10-14 16:35 062002008 Utbynäs SK P04 - Lindome IBK P05 Grön 5 - 2 Bojan Trifkovic, Jesper Stolt-Hermansson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-10-21 12:10 062002012 IBK Bergum P05 - Utbynäs SK P04 3 - 3 Javed Khan, Mustafa Er Bergumsskolan
2018-10-21 14:00 062002013 Dingle AIK P05 - Stenungsunds IBK P05 Gbg 4 - 7 Andreas Brunzell, Rasmus Pettersson Plate Munkedals Idrottshall
2018-10-21 14:25 062002014 Lindome IBK P05 Grön - IBK Göteborg P05 Vit 5 - 5 Emmy Vikström, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Almåshallen B
2018-10-21 14:50 062002011 IK Zenith P05 Grön - FBC Lerum P05 Röd 3 - 3 Anton Sköld, Fredrik Ohlsson Björlanda Idrottshall
2018-11-04 15:30 062002015 Melleruds IBK P04-05-06 - Landvetter IBK P05 2 3 - 12 Mathias Johansson, Björn Svensson Rådahallen
2018-10-27 14:30 062002017 Stenungsunds IBK P05 Gbg - FBC Lerum P05 Röd 1 - 1 Oskar Klöfverskjöld, Linus Andersson Kyrkenorumsskolan
2018-10-27 18:50 062002019 Landvetter IBK P05 2 - Dingle AIK P05 3 - 3 Anton Sköld, Felix Bark Peterson Pinntorps Idrottshall
2018-10-28 14:00 062002020 Melleruds IBK P04-05-06 - Lindome IBK P05 Grön 2 - 7 Susanne Andersson, Walter Wästhage Rådahallen
2018-10-28 14:15 062002016 Utbynäs SK P04 - IK Zenith P05 Grön 4 - 6 Kim Nielsen, Andreas Julin Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-10-28 15:25 062002018 IBK Göteborg P05 Vit - IBK Bergum P05 4 - 2 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Svingelns Sporthall
2018-11-10 12:20 062002023 FBC Lerum P05 Röd - Landvetter IBK P05 2 4 - 3 Albert Enlund, Petter Enlund Rydsbergshallen
2018-11-10 12:30 062002025 Dingle AIK P05 - Lindome IBK P05 Grön 2 - 4 Andreas Brunzell, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2018-11-11 11:00 062002024 IBK Bergum P05 - Melleruds IBK P04-05-06 3 - 7 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Bergumsskolan
2018-11-11 14:30 062002021 IK Zenith P05 Grön - Stenungsunds IBK P05 Gbg 8 - 1 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Björlanda Idrottshall
2018-11-11 15:35 062002022 Utbynäs SK P04 - IBK Göteborg P05 Vit 7 - 8 Amir Huseinovic, Thomas Johansson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-11-17 11:25 062002029 Lindome IBK P05 Grön - FBC Lerum P05 Röd 8 - 5 Anton Sköld, Adnan Tongur Almåshallen A
2018-11-17 19:20 062002027 Landvetter IBK P05 2 - Stenungsunds IBK P05 Gbg 5 - 2 Senad Olevic, Abdinasir Abdirahman Pinntorps Idrottshall
2018-11-18 10:10 062002026 IBK Göteborg P05 Vit - IK Zenith P05 Grön 12 - 3 Jesper Björklund Greter, Martin Almsberg Torpahallen
2018-11-18 12:30 062002030 Dingle AIK P05 - IBK Bergum P05 7 - 5 Eric Ingman, Jim Olausson Munkedals Idrottshall
2018-11-18 14:00 062002028 Melleruds IBK P04-05-06 - Utbynäs SK P04 3 - 7 Rådahallen
2018-12-01 11:30 062002033 Stenungsunds IBK P05 Gbg - Lindome IBK P05 Grön 2 - 2 Henry Tames, Anton Forsström Stenungsund Arena
2018-12-02 12:00 062002032 IBK Göteborg P05 Vit - Melleruds IBK P04-05-06 2 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Torpahallen
2018-12-02 12:45 062002035 FBC Lerum P05 Röd - IBK Bergum P05 4 - 4 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Rydsbergshallen
2018-12-02 15:25 062002034 Utbynäs SK P04 - Dingle AIK P05 11 - 6 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-12-02 15:30 062002031 IK Zenith P05 Grön - Landvetter IBK P05 2 9 - 2 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Björlanda Idrottshall
2018-12-08 11:30 062002036 Melleruds IBK P04-05-06 - IK Zenith P05 Grön 0 - 3 Ulf Widell, Ulf Widell Rådahallen
2018-12-08 12:20 062002037 Lindome IBK P05 Grön - Landvetter IBK P05 2 8 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Almåshallen A
2018-12-08 12:30 062002038 Dingle AIK P05 - IBK Göteborg P05 Vit 4 - 6 Edwin Markusson, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2018-12-09 11:10 062002039 IBK Bergum P05 - Stenungsunds IBK P05 Gbg 8 - 5 Adem Can, Tomas Levin Bergumsskolan
2018-12-09 14:30 062002040 FBC Lerum P05 Röd - Utbynäs SK P04 2 - 4 Filip Lakander, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2018-12-12 18:15 062002044 IBK Göteborg P05 Vit - FBC Lerum P05 Röd 4 - 4 Meisam Hosseini, Ali Noori Torpahallen
2018-12-15 14:30 062002045 Stenungsunds IBK P05 Gbg - Utbynäs SK P04 3 - 4 Per Sundvall, Anton Sköld Kyrkenorumsskolan
2018-12-15 18:50 062002043 Landvetter IBK P05 2 - IBK Bergum P05 8 - 4 Marcus Larsson, Senad Olevic Pinntorps Idrottshall
2018-12-16 14:00 062002042 Melleruds IBK P04-05-06 - Dingle AIK P05 5 - 8 Ulf Widell, Ulf Widell Rådahallen
2018-12-16 15:30 062002041 IK Zenith P05 Grön - Lindome IBK P05 Grön 3 - 5 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Björlanda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IK Zenith P05 Grön 9 6 1 2 48-35 13 19
2. Lindome IBK P05 Grön 9 5 2 2 44-32 12 17
3. IBK Göteborg P05 Vit 9 5 2 2 50-39 11 17
4. Landvetter IBK P05 2 9 5 1 3 49-35 14 16
5. Utbynäs SK P04 9 5 1 3 46-41 5 16
6. Melleruds IBK P04-05-06 9 4 0 5 39-49 -10 12
7. FBC Lerum P05 Röd 9 2 4 3 41-41 0 10
8. IBK Bergum P05 9 2 2 5 37-46 -9 8
9. Dingle AIK P05 9 2 1 6 43-62 -19 7
10. Stenungsunds IBK P05 Gbg 9 1 2 6 28-45 -17 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 2B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 12:20 062003004 Partille IBS P05 - Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart 7 - 7 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Qvisthallen
2018-10-07 10:10 062003003 Lindome IBK P05 Lila - Utbynäs SK P05 8 - 5 Albert Enlund, Petter Enlund Almåshallen B
2018-10-07 11:10 062003002 IBF Backadalen P05 Blå - IBK Göteborg P05 Svart 3 - 6 Håkan Krafft, Peter Axelsson Tuve Sporthall
2018-10-07 12:15 062003005 Frölunda IBK P05/04 - IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit 2 - 2 Christer Carlberg, Alf Björkner Flatåsskolan
2018-10-07 14:50 062003001 Lindås Rasta IBK P05 Vit - Ale IBF P05 Grön 6 - 7 Alfred Wendt, Emil Rydberg Salming Arena
2018-10-13 11:05 062003008 Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart - IBF Backadalen P05 Blå 6 - 2 Tobias Sanne, Almir Mehmedagic Wallenstam Arena A
2018-10-13 15:45 062003009 IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit - Lindome IBK P05 Lila 7 - 2 Susanne Andersson, Emma Lindell Sparråsskolan
2018-10-14 13:00 062003006 IBK Göteborg P05 Svart - Lindås Rasta IBK P05 Vit 8 - 1 Alfred Wendt, Emil Rydberg Torpahallen
2018-10-14 15:25 062003007 Utbynäs SK P05 - Ale IBF P05 Grön 4 - 9 Bojan Trifkovic, Jesper Stolt-Hermansson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-10-14 16:40 062003010 Frölunda IBK P05/04 - Partille IBS P05 0 - 5 Joseph Wokil, Sebastian Meza Flatåsskolan
2018-10-20 09:00 062003015 Lindome IBK P05 Lila - Partille IBS P05 18 - 2 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Almåshallen A
2018-10-21 09:00 062003012 IBK Göteborg P05 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart 2 - 2 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Torpahallen
2018-10-21 10:20 062003013 Ale IBF P05 Grön - IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit 7 - 8 Felix Bark Peterson, Bojan Trifkovic Ale Kulturrum
2018-10-21 12:10 062003011 Lindås Rasta IBK P05 Vit - Utbynäs SK P05 8 - 8 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Salming Arena
2018-10-21 13:45 062003014 IBF Backadalen P05 Blå - Frölunda IBK P05/04 12 - 2 Håkan Krafft, Peter Axelsson Tuve Sporthall
2018-10-27 17:00 062003020 Lindome IBK P05 Lila - IBF Backadalen P05 Blå 7 - 3 Adem Can, Tomas Levin Almåshallen A
2018-10-28 12:30 062003019 Partille IBS P05 - Ale IBF P05 Grön 0 - 6 Albert Enlund, Petter Enlund Vallhamra Sportcenter
2018-10-28 17:50 062003016 Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart - Lindås Rasta IBK P05 Vit 3 - 9 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Wallenstam Arena A
2018-11-04 14:15 062003017 IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit - Utbynäs SK P05 10 - 4 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Kastellegårdshallen
2018-11-21 18:50 062003018 Frölunda IBK P05/04 - IBK Göteborg P05 Svart 2 - 3 Samira Hadziselimovic, Tomas Levin Flatåsskolan
2018-11-10 13:00 062003025 Ale IBF P05 Grön - IBF Backadalen P05 Blå 5 - 3 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Ale Kulturrum
2018-11-10 13:40 062003021 Lindås Rasta IBK P05 Vit - IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit 1 - 6 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Askims Sporthall
2018-11-11 09:30 062003022 Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart - Frölunda IBK P05/04 2 - 0 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Wallenstam Arena A
2018-11-11 13:10 062003024 IBK Göteborg P05 Svart - Lindome IBK P05 Lila 1 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Torpahallen
2018-11-11 16:45 062003023 Utbynäs SK P05 - Partille IBS P05 11 - 5 Amir Huseinovic, Thomas Johansson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-11-17 10:30 062003030 Ale IBF P05 Grön - IBK Göteborg P05 Svart 4 - 2 Arvid Petersén, Goran Kuduzovic Ale Kulturrum
2018-11-17 16:40 062003027 Partille IBS P05 - IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit 0 - 6 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Partille Arena A-hallen
2018-11-18 11:00 062003029 IBF Backadalen P05 Blå - Utbynäs SK P05 7 - 4 Edvin Pang, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2018-11-18 13:15 062003026 Frölunda IBK P05/04 - Lindås Rasta IBK P05 Vit 3 - 3 Aldin Hadziselmovic, Bojan Trifkovic Flatåsskolan
2018-11-18 13:40 062003028 Lindome IBK P05 Lila - Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart 9 - 3 Alfred Wendt, Emil Rydberg Almåshallen A
2018-12-02 09:30 062003034 Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart - Ale IBF P05 Grön 2 - 2 Jesper Björklund Greter, Adnan Tongur Mölnlycke Idrottshall B
2018-12-02 14:15 062003032 Frölunda IBK P05/04 - Lindome IBK P05 Lila 2 - 6 Javed Khan, Wessam Abdellrazek Flatåsskolan
2018-12-02 14:15 062003035 Utbynäs SK P05 - IBK Göteborg P05 Svart 5 - 5 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-12-02 15:40 062003031 Lindås Rasta IBK P05 Vit - Partille IBS P05 6 - 2 Per Sundvall, Mikael Wiklund Salming Arena
2018-12-02 18:35 062003033 IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit - IBF Backadalen P05 Blå 5 - 2 Walter Wästhage, Rikard Mott Kastellegårdshallen
2018-12-08 14:30 062003038 Ale IBF P05 Grön - Frölunda IBK P05/04 3 - 0 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Ale Kulturrum
2018-12-09 11:00 062003037 IBF Backadalen P05 Blå - Partille IBS P05 9 - 1 Edvin Pang, Albin Wikström Tuve Sporthall
2018-12-09 11:00 062003040 Utbynäs SK P05 - Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart 2 - 9 Joseph Wokil, Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-12-09 11:10 062003036 Lindome IBK P05 Lila - Lindås Rasta IBK P05 Vit 3 - 7 Marcus Larsson Almåshallen B
2018-12-09 13:10 062003039 IBK Göteborg P05 Svart - IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit 2 - 6 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Torpahallen
2018-12-15 12:10 062003042 Lindome IBK P05 Lila - Ale IBF P05 Grön 3 - 2 Henry Tames, Alf Björkner Almåshallen A
2018-12-15 14:10 062003043 Partille IBS P05 - IBK Göteborg P05 Svart 3 - 2 Abdirizak Ali, Richard Edwards Qvisthallen
2018-12-16 13:00 062003041 Lindås Rasta IBK P05 Vit - IBF Backadalen P05 Blå 5 - 6 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Askims Sporthall
2018-12-16 13:25 062003045 IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit - Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart 8 - 3 Anela Hadziselimovic, Eric Hemmingsson Kastellegårdshallen
2018-12-16 14:15 062003044 Frölunda IBK P05/04 - Utbynäs SK P05 3 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Flatåsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Kungälv P 05 Kastelle Vit 9 8 1 0 58-23 35 25
2. Lindome IBK P05 Lila 9 7 0 2 60-32 28 21
3. Ale IBF P05 Grön 9 6 1 2 45-28 17 19
4. IBF Backadalen P05 Blå 9 4 0 5 47-41 6 12
5. Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart 9 3 3 3 37-41 -4 12
6. IBK Göteborg P05 Svart 9 3 2 4 31-30 1 11
7. Lindås Rasta IBK P05 Vit 9 3 2 4 46-46 0 11
8. Utbynäs SK P05 9 2 2 5 48-64 -16 8
9. Partille IBS P05 9 2 1 6 25-65 -40 7
10. Frölunda IBK P05/ 04 9 0 2 7 14-41 -27 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 3A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 11:30 062004002 Stenungsunds IBK P05 - Öckerö IBK P05 4 - 6 Jesper Stolt-Hermansson, Ali Noori Stenungsund Arena
2018-10-06 15:45 062004003 IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde - IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart 5 - 10 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Munkegärdehallen
2018-10-07 09:00 062004001 IK Zenith P06 Grön - IBF Backadalen P05 6 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Björlanda Idrottshall
2018-10-13 13:30 062004006 Öckerö IBK P05 - IK Zenith P06 Grön 1 - 5 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Hedenskolans Idrottshall
2018-10-14 12:00 062004008 FBC Vinga P06 Blå - Stenungsunds IBK P05 4 - 7 Viking Herrström, Felix Holmström Hall Of Flame
2018-10-14 15:15 062004007 IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart - IBF Backadalen P05 5 - 1 Meisam Hosseini, Ali Noori Kastellegårdshallen
2018-10-20 14:30 062004014 Stenungsunds IBK P05 - Eken IBK P05 3 - 2 Susanne Andersson, Jesper Björklund Greter Stenungsund Arena
2018-10-20 16:00 062004011 IK Zenith P06 Grön - IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart 7 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2018-10-20 18:30 062004012 Öckerö IBK P05 - FBC Vinga P06 Blå 8 - 4 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Hedenskolans Idrottshall
2018-10-27 10:10 062004018 Eken IBK P05 - Öckerö IBK P05 5 - 2 Tomas Levin, Adnan Tongur Ekenhallen 1
2018-10-28 11:10 062004016 FBC Vinga P06 Blå - IK Zenith P06 Grön 3 - 11 Sofia Rydne, Adam Jällfält Hall Of Flame
2018-11-04 14:25 062004020 IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde - Stenungsunds IBK P05 6 - 10 Agnes Andersson, Sebastian Meza Munkegärdehallen
2018-11-10 17:00 062004024 Öckerö IBK P05 - IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde 8 - 5 Alfred Wendt, Emil Rydberg Hedenskolans Idrottshall
2018-11-11 11:50 062004022 FBC Vinga P06 Blå - Eken IBK P05 2 - 3 Sofia Rydne, Felix Holmström Hall Of Flame
2018-11-11 13:10 062004025 IBF Backadalen P05 - Stenungsunds IBK P05 4 - 6 Albin Wikström, Edvin Pang Tuve Sporthall
2018-11-13 19:15 062004029 Stenungsunds IBK P05 - IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart 5 - 3 Anton Forsström, Olle Dison Kyrkenorumsskolan
2018-11-17 12:10 062004026 Eken IBK P05 - IK Zenith P06 Grön 0 - 2 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Ekenhallen 1
2018-11-18 12:10 062004030 IBF Backadalen P05 - Öckerö IBK P05 2 - 2 Edvin Pang, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2018-11-18 13:15 062004028 IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde - FBC Vinga P06 Blå 8 - 2 David Lis-Olivebring, Hugo Salegård Munkegärdehallen
2018-12-01 14:20 062004032 Eken IBK P05 - IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde 13 - 0 Christina Karlsson, Linnea Adielsson Ekenhallen 1
2018-12-02 11:50 062004034 FBC Vinga P06 Blå - IBF Backadalen P05 5 - 14 Sofia Rydne, Felix Holmström Hall Of Flame
2018-12-02 16:15 062004035 IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart - Öckerö IBK P05 2 - 3 Albert Enlund, Petter Enlund Kastellegårdshallen
2018-12-08 17:20 062004040 IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart - FBC Vinga P06 Blå 12 - 2 Agnes Andersson, Henry Tames Mimershus B-hallen
2018-12-09 09:50 062004038 IBF Backadalen P05 - Eken IBK P05 4 - 4 Edvin Pang, Albin Wikström Tuve Sporthall
2018-12-09 13:15 062004036 IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde - IK Zenith P06 Grön 3 - 3 Sebastian Meza, Meisam Hosseini Munkegärdehallen
2018-12-15 12:10 062004044 Eken IBK P05 - IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart 0 - 3 Christina Karlsson, Emma Lindell Ekenhallen 1
2018-12-16 12:15 062004042 IBK Kungälv P 05/06 Munkgärde - IBF Backadalen P05 5 - 7 Agnes Andersson, Hugo Salegård Munkegärdehallen
2018-12-16 13:10 062004041 IK Zenith P06 Grön - Stenungsunds IBK P05 4 - 3 Ali Noori, Sebastian Meza Björlanda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IK Zenith P06 Grön 7 6 1 0 38-15 23 19
2. Stenungsunds IBK P05 7 5 0 2 38-29 9 15
3. Öckerö IBK P05 7 4 1 2 30-27 3 13
4. IBK Kungälv P 05 Kastelle Svart 7 4 0 3 36-23 13 12
5. Eken IBK P05 7 3 1 3 27-16 11 10
6. IBF Backadalen P05 7 2 2 3 36-33 3 8
7. IBK Kungälv P 05/ 06 Munkgärde 7 1 1 5 32-53 -21 4
8. FBC Vinga P06 Blå 7 0 0 7 22-63 -41 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 3B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 10:10 062005001 Mölndals IBF P05 Vit - IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart 12 - 0 Bojan Trifkovic, Mustafa Er Aktiviteten A-Hall
2018-10-06 11:10 062005003 Partille IBS P06 Vit - Myggenäs IBK P05 2 0 - 3 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Qvisthallen
2018-10-06 12:20 062005002 FBC Lerum P05 Svart - Herrestads AIF P06 Blå 5 - 6 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Hjällsnäshallen B-hallen
2018-10-07 14:50 062005005 IK Zenith P05 Vit - Stenungsunds IBK P06 Gbg 9 - 5 Bojan Trifkovic, Filip Lakander Björlanda Idrottshall
2018-10-07 17:10 062005004 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Dingle AIK P06 6 - 1 Eric Ingman Salming Arena
2018-10-13 12:00 062005009 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Partille IBS P06 Vit 3 - 3 Susanne Andersson, Emma Lindell Stenungsund Arena
2018-10-14 12:10 062005010 IK Zenith P05 Vit - Lindås Rasta IBK P06 Svart 3 - 7 Peter Axelsson, Håkan Krafft Björlanda Idrottshall
2018-10-14 12:15 062005006 Herrestads AIF P06 Blå - Mölndals IBF P05 Vit 4 - 2 , Alexander Westberg Rimnershallen B-hallen
2018-10-14 12:20 062005007 Myggenäs IBK P05 2 - IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart 4 - 1 Häggvallsskolan
2018-10-14 12:30 062005008 Dingle AIK P06 - FBC Lerum P05 Svart 1 - 5 Edwin Markusson, Rasmus Pettersson Plate Munkedals Idrottshall
2018-10-20 14:20 062005011 Mölndals IBF P05 Vit - Myggenäs IBK P05 2 7 - 10 Albert Enlund, Petter Enlund Ekenhallen 1
2018-10-20 15:15 062005014 FBC Lerum P05 Svart - IK Zenith P05 Vit 3 - 7 Linus Nowén, Filip Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2018-10-20 17:50 062005013 IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart - Stenungsunds IBK P06 Gbg 3 - 7 Agnes Andersson, Oscar Westberg Kastellegårdshallen
2018-10-21 12:10 062005015 Partille IBS P06 Vit - Lindås Rasta IBK P06 Svart 7 - 8 Saga-Maja Andersson, Isabella Fröberg Vallhamra Sportcenter
2018-10-21 13:30 062005012 Herrestads AIF P06 Blå - Dingle AIK P06 4 - 1 Rasmus Ström, Pär Lindquist Rimnershallen B-hallen
2018-10-28 11:15 062005017 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Myggenäs IBK P05 2 3 - 3 Anton Forsström, Olle Dison Stenungsund Arena
2018-10-28 12:10 062005018 IK Zenith P05 Vit - Herrestads AIF P06 Blå 3 - 3 Alfred Wendt, Emil Rydberg Björlanda Idrottshall
2018-10-28 12:10 062005019 Lindås Rasta IBK P06 Svart - IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart 7 - 1 Filip Mattsson, Einar Pålsson Salming Arena
2018-10-28 14:00 062005020 Partille IBS P06 Vit - FBC Lerum P05 Svart 2 - 4 Fabian Lindquist, Rikard Petrusson Vallhamra Sportcenter
2018-12-02 14:30 062005016 Dingle AIK P06 - Mölndals IBF P05 Vit 0 - 13 Andreas Brunzell, Rasmus Pettersson Plate Munkedals Idrottshall
2018-11-09 20:00 062005023 Myggenäs IBK P05 2 - Lindås Rasta IBK P06 Svart 8 - 3 Eric Schroderus, Lucas Sällström Häggvallsskolan
2018-11-10 15:20 062005021 Mölndals IBF P05 Vit - Stenungsunds IBK P06 Gbg 6 - 4 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Ekenhallen 1
2018-11-11 14:00 062005022 Dingle AIK P06 - IK Zenith P05 Vit 5 - 5 Rasmus Pettersson Plate, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2018-11-11 15:25 062005025 IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart - FBC Lerum P05 Svart 3 - 3 Agnes Andersson, David Lis-Olivebring Kastellegårdshallen
2018-11-11 16:45 062005024 Herrestads AIF P06 Blå - Partille IBS P06 Vit 5 - 2 Susanne Andersson, Javed Khan Rimnershallen B-hallen
2018-11-17 17:50 062005030 IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart - Herrestads AIF P06 Blå 0 - 3 Agnes Andersson, Oscar Westberg Kastellegårdshallen
2018-11-18 09:30 062005028 Partille IBS P06 Vit - Dingle AIK P06 1 - 2 Saga-Maja Andersson, Simon Lindén Vallhamra Sportcenter
2018-11-18 10:00 062005026 IK Zenith P05 Vit - Mölndals IBF P05 Vit 7 - 2 Eric Hemmingsson, Arvid Petersén Björlanda Idrottshall
2018-11-18 12:10 062005027 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Stenungsunds IBK P06 Gbg 1 - 6 Filip Mattsson, Einar Pålsson Salming Arena
2018-11-18 15:55 062005029 FBC Lerum P05 Svart - Myggenäs IBK P05 2 3 - 3 Linus Nowén, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2018-12-01 10:00 062005031 Mölndals IBF P05 Vit - Lindås Rasta IBK P06 Svart 3 - 4 Pelle Hellberg, Emma Lindell Aktiviteten A-Hall
2018-12-01 10:00 062005034 Dingle AIK P06 - IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart 6 - 6 Rasmus Pettersson Plate, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2018-12-01 10:15 062005033 Stenungsunds IBK P06 Gbg - FBC Lerum P05 Svart 3 - 3 Anton Forsström, Linus Andersson Stenungsund Arena
2018-12-02 11:45 062005035 Myggenäs IBK P05 2 - Herrestads AIF P06 Blå 7 - 2 Eric Schroderus, Martinus Martinsson Häggvallsskolan
2018-12-02 14:20 062005032 IK Zenith P05 Vit - Partille IBS P06 Vit 4 - 2 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Björlanda Idrottshall
2018-12-08 11:20 062005036 Partille IBS P06 Vit - Mölndals IBF P05 Vit 5 - 5 Simon Lindén, Rikard Petrusson Qvisthallen
2018-12-08 13:30 062005040 Myggenäs IBK P05 2 - Dingle AIK P06 4 - 2 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Häggvallsskolan
2018-12-08 15:55 062005037 FBC Lerum P05 Svart - Lindås Rasta IBK P06 Svart 0 - 3 Filip Lakander, Tobias Sanne Hjällsnäshallen B-hallen
2018-12-09 12:15 062005039 Herrestads AIF P06 Blå - Stenungsunds IBK P06 Gbg 0 - 4 Susanne Andersson, Martin Larsson Rimnershallen B-hallen
2018-12-09 12:25 062005038 IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart - IK Zenith P05 Vit 3 - 5 Agnes Andersson, Jesper Björklund Greter Mimershus A-hallen
2018-12-15 12:10 062005043 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Herrestads AIF P06 Blå 5 - 2 Filip Mattsson, Isak Börjesson Askims Sporthall
2018-12-15 12:20 062005041 Mölndals IBF P05 Vit - FBC Lerum P05 Svart 5 - 6 Adam Jällfält, Thomas Johansson Aktiviteten A-Hall
2018-12-15 13:00 062005042 Partille IBS P06 Vit - IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart 5 - 6 Ludvig Friberg, Oskar Granat Qvisthallen
2018-12-15 13:45 062005045 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Dingle AIK P06 7 - 2 Linus Andersson, Olle Dison Stenungsund Arena
2018-12-16 14:20 062005044 IK Zenith P05 Vit - Myggenäs IBK P05 2 1 - 3 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Björlanda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Myggenäs IBK P05 2 9 7 2 0 45-22 23 23
2. Lindås Rasta IBK P06 Svart 9 7 0 2 44-31 13 21
3. IK Zenith P05 Vit 9 5 2 2 44-33 11 17
4. Herrestads AIF P06 Blå 9 5 1 3 29-29 0 16
5. Stenungsunds IBK P06 Gbg 9 4 3 2 42-30 12 15
6. FBC Lerum P05 Svart 9 3 3 3 32-33 -1 12
7. Mölndals IBF P05 Vit 9 3 1 5 55-40 15 10
8. IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart 9 1 2 6 23-52 -29 5
9. Dingle AIK P06 9 1 2 6 20-51 -31 5
10. Partille IBS P06 Vit 9 0 2 7 27-40 -13 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 4A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 16:10 062006005 Pixbo Wallenstam IBF P06/07 - Landvetter IBK P06 6 - 0 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Wallenstam Arena A
2018-10-06 17:00 062006004 FBC Vinga P06 Röd - Överby IBK P06 4 - 7 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Hall Of Flame
2018-10-07 13:25 062006003 IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit - Kärra IBK P06 Röd 0 - 12 Jesper Stolt-Hermansson, Eric Hemmingsson Kastellegårdshallen
2018-10-07 14:20 062006001 IBF Älvstranden P06 - IBK Göteborg P06 Vit 1 - 19 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Santoshallen
2018-10-21 14:15 062006002 Frölunda IBK 05/06 - Mölndals IBF P06 vit 2 - 6 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Flatåsskolan
2018-10-13 13:00 062006010 Pixbo Wallenstam IBF P06/07 - FBC Vinga P06 Röd 11 - 2 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Mölnlycke Idrottshall B
2018-10-13 15:10 062006007 Kärra IBK P06 Röd - IBK Göteborg P06 Vit 3 - 1 Richard Tran, Jaana Gander Kärra Sporthall
2018-10-14 15:30 062006006 Frölunda IBK 05/06 - IBF Älvstranden P06 13 - 2 Joseph Wokil, Sebastian Meza Flatåsskolan
2018-10-14 16:45 062006008 Överby IBK P06 - Mölndals IBF P06 vit 10 - 8 Mathias Johansson, Jakob Johansson Nordby Supermarkethallen
2018-10-14 17:50 062006009 Landvetter IBK P06 - IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit 7 - 0 Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2018-10-06 13:00 062006012 Frölunda IBK 05/06 - Överby IBK P06 1 - 7 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Frölunda Kulturhus
2018-10-20 15:30 062006014 Mölndals IBF P06 vit - Pixbo Wallenstam IBF P06/07 7 - 3 Albert Enlund, Petter Enlund Ekenhallen 1
2018-10-21 10:10 062006013 IBK Göteborg P06 Vit - Landvetter IBK P06 6 - 8 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Torpahallen
2018-10-21 11:00 062006011 IBF Älvstranden P06 - Kärra IBK P06 Röd 1 - 14 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Santoshallen
2018-10-21 14:15 062006015 IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit - FBC Vinga P06 Röd 4 - 0 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Kastellegårdshallen
2018-10-27 14:10 062006018 Pixbo Wallenstam IBF P06/07 - Frölunda IBK 05/06 3 - 2 Gustaf Broström, Adam Evheden Mölnlycke Idrottshall B
2018-10-27 20:00 062006017 Landvetter IBK P06 - Kärra IBK P06 Röd 2 - 8 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-10-28 10:00 062006019 FBC Vinga P06 Röd - IBK Göteborg P06 Vit 1 - 13 Sofia Rydne, Adam Jällfält Hall Of Flame
2018-11-04 15:25 062006020 IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit - Mölndals IBF P06 vit 3 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Kastellegårdshallen
2018-11-25 15:30 062006016 Överby IBK P06 - IBF Älvstranden P06 WO (5 - 0) Nordby Supermarkethallen
2018-11-11 12:00 062006021 IBF Älvstranden P06 - Landvetter IBK P06 0 - 12 Tomas Levin, Adem Can Santoshallen
2018-11-11 12:15 062006024 Frölunda IBK 05/06 - IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit 2 - 2 Albert Enlund, Petter Enlund Flatåsskolan
2018-11-11 13:25 062006025 IBK Göteborg P06 Vit - Mölndals IBF P06 vit 5 - 3 Felix Bark Peterson, Martin Almsberg Svingelns Sporthall
2018-11-11 15:50 062006023 Kärra IBK P06 Röd - FBC Vinga P06 Röd 9 - 4 Jaana Gander, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2018-11-11 16:45 062006022 Överby IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBF P06/07 5 - 4 Mathias Johansson Nordby Supermarkethallen
2018-11-17 10:40 062006029 Mölndals IBF P06 vit - Kärra IBK P06 Röd 9 - 8 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Aktiviteten A-Hall
2018-11-18 09:00 062006030 IBK Göteborg P06 Vit - Frölunda IBK 05/06 13 - 3 Jesper Björklund Greter, Martin Almsberg Torpahallen
2018-11-18 10:00 062006027 FBC Vinga P06 Röd - Landvetter IBK P06 5 - 4 Andreas Julin, Felix Holmström Hall Of Flame
2018-11-18 15:15 062006028 IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit - Överby IBK P06 4 - 6 Agnes Andersson, Erik Olofsgård Kastellegårdshallen
2018-11-21 07:19 062006026 Pixbo Wallenstam IBF P06/07 - IBF Älvstranden P06 WO (5 - 0) Carl Rudmark, Adam Evheden Wallenstam Arena A
2018-12-01 13:30 062006032 Pixbo Wallenstam IBF P06/07 - IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit 8 - 2 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Wallenstam Arena A
2018-12-01 14:15 062006035 Kärra IBK P06 Röd - Frölunda IBK 05/06 11 - 3 Isabel Ljungberg, Jaana Gander Kärra Sporthall
2018-12-01 16:30 062006033 Landvetter IBK P06 - Mölndals IBF P06 vit 3 - 2 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-12-01 17:00 062006031 IBF Älvstranden P06 - FBC Vinga P06 Röd 1 - 8 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Santoshallen
2018-12-02 16:45 062006034 Överby IBK P06 - IBK Göteborg P06 Vit 5 - 8 Susanne Andersson, Emma Lindell Nordby Supermarkethallen
2018-12-08 14:00 062006040 Kärra IBK P06 Röd - Överby IBK P06 6 - 5 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-12-08 14:30 062006037 Mölndals IBF P06 vit - FBC Vinga P06 Röd 2 - 6 Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Ekenhallen 1
2018-12-09 11:15 062006036 IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit - IBF Älvstranden P06 5 - 5 Agnes Andersson, Jesper Björklund Greter Mimershus A-hallen
2018-12-09 12:00 062006038 IBK Göteborg P06 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P06/07 3 - 3 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Torpahallen
2018-12-09 13:30 062006039 Frölunda IBK 05/06 - Landvetter IBK P06 4 - 6 Christer Carlberg, Alf Björkner Flatåsskolan
2018-12-08 17:00 062006045 Landvetter IBK P06 - Överby IBK P06 1 - 6 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-12-15 11:50 062006044 Pixbo Wallenstam IBF P06/07 - Kärra IBK P06 Röd 5 - 8 Irmeli Wikström, Linnea Bevenäs Wallenstam Arena A
2018-12-16 10:00 062006041 IBF Älvstranden P06 - Mölndals IBF P06 vit 4 - 13 Per Sundvall, Hajrudin Begic Santoshallen
2018-12-16 11:00 062006043 FBC Vinga P06 Röd - Frölunda IBK 05/06 3 - 4 Viking Herrström, Felix Holmström Hall Of Flame
2018-12-16 12:15 062006042 IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit - IBK Göteborg P06 Vit 1 - 16 Erik Olofsgård, Oscar Westberg Kastellegårdshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kärra IBK P06 Röd 9 8 0 1 79-30 49 24
2. Överby IBK P06 9 7 0 2 56-36 20 21
3. IBK Göteborg P06 Vit 9 6 1 2 84-28 56 19
4. Pixbo Wallenstam IBF P06/ 07 9 5 1 3 48-29 19 16
5. Mölndals IBF P06 vit 9 5 0 4 55-44 11 15
6. Landvetter IBK P06 9 5 0 4 43-37 6 15
7. FBC Vinga P06 Röd 9 3 0 6 33-55 -22 9
8. Frölunda IBK 05/ 06 9 2 1 6 34-53 -19 7
9. IBK Kungälv P 06 Kastelle Vit 9 1 2 6 21-61 -40 5
10. IBF Älvstranden P06 9 0 1 8 14-94 -80 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 4B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 10:30 062007001 Dingle AIK P06/07 - Mölndals IBF P06 Röd 6 - 3 Edwin Markusson, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2018-10-07 10:15 062007002 FBC Lerum P06 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 5 - 6 Arvid Petersén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2018-10-07 12:30 062007003 Kärra IBK P06 Svart - Orust IBK P06 1 - 7 Oliver Gander, Fredrik Gander Kärra Sporthall
2018-10-07 16:00 062007004 Lindås Rasta IBK P06 Blå - Surte IS IBK P06 17 - 2 , Eric Ingman Salming Arena
2018-10-13 09:00 062007010 Eken IBK P06 - Lindås Rasta IBK P06 Blå 5 - 1 Kim Nielsen, Alf Björkner Ekenhallen 1
2018-10-13 12:30 062007008 Surte IS IBK P06 - FBC Lerum P06 Röd 6 - 6 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Bohushallen
2018-10-14 13:00 062007006 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Dingle AIK P06/07 6 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Mölnlycke Idrottshall B
2018-10-14 14:00 062007007 Orust IBK P06 - Mölndals IBF P06 Röd 4 - 1 Svanesunds Sporthall
2018-10-20 14:00 062007011 Dingle AIK P06/07 - Orust IBK P06 6 - 7 Andreas Brunzell, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2018-10-20 14:00 062007014 FBC Lerum P06 Röd - Eken IBK P06 4 - 5 Linus Nowén, Filip Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2018-10-20 15:40 062007015 Kärra IBK P06 Svart - Lindås Rasta IBK P06 Blå 1 - 10 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-10-20 19:10 062007012 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Surte IS IBK P06 5 - 3 Emil Rydberg, Bojan Trifkovic Wallenstam Arena A
2018-10-27 09:00 062007018 Eken IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 5 - 4 Tomas Levin, Adnan Tongur Ekenhallen 1
2018-10-27 12:30 062007016 Surte IS IBK P06 - Dingle AIK P06/07 8 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Bohushallen
2018-10-27 14:15 062007020 Kärra IBK P06 Svart - FBC Lerum P06 Röd 1 - 5 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-10-28 14:50 062007019 Lindås Rasta IBK P06 Blå - Mölndals IBF P06 Röd 6 - 8 Isak Börjesson, Felix Fröhlander Salming Arena
2018-11-10 12:15 062007022 Surte IS IBK P06 - Eken IBK P06 4 - 4 Isak Brogren, Kevin Hjertberg Bohushallen
2018-11-10 14:10 062007025 Mölndals IBF P06 Röd - FBC Lerum P06 Röd 1 - 6 Andreas Julin, Javed Khan Ekenhallen 1
2018-11-11 13:20 062007024 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Kärra IBK P06 Svart 3 - 8 Gustaf Broström, Erik Rådhall Wallenstam Arena A
2018-11-11 14:00 062007023 Orust IBK P06 - Lindås Rasta IBK P06 Blå 4 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Svanesunds Sporthall
2018-11-17 09:30 062007030 Mölndals IBF P06 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 2 - 8 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Aktiviteten A-Hall
2018-11-17 11:00 062007026 Eken IBK P06 - Dingle AIK P06/07 9 - 5 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Ekenhallen 1
2018-11-17 14:15 062007028 Kärra IBK P06 Svart - Surte IS IBK P06 2 - 10 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-11-18 14:40 062007029 FBC Lerum P06 Röd - Orust IBK P06 7 - 2 Linus Nowén, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2018-12-01 12:00 062007034 Surte IS IBK P06 - Mölndals IBF P06 Röd 9 - 5 Isak Brogren, Kasper Mourujärvi Bohushallen
2018-12-01 13:00 062007031 Dingle AIK P06/07 - Lindås Rasta IBK P06 Blå 8 - 6 Filip Forsberg, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2018-12-01 13:10 062007032 Eken IBK P06 - Kärra IBK P06 Svart 14 - 1 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2018-12-02 14:00 062007035 Orust IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 2 - 3 Oscar Kjellgren Elgestål, Senad Olevic Svanesunds Sporthall
2018-12-08 13:20 062007038 Mölndals IBF P06 Röd - Eken IBK P06 3 - 9 Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Ekenhallen 1
2018-12-08 14:40 062007037 FBC Lerum P06 Röd - Lindås Rasta IBK P06 Blå 5 - 7 Linus Nowén, Jesper Björklund Greter Rydsbergshallen
2018-12-08 16:20 062007036 Kärra IBK P06 Svart - Dingle AIK P06/07 6 - 4 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-12-09 14:00 062007040 Orust IBK P06 - Surte IS IBK P06 6 - 7 Ulf Widell, Ulf Widell Svanesunds Sporthall
2018-12-15 10:30 062007041 Dingle AIK P06/07 - FBC Lerum P06 Röd 2 - 5 Fernanda Johansson Capitao, Jim Olausson Munkedals Idrottshall
2018-12-15 11:00 062007044 Eken IBK P06 - Orust IBK P06 7 - 3 Christina Karlsson, Emma Lindell Ekenhallen 1
2018-12-15 13:20 062007043 Lindås Rasta IBK P06 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 6 - 3 Sofia Mälsjö, Ella Wallsten Askims Sporthall
2018-12-15 17:35 062007042 Kärra IBK P06 Svart - Mölndals IBF P06 Röd 7 - 9 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Eken IBK P06 8 7 1 0 58-25 33 22
2. Lindås Rasta IBK P06 Blå 8 5 0 3 61-36 25 15
3. Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 8 5 0 3 38-35 3 15
4. Surte IS IBK P06 8 4 2 2 49-50 -1 14
5. FBC Lerum P06 Röd 8 4 1 3 43-30 13 13
6. Orust IBK P06 8 3 0 5 35-40 -5 9
7. Dingle AIK P06/ 07 8 2 0 6 40-50 -10 6
8. Mölndals IBF P06 Röd 8 2 0 6 32-55 -23 6
9. Kärra IBK P06 Svart 8 2 0 6 27-62 -35 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P R 4C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-07 09:00 062008005 Lindome IBK P06 - Kärra IBK P07 Röd 2 - 6 Albert Enlund, Petter Enlund Almåshallen B
2018-10-07 10:10 062008003 IK Zenith P06 Svart - FBC Lerum P06 Svart 13 - 2 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Björlanda Idrottshall
2018-10-07 13:20 062008002 Ale IBF P06 - Utbynäs SK P06 8 - 7 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Bohushallen
2018-10-07 14:00 062008004 Floda IBK P06 - IBF Backadalen P06 14 - 2 Joakim Jögi, Mats Sällberg Alléhallen
2018-10-13 14:50 062008010 Lindome IBK P06 - Floda IBK P06 5 - 1 Albert Enlund, Petter Enlund Almåshallen A
2018-10-14 11:10 062008008 IBF Backadalen P06 - Ale IBF P06 1 - 10 Fredrik Ohlsson, Edvin Pang Tuve Sporthall
2018-10-14 12:30 062008007 FBC Lerum P06 Svart - Guldhedens IK P06 7 - 4 Arvid Petersén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2018-10-14 12:30 062008009 Kärra IBK P07 Röd - IK Zenith P06 Svart 2 - 4 Nick Trieu, Fredrik Gander Kärra Sporthall
2018-10-21 11:30 062008014 Ale IBF P06 - Lindome IBK P06 6 - 1 Felix Bark Peterson, Bojan Trifkovic Ale Kulturrum
2018-10-21 13:40 062008015 IK Zenith P06 Svart - Floda IBK P06 5 - 0 Anton Sköld, Fredrik Ohlsson Björlanda Idrottshall
2018-10-21 17:15 062008012 Utbynäs SK P06 - IBF Backadalen P06 14 - 2 Sixten Ljungklint-Ekman, Manuel Bäckström Cantero Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-12-08 11:00 062008013 Guldhedens IK P06 - Kärra IBK P07 Röd 8 - 7 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Svingelns Sporthall
2018-10-27 13:30 062008019 Floda IBK P06 - Guldhedens IK P06 6 - 0 Wessam Abdellrazek, Mustafa Er Alléhallen
2018-10-28 08:30 062008017 Kärra IBK P07 Röd - FBC Lerum P06 Svart 4 - 3 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-10-28 11:00 062008020 IK Zenith P06 Svart - Ale IBF P06 1 - 5 Alfred Wendt, Emil Rydberg Björlanda Idrottshall
2018-10-28 13:20 062008018 Lindome IBK P06 - Utbynäs SK P06 8 - 4 Marcus Orrhult, Senad Olevic Almåshallen A
2018-11-11 11:45 062008023 FBC Lerum P06 Svart - Floda IBK P06 2 - 7 Linus Nowén, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2018-11-11 12:15 062008025 Guldhedens IK P06 - Ale IBF P06 2 - 12 Felix Bark Peterson, Martin Almsberg Svingelns Sporthall
2018-11-11 14:20 062008022 IBF Backadalen P06 - Lindome IBK P06 2 - 2 Albin Wikström, Edvin Pang Tuve Sporthall
2018-11-11 14:25 062008024 Utbynäs SK P06 - IK Zenith P06 Svart 6 - 8 Thomas Johansson, Thomas Johansson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-11-18 10:20 062008029 Ale IBF P06 - FBC Lerum P06 Svart 3 - 2 Sebastian Meza, Abdinasir Abdirahman Ale Kulturrum
2018-11-18 11:10 062008028 IK Zenith P06 Svart - IBF Backadalen P06 5 - 1 Eric Hemmingsson, Arvid Petersén Björlanda Idrottshall
2018-11-18 13:15 062008030 Guldhedens IK P06 - Utbynäs SK P06 3 - 8 Javed Khan, Henry Tames Svingelns Sporthall
2018-11-18 14:30 062008027 Floda IBK P06 - Kärra IBK P07 Röd 7 - 2 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Alléhallen
2018-12-01 10:40 062008032 Lindome IBK P06 - IK Zenith P06 Svart 2 - 4 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Almåshallen A
2018-12-01 15:10 062008034 IBF Backadalen P06 - Guldhedens IK P06 0 - 9 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Tuve Sporthall
2018-12-02 09:00 062008035 FBC Lerum P06 Svart - Utbynäs SK P06 4 - 6 Linus Nowén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2018-12-02 12:10 062008033 Kärra IBK P07 Röd - Ale IBF P06 4 - 5 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-12-08 11:00 062008037 Ale IBF P06 - Floda IBK P06 3 - 3 Adem Can, Alf Björkner Ale Kulturrum
2018-12-09 09:50 062008039 Utbynäs SK P06 - Kärra IBK P07 Röd 1 - 19 Sixten Ljungklint-Ekman, Rasmus Gyllenhammar Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-12-09 13:15 062008040 FBC Lerum P06 Svart - IBF Backadalen P06 9 - 1 Filip Lakander, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2018-12-09 16:15 062008038 Guldhedens IK P06 - Lindome IBK P06 4 - 2 Carl Flyning, Jesper Dammert Svingelns Sporthall
2018-12-15 11:00 062008044 Lindome IBK P06 - FBC Lerum P06 Svart 5 - 1 Henry Tames, Alf Björkner Almåshallen A
2018-12-16 09:20 062008043 Floda IBK P06 - Utbynäs SK P06 4 - 5 Jesper Björklund Greter, Filip Lakander Alléhallen
2018-12-16 12:00 062008042 IK Zenith P06 Svart - Guldhedens IK P06 7 - 0 Ali Noori, Sebastian Meza Björlanda Idrottshall
2018-12-16 12:30 062008045 Kärra IBK P07 Röd - IBF Backadalen P06 9 - 0 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Ale IBF P06 8 7 1 0 52-21 31 22
2. IK Zenith P06 Svart 8 7 0 1 47-18 29 21
3. Floda IBK P06 8 4 1 3 42-24 18 13
4. Kärra IBK P07 Röd 8 4 0 4 53-30 23 12
5. Utbynäs SK P06 8 4 0 4 51-56 -5 12
6. Lindome IBK P06 8 3 1 4 27-28 -1 10
7. Guldhedens IK P06 8 3 0 5 30-49 -19 9
8. FBC Lerum P06 Svart 8 2 0 6 30-43 -13 6
9. IBF Backadalen P06 8 0 1 7 9-72 -63 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis