Pantamera Flickor Blå Svår (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Flickor Blå Svår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-20 12:30 031014005 IBF Falun Ungdom - KAIS Mora UIF 4 - 2 Carl Morenius, Emil Forsman Guide Arena 1
2018-10-21 09:30 031014006 IBF Hedemora - IBF Säter 6 - 4 Karl Svedlund, Julius Fahlström Vasahallen
2018-10-21 11:00 031014004 IBF Borlänge - KFUM Falun 6 - 2 Tim Green, Mikael Arnberg Gyllehallen
2018-10-21 13:00 031014007 IBF Ludvika - IBF Leksand 4 - 6 Alexander Wåhlander, Jonatan Åcerclinth Lorensbergaskolan
2018-10-21 16:15 031014003 Hälsinggårdens AIK - Malungs IBK 3 - 0 Edvin Kjellin, Denis Omerbasic Haraldsbo Sporthall
2018-10-27 12:00 031014014 IBF Leksand - IBF Hedemora 6 - 5 Elin Lemon, Hannah Lemon Leksandshallen B
2018-10-28 09:00 031014011 KAIS Mora UIF - Hälsinggårdens AIK 5 - 2 Leo Olsen, Hannes Matz Idre Fjäll Arena B
2018-10-28 11:45 031014012 IBF Säter - IBF Borlänge 6 - 4 Stina Wikström, Emma Nyberg Skönvikshallen
2018-11-25 14:30 031014010 KFUM Falun - Envikens IF 3 - 3 Pontus Berggren, Edvin Kjellin Envikens Sporthall
2019-04-02 19:00 031014013 IBF Ludvika - IBF Falun Ungdom WO (5 - 0) Ludvika Sporthall
2018-11-03 11:00 031014021 IBF Falun Ungdom - IBF Hedemora 2 - 4 Jesper Högberg, Arlind Kutllovci Guide Arena 1
2018-11-03 11:20 031014015 Digers BK - Malungs IBK 0 - 5 Leo Olsen, Mattias Holmström Orsa Sporthall
2018-11-04 12:45 031014019 Hälsinggårdens AIK - IBF Ludvika 10 - 1 Helmer Carlsson, Pontus Berggren Haraldsbo Sporthall
2018-11-04 15:30 031014018 Envikens IF - IBF Säter 0 - 3 Emil Persson, Pontus Berggren Envikens Sporthall
2018-11-25 14:30 031014020 IBF Borlänge - IBF Leksand 3 - 4 Jonatan Åcerclinth, Jonatan Åcerclinth Gyllehallen
2018-11-10 14:45 031014022 KFUM Falun - Digers BK 5 - 4 Anton Mårtensson, Emil Persson Slätta Sporthall
2018-11-11 09:30 031014027 IBF Hedemora - Hälsinggårdens AIK 3 - 10 Joel Jonsson-Evaldsson, Calle Nyberg Vikmanshyttans sporthall
2018-11-11 10:30 031014023 KAIS Mora UIF - Malungs IBK 7 - 6 Hugo Notenboom, Axel Bergström Idre Fjäll Arena B
2018-11-11 11:00 031014028 IBF Borlänge - IBF Falun Ungdom 3 - 5 Mikael Arnberg, Hans Bylund Gyllehallen
2018-11-11 11:30 031014026 IBF Leksand - Envikens IF 2 - 3 Fahrudin Omerbasic, Senad Omerbasic Insjöns Sporthall
2018-11-17 11:20 031014029 Digers BK - KAIS Mora UIF 0 - 11 Fahrudin Omerbasic, Senad Omerbasic Orsa Sporthall
2018-11-17 12:30 031014034 Envikens IF - IBF Falun Ungdom 3 - 1 Johannes Sandberg, Emil Lennartsson Envikens Sporthall
2018-11-18 10:15 031014030 KFUM Falun - IBF Säter 3 - 6 Linus Hedberg, Jonatan Hedberg Lugnet D
2018-11-18 10:15 031014035 Hälsinggårdens AIK - IBF Borlänge 3 - 3 Carl Morenius, Emil Forsman Haraldsbo Sporthall
2018-11-18 14:00 031014031 Malungs IBK - IBF Ludvika 6 - 4 Alexander Andersson, Hugo Bengtsson Blå Hallen
2018-12-01 14:30 031014037 IBF Ludvika - KAIS Mora UIF 0 - 5 Alexander Wåhlander, William Karlsson Ludvika Sporthall
2018-12-02 09:30 031014038 IBF Leksand - KFUM Falun 10 - 3 Anna Hedbom, Hannah Lemon Leksandshallen B
2018-12-02 11:30 031014039 IBF Hedemora - Malungs IBK 4 - 4 Sid Ehd, Greg Kullas Vasahallen
2018-12-02 12:15 031014036 IBF Säter - Digers BK 11 - 1 Jonna Lenne, Emma Nyberg Skönvikshallen
2018-12-02 12:45 031014042 Hälsinggårdens AIK - Envikens IF 2 - 1 Maja Bergqvist, Ida Klasér Haraldsbo Sporthall
2018-12-08 11:20 031014043 Digers BK - IBF Ludvika 1 - 7 Mattias Holmström, Leo Olsen Orsa Sporthall
2018-12-08 16:15 031014046 KFUM Falun - IBF Falun Ungdom 6 - 9 Albin Frost, Moa Sjöstrand Guide Arena 1
2018-12-09 10:30 031014045 KAIS Mora UIF - IBF Hedemora 3 - 2 Axel Bergström, Hannes Matz Idre Fjäll Arena B
2018-12-09 14:00 031014044 IBF Säter - IBF Leksand 3 - 3 Christer Sundberg, Tomo Karagulov Skönvikshallen
2018-12-09 14:00 031014047 Malungs IBK - IBF Borlänge 4 - 7 Hugo Bengtsson, Alexander Andersson Blå Hallen
2019-01-12 12:30 031014055 Envikens IF - Malungs IBK 7 - 5 Johannes Sandberg, Emil Lennartsson Envikens Sporthall
2019-01-12 14:15 031014054 KFUM Falun - Hälsinggårdens AIK 1 - 6 Jesper Högberg, William Lundström Slätta Sporthall
2019-01-13 11:00 031014051 IBF Hedemora - IBF Ludvika 5 - 2 Jussi Nissinen, Tim Nissinen Eriksson Vikmanshyttans sporthall
2019-01-13 11:00 031014053 IBF Borlänge - KAIS Mora UIF 3 - 6 Gabriel Johansson, Oliver Heed Gyllehallen
2019-01-13 14:30 031014050 IBF Leksand - Digers BK 14 - 6 Torbjörn Aspman, Torbjörn Aspman Leksandshallen B
2019-01-13 14:30 031014052 IBF Falun Ungdom - IBF Säter 2 - 3 Nathalie Jansson, Olle Sundström Guide Arena 1
2019-01-19 14:00 031014104 Envikens IF - Hälsinggårdens AIK 2 - 1 Emil Lennartsson, Johannes Sandberg Envikens Sporthall
2019-01-26 11:20 031014057 Digers BK - IBF Hedemora 1 - 6 Hannes Matz, Leo Olsen Orsa Sporthall
2019-01-27 09:30 031014058 IBF Leksand - IBF Falun Ungdom 4 - 3 Hampus Esters, Isac Oscarsson Leksandshallen B
2019-01-27 09:30 031014059 IBF Ludvika - IBF Borlänge 1 - 4 Felicia Holmgren, William Karlsson Lorensbergaskolan
2019-01-27 10:30 031014061 KAIS Mora UIF - Envikens IF 1 - 5 Kaiza Zakrisson, Emelie Pernling Idre Fjäll Arena B
2019-01-27 11:00 031014060 IBF Säter - Hälsinggårdens AIK 3 - 2 Phichaiyut Gustafsson, Anton Lindgren Skönvikshallen
2019-02-02 10:00 031014064 IBF Falun Ungdom - Digers BK 16 - 1 Moa Sjöstrand, Albin Frost Guide Arena 1
2019-02-02 12:30 031014067 Envikens IF - IBF Ludvika 6 - 2 Emil Lennartsson, Björn Lundqvist Envikens Sporthall
2019-02-03 11:00 031014065 IBF Borlänge - IBF Hedemora 3 - 3 Jonatan Åcerclinth, Mikael Arnberg Honefshallen
2019-02-03 12:45 031014066 Hälsinggårdens AIK - IBF Leksand 7 - 2 Viktor Ezelius, Jonas Jågas Haraldsbo Sporthall
2019-03-03 00:00 031014070 Malungs IBK - KFUM Falun 0 - 0 Blå Hallen
2019-02-10 10:45 031014072 IBF Falun Ungdom - Hälsinggårdens AIK 0 - 2 Tilde Jansson, Daniel Pettersson Lugnet D
2019-02-10 11:00 031014077 KAIS Mora UIF - KFUM Falun 9 - 3 Hugo Notenboom, Roger Pernling Idre Fjäll Arena B
2019-02-10 11:30 031014073 IBF Hedemora - Envikens IF 2 - 3 Emma Nyberg, Ronja Perjans Vikmanshyttans sporthall
2019-02-10 13:30 031014076 IBF Säter - Malungs IBK 3 - 3 Christer Sundberg, Hans Bylund Skönvikshallen
2019-03-23 12:00 031014071 Digers BK - IBF Borlänge 1 - 7 Mattias Holmström, Leo Olsen Orsa Sporthall
2019-02-17 10:45 031014083 KFUM Falun - IBF Ludvika 5 - 2 Pontus Berggren, Edvin Kjellin Lugnet D
2019-02-17 12:00 031014084 KAIS Mora UIF - IBF Säter 6 - 5 Axel Bergström, Hugo Notenboom Idre Fjäll Arena B
2019-02-17 14:00 031014079 Envikens IF - IBF Borlänge 6 - 1 Emil Lennartsson, Johannes Sandberg Envikens Sporthall
2019-02-17 14:15 031014078 Hälsinggårdens AIK - Digers BK 12 - 1 Viktor Ezelius, Jonas Jågas Haraldsbo Sporthall
2019-02-17 16:00 031014082 Malungs IBK - IBF Leksand 5 - 1 Alexander Andersson, Hugo Bengtsson Blå Hallen
2019-02-23 10:30 031014090 IBF Leksand - KAIS Mora UIF 2 - 3 Anna Hedbom, Hannah Lemon Leksandshallen B
2019-02-23 11:00 031014091 IBF Ludvika - IBF Säter 1 - 0 , Simon Jansson Ludvika Sporthall
2019-02-23 11:20 031014085 Digers BK - Envikens IF 1 - 8 Leo Olsen, Hannes Matz Orsa Sporthall
2019-02-24 10:00 031014089 IBF Hedemora - KFUM Falun 4 - 2 Emma Nyberg, Ida Eriksson Vikmanshyttans sporthall
2019-03-09 11:45 031014094 KFUM Falun - IBF Leksand 3 - 5 Arlind Kutllovci, Jesper Högberg Slätta Sporthall
2019-03-10 09:30 031014096 Hälsinggårdens AIK - IBF Falun Ungdom 2 - 1 Helmer Carlsson, Bianca Papmehl-Dufay Haraldsbo Sporthall
2019-03-10 10:45 031014095 IBF Säter - IBF Hedemora 6 - 1 Christer Sundberg, Ludvig Romlin Skönvikshallen
2019-03-10 11:30 031014097 IBF Borlänge - IBF Ludvika 11 - 4 Mikael Arnberg, Tim Green Gyllehallen
2019-03-10 16:00 031014093 Malungs IBK - KAIS Mora UIF 7 - 9 Alexander Andersson, Hugo Bengtsson Blå Hallen
2019-03-13 19:45 031014099 IBF Falun Ungdom - KFUM Falun 8 - 2 Daniel Pettersson, Nathalie Jansson Guide Arena 1
2019-03-16 09:30 031014100 IBF Hedemora - IBF Borlänge 3 - 3 Emma Nyberg, Ida Berglund Vasahallen
2019-03-16 11:00 031014101 IBF Leksand - IBF Säter 4 - 3 Isac Oscarsson, Hampus Esters Leksandshallen B
2019-03-16 13:30 031014098 IBF Ludvika - Envikens IF 2 - 3 Phichet Phaetaya, Senad Omerbasic Lorensbergaskolan
2019-03-17 13:30 031014102 KAIS Mora UIF - Digers BK 18 - 1 Leo Olsen, Axel Bergström Idre Fjäll Arena B
2019-03-17 14:15 031014088 Malungs IBK - IBF Falun Ungdom WO (5 - 0) Blå Hallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis