Blå (2017/18)

Gruppspel
Flickor Blå 1/2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-11-18 10:00 110358001 Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) - Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) Emil Greus, Erika Sjödin Hortlax Sp
2017-11-18 11:00 110358002 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) - Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) Emil Greus, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2017-11-18 12:00 110358003 Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) Erika Sjödin, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2017-11-18 13:00 110358004 Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) - Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) Erika Sjödin, Emil Greus Hortlax Sp
2017-11-18 14:00 110358005 Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) - Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) Othilia Forsberg, Emil Greus Hortlax Sp
2017-11-18 15:00 110358006 Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) Othilia Forsberg, Erika Sjödin Hortlax Sp
2017-12-16 11:30 110358007 Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) Robin Aidanpää, Liam Rylander Sunderby Sp
2017-12-16 12:30 110358008 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) - Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) Robin Aidanpää, Liam Rylander Sunderby Sp
2017-12-16 13:30 110358009 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) Robin Aidanpää, Liam Rylander Sunderby Sp
2017-12-16 14:30 110358010 Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) - Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) Ida Rutberg, Elsa Björklund Sunderby Sp
2017-12-16 15:30 110358011 Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) Ida Rutberg, Elsa Björklund Sunderby Sp
2017-12-16 16:30 110358012 Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) Ida Rutberg, Elsa Björklund Sunderby Sp
2018-01-13 10:00 110358013 Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) - Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) Leon Stålnacke, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2018-01-13 11:00 110358014 Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) - Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) Sofia Hochel, Isabella Marakatt Rakethallen Kiruna
2018-01-13 12:00 110358015 Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) - Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) Sofia Hochel, Leon Stålnacke Rakethallen Kiruna
2018-01-13 13:00 110358016 Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) - Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) Isabella Marakatt, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2018-01-13 14:00 110358017 Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) - Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) Leon Stålnacke, Isabella Marakatt Rakethallen Kiruna
2018-01-13 15:00 110358018 Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) - Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) Sofia Hochel, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2018-01-27 10:00 110358019 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) Othilia Forsberg, Hilma Forsberg Hortlax Sp
2018-01-27 11:00 110358020 Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) - Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) Othilia Forsberg, Hilma Forsberg Hortlax Sp
2018-01-27 12:00 110358021 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) - Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) Othilia Forsberg, Hilma Forsberg Hortlax Sp
2018-01-27 13:00 110358022 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) - Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) Othilia Forsberg, Hilma Forsberg Hortlax Sp
2018-01-27 14:00 110358023 Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) Othilia Forsberg, Hilma Forsberg Hortlax Sp
2018-01-27 15:00 110358024 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) - Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) Othilia Forsberg, Hilma Forsberg Hortlax Sp
2018-02-03 10:00 110358025 Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) - Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) Wilma Wikberg, Oscar Sundbaum Hertsö Sp
2018-02-03 11:00 110358026 Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) - Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) Wilma Wikberg, Oscar Sundbaum Hertsö Sp
2018-02-03 12:00 110358027 Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) - Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) Wilma Wikberg, Oscar Sundbaum Hertsö Sp
2018-02-03 13:00 110358028 Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) - Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) Wilma Wikberg, Oscar Sundbaum Hertsö Sp
2018-02-03 14:00 110358029 Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) - Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) Wilma Wikberg, Oscar Sundbaum Hertsö Sp
2018-02-03 15:00 110358030 Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) - Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) Wilma Wikberg, Oscar Sundbaum Hertsö Sp
2018-02-17 10:00 110358031 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) - Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) Björklunda Sp
2018-02-17 11:00 110358032 Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) Björklunda Sp
2018-02-17 12:00 110358033 Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) - Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) Björklunda Sp
2018-02-17 13:00 110358034 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) Björklunda Sp
2018-02-17 14:00 110358035 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) - Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) Björklunda Sp
2018-02-17 15:00 110358036 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) - Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) Björklunda Sp
2018-03-11 10:00 110358037 Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-03-11 11:00 110358038 Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) - Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-03-11 12:00 110358039 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) - Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-03-11 13:00 110358040 Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) - Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-03-11 14:00 110358041 Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-03-11 15:00 110358042 Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) - Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
Flickor Blå 3/4 Grp 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-11-19 10:00 110359001 Team Kalix IBK F BLÅ 3/4 (Blå) - K 4 IF F BLÅ 3/4 (Blå) Jan Drugge, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2017-11-19 11:00 110359002 IBK Boden F BLÅ 3/4 (Blå) - IBK Luleå F BLÅ 3/4 (Blå) Jan Drugge, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2017-11-19 12:00 110359003 K 4 IF F BLÅ 3/4 (Blå) - IBK Boden F BLÅ 3/4 (Blå) Jan Drugge, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2017-11-19 13:00 110359004 Team Kalix IBK F BLÅ 3/4 (Blå) - IBK Luleå F BLÅ 3/4 (Blå) Jan Drugge, Lars-Johan Rylander Sportcity Kalix
2017-11-19 14:00 110359005 IBK Luleå F BLÅ 3/4 (Blå) - K 4 IF F BLÅ 3/4 (Blå) Jan Drugge, Lars-Johan Rylander Sportcity Kalix
2017-11-19 15:00 110359006 Team Kalix IBK F BLÅ 3/4 (Blå) - IBK Boden F BLÅ 3/4 (Blå) Jan Drugge, Lars-Johan Rylander Sportcity Kalix
2017-12-02 10:00 110359007 K 4 IF F BLÅ 3/4 (Blå) - IBF Argentum 91 F Blå 3/4 (Blå) ND Hallen
2017-12-02 11:00 110359008 Team Kalix IBK F BLÅ 3/4 (Blå) - IBK Luleå F BLÅ 3/4 (Blå) ND Hallen
2017-12-02 12:00 110359009 IBF Argentum 91 F Blå 3/4 (Blå) - Team Kalix IBK F BLÅ 3/4 (Blå) ND Hallen
2017-12-02 13:00 110359010 K 4 IF F BLÅ 3/4 (Blå) - IBK Luleå F BLÅ 3/4 (Blå) ND Hallen
2017-12-02 14:00 110359011 IBK Luleå F BLÅ 3/4 (Blå) - IBF Argentum 91 F Blå 3/4 (Blå) ND Hallen
2017-12-02 15:00 110359012 K 4 IF F BLÅ 3/4 (Blå) - Team Kalix IBK F BLÅ 3/4 (Blå) ND Hallen
2018-01-20 09:30 110359013 IBK Luleå F BLÅ 3/4 (Blå) - Team Kalix IBK F BLÅ 3/4 (Blå) Joel Lindström, Benjamin Kohkoinen Örnäsets Sp
2018-01-20 10:30 110359014 IBF Argentum 91 F Blå 3/4 (Blå) - IBK Boden F BLÅ 3/4 (Blå) Joel Lindström, Benjamin Kohkoinen Örnäsets Sp
2018-01-20 11:30 110359015 Team Kalix IBK F BLÅ 3/4 (Blå) - IBF Argentum 91 F Blå 3/4 (Blå) Emil Flymalm, Emil Tönnhed Örnäsets Sp
2018-01-20 12:30 110359016 IBK Luleå F BLÅ 3/4 (Blå) - IBK Boden F BLÅ 3/4 (Blå) Emil Flymalm, Emil Tönnhed Örnäsets Sp
2018-01-20 13:30 110359017 IBK Boden F BLÅ 3/4 (Blå) - Team Kalix IBK F BLÅ 3/4 (Blå) Fanny Sandberg, Emma Åhrling Örnäsets Sp
2018-01-20 14:30 110359018 IBK Luleå F BLÅ 3/4 (Blå) - IBF Argentum 91 F Blå 3/4 (Blå) Fanny Sandberg, Emma Åhrling Örnäsets Sp
2018-02-03 10:00 110359019 IBF Argentum 91 F Blå 3/4 (Blå) - IBK Luleå F BLÅ 3/4 (Blå) Norea Dahlberg, Mabus Hjorthall Arjeplog Sporthall
2018-02-03 11:00 110359020 K 4 IF F BLÅ 3/4 (Blå) - IBK Boden F BLÅ 3/4 (Blå) Norea Dahlberg, Mabus Hjorthall Arjeplog Sporthall
2018-02-03 12:00 110359021 IBK Luleå F BLÅ 3/4 (Blå) - K 4 IF F BLÅ 3/4 (Blå) Robin Sundstén, Olle Sundstén Arjeplog Sporthall
2018-02-03 13:00 110359022 IBF Argentum 91 F Blå 3/4 (Blå) - IBK Boden F BLÅ 3/4 (Blå) Robin Sundstén, Olle Sundstén Arjeplog Sporthall
2018-02-03 14:00 110359023 IBK Boden F BLÅ 3/4 (Blå) - IBK Luleå F BLÅ 3/4 (Blå) Lucas Hallin, Oliver Eklind Arjeplog Sporthall
2018-02-03 15:00 110359024 IBF Argentum 91 F Blå 3/4 (Blå) - K 4 IF F BLÅ 3/4 (Blå) Lucas Hallin, Oliver Eklind Arjeplog Sporthall
2018-03-25 10:00 110359025 IBK Boden F BLÅ 3/4 (Blå) - K 4 IF F BLÅ 3/4 (Blå) Wilma Wikberg, Wilma Pasma Boden Arena
2018-03-25 11:00 110359026 Team Kalix IBK F BLÅ 3/4 (Blå) - IBF Argentum 91 F Blå 3/4 (Blå) Wilma Wikberg, Maja Ek-Edenhagen Boden Arena
2018-03-25 12:00 110359027 K 4 IF F BLÅ 3/4 (Blå) - Team Kalix IBK F BLÅ 3/4 (Blå) Maja Ek-Edenhagen, Wilma Pasma Boden Arena
2018-03-25 13:00 110359028 IBK Boden F BLÅ 3/4 (Blå) - IBF Argentum 91 F Blå 3/4 (Blå) Wilma Wikberg, Wilma Pasma Boden Arena
2018-03-25 14:00 110359029 IBF Argentum 91 F Blå 3/4 (Blå) - K 4 IF F BLÅ 3/4 (Blå) Wilma Wikberg, Maja Ek-Edenhagen Boden Arena
2018-03-25 15:00 110359030 IBK Boden F BLÅ 3/4 (Blå) - Team Kalix IBK F BLÅ 3/4 (Blå) Wilma Wikberg, Maja Ek-Edenhagen Boden Arena
Flickor Blå 3/4 Grp 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-12-02 10:00 110360001 Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 VIT(Blå) - Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 BLÅ (Blå) Anton Johansson, Emil Greus Hortlax Sp
2017-12-02 11:00 110360002 Långskatans IF F-08/09 Blå 3/4 (Blå) - Långskatans IF F07 BLÅ 3/4 (Blå) Anton Johansson, Emil Greus Hortlax Sp
2017-12-02 12:00 110360003 Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 BLÅ (Blå) - Långskatans IF F-08/09 Blå 3/4 (Blå) Anton Johansson, Emil Greus Hortlax Sp
2017-12-02 13:00 110360004 Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 VIT(Blå) - Långskatans IF F07 BLÅ 3/4 (Blå) Anton Johansson, Emil Greus Hortlax Sp
2017-12-02 14:00 110360005 Långskatans IF F07 BLÅ 3/4 (Blå) - Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 BLÅ (Blå) Anton Johansson, Emil Greus Hortlax Sp
2017-12-02 15:00 110360006 Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 VIT(Blå) - Långskatans IF F-08/09 Blå 3/4 (Blå) Anton Johansson, Emil Greus Hortlax Sp
2018-01-14 10:00 110360007 Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 BLÅ (Blå) - Långskatans IF F-08/09 Blå 3/4 (Blå) Othilia Forsberg, Anton Johansson Hortlax Sp
2018-01-14 11:00 110360008 Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 VIT(Blå) - Långskatans IF F07 BLÅ 3/4 (Blå) Othilia Forsberg, Hilma Forsberg Hortlax Sp
2018-01-14 12:00 110360009 Långskatans IF F-08/09 Blå 3/4 (Blå) - Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 VIT(Blå) Anton Johansson, Hilma Forsberg Hortlax Sp
2018-01-14 13:00 110360010 Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 BLÅ (Blå) - Långskatans IF F07 BLÅ 3/4 (Blå) Othilia Forsberg, Anton Johansson Hortlax Sp
2018-01-14 14:00 110360011 Långskatans IF F07 BLÅ 3/4 (Blå) - Långskatans IF F-08/09 Blå 3/4 (Blå) Othilia Forsberg, Hilma Forsberg Hortlax Sp
2018-01-14 15:00 110360012 Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 BLÅ (Blå) - Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 VIT(Blå) Anton Johansson, Hilma Forsberg Hortlax Sp
2018-02-10 10:00 110360013 Långskatans IF F07 BLÅ 3/4 (Blå) - Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 VIT(Blå) Anton Johansson, Emil Greus Björklunda Sp
2018-02-10 11:00 110360014 Långskatans IF F-08/09 Blå 3/4 (Blå) - Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 BLÅ (Blå) Anton Johansson, Emil Greus Björklunda Sp
2018-02-10 12:00 110360015 Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 VIT(Blå) - Långskatans IF F-08/09 Blå 3/4 (Blå) Anton Johansson, Emil Greus Björklunda Sp
2018-02-10 13:00 110360016 Långskatans IF F07 BLÅ 3/4 (Blå) - Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 BLÅ (Blå) Anton Johansson, Emil Greus Björklunda Sp
2018-02-10 14:00 110360017 Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 BLÅ (Blå) - Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 VIT(Blå) Anton Johansson, Emil Greus Björklunda Sp
2018-02-10 15:00 110360018 Långskatans IF F07 BLÅ 3/4 (Blå) - Långskatans IF F-08/09 Blå 3/4 (Blå) Anton Johansson, Emil Greus Björklunda Sp
2018-02-17 10:00 110360019 Långskatans IF F-08/09 Blå 3/4 (Blå) - Långskatans IF F07 BLÅ 3/4 (Blå) Norrmalmia Sph
2018-02-17 11:00 110360020 Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 BLÅ (Blå) - Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 VIT(Blå) Norrmalmia Sph
2018-02-17 12:00 110360021 Långskatans IF F07 BLÅ 3/4 (Blå) - Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 BLÅ (Blå) Norrmalmia Sph
2018-02-17 13:00 110360022 Långskatans IF F-08/09 Blå 3/4 (Blå) - Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 VIT(Blå) Norrmalmia Sph
2018-02-17 14:00 110360023 Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 VIT(Blå) - Långskatans IF F07 BLÅ 3/4 (Blå) Norrmalmia Sph
2018-02-17 15:00 110360024 Långskatans IF F-08/09 Blå 3/4 (Blå) - Öjebyns IBF F08/09 Blå 3/4 BLÅ (Blå) Norrmalmia Sph
Pojkar Blå 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-11-18 10:00 110350001 Öjebyns IBF P BLÅ 1 (Blå) - K 4 IF P BLÅ 1 (Blå) Ellen Andersson, Petter Fahlman Björklunda Sp
2017-11-18 11:00 110350002 Gammelstads IF P Blå 1 (Blå) - Råneå BK PF Blå 1 (Blå) Anton Lingsberg, David Olofsson Björklunda Sp
2017-11-18 12:00 110350003 K 4 IF P BLÅ 1 (Blå) - Gammelstads IF P Blå 1 (Blå) Petter Fahlman, Ellen Andersson Björklunda Sp
2017-11-18 13:00 110350004 Öjebyns IBF P BLÅ 1 (Blå) - Råneå BK PF Blå 1 (Blå) David Olofsson, Anton Lingsberg Björklunda Sp
2017-11-18 14:00 110350005 Råneå BK PF Blå 1 (Blå) - K 4 IF P BLÅ 1 (Blå) Ellen Andersson, Petter Fahlman Björklunda Sp
2017-11-18 15:00 110350006 Öjebyns IBF P BLÅ 1 (Blå) - Gammelstads IF P Blå 1 (Blå) Anton Lingsberg, David Olofsson Björklunda Sp
2017-12-16 10:00 110350007 IBK Luleå P Blå 1 - K 4 IF P BLÅ 1 (Blå) Albin Wallin, Rasmus Östergren-Sihvonen Örnäsets Sp
2017-12-16 11:00 110350008 Öjebyns IBF P BLÅ 1 (Blå) - Gammelstads IF P Blå 1 (Blå) Albin Wallin, Isak Engelmark Örnäsets Sp
2017-12-16 12:00 110350009 K 4 IF P BLÅ 1 (Blå) - Öjebyns IBF P BLÅ 1 (Blå) Albin Wallin, Isak Engelmark Örnäsets Sp
2017-12-16 13:00 110350010 IBK Luleå P Blå 1 - Gammelstads IF P Blå 1 (Blå) Isak Engelmark, Rasmus Östergren-Sihvonen Örnäsets Sp
2017-12-16 14:00 110350011 Gammelstads IF P Blå 1 (Blå) - K 4 IF P BLÅ 1 (Blå) Albin Wallin, Rasmus Östergren-Sihvonen Örnäsets Sp
2017-12-16 15:00 110350012 IBK Luleå P Blå 1 - Öjebyns IBF P BLÅ 1 (Blå) Isak Engelmark, Rasmus Östergren-Sihvonen Örnäsets Sp
2018-01-20 10:00 110350013 Råneå BK PF Blå 1 (Blå) - IBK Luleå P Blå 1 Adrian Ericsson, Natthawut Sibrio Råneå Sp
2018-01-20 11:00 110350014 Gammelstads IF P Blå 1 (Blå) - K 4 IF P BLÅ 1 (Blå) Adrian Ericsson, Natthawut Sibrio Råneå Sp
2018-01-20 12:00 110350015 IBK Luleå P Blå 1 - Gammelstads IF P Blå 1 (Blå) Adrian Ericsson, Natthawut Sibrio Råneå Sp
2018-01-20 13:00 110350016 Råneå BK PF Blå 1 (Blå) - K 4 IF P BLÅ 1 (Blå) Adrian Ericsson, Natthawut Sibrio Råneå Sp
2018-01-20 14:00 110350017 K 4 IF P BLÅ 1 (Blå) - IBK Luleå P Blå 1 Robin Aidanpää, Victor Lindqvist Råneå Sp
2018-01-20 15:00 110350018 Råneå BK PF Blå 1 (Blå) - Gammelstads IF P Blå 1 (Blå) Robin Aidanpää, Victor Lindqvist Råneå Sp
2018-02-17 10:00 110350019 Gammelstads IF P Blå 1 (Blå) - IBK Luleå P Blå 1 Annie Ehlin, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2018-02-17 11:00 110350020 Öjebyns IBF P BLÅ 1 (Blå) - Råneå BK PF Blå 1 (Blå) Annie Ehlin, My Johansson Gammelstad Sp
2018-02-17 12:00 110350021 IBK Luleå P Blå 1 - Öjebyns IBF P BLÅ 1 (Blå) My Johansson, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2018-02-17 13:00 110350022 Gammelstads IF P Blå 1 (Blå) - Råneå BK PF Blå 1 (Blå) Annie Ehlin, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2018-02-17 14:00 110350023 Råneå BK PF Blå 1 (Blå) - IBK Luleå P Blå 1 Annie Ehlin, My Johansson Gammelstad Sp
2018-02-17 15:00 110350024 Gammelstads IF P Blå 1 (Blå) - Öjebyns IBF P BLÅ 1 (Blå) My Johansson, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2018-03-04 10:00 110350025 K 4 IF P BLÅ 1 (Blå) - IBK Luleå P Blå 1 Tilda Johansson, Miranda Kjellgren ND Hallen
2018-03-04 11:00 110350026 Råneå BK PF Blå 1 (Blå) - Öjebyns IBF P BLÅ 1 (Blå) Anton Lingsberg, Emil Greus ND Hallen
2018-03-04 12:00 110350027 IBK Luleå P Blå 1 - Råneå BK PF Blå 1 (Blå) Tilda Johansson, Miranda Kjellgren ND Hallen
2018-03-04 13:00 110350028 K 4 IF P BLÅ 1 (Blå) - Öjebyns IBF P BLÅ 1 (Blå) Anton Lingsberg, Emil Greus ND Hallen
2018-03-04 14:00 110350029 Öjebyns IBF P BLÅ 1 (Blå) - IBK Luleå P Blå 1 Tilda Johansson, Miranda Kjellgren ND Hallen
2018-03-04 15:00 110350030 K 4 IF P BLÅ 1 (Blå) - Råneå BK PF Blå 1 (Blå) Anton Lingsberg, Emil Greus ND Hallen
Pojkar Blå 2 Grp 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-12-02 10:00 110351007 Bensby UFF P Blå 2 (Blå) - Luleå SK P Blå 2 L1 (Blå) Emil Tönnhed, Emil Flymalm Björkskatahallen
2017-12-02 11:00 110351008 Kiruna AIF P Blå 2 (Blå) - IBK Boden P BLÅ 2 (Blå) Emil Tönnhed, Adrian Ericsson Björkskatahallen
2017-12-02 12:00 110351009 Luleå SK P Blå 2 L1 (Blå) - Kiruna AIF P Blå 2 (Blå) Emil Flymalm, Adrian Ericsson Björkskatahallen
2017-12-02 13:00 110351010 Bensby UFF P Blå 2 (Blå) - IBK Boden P BLÅ 2 (Blå) Emil Tönnhed, Emil Flymalm Björkskatahallen
2017-12-02 14:00 110351011 IBK Boden P BLÅ 2 (Blå) - Luleå SK P Blå 2 L1 (Blå) Adrian Ericsson, Emil Flymalm Björkskatahallen
2017-12-02 15:00 110351012 Bensby UFF P Blå 2 (Blå) - Kiruna AIF P Blå 2 (Blå) Emil Tönnhed, Adrian Ericsson Björkskatahallen
2018-01-20 10:00 110351013 Gammelstads IF P Blå 2 (Blå) - Luleå SK P Blå 2 L1 (Blå) Annie Ehlin, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2018-01-20 11:00 110351014 Bensby UFF P Blå 2 (Blå) - Kiruna AIF P Blå 2 (Blå) Oskar Fältros, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2018-01-20 12:00 110351015 Luleå SK P Blå 2 L1 (Blå) - Bensby UFF P Blå 2 (Blå) Annie Ehlin, Oskar Fältros Gammelstad Sp
2018-01-20 13:00 110351016 Gammelstads IF P Blå 2 (Blå) - Kiruna AIF P Blå 2 (Blå) Annie Ehlin, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2018-01-20 14:00 110351017 Kiruna AIF P Blå 2 (Blå) - Luleå SK P Blå 2 L1 (Blå) Annie Ehlin, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2018-01-20 15:00 110351018 Gammelstads IF P Blå 2 (Blå) - Bensby UFF P Blå 2 (Blå) Oskar Fältros, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2018-01-28 10:00 110351019 IBK Boden P BLÅ 2 (Blå) - Gammelstads IF P Blå 2 (Blå) Wilma Wikberg, Wilma Pasma Boden Arena
2018-01-28 11:00 110351020 Kiruna AIF P Blå 2 (Blå) - Luleå SK P Blå 2 L1 (Blå) Wilma Wikberg, Wilma Pasma Boden Arena
2018-01-28 12:00 110351021 Gammelstads IF P Blå 2 (Blå) - Kiruna AIF P Blå 2 (Blå) Wilma Wikberg, Wilma Pasma Boden Arena
2018-01-28 13:00 110351022 IBK Boden P BLÅ 2 (Blå) - Luleå SK P Blå 2 L1 (Blå) Oscar Hedström Durhan, Wilma Pasma Boden Arena
2018-01-28 14:00 110351023 Luleå SK P Blå 2 L1 (Blå) - Gammelstads IF P Blå 2 (Blå) Wilma Wikberg, Oscar Hedström Durhan Boden Arena
2018-01-28 15:00 110351024 IBK Boden P BLÅ 2 (Blå) - Kiruna AIF P Blå 2 (Blå) Wilma Wikberg, Oscar Hedström Durhan Boden Arena
2018-02-10 10:00 110351025 Kiruna AIF P Blå 2 (Blå) - Gammelstads IF P Blå 2 (Blå) Sofia Hochel, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2018-02-10 11:00 110351026 Bensby UFF P Blå 2 (Blå) - IBK Boden P BLÅ 2 (Blå) Leon Stålnacke, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2018-02-10 12:00 110351027 Gammelstads IF P Blå 2 (Blå) - Bensby UFF P Blå 2 (Blå) Sofia Hochel, Leon Stålnacke Rakethallen Kiruna
2018-02-10 13:00 110351028 Kiruna AIF P Blå 2 (Blå) - IBK Boden P BLÅ 2 (Blå) Sofia Hochel, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2018-02-10 14:00 110351029 IBK Boden P BLÅ 2 (Blå) - Gammelstads IF P Blå 2 (Blå) Leon Stålnacke, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2018-02-10 15:00 110351030 Kiruna AIF P Blå 2 (Blå) - Bensby UFF P Blå 2 (Blå) Sofia Hochel, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2018-03-24 10:00 110351031 Luleå SK P Blå 2 L1 (Blå) - Gammelstads IF P Blå 2 (Blå) Hertsö Sp
2018-03-24 11:00 110351032 IBK Boden P BLÅ 2 (Blå) - Bensby UFF P Blå 2 (Blå) Hertsö Sp
2018-03-24 12:00 110351033 Gammelstads IF P Blå 2 (Blå) - IBK Boden P BLÅ 2 (Blå) Hertsö Sp
2018-03-24 13:00 110351034 Luleå SK P Blå 2 L1 (Blå) - Bensby UFF P Blå 2 (Blå) Hertsö Sp
2018-03-24 14:00 110351035 Bensby UFF P Blå 2 (Blå) - Gammelstads IF P Blå 2 (Blå) Hertsö Sp
2018-03-24 15:00 110351036 Luleå SK P Blå 2 L1 (Blå) - IBK Boden P BLÅ 2 (Blå) Hertsö Sp
Pojkar Blå 2 Grp 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-11-11 10:00 110352001 Öjebyns IBF P BLÅ 2 (Blå) - Luleå SK P Blå 2 L2 (Blå) Anton Lingsberg, Erik Hansson Hortlax Sp
2017-11-11 11:00 110352002 Sunderby SK P Blå 2 (Blå) - Tväråselets AIF P Blå 2 (Blå) Erik Hansson, Tobias Fahlman Hortlax Sp
2017-11-11 12:00 110352003 Luleå SK P Blå 2 L2 (Blå) - Sunderby SK P Blå 2 (Blå) Anton Lingsberg, Tobias Fahlman Hortlax Sp
2017-11-11 13:00 110352004 Öjebyns IBF P BLÅ 2 (Blå) - Tväråselets AIF P Blå 2 (Blå) Erik Hansson, Tobias Fahlman Hortlax Sp
2017-11-11 14:00 110352005 Tväråselets AIF P Blå 2 (Blå) - Luleå SK P Blå 2 L2 (Blå) Anton Lingsberg, Ida Rutberg Hortlax Sp
2017-11-11 15:00 110352006 Öjebyns IBF P BLÅ 2 (Blå) - Sunderby SK P Blå 2 (Blå) Erik Hansson, Tobias Fahlman Hortlax Sp
2017-12-03 10:00 110352007 IBK Luleå P BLÅ 2 (Blå) - Luleå SK P Blå 2 L2 (Blå) Joel Lindström, Tilda Johansson Örnäsets Sp
2017-12-03 11:00 110352008 Öjebyns IBF P BLÅ 2 (Blå) - Sunderby SK P Blå 2 (Blå) Viktor Larsson, Benjamin Kohkoinen Örnäsets Sp
2017-12-03 12:00 110352009 Luleå SK P Blå 2 L2 (Blå) - Öjebyns IBF P BLÅ 2 (Blå) Tilda Johansson, Emil Tönnhed Örnäsets Sp
2017-12-03 13:00 110352010 IBK Luleå P BLÅ 2 (Blå) - Sunderby SK P Blå 2 (Blå) Adrian Ericsson, Anton Pyyny Örnäsets Sp
2017-12-03 14:00 110352011 Sunderby SK P Blå 2 (Blå) - Luleå SK P Blå 2 L2 (Blå) Emil Flymalm, Natthawut Sibrio Örnäsets Sp
2017-12-03 15:00 110352012 IBK Luleå P BLÅ 2 (Blå) - Öjebyns IBF P BLÅ 2 (Blå) Benjamin Kohkoinen, Oscar Hedström Durhan Örnäsets Sp
2018-01-13 10:00 110352013 Luleå SK P Blå 2 L2 (Blå) - IBK Luleå P BLÅ 2 (Blå) Emma Åhrling, Miranda Kjellgren Hertsö Sp
2018-01-13 11:00 110352014 Tväråselets AIF P Blå 2 (Blå) - Öjebyns IBF P BLÅ 2 (Blå) Emma Åhrling, Miranda Kjellgren Hertsö Sp
2018-01-13 12:00 110352015 IBK Luleå P BLÅ 2 (Blå) - Tväråselets AIF P Blå 2 (Blå) Selma Henriksson, Thyra Ölvebring Hertsö Sp
2018-01-13 13:00 110352016 Luleå SK P Blå 2 L2 (Blå) - Öjebyns IBF P BLÅ 2 (Blå) Emma Åhrling, Miranda Kjellgren Hertsö Sp
2018-01-13 14:00 110352017 Öjebyns IBF P BLÅ 2 (Blå) - IBK Luleå P BLÅ 2 (Blå) Selma Henriksson, Thyra Ölvebring Hertsö Sp
2018-01-13 15:00 110352018 Luleå SK P Blå 2 L2 (Blå) - Tväråselets AIF P Blå 2 (Blå) Selma Henriksson, Thyra Ölvebring Hertsö Sp
2018-02-03 11:30 110352019 Sunderby SK P Blå 2 (Blå) - IBK Luleå P BLÅ 2 (Blå) Elsa Björklund, Robin Aidanpää Sunderby Sp
2018-02-03 12:30 110352020 Öjebyns IBF P BLÅ 2 (Blå) - Tväråselets AIF P Blå 2 (Blå) Elsa Björklund, Liam Rylander Sunderby Sp
2018-02-03 13:30 110352021 IBK Luleå P BLÅ 2 (Blå) - Öjebyns IBF P BLÅ 2 (Blå) Liam Rylander, Lars-Johan Rylander Sunderby Sp
2018-02-03 14:30 110352022 Sunderby SK P Blå 2 (Blå) - Tväråselets AIF P Blå 2 (Blå) Liam Rylander, Lars-Johan Rylander Sunderby Sp
2018-02-03 15:30 110352023 Tväråselets AIF P Blå 2 (Blå) - IBK Luleå P BLÅ 2 (Blå) Robin Aidanpää, Lars-Johan Rylander Sunderby Sp
2018-02-03 16:30 110352024 Sunderby SK P Blå 2 (Blå) - Öjebyns IBF P BLÅ 2 (Blå) Robin Aidanpää, Liam Rylander Sunderby Sp
2018-03-03 10:00 110352025 Tväråselets AIF P Blå 2 (Blå) - IBK Luleå P BLÅ 2 (Blå) Liam Rylander, Lars-Johan Rylander Älvsby Sp
2018-03-03 11:00 110352026 Sunderby SK P Blå 2 (Blå) - Luleå SK P Blå 2 L2 (Blå) Liam Rylander, Lars-Johan Rylander Älvsby Sp
2018-03-03 12:00 110352027 IBK Luleå P BLÅ 2 (Blå) - Sunderby SK P Blå 2 (Blå) Liam Rylander, Lars-Johan Rylander Älvsby Sp
2018-03-03 13:00 110352028 Tväråselets AIF P Blå 2 (Blå) - Luleå SK P Blå 2 L2 (Blå) Liam Rylander, Lars-Johan Rylander Älvsby Sp
2018-03-03 14:00 110352029 Luleå SK P Blå 2 L2 (Blå) - IBK Luleå P BLÅ 2 (Blå) Liam Rylander, Lars-Johan Rylander Älvsby Sp
2018-03-03 15:00 110352030 Tväråselets AIF P Blå 2 (Blå) - Sunderby SK P Blå 2 (Blå) Liam Rylander, Lars-Johan Rylander Älvsby Sp
Pojkar Blå 3 Grp 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-11-18 11:30 110353001 Sunderby SK P Blå 3 (Blå) - Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 (Blå) Elsa Björklund, Ida Rutberg Sunderby Sp
2017-11-18 12:30 110353002 IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) - Team Kalix IBK P BLÅ 3 (Blå) Elsa Björklund, Ida Rutberg Sunderby Sp
2017-11-18 13:30 110353003 Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 (Blå) - IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) Elsa Björklund, Ida Rutberg Sunderby Sp
2017-11-18 14:30 110353004 Sunderby SK P Blå 3 (Blå) - Team Kalix IBK P BLÅ 3 (Blå) Elsa Björklund, Ida Rutberg Sunderby Sp
2017-11-18 15:30 110353005 Team Kalix IBK P BLÅ 3 (Blå) - Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 (Blå) Elsa Björklund, Ida Rutberg Sunderby Sp
2017-11-18 16:30 110353006 Sunderby SK P Blå 3 (Blå) - IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) Elsa Björklund, Ida Rutberg Sunderby Sp
2017-12-17 10:00 110353007 Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 (Blå) - IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) David Olofsson, Anton Lingsberg Norrmalmia Sph
2017-12-17 11:00 110353008 Sunderby SK P Blå 3 (Blå) - Team Kalix IBK P BLÅ 3 (Blå) David Olofsson, Anton Lingsberg Norrmalmia Sph
2017-12-17 12:00 110353009 IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) - Sunderby SK P Blå 3 (Blå) David Olofsson, Anton Lingsberg Norrmalmia Sph
2017-12-17 13:00 110353010 Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 (Blå) - Team Kalix IBK P BLÅ 3 (Blå) Terje Skaugvold, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2017-12-17 14:00 110353011 Team Kalix IBK P BLÅ 3 (Blå) - IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) Terje Skaugvold, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2017-12-17 15:00 110353012 Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 (Blå) - Sunderby SK P Blå 3 (Blå) Terje Skaugvold, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2018-03-24 09:00 110353018 Team Kalix IBK P BLÅ 3 (Blå) - Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-03-24 10:00 110353013 Team Kalix IBK P BLÅ 3 (Blå) - IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-03-24 11:00 110353014 Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 (Blå) - Sunderby SK P Blå 3 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-03-24 12:00 110353015 IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) - Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-03-24 13:00 110353016 Team Kalix IBK P BLÅ 3 (Blå) - Sunderby SK P Blå 3 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-03-24 14:00 110353017 Sunderby SK P Blå 3 (Blå) - IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-02-18 10:00 110353019 IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) - Sunderby SK P Blå 3 (Blå) Arjeplog Sporthall
2018-02-18 11:00 110353020 Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 (Blå) - Team Kalix IBK P BLÅ 3 (Blå) Arjeplog Sporthall
2018-02-18 12:00 110353021 Sunderby SK P Blå 3 (Blå) - Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 (Blå) Arjeplog Sporthall
2018-02-18 13:00 110353022 IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) - Team Kalix IBK P BLÅ 3 (Blå) Arjeplog Sporthall
2018-02-18 14:00 110353023 Team Kalix IBK P BLÅ 3 (Blå) - Sunderby SK P Blå 3 (Blå) Arjeplog Sporthall
2018-02-18 15:00 110353024 IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) - Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 (Blå) Arjeplog Sporthall
Pojkar Blå 3 Grp 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-11-11 11:30 110354001 Sunderby SK P BLÅ 3 P07 (Blå) - IBK Boden P BLÅ 3 (Blå) Elsa Björklund, Ida Rutberg Sunderby Sp
2017-11-11 12:30 110354002 Luleå SK P BLÅ 3 (Blå) - Wibax IBF Piteå P07 BLÅ 3 (Blå) Elsa Björklund, Ida Rutberg Sunderby Sp
2017-11-11 13:30 110354003 IBK Boden P BLÅ 3 (Blå) - Luleå SK P BLÅ 3 (Blå) Elsa Björklund, Ida Rutberg Sunderby Sp
2017-11-11 14:30 110354004 Sunderby SK P BLÅ 3 P07 (Blå) - Wibax IBF Piteå P07 BLÅ 3 (Blå) Liam Rylander, Lars-Johan Rylander Sunderby Sp
2017-11-11 15:30 110354005 Wibax IBF Piteå P07 BLÅ 3 (Blå) - IBK Boden P BLÅ 3 (Blå) Robin Aidanpää, Lars-Johan Rylander Sunderby Sp
2017-11-11 16:30 110354006 Sunderby SK P BLÅ 3 P07 (Blå) - Luleå SK P BLÅ 3 (Blå) Robin Aidanpää, Liam Rylander Sunderby Sp
2017-12-17 10:00 110354007 IBK Boden P BLÅ 3 (Blå) - Luleå SK P BLÅ 3 (Blå) Maja Ek-Edenhagen, Wilma Pasma Boden Arena
2017-12-17 11:00 110354008 Sunderby SK P BLÅ 3 P07 (Blå) - Wibax IBF Piteå P07 BLÅ 3 (Blå) Maja Ek-Edenhagen, Wilma Pasma Boden Arena
2017-12-17 12:00 110354009 Luleå SK P BLÅ 3 (Blå) - Sunderby SK P BLÅ 3 P07 (Blå) Oscar Hedström Durhan, Wilma Pasma Boden Arena
2017-12-17 13:00 110354010 IBK Boden P BLÅ 3 (Blå) - Wibax IBF Piteå P07 BLÅ 3 (Blå) Simon Wallmark, Frida Scharffenberg Boden Arena
2017-12-17 14:00 110354011 Wibax IBF Piteå P07 BLÅ 3 (Blå) - Luleå SK P BLÅ 3 (Blå) Simon Wallmark, Frida Scharffenberg Boden Arena
2017-12-17 15:00 110354012 IBK Boden P BLÅ 3 (Blå) - Sunderby SK P BLÅ 3 P07 (Blå) Simon Wallmark, Frida Scharffenberg Boden Arena
2018-01-28 11:00 110354013 Wibax IBF Piteå P07 BLÅ 3 (Blå) - Sunderby SK P BLÅ 3 P07 (Blå) Terje Skaugvold, Tobias Fahlman Norrmalmia Sph
2018-01-28 11:55 110354014 Luleå SK P BLÅ 3 (Blå) - IBK Boden P BLÅ 3 (Blå) Terje Skaugvold, Tobias Fahlman Norrmalmia Sph
2018-01-28 12:55 110354015 Sunderby SK P BLÅ 3 P07 (Blå) - Luleå SK P BLÅ 3 (Blå) Tobias Fahlman, Ville Kieri Norrmalmia Sph
2018-01-28 13:50 110354016 Wibax IBF Piteå P07 BLÅ 3 (Blå) - IBK Boden P BLÅ 3 (Blå) David Olofsson, Emil Greus Norrmalmia Sph
2018-01-28 14:50 110354017 IBK Boden P BLÅ 3 (Blå) - Sunderby SK P BLÅ 3 P07 (Blå) David Olofsson, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2018-01-28 15:45 110354018 Wibax IBF Piteå P07 BLÅ 3 (Blå) - Luleå SK P BLÅ 3 (Blå) David Olofsson, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2018-02-10 10:00 110354019 Luleå SK P BLÅ 3 (Blå) - Wibax IBF Piteå P07 BLÅ 3 (Blå) Elias Pääkkölä, Wilma Wikberg Hertsö Sp
2018-02-10 11:00 110354020 IBK Boden P BLÅ 3 (Blå) - Sunderby SK P BLÅ 3 P07 (Blå) Elias Pääkkölä, Wilma Wikberg Hertsö Sp
2018-02-10 12:00 110354021 Wibax IBF Piteå P07 BLÅ 3 (Blå) - IBK Boden P BLÅ 3 (Blå) Elias Pääkkölä, Wilma Wikberg Hertsö Sp
2018-02-10 13:00 110354022 Luleå SK P BLÅ 3 (Blå) - Sunderby SK P BLÅ 3 P07 (Blå) Adrian Ericsson, Natthawut Sibrio Hertsö Sp
2018-02-10 14:00 110354023 Sunderby SK P BLÅ 3 P07 (Blå) - Wibax IBF Piteå P07 BLÅ 3 (Blå) Adrian Ericsson, Natthawut Sibrio Hertsö Sp
2018-02-10 15:00 110354024 Luleå SK P BLÅ 3 (Blå) - IBK Boden P BLÅ 3 (Blå) Adrian Ericsson, Natthawut Sibrio Hertsö Sp
Pojkar Blå 4 Grp 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-12-03 10:00 110355007 Kiruna AIF Blå 4 (Blå) - Notvikens IK P BLÅ 4 (Blå) Hugo Wedegren, Lukas Fagervall Rakethallen Kiruna
2017-12-03 11:00 110355008 Haparanda AIK P Blå 4 (Grön) - Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) Leon Stålnacke, Anton Mikko Rakethallen Kiruna
2017-12-03 12:00 110355009 Notvikens IK P BLÅ 4 (Blå) - Haparanda AIK P Blå 4 (Grön) Alexander Larsson, Isabella Marakatt Rakethallen Kiruna
2017-12-03 13:00 110355010 Kiruna AIF Blå 4 (Blå) - Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) Anton Mikko, Lukas Fagervall Rakethallen Kiruna
2017-12-03 14:00 110355011 Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) - Notvikens IK P BLÅ 4 (Blå) Alexander Larsson, Hugo Wedegren Rakethallen Kiruna
2017-12-03 15:00 110355012 Kiruna AIF Blå 4 (Blå) - Haparanda AIK P Blå 4 (Grön) Sofia Hochel, Leon Stålnacke Rakethallen Kiruna
2017-12-17 10:00 110355001 Haparanda AIK P Blå 4 (Grön) - Notvikens IK P BLÅ 4 (Blå) Herbert Happonen, Linus Berglund Idrottshuset Haparanda
2017-12-17 11:00 110355002 Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) - Långskatans IF BLÅ 4 (Blå) Herbert Happonen, Linus Berglund Idrottshuset Haparanda
2017-12-17 12:00 110355003 Notvikens IK P BLÅ 4 (Blå) - Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) Herbert Happonen, Linus Berglund Idrottshuset Haparanda
2017-12-17 13:00 110355004 Haparanda AIK P Blå 4 (Grön) - Långskatans IF BLÅ 4 (Blå) Herbert Happonen, Linus Berglund Idrottshuset Haparanda
2017-12-17 14:00 110355005 Långskatans IF BLÅ 4 (Blå) - Notvikens IK P BLÅ 4 (Blå) Herbert Happonen, Linus Berglund Idrottshuset Haparanda
2017-12-17 15:00 110355006 Haparanda AIK P Blå 4 (Grön) - Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) Herbert Happonen, Linus Berglund Idrottshuset Haparanda
2018-01-28 10:00 110355013 Notvikens IK P BLÅ 4 (Blå) - Kiruna AIF Blå 4 (Blå) Annie Ehlin, Sam Ehlin Luleå Energi Arena B-hall
2018-01-28 11:00 110355014 Långskatans IF BLÅ 4 (Blå) - Haparanda AIK P Blå 4 (Grön) Selma Henriksson, Thyra Ölvebring Luleå Energi Arena B-hall
2018-01-28 12:00 110355015 Kiruna AIF Blå 4 (Blå) - Långskatans IF BLÅ 4 (Blå) Annie Ehlin, Sam Ehlin Luleå Energi Arena B-hall
2018-01-28 13:00 110355016 Notvikens IK P BLÅ 4 (Blå) - Haparanda AIK P Blå 4 (Grön) Selma Henriksson, Thyra Ölvebring Luleå Energi Arena B-hall
2018-01-28 14:00 110355017 Haparanda AIK P Blå 4 (Grön) - Kiruna AIF Blå 4 (Blå) Selma Henriksson, Thyra Ölvebring Luleå Energi Arena B-hall
2018-01-28 15:00 110355018 Notvikens IK P BLÅ 4 (Blå) - Långskatans IF BLÅ 4 (Blå) Selma Henriksson, Thyra Ölvebring Luleå Energi Arena B-hall
2018-04-14 10:00 110355019 Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) - Kiruna AIF Blå 4 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-04-14 11:00 110355020 Haparanda AIK P Blå 4 (Grön) - Långskatans IF BLÅ 4 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-04-14 12:00 110355021 Kiruna AIF Blå 4 (Blå) - Haparanda AIK P Blå 4 (Grön) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-04-14 13:00 110355022 Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) - Långskatans IF BLÅ 4 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-04-14 14:00 110355023 Långskatans IF BLÅ 4 (Blå) - Kiruna AIF Blå 4 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-04-14 15:00 110355024 Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) - Haparanda AIK P Blå 4 (Grön) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-02-24 10:00 110355025 Långskatans IF BLÅ 4 (Blå) - Kiruna AIF Blå 4 (Blå) Erik Hansson, Ellen Andersson Norrmalmia Sph
2018-02-24 11:00 110355026 Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) - Notvikens IK P BLÅ 4 (Blå) Erik Hansson, Ellen Andersson Norrmalmia Sph
2018-02-24 12:00 110355027 Kiruna AIF Blå 4 (Blå) - Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) Erik Hansson, Ellen Andersson Norrmalmia Sph
2018-02-24 13:00 110355028 Långskatans IF BLÅ 4 (Blå) - Notvikens IK P BLÅ 4 (Blå) Erik Hansson, Ellen Andersson Norrmalmia Sph
2018-02-24 14:00 110355029 Notvikens IK P BLÅ 4 (Blå) - Kiruna AIF Blå 4 (Blå) Erik Hansson, Ellen Andersson Norrmalmia Sph
2018-02-24 15:00 110355030 Långskatans IF BLÅ 4 (Blå) - Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) Erik Hansson, Ellen Andersson Norrmalmia Sph
Pojkar Blå 4 Grp 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-12-03 08:30 110356001 Bensby UFF P Blå4 (Blå) - IBK Luleå P Blå 4 Orange (Blå) Oscar Sundbaum, Rasmus Östergren-Sihvonen Björkskatahallen
2017-12-03 09:30 110356002 IBK Luleå P Blå 4 Svart (Blå) - Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) Oscar Sundbaum, Rasmus Östergren-Sihvonen Björkskatahallen
2017-12-03 10:30 110356003 IBK Luleå P Blå 4 Orange (Blå) - IBK Luleå P Blå 4 Svart (Blå) Isak Engelmark, Albin Wallin Björkskatahallen
2017-12-03 11:30 110356004 Bensby UFF P Blå4 (Blå) - Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) Oscar Sundbaum, Rasmus Östergren-Sihvonen Björkskatahallen
2017-12-03 12:30 110356005 Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) - IBK Luleå P Blå 4 Orange (Blå) Isak Engelmark, Albin Wallin Björkskatahallen
2017-12-03 13:30 110356006 Bensby UFF P Blå4 (Blå) - IBK Luleå P Blå 4 Svart (Blå) Isak Engelmark, Albin Wallin Björkskatahallen
2018-01-27 10:00 110356007 Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) - IBK Luleå P Blå 4 Orange (Blå) Juha Pasma, Jan Drugge Sportcity Kalix
2018-01-27 11:00 110356008 Bensby UFF P Blå4 (Blå) - IBK Luleå P Blå 4 Svart (Blå) Juha Pasma, Jan Drugge Sportcity Kalix
2018-01-27 12:00 110356009 IBK Luleå P Blå 4 Orange (Blå) - Bensby UFF P Blå4 (Blå) Juha Pasma, Jan Drugge Sportcity Kalix
2018-01-27 13:00 110356010 Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) - IBK Luleå P Blå 4 Svart (Blå) Juha Pasma, Jan Drugge Sportcity Kalix
2018-01-27 14:00 110356011 IBK Luleå P Blå 4 Svart (Blå) - IBK Luleå P Blå 4 Orange (Blå) Juha Pasma, Jan Drugge Sportcity Kalix
2018-01-27 15:00 110356012 Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) - Bensby UFF P Blå4 (Blå) Juha Pasma, Jan Drugge Sportcity Kalix
2018-02-04 10:00 110356013 IBK Luleå P Blå 4 Orange (Blå) - Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) Isak Engelmark, Rasmus Östergren-Sihvonen Luleå Energi Arena
2018-02-04 11:00 110356014 Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) - Bensby UFF P Blå4 (Blå) Albin Wallin, Isak Engelmark Luleå Energi Arena
2018-02-04 12:00 110356015 Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) - Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) Albin Wallin, Isak Engelmark Luleå Energi Arena
2018-02-04 13:00 110356016 IBK Luleå P Blå 4 Orange (Blå) - Bensby UFF P Blå4 (Blå) Isak Engelmark, Rasmus Östergren-Sihvonen Luleå Energi Arena
2018-02-04 14:00 110356017 Bensby UFF P Blå4 (Blå) - Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) Emma Olofsson, Emma Åhrling Luleå Energi Arena
2018-02-04 15:00 110356018 IBK Luleå P Blå 4 Orange (Blå) - Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) Emma Olofsson, Emma Åhrling Luleå Energi Arena
2018-02-25 10:00 110356019 IBK Luleå P Blå 4 Svart (Blå) - Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) Selma Henriksson, Thyra Ölvebring Luleå Energi Arena B-hall
2018-02-25 11:00 110356020 Bensby UFF P Blå4 (Blå) - Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) Selma Henriksson, Thyra Ölvebring Luleå Energi Arena B-hall
2018-02-25 12:00 110356021 Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) - Bensby UFF P Blå4 (Blå) Tova Lindbäck, Miranda Kjellgren Luleå Energi Arena B-hall
2018-02-25 13:00 110356022 IBK Luleå P Blå 4 Svart (Blå) - Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) Tova Lindbäck, Miranda Kjellgren Luleå Energi Arena B-hall
2018-02-25 14:00 110356023 Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) - Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) Ebba Skott, Tova Lindbäck Luleå Energi Arena B-hall
2018-02-25 15:00 110356024 IBK Luleå P Blå 4 Svart (Blå) - Bensby UFF P Blå4 (Blå) Ebba Skott, Tova Lindbäck Luleå Energi Arena B-hall
2018-03-17 11:30 110356025 Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) - Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) Liam Rylander, Lars-Johan Rylander Sunderby Sp
2018-03-17 12:30 110356026 IBK Luleå P Blå 4 Svart (Blå) - IBK Luleå P Blå 4 Orange (Blå) Liam Rylander, Lars-Johan Rylander Sunderby Sp
2018-03-17 13:30 110356027 Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) - IBK Luleå P Blå 4 Svart (Blå) Liam Rylander, Lars-Johan Rylander Sunderby Sp
2018-03-17 14:40 110356028 Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) - IBK Luleå P Blå 4 Orange (Blå) Robin Aidanpää, Victor Lindqvist Sunderby Sp
2018-03-17 15:40 110356029 IBK Luleå P Blå 4 Orange (Blå) - Team Kalix IBK P Blå 4 (Blå) Robin Aidanpää, Victor Lindqvist Sunderby Sp
2018-03-17 16:40 110356030 Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) - IBK Luleå P Blå 4 Svart (Blå) Robin Aidanpää, Victor Lindqvist Sunderby Sp
Pojkar Blå 4 Grp 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-11-11 10:00 110357001 Luleå SK P Blå 4 (Blå) - Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) Emma Olofsson, Ebba Skott Bergskolan
2017-11-11 11:00 110357002 K 4 IF P Blå 4 (Blå) - Wibax IBF Piteå P Blå 4 (Blå) Emma Olofsson, Ebba Skott Bergskolan
2017-11-11 12:00 110357003 Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) - K 4 IF P Blå 4 (Blå) Miranda Kjellgren, Thyra Ölvebring Bergskolan
2017-11-11 13:00 110357004 Luleå SK P Blå 4 (Blå) - Wibax IBF Piteå P Blå 4 (Blå) Miranda Kjellgren, Thyra Ölvebring Bergskolan
2017-11-11 14:00 110357005 Wibax IBF Piteå P Blå 4 (Blå) - Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) Selma Henriksson, Sam Ehlin Bergskolan
2017-11-11 15:00 110357006 Luleå SK P Blå 4 (Blå) - K 4 IF P Blå 4 (Blå) Selma Henriksson, Sam Ehlin Bergskolan
2017-12-16 10:00 110357007 Öjebyns IBF Blå 4 (Blå) - Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) Angelica Jonsson, Alexander Viklund Hortlax Sp
2017-12-16 11:00 110357008 Luleå SK P Blå 4 (Blå) - K 4 IF P Blå 4 (Blå) Angelica Jonsson, Alexander Viklund Hortlax Sp
2017-12-16 12:00 110357009 Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) - Luleå SK P Blå 4 (Blå) Angelica Jonsson, Petter Fahlman Hortlax Sp
2017-12-16 13:00 110357010 Öjebyns IBF Blå 4 (Blå) - K 4 IF P Blå 4 (Blå) Alexander Viklund, Petter Fahlman Hortlax Sp
2017-12-16 14:00 110357011 K 4 IF P Blå 4 (Blå) - Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) Angelica Jonsson, Petter Fahlman Hortlax Sp
2017-12-16 15:00 110357012 Öjebyns IBF Blå 4 (Blå) - Luleå SK P Blå 4 (Blå) Angelica Jonsson, Alexander Viklund Hortlax Sp
2018-01-13 11:30 110357013 Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) - Öjebyns IBF Blå 4 (Blå) Victor Lindqvist, Liam Rylander Sunderby Sp
2018-01-13 12:30 110357014 Wibax IBF Piteå P Blå 4 (Blå) - Luleå SK P Blå 4 (Blå) Victor Lindqvist, Liam Rylander Sunderby Sp
2018-01-13 13:30 110357015 Öjebyns IBF Blå 4 (Blå) - Wibax IBF Piteå P Blå 4 (Blå) Victor Lindqvist, Liam Rylander Sunderby Sp
2018-01-13 14:40 110357016 Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) - Luleå SK P Blå 4 (Blå) Robin Aidanpää, My Rundgren Sunderby Sp
2018-01-13 15:40 110357017 Luleå SK P Blå 4 (Blå) - Öjebyns IBF Blå 4 (Blå) Robin Aidanpää, My Rundgren Sunderby Sp
2018-01-13 16:40 110357018 Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) - Wibax IBF Piteå P Blå 4 (Blå) Robin Aidanpää, My Rundgren Sunderby Sp
2018-02-17 10:00 110357019 K 4 IF P Blå 4 (Blå) - Öjebyns IBF Blå 4 (Blå) Tilda Johansson, Emil Flymalm ND Hallen
2018-02-17 11:00 110357020 Luleå SK P Blå 4 (Blå) - Wibax IBF Piteå P Blå 4 (Blå) Natthawut Sibrio, Ellen Andersson ND Hallen
2018-02-17 12:00 110357021 Öjebyns IBF Blå 4 (Blå) - Luleå SK P Blå 4 (Blå) Tilda Johansson, Emil Flymalm ND Hallen
2018-02-17 13:00 110357022 K 4 IF P Blå 4 (Blå) - Wibax IBF Piteå P Blå 4 (Blå) Natthawut Sibrio, Ellen Andersson ND Hallen
2018-02-17 14:00 110357023 Wibax IBF Piteå P Blå 4 (Blå) - Öjebyns IBF Blå 4 (Blå) Tilda Johansson, Emil Flymalm ND Hallen
2018-02-17 15:00 110357024 K 4 IF P Blå 4 (Blå) - Luleå SK P Blå 4 (Blå) Natthawut Sibrio, Ellen Andersson ND Hallen
2018-03-25 10:00 110357025 Wibax IBF Piteå P Blå 4 (Blå) - Öjebyns IBF Blå 4 (Blå) Emil Öman, Mattis Stanzé Norrmalmia Sph
2018-03-25 11:00 110357026 K 4 IF P Blå 4 (Blå) - Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) Emil Öman, Mattis Stanzé Norrmalmia Sph
2018-03-25 12:00 110357027 Öjebyns IBF Blå 4 (Blå) - K 4 IF P Blå 4 (Blå) Emil Öman, Mattis Stanzé Norrmalmia Sph
2018-03-25 13:00 110357028 Wibax IBF Piteå P Blå 4 (Blå) - Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) Emil Öman, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2018-03-25 14:00 110357029 Sunderby SK PF Blå 4 (Blå) - Öjebyns IBF Blå 4 (Blå) Emil Öman, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2018-03-25 15:00 110357030 Wibax IBF Piteå P Blå 4 (Blå) - K 4 IF P Blå 4 (Blå) Erik Hansson, Anton Lingsberg Norrmalmia Sph
Pojkar Blå Extra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-21 13:40 110361001 Wibax IBF Piteå Blå Extra - IK Örnen BLå Extra Erik Hansson, David Olofsson Norrmalmia Sph
2018-01-21 14:50 110361002 Sunderby SK BLå Extra - IK Örnen BLå Extra Erik Hansson, David Olofsson Norrmalmia Sph
2018-01-21 16:00 110361003 Wibax IBF Piteå Blå Extra - Sunderby SK BLå Extra Erik Hansson, David Olofsson Norrmalmia Sph
2018-02-18 09:30 110361004 IK Örnen BLå Extra - Wibax IBF Piteå Blå Extra , Ellen Andersson Rosvik Sporthall
2018-02-18 10:40 110361005 Wibax IBF Piteå Blå Extra - Sunderby SK BLå Extra , Ellen Andersson Rosvik Sporthall
2018-02-18 11:50 110361006 IK Örnen BLå Extra - Sunderby SK BLå Extra , Ellen Andersson Rosvik Sporthall
2018-03-03 12:30 110361007 IK Örnen BLå Extra - Sunderby SK BLå Extra , Anton Lingsberg Rosvik Sporthall
2018-03-03 13:40 110361008 Sunderby SK BLå Extra - Wibax IBF Piteå Blå Extra , Anton Lingsberg Rosvik Sporthall
2018-03-03 14:50 110361009 IK Örnen BLå Extra - Wibax IBF Piteå Blå Extra , Anton Lingsberg Rosvik Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis