Pantamera Flickor Division 6 (2017/18)

Gruppspel
Pantamera Flickor Division 6A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-22 09:00 247041001 Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå - Moälvens IBK F06 Ida Strömberg, Julia Olsson Nolaskolan
2017-10-22 09:45 247041002 Nätra IBK F05-06 Gul - Örnsköldsvik IBK F 06 Röd Ida Strömberg, Julia Olsson Nolaskolan
2017-10-22 10:30 247041003 Örnsköldsvik IBK F06 Svart - Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå Manda Bengtsson, Madeleine Johansson Nolaskolan
2017-10-22 11:15 247041004 Nätra IBK F05-06 Svart - Moälvens IBK F06 Joakim Nydahl, Emma Hägglöf Nolaskolan
2017-10-22 12:00 247041005 Örnsköldsvik IBK F06 Svart - Jäbo IBK F05-06 Joakim Nydahl, Emma Hägglöf Nolaskolan
2017-10-22 12:45 247041006 Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå - Örnsköldsvik IBK F 06 Röd Joakim Nydahl, Emma Hägglöf Nolaskolan
2017-10-22 13:30 247041007 Nätra IBK F05-06 Svart - Jäbo IBK F05-06 Anders Öbergh, Emelie Hållberg Nolaskolan
2017-10-22 14:15 247041008 Moälvens IBK F06 - Nätra IBK F05-06 Gul Anders Öbergh, Maja Mårtensson Nolaskolan
2017-10-22 15:00 247041009 Örnsköldsvik IBK F06 Svart - Nätra IBK F05-06 Svart Emelie Hållberg, Maja Mårtensson Nolaskolan
2017-10-22 09:00 247041010 Sundsvalls IBF F05-06 Nord - Timrå IBC F05-07 2 Robin Uhlin, Teodor Lundgren Höglunda
2017-10-22 09:45 247041011 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Ankarsvik BK 06-07 Robin Uhlin, Teodor Lundgren Höglunda
2017-10-22 10:30 247041012 IBK Ånge F05-06 - Sundsvalls IBF F05-06 Nord Thomas Eriksson, Jan Öberg Höglunda
2017-10-22 11:15 247041013 Timrå IBC F05-07 2 - Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 Thomas Eriksson, Jan Öberg Höglunda
2017-10-22 12:00 247041014 Ankarsvik BK 06-07 - IBK Ånge F05-06 Andreas Larsson, Tomas Lindberg Höglunda
2017-10-22 12:45 247041015 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Timrå IBC F05-07 2 Andreas Larsson, Tomas Lindberg Höglunda
2017-11-11 10:00 247041016 Timrå IBC F05-07 2 - Örnsköldsvik IBK F06 Svart Gustaf Norredahl, Oskar Norredahl Skönsbergshallen
2017-11-11 10:45 247041017 Sundsvalls IBF F05-06 Nord - Örnsköldsvik IBK F 06 Röd Gustaf Norredahl, Oskar Norredahl Skönsbergshallen
2017-11-11 11:30 247041018 Ankarsvik BK 06-07 - Jäbo IBK F05-06 Gustaf Norredahl, Oskar Norredahl Skönsbergshallen
2017-11-11 12:15 247041019 Sundsvalls IBF F05-06 Nord - Örnsköldsvik IBK F06 Svart Theo Barkemo, Tomas Lindberg Skönsbergshallen
2017-11-11 13:00 247041020 Timrå IBC F05-07 2 - Örnsköldsvik IBK F 06 Röd Theo Barkemo, Tomas Lindberg Skönsbergshallen
2017-11-11 13:45 247041021 Sundsvalls IBF F05-06 Nord - Jäbo IBK F05-06 Emil Vigetun, Hugo Bergman Skönsbergshallen
2017-11-11 14:30 247041022 Ankarsvik BK 06-07 - Örnsköldsvik IBK F06 Svart Emil Vigetun, Hugo Bergman Skönsbergshallen
2017-11-11 15:15 247041023 Timrå IBC F05-07 2 - Jäbo IBK F05-06 Tomas Lindberg, Love Möllerberg Skönsbergshallen
2017-11-11 16:00 247041024 Ankarsvik BK 06-07 - Örnsköldsvik IBK F 06 Röd Tomas Lindberg, Love Möllerberg Skönsbergshallen
2017-11-18 10:00 247041025 Jäbo IBK F05-06 - Nätra IBK F05-06 Svart Malin Nordquist, Marielle Karlsson Husum
2017-11-18 10:45 247041027 Örnsköldsvik IBK F 06 Röd - Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå Malin Nordquist, Marielle Karlsson Husum
2017-11-18 11:30 247041028 Nätra IBK F05-06 Svart - Örnsköldsvik IBK F06 Svart Malin Nordquist, Marielle Karlsson Husum
2017-11-18 12:15 247041029 Jäbo IBK F05-06 - Moälvens IBK F06 Hannah Gidlund, Mikaela Edlund Husum
2017-11-18 13:00 247041030 Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå - Nätra IBK F05-06 Gul Hannah Gidlund, Mikaela Edlund Husum
2017-11-18 13:45 247041031 Nätra IBK F05-06 Svart - Örnsköldsvik IBK F 06 Röd Ida Strömberg, Julia Olsson Husum
2017-11-18 14:30 247041032 Moälvens IBK F06 - Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå Ida Strömberg, Julia Olsson Husum
2017-12-02 10:00 247041033 Örnsköldsvik IBK F06 Svart - Ankarsvik BK 06-07 Mikael Körning, Elin Ödmark Husum
2017-12-02 10:45 247041034 Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå - Sundsvalls IBF F05-06 Nord Mikael Körning, Elin Ödmark Husum
2017-12-02 11:30 247041035 Örnsköldsvik IBK F 06 Röd - IBK Ånge F05-06 Hannah Gidlund, Mikaela Edlund Husum
2017-12-02 12:15 247041036 Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå - Ankarsvik BK 06-07 Hannah Gidlund, Mikaela Edlund Husum
2017-12-02 13:00 247041037 Örnsköldsvik IBK F06 Svart - Sundsvalls IBF F05-06 Nord Manda Bengtsson, Madeleine Johansson Husum
2017-12-02 13:45 247041038 Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå - IBK Ånge F05-06 Manda Bengtsson, Madeleine Johansson Husum
2017-12-02 14:30 247041039 Jäbo IBK F05-06 - Ankarsvik BK 06-07 Malin Nordquist, Marielle Karlsson Husum
2017-12-02 15:15 247041040 Örnsköldsvik IBK F 06 Röd - Sundsvalls IBF F05-06 Nord Malin Nordquist, Marielle Karlsson Husum
2017-12-02 16:00 247041041 Jäbo IBK F05-06 - IBK Ånge F05-06 Malin Nordquist, Marielle Karlsson Husum
2017-12-17 10:00 247041042 Sundsvalls IBF F05-06 Nord - Moälvens IBK F06 Andreas Bjurman, Cristine Tjernström Timrå Sporthall
2017-12-17 10:45 247041043 Timrå IBC F05-07 2 - Nätra IBK F05-06 Gul Andreas Bjurman, Cristine Tjernström Timrå Sporthall
2017-12-17 11:30 247041044 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Nätra IBK F05-06 Svart Cristine Tjernström, Andreas Bjurman Timrå Sporthall
2017-12-17 12:15 247041045 Timrå IBC F05-07 2 - Moälvens IBK F06 Theo Barkemo, Waldemar Sundin Timrå Sporthall
2017-12-17 13:00 247041046 Sundsvalls IBF F05-06 Nord - Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå Theo Barkemo, Waldemar Sundin Timrå Sporthall
2017-12-17 13:45 247041047 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Nätra IBK F05-06 Gul Andreas Bjurman, Cristine Tjernström Timrå Sporthall
2017-12-17 14:30 247041048 Sundsvalls IBF F05-06 Nord - Nätra IBK F05-06 Svart Andreas Bjurman, Cristine Tjernström Timrå Sporthall
2017-12-17 15:15 247041050 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Moälvens IBK F06 Viktor Lindahl, Andreas Bjurman Timrå Sporthall
2017-12-17 16:00 247041051 Timrå IBC F05-07 2 - Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå Andreas Bjurman, Viktor Lindahl Timrå Sporthall
2017-11-19 10:00 247041052 IBK Ånge F05-06 - Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 Tyra-Lisa Svensson, Tove Sjöström Minervahallen
2017-11-19 10:45 247041054 Ankarsvik BK 06-07 - Timrå IBC F05-07 2 Tyra-Lisa Svensson, Tove Sjöström Minervahallen
2017-11-19 11:30 247041055 Sundsvalls IBF F05-06 Nord - IBK Ånge F05-06 Tyra-Lisa Svensson, Tove Sjöström Minervahallen
2017-11-19 12:15 247041056 Ankarsvik BK 06-07 - Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 Tyra-Lisa Svensson, Tove Sjöström Minervahallen
2017-11-19 13:00 247041057 Timrå IBC F05-07 2 - Sundsvalls IBF F05-06 Nord Tyra-Lisa Svensson, Tove Sjöström Minervahallen
2017-11-19 13:45 247041058 IBK Ånge F05-06 - Ankarsvik BK 06-07 Tyra-Lisa Svensson, Tove Sjöström Minervahallen
2017-11-19 14:30 247041059 Sundsvalls IBF F05-06 Nord - Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 Tyra-Lisa Svensson, Tove Sjöström Minervahallen
2017-12-10 09:00 247041060 Nätra IBK F05-06 Svart - Gullänget-Kroksta IBS F07 Mikael Körning, Fanny Delén Köpmanholmens Sporthall
2017-12-10 09:45 247041061 Örnsköldsvik IBK F 06 Röd - Nätra IBK F05-06 Gul Mikael Körning, Tindra Edlund Köpmanholmens Sporthall
2017-12-10 10:30 247041062 Nätra IBK F05-06 Svart - Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå Fanny Delén, Tindra Edlund Köpmanholmens Sporthall
2017-12-10 11:15 247041063 Jäbo IBK F05-06 - Gullänget-Kroksta IBS F07 Pontus Eriksson, Sebastian Forsberg Köpmanholmens Sporthall
2017-12-10 12:00 247041064 Moälvens IBK F06 - Örnsköldsvik IBK F 06 Röd Pontus Eriksson, Emil Verbeij Köpmanholmens Sporthall
2017-12-10 12:45 247041065 Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå - Jäbo IBK F05-06 Sebastian Forsberg, Emil Verbeij Köpmanholmens Sporthall
2017-12-10 13:30 247041066 Nätra IBK F05-06 Gul - Örnsköldsvik IBK F06 Svart Andreas Nyman, Ebba Forsberg Köpmanholmens Sporthall
2017-12-10 14:15 247041068 Jäbo IBK F05-06 - Örnsköldsvik IBK F 06 Röd Andreas Nyman, Lina Milton Köpmanholmens Sporthall
2017-12-10 15:00 247041069 Örnsköldsvik IBK F06 Svart - Moälvens IBK F06 Ebba Forsberg, Lina Milton Köpmanholmens Sporthall
2018-01-21 09:15 247041070 Nätra IBK F05-06 Svart - Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 Stefan Nyberg, Fanny Delén Husum
2018-01-21 10:00 247041071 Moälvens IBK F06 - Ankarsvik BK 06-07 Stefan Nyberg, Fanny Delén Husum
2018-01-21 10:45 247041072 Nätra IBK F05-06 Gul - Timrå IBC F05-07 2 Kajsa Olsson, Jennifer Öberg Husum
2018-01-21 11:30 247041073 Moälvens IBK F06 - Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 Kajsa Olsson, Jennifer Öberg Husum
2018-01-21 12:15 247041074 Nätra IBK F05-06 Svart - Ankarsvik BK 06-07 Ida Strömberg, Julia Olsson Husum
2018-01-21 13:00 247041075 Moälvens IBK F06 - Timrå IBC F05-07 2 Ida Strömberg, Julia Olsson Husum
2018-01-21 13:45 247041076 Jäbo IBK F05-06 - Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 Ida Strömberg, Julia Olsson Husum
2018-01-21 14:30 247041077 Nätra IBK F05-06 Gul - Ankarsvik BK 06-07 Ida Strömberg, Julia Olsson Husum
2018-01-21 15:15 247041078 Jäbo IBK F05-06 - Timrå IBC F05-07 2 Ida Strömberg, Julia Olsson Husum
2018-01-27 10:00 247041079 Ankarsvik BK 06-07 - Moälvens IBK F06 Cristine Tjernström, Tilde Mathiasson Skönsbergshallen
2018-01-27 10:45 247041080 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Jäbo IBK F05-06 Cristine Tjernström, Tilde Mathiasson Skönsbergshallen
2018-01-27 11:30 247041081 IBK Ånge F05-06 - Örnsköldsvik IBK F06 Svart Jakob Karlqvist, Waldemar Sundin Skönsbergshallen
2018-01-27 12:15 247041083 Ankarsvik BK 06-07 - Örnsköldsvik IBK F 06 Röd Jakob Karlqvist, Waldemar Sundin Skönsbergshallen
2018-01-27 13:00 247041084 IBK Ånge F05-06 - Moälvens IBK F06 Teodor Lundgren, Nelly Backlund Skönsbergshallen
2018-01-27 13:45 247041085 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Örnsköldsvik IBK F06 Svart Teodor Lundgren, Nelly Backlund Skönsbergshallen
2018-01-27 14:30 247041087 IBK Ånge F05-06 - Jäbo IBK F05-06 , Tyra-Lisa Svensson Skönsbergshallen
2018-01-27 15:15 247041088 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Örnsköldsvik IBK F 06 Röd , Tyra-Lisa Svensson Skönsbergshallen
2018-02-25 09:00 247041089 Moälvens IBK F06 - Nätra IBK F05-06 Svart Pontus Eriksson, Mikael Berglund Köpmanholmens Sporthall
2018-02-25 09:45 247041092 Örnsköldsvik IBK F 06 Röd - Nätra IBK F05-06 Gul Pontus Eriksson, Mikael Berglund Köpmanholmens Sporthall
2018-02-25 10:30 247041093 Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå - Örnsköldsvik IBK F06 Svart Jennifer Öberg, Pontus Eriksson Köpmanholmens Sporthall
2018-02-25 11:15 247041094 Moälvens IBK F06 - Jäbo IBK F05-06 Jennifer Öberg, Pontus Eriksson Köpmanholmens Sporthall
2018-02-25 12:00 247041095 Örnsköldsvik IBK F 06 Röd - Nätra IBK F05-06 Svart Tindra Edlund, Manda Bengtsson Köpmanholmens Sporthall
2018-02-25 12:45 247041096 Nätra IBK F05-06 Gul - Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå Tindra Edlund, Manda Bengtsson Köpmanholmens Sporthall
2018-02-25 13:30 247041097 Jäbo IBK F05-06 - Örnsköldsvik IBK F06 Svart Tindra Edlund, Manda Bengtsson Köpmanholmens Sporthall
2018-02-10 09:00 247041098 Sundsvalls IBF F05-06 Nord - Ankarsvik BK 06-07 Yngwe Lindström, Oskar Norredahl Matfors Sporthall
2018-02-10 09:45 247041099 Timrå IBC F05-07 2 - IBK Ånge F05-06 Yngwe Lindström, Oskar Norredahl Matfors Sporthall
2018-02-10 10:30 247041100 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Sundsvalls IBF F05-06 Nord Yngwe Lindström, Oskar Norredahl Matfors Sporthall
2018-02-10 11:15 247041101 Timrå IBC F05-07 2 - Ankarsvik BK 06-07 Yngwe Lindström, Oskar Norredahl Matfors Sporthall
2018-02-10 12:00 247041102 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - IBK Ånge F05-06 Thomas Eriksson, Tove Sjöström Matfors Sporthall
2018-02-10 12:45 247041103 Timrå IBC F05-07 2 - Sundsvalls IBF F05-06 Nord Thomas Eriksson, Tove Sjöström Matfors Sporthall
2018-02-10 13:30 247041104 IBK Ånge F05-06 - Ankarsvik BK 06-07 Thomas Eriksson, Tove Sjöström Matfors Sporthall
2018-03-24 10:00 247041105 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå Tilde Mathiasson, Cristine Tjernström Skönsbergshallen
2018-03-24 10:45 247041106 IBK Ånge F05-06 - Nätra IBK F05-06 Gul Cristine Tjernström, Tilde Mathiasson Skönsbergshallen
2018-03-24 11:30 247041107 Ankarsvik BK 06-07 - Nätra IBK F05-06 Svart Cristine Tjernström, Tilde Mathiasson Skönsbergshallen
2018-03-24 12:15 247041108 IBK Ånge F05-06 - Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå Josephine Eriksson, Isak Solnevik Skönsbergshallen
2018-03-24 13:00 247041109 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Nätra IBK F05-06 Gul Josephine Eriksson, Isak Solnevik Skönsbergshallen
2018-03-24 13:45 247041110 IBK Ånge F05-06 - Nätra IBK F05-06 Svart Josephine Eriksson, Isak Solnevik Skönsbergshallen
2018-03-24 14:30 247041111 Ankarsvik BK 06-07 - Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå Casper Sjödin, Josephine Eriksson Skönsbergshallen
2018-03-24 15:15 247041112 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Nätra IBK F05-06 Svart Casper Sjödin, Josephine Eriksson Skönsbergshallen
2018-03-24 16:00 247041113 Ankarsvik BK 06-07 - Nätra IBK F05-06 Gul Casper Sjödin, Josephine Eriksson Skönsbergshallen
2018-03-18 09:00 247041114 Nätra IBK F05-06 Gul - Sundsvalls IBF F05-06 Nord Tony Strindlund, Olivia Viberg Nolaskolan
2018-03-18 09:45 247041115 Nätra IBK F05-06 Svart - Timrå IBC F05-07 2 Tony Strindlund, Olivia Viberg Nolaskolan
2018-03-18 10:30 247041116 Örnsköldsvik IBK F06 Svart - Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 Ebba Forsberg, Lina Milton Nolaskolan
2018-03-18 11:15 247041117 Moälvens IBK F06 - Sundsvalls IBF F05-06 Nord Ebba Forsberg, Lina Milton Nolaskolan
2018-03-18 12:00 247041118 Örnsköldsvik IBK F 06 Röd - Timrå IBC F05-07 2 Sara Haarahiltunen, Joakim Nydahl Nolaskolan
2018-03-18 12:45 247041119 Nätra IBK F05-06 Gul - Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 Patrik Nilsson, Pontus Eriksson Nolaskolan
2018-03-18 13:30 247041120 Nätra IBK F05-06 Svart - Sundsvalls IBF F05-06 Nord Pontus Eriksson, Joakim Nydahl Nolaskolan
2018-03-18 14:15 247041121 Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå - Timrå IBC F05-07 2 Joakim Nydahl, Isac Rönkä Nolaskolan
2018-03-18 15:00 247041122 Örnsköldsvik IBK F 06 Röd - Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 Mikael Berglund, Joakim Nydahl Nolaskolan
2018-03-17 09:00 247041123 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Örnsköldsvik IBK F06 Svart Ebba Forsberg, Lina Milton Husum
2018-03-17 09:45 247041124 Jäbo IBK F05-06 - Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå Ebba Forsberg, Lina Milton Husum
2018-03-17 10:30 247041125 Örnsköldsvik IBK F 06 Röd - Moälvens IBK F06 Emil Verbeij, Sebastian Forsberg Husum
2018-03-17 11:15 247041126 Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå - Nätra IBK F05-06 Svart Emil Verbeij, Sebastian Forsberg Husum
2018-03-17 12:00 247041127 Moälvens IBK F06 - Gullänget-Kroksta IBS F07 Pontus Eriksson, Sara Haarahiltunen Husum
2018-03-17 12:45 247041128 Nätra IBK F05-06 Gul - Jäbo IBK F05-06 Pontus Eriksson, Sara Haarahiltunen Husum
2018-03-17 13:30 247041129 Örnsköldsvik IBK F06 Svart - Moälvens IBK F06 Pontus Eriksson, Sara Haarahiltunen Husum
2018-03-17 14:15 247041130 Nätra IBK F05-06 Gul - Nätra IBK F05-06 Svart Pontus Eriksson, Sara Haarahiltunen Husum
2018-03-17 15:00 247041131 Örnsköldsvik IBK F 06 Röd - Jäbo IBK F05-06 Pontus Eriksson, Sara Haarahiltunen Husum
2018-03-17 15:45 247041132 Örnsköldsvik IBK F06 Svart - Nätra IBK F05-06 Gul Pontus Eriksson, Sara Haarahiltunen Husum
Pantamera Flickor Division 6C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-22 09:30 247043001 Moälvens IBK F07 - Jäbo IK F07 Peder Lövdahl, Isak Dorell Husum
2017-10-22 10:15 247043002 Gullänget-Kroksta IBS F07 - IBK Härnösand F07/08 Peder Lövdahl, Adam Dorell Husum
2017-10-22 11:00 247043003 Jäbo IK F07 - Gullänget-Kroksta IBS F07 Adam Dorell, Isak Dorell Husum
2017-10-22 11:45 247043004 Moälvens IBK F07 - IBK Härnösand F07/08 Malin Nordquist, Marielle Karlsson Husum
2017-10-22 12:30 247043005 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Moälvens IBK F07 Malin Nordquist, Marielle Karlsson Husum
2017-10-22 13:15 247043006 Jäbo IK F07 - IBK Härnösand F07/08 Malin Nordquist, Marielle Karlsson Husum
2017-10-22 10:00 247043007 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Klockarbergets BK F06/07 Isak Solnevik, Arvid Larsson Sundsvalls Sporthall B-hall
2017-10-22 10:45 247043009 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Vattjoms IK F-07/08 Isak Solnevik, Arvid Larsson Sundsvalls Sporthall B-hall
2017-10-22 11:30 247043010 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Klockarbergets BK F06/07 Isak Solnevik, Arvid Larsson Sundsvalls Sporthall B-hall
2017-10-22 12:15 247043011 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Sofie Öman, Julia Holmlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2017-10-22 13:00 247043012 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Vattjoms IK F-07/08 Sofie Öman, Julia Holmlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2017-10-22 13:45 247043013 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Klockarbergets BK F06/07 Sofie Öman, Julia Holmlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2017-10-22 14:30 247043014 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Sofie Öman, Julia Holmlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2017-11-11 09:00 247043015 Vattjoms IK F-07/08 - Sundsvalls IBF F07-08 Nord Max Gustafsson, Jakob Karlqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
2017-11-11 09:45 247043016 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Ankarsvik BK F08/09 Vit Max Gustafsson, Jakob Karlqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
2017-11-11 10:30 247043017 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm Max Gustafsson, Jakob Karlqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
2017-11-11 11:15 247043018 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Sundsvalls IBF F07-08 Nord Tilde Mathiasson, Tove Sjöström Sundsvalls Sporthall B-hall
2017-11-11 12:00 247043019 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Ankarsvik BK F08/09 Vit Tilde Mathiasson, Tove Sjöström Sundsvalls Sporthall B-hall
2017-11-11 12:45 247043020 Vattjoms IK F-07/08 - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm Tilde Mathiasson, Tove Sjöström Sundsvalls Sporthall B-hall
2017-11-11 13:30 247043021 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Sundsvalls IBF F07-08 Nord Tove Sjöström, Cristine Tjernström Sundsvalls Sporthall B-hall
2017-11-11 14:15 247043022 Vattjoms IK F-07/08 - Ankarsvik BK F08/09 Vit Tove Sjöström, Cristine Tjernström Sundsvalls Sporthall B-hall
2017-11-11 15:00 247043023 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm Tove Sjöström, Cristine Tjernström Sundsvalls Sporthall B-hall
2017-11-19 10:00 247043024 Jäbo IK F07 - Moälvens IBK F07 Andreas Nyman, Ebba Forsberg Nolaskolan
2017-11-19 10:45 247043025 Moälvens IBK F07 - Gullänget-Kroksta IBS F07 Andreas Nyman, Lina Milton Nolaskolan
2017-11-19 11:30 247043026 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Jäbo IK F07 Ebba Forsberg, Lina Milton Nolaskolan
2017-11-25 10:00 247043027 IBK Härnösand F07/08 - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm Manda Bengtsson, Madeleine Johansson Landgrenshallen (Plan A)
2017-11-25 10:45 247043028 Klockarbergets BK F06/07 - Sundsvalls IBF F07-08 Nord Manda Bengtsson, Madeleine Johansson Landgrenshallen (Plan A)
2017-11-25 11:30 247043029 Ankarsvik BK F08/09 Vit - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Elin Lindgren, Sara Haarahiltunen Landgrenshallen (Plan A)
2017-11-25 12:15 247043030 Klockarbergets BK F06/07 - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm Manda Bengtsson, Madeleine Johansson Landgrenshallen (Plan A)
2017-11-25 13:00 247043031 Ankarsvik BK F08/09 Vit - Sundsvalls IBF F07-08 Nord Elin Lindgren, Sara Haarahiltunen Landgrenshallen (Plan A)
2017-11-25 13:45 247043032 IBK Härnösand F07/08 - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Manda Bengtsson, Madeleine Johansson Landgrenshallen (Plan A)
2017-11-25 14:30 247043033 Ankarsvik BK F08/09 Vit - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm , Jan Lindberg Landgrenshallen (Plan A)
2017-11-25 15:15 247043034 IBK Härnösand F07/08 - Sundsvalls IBF F07-08 Nord , Jan Lindberg Landgrenshallen (Plan A)
2017-11-25 16:00 247043035 Klockarbergets BK F06/07 - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm , Jan Lindberg Landgrenshallen (Plan A)
2017-12-02 09:00 247043036 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Moälvens IBK F07 Tilde Mathiasson, Tyra-Lisa Svensson Matfors Sporthall
2017-12-02 09:45 247043037 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Gullänget-Kroksta IBS F07 Viktor Lindahl, Tilde Mathiasson Matfors Sporthall
2017-12-02 10:30 247043038 Sundsvalls IBF F07-08 Nord - Jäbo IK F07 Tyra-Lisa Svensson, Viktor Lindahl Matfors Sporthall
2017-12-02 11:15 247043039 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Moälvens IBK F07 Tyra-Lisa Svensson, Tilde Mathiasson Matfors Sporthall
2017-12-02 12:00 247043040 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Gullänget-Kroksta IBS F07 Viktor Lindahl, Tilde Mathiasson Matfors Sporthall
2017-12-02 12:45 247043041 Vattjoms IK F-07/08 - Jäbo IK F07 Tilde Mathiasson, Viktor Lindahl Matfors Sporthall
2017-12-02 13:30 247043042 Sundsvalls IBF F07-08 Nord - Moälvens IBK F07 Viktor Lindahl, Tyra-Lisa Svensson Matfors Sporthall
2017-12-02 14:15 247043043 Vattjoms IK F-07/08 - Gullänget-Kroksta IBS F07 Viktor Lindahl, Tilde Mathiasson Matfors Sporthall
2017-12-02 15:00 247043044 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Jäbo IK F07 Tilde Mathiasson, Viktor Lindahl Matfors Sporthall
2018-01-20 09:00 247043045 Ankarsvik BK F08/09 Vit - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Tilde Mathiasson, Andreas Bjurman Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-01-20 09:45 247043046 Vattjoms IK F-07/08 - IBK Härnösand F07/08 Tilde Mathiasson, Andreas Bjurman Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-01-20 10:30 247043047 Sundsvalls IBF F07-08 Nord - Klockarbergets BK F06/07 Wilma Svedlund, Julia Holmlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-01-20 11:15 247043048 Vattjoms IK F-07/08 - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Wilma Svedlund, Julia Holmlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-01-20 12:00 247043049 Sundsvalls IBF F07-08 Nord - IBK Härnösand F07/08 Lukas Matslofva, Julia Holmlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-01-20 12:45 247043050 Ankarsvik BK F08/09 Vit - Klockarbergets BK F06/07 Lukas Matslofva, Julia Holmlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-01-20 13:30 247043051 Sundsvalls IBF F07-08 Nord - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Maja Jokioja, Andreas Bjurman Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-01-20 14:15 247043052 Ankarsvik BK F08/09 Vit - IBK Härnösand F07/08 Maja Jokioja, Teodor Lundgren Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-01-20 15:00 247043053 Vattjoms IK F-07/08 - Klockarbergets BK F06/07 Tyra-Lisa Svensson, Ella Alm Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-01-28 09:00 247043054 Sundsvalls IBF F07-08 Nord - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Andreas Larsson, Love Möllerberg Timrå Sporthall
2018-01-28 09:45 247043055 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Ankarsvik BK F08/09 Vit Andreas Larsson, Love Möllerberg Timrå Sporthall
2018-01-28 10:30 247043056 Klockarbergets BK F06/07 - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Andreas Bjurman, Lukas Matslofva Timrå Sporthall
2018-01-28 11:15 247043057 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Andreas Bjurman, Lukas Matslofva Timrå Sporthall
2018-01-28 12:00 247043058 Sundsvalls IBF F07-08 Nord - Vattjoms IK F-07/08 Johan Löthman, Ella Alm Timrå Sporthall
2018-01-28 12:45 247043059 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Klockarbergets BK F06/07 Johan Löthman, Ella Alm Timrå Sporthall
2018-01-28 13:30 247043060 Sundsvalls IBF F07-08 Nord - Ankarsvik BK F08/09 Vit Max Gustafsson, Andreas Bjurman Timrå Sporthall
2018-01-28 14:15 247043061 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Vattjoms IK F-07/08 Max Gustafsson, Andreas Bjurman Timrå Sporthall
2018-02-04 09:00 247043062 Moälvens IBK F07 - Jäbo IK F07 Ebba Forsberg, Lina Milton Nolaskolan
2018-02-04 09:45 247043063 Gullänget-Kroksta IBS F07 - IBK Härnösand F07/08 Ebba Forsberg, Lina Milton Nolaskolan
2018-02-04 10:30 247043064 Jäbo IK F07 - Gullänget-Kroksta IBS F07 Jennifer Öberg, Lina Milton Nolaskolan
2018-02-04 11:15 247043065 Moälvens IBK F07 - IBK Härnösand F07/08 Jennifer Öberg, Lina Milton Nolaskolan
2018-02-04 12:00 247043066 Jäbo IK F07 - IBK Härnösand F07/08 Pontus Eriksson, Simon Rindeskog Nolaskolan
2018-02-04 12:45 247043067 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Moälvens IBK F07 Pontus Eriksson, Simon Rindeskog Nolaskolan
2018-03-03 11:00 247043068 Ankarsvik BK F08/09 Vit - Jäbo IK F07 Per Pålsson, Oliver Jakobsson Njurundahallen
2018-03-03 11:45 247043069 Klockarbergets BK F06/07 - Gullänget-Kroksta IBS F07 Per Pålsson, Manne Sjögren Svedberg Njurundahallen
2018-03-03 12:30 247043070 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Moälvens IBK F07 Per Pålsson, Emil Svedberg Nyberg Njurundahallen
2018-03-03 13:15 247043071 Klockarbergets BK F06/07 - Jäbo IK F07 Peterson Lugero, Julia Holmlund Njurundahallen
2018-03-03 14:00 247043072 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Gullänget-Kroksta IBS F07 Peterson Lugero, Julia Holmlund Njurundahallen
2018-03-03 14:45 247043073 Ankarsvik BK F08/09 Vit - Moälvens IBK F07 Peterson Lugero, Julia Holmlund Njurundahallen
2018-03-03 15:30 247043074 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Jäbo IK F07 Love Möllerberg, Osita Itoe Njurundahallen
2018-03-03 16:15 247043075 Ankarsvik BK F08/09 Vit - Gullänget-Kroksta IBS F07 Love Möllerberg, Casper Sjödin Njurundahallen
2018-03-03 17:00 247043076 Klockarbergets BK F06/07 - Moälvens IBK F07 Love Möllerberg, Casper Sjödin Njurundahallen
2018-03-18 10:00 247043077 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - IBK Härnösand F07/08 Yngwe Lindström, Josephine Eriksson Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-03-18 10:45 247043078 Vattjoms IK F-07/08 - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Yngwe Lindström, Josephine Eriksson Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-03-18 11:30 247043079 Klockarbergets BK F06/07 - IBK Härnösand F07/08 Yngwe Lindström, Josephine Eriksson Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-03-18 12:15 247043080 Ankarsvik BK F08/09 Vit - Vattjoms IK F-07/08 Sofie Öman, Yngwe Lindström Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-03-18 13:00 247043081 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Sofie Öman, Lukas Matslofva Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-03-18 13:45 247043082 IBK Härnösand F07/08 - Ankarsvik BK F08/09 Vit Lukas Matslofva, Viktor Eketorn Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-03-18 14:30 247043083 Klockarbergets BK F06/07 - Vattjoms IK F-07/08 Lukas Matslofva, Viktor Eketorn Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-03-18 15:15 247043084 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - IBK Härnösand F07/08 Viktor Lindahl, William Sjöström Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-03-18 16:00 247043085 Klockarbergets BK F06/07 - Ankarsvik BK F08/09 Vit Viktor Lindahl, William Sjöström Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-03-17 13:30 247043086 Jäbo IK F07 - Moälvens IBK F07 Manda Bengtsson, Göran Edlund Nolaskolan
2018-03-17 14:15 247043087 Moälvens IBK F07 - Gullänget-Kroksta IBS F07 Manda Bengtsson, Göran Edlund Nolaskolan
2018-03-17 15:00 247043088 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Jäbo IK F07 Simon Rindeskog, Göran Edlund Nolaskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis