Blå (2016/17)

Gruppspel
Flickor Blå 1/2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-11-13 10:00 110354001 Team Kalix IBK F04/05 BLÅ 1/2 - Tväråselets AIF F03/07 BLÅ 1/2 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2016-11-13 11:00 110354002 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 - Haparanda AIK F04/08 BLÅ 3 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2016-11-13 12:00 110354003 Tväråselets AIF F03/07 BLÅ 1/2 - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2016-11-13 13:00 110354004 Team Kalix IBK F04/05 BLÅ 1/2 - Haparanda AIK F04/08 BLÅ 3 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2016-11-13 14:00 110354005 Haparanda AIK F04/08 BLÅ 3 - Tväråselets AIF F03/07 BLÅ 1/2 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2016-11-13 15:00 110354006 Team Kalix IBK F04/05 BLÅ 1/2 - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2016-12-04 10:00 110354007 Tväråselets AIF F03/07 BLÅ 1/2 - Jokkmokks SK F03/04 BLÅ 1/2 Tobias Fahlman, Joel Romell Älvsby Sp
2016-12-04 11:00 110354008 Team Kalix IBK F04/05 BLÅ 1/2 - Haparanda AIK F04/08 BLÅ 3 Anton Berggren, Joel Romell Älvsby Sp
2016-12-04 12:00 110354009 Jokkmokks SK F03/04 BLÅ 1/2 - Team Kalix IBK F04/05 BLÅ 1/2 Tobias Fahlman, Anton Berggren Älvsby Sp
2016-12-04 13:00 110354010 Tväråselets AIF F03/07 BLÅ 1/2 - Haparanda AIK F04/08 BLÅ 3 Tobias Fahlman, Joel Romell Älvsby Sp
2016-12-04 14:00 110354011 Haparanda AIK F04/08 BLÅ 3 - Jokkmokks SK F03/04 BLÅ 1/2 Anton Berggren, Joel Romell Älvsby Sp
2016-12-04 15:00 110354012 Tväråselets AIF F03/07 BLÅ 1/2 - Team Kalix IBK F04/05 BLÅ 1/2 Tobias Fahlman, Anton Berggren Älvsby Sp
2017-01-14 10:00 110354013 Haparanda AIK F04/08 BLÅ 3 - Team Kalix IBK F04/05 BLÅ 1/2 Pasi Ronkainen, Magnus Grahn Idrottshuset Haparanda
2017-01-14 11:00 110354014 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 - Jokkmokks SK F03/04 BLÅ 1/2 Pasi Ronkainen, Magnus Grahn Idrottshuset Haparanda
2017-01-14 12:00 110354015 Team Kalix IBK F04/05 BLÅ 1/2 - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 Pasi Ronkainen, Magnus Grahn Idrottshuset Haparanda
2017-01-14 13:00 110354016 Haparanda AIK F04/08 BLÅ 3 - Jokkmokks SK F03/04 BLÅ 1/2 Pasi Ronkainen, Magnus Grahn Idrottshuset Haparanda
2017-01-14 14:00 110354017 Jokkmokks SK F03/04 BLÅ 1/2 - Team Kalix IBK F04/05 BLÅ 1/2 Pasi Ronkainen, Magnus Grahn Idrottshuset Haparanda
2017-01-14 15:00 110354018 Haparanda AIK F04/08 BLÅ 3 - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 Pasi Ronkainen, Magnus Grahn Idrottshuset Haparanda
2017-01-29 09:00 110354019 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 - Team Kalix IBK F04/05 BLÅ 1/2 Rasmus Ekberg, Daniel Giornetti Hortlax Sp
2017-01-29 10:00 110354020 Tväråselets AIF F03/07 BLÅ 1/2 - Jokkmokks SK F03/04 BLÅ 1/2 Terje Skaugvold, Mattis Stanzé Hortlax Sp
2017-01-29 11:00 110354021 Team Kalix IBK F04/05 BLÅ 1/2 - Tväråselets AIF F03/07 BLÅ 1/2 Rasmus Ekberg, Daniel Giornetti Hortlax Sp
2017-01-29 12:00 110354022 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 - Jokkmokks SK F03/04 BLÅ 1/2 Terje Skaugvold, Mattis Stanzé Hortlax Sp
2017-01-29 13:00 110354023 Jokkmokks SK F03/04 BLÅ 1/2 - Team Kalix IBK F04/05 BLÅ 1/2 Rasmus Ekberg, Daniel Giornetti Hortlax Sp
2017-01-29 14:00 110354024 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 - Tväråselets AIF F03/07 BLÅ 1/2 Terje Skaugvold, Mattis Stanzé Hortlax Sp
2017-02-25 10:00 110354025 Jokkmokks SK F03/04 BLÅ 1/2 - Tväråselets AIF F03/07 BLÅ 1/2 , Sofia Hochel Jokkmokks Sporthall
2017-02-25 11:00 110354026 Haparanda AIK F04/08 BLÅ 3 - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 , Sofia Hochel Jokkmokks Sporthall
2017-02-25 12:00 110354027 Tväråselets AIF F03/07 BLÅ 1/2 - Haparanda AIK F04/08 BLÅ 3 , Sofia Hochel Jokkmokks Sporthall
2017-02-25 13:00 110354028 Jokkmokks SK F03/04 BLÅ 1/2 - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 , Sofia Hochel Jokkmokks Sporthall
2017-02-25 14:00 110354029 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 - Tväråselets AIF F03/07 BLÅ 1/2 , Sofia Hochel Jokkmokks Sporthall
2017-02-25 15:00 110354030 Jokkmokks SK F03/04 BLÅ 1/2 - Haparanda AIK F04/08 BLÅ 3 , Sofia Hochel Jokkmokks Sporthall
Flickor Blå 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-11-12 10:00 110355001 Luleå SK F06 BLÅ 3 - Öjebyns IBF VIT F06 BLÅ 3 Wilma Wikberg, Josefin Höglund Örnäsets Sp
2016-11-12 11:00 110355002 IBF Argentum 91 F05/07 BLÅ 3 - Kiruna AIF F05/06 BLÅ 3 Josefin Höglund, Wilma Wikberg Örnäsets Sp
2016-11-12 12:00 110355003 Öjebyns IBF VIT F06 BLÅ 3 - IBF Argentum 91 F05/07 BLÅ 3 Wilma Wikberg, Josefin Höglund Örnäsets Sp
2016-11-12 13:00 110355004 Luleå SK F06 BLÅ 3 - Kiruna AIF F05/06 BLÅ 3 Josefin Höglund, Wilma Wikberg Örnäsets Sp
2016-11-12 14:00 110355005 Kiruna AIF F05/06 BLÅ 3 - Öjebyns IBF VIT F06 BLÅ 3 Wilma Wikberg, Josefin Höglund Örnäsets Sp
2016-11-12 15:00 110355006 Luleå SK F06 BLÅ 3 - IBF Argentum 91 F05/07 BLÅ 3 Josefin Höglund, Wilma Wikberg Örnäsets Sp
2016-11-20 09:00 110355007 Öjebyns IBF BLÅ F06 BLÅ 3 - Långskatans IF F Blå 3 Martin Viklund, Klas Risberg Hortlax Sp
2016-11-20 10:00 110355008 IBK Luleå F06 BLÅ 3 - Sunderby SK F05/06 BLÅ 3 Joel Romell, Klas Risberg Hortlax Sp
2016-11-20 11:00 110355009 Långskatans IF F Blå 3 - IBK Luleå F06 BLÅ 3 Martin Viklund, Joel Romell Hortlax Sp
2016-11-20 12:00 110355010 Öjebyns IBF BLÅ F06 BLÅ 3 - Sunderby SK F05/06 BLÅ 3 Martin Viklund, Klas Risberg Hortlax Sp
2016-11-20 13:00 110355011 Sunderby SK F05/06 BLÅ 3 - Långskatans IF F Blå 3 Joel Romell, Klas Risberg Hortlax Sp
2016-11-20 14:00 110355012 Öjebyns IBF BLÅ F06 BLÅ 3 - IBK Luleå F06 BLÅ 3 Martin Viklund, Tobias Fahlman Hortlax Sp
2016-12-04 09:00 110355013 IBK Luleå F06 BLÅ 3 - Sunderby SK F05/06 BLÅ 3 Marcus Sandberg, Oscar Sundbaum Luleå Energi Arena B-hall
2016-12-04 10:00 110355014 Kiruna AIF F05/06 BLÅ 3 - Öjebyns IBF VIT F06 BLÅ 3 Marcus Sandberg, Kim Rova Luleå Energi Arena B-hall
2016-12-04 11:00 110355015 Sunderby SK F05/06 BLÅ 3 - Kiruna AIF F05/06 BLÅ 3 Kim Rova, Oscar Sundbaum Luleå Energi Arena B-hall
2016-12-04 12:00 110355016 IBK Luleå F06 BLÅ 3 - Öjebyns IBF VIT F06 BLÅ 3 Marcus Sandberg, Oscar Sundbaum Luleå Energi Arena B-hall
2016-12-04 13:00 110355017 Öjebyns IBF VIT F06 BLÅ 3 - Sunderby SK F05/06 BLÅ 3 Marcus Sandberg, Kim Rova Luleå Energi Arena B-hall
2016-12-04 14:00 110355018 IBK Luleå F06 BLÅ 3 - Kiruna AIF F05/06 BLÅ 3 Kim Rova, Oscar Sundbaum Luleå Energi Arena B-hall
2016-12-17 10:00 110355019 Långskatans IF F Blå 3 - Öjebyns IBF BLÅ F06 BLÅ 3 David Olofsson, Robin Johansson Norrmalmia Sph
2016-12-17 11:00 110355020 Luleå SK F06 BLÅ 3 - IBF Argentum 91 F05/07 BLÅ 3 Robin Johansson, Emil Öman Norrmalmia Sph
2016-12-17 12:00 110355021 Öjebyns IBF BLÅ F06 BLÅ 3 - Luleå SK F06 BLÅ 3 David Olofsson, Emil Öman Norrmalmia Sph
2016-12-17 13:00 110355022 Långskatans IF F Blå 3 - IBF Argentum 91 F05/07 BLÅ 3 David Olofsson, Emil Öman Norrmalmia Sph
2016-12-17 14:00 110355023 IBF Argentum 91 F05/07 BLÅ 3 - Öjebyns IBF BLÅ F06 BLÅ 3 David Olofsson, Robin Johansson Norrmalmia Sph
2016-12-17 15:00 110355024 Långskatans IF F Blå 3 - Luleå SK F06 BLÅ 3 Robin Johansson, Emil Öman Norrmalmia Sph
2017-02-05 11:00 110355025 Kiruna AIF F05/06 BLÅ 3 - Sunderby SK F05/06 BLÅ 3 Josefin Karlsson, Isabella Marakatt Rakethallen Kiruna
2017-02-05 12:00 110355026 IBK Luleå F06 BLÅ 3 - Luleå SK F06 BLÅ 3 Jonna Karlsson, Wilma Öhlund Rakethallen Kiruna
2017-02-05 13:00 110355027 Sunderby SK F05/06 BLÅ 3 - IBK Luleå F06 BLÅ 3 Josefin Karlsson, Isabella Marakatt Rakethallen Kiruna
2017-02-05 14:00 110355028 Kiruna AIF F05/06 BLÅ 3 - Luleå SK F06 BLÅ 3 Jonna Karlsson, Wilma Öhlund Rakethallen Kiruna
2017-02-05 15:00 110355029 Luleå SK F06 BLÅ 3 - Sunderby SK F05/06 BLÅ 3 Josefin Karlsson, Isabella Marakatt Rakethallen Kiruna
2017-02-05 16:00 110355030 Kiruna AIF F05/06 BLÅ 3 - IBK Luleå F06 BLÅ 3 Jonna Karlsson, Wilma Öhlund Rakethallen Kiruna
2017-01-29 10:00 110355031 IBF Argentum 91 F05/07 BLÅ 3 - Långskatans IF F Blå 3 Robin Sundstén, Norea Dahlberg Arjeplog Sporthall
2017-01-29 11:00 110355032 Öjebyns IBF VIT F06 BLÅ 3 - Öjebyns IBF BLÅ F06 BLÅ 3 Lucas Hallin, Oliver Eklind Arjeplog Sporthall
2017-01-29 12:00 110355033 Långskatans IF F Blå 3 - Öjebyns IBF VIT F06 BLÅ 3 Lucas Hallin, Oliver Eklind Arjeplog Sporthall
2017-01-29 13:00 110355034 IBF Argentum 91 F05/07 BLÅ 3 - Öjebyns IBF BLÅ F06 BLÅ 3 Olle Sundstén, Jesper Romberg Arjeplog Sporthall
2017-01-29 14:00 110355035 Öjebyns IBF BLÅ F06 BLÅ 3 - Långskatans IF F Blå 3 Olle Sundstén, Jesper Romberg Arjeplog Sporthall
2017-01-29 15:00 110355036 IBF Argentum 91 F05/07 BLÅ 3 - Öjebyns IBF VIT F06 BLÅ 3 Olle Sundstén, Jesper Romberg Arjeplog Sporthall
2017-02-11 10:00 110355037 Sunderby SK F05/06 BLÅ 3 - Luleå SK F06 BLÅ 3 Ida Rutberg, Julia Åström Sunderby Sp
2017-02-11 11:00 110355038 Öjebyns IBF BLÅ F06 BLÅ 3 - IBF Argentum 91 F05/07 BLÅ 3 Ida Rutberg, Julia Åström Sunderby Sp
2017-02-11 12:00 110355039 Luleå SK F06 BLÅ 3 - Öjebyns IBF BLÅ F06 BLÅ 3 Ida Rutberg, Julia Åström Sunderby Sp
2017-02-11 13:00 110355040 Sunderby SK F05/06 BLÅ 3 - IBF Argentum 91 F05/07 BLÅ 3 Alfred Segerlund, Viggo veräjä Sunderby Sp
2017-02-11 14:00 110355041 IBF Argentum 91 F05/07 BLÅ 3 - Luleå SK F06 BLÅ 3 Alfred Segerlund, Viggo veräjä Sunderby Sp
2017-02-11 15:00 110355042 Sunderby SK F05/06 BLÅ 3 - Öjebyns IBF BLÅ F06 BLÅ 3 Alfred Segerlund, Viggo veräjä Sunderby Sp
2017-02-18 10:00 110355043 Öjebyns IBF VIT F06 BLÅ 3 - Långskatans IF F Blå 3 Emil Öman, Filip T.Palo Hortlax Sp
2017-02-18 11:00 110355044 Kiruna AIF F05/06 BLÅ 3 - IBK Luleå F06 BLÅ 3 Daniel Juntti, Anton Öberg Hortlax Sp
2017-02-18 12:00 110355045 Långskatans IF F Blå 3 - Kiruna AIF F05/06 BLÅ 3 Johannes Sandberg, Daniel Juntti Hortlax Sp
2017-02-18 13:00 110355046 Öjebyns IBF VIT F06 BLÅ 3 - IBK Luleå F06 BLÅ 3 Emil Öman, Filip T.Palo Hortlax Sp
2017-02-18 14:00 110355047 IBK Luleå F06 BLÅ 3 - Långskatans IF F Blå 3 Daniel Juntti, Anton Öberg Hortlax Sp
2017-02-18 15:00 110355048 Öjebyns IBF VIT F06 BLÅ 3 - Kiruna AIF F05/06 BLÅ 3 Johannes Sandberg, Anton Öberg Hortlax Sp
Flickor Blå 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-11-26 10:00 110356043 Långskatans IF F07 BLÅ 4 - IBK Luleå F07/08 BLÅ 4 Tilda Engberg, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2016-11-26 11:00 110356044 Team Kalix IBK F06/08 BLÅ 4 - K 4 IF F06/08 BLÅ 4 Tilda Engberg, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2016-11-26 12:00 110356045 IBK Luleå F07/08 BLÅ 4 - Team Kalix IBK F06/08 BLÅ 4 Tilda Engberg, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2016-11-26 13:00 110356046 Långskatans IF F07 BLÅ 4 - K 4 IF F06/08 BLÅ 4 Tilda Engberg, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2016-11-26 14:00 110356047 K 4 IF F06/08 BLÅ 4 - IBK Luleå F07/08 BLÅ 4 Tilda Engberg, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2016-11-26 15:00 110356048 Långskatans IF F07 BLÅ 4 - Team Kalix IBK F06/08 BLÅ 4 Tilda Engberg, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2016-12-03 10:00 110356007 Team Kalix IBK F06/08 BLÅ 4 - IBK Boden F06/09 BLÅ 4 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-12-03 11:00 110356008 Långskatans IF F07 BLÅ 4 - IBK Luleå F07/08 BLÅ 4 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-12-03 12:00 110356009 IBK Boden F06/09 BLÅ 4 - Långskatans IF F07 BLÅ 4 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-12-03 13:00 110356010 Team Kalix IBK F06/08 BLÅ 4 - IBK Luleå F07/08 BLÅ 4 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-12-03 14:00 110356011 IBK Luleå F07/08 BLÅ 4 - IBK Boden F06/09 BLÅ 4 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-12-03 15:00 110356012 Team Kalix IBK F06/08 BLÅ 4 - Långskatans IF F07 BLÅ 4 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2017-01-28 10:00 110356019 IBK Boden F06/09 BLÅ 4 - IBK Luleå F07/08 BLÅ 4 Ester Fjällström, My Johansson Boden Arena
2017-01-28 11:00 110356020 Team Kalix IBK F06/08 BLÅ 4 - K 4 IF F06/08 BLÅ 4 Ester Fjällström, My Johansson Boden Arena
2017-01-28 12:00 110356021 IBK Luleå F07/08 BLÅ 4 - Team Kalix IBK F06/08 BLÅ 4 Ester Fjällström, My Johansson Boden Arena
2017-01-28 13:00 110356022 IBK Boden F06/09 BLÅ 4 - K 4 IF F06/08 BLÅ 4 Ester Fjällström, My Johansson Boden Arena
2017-01-28 14:00 110356023 K 4 IF F06/08 BLÅ 4 - IBK Luleå F07/08 BLÅ 4 Ester Fjällström, My Johansson Boden Arena
2017-01-28 15:00 110356024 IBK Boden F06/09 BLÅ 4 - Team Kalix IBK F06/08 BLÅ 4 Ester Fjällström, My Johansson Boden Arena
2017-02-04 10:00 110356025 IBK Luleå F07/08 BLÅ 4 - Team Kalix IBK F06/08 BLÅ 4 Wilma Wikberg, My Johansson Örnäsets Sp
2017-02-04 11:00 110356026 IBK Boden F06/09 BLÅ 4 - K 4 IF F06/08 BLÅ 4 Wilma Wikberg, My Johansson Örnäsets Sp
2017-02-04 12:00 110356027 Team Kalix IBK F06/08 BLÅ 4 - IBK Boden F06/09 BLÅ 4 Wilma Wikberg, My Johansson Örnäsets Sp
2017-02-04 13:00 110356028 IBK Luleå F07/08 BLÅ 4 - K 4 IF F06/08 BLÅ 4 Marcus Sandberg, Oscar Sundbaum Örnäsets Sp
2017-02-04 14:00 110356029 K 4 IF F06/08 BLÅ 4 - Team Kalix IBK F06/08 BLÅ 4 Marcus Sandberg, Oscar Sundbaum Örnäsets Sp
2017-02-04 15:00 110356030 IBK Luleå F07/08 BLÅ 4 - IBK Boden F06/09 BLÅ 4 Marcus Sandberg, Oscar Sundbaum Örnäsets Sp
2017-02-18 10:00 110356049 K 4 IF F06/08 BLÅ 4 - IBF Argentum 91 F Blå 4 (Blå) Robin Sundstén, Lucas Hallin ND Hallen
2017-02-18 11:00 110356050 IBK Boden F06/09 BLÅ 4 - Långskatans IF F07 BLÅ 4 Olle Sundstén, Oliver Eklind ND Hallen
2017-02-18 12:00 110356051 IBF Argentum 91 F Blå 4 (Blå) - IBK Boden F06/09 BLÅ 4 Robin Sundstén, Lucas Hallin ND Hallen
2017-02-18 13:00 110356052 K 4 IF F06/08 BLÅ 4 - Långskatans IF F07 BLÅ 4 Olle Sundstén, Oliver Eklind ND Hallen
2017-02-18 14:00 110356053 Långskatans IF F07 BLÅ 4 - IBF Argentum 91 F Blå 4 (Blå) Robin Sundstén, Lucas Hallin ND Hallen
2017-02-18 15:00 110356054 K 4 IF F06/08 BLÅ 4 - IBK Boden F06/09 BLÅ 4 Olle Sundstén, Oliver Eklind ND Hallen
Pojkar Blå 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-11-19 10:00 110350001 Haparanda AIK P Blå 1 - Wibax IBF Piteå P Blå 1 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2016-11-19 11:00 110350002 Långskatans IF P Blå 1 - Malmbergets AIF P Blå 1 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2016-11-19 12:00 110350003 Wibax IBF Piteå P Blå 1 - Långskatans IF P Blå 1 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2016-11-19 13:00 110350004 Haparanda AIK P Blå 1 - Malmbergets AIF P Blå 1 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2016-11-19 14:00 110350005 Malmbergets AIF P Blå 1 - Wibax IBF Piteå P Blå 1 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2016-11-19 15:00 110350006 Haparanda AIK P Blå 1 - Långskatans IF P Blå 1 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2016-12-03 10:00 110350007 Öjebyns IBF P BLÅ 1 - Wibax IBF Piteå P Blå 1 Johannes Sandberg, Anton Berggren Björklunda Sp
2016-12-03 11:00 110350008 Haparanda AIK P Blå 1 - Långskatans IF P Blå 1 Robin Johansson, Anton Berggren Björklunda Sp
2016-12-03 12:00 110350009 Wibax IBF Piteå P Blå 1 - Haparanda AIK P Blå 1 Robin Johansson, Johannes Sandberg Björklunda Sp
2016-12-03 13:00 110350010 Öjebyns IBF P BLÅ 1 - Långskatans IF P Blå 1 Johannes Sandberg, Anton Berggren Björklunda Sp
2016-12-03 14:00 110350011 Långskatans IF P Blå 1 - Wibax IBF Piteå P Blå 1 Robin Johansson, Anton Berggren Björklunda Sp
2016-12-03 15:00 110350012 Öjebyns IBF P BLÅ 1 - Haparanda AIK P Blå 1 Robin Johansson, Johannes Sandberg Björklunda Sp
2017-01-21 10:00 110350013 Wibax IBF Piteå P Blå 1 - Öjebyns IBF P BLÅ 1 Terje Skaugvold, Magnus Grahn Norrmalmia Sph
2017-01-21 11:00 110350014 Malmbergets AIF P Blå 1 - Haparanda AIK P Blå 1 Terje Skaugvold, Magnus Grahn Norrmalmia Sph
2017-01-21 12:00 110350015 Öjebyns IBF P BLÅ 1 - Malmbergets AIF P Blå 1 Terje Skaugvold, Magnus Grahn Norrmalmia Sph
2017-01-21 13:00 110350016 Wibax IBF Piteå P Blå 1 - Haparanda AIK P Blå 1 Terje Skaugvold, Magnus Grahn Norrmalmia Sph
2017-01-21 14:00 110350017 Haparanda AIK P Blå 1 - Öjebyns IBF P BLÅ 1 Terje Skaugvold, Magnus Grahn Norrmalmia Sph
2017-01-21 15:00 110350018 Wibax IBF Piteå P Blå 1 - Malmbergets AIF P Blå 1 , Terje Skaugvold Norrmalmia Sph
2017-02-04 10:00 110350019 Långskatans IF P Blå 1 - Öjebyns IBF P BLÅ 1 David Olofsson, Emil Öman Norrmalmia Sph
2017-02-04 11:00 110350020 Haparanda AIK P Blå 1 - Malmbergets AIF P Blå 1 Emil Öman, Filip T.Palo Norrmalmia Sph
2017-02-04 12:00 110350021 Öjebyns IBF P BLÅ 1 - Haparanda AIK P Blå 1 David Olofsson, Filip T.Palo Norrmalmia Sph
2017-02-04 13:00 110350022 Långskatans IF P Blå 1 - Malmbergets AIF P Blå 1 David Olofsson, Emil Öman Norrmalmia Sph
2017-02-04 14:00 110350023 Malmbergets AIF P Blå 1 - Öjebyns IBF P BLÅ 1 David Olofsson, Emil Öman Norrmalmia Sph
2017-02-04 15:00 110350024 Långskatans IF P Blå 1 - Haparanda AIK P Blå 1 Emil Öman, Filip T.Palo Norrmalmia Sph
2017-02-26 10:00 110350025 Malmbergets AIF P Blå 1 - Öjebyns IBF P BLÅ 1 Malmbergets Sp
2017-02-26 11:00 110350026 Långskatans IF P Blå 1 - Wibax IBF Piteå P Blå 1 Malmbergets Sp
2017-02-26 12:00 110350027 Öjebyns IBF P BLÅ 1 - Långskatans IF P Blå 1 Malmbergets Sp
2017-02-26 13:00 110350028 Malmbergets AIF P Blå 1 - Wibax IBF Piteå P Blå 1 Malmbergets Sp
2017-02-26 14:00 110350029 Wibax IBF Piteå P Blå 1 - Öjebyns IBF P BLÅ 1 Malmbergets Sp
2017-02-26 15:00 110350030 Malmbergets AIF P Blå 1 - Långskatans IF P Blå 1 Malmbergets Sp
Pojkar Blå 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-30 09:00 110351001 Öjebyns IBF P BLÅ 2 Vit - Luleå SK P Blå 2 Hortlax Sp
2016-10-30 10:00 110351002 Kiruna AIF P Blå 2 - IBK Luleå P Blå 2 Hortlax Sp
2016-10-30 11:00 110351003 Luleå SK P Blå 2 - Kiruna AIF P Blå 2 Hortlax Sp
2016-10-30 12:00 110351004 Öjebyns IBF P BLÅ 2 Vit - IBK Luleå P Blå 2 Hortlax Sp
2016-10-30 13:00 110351005 IBK Luleå P Blå 2 - Luleå SK P Blå 2 Hortlax Sp
2016-10-30 14:00 110351006 Öjebyns IBF P BLÅ 2 Vit - Kiruna AIF P Blå 2 Hortlax Sp
2016-12-04 10:00 110351007 Gammelstads IF P Blå 2 - Öjebyns IBF P BLÅ 2 Blå Annie Ehlin, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2016-12-04 11:00 110351008 Wibax IBF Piteå P Blå 2 - Kiruna AIF P Blå 2 Annie Ehlin, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2016-12-04 12:00 110351009 Öjebyns IBF P BLÅ 2 Blå - Wibax IBF Piteå P Blå 2 Annie Ehlin, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2016-12-04 13:00 110351010 Gammelstads IF P Blå 2 - Kiruna AIF P Blå 2 Annie Ehlin, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2016-12-04 14:00 110351011 Kiruna AIF P Blå 2 - Öjebyns IBF P BLÅ 2 Blå Annie Ehlin, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2016-12-04 15:00 110351012 Gammelstads IF P Blå 2 - Wibax IBF Piteå P Blå 2 Annie Ehlin, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2016-12-18 10:00 110351013 Luleå SK P Blå 2 - Gammelstads IF P Blå 2 Marcus Sandberg, Oscar Sundbaum Hälsans hus
2016-12-18 11:00 110351014 IBK Luleå P Blå 2 - Öjebyns IBF P BLÅ 2 Blå Marcus Sandberg, Oscar Sundbaum Hälsans hus
2016-12-18 12:00 110351015 Gammelstads IF P Blå 2 - IBK Luleå P Blå 2 Marcus Sandberg, Oscar Sundbaum Hälsans hus
2016-12-18 13:00 110351016 Luleå SK P Blå 2 - Öjebyns IBF P BLÅ 2 Blå Filip T.Palo, Wilma Wikberg Hälsans hus
2016-12-18 14:00 110351017 Öjebyns IBF P BLÅ 2 Blå - Gammelstads IF P Blå 2 Filip T.Palo, Wilma Wikberg Hälsans hus
2016-12-18 15:00 110351018 Luleå SK P Blå 2 - IBK Luleå P Blå 2 Filip T.Palo, Wilma Wikberg Hälsans hus
2017-01-15 09:00 110351019 Öjebyns IBF P BLÅ 2 Blå - Wibax IBF Piteå P Blå 2 Johan Svanold, Fredric Fjellström Hortlax Sp
2017-01-15 10:00 110351020 Öjebyns IBF P BLÅ 2 Vit - Luleå SK P Blå 2 Fredric Fjellström, Felix Roos Hortlax Sp
2017-01-15 11:00 110351021 Wibax IBF Piteå P Blå 2 - Öjebyns IBF P BLÅ 2 Vit Johan Svanold, Felix Roos Hortlax Sp
2017-01-15 12:00 110351022 Öjebyns IBF P BLÅ 2 Blå - Luleå SK P Blå 2 Johan Svanold, Fredric Fjellström Hortlax Sp
2017-01-15 13:00 110351023 Luleå SK P Blå 2 - Wibax IBF Piteå P Blå 2 Fredric Fjellström, Felix Roos Hortlax Sp
2017-01-15 14:00 110351024 Öjebyns IBF P BLÅ 2 Blå - Öjebyns IBF P BLÅ 2 Vit Johan Svanold, Felix Roos Hortlax Sp
2017-02-04 11:00 110351025 Kiruna AIF P Blå 2 - Gammelstads IF P Blå 2 Jonna Karlsson, Sofia Hochel Rakethallen Kiruna
2017-02-04 12:00 110351026 IBK Luleå P Blå 2 - Luleå SK P Blå 2 Josefin Karlsson, Felicia Fjellborg Rakethallen Kiruna
2017-02-04 13:00 110351027 Gammelstads IF P Blå 2 - IBK Luleå P Blå 2 Jonna Karlsson, Sofia Hochel Rakethallen Kiruna
2017-02-04 14:00 110351028 Kiruna AIF P Blå 2 - Luleå SK P Blå 2 Josefin Karlsson, Felicia Fjellborg Rakethallen Kiruna
2017-02-04 15:00 110351029 Luleå SK P Blå 2 - Gammelstads IF P Blå 2 Jonna Karlsson, Sofia Hochel Rakethallen Kiruna
2017-02-04 16:00 110351030 Kiruna AIF P Blå 2 - IBK Luleå P Blå 2 Josefin Karlsson, Felicia Fjellborg Rakethallen Kiruna
2017-02-18 10:00 110351031 Wibax IBF Piteå P Blå 2 - Öjebyns IBF P BLÅ 2 Vit Martin Viklund, Joel Romell Norrmalmia Sph
2017-02-18 11:00 110351032 Gammelstads IF P Blå 2 - Öjebyns IBF P BLÅ 2 Blå Robin Johansson, Joel Romell Norrmalmia Sph
2017-02-18 12:00 110351033 Öjebyns IBF P BLÅ 2 Vit - Gammelstads IF P Blå 2 Martin Viklund, Robin Johansson Norrmalmia Sph
2017-02-18 13:00 110351034 Wibax IBF Piteå P Blå 2 - Öjebyns IBF P BLÅ 2 Blå Martin Viklund, Joel Romell Norrmalmia Sph
2017-02-18 14:00 110351035 Öjebyns IBF P BLÅ 2 Blå - Öjebyns IBF P BLÅ 2 Vit Robin Johansson, Joel Romell Norrmalmia Sph
2017-02-18 15:00 110351036 Wibax IBF Piteå P Blå 2 - Gammelstads IF P Blå 2 Martin Viklund, Robin Johansson Norrmalmia Sph
2017-02-25 11:00 110351037 IBK Luleå P Blå 2 - Wibax IBF Piteå P Blå 2 Petter Lindkvist, Wilma Wikberg Hälsans hus
2017-02-25 12:00 110351038 Öjebyns IBF P BLÅ 2 Vit - Kiruna AIF P Blå 2 Petter Lindkvist, Wilma Wikberg Hälsans hus
2017-02-25 13:00 110351039 Wibax IBF Piteå P Blå 2 - Öjebyns IBF P BLÅ 2 Vit Petter Lindkvist, Wilma Wikberg Hälsans hus
2017-02-25 14:00 110351040 IBK Luleå P Blå 2 - Kiruna AIF P Blå 2 Petter Lindkvist, Wilma Wikberg Hälsans hus
2017-02-25 15:00 110351041 Kiruna AIF P Blå 2 - Wibax IBF Piteå P Blå 2 Petter Lindkvist, Wilma Wikberg Hälsans hus
2017-02-25 16:00 110351042 IBK Luleå P Blå 2 - Öjebyns IBF P BLÅ 2 Vit Petter Lindkvist, Wilma Wikberg Hälsans hus
Pojkar Blå 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-11-13 09:00 110352001 Bensby UFF P Blå 3 (Blå) - Luleå SK P Blå 3 L1 (Blå) Marcus Eriksson, Marcus Sandberg Björkskatahallen
2016-11-13 10:00 110352002 Sunderby SK P Blå 3 L1 - IBK Luleå P BLÅ 3 Jonas Edin, Martin Edlund Björkskatahallen
2016-11-13 11:00 110352003 Luleå SK P Blå 3 L1 (Blå) - Sunderby SK P Blå 3 L1 Oscar Sundbaum, Wilma Wikberg Björkskatahallen
2016-11-13 12:00 110352004 Bensby UFF P Blå 3 (Blå) - IBK Luleå P BLÅ 3 Wilma Wikberg, Jonatan Sturk Björkskatahallen
2016-11-13 13:00 110352005 IBK Luleå P BLÅ 3 - Luleå SK P Blå 3 L1 (Blå) Wilma Wikberg, Samuel Lindström-Morin Björkskatahallen
2016-11-13 14:00 110352006 Bensby UFF P Blå 3 (Blå) - Sunderby SK P Blå 3 L1 Wilma Wikberg, Oscar Sundbaum Björkskatahallen
2016-11-13 10:00 110352007 Tväråselets AIF P Blå 3 (Blå) - K 4 IF P BLÅ 3 Fredric Fjellström, Mattis Stanzé Älvsby Sp
2016-11-13 11:00 110352008 Luleå SK P Blå 3 L2 - IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) Fredric Fjellström, Mattis Stanzé Älvsby Sp
2016-11-13 12:00 110352009 K 4 IF P BLÅ 3 - Luleå SK P Blå 3 L2 Fredric Fjellström, Mattis Stanzé Älvsby Sp
2016-11-13 13:00 110352010 Tväråselets AIF P Blå 3 (Blå) - IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) Fredric Fjellström, Mattis Stanzé Älvsby Sp
2016-11-13 14:00 110352011 IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) - K 4 IF P BLÅ 3 Fredric Fjellström, Mattis Stanzé Älvsby Sp
2016-11-13 15:00 110352012 Tväråselets AIF P Blå 3 (Blå) - Luleå SK P Blå 3 L2 Fredric Fjellström, Mattis Stanzé Älvsby Sp
2016-11-12 10:00 110352013 IBK Boden P BLÅ 3 - Gammelstads IF P Blå 3 (Blå) Juha Pasma, My Johansson Boden Arena
2016-11-12 11:00 110352014 Råneå BK PF Blå 3 - Öjebyns IBF P BLÅ 3 Juha Pasma, My Johansson Boden Arena
2016-11-12 12:00 110352015 Gammelstads IF P Blå 3 (Blå) - Råneå BK PF Blå 3 Juha Pasma, My Johansson Boden Arena
2016-11-12 13:00 110352016 IBK Boden P BLÅ 3 - Öjebyns IBF P BLÅ 3 Juha Pasma, Petter Lindkvist Boden Arena
2016-11-12 14:00 110352017 Öjebyns IBF P BLÅ 3 - Gammelstads IF P Blå 3 (Blå) Juha Pasma, Petter Lindkvist Boden Arena
2016-11-12 15:00 110352018 IBK Boden P BLÅ 3 - Råneå BK PF Blå 3 Juha Pasma, Petter Lindkvist Boden Arena
2016-11-27 10:00 110352019 Sunderby SK P Blå3 L2 (Blå) - Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 Julia Åström, Elsa Björklund Sunderby Sp
2016-11-27 11:00 110352020 IBK Boden P BLÅ 3 - K 4 IF P BLÅ 3 Julia Åström, Elsa Björklund Sunderby Sp
2016-11-27 12:00 110352021 Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 - IBK Boden P BLÅ 3 Julia Åström, Elsa Björklund Sunderby Sp
2016-11-27 13:00 110352022 Sunderby SK P Blå3 L2 (Blå) - K 4 IF P BLÅ 3 Julia Åström, Elsa Björklund Sunderby Sp
2016-11-27 14:00 110352023 K 4 IF P BLÅ 3 - Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 Julia Åström, Elsa Björklund Sunderby Sp
2016-11-27 15:00 110352024 Sunderby SK P Blå3 L2 (Blå) - IBK Boden P BLÅ 3 Julia Åström, Elsa Björklund Sunderby Sp
2016-12-03 11:00 110352025 IBK Luleå P BLÅ 3 - Sunderby SK P Blå 3 L1 Albin Wallin, Rasmus Östergren-Sihvonen Hälsans hus
2016-12-03 12:00 110352026 Tväråselets AIF P Blå 3 (Blå) - Gammelstads IF P Blå 3 (Blå) Edvin Rehult, Isak Engelmark Hälsans hus
2016-12-03 13:00 110352027 Sunderby SK P Blå 3 L1 - Tväråselets AIF P Blå 3 (Blå) Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Hälsans hus
2016-12-03 14:00 110352028 IBK Luleå P BLÅ 3 - Gammelstads IF P Blå 3 (Blå) Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Hälsans hus
2016-12-03 15:00 110352029 Gammelstads IF P Blå 3 (Blå) - Sunderby SK P Blå 3 L1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Hälsans hus
2016-12-03 16:00 110352030 IBK Luleå P BLÅ 3 - Tväråselets AIF P Blå 3 (Blå) Kim Rova, Oscar Sundbaum Hälsans hus
2016-12-03 10:00 110352031 Luleå SK P Blå 3 L1 (Blå) - Bensby UFF P Blå 3 (Blå) Robin Sundstén, Olle Sundstén Luleå Energi Arena B-hall
2016-12-03 11:00 110352032 IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) - Råneå BK PF Blå 3 Robin Sundstén, Olle Sundstén Luleå Energi Arena B-hall
2016-12-03 12:00 110352033 Bensby UFF P Blå 3 (Blå) - IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) Robin Sundstén, Olle Sundstén Luleå Energi Arena B-hall
2016-12-03 13:00 110352034 Luleå SK P Blå 3 L1 (Blå) - Råneå BK PF Blå 3 Robin Sundstén, Olle Sundstén Luleå Energi Arena B-hall
2016-12-03 14:00 110352035 Råneå BK PF Blå 3 - Bensby UFF P Blå 3 (Blå) Jonathan Petterson, Robin Sundstén Luleå Energi Arena B-hall
2016-12-03 15:00 110352036 Luleå SK P Blå 3 L1 (Blå) - IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) Robin Sundstén, Olle Sundstén Luleå Energi Arena B-hall
2017-01-08 10:00 110352037 Råneå BK PF Blå 3 - Luleå SK P Blå 3 L2 Johan Kemi, Christer Uggla Råneå Sp
2017-01-08 11:00 110352038 IBK Luleå P BLÅ 3 - IBK Boden P BLÅ 3 Johan Kemi, Christer Uggla Råneå Sp
2017-01-08 12:00 110352039 Luleå SK P Blå 3 L2 - IBK Luleå P BLÅ 3 Johan Kemi, Christer Uggla Råneå Sp
2017-01-08 13:00 110352040 Råneå BK PF Blå 3 - IBK Boden P BLÅ 3 Johan Kemi, Christer Uggla Råneå Sp
2017-01-08 14:00 110352041 IBK Boden P BLÅ 3 - Luleå SK P Blå 3 L2 Johan Kemi, Christer Uggla Råneå Sp
2017-01-08 15:00 110352042 Råneå BK PF Blå 3 - IBK Luleå P BLÅ 3 Johan Kemi, Christer Uggla Råneå Sp
2017-01-15 10:00 110352043 IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) - K 4 IF P BLÅ 3 Robin Sundstén, Oliver Eklind Arjeplog Sporthall
2017-01-15 11:00 110352044 Öjebyns IBF P BLÅ 3 - Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 Robin Sundstén, Oliver Eklind Arjeplog Sporthall
2017-01-15 12:00 110352045 K 4 IF P BLÅ 3 - Öjebyns IBF P BLÅ 3 Lucas Hallin, Tage Sörmann Arjeplog Sporthall
2017-01-15 13:00 110352046 IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) - Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 Lucas Hallin, Tage Sörmann Arjeplog Sporthall
2017-01-15 14:00 110352047 Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 - K 4 IF P BLÅ 3 Olle Sundstén, Norea Dahlberg Arjeplog Sporthall
2017-01-15 15:00 110352048 IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) - Öjebyns IBF P BLÅ 3 Olle Sundstén, Norea Dahlberg Arjeplog Sporthall
2017-01-22 10:00 110352049 Gammelstads IF P Blå 3 (Blå) - Luleå SK P Blå 3 L1 (Blå) Annie Ehlin, Filip Larsson Gammelstad Sp
2017-01-22 11:00 110352050 Tväråselets AIF P Blå 3 (Blå) - Sunderby SK P Blå3 L2 (Blå) , Albin Sköld Johansson Gammelstad Sp
2017-01-22 12:00 110352051 Luleå SK P Blå 3 L1 (Blå) - Tväråselets AIF P Blå 3 (Blå) Annie Ehlin, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2017-01-22 13:00 110352052 Gammelstads IF P Blå 3 (Blå) - Sunderby SK P Blå3 L2 (Blå) Filip Larsson, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2017-01-22 14:00 110352053 Sunderby SK P Blå3 L2 (Blå) - Luleå SK P Blå 3 L1 (Blå) , Albin Sköld Johansson Gammelstad Sp
2017-01-22 15:00 110352054 Gammelstads IF P Blå 3 (Blå) - Tväråselets AIF P Blå 3 (Blå) Annie Ehlin, Sam Ehlin Gammelstad Sp
2017-02-04 12:00 110352055 Sunderby SK P Blå 3 L1 - Luleå SK P Blå 3 L2 Ida Rutberg, Julia Åström Sunderby Sp
2017-02-04 13:00 110352056 Bensby UFF P Blå 3 (Blå) - Öjebyns IBF P BLÅ 3 Ida Rutberg, Julia Åström Sunderby Sp
2017-02-04 14:00 110352057 Luleå SK P Blå 3 L2 - Bensby UFF P Blå 3 (Blå) Ida Rutberg, Julia Åström Sunderby Sp
2017-02-04 15:00 110352058 Sunderby SK P Blå 3 L1 - Öjebyns IBF P BLÅ 3 Ida Rutberg, Julia Åström Sunderby Sp
2017-02-04 16:00 110352059 Öjebyns IBF P BLÅ 3 - Luleå SK P Blå 3 L2 Ida Rutberg, Julia Åström Sunderby Sp
2017-02-04 17:00 110352060 Sunderby SK P Blå 3 L1 - Bensby UFF P Blå 3 (Blå) Ida Rutberg, Julia Åström Sunderby Sp
2017-02-04 10:00 110352061 Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 - IBK Luleå P BLÅ 3 Tilda Engberg, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2017-02-04 11:00 110352062 Sunderby SK P Blå3 L2 (Blå) - Råneå BK PF Blå 3 Tilda Engberg, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2017-02-04 12:00 110352063 IBK Luleå P BLÅ 3 - Sunderby SK P Blå3 L2 (Blå) Tilda Engberg, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2017-02-04 13:00 110352064 Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 - Råneå BK PF Blå 3 Magda Wiklund, Erik Hansson Hortlax Sp
2017-02-04 14:00 110352065 Råneå BK PF Blå 3 - IBK Luleå P BLÅ 3 Magda Wiklund, Erik Hansson Hortlax Sp
2017-02-04 15:00 110352066 Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 - Sunderby SK P Blå3 L2 (Blå) Magda Wiklund, Erik Hansson Hortlax Sp
2017-02-12 10:00 110352067 K 4 IF P BLÅ 3 - IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) Olle Sundstén, Jesper Romberg ND Hallen
2017-02-12 11:00 110352068 Tväråselets AIF P Blå 3 (Blå) - IBK Boden P BLÅ 3 Lucas Hallin, Jesper Romberg ND Hallen
2017-02-12 12:00 110352069 IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) - Tväråselets AIF P Blå 3 (Blå) Lucas Hallin, Olle Sundstén ND Hallen
2017-02-12 13:00 110352070 K 4 IF P BLÅ 3 - IBK Boden P BLÅ 3 Olle Sundstén, Jesper Romberg ND Hallen
2017-02-12 14:00 110352071 IBK Boden P BLÅ 3 - IBF Argentum 91 P Blå 3 (Blå) Lucas Hallin, Jesper Romberg ND Hallen
2017-02-12 15:00 110352072 K 4 IF P BLÅ 3 - Tväråselets AIF P Blå 3 (Blå) Lucas Hallin, Olle Sundstén ND Hallen
2017-02-25 10:00 110352073 Öjebyns IBF P BLÅ 3 - Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 Robin Johansson, Joel Romell Hortlax Sp
2017-02-25 11:00 110352074 Sunderby SK P Blå3 L2 (Blå) - Luleå SK P Blå 3 L1 (Blå) David Olofsson, Erik Hansson Hortlax Sp
2017-02-25 12:00 110352075 Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 - Sunderby SK P Blå3 L2 (Blå) Niclas Lasu, Anton Öberg Hortlax Sp
2017-02-25 13:00 110352076 Öjebyns IBF P BLÅ 3 - Luleå SK P Blå 3 L1 (Blå) Robin Johansson, Joel Romell Hortlax Sp
2017-02-25 14:00 110352077 Luleå SK P Blå 3 L1 (Blå) - Wibax IBF Piteå P BLÅ 3 David Olofsson, Erik Hansson Hortlax Sp
2017-02-25 15:00 110352078 Öjebyns IBF P BLÅ 3 - Sunderby SK P Blå3 L2 (Blå) Niclas Lasu, Anton Öberg Hortlax Sp
2017-03-05 10:00 110352079 Luleå SK P Blå 3 L2 - Sunderby SK P Blå 3 L1 Magnus Grahn, Petter Lindkvist Luleå Energi Arena B-hall
2017-03-05 11:00 110352080 Bensby UFF P Blå 3 (Blå) - Gammelstads IF P Blå 3 (Blå) Magnus Grahn, Petter Lindkvist Luleå Energi Arena B-hall
2017-03-05 12:00 110352081 Sunderby SK P Blå 3 L1 - Bensby UFF P Blå 3 (Blå) Magnus Grahn, Petter Lindkvist Luleå Energi Arena B-hall
2017-03-05 13:00 110352082 Luleå SK P Blå 3 L2 - Gammelstads IF P Blå 3 (Blå) Magnus Grahn, Petter Lindkvist Luleå Energi Arena B-hall
2017-03-05 14:00 110352083 Gammelstads IF P Blå 3 (Blå) - Sunderby SK P Blå 3 L1 Magnus Grahn, Petter Lindkvist Luleå Energi Arena B-hall
2017-03-05 15:00 110352084 Luleå SK P Blå 3 L2 - Bensby UFF P Blå 3 (Blå) Magnus Grahn, Petter Lindkvist Luleå Energi Arena B-hall
Pojkar Blå 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-11-19 10:00 110353001 Luleå SK P BLÅ 4 - IBK Luleå P BLÅ 4 Klas Risberg, Joel Romell Hertsö Sp
2016-11-19 11:00 110353002 Långskatans IF P BLÅ 4 - Notvikens IK P BLÅ 4 Anton Berggren, Joel Romell Hertsö Sp
2016-11-19 12:00 110353003 IBK Luleå P BLÅ 4 - Långskatans IF P BLÅ 4 Anton Berggren, Klas Risberg Hertsö Sp
2016-11-19 13:00 110353004 Luleå SK P BLÅ 4 - Notvikens IK P BLÅ 4 Klas Risberg, Joel Romell Hertsö Sp
2016-11-19 14:00 110353005 Notvikens IK P BLÅ 4 - IBK Luleå P BLÅ 4 Anton Berggren, Klas Risberg Hertsö Sp
2016-11-19 15:00 110353006 Luleå SK P BLÅ 4 - Långskatans IF P BLÅ 4 Anton Berggren, Joel Romell Hertsö Sp
2016-11-20 12:00 110353007 IBK Boden P BLÅ 4 - Sunderby SK P BLÅ 4 Tobias Fahlman, Petter Lindkvist Boden Arena
2016-11-20 13:00 110353008 Team Kalix IBK P BLÅ 4 - Wibax IBF P BLÅ 4 Vit Tobias Fahlman, Petter Lindkvist Boden Arena
2016-11-20 14:00 110353009 Sunderby SK P BLÅ 4 - Team Kalix IBK P BLÅ 4 Petter Lindkvist, Tobias Fahlman Boden Arena
2016-11-20 15:00 110353010 IBK Boden P BLÅ 4 - Wibax IBF P BLÅ 4 Vit Christoffer Flemström, Tobias Fahlman Boden Arena
2016-11-20 16:00 110353011 Wibax IBF P BLÅ 4 Vit - Sunderby SK P BLÅ 4 Christoffer Flemström, Tobias Fahlman Boden Arena
2016-11-20 17:00 110353012 IBK Boden P BLÅ 4 - Team Kalix IBK P BLÅ 4 Christoffer Flemström, Tobias Fahlman Boden Arena
2016-12-03 10:00 110353013 Wibax IBF P BLÅ 4 Vit - Långskatans IF P BLÅ 4 Martin Viklund, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2016-12-03 11:00 110353014 Team Kalix IBK P BLÅ 4 - Luleå SK P BLÅ 4 Martin Viklund, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2016-12-03 12:00 110353015 Långskatans IF P BLÅ 4 - Team Kalix IBK P BLÅ 4 Martin Viklund, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2016-12-03 13:00 110353016 Wibax IBF P BLÅ 4 Vit - Luleå SK P BLÅ 4 Martin Viklund, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2016-12-03 14:00 110353017 Luleå SK P BLÅ 4 - Långskatans IF P BLÅ 4 Martin Viklund, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2016-12-03 15:00 110353018 Wibax IBF P BLÅ 4 Vit - Team Kalix IBK P BLÅ 4 Martin Viklund, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2016-12-17 10:00 110353019 Wibax IBF BLÅ 4 Svart - Notvikens IK P BLÅ 4 Martin Viklund, Joel Romell Hortlax Sp
2016-12-17 11:00 110353020 IBK Boden P BLÅ 4 - Sunderby SK P BLÅ 4 Tobias Fahlman, Martin Viklund Hortlax Sp
2016-12-17 12:00 110353021 Notvikens IK P BLÅ 4 - IBK Boden P BLÅ 4 Tobias Fahlman, Joel Romell Hortlax Sp
2016-12-17 13:00 110353022 Wibax IBF BLÅ 4 Svart - Sunderby SK P BLÅ 4 Martin Viklund, Joel Romell Hortlax Sp
2016-12-17 14:00 110353023 Sunderby SK P BLÅ 4 - Notvikens IK P BLÅ 4 Tobias Fahlman, Martin Viklund Hortlax Sp
2016-12-17 15:00 110353024 Wibax IBF BLÅ 4 Svart - IBK Boden P BLÅ 4 Tobias Fahlman, Joel Romell Hortlax Sp
2017-01-15 10:00 110353025 Team Kalix IBK P BLÅ 4 - Luleå SK P BLÅ 4 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2017-01-15 11:00 110353026 Wibax IBF BLÅ 4 Svart - IBK Boden P BLÅ 4 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2017-01-15 12:00 110353027 Luleå SK P BLÅ 4 - Wibax IBF BLÅ 4 Svart Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2017-01-15 13:00 110353028 Team Kalix IBK P BLÅ 4 - IBK Boden P BLÅ 4 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2017-01-15 14:00 110353029 IBK Boden P BLÅ 4 - Luleå SK P BLÅ 4 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2017-01-15 15:00 110353030 Team Kalix IBK P BLÅ 4 - Wibax IBF BLÅ 4 Svart Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2017-01-29 10:00 110353031 IBK Luleå P BLÅ 4 - Notvikens IK P BLÅ 4 Marcus Sandberg, Oscar Sundbaum Luleå Energi Arena B-hall
2017-01-29 11:00 110353032 Långskatans IF P BLÅ 4 - Sunderby SK P BLÅ 4 Marcus Sandberg, Oscar Sundbaum Luleå Energi Arena B-hall
2017-01-29 12:00 110353033 Notvikens IK P BLÅ 4 - Långskatans IF P BLÅ 4 Marcus Sandberg, Oscar Sundbaum Luleå Energi Arena B-hall
2017-01-29 13:00 110353034 IBK Luleå P BLÅ 4 - Sunderby SK P BLÅ 4 Marcus Sandberg, Oscar Sundbaum Luleå Energi Arena B-hall
2017-01-29 14:00 110353035 Sunderby SK P BLÅ 4 - Notvikens IK P BLÅ 4 Marcus Sandberg, Oscar Sundbaum Luleå Energi Arena B-hall
2017-01-29 15:00 110353036 IBK Luleå P BLÅ 4 - Långskatans IF P BLÅ 4 Marcus Sandberg, Oscar Sundbaum Luleå Energi Arena B-hall
2017-02-04 11:00 110353037 Notvikens IK P BLÅ 4 - IBK Luleå P BLÅ 4 Alexander Pettersson, Petter Lindkvist Hälsans hus
2017-02-04 12:00 110353038 Wibax IBF P BLÅ 4 Vit - Wibax IBF BLÅ 4 Svart Alexander Pettersson, Petter Lindkvist Hälsans hus
2017-02-04 13:00 110353039 IBK Luleå P BLÅ 4 - Wibax IBF P BLÅ 4 Vit Alexander Pettersson, Petter Lindkvist Hälsans hus
2017-02-04 14:00 110353040 Notvikens IK P BLÅ 4 - Wibax IBF BLÅ 4 Svart Alexander Pettersson, Petter Lindkvist Hälsans hus
2017-02-04 15:00 110353041 Wibax IBF BLÅ 4 Svart - IBK Luleå P BLÅ 4 Alexander Pettersson, Petter Lindkvist Hälsans hus
2017-02-04 16:00 110353042 Notvikens IK P BLÅ 4 - Wibax IBF P BLÅ 4 Vit Alexander Pettersson, Petter Lindkvist Hälsans hus
2017-03-04 12:00 110353043 Sunderby SK P BLÅ 4 - Luleå SK P BLÅ 4 Wilma Wikberg, My Johansson Sunderby Sp
2017-03-04 13:00 110353044 Wibax IBF P BLÅ 4 Vit - Team Kalix IBK P BLÅ 4 Ester Fjällström, Malin Lundberg Sunderby Sp
2017-03-04 14:00 110353045 Luleå SK P BLÅ 4 - Wibax IBF P BLÅ 4 Vit Wilma Wikberg, My Johansson Sunderby Sp
2017-03-04 15:00 110353046 Sunderby SK P BLÅ 4 - Team Kalix IBK P BLÅ 4 Ester Fjällström, Malin Lundberg Sunderby Sp
2017-03-04 16:00 110353047 Team Kalix IBK P BLÅ 4 - Luleå SK P BLÅ 4 Wilma Wikberg, My Johansson Sunderby Sp
2017-03-04 17:00 110353048 Sunderby SK P BLÅ 4 - Wibax IBF P BLÅ 4 Vit Ester Fjällström, Malin Lundberg Sunderby Sp
2017-02-11 10:00 110353049 Långskatans IF P BLÅ 4 - Wibax IBF BLÅ 4 Svart Tobias Fahlman, Martin Viklund Hortlax Sp
2017-02-11 11:00 110353050 IBK Boden P BLÅ 4 - IBK Luleå P BLÅ 4 Tobias Fahlman, Martin Viklund Hortlax Sp
2017-02-11 12:00 110353051 Wibax IBF BLÅ 4 Svart - IBK Boden P BLÅ 4 Tobias Fahlman, Martin Viklund Hortlax Sp
2017-02-11 13:00 110353052 Långskatans IF P BLÅ 4 - IBK Luleå P BLÅ 4 Tobias Fahlman, Martin Viklund Hortlax Sp
2017-02-11 14:00 110353053 IBK Luleå P BLÅ 4 - Wibax IBF BLÅ 4 Svart Tobias Fahlman, Martin Viklund Hortlax Sp
2017-02-11 15:00 110353054 Långskatans IF P BLÅ 4 - IBK Boden P BLÅ 4 Tobias Fahlman, Martin Viklund Hortlax Sp

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis