Pojkar Grön nivå (2015/16)

Gruppspel
Pojkar 06 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-11-07 09:30 195151001 Skellefteå IBS P06 (Grön) - Bureå Idrottsförening P06 (Grön) Isak Morén Campushallen
2015-11-07 10:30 195151002 Gamla Stan IBK P 06 (Grön) - Boliden FFI P06-07 (Grön) , Andreas Åström Campushallen
2015-11-07 11:30 195151003 Bureå Idrottsförening P06 (Grön) - Rönnskär Railcare IF/Clemensnäs IF P05-06 (Grön) Andreas Åström Campushallen
2015-11-07 12:30 195151004 Boliden FFI P06-07 (Grön) - Skellefteå IBS P06 (Grön) , Andreas Åström Campushallen
2015-11-07 13:30 195151005 Rönnskär Railcare IF/Clemensnäs IF P05-06 (Grön) - Gamla Stan IBK P 06 (Grön) Andreas Åström Campushallen
2015-11-21 10:00 195151006 Rönnskär Railcare IF/Clemensnäs IF P05-06 (Grön) - Kågedalens AIF P 06-07 (Grön) Joakim Broman Örjanshallen
2015-11-21 11:00 195151007 Bureå Idrottsförening P06 (Grön) - Boliden FFI P06-07 (Grön) , Joakim Broman Örjanshallen
2015-11-21 12:00 195151008 Kågedalens AIF P 06-07 (Grön) - Gamla Stan IBK P 06 (Grön) , Joakim Broman Örjanshallen
2015-11-21 13:00 195151009 Boliden FFI P06-07 (Grön) - Rönnskär Railcare IF/Clemensnäs IF P05-06 (Grön) Joakim Broman Örjanshallen
2015-11-21 14:00 195151010 Gamla Stan IBK P 06 (Grön) - Bureå Idrottsförening P06 (Grön) Anton Nystedt Örjanshallen
2015-12-12 09:30 195151011 Boliden FFI P06-07 (Grön) - Gamla Stan IBK P 06 (Grön) Isak Morén Campushallen
2015-12-12 10:30 195151012 Bureå Idrottsförening P06 (Grön) - Kågedalens AIF P 06-07 (Grön) , Isak Morén Campushallen
2015-12-12 11:30 195151013 Gamla Stan IBK P 06 (Grön) - Skellefteå IBS P06 (Grön) Isak Morén Campushallen
2015-12-12 12:30 195151014 Kågedalens AIF P 06-07 (Grön) - Boliden FFI P06-07 (Grön) Isak Morén Campushallen
2015-12-12 13:30 195151015 Skellefteå IBS P06 (Grön) - Bureå Idrottsförening P06 (Grön) Felix Malmström Campushallen
2016-01-24 09:30 195151016 Bureå Idrottsförening P06 (Grön) - Gamla Stan IBK P 06 (Grön) Isak Morén Campushallen
2016-01-24 10:30 195151017 Skellefteå IBS P06 (Grön) - Rönnskär Railcare IF/Clemensnäs IF P05-06 (Grön) Isak Morén Campushallen
2016-01-24 11:30 195151018 Gamla Stan IBK P 06 (Grön) - Kågedalens AIF P 06-07 (Grön) Christoffer Edlund Campushallen
2016-01-24 12:30 195151019 Rönnskär Railcare IF/Clemensnäs IF P05-06 (Grön) - Bureå Idrottsförening P06 (Grön) , Christoffer Edlund Campushallen
2016-01-24 13:30 195151020 Kågedalens AIF P 06-07 (Grön) - Skellefteå IBS P06 (Grön) Christoffer Edlund Campushallen
2016-02-14 09:30 195151021 Gamla Stan IBK P 06 (Grön) - Skellefteå IBS P06 (Grön) Hampus Brandt Campushallen
2016-02-14 10:30 195151022 Kågedalens AIF P 06-07 (Grön) - Rönnskär Railcare IF/Clemensnäs IF P05-06 (Grön) Hampus Brandt Campushallen
2016-02-14 11:30 195151023 Skellefteå IBS P06 (Grön) - Boliden FFI P06-07 (Grön) Hampus Brandt Campushallen
2016-02-14 12:30 195151024 Rönnskär Railcare IF/Clemensnäs IF P05-06 (Grön) - Gamla Stan IBK P 06 (Grön) , Felix Malmström Campushallen
2016-02-14 13:30 195151025 Boliden FFI P06-07 (Grön) - Kågedalens AIF P 06-07 (Grön) , Felix Malmström Campushallen
2016-02-27 09:30 195151026 Kågedalens AIF P 06-07 (Grön) - Bureå Idrottsförening P06 (Grön) , Joakim Broman Campushallen
2016-02-27 10:30 195151027 Rönnskär Railcare IF/Clemensnäs IF P05-06 (Grön) - Skellefteå IBS P06 (Grön) , Joakim Broman Campushallen
2016-02-27 11:30 195151028 Bureå Idrottsförening P06 (Grön) - Boliden FFI P06-07 (Grön) Bobby Hjelte Campushallen
2016-02-27 12:30 195151029 Skellefteå IBS P06 (Grön) - Kågedalens AIF P 06-07 (Grön) , Joakim Broman Campushallen
2016-02-27 13:30 195151030 Boliden FFI P06-07 (Grön) - Rönnskär Railcare IF/Clemensnäs IF P05-06 (Grön) Joakim Broman Campushallen
2016-03-19 09:30 195151034 Kågedalens AIF P 06-07 (Grön) - Boliden FFI P06-07 (Grön) Joakim Broman Campushallen
2016-03-19 10:30 195151035 Bureå Idrottsförening P06 (Grön) - Skellefteå IBS P06 (Grön) , Joakim Broman Campushallen
2016-03-19 11:30 195151036 Boliden FFI P06-07 (Grön) - Gamla Stan IBK P 06 (Grön) Christoffer Edlund Campushallen
2016-03-19 12:30 195151031 Skellefteå IBS P06 (Grön) - Rönnskär Railcare IF/Clemensnäs IF P05-06 (Grön) Christoffer Edlund Campushallen
2016-03-19 13:30 195151032 Gamla Stan IBK P 06 (Grön) - Kågedalens AIF P 06-07 (Grön) Christoffer Edlund Campushallen
2016-03-19 14:30 195151033 Rönnskär Railcare IF/Clemensnäs IF P05-06 (Grön) - Bureå Idrottsförening P06 (Grön) , Christoffer Edlund Campushallen
Pojkar 06 Umeå A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-31 10:00 195101001 Sandåkerns SK - Spöland Vännäs IF/P06 Ronja Pihlajamaa, Nora Parkle Vildmannahallen
2015-10-31 11:00 195101002 Röbäcks IF - Umeå City IBF/Blå Ronja Pihlajamaa, Nora Parkle Vildmannahallen
2015-10-31 12:00 195101003 Spöland Vännäs IF/P06 - Hörnefors IF Nora Parkle, Ronja Pihlajamaa Vildmannahallen
2015-10-31 13:00 195101004 Umeå City IBF/Blå - Sävar IBF Klara Anderhed, Agnes Persson Vildmannahallen
2015-10-31 14:00 195101005 Hörnefors IF - Sandåkerns SK Klara Anderhed, Agnes Persson Vildmannahallen
2015-10-31 15:00 195101006 Sävar IBF - Röbäcks IF Klara Anderhed, Agnes Persson Vildmannahallen
2015-11-14 11:00 195101007 Hörnefors IF - Sävar IBF , Mathias Bergsdorf Bråvallahallen
2015-11-14 12:00 195101008 Sandåkerns SK - Röbäcks IF Hanna Wendén, Alexandra Nimrodsson Bråvallahallen
2015-11-14 13:00 195101009 Sävar IBF - IBF Dalen/P06 Alexandra Nimrodsson, Hanna Wendén Bråvallahallen
2015-11-14 14:00 195101010 Röbäcks IF - Ersboda SK Alexandra Nimrodsson, Hanna Wendén Bråvallahallen
2015-11-14 15:00 195101011 IBF Dalen/P06 - Hörnefors IF Rasmus Dahlgren, Moa Stödberg Bråvallahallen
2015-11-14 16:00 195101012 Ersboda SK - Sandåkerns SK Moa Stödberg, Rasmus Dahlgren Bråvallahallen
2015-11-29 11:00 195101013 Sävar IBF - Ersboda SK Marcus Glad, Björn Glad Sävaråhallen
2015-11-29 12:00 195101014 Umeå City IBF/Blå - IBF Dalen/P06 Björn Glad, Marcus Glad Sävaråhallen
2015-11-29 13:00 195101015 Ersboda SK - Spöland Vännäs IF/P06 Marcus Glad, Björn Glad Sävaråhallen
2015-11-29 14:00 195101016 IBF Dalen/P06 - Sandåkerns SK Frida Nilsson-Wihlbäck, Ida Edström Sävaråhallen
2015-11-29 15:00 195101017 Spöland Vännäs IF/P06 - Sävar IBF Frida Nilsson-Wihlbäck, Yueshan Lidström Sävaråhallen
2015-11-29 16:00 195101018 Sandåkerns SK - Umeå City IBF/Blå Ida Edström, Yueshan Lidström Sävaråhallen
2015-12-20 11:00 195101019 Spöland Vännäs IF/P06 - IBF Dalen/P06 Albin Berglund, Linus Berglund Hammarhallen Vännäs
2015-12-20 12:00 195101020 Ersboda SK - Hörnefors IF Linus Berglund, Albin Berglund Hammarhallen Vännäs
2015-12-20 13:00 195101021 IBF Dalen/P06 - Röbäcks IF Linus Berglund, Albin Berglund Hammarhallen Vännäs
2015-12-20 14:00 195101022 Hörnefors IF - Umeå City IBF/Blå Ulf Stödberg, Moa Stödberg Hammarhallen Vännäs
2015-12-20 15:00 195101023 Röbäcks IF - Spöland Vännäs IF/P06 Moa Stödberg, Ulf Stödberg Hammarhallen Vännäs
2015-12-20 16:00 195101024 Umeå City IBF/Blå - Ersboda SK Ulf Stödberg, Moa Stödberg Hammarhallen Vännäs
2015-12-06 11:30 195101025 Hörnefors IF - Röbäcks IF Rasmus Dahlgren Bråvallahallen
2015-12-13 10:30 195101028 Ersboda SK - IBF Dalen/P06 Lukas Vallgren, Jesper Kuismin Ersängshallen
2015-12-13 14:30 195101027 Umeå City IBF/Blå - Spöland Vännäs IF/P06 Nellie Öster, Ronja Pihlajamaa Umeå Energi Arena Väst
2015-12-19 11:00 195101026 Sandåkerns SK - Sävar IBF Marcus Eliasson, Abdul Rubeya Vildmannahallen
2016-01-16 11:30 195101029 Röbäcks IF - Umeå City IBF/Blå Sanna Åslin, Tilde Wikström Elofssonhallen
2016-01-16 12:30 195101030 Spöland Vännäs IF/P06 - Hörnefors IF Tilde Wikström, Sanna Åslin Elofssonhallen
2016-01-16 13:30 195101031 Umeå City IBF/Blå - Sävar IBF Sanna Åslin, Tilde Wikström Elofssonhallen
2016-01-16 14:30 195101032 Hörnefors IF - Sandåkerns SK Jesper Kuismin, Lukas Vallgren Elofssonhallen
2016-01-16 15:30 195101033 Sävar IBF - Röbäcks IF Jesper Kuismin, Lukas Vallgren Elofssonhallen
2016-01-16 16:30 195101034 Sandåkerns SK - Spöland Vännäs IF/P06 Lukas Vallgren, Jesper Kuismin Elofssonhallen
2016-02-06 11:30 195101035 IBF Dalen/P06 - Hörnefors IF Lydia Elstig, Matilda Karlsson Musköten 1
2016-02-06 12:30 195101036 Sandåkerns SK - Röbäcks IF Lydia Elstig, Matilda Karlsson Musköten 1
2016-02-06 13:30 195101037 Hörnefors IF - Sävar IBF Matilda Karlsson, Lydia Elstig Musköten 1
2016-02-06 14:30 195101038 Röbäcks IF - Ersboda SK Hanna Wendén, Alexandra Nimrodsson Musköten 1
2016-02-06 15:30 195101039 Sävar IBF - IBF Dalen/P06 Hanna Wendén, Alexandra Nimrodsson Musköten 1
2016-02-06 16:30 195101040 Ersboda SK - Sandåkerns SK Alexandra Nimrodsson, Hanna Wendén Musköten 1
2016-02-28 10:30 195101041 Ersboda SK - Spöland Vännäs IF/P06 Marcus Eliasson, Mayhar Aftasi Ersängshallen
2016-02-28 11:30 195101042 IBF Dalen/P06 - Sandåkerns SK Marcus Eliasson, Mayhar Aftasi Ersängshallen
2016-02-28 12:30 195101043 Spöland Vännäs IF/P06 - Sävar IBF Marcus Eliasson, Mayhar Aftasi Ersängshallen
2016-02-28 13:30 195101044 Sandåkerns SK - Umeå City IBF/Blå Jesper Kuismin, Lukas Vallgren Ersängshallen
2016-02-28 14:30 195101045 Sävar IBF - Ersboda SK Jesper Kuismin, Lukas Vallgren Ersängshallen
2016-02-28 15:30 195101046 Umeå City IBF/Blå - IBF Dalen/P06 Lukas Vallgren, Jesper Kuismin Ersängshallen
2016-03-19 12:00 195101049 Ersboda SK - Hörnefors IF Peter Saari, Nelly Saari Bråvallahallen
2016-03-19 13:00 195101052 Röbäcks IF - Spöland Vännäs IF/P06 Nelly Saari, Peter Saari Bråvallahallen
2016-03-19 14:00 195101048 Spöland Vännäs IF/P06 - IBF Dalen/P06 Nelly Saari, Peter Saari Bråvallahallen
2016-03-19 15:00 195101047 Umeå City IBF/Blå - Ersboda SK Ulf Stödberg, Moa Stödberg Bråvallahallen
2016-03-19 16:00 195101050 IBF Dalen/P06 - Röbäcks IF Moa Stödberg, Ulf Stödberg Bråvallahallen
2016-03-19 17:00 195101051 Hörnefors IF - Umeå City IBF/Blå Ulf Stödberg, Moa Stödberg Bråvallahallen
2016-02-13 15:50 195101056 IBF Dalen/P06 - Ersboda SK Louice Carlson, Lydia Elstig Musköten 1
2016-02-21 14:00 195101055 Spöland Vännäs IF/P06 - Umeå City IBF/Blå Alexandra Nimrodsson, Hanna Wendén Hammarhallen Vännäs
2016-02-28 14:30 195101053 Röbäcks IF - Hörnefors IF , Ulf Stödberg Elofssonhallen
2016-03-20 16:00 195101054 Sävar IBF - Sandåkerns SK Jonathan Persson, Jonas Wirth Sävaråhallen
Pojkar 06 Umeå B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-11-01 11:00 195102001 Sandåkerns SK - Gimonäs Umeå IF/Ca Christoffer Lind, Pontus Gabriel Vildmannahallen
2015-11-01 12:00 195102002 Gimonäs Umeå IF/To - IBF Dalen Christoffer Lind, Pontus Gabriel Vildmannahallen
2015-11-01 13:00 195102003 Gimonäs Umeå IF/Ca - Täfteå IK Christoffer Lind, Pontus Gabriel Vildmannahallen
2015-11-01 14:00 195102004 IBF Dalen - Vindelns IF Linus Ågren, Oscar Sundvall Vildmannahallen
2015-11-01 15:00 195102005 Täfteå IK - Sandåkerns SK Oscar Sundvall, Linus Ågren Vildmannahallen
2015-11-01 16:00 195102006 Vindelns IF - Gimonäs Umeå IF/To Oscar Sundvall, Linus Ågren Vildmannahallen
2015-11-22 10:00 195102007 Umeå City IBF/BlåNorr - Vindelns IF Ludvig Andersson, Marcus Eliasson Sporthushallen
2015-11-22 11:00 195102008 Sandåkerns SK - Gimonäs Umeå IF/To Ludvig Andersson, Marcus Eliasson Sporthushallen
2015-11-22 12:00 195102009 Vindelns IF - Holmsund City IBC Marcus Eliasson, Ludvig Andersson Sporthushallen
2015-11-22 13:00 195102010 Gimonäs Umeå IF/To - Umeå City IBF/Vit Elin Wirtala, Alva Bergström Sporthushallen
2015-11-22 14:00 195102011 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/BlåNorr Alva Bergström, Elin Wirtala Sporthushallen
2015-11-22 15:00 195102012 Umeå City IBF/Vit - Sandåkerns SK Alva Bergström, Elin Wirtala Sporthushallen
2015-11-29 11:00 195102013 IBF Dalen - Holmsund City IBC Alice Danielsson, Agnes Persson Elofssonhallen
2015-11-29 12:00 195102014 Umeå City IBF/Vit - Gimonäs Umeå IF/Ca , Matilda Karlsson Elofssonhallen
2015-11-29 13:00 195102015 Holmsund City IBC - Täfteå IK Matilda Karlsson Elofssonhallen
2015-11-29 14:00 195102016 Umeå City IBF/BlåNorr - Umeå City IBF/Vit Tilda Wilhelmsson, Lucas Gladzki Elofssonhallen
2015-11-29 15:00 195102017 Täfteå IK - IBF Dalen Tilda Wilhelmsson, Lucas Gladzki Elofssonhallen
2015-11-29 16:00 195102018 Gimonäs Umeå IF/Ca - Umeå City IBF/BlåNorr Tilda Wilhelmsson, Lucas Gladzki Elofssonhallen
195102019 Täfteå IK - Vindelns IF Täftehallen
195102021 Vindelns IF - Umeå City IBF/BlåNorr Täftehallen
2015-12-13 12:00 195102020 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF/To Jonna Lidberg, Tilda Hamrén Täftehallen
2015-12-13 14:00 195102022 Sandåkerns SK - IBF Dalen Frida Nilsson-Wihlbäck, Yueshan Lidström Täftehallen
2015-12-13 15:00 195102023 Gimonäs Umeå IF/To - Täfteå IK Viktor Nilsson, Alexander Holmgren Täftehallen
2015-12-13 16:00 195102024 Umeå City IBF/BlåNorr - Sandåkerns SK Alexander Holmgren, Viktor Nilsson Täftehallen
2016-01-16 12:00 195102025 Gimonäs Umeå IF/To - Gimonäs Umeå IF/Ca Christoffer Lind Umeå Energi Arena Vatten
2016-01-16 13:00 195102026 Umeå City IBF/Vit - Holmsund City IBC , Christoffer Lind Umeå Energi Arena Vatten
2016-01-16 14:00 195102027 Gimonäs Umeå IF/Ca - Vindelns IF , Christoffer Lind Umeå Energi Arena Vatten
2016-01-16 15:00 195102028 IBF Dalen - Umeå City IBF/Vit Isak Olofsson, Henning Löfgren Umeå Energi Arena Vatten
2016-01-16 16:00 195102029 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/To Isak Olofsson, Henning Löfgren Umeå Energi Arena Vatten
2016-01-16 17:00 195102030 Vindelns IF - IBF Dalen Isak Olofsson, Henning Löfgren Umeå Energi Arena Vatten
2016-01-24 10:00 195102031 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK Alexandra Nimrodsson, Hanna Wendén Storsjöhallen
2016-01-24 11:00 195102032 Umeå City IBF/BlåNorr - Gimonäs Umeå IF/Ca Hanna Wendén, Alexandra Nimrodsson Storsjöhallen
2016-01-24 12:00 195102033 Sandåkerns SK - Umeå City IBF/Vit Alexandra Nimrodsson, Hanna Wendén Storsjöhallen
2016-01-24 13:00 195102034 Täfteå IK - Umeå City IBF/BlåNorr Ulf Stödberg, Moa Stödberg Storsjöhallen
2016-01-24 14:00 195102035 Gimonäs Umeå IF/Ca - Holmsund City IBC Moa Stödberg, Ulf Stödberg Storsjöhallen
2016-01-24 15:00 195102036 Umeå City IBF/Vit - Täfteå IK Ulf Stödberg, Moa Stödberg Storsjöhallen
2016-02-06 09:00 195102037 Gimonäs Umeå IF/Ca - IBF Dalen Robert Segerstedt Ålidhemshallen
2016-02-06 10:00 195102038 Umeå City IBF/BlåNorr - Gimonäs Umeå IF/To , Robert Segerstedt Ålidhemshallen
2016-02-06 11:00 195102039 Sandåkerns SK - Holmsund City IBC , Robert Segerstedt Ålidhemshallen
2016-02-06 12:00 195102040 IBF Dalen - Umeå City IBF/BlåNorr Marcus Glad, Albin Berglund Ålidhemshallen
2016-02-06 13:00 195102041 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/Ca Marcus Glad, Albin Berglund Ålidhemshallen
2016-02-06 14:00 195102042 Gimonäs Umeå IF/To - Sandåkerns SK Albin Berglund, Marcus Glad Ålidhemshallen
2016-02-28 11:00 195102043 Vindelns IF - Sandåkerns SK Edvin Bonn, Abdul Rubeya FC Vindeln
2016-02-28 12:00 195102044 Umeå City IBF/BlåNorr - Holmsund City IBC Joel Långström, Edvin Bonn FC Vindeln
2016-02-28 13:00 195102045 Sandåkerns SK - Täfteå IK Abdul Rubeya, Joel Långström FC Vindeln
2016-02-28 14:00 195102046 Umeå City IBF/Vit - Umeå City IBF/BlåNorr Edvin Bonn, Abdul Rubeya FC Vindeln
2016-02-28 15:00 195102047 Holmsund City IBC - Vindelns IF Edvin Bonn, Joel Långström FC Vindeln
2016-02-28 16:00 195102048 Täfteå IK - Umeå City IBF/Vit Joel Långström, Abdul Rubeya FC Vindeln
2016-03-19 11:00 195102049 Umeå City IBF/Vit - IBF Dalen Edvin Bonn, Joel Långström Sporthushallen
2016-03-19 12:00 195102050 Gimonäs Umeå IF/To - Vindelns IF Edvin Bonn, Joel Långström Sporthushallen
2016-03-19 13:00 195102051 IBF Dalen - Täfteå IK Edvin Bonn, Joel Långström Sporthushallen
2016-03-19 14:00 195102052 Gimonäs Umeå IF/Ca - Gimonäs Umeå IF/To Marcus Eliasson, Isak Olofsson Sporthushallen
2016-03-19 15:00 195102053 Vindelns IF - Umeå City IBF/Vit Isak Olofsson, Marcus Eliasson Sporthushallen
2016-03-19 16:00 195102054 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/Ca Marcus Eliasson, Isak Olofsson Sporthushallen
Pojkar 07 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-11-14 09:30 195152001 Skellefteå IBS P07 (Grön) - Rönnskär Railcare IF P07-08 Markus Wikström Campushallen
2015-11-14 10:30 195152002 Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P06-07 (Grön) - Clemensnäs IF P07 Markus Wikström Campushallen
2015-11-14 11:30 195152003 Rönnskär Railcare IF P07-08 - Gamla Stan IBK P07 , Christoffer Edlund Campushallen
2015-11-14 12:30 195152004 Clemensnäs IF P07 - Skellefteå IBS P07 (Grön) , Christoffer Edlund Campushallen
2015-11-14 13:30 195152005 Gamla Stan IBK P07 - Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P06-07 (Grön) , Christoffer Edlund Campushallen
2015-11-28 09:30 195152006 Gamla Stan IBK P07 - Skellefteå IBK P07 Melker Westerberg Campushallen
2015-11-28 10:30 195152007 Rönnskär Railcare IF P07-08 - Clemensnäs IF P07 Melker Westerberg Campushallen
2015-11-28 11:30 195152008 Skellefteå IBK P07 - Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P06-07 (Grön) , Melker Westerberg Campushallen
2015-11-28 12:30 195152009 Clemensnäs IF P07 - Gamla Stan IBK P07 Felix Malmström Campushallen
2015-11-28 13:30 195152010 Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P06-07 (Grön) - Rönnskär Railcare IF P07-08 , Felix Malmström Campushallen
2015-12-20 09:30 195152014 Skellefteå IBK P07 - Clemensnäs IF P07 , Daniel Degerman Campushallen
2015-12-20 10:30 195152015 Skellefteå IBS P07 (Grön) - Rönnskär Railcare IF P07-08 Daniel Degerman Campushallen
2015-12-20 11:30 195152011 Clemensnäs IF P07 - Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P06-07 (Grön) Daniel Degerman Campushallen
2015-12-20 12:30 195152012 Rönnskär Railcare IF P07-08 - Skellefteå IBK P07 Isak Morén Campushallen
2015-12-20 13:30 195152013 Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P06-07 (Grön) - Skellefteå IBS P07 (Grön) Isak Morén Campushallen
2016-01-16 09:30 195152016 Rönnskär Railcare IF P07-08 - Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P06-07 (Grön) , Joakim Broman Örjanshallen
2016-01-16 10:30 195152017 Skellefteå IBS P07 (Grön) - Gamla Stan IBK P07 , Joakim Broman Örjanshallen
2016-01-16 11:30 195152018 Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P06-07 (Grön) - Skellefteå IBK P07 , Joakim Broman Örjanshallen
2016-01-16 12:30 195152019 Gamla Stan IBK P07 - Rönnskär Railcare IF P07-08 Joakim Broman Örjanshallen
2016-01-16 13:30 195152020 Skellefteå IBK P07 - Skellefteå IBS P07 (Grön) , Joakim Broman Örjanshallen
2016-02-07 10:00 195152021 Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P06-07 (Grön) - Skellefteå IBS P07 (Grön) Andreas Åström Lövånger Sporthall
2016-02-07 11:00 195152022 Skellefteå IBK P07 - Gamla Stan IBK P07 , Andreas Åström Lövånger Sporthall
2016-02-07 12:00 195152023 Skellefteå IBS P07 (Grön) - Clemensnäs IF P07 Andreas Åström Lövånger Sporthall
2016-02-07 13:00 195152024 Gamla Stan IBK P07 - Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P06-07 (Grön) , Joakim Broman Lövånger Sporthall
2016-02-07 14:00 195152025 Clemensnäs IF P07 - Skellefteå IBK P07 , Joakim Broman Lövånger Sporthall
2016-02-21 09:30 195152030 Clemensnäs IF P07 - Gamla Stan IBK P07 Andreas Åström Örjanshallen
2016-02-21 10:30 195152026 Skellefteå IBK P07 - Rönnskär Railcare IF P07-08 , Andreas Åström Örjanshallen
2016-02-21 11:30 195152027 Gamla Stan IBK P07 - Skellefteå IBS P07 (Grön) , Andreas Åström Örjanshallen
2016-02-21 12:30 195152028 Rönnskär Railcare IF P07-08 - Clemensnäs IF P07 , Johan Rönnberg Örjanshallen
2016-02-21 13:30 195152029 Skellefteå IBS P07 (Grön) - Skellefteå IBK P07 Johan Rönnberg Örjanshallen
2016-03-20 09:30 195152034 Skellefteå IBK P07 - Clemensnäs IF P07 , Isak Morén Campushallen
2016-03-20 10:30 195152035 Rönnskär Railcare IF P07-08 - Skellefteå IBS P07 (Grön) , Isak Morén Campushallen
2016-03-20 11:30 195152036 Clemensnäs IF P07 - Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P06-07 (Grön) , Isak Morén Campushallen
2016-03-20 12:30 195152031 Skellefteå IBS P07 (Grön) - Gamla Stan IBK P07 , Christoffer Edlund Campushallen
2016-03-20 13:30 195152032 Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P06-07 (Grön) - Skellefteå IBK P07 Christoffer Edlund Campushallen
2016-03-20 14:30 195152033 Gamla Stan IBK P07 - Rönnskär Railcare IF P07-08 , Christoffer Edlund Campushallen
Pojkar 07 Umeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-31 12:00 195103001 Röbäcks IF/Blå - Umeå City IBF/P08 Cassandra Wågström, Indra Fastborg Elofssonhallen
2015-10-31 13:00 195103002 Ersboda SK - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Indra Fastborg, Cassandra Wågström Elofssonhallen
2015-10-31 14:00 195103003 Umeå City IBF/P08 - Vindelns IF Cassandra Wågström, Indra Fastborg Elofssonhallen
2015-10-31 15:00 195103004 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - Obbola IK Marcus Glad, Björn Glad Elofssonhallen
2015-10-31 16:00 195103005 Vindelns IF - Röbäcks IF/Blå Björn Glad, Marcus Glad Elofssonhallen
2015-10-31 17:00 195103006 Obbola IK - Ersboda SK Marcus Glad, Björn Glad Elofssonhallen
195103010 Umeå City IBF/Blå - Hörnefors IF Elofssonhallen
195103012 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/To-Svart Elofssonhallen
2015-11-01 11:00 195103007 IBF Dalen/P07Södra - Röbäcks IF/Röd Hanna Wendén, Alexandra Nimrodsson Elofssonhallen
2015-11-01 12:00 195103008 Gimonäs Umeå IF/To-Svart - Umeå City IBF/Blå Alexandra Nimrodsson, Hanna Wendén Elofssonhallen
2015-11-01 13:00 195103009 Röbäcks IF/Röd - Täfteå IK Alexandra Nimrodsson, Hanna Wendén Elofssonhallen
2015-11-01 15:00 195103011 Täfteå IK - IBF Dalen/P07Södra Klara Anderhed, Agnes Persson Elofssonhallen
2015-11-07 11:00 195103013 Umeå City IBF/Vit - IBF Dalen/P08Södra Edvin Bonn, Joel Långström Sporthushallen
2015-11-07 12:00 195103014 Umeå City IBF/Blå - Sandåkerns SK Edvin Bonn, Abdul Rubeya Sporthushallen
2015-11-07 13:00 195103015 IBF Dalen/P08Södra - IBF Dalen/P07 Joel Långström, Abdul Rubeya Sporthushallen
2015-11-07 14:00 195103016 Sandåkerns SK - Holmsund City IBC Jesper Kuismin, Lukas Vallgren Sporthushallen
2015-11-07 15:00 195103017 IBF Dalen/P07 - Umeå City IBF/Vit Jesper Kuismin, Lukas Vallgren Sporthushallen
2015-11-07 16:00 195103018 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/Blå Lukas Vallgren, Jesper Kuismin Sporthushallen
2015-10-31 11:00 195103019 Sävar IBF/Vit - Sävar IBF/Blå Albin Berglund, Ida Edström Sävaråhallen
2015-10-31 12:00 195103020 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF/Ca Linus Berglund, Ida Edström Sävaråhallen
2015-10-31 13:00 195103021 Sävar IBF/Blå - Gimonäs Umeå IF/Sof-Å Marcus Glad, Björn Glad Sävaråhallen
2015-10-31 14:00 195103022 Gimonäs Umeå IF/Ca - Sävar IBF/Vit Marcus Glad, Björn Glad Sävaråhallen
2015-10-31 15:00 195103023 Gimonäs Umeå IF/Sof-Å - Spöland Vännäs IF Marcus Glad, Björn Glad Sävaråhallen
195103029 Holmsund City IBC - Hörnefors IF FC Vindeln
2015-11-15 11:00 195103024 Vindelns IF - Obbola IK Joni Güzel FC Vindeln
2015-11-15 12:00 195103025 Holmsund City IBC - IBF Dalen/P07 Joni Güzel FC Vindeln
2015-11-15 13:00 195103026 Obbola IK - Täfteå IK Joni Güzel FC Vindeln
2015-11-15 14:00 195103027 IBF Dalen/P07 - Vindelns IF , Magnus Sigvardsson FC Vindeln
2015-11-15 15:00 195103028 Täfteå IK - Holmsund City IBC Magnus Sigvardsson FC Vindeln
195103033 IBF Dalen/P08 - Sävar IBF/Vit Ersängshallen
2015-11-14 11:00 195103030 Ersboda SK - IBF Dalen/P07Södra Marcus Glad, Björn Glad Ersängshallen
2015-11-14 12:00 195103031 Umeå City IBF/Vit - Sävar IBF/Vit Björn Glad, Marcus Glad Ersängshallen
2015-11-14 13:00 195103032 IBF Dalen/P07Södra - Gimonäs Umeå IF/To-Svart Anastasia Oberlauf, Hampus Söderlund Ersängshallen
2015-11-14 14:00 195103034 Gimonäs Umeå IF/To-Svart - Umeå City IBF/Vit Anastasia Oberlauf, Klara Anderhed Ersängshallen
2015-11-14 15:00 195103035 Sävar IBF/Vit - Ersboda SK Klara Anderhed, Anastasia Oberlauf Ersängshallen
2015-11-14 11:00 195103036 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen/P08Södra Indra Fastborg, Rolf Eriksson Hammarhallen Vännäs
2015-11-14 12:00 195103037 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - Röbäcks IF/Röd Indra Fastborg, Rolf Eriksson Hammarhallen Vännäs
2015-11-14 13:00 195103038 IBF Dalen/P08Södra - Sandåkerns SK , Rolf Eriksson Hammarhallen Vännäs
2015-11-14 14:00 195103039 Röbäcks IF/Röd - Umeå City IBF/Blå Nora Parkle, Ronja Pihlajamaa Hammarhallen Vännäs
2015-11-14 15:00 195103040 Sandåkerns SK - Spöland Vännäs IF Nora Parkle, Ronja Pihlajamaa Hammarhallen Vännäs
2015-11-14 16:00 195103041 Umeå City IBF/Blå - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Nora Parkle, Ronja Pihlajamaa Hammarhallen Vännäs
2015-11-14 12:00 195103042 Sävar IBF/Blå - Röbäcks IF/Blå Tilda Hamrén, Jonna Lidberg Sävaråhallen
2015-11-14 13:00 195103043 Umeå City IBF/P08 - Gimonäs Umeå IF/Ca Jonna Lidberg, Tilda Hamrén Sävaråhallen
2015-11-14 14:00 195103044 Röbäcks IF/Blå - Gimonäs Umeå IF/Sof-Å Jonna Lidberg, Tilda Hamrén Sävaråhallen
2015-11-14 15:00 195103045 Gimonäs Umeå IF/Ca - Sävar IBF/Blå Rasmus Säfvenberg Sävaråhallen
2015-11-14 16:00 195103046 Gimonäs Umeå IF/Sof-Å - Umeå City IBF/P08 Linus Berglund, Albin Berglund Sävaråhallen
2015-12-06 11:00 195103047 Obbola IK - Röbäcks IF/Röd Pontus Nordin, Tilda Wilhelmsson Olasjöhallen
2015-12-06 12:00 195103048 Röbäcks IF/Blå - IBF Dalen/P07Södra Pontus Nordin, Tilda Wilhelmsson Olasjöhallen
2015-12-06 13:00 195103049 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF/To-Svart Tilda Wilhelmsson, Pontus Nordin Olasjöhallen
2015-12-06 14:00 195103050 IBF Dalen/P07Södra - Sävar IBF/Vit Kim Fallbjörk Olasjöhallen
2015-12-06 15:00 195103051 Gimonäs Umeå IF/To-Svart - Obbola IK Kim Fallbjörk Olasjöhallen
2015-12-06 16:00 195103052 Sävar IBF/Vit - Röbäcks IF/Blå Kim Fallbjörk Olasjöhallen
2015-12-05 11:00 195103053 Täfteå IK - Umeå City IBF/Blå Viktor Nilsson, Alexander Holmgren Täftehallen
2015-12-05 12:00 195103054 Umeå City IBF/P08 - Sandåkerns SK Viktor Nilsson, Alexander Holmgren Täftehallen
2015-12-05 13:00 195103055 Umeå City IBF/Blå - Umeå City IBF/Vit Viktor Nilsson, Alexander Holmgren Täftehallen
2015-12-05 14:00 195103056 Sandåkerns SK - Sävar IBF/Blå Frida Nilsson-Wihlbäck, Yueshan Lidström Täftehallen
2015-12-05 15:00 195103057 Umeå City IBF/Vit - Täfteå IK Frida Nilsson-Wihlbäck, Ida Edström Täftehallen
2015-12-05 16:00 195103058 Sävar IBF/Blå - Umeå City IBF/P08 Ida Edström, Yueshan Lidström Täftehallen
195103059 Hörnefors IF - IBF Dalen/P08Södra Bråvallahallen
195103060 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - Holmsund City IBC Bråvallahallen
195103061 IBF Dalen/P08Södra - Sävar IBF/Blå Bråvallahallen
195103062 Holmsund City IBC - Spöland Vännäs IF Bråvallahallen
195103063 Sävar IBF/Blå - Hörnefors IF Bråvallahallen
195103064 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Bråvallahallen
2015-12-19 09:30 195103065 Gimonäs Umeå IF/Ca - Vindelns IF Joel Långström, Pontus Nordin Ålidhemshallen
2015-12-19 10:30 195103066 Ersboda SK - Gimonäs Umeå IF/Sof-Å Pontus Nordin, Joel Långström Ålidhemshallen
2015-12-19 11:30 195103067 Vindelns IF - IBF Dalen/P07 Christoffer Lind, Tor Bergström Ålidhemshallen
2015-12-19 12:30 195103068 Gimonäs Umeå IF/Sof-Å - Gimonäs Umeå IF/Ca Hampus Söderlund, Tor Bergström Ålidhemshallen
2015-12-19 13:30 195103069 IBF Dalen/P07 - Ersboda SK Christoffer Lind, Hampus Söderlund Ålidhemshallen
2016-01-17 12:00 195103070 Umeå City IBF/P08 - Obbola IK Lisa Vestman, Moa Stödberg Umeå Energi Arena Vatten
2016-01-17 13:00 195103071 Gimonäs Umeå IF/To-Svart - IBF Dalen/P07 Moa Stödberg, Lisa Vestman Umeå Energi Arena Vatten
2016-01-17 14:00 195103072 Obbola IK - IBF Dalen/P07Södra Moa Stödberg, Lisa Vestman Umeå Energi Arena Vatten
2016-01-17 15:00 195103073 IBF Dalen/P07 - Sävar IBF/Vit Albin Berglund, Linus Berglund Umeå Energi Arena Vatten
2016-01-17 16:00 195103074 IBF Dalen/P07Södra - Umeå City IBF/P08 Albin Berglund, Linus Berglund Umeå Energi Arena Vatten
2016-01-17 17:00 195103075 Sävar IBF/Vit - Gimonäs Umeå IF/To-Svart Linus Berglund, Albin Berglund Umeå Energi Arena Vatten
2016-01-23 12:00 195103076 Röbäcks IF/Röd - IBF Dalen/P07Södra Sofia Deijer, Tilde Åberg Elofssonhallen
2016-01-23 13:00 195103077 Umeå City IBF/Blå - Sandåkerns SK Lina Näsström, Elina Snickars Elofssonhallen
2016-01-23 14:00 195103078 IBF Dalen/P07Södra - Umeå City IBF/Vit Elina Snickars, Lina Näsström Elofssonhallen
2016-01-23 15:00 195103079 Sandåkerns SK - Sävar IBF/Vit Elina Snickars, Lina Näsström Elofssonhallen
2016-01-23 16:00 195103080 Umeå City IBF/Vit - Röbäcks IF/Röd Lisa Vestman, Julia Fältén Elofssonhallen
2016-01-23 17:00 195103081 Sävar IBF/Vit - Umeå City IBF/Blå Julia Fältén, Lisa Vestman Elofssonhallen
2016-01-24 12:00 195103082 IBF Dalen/P08Södra - Holmsund City IBC Tilde Wikström, Sanna Åslin Elofssonhallen
2016-01-24 13:00 195103083 Spöland Vännäs IF - Sävar IBF/Blå Sanna Åslin, Tilde Wikström Elofssonhallen
2016-01-24 14:00 195103084 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Tilde Wikström, Sanna Åslin Elofssonhallen
2016-01-24 15:00 195103085 Sävar IBF/Blå - Täfteå IK Mayhar Aftasi, Henning Löfgren Elofssonhallen
2016-01-24 16:00 195103086 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - IBF Dalen/P08Södra Mayhar Aftasi, Henning Löfgren Elofssonhallen
2016-01-24 17:00 195103087 Täfteå IK - Spöland Vännäs IF Henning Löfgren, Mayhar Aftasi Elofssonhallen
2016-01-30 09:30 195103088 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - Vindelns IF Björn Glad, Marcus Glad Ålidhemshallen
2016-01-30 10:30 195103089 Gimonäs Umeå IF/Ca - Röbäcks IF/Blå Marcus Glad, Björn Glad Ålidhemshallen
2016-01-30 11:30 195103090 Vindelns IF - Ersboda SK Abdul Rubeya, Joel Långström Ålidhemshallen
2016-01-30 12:30 195103091 Röbäcks IF/Blå - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Abdul Rubeya, Joel Långström Ålidhemshallen
2016-01-30 13:30 195103092 Ersboda SK - Gimonäs Umeå IF/Ca Abdul Rubeya, Joel Långström Ålidhemshallen
2016-02-27 11:00 195103093 Umeå City IBF/Blå - Röbäcks IF/Blå Nora Parkle, Ronja Pihlajamaa Umeå Energi Arena Väst
2016-02-27 12:00 195103094 Gimonäs Umeå IF/Sof-Å - Sandåkerns SK Ronja Pihlajamaa, Nellie Öster Umeå Energi Arena Väst
2016-02-27 13:00 195103095 Röbäcks IF/Blå - Ersboda SK Nora Parkle, Nellie Öster Umeå Energi Arena Väst
2016-02-27 14:00 195103096 Sandåkerns SK - Gimonäs Umeå IF/To-B/D Alice Danielsson, Agnes Persson Umeå Energi Arena Väst
2016-02-27 15:00 195103097 Ersboda SK - Umeå City IBF/Blå Agnes Persson, Alice Danielsson Umeå Energi Arena Väst
2016-02-27 16:00 195103098 Gimonäs Umeå IF/To-B/D - Gimonäs Umeå IF/Sof-Å Agnes Persson, Alice Danielsson Umeå Energi Arena Väst
2016-02-27 11:00 195103099 IBF Dalen/P07 - Täfteå IK Jonna Lidberg, Tilda Hamrén Sporthushallen
2016-02-27 12:00 195103100 Gimonäs Umeå IF/Ca - Obbola IK Tilda Hamrén, Jonna Lidberg Sporthushallen
2016-02-27 13:00 195103101 Täfteå IK - Sävar IBF/Vit Jonna Lidberg, Tilda Hamrén Sporthushallen
2016-02-27 14:00 195103102 Obbola IK - Holmsund City IBC Frida Nilsson-Wihlbäck, Ida Edström Sporthushallen
2016-02-27 15:00 195103103 Sävar IBF/Vit - IBF Dalen/P07 Ida Edström, Yueshan Lidström Sporthushallen
2016-02-27 16:00 195103104 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/Ca Frida Nilsson-Wihlbäck, Yueshan Lidström Sporthushallen
2016-02-06 12:00 195103109 Vindelns IF - Holmsund City IBC Tilda Wilhelmsson, Lucas Gladzki Storsjöhallen
2016-02-06 13:00 195103106 Sävar IBF/Blå - Röbäcks IF/Röd Tilda Wilhelmsson, Lucas Gladzki Storsjöhallen
2016-02-06 14:00 195103107 IBF Dalen/P07Södra - Vindelns IF Tilda Wilhelmsson, Lucas Gladzki Storsjöhallen
2016-02-06 15:00 195103108 Röbäcks IF/Röd - IBF Dalen/P08Södra Alva Bergström, Elin Wirtala Storsjöhallen
2016-02-06 16:00 195103105 Holmsund City IBC - IBF Dalen/P07Södra Alva Bergström, Elin Wirtala Storsjöhallen
2016-02-06 17:00 195103110 IBF Dalen/P08Södra - Sävar IBF/Blå Elin Wirtala, Alva Bergström Storsjöhallen
2016-02-20 09:30 195103111 Gimonäs Umeå IF/To-Svart - Umeå City IBF/Vit Ida Edström, Tilda Hamrén Ålidhemshallen
2016-02-20 10:30 195103112 Umeå City IBF/P08 - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Ida Edström, Tilda Hamrén Ålidhemshallen
2016-02-20 11:30 195103113 Umeå City IBF/Vit - Spöland Vännäs IF Isak Olofsson, Henning Löfgren Ålidhemshallen
2016-02-20 12:30 195103114 Umeå City IBF/P08 - Gimonäs Umeå IF/To-Svart Henning Löfgren, Isak Olofsson Ålidhemshallen
2016-02-20 13:30 195103115 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Henning Löfgren, Isak Olofsson Ålidhemshallen
2016-03-20 10:00 195103116 Obbola IK - Röbäcks IF/Blå Amelia Forsgren, Elsa Wiklund Olasjöhallen
2016-03-20 11:00 195103117 Röbäcks IF/Röd - Holmsund City IBC Elsa Wiklund, Amelia Forsgren Olasjöhallen
2016-03-20 12:00 195103118 Röbäcks IF/Blå - Spöland Vännäs IF Amelia Forsgren, Elsa Wiklund Olasjöhallen
2016-03-20 13:00 195103119 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/Ca Peter Saari, Nelly Saari Olasjöhallen
2016-03-20 14:00 195103120 Spöland Vännäs IF - Obbola IK Peter Saari, Nelly Saari Olasjöhallen
2016-03-20 15:00 195103121 Gimonäs Umeå IF/Ca - Röbäcks IF/Röd Peter Saari, Nelly Saari Olasjöhallen
2016-03-19 10:00 195103122 Sandåkerns SK - Obbola IK Ellen Boström, Emilia Sällinen Vildmannahallen
2016-03-19 11:00 195103123 IBF Dalen/P07 - Umeå City IBF/Blå Josefine Sandberg, Tuva Westling Vildmannahallen
2016-03-19 12:00 195103124 Obbola IK - Umeå City IBF/Vit Saga Burvall, Tuva Westling Vildmannahallen
2016-03-19 13:00 195103125 Umeå City IBF/Blå - IBF Dalen/P07Södra Viktoria Nordqvist, Elsa Nilsson Vildmannahallen
2016-03-19 14:00 195103126 Umeå City IBF/Vit - Sandåkerns SK Ina Forsner, Signe Bogmer Vildmannahallen
2016-03-19 15:00 195103127 IBF Dalen/P07Södra - IBF Dalen/P07 Ina Forsner, Signe Bogmer Vildmannahallen
2016-03-19 11:00 195103128 Sävar IBF/Vit - Umeå City IBF/P08 Ida Edström, Frida Nilsson-Wihlbäck Sävaråhallen
2016-03-19 12:00 195103129 Gimonäs Umeå IF/To-B/D - Sävar IBF/Blå Frida Nilsson-Wihlbäck, Ida Edström Sävaråhallen
2016-03-19 13:00 195103130 Umeå City IBF/P08 - Ersboda SK Jonna Lidberg, Yueshan Lidström Sävaråhallen
2016-03-19 14:00 195103131 Sävar IBF/Blå - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Jonna Lidberg, Yueshan Lidström Sävaråhallen
2016-03-19 15:00 195103132 Ersboda SK - Sävar IBF/Vit Svenja Brandenstein Kimmel, Christian Vimberg Sävaråhallen
2016-03-19 16:00 195103133 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - Gimonäs Umeå IF/To-B/D Svenja Brandenstein Kimmel, Christian Vimberg Sävaråhallen
2016-03-19 09:30 195103134 Gimonäs Umeå IF/Sof-Å - Vindelns IF Nora Parkle, Nellie Öster Ålidhemshallen
2016-03-19 10:30 195103135 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/To-Svart Nellie Öster, Nora Parkle Ålidhemshallen
2016-03-19 11:30 195103136 Vindelns IF - IBF Dalen/P08Södra Nellie Öster, Nora Parkle Ålidhemshallen
2016-03-19 12:30 195103137 Gimonäs Umeå IF/To-Svart - Gimonäs Umeå IF/Sof-Å Felicia Persson, Klara-Marie Laggar Ålidhemshallen
2016-03-19 13:30 195103138 IBF Dalen/P08Södra - Täfteå IK Felicia Persson, Klara-Marie Laggar Ålidhemshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis