Pojkar Udda serier Ljusröd nivå (2015/16)

Gruppspel
Pantamera P Div. 15
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-11-07 10:00 194115003 Sandåkerns SK/P04 - Sävar IBF Pontus Gabriel, Rasmus Dahlgren Umeå Energi Arena Öst
2015-11-07 13:00 194115002 Gimonäs Umeå IF/P04 - IBF Dalen Rasmus Säfvenberg, Theo Hägglund Ålidhemshallen
2015-11-07 16:00 194115001 Team Thorengruppen SK - Gimonäs Umeå IF Jacob Laggar, Emil Mukkala Umeå Energi Arena Väst
2015-11-14 13:00 194115005 IBF Dalen - Sandåkerns SK/P04 Johanna Junes, Emma Jönsson Umeå Energi Arena Väst
2015-11-14 14:00 194115006 Team Thorengruppen SK - Sävar IBF Emma Jönsson, Johanna Junes Umeå Energi Arena Väst
2015-11-14 17:00 194115004 Gimonäs Umeå IF - Gimonäs Umeå IF/P04 Simon Andersson, David Hansson Sjöfruhallen
2015-11-21 11:30 194115009 Gimonäs Umeå IF/P04 - Team Thorengruppen SK Julia Fältén, Lisa Vestman Sjöfruhallen
2015-11-21 13:30 194115007 Sävar IBF - IBF Dalen Rasmus Säfvenberg, Theo Hägglund Sävaråhallen
2015-11-21 14:30 194115008 Sandåkerns SK/P04 - Gimonäs Umeå IF Johanna Junes, Wilma Parkle Vildmannahallen
2015-12-05 11:30 194115010 Sävar IBF - Gimonäs Umeå IF Rasmus Säfvenberg, Theo Hägglund Sävaråhallen
2015-12-05 13:00 194115012 Team Thorengruppen SK - IBF Dalen Rasmus Dahlgren, Pontus Gabriel Sporthushallen
2015-12-05 15:00 194115011 Sandåkerns SK/P04 - Gimonäs Umeå IF/P04 Matilda Karlsson, Lisa Vestman Vildmannahallen
2015-12-20 12:00 194115013 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF Per Fallbjörk, Alvina Mukkala Musköten 1
2015-12-20 15:00 194115014 Sävar IBF - Gimonäs Umeå IF/P04 Christoffer Lind, Rasmus Säfvenberg Sävaråhallen
2015-12-20 16:00 194115015 Sandåkerns SK/P04 - Team Thorengruppen SK Sofia Deijer, Tilde Åberg Vildmannahallen
2016-01-16 11:00 194115016 Gimonäs Umeå IF - Team Thorengruppen SK Sofia Deijer, Tilde Åberg Ålidhemshallen
2016-01-17 09:30 194115018 Sävar IBF - Sandåkerns SK/P04 Thanasis Provatas Sävaråhallen
2016-01-17 16:30 194115017 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF/P04 Simon Andersson, David Hansson Musköten 1
2016-01-29 19:10 194115019 Gimonäs Umeå IF/P04 - Gimonäs Umeå IF Julia Fältén, Lisa Vestman Sjöfruhallen
2016-01-30 12:00 194115021 Sävar IBF - Team Thorengruppen SK , Christoffer Lind Täftehallen
2016-01-30 15:00 194115020 Sandåkerns SK/P04 - IBF Dalen Johanna Junes, Louise Ramebäck Vildmannahallen
2016-02-13 11:00 194115023 Gimonäs Umeå IF - Sandåkerns SK/P04 Tilde Wikström, Sanna Åslin Ålidhemshallen
2016-02-13 11:30 194115022 IBF Dalen - Sävar IBF Lydia Elstig Sporthushallen
2016-02-13 12:30 194115024 Team Thorengruppen SK - Gimonäs Umeå IF/P04 Sanna Åslin, Tilde Wikström Elofssonhallen
2016-02-28 10:00 194115027 IBF Dalen - Team Thorengruppen SK Sanna Åslin, Tilde Wikström Umeå Energi Arena Väst
2016-02-28 14:30 194115026 Gimonäs Umeå IF/P04 - Sandåkerns SK/P04 Alexandra Nimrodsson, Hanna Wendén Ålidhemshallen
2016-02-28 15:30 194115025 Gimonäs Umeå IF - Sävar IBF Alexandra Nimrodsson, Hanna Wendén Ålidhemshallen
2016-03-20 10:30 194115028 Gimonäs Umeå IF - IBF Dalen Tilde Wikström, Sanna Åslin Sjöfruhallen
2016-03-20 11:30 194115029 Gimonäs Umeå IF/P04 - Sävar IBF Tilde Wikström, Sanna Åslin Sjöfruhallen
2016-03-20 13:00 194115030 Team Thorengruppen SK - Sandåkerns SK/P04 Julia Fältén, Lisa Vestman Elofssonhallen
Pantamera P Div. 17
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-11-08 10:00 194117002 Täfteå IK - Spöland Vännäs IF David Hansson, Simon Andersson Täftehallen
2015-11-08 11:00 194117003 Umeå City IBF - Hörnefors IF Rasmus Säfvenberg, Theo Hägglund Umeå Energi Arena Väst
2015-11-15 13:30 194117005 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF Thanasis Provatas Hammarhallen Vännäs
2015-11-15 15:30 194117004 Gimonäs Umeå IF - Täfteå IK Julia Fältén, Johannes Granath Ålidhemshallen
2015-11-22 10:30 194117008 Umeå City IBF - Gimonäs Umeå IF Louise Ramebäck, Alvina Mukkala Umeå Energi Arena Väst
2015-11-22 11:00 194117007 Hörnefors IF - Spöland Vännäs IF Rasmus Dahlgren, Emilia Hansson Bråvallahallen
2015-12-06 12:30 194117010 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF , Rasmus Dahlgren Bråvallahallen
2015-12-06 15:00 194117011 Umeå City IBF - Täfteå IK Linus Berglund, Albin Berglund Vildmannahallen
2015-12-19 10:30 194117014 Hörnefors IF - Täfteå IK Thanasis Provatas, Rolf Eriksson Bråvallahallen
2015-12-19 15:30 194117013 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF Emil Mukkala, Andreas Eriksson Hammarhallen Vännäs
2016-01-16 10:00 194117018 Hörnefors IF - Umeå City IBF Johanna Junes, Wilma Parkle Bråvallahallen
2016-01-16 12:00 194117017 Spöland Vännäs IF - Täfteå IK Anton Broman, Kim Fallbjörk Hammarhallen Vännäs
2016-01-31 11:30 194117019 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF Rasmus Säfvenberg Täftehallen
2016-01-31 15:30 194117020 Umeå City IBF - Spöland Vännäs IF Julia Fältén, Lisa Vestman Vildmannahallen
2016-02-14 11:30 194117022 Spöland Vännäs IF - Hörnefors IF Jacob Laggar, Alvina Mukkala Hammarhallen Vännäs
2016-02-14 14:00 194117023 Gimonäs Umeå IF - Umeå City IBF Viktor Kastengren, Oscar Stensson Sjöfruhallen
2016-02-27 11:00 194117026 Täfteå IK - Umeå City IBF Louice Carlson, Lydia Elstig Täftehallen
2016-02-27 12:00 194117025 Gimonäs Umeå IF - Hörnefors IF Alexandra Nimrodsson, Hanna Wendén Ålidhemshallen
2016-03-19 11:30 194117029 Täfteå IK - Hörnefors IF Theo Hägglund, Rasmus Säfvenberg Täftehallen
2016-03-19 15:30 194117028 Gimonäs Umeå IF - Spöland Vännäs IF Julia Fältén, Sofia Deijer Sjöfruhallen
Pantamera P Div. 19
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-11-07 10:30 194119003 Håknäs Idrottsförening - Röbäcks IF , Mathias Bergsdorf Norrskenshallen
2015-11-07 13:00 194119001 Umeå City IBF/Vit - Täfteå IK , Sofia Deijer Umeå Energi Arena Öst
2015-11-07 14:00 194119002 Gimonäs Umeå IF - Holmsund City IBC Theo Hägglund, Rasmus Säfvenberg Ålidhemshallen
2015-11-14 10:00 194119006 Umeå City IBF/Vit - Röbäcks IF Louise Ramebäck, Alvina Mukkala Umeå Energi Arena Öst
2015-11-14 12:30 194119004 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF Rasmus Säfvenberg, Theo Hägglund Täftehallen
2015-11-14 15:00 194119005 Holmsund City IBC - Håknäs Idrottsförening David Hansson, Simon Andersson Olasjöhallen
2015-11-01 15:00 194119008 Håknäs Idrottsförening - Täfteå IK Christoffer Lind Norrskenshallen
2015-11-21 12:30 194119009 Gimonäs Umeå IF - Umeå City IBF/Vit Lisa Vestman, Julia Fältén Sjöfruhallen
2015-11-22 10:30 194119007 Röbäcks IF - Holmsund City IBC Sanna Åslin, Tilde Wikström Vildmannahallen
2015-12-05 11:30 194119011 Håknäs Idrottsförening - Gimonäs Umeå IF Ulf Jönsson, Fredrik Jönsson Norrskenshallen
2015-12-05 12:00 194119010 Röbäcks IF - Täfteå IK Tilde Wikström, Sanna Åslin Elofssonhallen
2015-12-06 09:30 194119012 Umeå City IBF/Vit - Holmsund City IBC Tor Bergström, Ludvig Andersson Sporthushallen
2015-12-18 19:00 194119015 Håknäs Idrottsförening - Umeå City IBF/Vit Rasmus Dahlgren, Ulf Stödberg Norrskenshallen
2015-12-20 14:00 194119014 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF Tor Bergström, Marcus Eliasson Sporthushallen
2015-12-20 14:30 194119013 Holmsund City IBC - Täfteå IK Lisa Vestman, Matilda Karlsson Storsjöhallen
2016-01-16 11:00 194119016 Täfteå IK - Umeå City IBF/Vit , Hanna Wendén Täftehallen
2016-01-17 13:30 194119017 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF Sofia Deijer, Tilde Åberg Storsjöhallen
2016-01-17 14:00 194119018 Röbäcks IF - Håknäs Idrottsförening Viktor Kastengren, Oscar Stensson Elofssonhallen
2016-01-27 18:00 194119019 Gimonäs Umeå IF - Täfteå IK Julia Fältén, Lisa Vestman Ålidhemshallen
2016-01-30 12:30 194119021 Röbäcks IF - Umeå City IBF/Vit Julia Fältén, Lisa Vestman Elofssonhallen
2016-01-30 14:30 194119020 Håknäs Idrottsförening - Holmsund City IBC Thanasis Provatas, Rolf Eriksson Norrskenshallen
2016-02-13 14:00 194119023 Täfteå IK - Håknäs Idrottsförening Linus Berglund, Albin Berglund Täftehallen
2016-02-13 16:30 194119024 Umeå City IBF/Vit - Gimonäs Umeå IF Mayhar Aftasi, Marcus Eliasson Umeå Energi Arena Väst
2016-02-13 17:00 194119022 Holmsund City IBC - Röbäcks IF Kim Fallbjörk Storsjöhallen
2016-02-27 11:00 194119026 Gimonäs Umeå IF - Håknäs Idrottsförening Alexandra Nimrodsson, Hanna Wendén Ålidhemshallen
2016-02-28 12:30 194119027 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/Vit Jennifer Nygren, Johanna Junes Storsjöhallen
2016-02-28 13:00 194119025 Täfteå IK - Röbäcks IF Sanna Åslin, Tilde Wikström Täftehallen
2016-03-19 10:00 194119030 Umeå City IBF/Vit - Håknäs Idrottsförening Jimmy Halldin, Erik Hörnros Sporthushallen
2016-03-20 13:30 194119028 Täfteå IK - Holmsund City IBC Tilde Wikström, Sanna Åslin Täftehallen
2016-03-20 13:30 194119029 Gimonäs Umeå IF - Röbäcks IF Robert Segerstedt, Sofia Deijer Sjöfruhallen
Pantamera P Div. 21
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-11-01 16:00 194121001 Vindelns IF - IBF Dalen/P06 Emma Jönsson, Ebba Öberg FC Vindeln
2015-11-08 11:30 194121003 Sävar IBF - Umeå City IBF/Vit2 Sofia Deijer, Tilde Åberg Sävaråhallen
2015-11-08 15:30 194121002 Gimonäs Umeå IF - Hissjö SK Matilda Karlsson, Lisa Vestman Sjöfruhallen
2015-11-14 12:00 194121006 Umeå City IBF/Vit2 - Vindelns IF Lydia Elstig, Lisa Vestman Sporthushallen
2015-11-15 12:30 194121005 Hissjö SK - Sävar IBF Julia Fältén, Lisa Vestman Vildmannahallen
2015-11-15 13:30 194121004 IBF Dalen/P06 - Gimonäs Umeå IF Lisa Vestman, Julia Fältén Vildmannahallen
2015-11-21 09:30 194121008 Sävar IBF - IBF Dalen/P06 Linnea Andersson, Rasmus Säfvenberg Sävaråhallen
2015-11-21 14:00 194121009 Vindelns IF - Gimonäs Umeå IF Andreas Eriksson, Emil Mukkala FC Vindeln
2015-11-22 11:30 194121007 Umeå City IBF/Vit2 - Hissjö SK Alvina Mukkala, Louise Ramebäck Umeå Energi Arena Väst
2015-12-06 14:00 194121010 Umeå City IBF/Vit2 - IBF Dalen/P06 Linus Berglund, Albin Berglund Vildmannahallen
2015-12-06 14:00 194121012 Vindelns IF - Hissjö SK , Erik Hörnros FC Vindeln
2015-12-06 14:30 194121011 Sävar IBF - Gimonäs Umeå IF Rasmus Säfvenberg, Theo Hägglund Sävaråhallen
2015-12-19 11:00 194121014 Umeå City IBF/Vit2 - Gimonäs Umeå IF Sofia Deijer, Tilde Åberg Umeå Energi Arena Väst
2015-12-19 13:00 194121015 Sävar IBF - Vindelns IF Theo Hägglund, Rasmus Säfvenberg Sävaråhallen
2015-12-19 15:00 194121013 Hissjö SK - IBF Dalen/P06 Simon Andersson, David Hansson Vildmannahallen
2016-01-16 15:00 194121016 IBF Dalen/P06 - Vindelns IF Alvina Mukkala, Jacob Laggar Musköten 1
2016-01-16 16:00 194121017 Hissjö SK - Gimonäs Umeå IF Alvina Mukkala, Jacob Laggar Musköten 1
2016-01-17 11:30 194121018 Umeå City IBF/Vit2 - Sävar IBF Wilma Parkle, Johanna Junes Vildmannahallen
2016-01-30 14:00 194121021 Vindelns IF - Umeå City IBF/Vit2 Andreas Eriksson, Emil Mukkala FC Vindeln
2016-01-31 10:30 194121020 Sävar IBF - Hissjö SK , Rasmus Säfvenberg Täftehallen
2016-01-31 14:30 194121019 Gimonäs Umeå IF - IBF Dalen/P06 , Pontus Gabriel Sjöfruhallen
2016-02-14 14:00 194121023 IBF Dalen/P06 - Sävar IBF Tilde Wikström, Sanna Åslin Musköten 1
2016-02-14 15:00 194121022 Hissjö SK - Umeå City IBF/Vit2 Tilde Wikström, Sanna Åslin Musköten 1
2016-02-14 16:00 194121024 Gimonäs Umeå IF - Vindelns IF Abdul Rubeya, Joel Långström Ålidhemshallen
2016-02-27 11:30 194121025 IBF Dalen/P06 - Umeå City IBF/Vit2 Lisa Vestman, Julia Fältén Musköten 1
2016-02-27 12:30 194121027 Hissjö SK - Vindelns IF Julia Fältén, Lisa Vestman Musköten 1
2016-02-27 13:00 194121026 Gimonäs Umeå IF - Sävar IBF Tilde Wikström, Sanna Åslin Ålidhemshallen
2016-03-19 11:00 194121028 IBF Dalen/P06 - Hissjö SK Kim Fallbjörk, Christoffer Lind Musköten 1
2016-03-19 11:00 194121030 Vindelns IF - Sävar IBF Magnus Sigvardsson FC Vindeln
2016-03-19 16:30 194121029 Gimonäs Umeå IF - Umeå City IBF/Vit2 Julia Fältén, Sofia Deijer Sjöfruhallen
Pantamera P Div. 23
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-11-07 14:00 194123003 IBF Dalen/Södra - Sandåkerns SK Emil Mukkala, Jacob Laggar Umeå Energi Arena Öst
2015-11-07 15:00 194123002 Umeå City IBF/Blå - Obbola IK Emil Mukkala, Jacob Laggar Umeå Energi Arena Öst
2015-11-07 16:30 194123001 IBF Dalen - Holmsund City IBC Matilda Karlsson, Lisa Vestman Musköten 1
2015-11-13 18:00 194123005 Obbola IK - IBF Dalen/Södra Lisa Vestman, Julia Fältén Olasjöhallen
2015-11-14 12:00 194123006 IBF Dalen - Sandåkerns SK Louise Ramebäck, Alvina Mukkala Umeå Energi Arena Öst
2015-11-14 17:00 194123004 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/Blå Julia Fältén, Lisa Vestman Olasjöhallen
2015-11-21 11:00 194123009 Umeå City IBF/Blå - IBF Dalen David Hansson, Simon Andersson Umeå Energi Arena Öst
2015-11-21 14:30 194123008 IBF Dalen/Södra - Holmsund City IBC Julia Fältén, Lisa Vestman Musköten 1
2015-11-21 15:30 194123007 Sandåkerns SK - Obbola IK Wilma Parkle, Johanna Junes Vildmannahallen
2015-12-05 11:00 194123011 IBF Dalen/Södra - Umeå City IBF/Blå Tor Bergström, Ludvig Andersson Sporthushallen
2015-12-05 16:00 194123010 Sandåkerns SK - Holmsund City IBC Lisa Vestman, Matilda Karlsson Vildmannahallen
2016-01-24 10:00 194123012 IBF Dalen - Obbola IK Pontus Gabriel, Robert Segerstedt Vildmannahallen
2015-12-20 14:30 194123013 Obbola IK - Holmsund City IBC Wilma Parkle, Johanna Junes Olasjöhallen
2015-12-20 15:00 194123015 IBF Dalen/Södra - IBF Dalen Tilde Wikström, Sanna Åslin Musköten 1
2015-12-20 17:00 194123014 Sandåkerns SK - Umeå City IBF/Blå Sofia Deijer, Tilde Åberg Vildmannahallen
2016-01-17 12:30 194123018 Sandåkerns SK - IBF Dalen/Södra Johanna Junes, Wilma Parkle Vildmannahallen
2016-01-17 13:30 194123017 Obbola IK - Umeå City IBF/Blå Robert Segerstedt, Rasmus Säfvenberg Olasjöhallen
2016-01-17 14:30 194123016 Holmsund City IBC - IBF Dalen Tilde Åberg, Sofia Deijer Storsjöhallen
2016-01-30 12:30 194123020 IBF Dalen/Södra - Obbola IK Jimmy Halldin, Erik Hörnros Musköten 1
2016-01-30 16:00 194123021 Sandåkerns SK - IBF Dalen Louise Ramebäck, Johanna Junes Vildmannahallen
2016-01-31 11:00 194123019 Umeå City IBF/Blå - Holmsund City IBC Matilda Karlsson, Sofia Deijer Umeå Energi Arena Vatten
2016-02-13 12:30 194123024 IBF Dalen - Umeå City IBF/Blå Lydia Elstig Sporthushallen
2016-02-13 13:30 194123022 Obbola IK - Sandåkerns SK Rasmus Säfvenberg, Robert Segerstedt Olasjöhallen
2016-02-13 15:00 194123023 Holmsund City IBC - IBF Dalen/Södra Alva Bergström, Elin Wirtala Storsjöhallen
2016-02-28 12:30 194123027 Obbola IK - IBF Dalen Julia Fältén, Lisa Vestman Olasjöhallen
2016-02-28 13:30 194123025 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK Johanna Junes, Jennifer Nygren Storsjöhallen
2016-02-28 14:00 194123026 Umeå City IBF/Blå - IBF Dalen/Södra , Emma Jönsson Sporthushallen
2016-03-19 14:00 194123028 Holmsund City IBC - Obbola IK Tilde Wikström, Sanna Åslin Olasjöhallen
2016-03-19 17:00 194123029 Umeå City IBF/Blå - Sandåkerns SK Tor Bergström, Ludvig Andersson Vildmannahallen
2016-03-20 15:00 194123030 IBF Dalen - IBF Dalen/Södra Alvina Mukkala, Emil Mukkala Musköten 1
Pantamera P Div. 25
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-11-08 10:30 194125002 Sävar IBF - Spöland Vännäs IF Sofia Deijer, Tilde Åberg Sävaråhallen
2015-11-08 18:00 194125001 Ersboda SK - Röbäcks IF Matilda Karlsson, Lisa Vestman Ersängshallen
2015-11-15 13:30 194125006 Ersboda SK - Spöland Vännäs IF/P06 David Hansson, Simon Andersson Ersängshallen
2015-11-15 14:30 194125005 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF/Blå Alvina Mukkala Hammarhallen Vännäs
2015-11-21 15:30 194125009 Ersboda SK - Sävar IBF Christoffer Lind, Marcus Eliasson Ersängshallen
2015-11-22 13:00 194125007 Spöland Vännäs IF/P06 - Spöland Vännäs IF Anton Broman, Sofia Deijer Hammarhallen Vännäs
2015-12-06 15:00 194125012 Ersboda SK - Spöland Vännäs IF Tor Bergström, Ludvig Andersson Sporthushallen
2015-12-19 10:00 194125015 Umeå City IBF/Blå - Ersboda SK Sofia Deijer, Tilde Åberg Umeå Energi Arena Väst
2015-12-19 16:30 194125013 Spöland Vännäs IF - Röbäcks IF Emil Mukkala, Andreas Eriksson Hammarhallen Vännäs
2016-01-17 12:00 194125017 Spöland Vännäs IF - Sävar IBF Jacob Laggar, Anton Broman Hammarhallen Vännäs
2016-01-17 16:00 194125016 Röbäcks IF - Ersboda SK Oscar Stensson, Viktor Kastengren Elofssonhallen
2016-01-29 18:30 194125020 Umeå City IBF/Blå - Spöland Vännäs IF Marcus Eliasson, Mayhar Aftasi Umeå Energi Arena Vatten
2016-01-31 13:00 194125021 Spöland Vännäs IF/P06 - Ersboda SK , Christoffer Lind Hammarhallen Vännäs
2016-02-14 10:30 194125024 Sävar IBF - Ersboda SK Rasmus Säfvenberg Sävaråhallen
2016-02-14 12:30 194125022 Spöland Vännäs IF - Spöland Vännäs IF/P06 Alvina Mukkala, Louise Ramebäck Hammarhallen Vännäs
2016-02-27 14:30 194125027 Spöland Vännäs IF - Ersboda SK , Jacob Laggar Hammarhallen Vännäs
2016-03-20 10:00 194125028 Röbäcks IF - Spöland Vännäs IF Sofia Deijer, Tilde Åberg Elofssonhallen
2016-03-20 17:00 194125030 Ersboda SK - Umeå City IBF/Blå Tor Bergström, Marcus Eliasson Ersängshallen
Pantamera P Div. 7 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-11-08 11:00 194157001 Gamla Stan IBK P04 (Blå) - Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 (Blå) Isak Morén, David Morén Lejonströmshallen
2015-11-08 12:00 194157002 Clemensnäs IF P 04-05 (Blå) - Skellefteå IBK P05/Svart (Blå) Andreas Åström, Joakim Broman Örjanshallen
2015-11-08 15:30 194157003 Skellefteå IBK P05/Röd (Blå) - Kågedalens AIF P 04 (Blå) Felix Malmström, Johan Rönnberg Eddahallen
2015-11-14 11:00 194157004 Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 (Blå) - Clemensnäs IF P 04-05 (Blå) David Morén Lövånger Sporthall
2015-11-15 09:45 194157005 Skellefteå IBK P05/Svart (Blå) - Skellefteå IBK P05/Röd (Blå) Hampus Brandt, Joakim Broman Eddahallen
2015-11-15 13:00 194157006 Gamla Stan IBK P04 (Blå) - Kågedalens AIF P 04 (Blå) Lasse Ekesryd, Jörgen Lundberg Lejonströmshallen
2015-11-19 18:00 194157008 Skellefteå IBK P05/Röd (Blå) - Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 (Blå) Isak Morén Korpenhallen
2015-11-22 13:00 194157009 Clemensnäs IF P 04-05 (Blå) - Gamla Stan IBK P04 (Blå) Andreas Åström, Joakim Broman Örjanshallen
2015-11-22 17:00 194157007 Kågedalens AIF P 04 (Blå) - Skellefteå IBK P05/Svart (Blå) Isak Morén, David Morén Lejonströmshallen
2015-12-06 11:30 194157010 Kågedalens AIF P 04 (Blå) - Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 (Blå) Lasse Ekesryd Lejonströmshallen
2015-12-06 16:00 194157011 Skellefteå IBK P05/Röd (Blå) - Clemensnäs IF P 04-05 (Blå) Joakim Broman, Hampus Brandt Eddahallen
2015-12-06 17:00 194157012 Gamla Stan IBK P04 (Blå) - Skellefteå IBK P05/Svart (Blå) , Andreas Åström Lejonströmshallen
2015-12-20 10:00 194157015 Skellefteå IBK P05/Röd (Blå) - Gamla Stan IBK P04 (Blå) Hampus Brandt, Christoffer Edlund Eddahallen
2015-12-20 11:00 194157013 Skellefteå IBK P05/Svart (Blå) - Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 (Blå) Christoffer Edlund, Hampus Brandt Eddahallen
2015-12-20 14:30 194157014 Kågedalens AIF P 04 (Blå) - Clemensnäs IF P 04-05 (Blå) Jörgen Lundberg, Lasse Ekesryd Lejonströmshallen
2016-01-10 10:00 194157018 Kågedalens AIF P 04 (Blå) - Skellefteå IBK P05/Röd (Blå) Isak Morén, David Morén Lejonströmshallen
2016-01-10 11:00 194157017 Skellefteå IBK P05/Svart (Blå) - Clemensnäs IF P 04-05 (Blå) Christoffer Edlund, Felix Malmström Eddahallen
2016-01-10 17:00 194157016 Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 (Blå) - Gamla Stan IBK P04 (Blå) David Morén Lövånger Sporthall
2016-01-30 11:00 194157020 Skellefteå IBK P05/Röd (Blå) - Skellefteå IBK P05/Svart (Blå) Bobby Hjelte, Markus Wikström Eddahallen
2016-01-30 11:10 194157021 Kågedalens AIF P 04 (Blå) - Gamla Stan IBK P04 (Blå) Felix Malmström, Anton Åkerlund Campushallen
2016-01-31 12:00 194157019 Clemensnäs IF P 04-05 (Blå) - Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 (Blå) , David Morén Örjanshallen
2016-02-07 12:00 194157022 Skellefteå IBK P05/Svart (Blå) - Kågedalens AIF P 04 (Blå) Christoffer Edlund, Hampus Brandt Eddahallen
2016-02-07 14:00 194157024 Gamla Stan IBK P04 (Blå) - Clemensnäs IF P 04-05 (Blå) Isaac Sjunnesson, Felix Andersson Lejonströmshallen
2016-02-07 15:30 194157023 Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 (Blå) - Skellefteå IBK P05/Röd (Blå) Joakim Broman Lövånger Sporthall
2016-02-20 12:30 194157026 Clemensnäs IF P 04-05 (Blå) - Skellefteå IBK P05/Röd (Blå) Andreas Åström Örjanshallen
2016-02-21 12:00 194157027 Skellefteå IBK P05/Svart (Blå) - Gamla Stan IBK P04 (Blå) Hampus Brandt, Melker Westerberg Eddahallen
2016-02-21 17:00 194157025 Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 (Blå) - Kågedalens AIF P 04 (Blå) David Morén Lövånger Sporthall
2016-03-13 12:00 194157029 Clemensnäs IF P 04-05 (Blå) - Kågedalens AIF P 04 (Blå) , Daniel Degerman Örjanshallen
2016-03-13 14:00 194157030 Gamla Stan IBK P04 (Blå) - Skellefteå IBK P05/Röd (Blå) David Morén, Isak Morén Lejonströmshallen
2016-03-16 18:30 194157028 Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 (Blå) - Skellefteå IBK P05/Svart (Blå) , David Morén Lövånger Sporthall
Pantamera P Div. 9 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-11-07 10:00 194159001 Skellefteå IBS P04 (Blå) - Gamla Stan IBK P05 (Blå) Joakim Broman Anderstorpshallen
2015-11-07 10:00 194159003 Skellefteå IBK P04/Röd - Bureå Idrottsförening P05 (Blå) Lasse Ekesryd Eddahallen
2015-11-07 11:00 194159002 Skellefteå IBS P05 (Blå) - Rönnskär Railcare IF P03-04 (Blå) Joakim Broman Anderstorpshallen
2015-11-14 09:30 194159004 Gamla Stan IBK P05 (Blå) - Skellefteå IBS P05 (Blå) Felix Malmström, Anton Åkerlund Lejonströmshallen
2015-11-14 12:00 194159006 Skellefteå IBS P04 (Blå) - Bureå Idrottsförening P05 (Blå) Isak Morén Anderstorpshallen
2015-11-15 13:00 194159005 Rönnskär Railcare IF P03-04 (Blå) - Skellefteå IBK P04/Röd , Joakim Broman Örjanshallen
2015-11-21 10:30 194159009 Skellefteå IBS P05 (Blå) - Skellefteå IBS P04 (Blå) Patrik Häggström, Lasse Ekesryd Anderstorpshallen
2015-11-21 11:00 194159008 Skellefteå IBK P04/Röd - Gamla Stan IBK P05 (Blå) , Bobby Hjelte Eddahallen
2015-11-21 13:00 194159007 Bureå Idrottsförening P05 (Blå) - Rönnskär Railcare IF P03-04 (Blå) Andreas Åström, Christoffer Edlund Korpenhallen
2015-12-05 12:00 194159010 Bureå Idrottsförening P05 (Blå) - Gamla Stan IBK P05 (Blå) Daniel Degerman, Johan Rönnberg Örjanshallen
2015-12-05 12:00 194159012 Skellefteå IBS P04 (Blå) - Rönnskär Railcare IF P03-04 (Blå) Markus Wikström, Christoffer Edlund Anderstorpshallen
2015-12-05 13:00 194159011 Skellefteå IBK P04/Röd - Skellefteå IBS P05 (Blå) Christoffer Edlund, Markus Wikström Anderstorpshallen
2015-12-19 10:30 194159013 Rönnskär Railcare IF P03-04 (Blå) - Gamla Stan IBK P05 (Blå) , Johan Rönnberg Örjanshallen
2015-12-19 10:30 194159014 Bureå Idrottsförening P05 (Blå) - Skellefteå IBS P05 (Blå) Andreas Åström Anderstorpshallen
2015-12-19 12:00 194159015 Skellefteå IBK P04/Röd - Skellefteå IBS P04 (Blå) Christoffer Edlund, Lasse Ekesryd Eddahallen
2016-01-09 11:00 194159016 Gamla Stan IBK P05 (Blå) - Skellefteå IBS P04 (Blå) Felix Malmström, Anton Åkerlund Korpenhallen
2016-01-09 12:00 194159018 Bureå Idrottsförening P05 (Blå) - Skellefteå IBK P04/Röd Felix Malmström, Anton Åkerlund Korpenhallen
2016-01-09 13:00 194159017 Rönnskär Railcare IF P03-04 (Blå) - Skellefteå IBS P05 (Blå) Daniel Degerman, Hampus Brandt Örjanshallen
2016-01-23 10:00 194159020 Skellefteå IBK P04/Röd - Rönnskär Railcare IF P03-04 (Blå) , Bobby Hjelte Eddahallen
2016-01-23 11:00 194159019 Skellefteå IBS P05 (Blå) - Gamla Stan IBK P05 (Blå) Daniel Degerman Korpenhallen
2016-01-23 12:00 194159021 Bureå Idrottsförening P05 (Blå) - Skellefteå IBS P04 (Blå) Daniel Degerman Korpenhallen
2016-01-30 10:00 194159022 Rönnskär Railcare IF P03-04 (Blå) - Bureå Idrottsförening P05 (Blå) Lasse Ekesryd Örjanshallen
2016-01-30 11:00 194159024 Skellefteå IBS P04 (Blå) - Skellefteå IBS P05 (Blå) Christoffer Edlund, Melker Westerberg Anderstorpshallen
2016-01-31 11:30 194159023 Gamla Stan IBK P05 (Blå) - Skellefteå IBK P04/Röd Andreas Åström, Joakim Broman Lejonströmshallen
2016-02-20 10:00 194159025 Gamla Stan IBK P05 (Blå) - Bureå Idrottsförening P05 (Blå) Joakim Broman Eddahallen
2016-02-20 13:30 194159027 Rönnskär Railcare IF P03-04 (Blå) - Skellefteå IBS P04 (Blå) , Joakim Broman Örjanshallen
2016-02-21 12:00 194159026 Skellefteå IBS P05 (Blå) - Skellefteå IBK P04/Röd David Morén, Isak Morén Anderstorpshallen
2016-03-12 11:00 194159030 Skellefteå IBS P04 (Blå) - Skellefteå IBK P04/Röd Felix Malmström, Isak Morén Anderstorpshallen
2016-03-12 12:00 194159028 Gamla Stan IBK P05 (Blå) - Rönnskär Railcare IF P03-04 (Blå) Joakim Broman Korpenhallen
2016-03-14 17:00 194159029 Skellefteå IBS P05 (Blå) - Bureå Idrottsförening P05 (Blå) , Lasse Ekesryd Anderstorpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis