Blå (2015/16)

Gruppspel
Flickor Blå 2/3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-24 10:00 110350001 IBK Luleå F Blå 2/3 - Sunderby SK F Blå 2/3 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Örnäsets Sp
2015-10-24 11:00 110350002 Team Kalix IBK F Blå 2/3 - Öjebyns IBF F Blå 2/3 Blå Wilma Wikberg, Annie Ehlin Örnäsets Sp
2015-10-24 12:00 110350003 Sunderby SK F Blå 2/3 - Team Kalix IBK F Blå 2/3 Annie Ehlin, Sandra Nilsson Örnäsets Sp
2015-10-24 13:00 110350004 IBK Luleå F Blå 2/3 - Öjebyns IBF F Blå 2/3 Blå Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Örnäsets Sp
2015-10-24 14:00 110350005 Öjebyns IBF F Blå 2/3 Blå - Sunderby SK F Blå 2/3 Wilma Wikberg, Annie Ehlin Örnäsets Sp
2015-10-24 15:00 110350006 IBK Luleå F Blå 2/3 - Team Kalix IBK F Blå 2/3 Annie Ehlin, Sandra Nilsson Örnäsets Sp
2015-11-28 10:00 110350007 Öjebyns IBF F Blå 2/3 Vit - Luleå SK F Blå 2/3 (Blå) Anton Berggren, Oskar Viklund Björklunda Sp
2015-11-28 11:00 110350008 Sunderby SK F Blå 2/3 - Öjebyns IBF F Blå 2/3 Blå Anton Berggren, Oskar Viklund Björklunda Sp
2015-11-28 12:00 110350009 Luleå SK F Blå 2/3 (Blå) - Sunderby SK F Blå 2/3 Terje Skaugvold, Oskar Lundström Björklunda Sp
2015-11-28 13:00 110350010 Öjebyns IBF F Blå 2/3 Vit - Öjebyns IBF F Blå 2/3 Blå Terje Skaugvold, Oskar Lundström Björklunda Sp
2015-11-28 14:00 110350011 Öjebyns IBF F Blå 2/3 Blå - Luleå SK F Blå 2/3 (Blå) Tobias Fahlman, Arvid Rönnbäck Björklunda Sp
2015-11-28 15:00 110350012 Öjebyns IBF F Blå 2/3 Vit - Sunderby SK F Blå 2/3 Tobias Fahlman, Arvid Rönnbäck Björklunda Sp
2016-01-09 10:00 110350013 Öjebyns IBF F Blå 2/3 Blå - Team Kalix IBK F Blå 2/3 Viktor Hedqvist, Tobias Pettersson Hortlax Sp
2016-01-09 11:00 110350014 Luleå SK F Blå 2/3 (Blå) - IBK Luleå F Blå 2/3 Viktor Hedqvist, Tobias Pettersson Hortlax Sp
2016-01-09 12:00 110350015 Team Kalix IBK F Blå 2/3 - Luleå SK F Blå 2/3 (Blå) Oskar Lundström, Klas Risberg Hortlax Sp
2016-01-09 13:00 110350016 Öjebyns IBF F Blå 2/3 Blå - IBK Luleå F Blå 2/3 Oskar Lundström, Klas Risberg Hortlax Sp
2016-01-09 14:00 110350017 IBK Luleå F Blå 2/3 - Team Kalix IBK F Blå 2/3 Martin Viklund, Anton Berggren Hortlax Sp
2016-01-09 15:00 110350018 Öjebyns IBF F Blå 2/3 Blå - Luleå SK F Blå 2/3 (Blå) Martin Viklund, Anton Berggren Hortlax Sp
2016-01-30 10:00 110350019 Luleå SK F Blå 2/3 (Blå) - Öjebyns IBF F Blå 2/3 Vit Isac Alalehto, Alexander Larsson Örnäsets Sp
2016-01-30 11:00 110350020 Sunderby SK F Blå 2/3 - Öjebyns IBF F Blå 2/3 Blå Isac Alalehto, Alexander Larsson Örnäsets Sp
2016-01-30 12:00 110350021 Öjebyns IBF F Blå 2/3 Vit - Sunderby SK F Blå 2/3 Isac Alalehto, Alexander Larsson Örnäsets Sp
2016-01-30 13:00 110350022 Luleå SK F Blå 2/3 (Blå) - Öjebyns IBF F Blå 2/3 Blå Isac Alalehto, Alexander Larsson Örnäsets Sp
2016-01-30 14:00 110350023 Öjebyns IBF F Blå 2/3 Blå - Öjebyns IBF F Blå 2/3 Vit Isac Alalehto, Alexander Larsson Örnäsets Sp
2016-01-30 15:00 110350024 Luleå SK F Blå 2/3 (Blå) - Sunderby SK F Blå 2/3 Isac Alalehto, Alexander Larsson Örnäsets Sp
2016-02-28 10:00 110350025 Team Kalix IBK F Blå 2/3 - Luleå SK F Blå 2/3 (Blå) Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-02-28 11:00 110350026 IBK Luleå F Blå 2/3 - Öjebyns IBF F Blå 2/3 Vit Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-02-28 12:00 110350027 Luleå SK F Blå 2/3 (Blå) - IBK Luleå F Blå 2/3 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-02-28 13:00 110350028 Team Kalix IBK F Blå 2/3 - Öjebyns IBF F Blå 2/3 Vit Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-02-28 14:00 110350029 Öjebyns IBF F Blå 2/3 Vit - Luleå SK F Blå 2/3 (Blå) Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-02-28 15:00 110350030 Team Kalix IBK F Blå 2/3 - IBK Luleå F Blå 2/3 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-03-13 10:00 110350031 Sunderby SK F Blå 2/3 - IBK Luleå F Blå 2/3 Felix Rierstam, Sandra Nilsson Sunderby Sp
2016-03-13 11:00 110350032 Öjebyns IBF F Blå 2/3 Vit - Team Kalix IBK F Blå 2/3 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Sunderby Sp
2016-03-13 12:00 110350033 IBK Luleå F Blå 2/3 - Öjebyns IBF F Blå 2/3 Vit Sunderby Sp
2016-03-13 13:00 110350034 Sunderby SK F Blå 2/3 - Team Kalix IBK F Blå 2/3 Felix Rierstam, Sandra Nilsson Sunderby Sp
2016-03-13 14:00 110350035 Team Kalix IBK F Blå 2/3 - IBK Luleå F Blå 2/3 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Sunderby Sp
2016-03-13 15:00 110350036 Sunderby SK F Blå 2/3 - Öjebyns IBF F Blå 2/3 Vit Felix Rierstam, Wilma Wikberg Sunderby Sp
Flickor Blå 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-11-08 10:00 110351001 Långskatans IF Blå 4 - IBK Luleå F Blå 4 Isac Hellsten, Erik Hansson Hortlax Sp
2015-11-08 11:00 110351002 Luleå SK F Blå 4 - IBF Argentum 91 F Blå 4 Isac Hellsten, Erik Hansson Hortlax Sp
2015-11-08 12:00 110351003 IBK Luleå F Blå 4 - Luleå SK F Blå 4 Johannes Sandberg, Klas Risberg Hortlax Sp
2015-11-08 13:00 110351004 Långskatans IF Blå 4 - IBF Argentum 91 F Blå 4 Johannes Sandberg, Klas Risberg Hortlax Sp
2015-11-08 14:00 110351005 IBF Argentum 91 F Blå 4 - IBK Luleå F Blå 4 Martin Viklund, Viktor Hedqvist Hortlax Sp
2015-11-08 15:00 110351006 Långskatans IF Blå 4 - Luleå SK F Blå 4 Petter Lindkvist, Viktor Hedqvist Hortlax Sp
2015-12-05 10:00 110351007 IBK Luleå F Blå 4 - Öjebyns IBF F Blå 4 Örnäsets Sp
2015-12-05 11:00 110351008 Tväråselets AIF F Blå 4 - Team Kalix IBK F Blå 4 Örnäsets Sp
2015-12-05 12:00 110351009 Öjebyns IBF F Blå 4 - Tväråselets AIF F Blå 4 Örnäsets Sp
2015-12-05 13:00 110351010 IBK Luleå F Blå 4 - Team Kalix IBK F Blå 4 Örnäsets Sp
2015-12-05 14:00 110351011 Team Kalix IBK F Blå 4 - Öjebyns IBF F Blå 4 Örnäsets Sp
2015-12-05 16:00 110351012 IBK Luleå F Blå 4 - Tväråselets AIF F Blå 4 Örnäsets Sp
2016-01-10 10:00 110351013 Tväråselets AIF F Blå 4 - Långskatans IF Blå 4 Robin Johansson, Joakim Wasslén Älvsby Sp
2016-01-10 11:00 110351014 IBK Luleå F Blå 4 - Haparanda AIK F Blå 4 Robin Johansson, Joakim Wasslén Älvsby Sp
2016-01-10 12:00 110351015 Långskatans IF Blå 4 - IBK Luleå F Blå 4 Robin Johansson, Joakim Wasslén Älvsby Sp
2016-01-10 13:00 110351016 Tväråselets AIF F Blå 4 - Haparanda AIK F Blå 4 Robin Johansson, Joakim Wasslén Älvsby Sp
2016-01-10 14:00 110351017 Haparanda AIK F Blå 4 - Långskatans IF Blå 4 Robin Johansson, Joakim Wasslén Älvsby Sp
2016-01-10 15:00 110351018 Tväråselets AIF F Blå 4 - IBK Luleå F Blå 4 Robin Johansson, Joakim Wasslén Älvsby Sp
2016-01-23 10:00 110351019 Öjebyns IBF F Blå 4 - Luleå SK F Blå 4 Josh Atthem, Johannes Sandberg Hortlax Sp
2016-01-23 11:00 110351020 IBF Argentum 91 F Blå 4 - Långskatans IF Blå 4 Josh Atthem, Johannes Sandberg Hortlax Sp
2016-01-23 12:00 110351021 Luleå SK F Blå 4 - IBF Argentum 91 F Blå 4 Oskar Lundström, Klas Risberg Hortlax Sp
2016-01-23 13:00 110351022 Öjebyns IBF F Blå 4 - Långskatans IF Blå 4 Oskar Lundström, Klas Risberg Hortlax Sp
2016-01-23 14:00 110351023 Långskatans IF Blå 4 - Luleå SK F Blå 4 Tim Hedlund, Erik Hansson Hortlax Sp
2016-01-23 15:00 110351024 Öjebyns IBF F Blå 4 - IBF Argentum 91 F Blå 4 Tim Hedlund, Erik Hansson Hortlax Sp
2016-02-14 10:00 110351025 Luleå SK F Blå 4 - IBF Argentum 91 F Blå 4 Annie Ehlin, Sandra Nilsson Hertsö Sp
2016-02-14 11:00 110351026 Tväråselets AIF F Blå 4 - Haparanda AIK F Blå 4 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Hertsö Sp
2016-02-14 12:00 110351027 IBF Argentum 91 F Blå 4 - Tväråselets AIF F Blå 4 Annie Ehlin, Wilma Wikberg Hertsö Sp
2016-02-14 13:00 110351028 Luleå SK F Blå 4 - Haparanda AIK F Blå 4 Annie Ehlin, Sandra Nilsson Hertsö Sp
2016-02-14 14:00 110351029 Haparanda AIK F Blå 4 - IBF Argentum 91 F Blå 4 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Hertsö Sp
2016-02-14 15:00 110351030 Luleå SK F Blå 4 - Tväråselets AIF F Blå 4 Annie Ehlin, Wilma Wikberg Hertsö Sp
2016-02-27 10:00 110351031 IBF Argentum 91 F Blå 4 - Tväråselets AIF F Blå 4 Robin Sundstén, Tage Sörmann Arjeplog Sporthall
2016-02-27 11:00 110351032 Öjebyns IBF F Blå 4 - Team Kalix IBK F Blå 4 Tage Sörmann, Oliver Eklind Arjeplog Sporthall
2016-02-27 12:00 110351033 Tväråselets AIF F Blå 4 - Öjebyns IBF F Blå 4 Robin Sundstén, Oliver Eklind Arjeplog Sporthall
2016-02-27 13:00 110351034 IBF Argentum 91 F Blå 4 - Team Kalix IBK F Blå 4 Robin Sundstén, Tage Sörmann Arjeplog Sporthall
2016-02-27 14:00 110351035 Team Kalix IBK F Blå 4 - Tväråselets AIF F Blå 4 Tage Sörmann, Oliver Eklind Arjeplog Sporthall
2016-02-27 15:00 110351036 IBF Argentum 91 F Blå 4 - Öjebyns IBF F Blå 4 Robin Sundstén, Oliver Eklind Arjeplog Sporthall
2016-03-20 10:00 110351037 Haparanda AIK F Blå 4 - Öjebyns IBF F Blå 4 Juha Pasma, Jan Drugge Idrottshuset Haparanda
2016-03-20 11:00 110351038 Team Kalix IBK F Blå 4 - Luleå SK F Blå 4 Juha Pasma, Jan Drugge Idrottshuset Haparanda
2016-03-20 12:00 110351039 Öjebyns IBF F Blå 4 - Team Kalix IBK F Blå 4 Juha Pasma, Jan Drugge Idrottshuset Haparanda
2016-03-20 13:00 110351040 Haparanda AIK F Blå 4 - Luleå SK F Blå 4 Juha Pasma, Jan Drugge Idrottshuset Haparanda
2016-03-20 14:00 110351041 Luleå SK F Blå 4 - Öjebyns IBF F Blå 4 Juha Pasma, Jan Drugge Idrottshuset Haparanda
2016-03-20 15:00 110351042 Haparanda AIK F Blå 4 - Team Kalix IBK F Blå 4 Juha Pasma, Jan Drugge Idrottshuset Haparanda
2016-03-12 10:00 110351043 Team Kalix IBK F Blå 4 - Haparanda AIK F Blå 4 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-03-12 11:00 110351044 Långskatans IF Blå 4 - IBK Luleå F Blå 4 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-03-12 12:00 110351045 Haparanda AIK F Blå 4 - Långskatans IF Blå 4 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-03-12 13:00 110351046 Team Kalix IBK F Blå 4 - IBK Luleå F Blå 4 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-03-12 14:00 110351047 IBK Luleå F Blå 4 - Haparanda AIK F Blå 4 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-03-12 15:00 110351048 Team Kalix IBK F Blå 4 - Långskatans IF Blå 4 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
Pojkar Blå 1/2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-11-07 10:00 110352001 Svarta Braxen IBF P Blå 1/2 - Långskatans IF P Blå 1/2 L1 Moa Rundgren, Alexander Pettersson Örnäsets Sp
2015-11-07 11:00 110352002 Sunderby SK P Blå 1/2 - IBK Luleå P Blå 1/2 Moa Rundgren, Alexander Pettersson Örnäsets Sp
2015-11-07 12:00 110352003 Långskatans IF P Blå 1/2 L1 - Sunderby SK P Blå 1/2 Moa Rundgren, Alexander Pettersson Örnäsets Sp
2015-11-07 13:00 110352004 Svarta Braxen IBF P Blå 1/2 - IBK Luleå P Blå 1/2 Moa Rundgren, Alexander Pettersson Örnäsets Sp
2015-11-07 14:00 110352005 IBK Luleå P Blå 1/2 - Långskatans IF P Blå 1/2 L1 Moa Rundgren, Alexander Pettersson Örnäsets Sp
2015-11-07 15:00 110352006 Svarta Braxen IBF P Blå 1/2 - Sunderby SK P Blå 1/2 Moa Rundgren, Alexander Pettersson Örnäsets Sp
2015-11-07 10:00 110352007 Öjebyns IBF P Blå 1/2 Svart - Notvikens IK P Blå 1/2 Josh Atthem, Elliot Burman Hortlax Sp
2015-11-07 11:00 110352008 Team Kalix IBK P Blå 1/2 - IBF Argentum 91 P Blå 1/2 Josh Atthem, Elliot Burman Hortlax Sp
2015-11-07 12:00 110352009 Notvikens IK P Blå 1/2 - Team Kalix IBK P Blå 1/2 Tobias Pettersson, Mattis Stanzé Hortlax Sp
2015-11-07 13:00 110352010 Öjebyns IBF P Blå 1/2 Svart - IBF Argentum 91 P Blå 1/2 Tobias Pettersson, Mattis Stanzé Hortlax Sp
2015-11-07 14:00 110352011 IBF Argentum 91 P Blå 1/2 - Notvikens IK P Blå 1/2 Robin Johansson, Joakim Wasslén Hortlax Sp
2015-11-07 15:00 110352012 Öjebyns IBF P Blå 1/2 Svart - Team Kalix IBK P Blå 1/2 Robin Johansson, Joakim Wasslén Hortlax Sp
2015-11-07 10:00 110352013 Råneå BK P Blå 1/2 - Långskatans IF P Blå 1/2 L2 Isac Alalehto, Anton Ahlbäck Råneå Sp
2015-11-07 11:00 110352014 Öjebyns IBF P Blå 1/2 BLÅ - Kiruna AIF P Blå 1/2 Isac Alalehto, Anton Ahlbäck Råneå Sp
2015-11-07 12:00 110352015 Långskatans IF P Blå 1/2 L2 - Öjebyns IBF P Blå 1/2 BLÅ Isac Alalehto, Anton Ahlbäck Råneå Sp
2015-11-07 13:00 110352016 Råneå BK P Blå 1/2 - Kiruna AIF P Blå 1/2 Isac Alalehto, Anton Ahlbäck Råneå Sp
2015-11-07 14:00 110352017 Kiruna AIF P Blå 1/2 - Långskatans IF P Blå 1/2 L2 Isac Alalehto, Anton Ahlbäck Råneå Sp
2015-11-07 15:00 110352018 Råneå BK P Blå 1/2 - Öjebyns IBF P Blå 1/2 BLÅ Isac Alalehto, Anton Ahlbäck Råneå Sp
2015-11-22 11:00 110352019 Sunderby SK P Blå 1/2 - Wibax IBF Piteå P Blå 1/2 Alexander Pettersson, Julia Åström Sunderby Sp
2015-11-22 12:00 110352020 Tväråselets AIF P Blå 1/2 - Notvikens IK P Blå 1/2 Alexander Pettersson, Julia Åström Sunderby Sp
2015-11-22 13:00 110352021 Wibax IBF Piteå P Blå 1/2 - Tväråselets AIF P Blå 1/2 Alexander Pettersson, Julia Åström Sunderby Sp
2015-11-22 14:00 110352022 Sunderby SK P Blå 1/2 - Notvikens IK P Blå 1/2 Alexander Pettersson, Elsa Björklund Sunderby Sp
2015-11-22 15:00 110352023 Notvikens IK P Blå 1/2 - Wibax IBF Piteå P Blå 1/2 Alexander Pettersson, Elsa Björklund Sunderby Sp
2015-11-22 16:00 110352024 Sunderby SK P Blå 1/2 - Tväråselets AIF P Blå 1/2 Alexander Pettersson, Elsa Björklund Sunderby Sp
2015-11-28 10:00 110352025 Långskatans IF P Blå 1/2 L2 - Öjebyns IBF P Blå 1/2 Vit Felix Roos, Amelia Mauritzon Hortlax Sp
2015-11-28 11:00 110352026 Öjebyns IBF P Blå 1/2 Svart - Kiruna AIF P Blå 1/2 Felix Roos, Mikael Jaldeby Hortlax Sp
2015-11-28 12:00 110352027 Öjebyns IBF P Blå 1/2 Vit - Öjebyns IBF P Blå 1/2 Svart Anton Håkansson, Tim Hedlund Hortlax Sp
2015-11-28 13:00 110352028 Långskatans IF P Blå 1/2 L2 - Kiruna AIF P Blå 1/2 Anton Håkansson, Tim Hedlund Hortlax Sp
2015-11-28 14:00 110352029 Kiruna AIF P Blå 1/2 - Öjebyns IBF P Blå 1/2 Vit Rasmus Ekberg, Daniel Giornetti Hortlax Sp
2015-11-28 15:00 110352030 Långskatans IF P Blå 1/2 L2 - Öjebyns IBF P Blå 1/2 Svart Rasmus Ekberg, Daniel Giornetti Hortlax Sp
2015-12-05 10:00 110352031 Öjebyns IBF P Blå 1/2 BLÅ - IBF Argentum 91 P Blå 1/2 William Wiksten, Nils Isaksson Björklunda Sp
2015-12-05 11:00 110352032 Team Kalix IBK P Blå 1/2 - Råneå BK P Blå 1/2 William Wiksten, Nils Isaksson Björklunda Sp
2015-12-05 12:00 110352033 IBF Argentum 91 P Blå 1/2 - Team Kalix IBK P Blå 1/2 Robin Johansson, Joel Romell Björklunda Sp
2015-12-05 13:00 110352034 Öjebyns IBF P Blå 1/2 BLÅ - Råneå BK P Blå 1/2 Robin Johansson, Joel Romell Björklunda Sp
2015-12-05 14:00 110352035 Råneå BK P Blå 1/2 - IBF Argentum 91 P Blå 1/2 Jonathan Petterson, Oskar Lundström Björklunda Sp
2015-12-05 15:00 110352036 Öjebyns IBF P Blå 1/2 BLÅ - Team Kalix IBK P Blå 1/2 Jonathan Petterson, Oskar Lundström Björklunda Sp
2015-12-19 10:00 110352037 Tväråselets AIF P Blå 1/2 - Svarta Braxen IBF P Blå 1/2 Tobias Fahlman, Fredric Fjellström Älvsby Sp
2015-12-19 11:00 110352038 Långskatans IF P Blå 1/2 L1 - Öjebyns IBF P Blå 1/2 Vit Tobias Fahlman, Fredric Fjellström Älvsby Sp
2015-12-19 12:00 110352039 Svarta Braxen IBF P Blå 1/2 - Långskatans IF P Blå 1/2 L1 Tobias Fahlman, Fredric Fjellström Älvsby Sp
2015-12-19 13:00 110352040 Tväråselets AIF P Blå 1/2 - Öjebyns IBF P Blå 1/2 Vit Tobias Fahlman, Fredric Fjellström Älvsby Sp
2015-12-19 14:00 110352041 Öjebyns IBF P Blå 1/2 Vit - Svarta Braxen IBF P Blå 1/2 Tobias Fahlman, Fredric Fjellström Älvsby Sp
2015-12-19 15:00 110352042 Tväråselets AIF P Blå 1/2 - Långskatans IF P Blå 1/2 L1 Tobias Fahlman, Fredric Fjellström Älvsby Sp
2016-01-16 10:00 110352043 Wibax IBF Piteå P Blå 1/2 - IBK Luleå P Blå 1/2 Joel Romell, Klas Risberg Hortlax Sp
2016-01-16 11:00 110352044 Notvikens IK P Blå 1/2 - Svarta Braxen IBF P Blå 1/2 Joel Romell, Klas Risberg Hortlax Sp
2016-01-16 12:00 110352045 IBK Luleå P Blå 1/2 - Notvikens IK P Blå 1/2 , Mattis Stanzé Hortlax Sp
2016-01-16 13:00 110352046 Wibax IBF Piteå P Blå 1/2 - Svarta Braxen IBF P Blå 1/2 , Mattis Stanzé Hortlax Sp
2016-01-16 14:00 110352047 Svarta Braxen IBF P Blå 1/2 - IBK Luleå P Blå 1/2 Elliot Burman, Rasmus Ekberg Hortlax Sp
2016-01-16 15:00 110352048 Wibax IBF Piteå P Blå 1/2 - Notvikens IK P Blå 1/2 Elliot Burman, Rasmus Ekberg Hortlax Sp
2016-01-24 11:00 110352049 Kiruna AIF P Blå 1/2 - IBK Luleå P Blå 1/2 Miroslav Hochel, Mikael Esberg Rakethallen Kiruna
2016-01-24 12:00 110352050 Öjebyns IBF P Blå 1/2 BLÅ - Öjebyns IBF P Blå 1/2 Svart Miroslav Hochel, Mikael Esberg Rakethallen Kiruna
2016-01-24 13:00 110352051 IBK Luleå P Blå 1/2 - Öjebyns IBF P Blå 1/2 BLÅ Miroslav Hochel, Mikael Esberg Rakethallen Kiruna
2016-01-24 14:00 110352052 Kiruna AIF P Blå 1/2 - Öjebyns IBF P Blå 1/2 Svart Miroslav Hochel, Mikael Esberg Rakethallen Kiruna
2016-01-24 15:00 110352053 Öjebyns IBF P Blå 1/2 Svart - IBK Luleå P Blå 1/2 Miroslav Hochel, Mikael Esberg Rakethallen Kiruna
2016-01-24 16:00 110352054 Kiruna AIF P Blå 1/2 - Öjebyns IBF P Blå 1/2 BLÅ Miroslav Hochel, Mikael Esberg Rakethallen Kiruna
2016-01-30 10:00 110352055 Team Kalix IBK P Blå 1/2 - Råneå BK P Blå 1/2 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-01-30 11:00 110352056 Långskatans IF P Blå 1/2 L2 - Sunderby SK P Blå 1/2 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-01-30 12:00 110352057 Råneå BK P Blå 1/2 - Långskatans IF P Blå 1/2 L2 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-01-30 13:00 110352058 Team Kalix IBK P Blå 1/2 - Sunderby SK P Blå 1/2 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-01-30 14:00 110352059 Sunderby SK P Blå 1/2 - Råneå BK P Blå 1/2 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-01-30 15:00 110352060 Team Kalix IBK P Blå 1/2 - Långskatans IF P Blå 1/2 L2 Kurt-Lennart Wass, Jan Drugge Sportcity Kalix
2016-02-07 10:00 110352061 Långskatans IF P Blå 1/2 L1 - Svarta Braxen IBF P Blå 1/2 Robin Johansson, Mattis Stanzé Norrmalmia Sph
2016-02-07 11:00 110352062 IBF Argentum 91 P Blå 1/2 - Tväråselets AIF P Blå 1/2 Robin Johansson, Mattis Stanzé Norrmalmia Sph
2016-02-07 12:00 110352063 Svarta Braxen IBF P Blå 1/2 - IBF Argentum 91 P Blå 1/2 Terje Skaugvold, Martin Viklund Norrmalmia Sph
2016-02-07 13:00 110352064 Långskatans IF P Blå 1/2 L1 - Tväråselets AIF P Blå 1/2 Terje Skaugvold, Martin Viklund Norrmalmia Sph
2016-02-07 14:00 110352065 Tväråselets AIF P Blå 1/2 - Svarta Braxen IBF P Blå 1/2 Tobias Fahlman, Elliot Burman Norrmalmia Sph
2016-02-07 15:00 110352066 Långskatans IF P Blå 1/2 L1 - IBF Argentum 91 P Blå 1/2 Tobias Fahlman, Elliot Burman Norrmalmia Sph
2016-02-21 10:00 110352067 Notvikens IK P Blå 1/2 - Öjebyns IBF P Blå 1/2 BLÅ Isac Alalehto, Alexander Larsson Hälsans hus
2016-02-21 11:00 110352068 Team Kalix IBK P Blå 1/2 - Kiruna AIF P Blå 1/2 Dick Sandberg, Alexander Larsson Hälsans hus
2016-02-21 12:00 110352069 Öjebyns IBF P Blå 1/2 BLÅ - Team Kalix IBK P Blå 1/2 Dick Sandberg, Isac Alalehto Hälsans hus
2016-02-21 13:00 110352070 Notvikens IK P Blå 1/2 - Kiruna AIF P Blå 1/2 Isac Alalehto, Alexander Larsson Hälsans hus
2016-02-21 14:00 110352071 Kiruna AIF P Blå 1/2 - Öjebyns IBF P Blå 1/2 BLÅ Dick Sandberg, Alexander Larsson Hälsans hus
2016-02-21 15:00 110352072 Notvikens IK P Blå 1/2 - Team Kalix IBK P Blå 1/2 Dick Sandberg, Isac Alalehto Hälsans hus
2016-02-21 11:00 110352073 IBK Luleå P Blå 1/2 - Långskatans IF P Blå 1/2 L2 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Luleå Energi Arena B-hall
2016-02-21 12:00 110352074 Öjebyns IBF P Blå 1/2 Svart - Råneå BK P Blå 1/2 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Luleå Energi Arena B-hall
2016-02-21 13:00 110352075 Långskatans IF P Blå 1/2 L2 - Öjebyns IBF P Blå 1/2 Svart Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Luleå Energi Arena B-hall
2016-02-21 14:00 110352076 IBK Luleå P Blå 1/2 - Råneå BK P Blå 1/2 Alexander Pettersson, Michaela Hogane Luleå Energi Arena B-hall
2016-02-21 15:00 110352077 Råneå BK P Blå 1/2 - Långskatans IF P Blå 1/2 L2 Alexander Pettersson, Michaela Hogane Luleå Energi Arena B-hall
2016-02-21 16:00 110352078 IBK Luleå P Blå 1/2 - Öjebyns IBF P Blå 1/2 Svart Alexander Pettersson, Michaela Hogane Luleå Energi Arena B-hall
2016-02-21 10:00 110352079 IBF Argentum 91 P Blå 1/2 - Öjebyns IBF P Blå 1/2 Vit Robin Sundstén, Jesper Romberg Arjeplog Sporthall
2016-02-21 11:00 110352080 Wibax IBF Piteå P Blå 1/2 - Sunderby SK P Blå 1/2 Robin Sundstén, Jesper Romberg Arjeplog Sporthall
2016-02-21 12:00 110352081 Öjebyns IBF P Blå 1/2 Vit - Wibax IBF Piteå P Blå 1/2 Robin Sundstén, Jesper Romberg Arjeplog Sporthall
2016-02-21 13:00 110352082 IBF Argentum 91 P Blå 1/2 - Sunderby SK P Blå 1/2 Robin Sundstén, Jesper Romberg Arjeplog Sporthall
2016-02-21 14:00 110352083 Sunderby SK P Blå 1/2 - Öjebyns IBF P Blå 1/2 Vit Robin Sundstén, Jesper Romberg Arjeplog Sporthall
2016-02-21 15:00 110352084 IBF Argentum 91 P Blå 1/2 - Wibax IBF Piteå P Blå 1/2 Robin Sundstén, Jesper Romberg Arjeplog Sporthall
2016-03-12 10:00 110352085 Öjebyns IBF P Blå 1/2 Vit - Långskatans IF P Blå 1/2 L1 Tobias Fahlman, Josh Atthem Björklunda Sp
2016-03-12 11:00 110352086 Wibax IBF Piteå P Blå 1/2 - Tväråselets AIF P Blå 1/2 Tobias Fahlman, Josh Atthem Björklunda Sp
2016-03-12 12:00 110352087 Långskatans IF P Blå 1/2 L1 - Wibax IBF Piteå P Blå 1/2 Tobias Fahlman, Josh Atthem Björklunda Sp
2016-03-12 13:00 110352088 Öjebyns IBF P Blå 1/2 Vit - Tväråselets AIF P Blå 1/2 Tobias Fahlman, Josh Atthem Björklunda Sp
2016-03-12 14:00 110352089 Tväråselets AIF P Blå 1/2 - Långskatans IF P Blå 1/2 L1 Martin Viklund, Josh Atthem Björklunda Sp
2016-03-12 15:00 110352090 Öjebyns IBF P Blå 1/2 Vit - Wibax IBF Piteå P Blå 1/2 Martin Viklund, Josh Atthem Björklunda Sp
Pojkar Blå 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-24 10:00 110353001 Öjebyns IBF P Blå 3 Blå - IBK Luleå P Blå 3 Anton Berggren, Erik Hansson Björklunda Sp
2015-10-24 11:00 110353002 Wibax IBF Piteå P Blå 3 - Gammelstads IF P Blå 3 L2 Erik Hansson, Josh Atthem Björklunda Sp
2015-10-24 12:00 110353003 IBK Luleå P Blå 3 - Wibax IBF Piteå P Blå 3 Josh Atthem, Anton Berggren Björklunda Sp
2015-10-24 13:00 110353004 Öjebyns IBF P Blå 3 Blå - Gammelstads IF P Blå 3 L2 Anton Berggren, Erik Hansson Björklunda Sp
2015-10-24 14:00 110353005 IBK Luleå P Blå 3 - Gammelstads IF P Blå 3 L2 Erik Hansson, Josh Atthem Björklunda Sp
2015-10-24 15:00 110353006 Öjebyns IBF P Blå 3 Blå - Wibax IBF Piteå P Blå 3 Josh Atthem, Anton Berggren Björklunda Sp
2015-11-08 10:00 110353007 Gammelstads IF Blå 3 L1 - Team Boden IBF P Blå 3 Annie Ehlin, Sandra Nilsson Gammelstad Sp
2015-11-08 11:00 110353008 Öjebyns IBF P Blå 3 Vit - Bergnäsets AIK P Blå 3 , Sandra Nilsson Gammelstad Sp
2015-11-08 12:00 110353009 Team Boden IBF P Blå 3 - Öjebyns IBF P Blå 3 Vit Annie Ehlin, Wilma Wikberg Gammelstad Sp
2015-11-08 13:00 110353010 Gammelstads IF Blå 3 L1 - Bergnäsets AIK P Blå 3 Annie Ehlin, Sandra Nilsson Gammelstad Sp
2015-11-08 14:00 110353011 Bergnäsets AIK P Blå 3 - Team Boden IBF P Blå 3 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Gammelstad Sp
2015-11-08 15:00 110353012 Gammelstads IF Blå 3 L1 - Öjebyns IBF P Blå 3 Vit Annie Ehlin, Wilma Wikberg Gammelstad Sp
2015-11-28 10:00 110353013 Luleå SK P Blå 3 - IBK Luleå P Blå 3 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Örnäsets Sp
2015-11-28 11:00 110353014 Wibax IBF Piteå P Blå 3 - Gammelstads IF Blå 3 L1 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Örnäsets Sp
2015-11-28 12:00 110353015 IBK Luleå P Blå 3 - Wibax IBF Piteå P Blå 3 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Örnäsets Sp
2015-11-28 13:00 110353016 Luleå SK P Blå 3 - Gammelstads IF Blå 3 L1 Isac Alalehto, Alexander Larsson Örnäsets Sp
2015-11-28 14:00 110353017 Gammelstads IF Blå 3 L1 - IBK Luleå P Blå 3 Isac Alalehto, Alexander Larsson Örnäsets Sp
2015-11-28 15:00 110353018 Luleå SK P Blå 3 - Wibax IBF Piteå P Blå 3 Isac Alalehto, Alexander Larsson Örnäsets Sp
2016-01-17 10:00 110353019 Gammelstads IF P Blå 3 L2 - Bergnäsets AIK P Blå 3 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Gammelstad Sp
2016-01-17 11:00 110353020 Team Boden IBF P Blå 3 - Öjebyns IBF P Blå 3 Blå Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Gammelstad Sp
2016-01-17 12:00 110353021 Bergnäsets AIK P Blå 3 - Team Boden IBF P Blå 3 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Gammelstad Sp
2016-01-17 13:00 110353022 Gammelstads IF P Blå 3 L2 - Öjebyns IBF P Blå 3 Blå Ej offentliggjord, Wilma Wikberg Gammelstad Sp
2016-01-17 14:00 110353023 Öjebyns IBF P Blå 3 Blå - Bergnäsets AIK P Blå 3 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Gammelstad Sp
2016-01-17 15:00 110353024 Gammelstads IF P Blå 3 L2 - Team Boden IBF P Blå 3 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Gammelstad Sp
2016-01-24 10:00 110353025 Wibax IBF Piteå P Blå 3 - Gammelstads IF Blå 3 L1 Erik Hansson, Anton Berggren Hortlax Sp
2016-01-24 11:00 110353026 Öjebyns IBF P Blå 3 Vit - Luleå SK P Blå 3 Erik Hansson, Anton Berggren Hortlax Sp
2016-01-24 12:00 110353027 Gammelstads IF Blå 3 L1 - Öjebyns IBF P Blå 3 Vit Johannes Sandberg, Klas Risberg Hortlax Sp
2016-01-24 13:00 110353028 Wibax IBF Piteå P Blå 3 - Luleå SK P Blå 3 Johannes Sandberg, Klas Risberg Hortlax Sp
2016-01-24 14:00 110353029 Luleå SK P Blå 3 - Gammelstads IF Blå 3 L1 William Wiksten, William Mortensen Berggren Hortlax Sp
2016-01-24 15:00 110353030 Wibax IBF Piteå P Blå 3 - Öjebyns IBF P Blå 3 Vit William Wiksten, William Mortensen Berggren Hortlax Sp
2016-02-07 11:00 110353031 IBK Luleå P Blå 3 - Öjebyns IBF P Blå 3 Blå Moa Rundgren, Ida Rutberg Örnäsets Sp
2016-02-07 12:00 110353032 Bergnäsets AIK P Blå 3 - Gammelstads IF P Blå 3 L2 Moa Rundgren, Ida Rutberg Örnäsets Sp
2016-02-07 13:00 110353033 Öjebyns IBF P Blå 3 Blå - Bergnäsets AIK P Blå 3 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Örnäsets Sp
2016-02-07 14:00 110353034 IBK Luleå P Blå 3 - Gammelstads IF P Blå 3 L2 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Örnäsets Sp
2016-02-07 15:00 110353035 Gammelstads IF P Blå 3 L2 - Öjebyns IBF P Blå 3 Blå Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Örnäsets Sp
2016-02-07 16:00 110353036 IBK Luleå P Blå 3 - Bergnäsets AIK P Blå 3 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Örnäsets Sp
2016-02-14 10:00 110353037 Team Boden IBF P Blå 3 - Wibax IBF Piteå P Blå 3 Juha Pasma, Tony Karlsson Boden Arena
2016-02-14 11:00 110353038 Öjebyns IBF P Blå 3 Vit - Luleå SK P Blå 3 Juha Pasma, Tony Karlsson Boden Arena
2016-02-14 12:00 110353039 Wibax IBF Piteå P Blå 3 - Öjebyns IBF P Blå 3 Vit Juha Pasma, Tony Karlsson Boden Arena
2016-02-14 13:00 110353040 Team Boden IBF P Blå 3 - Luleå SK P Blå 3 Juha Pasma, Tony Karlsson Boden Arena
2016-02-14 14:00 110353041 Luleå SK P Blå 3 - Wibax IBF Piteå P Blå 3 Juha Pasma, Tony Karlsson Boden Arena
2016-02-14 15:00 110353042 Team Boden IBF P Blå 3 - Öjebyns IBF P Blå 3 Vit Juha Pasma, Tony Karlsson Boden Arena
2016-02-27 10:00 110353043 Bergnäsets AIK P Blå 3 - Luleå SK P Blå 3 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Bergskolan
2016-02-27 11:00 110353044 Wibax IBF Piteå P Blå 3 - Gammelstads IF Blå 3 L1 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Bergskolan
2016-02-27 12:00 110353045 Luleå SK P Blå 3 - Wibax IBF Piteå P Blå 3 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Bergskolan
2016-02-27 13:00 110353046 Bergnäsets AIK P Blå 3 - Gammelstads IF Blå 3 L1 Petter Lindkvist, Wilma Wikberg Bergskolan
2016-02-27 14:00 110353048 Gammelstads IF Blå 3 L1 - Luleå SK P Blå 3 Petter Lindkvist, Wilma Wikberg Bergskolan
2016-02-27 15:00 110353049 Bergnäsets AIK P Blå 3 - Wibax IBF Piteå P Blå 3 Petter Lindkvist, Wilma Wikberg Bergskolan
2016-03-13 10:00 110353050 Öjebyns IBF P Blå 3 Vit - IBK Luleå P Blå 3 Björklunda Sp
2016-03-13 11:00 110353051 Team Boden IBF P Blå 3 - Gammelstads IF P Blå 3 L2 Björklunda Sp
2016-03-13 12:00 110353052 IBK Luleå P Blå 3 - Team Boden IBF P Blå 3 Björklunda Sp
2016-03-13 13:00 110353053 Öjebyns IBF P Blå 3 Vit - Gammelstads IF P Blå 3 L2 Björklunda Sp
2016-03-13 14:00 110353054 Gammelstads IF P Blå 3 L2 - IBK Luleå P Blå 3 Björklunda Sp
2016-03-13 15:00 110353055 Öjebyns IBF P Blå 3 Vit - Team Boden IBF P Blå 3 Björklunda Sp
Pojkar Blå 4 grp1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-11-14 10:00 110354001 Råneå BK PF Blå 4 - Luleå SK P Blå 4 L2 Wilma Wikberg, Annie Ehlin Råneå Sp
2015-11-14 11:00 110354002 Haparanda AIK P Blå 4 - Malmbergets AIF P Blå 4 Annie Ehlin, Sandra Nilsson Råneå Sp
2015-11-14 12:00 110354003 Luleå SK P Blå 4 L2 - Haparanda AIK P Blå 4 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Råneå Sp
2015-11-14 13:00 110354004 Råneå BK PF Blå 4 - Malmbergets AIF P Blå 4 Wilma Wikberg, Annie Ehlin Råneå Sp
2015-11-14 14:00 110354005 Malmbergets AIF P Blå 4 - Luleå SK P Blå 4 L2 Annie Ehlin, Sandra Nilsson Råneå Sp
2015-11-14 15:00 110354006 Råneå BK PF Blå 4 - Haparanda AIK P Blå 4 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Råneå Sp
2015-11-29 10:00 110354007 Gammelstads IF P Blå 4 - Luleå SK P Blå 4 L3 Annie Ehlin, Sandra Nilsson Gammelstad Sp
2015-11-29 11:00 110354008 Kiruna AIF P Blå 4 - Sunderby SK P Blå 4 L1 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Gammelstad Sp
2015-11-29 12:00 110354009 Luleå SK P Blå 4 L3 - Kiruna AIF P Blå 4 Annie Ehlin, Wilma Wikberg Gammelstad Sp
2015-11-29 13:00 110354010 Gammelstads IF P Blå 4 - Sunderby SK P Blå 4 L1 Annie Ehlin, Sandra Nilsson Gammelstad Sp
2015-11-29 14:00 110354011 Sunderby SK P Blå 4 L1 - Luleå SK P Blå 4 L3 Sandra Nilsson, Wilma Wikberg Gammelstad Sp
2015-11-29 15:00 110354012 Gammelstads IF P Blå 4 - Kiruna AIF P Blå 4 Annie Ehlin, Wilma Wikberg Gammelstad Sp
2016-01-10 10:00 110354013 Luleå SK P Blå 4 L2 - Haparanda AIK P Blå 4 Hertsö Sp
2016-01-10 11:00 110354014 Luleå SK P Blå 4 L3 - Gammelstads IF P Blå 4 Hertsö Sp
2016-01-10 12:00 110354015 Haparanda AIK P Blå 4 - Luleå SK P Blå 4 L3 Hertsö Sp
2016-01-10 13:00 110354016 Luleå SK P Blå 4 L2 - Gammelstads IF P Blå 4 Hertsö Sp
2016-01-10 14:00 110354017 Gammelstads IF P Blå 4 - Haparanda AIK P Blå 4 Hertsö Sp
2016-01-10 15:00 110354018 Luleå SK P Blå 4 L2 - Luleå SK P Blå 4 L3 Hertsö Sp
2016-01-17 10:00 110354019 Kiruna AIF P Blå 4 - Malmbergets AIF P Blå 4 Emilia Holmberg, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2016-01-17 11:00 110354020 Sunderby SK P Blå 4 L1 - Råneå BK PF Blå 4 Emilia Holmberg, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2016-01-17 12:00 110354021 Malmbergets AIF P Blå 4 - Sunderby SK P Blå 4 L1 Emilia Holmberg, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2016-01-17 13:00 110354022 Kiruna AIF P Blå 4 - Råneå BK PF Blå 4 Emilia Holmberg, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2016-01-17 14:00 110354023 Råneå BK PF Blå 4 - Malmbergets AIF P Blå 4 Emilia Holmberg, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2016-01-17 15:00 110354024 Kiruna AIF P Blå 4 - Sunderby SK P Blå 4 L1 Emilia Holmberg, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2016-04-03 10:00 110354025 Sunderby SK P Blå 4 L1 - Luleå SK P Blå 4 L2 Moa Rundgren, Alexander Pettersson Luleå Energi Arena B-hall
2016-04-03 11:00 110354026 Gammelstads IF P Blå 4 - Råneå BK PF Blå 4 Moa Rundgren, Moa Ekblom Luleå Energi Arena B-hall
2016-04-03 12:00 110354027 Luleå SK P Blå 4 L2 - Gammelstads IF P Blå 4 Alexander Pettersson, Moa Ekblom Luleå Energi Arena B-hall
2016-04-03 13:00 110354028 Sunderby SK P Blå 4 L1 - Råneå BK PF Blå 4 Moa Rundgren, Alexander Pettersson Luleå Energi Arena B-hall
2016-04-03 14:00 110354029 Råneå BK PF Blå 4 - Luleå SK P Blå 4 L2 Moa Rundgren, Moa Ekblom Luleå Energi Arena B-hall
2016-04-03 15:00 110354030 Sunderby SK P Blå 4 L1 - Gammelstads IF P Blå 4 Alexander Pettersson, Moa Ekblom Luleå Energi Arena B-hall
2016-02-06 10:00 110354031 Haparanda AIK P Blå 4 - Luleå SK P Blå 4 L3 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2016-02-06 11:00 110354032 Kiruna AIF P Blå 4 - Malmbergets AIF P Blå 4 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2016-02-06 12:00 110354033 Luleå SK P Blå 4 L3 - Kiruna AIF P Blå 4 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2016-02-06 13:00 110354034 Haparanda AIK P Blå 4 - Malmbergets AIF P Blå 4 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2016-02-06 14:00 110354035 Malmbergets AIF P Blå 4 - Luleå SK P Blå 4 L3 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2016-02-06 15:00 110354036 Haparanda AIK P Blå 4 - Kiruna AIF P Blå 4 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2016-04-02 10:00 110354037 Luleå SK P Blå 4 L3 - Sunderby SK P Blå 4 L1 Michaela Hogane, Wilma Wikberg Örnäsets Sp
2016-04-02 11:00 110354038 Haparanda AIK P Blå 4 - Råneå BK PF Blå 4 Alexander Pettersson, Michaela Hogane Örnäsets Sp
2016-04-02 12:00 110354039 Sunderby SK P Blå 4 L1 - Haparanda AIK P Blå 4 Alexander Pettersson, Wilma Wikberg Örnäsets Sp
2016-04-02 13:00 110354040 Luleå SK P Blå 4 L3 - Råneå BK PF Blå 4 Michaela Hogane, Wilma Wikberg Örnäsets Sp
2016-04-02 14:00 110354041 Råneå BK PF Blå 4 - Sunderby SK P Blå 4 L1 Alexander Pettersson, Michaela Hogane Örnäsets Sp
2016-04-02 15:00 110354042 Luleå SK P Blå 4 L3 - Haparanda AIK P Blå 4 Alexander Pettersson, Wilma Wikberg Örnäsets Sp
2016-02-27 11:00 110354043 Malmbergets AIF P Blå 4 - Luleå SK P Blå 4 L2 Sofia Hochel, Miroslav Hochel Malmbergets Sp
2016-02-27 12:00 110354044 Gammelstads IF P Blå 4 - Kiruna AIF P Blå 4 Sofia Hochel, Miroslav Hochel Malmbergets Sp
2016-02-27 13:00 110354045 Luleå SK P Blå 4 L2 - Gammelstads IF P Blå 4 Sofia Hochel, Miroslav Hochel Malmbergets Sp
2016-02-27 14:00 110354046 Malmbergets AIF P Blå 4 - Kiruna AIF P Blå 4 Sofia Hochel, Miroslav Hochel Malmbergets Sp
2016-02-27 15:00 110354047 Kiruna AIF P Blå 4 - Luleå SK P Blå 4 L2 Sofia Hochel, Miroslav Hochel Malmbergets Sp
2016-02-27 16:00 110354048 Malmbergets AIF P Blå 4 - Gammelstads IF P Blå 4 Sofia Hochel, Miroslav Hochel Malmbergets Sp
Pojkar Blå 4 grp2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-11-14 12:00 110355001 Sunderby SK P Blå 4 L2 - Luleå SK P Blå 4 L1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sunderby Sp
2015-11-14 13:00 110355002 IBF Argentum 91 P Blå 4 - Öjebyns IBF P Blå 4 Blå Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sunderby Sp
2015-11-14 14:00 110355003 Luleå SK P Blå 4 L1 - IBF Argentum 91 P Blå 4 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sunderby Sp
2015-11-14 15:00 110355004 Sunderby SK P Blå 4 L2 - Öjebyns IBF P Blå 4 Blå Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sunderby Sp
2015-11-14 16:00 110355005 Öjebyns IBF P Blå 4 Blå - Luleå SK P Blå 4 L1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sunderby Sp
2015-11-14 17:00 110355006 Sunderby SK P Blå 4 L2 - IBF Argentum 91 P Blå 4 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sunderby Sp
2015-11-29 10:00 110355007 IBF Argentum 91 P Blå 4 - Tväråselets AIF P Blå 4 Norea Dahlberg, Tage Sörmann Arjeplog Sporthall
2015-11-29 11:00 110355008 Öjebyns IBF P Blå 4 Blå - Öjebyns IBF P Blå 4 Vit Norea Dahlberg, Tage Sörmann Arjeplog Sporthall
2015-11-29 12:00 110355009 Tväråselets AIF P Blå 4 - Öjebyns IBF P Blå 4 Vit Robin Sundstén, Oliver Eklind Arjeplog Sporthall
2015-11-29 13:00 110355010 IBF Argentum 91 P Blå 4 - Öjebyns IBF P Blå 4 Blå Norea Dahlberg, Tage Sörmann Arjeplog Sporthall
2015-11-29 14:00 110355011 Öjebyns IBF P Blå 4 Blå - Tväråselets AIF P Blå 4 Robin Sundstén, Oliver Eklind Arjeplog Sporthall
2015-11-29 15:00 110355012 IBF Argentum 91 P Blå 4 - Öjebyns IBF P Blå 4 Vit Robin Sundstén, Oliver Eklind Arjeplog Sporthall
2015-12-19 10:00 110355013 Öjebyns IBF P Blå 4 Vit - Sunderby SK P Blå 4 L2 Tobias Levin, Tim Hedlund Björklunda Sp
2015-12-19 11:00 110355014 Luleå SK P Blå 4 L1 - Bensby UFF P Blå 4 Tobias Levin, Tim Hedlund Björklunda Sp
2015-12-19 12:00 110355015 Sunderby SK P Blå 4 L2 - Luleå SK P Blå 4 L1 Tobias Levin, Jonathan Petterson Björklunda Sp
2015-12-19 13:00 110355016 Öjebyns IBF P Blå 4 Vit - Bensby UFF P Blå 4 Tobias Levin, Jonathan Petterson Björklunda Sp
2015-12-19 14:00 110355017 Bensby UFF P Blå 4 - Sunderby SK P Blå 4 L2 Martin Viklund, William Mortensen Berggren Björklunda Sp
2015-12-19 15:00 110355018 Öjebyns IBF P Blå 4 Vit - Luleå SK P Blå 4 L1 Martin Viklund, William Mortensen Berggren Björklunda Sp
2016-01-16 10:00 110355019 Tväråselets AIF P Blå 4 - IBF Argentum 91 P Blå 4 Rasmus Ekberg, Daniel Giornetti Älvsby Sp
2016-01-16 11:00 110355020 Öjebyns IBF P Blå 4 Vit - Bensby UFF P Blå 4 Rasmus Ekberg, Daniel Giornetti Älvsby Sp
2016-01-16 12:00 110355021 IBF Argentum 91 P Blå 4 - Öjebyns IBF P Blå 4 Vit Rasmus Ekberg, Daniel Giornetti Älvsby Sp
2016-01-16 13:00 110355022 Tväråselets AIF P Blå 4 - Bensby UFF P Blå 4 Daniel Giornetti, Rasmus Ekberg Älvsby Sp
2016-01-16 14:00 110355023 Bensby UFF P Blå 4 - IBF Argentum 91 P Blå 4 Daniel Giornetti, Rasmus Ekberg Älvsby Sp
2016-01-16 15:00 110355024 Tväråselets AIF P Blå 4 - Öjebyns IBF P Blå 4 Vit Daniel Giornetti, Rasmus Ekberg Älvsby Sp
2016-02-07 10:00 110355025 Luleå SK P Blå 4 L1 - Sunderby SK P Blå 4 L2 Alexander Pettersson, Petter Lindkvist Hertsö Sp
2016-02-07 11:00 110355026 Öjebyns IBF P Blå 4 Blå - Bensby UFF P Blå 4 Dick Sandberg, Alexander Pettersson Hertsö Sp
2016-02-07 12:00 110355027 Sunderby SK P Blå 4 L2 - Öjebyns IBF P Blå 4 Blå Dick Sandberg, Petter Lindkvist Hertsö Sp
2016-02-07 13:00 110355028 Luleå SK P Blå 4 L1 - Bensby UFF P Blå 4 Alexander Pettersson, Petter Lindkvist Hertsö Sp
2016-02-07 14:00 110355029 Bensby UFF P Blå 4 - Sunderby SK P Blå 4 L2 Dick Sandberg, Alexander Pettersson Hertsö Sp
2016-02-07 15:00 110355030 Luleå SK P Blå 4 L1 - Öjebyns IBF P Blå 4 Blå Dick Sandberg, Petter Lindkvist Hertsö Sp
2016-02-20 10:00 110355031 Öjebyns IBF P Blå 4 Blå - Tväråselets AIF P Blå 4 Terje Skaugvold, Robin Johansson Björklunda Sp
2016-02-20 11:00 110355032 Sunderby SK P Blå 4 L2 - IBF Argentum 91 P Blå 4 Terje Skaugvold, Robin Johansson Björklunda Sp
2016-02-20 12:00 110355033 Tväråselets AIF P Blå 4 - Sunderby SK P Blå 4 L2 , Felix Roos Björklunda Sp
2016-02-20 13:00 110355034 Öjebyns IBF P Blå 4 Blå - IBF Argentum 91 P Blå 4 , Felix Roos Björklunda Sp
2016-02-20 14:00 110355035 IBF Argentum 91 P Blå 4 - Tväråselets AIF P Blå 4 Jonathan Petterson, Mattis Stanzé Björklunda Sp
2016-02-20 15:00 110355036 Öjebyns IBF P Blå 4 Blå - Sunderby SK P Blå 4 L2 Jonathan Petterson, Mattis Stanzé Björklunda Sp
2016-03-13 09:30 110355037 Bensby UFF P Blå 4 - Luleå SK P Blå 4 L1 Luleå Energi Arena B-hall
2016-03-13 10:30 110355038 Tväråselets AIF P Blå 4 - Öjebyns IBF P Blå 4 Vit Luleå Energi Arena B-hall
2016-03-13 11:30 110355039 Luleå SK P Blå 4 L1 - Tväråselets AIF P Blå 4 Luleå Energi Arena B-hall
2016-03-13 12:30 110355040 Bensby UFF P Blå 4 - Öjebyns IBF P Blå 4 Vit Luleå Energi Arena B-hall
2016-03-13 13:30 110355041 Öjebyns IBF P Blå 4 Vit - Luleå SK P Blå 4 L1 Luleå Energi Arena B-hall
2016-03-13 14:30 110355042 Bensby UFF P Blå 4 - Tväråselets AIF P Blå 4 Luleå Energi Arena B-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis