Blånivå Pojk Höst 21 (2015/16)

Gruppspel
Pojkar -04 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 09:00 066001003 Eken IBK P04 - Partille IBS P04 Svart 4 - 2 Christina Karlsson Ekenhallen 1
2015-10-03 10:10 066001005 Mölndals IBF P04 - Ale IBF P04 Blå 0 - 0 Diako Ahmadi, Oskar Weissbach Aktiviteten A-Hall
2015-10-04 11:00 066001001 FBC Lerum P04 Panthers Röd - IK Zenith P04 Grön 7 - 2 Daniel Algurén Rydsbergshallen
2015-10-04 12:45 066001002 Marstrands IBK P04 Röd - FBC Lerum P04 Lions Röd 4 - 5 Markus Söder, Jesper Wångblad Munkegärdehallen
2015-10-04 14:30 066001004 Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit - Lindås IBK P04 Blå 3 - 3 Rasmus Thorén, Filip Björnåsen Mölnlycke Idrottshall B
2015-10-04 15:10 066001008 IBF Göteborg P04 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå 7 - 6 , David Ganefalk Torpahallen
2015-10-10 12:00 066001010 Partille IBS P04 Svart - IK Zenith P04 Grön 4 - 3 Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2015-10-11 10:30 066001014 IBF Backadalen P04 Blå - Mölndals IBF P04 3 - 2 Rasmus Johansson, Oscar Ljungqvist Skälltorpsskolan
2015-10-11 11:00 066001011 Lindås IBK P04 Blå - Marstrands IBK P04 Röd 5 - 2 Alfred Stranne, Filip Kullenberg Salming Arena
2015-10-11 12:20 066001015 Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå - Lindome IBK P04 Grön 8 - 4 Simon Hoffmann, Edvin Karlsson Wallenstam Arena A
2015-11-01 13:20 066001012 Ale IBF P04 Blå - Eken IBK P04 3 - 4 Niclas Sundelid Bohushallen
2015-10-17 09:00 066001021 Eken IBK P04 - IBF Backadalen P04 Blå 5 - 2 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Ekenhallen 1
2015-10-17 09:00 066001023 Mölndals IBF P04 - IBF Göteborg P04 Vit 2 - 5 Daniel Alexandersson, Noel Semmelhofer Aktiviteten A-Hall
2015-10-18 10:00 066001019 IK Zenith P04 Grön - Ale IBF P04 Blå 2 - 2 Hanna Järdhage, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-10-18 13:30 066001018 FBC Lerum P04 Lions Röd - Lindås IBK P04 Blå 8 - 0 Daniel Algurén Hjällsnäshallen B-hallen
2015-10-18 13:30 066001022 Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå 0 - 0 Sofia Greftén, Amanda Wetterström Mölnlycke Idrottshall B
2015-10-18 14:30 066001017 FBC Lerum P04 Panthers Röd - Partille IBS P04 Svart 3 - 2 Daniel Algurén Hjällsnäshallen B-hallen
2015-11-07 09:20 066001026 Ale IBF P04 Blå - Partille IBS P04 Svart 5 - 6 Stefan Eriksson, Fabian Janz Ale Kulturrum
2015-11-07 12:00 066001030 IBF Göteborg P04 Vit - Eken IBK P04 3 - 2 David Ganefalk, Daniel Wergeland Svingelns Sporthall
2015-11-08 11:00 066001025 Lindås IBK P04 Blå - FBC Lerum P04 Panthers Röd 4 - 4 Filip Kalentun, Rasmus Lundström Salming Arena
2015-11-08 12:30 066001032 Lindome IBK P04 Grön - Mölndals IBF P04 0 - 0 Oskar Andersson, Linus Holm Streteredsskolan
2015-11-08 15:10 066001029 Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå - Marstrands IBK P04 Röd 4 - 2 Adam Börve, Elia Ekfeldt Wallenstam Arena A
2015-11-08 15:20 066001028 IBF Backadalen P04 Blå - IK Zenith P04 Grön 1 - 8 Rasmus Johansson, Oscar Ljungqvist Skälltorpsskolan
2015-11-21 09:00 066001039 Eken IBK P04 - Lindome IBK P04 Grön 0 - 0 , Christina Karlsson Ekenhallen 1
2015-11-21 11:00 066001035 Partille IBS P04 Svart - IBF Backadalen P04 Blå 7 - 1 Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2015-11-22 09:00 066001037 IK Zenith P04 Grön - IBF Göteborg P04 Vit 6 - 3 Linus Adolfsson, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-11-22 14:30 066001033 FBC Lerum P04 Panthers Röd - Ale IBF P04 Blå 12 - 2 Filip Lakander, Arvid Petersén Hjällsnäshallen B-hallen
2015-11-22 15:30 066001036 FBC Lerum P04 Lions Röd - Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå 0 - 8 Filip Lakander, Arvid Petersén Hjällsnäshallen B-hallen
2015-11-22 15:30 066001040 Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit - Mölndals IBF P04 8 - 0 Sofia Greftén, Amanda Wetterström Mölnlycke Idrottshall B
2015-11-28 11:00 066001046 Lindome IBK P04 Grön - IK Zenith P04 Grön 7 - 3 Almåshallen B
2015-11-29 09:30 066001043 Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå - Lindås IBK P04 Blå 1 - 4 Simon Hoffmann, Edvin Karlsson Wallenstam Arena A
2015-11-29 11:30 066001048 Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit - Eken IBK P04 5 - 3 Simon Hoffmann, Edvin Karlsson Wallenstam Arena A
2015-11-29 14:20 066001042 IBF Backadalen P04 Blå - Ale IBF P04 Blå 1 - 3 Rasmus Johansson, Oscar Ljungqvist Skälltorpsskolan
2015-11-29 15:10 066001044 IBF Göteborg P04 Vit - Partille IBS P04 Svart 2 - 6 David Ganefalk, Daniel Wergeland Torpahallen
2015-12-02 18:00 066001047 Mölndals IBF P04 - Marstrands IBK P04 Röd 0 - 12 Erik Borgvall, Johannes Wikström Katrinebergshallen
2015-12-05 11:30 066001053 Partille IBS P04 Svart - Lindome IBK P04 Grön 1 - 2 Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2015-12-05 11:40 066001051 Ale IBF P04 Blå - IBF Göteborg P04 Vit 6 - 3 Stefan Eriksson, Fabian Janz Ale Kulturrum
2015-12-06 10:00 066001055 IK Zenith P04 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit 4 - 6 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-12-06 12:30 066001049 FBC Lerum P04 Panthers Röd - IBF Backadalen P04 Blå 8 - 0 Daniel Algurén Hjällsnäshallen B-hallen
2015-12-06 13:30 066001054 FBC Lerum P04 Lions Röd - Mölndals IBF P04 0 - 0 Daniel Algurén Hjällsnäshallen B-hallen
2015-12-06 13:45 066001056 Marstrands IBK P04 Röd - Eken IBK P04 1 - 2 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2015-12-12 09:00 066001061 Mölndals IBF P04 - Lindås IBK P04 Blå 4 - 4 Emrik Lindahl, Marcus Åström Katrinebergshallen
2015-12-12 09:00 066001063 Eken IBK P04 - FBC Lerum P04 Lions Röd 0 - 0 Emmy Rylander Ekenhallen 1
2015-12-12 09:30 066001060 Lindome IBK P04 Grön - Ale IBF P04 Blå 2 - 3 Nora Woodrow, Linnea Wall Almåshallen B
2015-12-13 08:40 066001062 Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit - Partille IBS P04 Svart 3 - 2 Rasmus Thorén, Albin Insgård Wallenstam Arena A
2015-12-13 10:50 066001057 Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå - FBC Lerum P04 Panthers Röd 4 - 1 Rasmus Thorén, Albin Insgård Wallenstam Arena A
2015-12-13 11:20 066001058 IBF Göteborg P04 Vit - IBF Backadalen P04 Blå 4 - 5 Oliver Säll, Adam Dedon Svingelns Sporthall
2015-12-13 12:45 066001064 Marstrands IBK P04 Röd - IK Zenith P04 Grön 4 - 4 Adam Rechenberg, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2016-01-16 09:00 066001071 Partille IBS P04 Svart - Marstrands IBK P04 Röd 2 - 3 Mathias Undeland, Hilda Tuneroth Vallhamra Sportcenter
2016-01-16 09:20 066001069 Ale IBF P04 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit 0 - 6 Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2016-01-17 09:00 066001065 FBC Lerum P04 Panthers Röd - IBF Göteborg P04 Vit 2 - 3 Lovisa Länje, Isabella Björnum Rydsbergshallen
2016-01-17 10:00 066001070 Lindås IBK P04 Blå - Eken IBK P04 1 - 5 Elin Björk Linder, Alfred Stranne Salming Arena
2016-01-17 10:00 066001072 FBC Lerum P04 Lions Röd - IK Zenith P04 Grön 1 - 4 Elin Bigseth, Lovisa Länje Rydsbergshallen
2016-01-17 16:00 066001067 IBF Backadalen P04 Blå - Lindome IBK P04 Grön 2 - 8 Elsa Svedman, Etta Röstlund Skälltorpsskolan
2016-01-22 18:00 066001075 Mölndals IBF P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå 1 - 11 Emrik Lindahl, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2016-01-24 11:00 066001079 IK Zenith P04 Grön - Lindås IBK P04 Blå 2 - 4 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2016-01-24 12:00 066001080 FBC Lerum P04 Lions Röd - Partille IBS P04 Svart 6 - 1 Linnea Nordqvist, Sofia Nolberg Rydsbergshallen
2016-01-24 14:45 066001078 Marstrands IBK P04 Röd - Ale IBF P04 Blå 4 - 0 Philip Lifjorden, Melker Bäverhag Munkegärdehallen
2016-01-24 15:30 066001076 Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit - IBF Backadalen P04 Blå 8 - 2 Sofia Greftén, Amanda Wetterström Mölnlycke Idrottshall B
2016-01-24 16:00 066001074 Lindome IBK P04 Grön - IBF Göteborg P04 Vit 2 - 6 Linnea Adielsson, Nora Woodrow Streteredsskolan
2016-01-24 17:40 066001073 Utbynäs SK P04 VS1 - FBC Lerum P04 Panthers Röd 2 - 5 Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-01-31 12:30 066001084 Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå - Eken IBK P04 1 - 1 Rasmus Thorén, Gustav Kinderdal Mölnlycke Idrottshall B
2016-01-31 16:40 066001082 Utbynäs SK P04 VS1 - Mölndals IBF P04 5 - 3 , Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-02-06 10:20 066001087 Ale IBF P04 Blå - FBC Lerum P04 Lions Röd 2 - 4 Niclas Sundelid Ale Kulturrum
2016-02-07 12:00 066001083 IBF Göteborg P04 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit 8 - 2 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Torpahallen
2016-02-07 12:00 066001088 Lindås IBK P04 Blå - Partille IBS P04 Svart 1 - 2 Johanna Gandemo, Jennifer Johansson Salming Arena
2016-02-07 12:30 066001081 FBC Lerum P04 Panthers Röd - Lindome IBK P04 Grön 5 - 1 Felix Bark Peterson, Arvid Petersén Hjällsnäshallen B-hallen
2016-02-07 14:50 066001085 IBF Backadalen P04 Blå - Marstrands IBK P04 Röd 0 - 2 Andreas Edensvärd, Johanna Ljungqvist Skälltorpsskolan
2016-02-27 10:00 066001089 Mölndals IBF P04 - FBC Lerum P04 Panthers Röd 1 - 1 Emrik Lindahl, Oskar Weissbach Aktiviteten A-Hall
2016-02-27 11:00 066001090 Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit - Lindome IBK P04 Grön 1 - 1 Filip Wramdemark, Alfred Pettersson Mölnlycke Idrottshall B
2016-02-28 09:00 066001093 IK Zenith P04 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå 0 - 7 Linus Adolfsson, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-02-28 11:00 066001096 Lindås IBK P04 Blå - Ale IBF P04 Blå 9 - 1 Elin Björk Linder, Filip Kalentun Salming Arena
2016-02-28 12:30 066001091 Eken IBK P04 - Utbynäs SK P04 VS1 8 - 2 , Raderad person Egen begäran enligt GDPR Ekenhallen 1
2016-02-28 14:30 066001094 FBC Lerum P04 Lions Röd - IBF Backadalen P04 Blå 6 - 1 Daniel Algurén Rydsbergshallen
2016-02-28 14:45 066001092 Marstrands IBK P04 Röd - IBF Göteborg P04 Vit 4 - 5 Joseph Wokil, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2016-03-05 09:00 066001098 Mölndals IBF P04 - Eken IBK P04 3 - 10 Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Aktiviteten A-Hall
2016-03-05 12:00 066001101 IBF Göteborg P04 Vit - FBC Lerum P04 Lions Röd 5 - 1 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Svingelns Sporthall
2016-03-05 13:10 066001099 Lindome IBK P04 Grön - Marstrands IBK P04 Röd 4 - 4 Linnea Wall, Nora Woodrow Almåshallen B
2016-03-06 12:15 066001097 FBC Lerum P04 Panthers Röd - Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit 4 - 2 Arvid Petersén, Filip Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2016-03-06 13:30 066001102 Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå - Partille IBS P04 Svart 2 - 4 Simon Hoffmann, Rasmus Thorén Mölnlycke Idrottshall B
2016-03-06 14:50 066001103 IBF Backadalen P04 Blå - Lindås IBK P04 Blå 4 - 4 Elsa Svedman, Etta Röstlund Skälltorpsskolan
2016-03-06 15:10 066001100 Utbynäs SK P04 VS1 - IK Zenith P04 Grön 1 - 9 Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-03-11 19:00 066001105 Eken IBK P04 - FBC Lerum P04 Panthers Röd 1 - 7 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Ekenhallen 1
2016-03-12 12:00 066001109 Partille IBS P04 Svart - Utbynäs SK P04 VS1 5 - 0 Hilda Tuneroth, Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2016-03-13 10:00 066001108 FBC Lerum P04 Lions Röd - Lindome IBK P04 Grön 6 - 1 Arvid Petersén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2016-03-13 10:00 066001110 Lindås IBK P04 Blå - IBF Göteborg P04 Vit 1 - 2 Linn Wernlundh, Emma Olsson Salming Arena
2016-03-13 10:20 066001111 Ale IBF P04 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå 0 - 4 Alfred Wendt, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2016-03-13 11:00 066001107 IK Zenith P04 Grön - Mölndals IBF P04 2 - 5 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-03-13 12:45 066001106 Marstrands IBK P04 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit 2 - 1 Joseph Wokil, Adam Rechenberg Munkegärdehallen
2016-03-19 09:00 066001114 Eken IBK P04 - IK Zenith P04 Grön 2 - 2 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2016-03-19 09:00 066001117 Lindome IBK P04 Grön - Lindås IBK P04 Blå 4 - 2 Jonatan Salmi, Gustav Jögi Almåshallen B
2016-03-19 10:00 066001116 Mölndals IBF P04 - Partille IBS P04 Svart 1 - 5 Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2016-03-20 09:00 066001120 Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå - IBF Backadalen P04 Blå 3 - 2 Emil Nilsson, Alfred Pettersson Wallenstam Arena A
2016-03-20 12:00 066001113 FBC Lerum P04 Panthers Röd - Marstrands IBK P04 Röd 2 - 1 Daniel Algurén, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2016-03-20 13:00 066001115 Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit - FBC Lerum P04 Lions Röd 5 - 0 Elia Ekfeldt, Adam Börve Wallenstam Arena A
2016-03-20 15:20 066001118 Utbynäs SK P04 VS1 - Ale IBF P04 Blå 3 - 4 Anton Sköld, Albin Klasson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Pojkar -04 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 09:00 066002009 Partille IBS P04 Vit - Landvetter IBK 1 P04 1 - 10 Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2015-10-03 10:15 066002003 Stenungsunds IBK (P-04) - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange 1 - 4 Stenungsund Arena
2015-10-04 09:00 066002007 IF Marin Väst P04 - Lindås IBK P04 Svart 3 - 3 Linn Wernlundh, Emma Olsson Hall Of Flame
2015-10-04 11:20 066002005 IBF Backadalen P04 Röd - IBF Göteborg P04 Svart 2 - 4 Emina Begic, Linnea Hauska Skälltorpsskolan
2015-10-04 12:00 066002002 FBC Lerum P04 Lions Svart - Ale IBF P04 Grön 8 - 1 Daniel Algurén Rydsbergshallen
2015-10-04 12:00 066002008 IK Zenith P04 Svart - Lindome IBK P04 Lila 2 - 2 Linus Adolfsson, Arvid Laveno-Ling Björlanda Idrottshall
2015-10-04 12:30 066002006 Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd - IK Zenith P04 Vit 3 - 1 Rasmus Thorén, Filip Björnåsen Mölnlycke Idrottshall B
2015-10-04 15:40 066002004 Floda IBK P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart 2 - 10 Vendela Nilsson, Hanna Borg Alléhallen
2015-10-10 11:00 066002018 Partille IBS P04 Vit - IK Zenith P04 Svart 2 - 5 Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2015-10-10 12:00 066002016 Lindome IBK P04 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 2 - 4 Jonatan Salmi, Adam Zettergren Almåshallen B
2015-10-10 13:00 066002013 IBF Göteborg P04 Svart - Stenungsunds IBK (P-04) 2 - 1 David Ganefalk Svingelns Sporthall
2015-10-11 09:00 066002014 IK Zenith P04 Vit - Floda IBK P04 0 - 0 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-10-11 10:00 066002015 Lindås IBK P04 Svart - IBF Backadalen P04 Röd 1 - 1 Johanna Gandemo, Jennifer Johansson Salming Arena
2015-10-11 10:10 066002012 Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart - FBC Lerum P04 Lions Svart 1 - 1 Simon Hoffmann, Edvin Karlsson Wallenstam Arena A
2015-10-11 11:20 066002010 Ale IBF P04 Grön - FBC Lerum P04 Panthers Svart 2 - 5 Milan Siljegovic Ale Kulturrum
2015-10-11 12:10 066002017 Landvetter IBK 1 P04 - IF Marin Väst P04 2 - 2 Filip Wramdemark, Alfred Pettersson Landvetter Idrottshall
2015-10-18 08:45 066002023 Stenungsunds IBK (P-04) - Lindås IBK P04 Svart 0 - 4 Stenungsund Arena
2015-10-18 10:00 066002022 FBC Lerum P04 Lions Svart - IK Zenith P04 Vit 3 - 4 Arvid Petersén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2015-10-18 12:30 066002019 FBC Lerum P04 Panthers Svart - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange 2 - 6 Daniel Algurén Hjällsnäshallen B-hallen
2015-10-18 14:30 066002024 Floda IBK P04 - Lindome IBK P04 Lila 3 - 10 Vendela Nilsson, Emma Söderqvist Alléhallen
2015-10-18 14:40 066002025 IBF Backadalen P04 Röd - Landvetter IBK 1 P04 0 - 4 Isak Bräcknell, Kristoffer Henriksson Skälltorpsskolan
2015-10-18 15:30 066002026 Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd - Partille IBS P04 Vit 3 - 0 Albin Insgård, Filip Björnåsen Mölnlycke Idrottshall B
2015-10-18 16:00 066002027 IF Marin Väst P04 - IK Zenith P04 Svart 3 - 2 , Daniel Emilson Askims Sporthall
2015-10-18 17:20 066002020 Ale IBF P04 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart 2 - 9 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Bohushallen
2015-11-07 09:00 066002034 Partille IBS P04 Vit - Floda IBK P04 4 - 2 Jonathan Bodenmalm, Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2015-11-07 12:00 066002028 Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart - FBC Lerum P04 Panthers Svart 5 - 2 Oskar Härsjö, Adam Börve Mölnlycke Idrottshall B
2015-11-07 13:00 066002029 IBF Göteborg P04 Svart - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange 2 - 15 David Ganefalk, Felix Bark Peterson Svingelns Sporthall
2015-11-08 11:00 066002035 IK Zenith P04 Svart - IBF Backadalen P04 Röd 8 - 3 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-11-08 11:00 066002036 IF Marin Väst P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 2 - 6 Diako Ahmadi, Oskar Weissbach Hall Of Flame
2015-11-08 11:30 066002032 Lindome IBK P04 Lila - FBC Lerum P04 Lions Svart 0 - 4 Oskar Andersson, Linus Holm Streteredsskolan
2015-11-08 12:00 066002030 IK Zenith P04 Vit - Ale IBF P04 Grön 4 - 0 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-11-08 12:10 066002033 Landvetter IBK 1 P04 - Stenungsunds IBK (P-04) 1 - 4 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Landvetter Idrottshall
2015-11-14 10:15 066002043 Stenungsunds IBK (P-04) - IK Zenith P04 Svart 2 - 0 Spekerödsskolan
2015-11-14 16:20 066002038 Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart - IK Zenith P04 Vit 1 - 2 Oskar Härsjö, Gustav Kinderdal Mölnlycke Idrottshall B
2015-11-15 09:00 066002039 Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange - Lindås IBK P04 Svart 1 - 1 Simon Hogner, Victor Olsson Mimershus A-hallen
2015-11-15 09:00 066002042 FBC Lerum P04 Lions Svart - Partille IBS P04 Vit 3 - 2 Daniel Algurén Rydsbergshallen
2015-11-15 10:00 066002037 FBC Lerum P04 Panthers Svart - IBF Göteborg P04 Svart 10 - 2 Daniel Algurén Rydsbergshallen
2015-11-15 10:15 066002045 IBF Backadalen P04 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 1 - 5 Elsa Svedman, Etta Röstlund Skälltorpsskolan
2015-11-15 11:20 066002040 Ale IBF P04 Grön - Lindome IBK P04 Lila 1 - 1 Erik Dreifeldt, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2015-11-15 13:30 066002044 Floda IBK P04 - IF Marin Väst P04 1 - 9 Vendela Nilsson, Emma Söderqvist Alléhallen
2015-11-01 11:30 066002046 IK Zenith P04 Vit - FBC Lerum P04 Panthers Svart 0 - 3 , Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2015-11-21 09:00 066002049 Landvetter IBK 1 P04 - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange 0 - 6 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Landvetter Idrottshall
2015-11-21 09:00 066002050 Partille IBS P04 Vit - Ale IBF P04 Grön 3 - 2 Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2015-11-22 08:00 066002047 Lindås IBK P04 Svart - IBF Göteborg P04 Svart 0 - 6 Filip Kalentun, Rasmus Lundström Salming Arena
2015-11-22 09:00 066002052 IF Marin Väst P04 - FBC Lerum P04 Lions Svart 9 - 2 Diako Ahmadi, Oskar Weissbach Hall Of Flame
2015-11-22 12:20 066002048 Lindome IBK P04 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart 3 - 7 Ej offentliggjord, Jonatan Salmi Almåshallen B
2015-11-22 13:30 066002053 Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd - Stenungsunds IBK (P-04) 6 - 4 Oskar Härsjö, Gustav Kinderdal Mölnlycke Idrottshall B
2015-11-29 15:30 066002054 IBF Backadalen P04 Röd - Floda IBK P04 3 - 3 Johanna Ljungqvist, Andreas Edensvärd Lundbystrand 1
2015-11-28 11:15 066002063 Stenungsunds IBK (P-04) - Floda IBK P04 1 - 1 Stenungsund Arena
2015-11-29 10:30 066002058 Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart - Partille IBS P04 Vit 3 - 3 Simon Hoffmann, Edvin Karlsson Wallenstam Arena A
2015-11-29 11:00 066002056 IK Zenith P04 Vit - Lindome IBK P04 Lila 2 - 2 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-11-29 13:20 066002060 Ale IBF P04 Grön - IF Marin Väst P04 1 - 4 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Bohushallen
2015-11-29 16:05 066002057 IBF Göteborg P04 Svart - Landvetter IBK 1 P04 2 - 3 David Ganefalk, Daniel Wergeland Torpahallen
2015-11-29 16:30 066002059 Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange - IK Zenith P04 Svart 7 - 1 Johanna Andersson, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2015-12-20 11:00 066002055 FBC Lerum P04 Panthers Svart - Lindås IBK P04 Svart 5 - 4 Filip Lakander, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2015-12-20 12:00 066002062 FBC Lerum P04 Lions Svart - IBF Backadalen P04 Röd 11 - 5 Filip Lakander, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2015-12-05 11:00 066002070 IBF Backadalen P04 Röd - Ale IBF P04 Grön 2 - 2 Emina Begic, Linnea Hauska Lundbystrand 3
2015-12-05 12:30 066002066 Partille IBS P04 Vit - IK Zenith P04 Vit 0 - 5 Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2015-12-05 14:20 066002064 Lindome IBK P04 Lila - FBC Lerum P04 Panthers Svart 3 - 3 Ej offentliggjord Almåshallen B
2015-12-06 09:00 066002068 IF Marin Väst P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart 5 - 1 Diako Ahmadi, Johannes Wikström Hall Of Flame
2015-12-06 10:00 066002065 Landvetter IBK 1 P04 - Lindås IBK P04 Svart 7 - 1 Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2015-12-06 10:15 066002072 Stenungsunds IBK (P-04) - FBC Lerum P04 Lions Svart 1 - 15 Stenungsund Arena
2015-12-06 11:00 066002067 IK Zenith P04 Svart - IBF Göteborg P04 Svart 0 - 3 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-12-06 13:30 066002069 Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange 1 - 6 Elia Ekfeldt, Charlie Jonsson Mölnlycke Idrottshall B
2015-12-12 08:30 066002074 Lindome IBK P04 Lila - Partille IBS P04 Vit 3 - 5 Ej offentliggjord, Linnea Wall Almåshallen B
2015-12-12 10:40 066002080 Ale IBF P04 Grön - Stenungsunds IBK (P-04) 2 - 3 Alfred Wendt, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2015-12-12 17:45 066002073 FBC Lerum P04 Panthers Svart - Landvetter IBK 1 P04 3 - 2 Daniel Algurén Rydsbergshallen
2015-12-13 09:00 066002076 IK Zenith P04 Vit - IF Marin Väst P04 2 - 2 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2015-12-13 12:00 066002075 Lindås IBK P04 Svart - IK Zenith P04 Svart 4 - 2 Johanna Gandemo, Jennifer Johansson Salming Arena
2015-12-13 12:15 066002077 IBF Göteborg P04 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 15 - 2 Oliver Säll, Adam Dedon Svingelns Sporthall
2015-12-13 13:00 066002078 Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart - IBF Backadalen P04 Röd 6 - 1 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Wallenstam Arena A
2015-12-13 15:30 066002079 Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange - Floda IBK P04 11 - 0 Hugo Fransson, Alexander Frithofsson Kastellegårdshallen
2016-01-16 12:00 066002082 Partille IBS P04 Vit - FBC Lerum P04 Panthers Svart 0 - 2 Oliver Säll, Adam Dedon Vallhamra Sportcenter
2016-01-17 09:00 066002084 IF Marin Väst P04 - Lindome IBK P04 Lila 5 - 5 Diako Ahmadi, Oskar Weissbach Hall Of Flame
2016-01-17 09:00 066002085 Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd - Lindås IBK P04 Svart 2 - 5 Rasmus Thorén, Gustav Kinderdal Wallenstam Arena A
2016-01-17 10:15 066002088 Stenungsunds IBK (P-04) - Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart 3 - 5 Stenungsund Arena
2016-01-17 11:00 066002089 FBC Lerum P04 Lions Svart - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange 1 - 6 Elin Bigseth, Isabella Björnum Rydsbergshallen
2016-01-17 13:00 066002083 IK Zenith P04 Svart - Landvetter IBK 1 P04 2 - 4 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-01-17 13:40 066002087 Floda IBK P04 - IBF Göteborg P04 Svart 6 - 1 Vendela Nilsson, Felix Bark Peterson Alléhallen
2016-01-17 15:00 066002086 IBF Backadalen P04 Röd - IK Zenith P04 Vit 1 - 5 Elsa Svedman, Etta Röstlund Skälltorpsskolan
2016-01-23 10:00 066002092 Partille IBS P04 Vit - IF Marin Väst P04 6 - 0 Mathias Undeland, Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2016-01-24 09:00 066002091 FBC Lerum P04 Panthers Svart - IK Zenith P04 Svart 4 - 2 Filip Lakander, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2016-01-24 10:00 066002096 IK Zenith P04 Vit - Stenungsunds IBK (P-04) 2 - 3 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-01-24 11:00 066002097 IBF Göteborg P04 Svart - FBC Lerum P04 Lions Svart 0 - 2 Daniel Wergeland, David Ganefalk Torpahallen
2016-01-24 12:10 066002093 Landvetter IBK 1 P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 1 - 4 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Landvetter Idrottshall
2016-01-24 13:00 066002095 Lindås IBK P04 Svart - Floda IBK P04 15 - 1 Linn Wernlundh, Emma Olsson Salming Arena
2016-01-24 14:00 066002094 Lindome IBK P04 Lila - IBF Backadalen P04 Röd 5 - 3 Linnea Adielsson, Nora Woodrow Streteredsskolan
2016-01-24 14:30 066002099 Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange - Ale IBF P04 Grön 6 - 2 Johanna Andersson, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2016-01-31 14:30 066002101 Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd - IK Zenith P04 Svart 1 - 2 Sofia Greftén, Amanda Wetterström Mölnlycke Idrottshall B
2016-02-02 20:00 066002108 Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange - Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart 5 - 1 Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2016-02-06 11:15 066002104 Stenungsunds IBK (P-04) - Lindome IBK P04 Lila 3 - 0 Stenungsund Arena
2016-02-06 16:45 066002100 IF Marin Väst P04 - FBC Lerum P04 Panthers Svart 2 - 1 Daniel Algurén Rydsbergshallen
2016-02-07 10:20 066002107 Ale IBF P04 Grön - IBF Göteborg P04 Svart 4 - 2 Stefan Eriksson, Fabian Janz Ale Kulturrum
2016-02-07 11:40 066002103 Floda IBK P04 - Landvetter IBK 1 P04 0 - 10 Emma Söderqvist, Natalie Bolgert Alléhallen
2016-02-07 13:30 066002105 FBC Lerum P04 Lions Svart - Lindås IBK P04 Svart 3 - 3 Felix Bark Peterson, Arvid Petersén Hjällsnäshallen B-hallen
2016-02-07 15:50 066002102 IBF Backadalen P04 Röd - Partille IBS P04 Vit 0 - 4 Isak Bräcknell, Oscar Ljungqvist Skälltorpsskolan
2016-02-27 11:00 066002112 Partille IBS P04 Vit - Stenungsunds IBK (P-04) 6 - 5 Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2016-02-27 12:00 066002117 IBF Göteborg P04 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart 1 - 6 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Svingelns Sporthall
2016-02-28 09:00 066002113 Landvetter IBK 1 P04 - FBC Lerum P04 Lions Svart 2 - 7 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Landvetter Idrottshall
2016-02-28 10:00 066002110 IF Marin Väst P04 - IBF Backadalen P04 Röd 3 - 2 Alf Björkner Hall Of Flame
2016-02-28 10:00 066002111 IK Zenith P04 Svart - Floda IBK P04 4 - 2 Linus Adolfsson, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-02-28 10:00 066002115 Lindås IBK P04 Svart - Ale IBF P04 Grön 5 - 1 Elin Björk Linder, Filip Kalentun Salming Arena
2016-02-28 11:00 066002116 IK Zenith P04 Vit - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange 3 - 2 Linus Adolfsson, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-02-28 13:30 066002109 FBC Lerum P04 Panthers Svart - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 0 - 3 , Milan Siljegovic Hjällsnäshallen B-hallen
2016-03-05 11:15 066002120 Stenungsunds IBK (P-04) - IF Marin Väst P04 8 - 3 Stenungsund Arena
2016-03-05 13:00 066002126 IBF Göteborg P04 Svart - IK Zenith P04 Vit 0 - 1 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Svingelns Sporthall
2016-03-05 15:30 066002121 FBC Lerum P04 Lions Svart - IK Zenith P04 Svart 0 - 0 Filip Hilmersson Torshallen
2016-03-06 15:30 066002124 Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange - Lindome IBK P04 Lila 6 - 1 Victor Olsson, Simon Hogner Kastellegårdshallen
2016-03-06 15:30 066002125 Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart - Lindås IBK P04 Svart 10 - 1 Rasmus Thorén, Adam Börve Mölnlycke Idrottshall B
2016-03-06 15:50 066002118 IBF Backadalen P04 Röd - FBC Lerum P04 Panthers Svart 1 - 2 Elsa Svedman, Etta Röstlund Skälltorpsskolan
2016-03-06 16:20 066002123 Ale IBF P04 Grön - Landvetter IBK 1 P04 1 - 2 Alfred Wendt, Erik Dreifeldt Bohushallen
2016-03-06 16:50 066002119 Floda IBK P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 1 - 10 Vendela Nilsson, Hanna Borg Alléhallen
2016-03-12 09:20 066002134 Lindome IBK P04 Lila - IBF Göteborg P04 Svart 1 - 2 Almåshallen B
2016-03-12 11:00 066002132 Partille IBS P04 Vit - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange 1 - 3 , Jonathan Bodenmalm Vallhamra Sportcenter
2016-03-13 09:00 066002127 FBC Lerum P04 Panthers Svart - Floda IBK P04 12 - 1 Arvid Petersén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2016-03-13 09:00 066002131 IK Zenith P04 Svart - Ale IBF P04 Grön 5 - 2 Susanna Furubom, Hanna Järdhage Björlanda Idrottshall
2016-03-13 09:00 066002133 Landvetter IBK 1 P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart 2 - 9 Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2016-03-13 09:00 066002135 Lindås IBK P04 Svart - IK Zenith P04 Vit 4 - 1 Linn Wernlundh, Emma Olsson Salming Arena
2016-03-13 12:50 066002128 IBF Backadalen P04 Röd - Stenungsunds IBK (P-04) 4 - 4 Emina Begic, Linnea Hauska Skälltorpsskolan
2016-03-13 13:30 066002129 Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd - FBC Lerum P04 Lions Svart 2 - 6 Simon Hoffmann, Rasmus Thorén Mölnlycke Idrottshall B
2016-03-12 15:50 066002136 Stenungsunds IBK (P-04) - FBC Lerum P04 Panthers Svart 3 - 4 Felix Bark Peterson, Filip Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2016-03-19 09:20 066002139 Ale IBF P04 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 4 - 2 Alfred Wendt, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2016-03-19 14:40 066002144 Lindås IBK P04 Svart - Lindome IBK P04 Lila 7 - 1 Lukas Einler-Larsson, Filip Kullenberg Salming Arena
2016-03-19 16:00 066002142 IBF Göteborg P04 Svart - Partille IBS P04 Vit 1 - 1 Oliver Säll, Adam Dedon Torpahallen
2016-03-20 09:00 066002143 IK Zenith P04 Vit - Landvetter IBK 1 P04 1 - 3 Arvid Laveno-Ling, Linus Adolfsson Björlanda Idrottshall
2016-03-20 11:00 066002141 Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart - IK Zenith P04 Svart 0 - 0 Simon Hoffmann, Rasmus Thorén Wallenstam Arena A
2016-03-20 13:00 066002137 FBC Lerum P04 Lions Svart - Floda IBK P04 13 - 2 Daniel Algurén, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2016-03-20 17:00 066002140 Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange - IF Marin Väst P04 4 - 3 Hugo Fransson, Alexander Frithofsson Kastellegårdshallen
Pojkar -05 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 09:00 066003006 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - Lindome IBK P05 Lila 4 - 2 Simon Hoffmann, Edvin Karlsson Mölnlycke Idrottshall B
2015-10-03 11:00 066003002 Ale IBF P05 Blå - IBK Alingsås P05 (P10) GBG 4 - 4 Niclas Sundelid Ale Kulturrum
2015-10-03 14:00 066003005 Lindås IBK P05 Svart - Partille IBS Svart P05 0 - 7 Linn Wernlundh, Emma Olsson Askims Sporthall
2015-10-04 09:15 066003008 IBF Göteborg P05 Svart - FBC Lerum P05 Lions 3 - 1 David Ganefalk Torpahallen
2015-10-04 10:00 066003009 Bergums IF P05 - Floda IBK P05 Vit 1 - 12 Simon Jangblad, Emil Andersson Bergumsskolan
2015-10-04 11:00 066003003 IK Zenith P05 Blå - Lindås IBK P05 Vit 7 - 1 Linus Adolfsson, Arvid Laveno-Ling Björlanda Idrottshall
2015-10-04 13:30 066003001 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - Mölndals IBF 1 P05 3 - 6 Hugo Fransson, Alexander Frithofsson Kastellegårdshallen
2015-10-04 14:35 066003007 Kärra IBK P05 - Surte IS IBK P05 6 - 3 Joakim Ljungberg, Sebastian Dahlbom Kärra Sporthall
2015-10-04 16:20 066003010 FBC Lerum P05 Tigers - IBF Backadalen P05 0 - 0 Felix Bark Peterson, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2015-10-10 10:00 066003014 Partille IBS Svart P05 - IK Zenith P05 Blå 5 - 1 Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2015-10-10 10:00 066003016 Surte IS IBK P05 - Lindås IBK P05 Svart 7 - 4 Jesper Wångblad Bohushallen
2015-10-11 11:30 066003019 IBF Backadalen P05 - IBF Göteborg P05 Svart 0 - 1 Andreas Edensvärd, Johanna Ljungqvist Skälltorpsskolan
2015-10-11 12:10 066003012 Lindås IBK P05 Vit - Mölndals IBF 1 P05 4 - 11 Alfred Stranne, Filip Kullenberg Askims Sporthall
2015-10-11 14:00 066003015 Lindome IBK P05 Lila - Landvetter IBK 2 P05 8 - 2 Skånhällaskolan
2015-10-11 14:20 066003018 Floda IBK P05 Vit - Kärra IBK P05 2 - 6 Natalie Bolgert, Hanna Borg Alléhallen
2015-10-11 15:30 066003017 FBC Lerum P05 Lions - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart 2 - 4 Lucas Karlsson, Filip Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2015-10-11 16:30 066003020 FBC Lerum P05 Tigers - Bergums IF P05 3 - 6 Felix Bark Peterson, Oskar Allard Hjällsnäshallen B-hallen
2016-02-13 09:00 066003011 IBK Alingsås P05 (P10) GBG - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange Hugo Fransson, Alexander Frithofsson Kastellegårdshallen
2015-10-17 10:00 066003023 Mölndals IBF 1 P05 - Partille IBS Svart P05 4 - 3 Daniel Alexandersson, Noel Semmelhofer Aktiviteten A-Hall
2015-10-17 17:30 066003028 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - IBF Backadalen P05 Charlie Jonsson, Victor Hellström Mölnlycke Idrottshall B
2015-10-18 08:00 066003026 Landvetter IBK 2 P05 - FBC Lerum P05 Lions 4 - 3 , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2015-10-18 09:00 066003025 IK Zenith P05 Blå - Surte IS IBK P05 8 - 2 Hanna Järdhage, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-10-18 09:00 066003027 Lindås IBK P05 Svart - Floda IBK P05 Vit 1 - 4 Filip Kalentun, Rasmus Lundström Salming Arena
2015-10-18 09:15 066003030 IBF Göteborg P05 Svart - Bergums IF P05 3 - 2 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Torpahallen
2015-10-18 12:10 066003029 Kärra IBK P05 - FBC Lerum P05 Tigers 12 - 2 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2015-10-18 14:30 066003021 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - Lindås IBK P05 Vit 3 - 6 Andreas Nordh, Marcus Lis-Olivebring Kastellegårdshallen
2015-10-18 15:20 066003024 Ale IBF P05 Blå - Lindome IBK P05 Lila 4 - 4 Alfred Wendt, Emil Rydberg Bohushallen
2015-11-07 10:00 066003032 Partille IBS Svart P05 - Lindås IBK P05 Vit 10 - 0 Jonathan Bodenmalm, Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2015-11-07 11:30 066003034 Surte IS IBK P05 - Mölndals IBF 1 P05 1 - 9 Jesper Wångblad Bohushallen
2015-11-08 09:00 066003035 FBC Lerum P05 Lions - Ale IBF P05 Blå 2 - 6 Daniel Algurén, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2015-11-08 09:15 066003040 IBF Göteborg P05 Svart - Kärra IBK P05 1 - 9 Maria Ladan, Vilma Asplund Torpahallen
2015-11-08 11:00 066003039 Bergums IF P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart 4 - 6 Joel Lord, Simon Jangblad Bergumsskolan
2015-11-08 13:30 066003033 Lindome IBK P05 Lila - IBK Alingsås P05 (P10) GBG 5 - 1 Linnea Adielsson, Nora Woodrow Streteredsskolan
2015-11-08 13:30 066003038 FBC Lerum P05 Tigers - Lindås IBK P05 Svart Elin Bigseth, Lovisa Länje Hjällsnäshallen B-hallen
2015-11-08 14:20 066003037 IBF Backadalen P05 - Landvetter IBK 2 P05 2 - 8 Isak Bräcknell, Kristoffer Henriksson Skälltorpsskolan
2015-11-08 15:30 066003036 Floda IBK P05 Vit - IK Zenith P05 Blå 5 - 0 Natalie Bolgert, Daniel Algurén Alléhallen
2015-11-14 09:40 066003046 Ale IBF P05 Blå - IBF Backadalen P05 6 - 4 Alfred Wendt, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2015-11-14 10:00 066003045 Mölndals IBF 1 P05 - Floda IBK P05 Vit 0 - 9 Daniel Alexandersson, Noel Semmelhofer Katrinebergshallen
2015-11-15 09:00 066003043 Lindås IBK P05 Vit - Surte IS IBK P05 7 - 2 Linn Wernlundh, Emma Olsson Askims Sporthall
2015-11-15 09:00 066003047 IK Zenith P05 Blå - FBC Lerum P05 Tigers 6 - 1 Linus Adolfsson Björlanda Idrottshall
2015-11-15 09:00 066003048 Landvetter IBK 2 P05 - Bergums IF P05 3 - 2 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Landvetter Idrottshall
2015-11-15 11:00 066003049 Lindås IBK P05 Svart - IBF Göteborg P05 Svart Linn Wernlundh, Emma Olsson Askims Sporthall
2015-11-15 15:30 066003050 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - Kärra IBK P05 0 - 1 Moa Starkenberg, Maja Isaksson Mölnlycke Idrottshall B
2015-11-15 17:15 066003044 IBK Alingsås P05 (P10) GBG - FBC Lerum P05 Lions 3 - 4 Stadsskogshallen, Alingsås
2015-11-15 18:00 066003041 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - Partille IBS Svart P05 5 - 2 Johanna Andersson, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2015-11-09 18:00 066003057 Bergums IF P05 - Ale IBF P05 Blå 3 - 10 Adam Fant, Joel Lord Bergumsskolan
2015-11-21 11:30 066003051 Lindome IBK P05 Lila - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange 8 - 4 Gustav Jögi, Jonatan Salmi Almåshallen B
2015-11-21 12:00 066003052 Surte IS IBK P05 - Partille IBS Svart P05 3 - 8 Oscar Carestam, Patrik Jonasson Bohushallen
2015-11-22 09:15 066003058 IBF Göteborg P05 Svart - IK Zenith P05 Blå 8 - 0 David Ganefalk, Daniel Wergeland Torpahallen
2015-11-22 10:30 066003054 Floda IBK P05 Vit - Lindås IBK P05 Vit 4 - 3 Oliver Eliasson Alléhallen
2015-11-22 11:20 066003055 IBF Backadalen P05 - IBK Alingsås P05 (P10) GBG 6 - 1 Elsa Svedman, Etta Röstlund Skälltorpsskolan
2015-11-22 11:30 066003059 Kärra IBK P05 - Landvetter IBK 2 P05 2 - 6 Oscar Skogsberg, Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2015-11-22 12:30 066003056 FBC Lerum P05 Tigers - Mölndals IBF 1 P05 3 - 5 Filip Lakander, Arvid Petersén Hjällsnäshallen B-hallen
2015-11-22 14:30 066003060 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - Lindås IBK P05 Svart Sofia Greftén, Amanda Wetterström Mölnlycke Idrottshall B
2015-11-28 09:00 066003062 Lindome IBK P05 Lila - FBC Lerum P05 Lions 3 - 2 Almåshallen B
2015-11-28 14:20 066003065 Lindås IBK P05 Vit - FBC Lerum P05 Tigers 2 - 3 Alfred Stranne, Lukas Einler-Larsson Salming Arena
2015-11-29 09:45 066003066 IBK Alingsås P05 (P10) GBG - Bergums IF P05 8 - 3 Stadsskogshallen, Alingsås
2015-11-29 11:00 066003070 Landvetter IBK 2 P05 - Lindås IBK P05 Svart 10 - 2 Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2015-11-29 11:10 066003063 Partille IBS Svart P05 - Floda IBK P05 Vit 4 - 1 Jonathan Bodenmalm, Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2015-11-29 12:00 066003067 Mölndals IBF 1 P05 - IBF Göteborg P05 Svart 5 - 5 Erik Borgvall, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2015-11-29 12:00 066003069 IK Zenith P05 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart 2 - 3 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-11-29 13:30 066003061 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - Surte IS IBK P05 9 - 0 Marcus Lis-Olivebring, Gilbert Jochens Kastellegårdshallen
2015-11-29 14:20 066003068 Ale IBF P05 Blå - Kärra IBK P05 4 - 2 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Bohushallen
2015-12-05 10:00 066003073 IBF Backadalen P05 - Lindome IBK P05 Lila 4 - 4 Emina Begic, Linnea Hauska Lundbystrand 3
2015-12-05 14:45 066003079 Lindås IBK P05 Svart - Ale IBF P05 Blå 3 - 4 Lukas Einler-Larsson, Filip Kullenberg Askims Sporthall
2015-12-06 09:00 066003080 Landvetter IBK 2 P05 - IK Zenith P05 Blå 4 - 3 Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2015-12-06 09:15 066003076 IBF Göteborg P05 Svart - Lindås IBK P05 Vit 1 - 4 Mårten Sanderöd, Aldin Dizdarevic Torpahallen
2015-12-06 13:30 066003072 Floda IBK P05 Vit - Surte IS IBK P05 9 - 1 Natalie Bolgert, Hanna Borg Alléhallen
2015-12-06 14:30 066003071 FBC Lerum P05 Lions - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange 4 - 3 Isabella Björnum, Elin Bigseth Hjällsnäshallen B-hallen
2015-12-06 14:30 066003078 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - Mölndals IBF 1 P05 5 - 7 Adam Börve, Charlie Jonsson Mölnlycke Idrottshall B
2015-12-06 15:30 066003074 FBC Lerum P05 Tigers - Partille IBS Svart P05 Isabella Björnum, Lovisa Länje Hjällsnäshallen B-hallen
2015-12-19 11:15 066003077 Kärra IBK P05 - IBK Alingsås P05 (P10) GBG 3 - 3 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2015-12-12 08:00 066003085 Partille IBS Svart P05 - IBF Göteborg P05 Svart 5 - 1 Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2015-12-12 09:40 066003090 Ale IBF P05 Blå - IK Zenith P05 Blå 0 - 0 Alfred Wendt, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2015-12-12 10:00 066003089 Mölndals IBF 1 P05 - Landvetter IBK 2 P05 4 - 4 Emrik Lindahl, Marcus Åström Katrinebergshallen
2015-12-12 10:30 066003084 Lindome IBK P05 Lila - Bergums IF P05 9 - 4 Tobias Andrén, Kevin Börjesson Almåshallen B
2015-12-12 11:00 066003083 Surte IS IBK P05 - FBC Lerum P05 Tigers 3 - 3 Jesper Wångblad Bohushallen
2015-12-12 17:30 066003088 IBK Alingsås P05 (P10) GBG - Lindås IBK P05 Svart 6 - 4 Stadsskogshallen, Alingsås
2015-12-13 10:00 066003087 Lindås IBK P05 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart 1 - 13 Johanna Gandemo Salming Arena
2015-12-13 12:00 066003082 FBC Lerum P05 Lions - IBF Backadalen P05 4 - 7 Felix Bark Peterson, Lucas Karlsson Rydsbergshallen
2015-12-13 14:30 066003081 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - Floda IBK P05 Vit Hugo Fransson, Alexander Frithofsson Kastellegårdshallen
2016-01-16 11:00 066003098 Landvetter IBK 2 P05 - Lindås IBK P05 Vit 14 - 0 Filip Wramdemark, Alfred Pettersson Landvetter Idrottshall
2016-01-16 11:20 066003100 Ale IBF P05 Blå - Mölndals IBF 1 P05 2 - 4 Patrik Jonasson, Niclas Sundelid Ale Kulturrum
2016-01-16 15:00 066003097 Lindås IBK P05 Svart - Rävlanda AIS P04-05 4 - 5 Linn Wernlundh, Emma Olsson Askims Sporthall
2016-01-17 09:00 066003094 IBF Göteborg P05 Svart - Surte IS IBK P05 10 - 1 Oliver Säll, Adam Dedon Torpahallen
2016-01-17 10:00 066003096 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - Partille IBS Svart P05 Rasmus Thorén, Gustav Kinderdal Wallenstam Arena A
2016-01-17 11:00 066003093 Bergums IF P05 - FBC Lerum P05 Lions 3 - 9 Joel Lord, Adam Fant Bergumsskolan
2016-01-17 12:00 066003099 IK Zenith P05 Blå - IBK Alingsås P05 (P10) GBG 2 - 8 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-01-17 12:30 066003092 FBC Lerum P05 Tigers - Floda IBK P05 Vit Oskar Allard, Filip Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2016-01-17 14:00 066003091 IBF Backadalen P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange Emina Begic, Linnea Hauska Skälltorpsskolan
2016-01-17 15:50 066003095 Kärra IBK P05 - Lindome IBK P05 Lila 1 - 1 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2016-01-23 09:30 066003108 Rävlanda AIS P04-05 - IK Zenith P05 Blå 8 - 5 Linnea Storm Rävlanda skola idrotthall
2016-01-23 10:00 066003105 Surte IS IBK P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart 1 - 10 Jesper Wångblad Bohushallen
2016-01-23 11:00 066003107 Partille IBS Svart P05 - Landvetter IBK 2 P05 2 - 2 Mathias Undeland, Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2016-01-23 12:00 066003110 IBK Alingsås P05 (P10) GBG - Mölndals IBF 1 P05 3 - 1 Stadsskogshallen, Alingsås
2016-01-23 14:30 066003106 Lindome IBK P05 Lila - Lindås IBK P05 Svart 4 - 3 Linnea Adielsson, Nora Woodrow Streteredsskolan
2016-01-24 10:00 066003104 FBC Lerum P05 Lions - Kärra IBK P05 1 - 9 Filip Lakander, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2016-01-24 10:00 066003109 Lindås IBK P05 Vit - Ale IBF P05 Blå 3 - 11 Elin Björk Linder, Filip Kalentun Salming Arena
2016-01-24 12:30 066003101 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - FBC Lerum P05 Tigers 9 - 3 Johanna Andersson, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2016-01-24 12:40 066003103 Floda IBK P05 Vit - IBF Göteborg P05 Svart 13 - 2 Milan Siljegovic Alléhallen
2016-01-24 15:50 066003102 IBF Backadalen P05 - Bergums IF P05 3 - 2 Andreas Edensvärd, Johanna Ljungqvist Skälltorpsskolan
2016-01-30 15:30 066003115 Lindås IBK P05 Svart - FBC Lerum P05 Lions 3 - 11 Milan Siljegovic Salming Arena
2016-01-31 15:30 066003114 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - Floda IBK P05 Vit 2 - 8 Sofia Greftén, Amanda Wetterström Mölnlycke Idrottshall B
2016-02-06 08:00 066003116 Landvetter IBK 2 P05 - Surte IS IBK P05 9 - 3 Amanda Wetterström, Amanda Hagquist Landvetter Idrottshall
2016-02-06 08:30 066003119 Mölndals IBF 1 P05 - Rävlanda AIS P04-05 3 - 3 Emrik Lindahl, Erik Borgvall Aktiviteten A-Hall
2016-02-06 11:20 066003118 Ale IBF P05 Blå - Partille IBS Svart P05 1 - 1 , Niclas Sundelid Ale Kulturrum
2016-02-07 09:00 066003112 IBF Göteborg P05 Svart - FBC Lerum P05 Tigers 4 - 1 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Torpahallen
2016-02-07 09:00 066003117 IK Zenith P05 Blå - Lindome IBK P05 Lila 4 - 12 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-02-07 09:30 066003120 IBK Alingsås P05 (P10) GBG - Lindås IBK P05 Vit Stadsskogshallen, Alingsås
2016-02-07 11:00 066003111 Bergums IF P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange 2 - 7 Simon Jangblad, Emil Andersson Bergumsskolan
2016-02-07 11:30 066003113 Kärra IBK P05 - IBF Backadalen P05 6 - 1 Joakim Ljungberg, Sebastian Dahlbom Kärra Sporthall
2016-02-27 09:30 066003130 Rävlanda AIS P04-05 - Lindås IBK P05 Vit 3 - 8 Linnea Storm Rävlanda skola idrotthall
2016-02-27 10:00 066003129 Partille IBS Svart P05 - IBK Alingsås P05 (P10) GBG 2 - 12 Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2016-02-27 11:00 066003127 Surte IS IBK P05 - Ale IBF P05 Blå 3 - 12 Jesper Wångblad Bohushallen
2016-02-28 10:00 066003122 Bergums IF P05 - Kärra IBK P05 3 - 7 Joel Lord, Adam Fant Bergumsskolan
2016-02-28 11:00 066003128 Lindome IBK P05 Lila - Mölndals IBF 1 P05 2 - 6 Oliver Rékard, Gustav Jögi Almåshallen B
2016-02-28 13:30 066003121 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - IBF Göteborg P05 Svart Marcus Lis-Olivebring, Gilbert Jochens Kastellegårdshallen
2016-02-28 13:30 066003125 Floda IBK P05 Vit - Landvetter IBK 2 P05 3 - 3 Vendela Nilsson, Emma Söderqvist Alléhallen
2016-02-28 13:50 066003124 IBF Backadalen P05 - Lindås IBK P05 Svart Andreas Edensvärd, Johanna Ljungqvist Skälltorpsskolan
2016-02-28 14:30 066003123 FBC Lerum P05 Tigers - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart 2 - 7 Milan Siljegovic Hjällsnäshallen B-hallen
2016-02-28 15:30 066003126 FBC Lerum P05 Lions - IK Zenith P05 Blå 3 - 3 Felix Bark Peterson, Filip Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2016-03-05 09:30 066003140 Rävlanda AIS P04-05 - Partille IBS Svart P05 0 - 3 Linnea Storm Rävlanda skola idrotthall
2016-03-05 10:00 066003137 Mölndals IBF 1 P05 - FBC Lerum P05 Lions 3 - 2 Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Aktiviteten A-Hall
2016-03-05 13:00 066003132 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - IBF Göteborg P05 Svart Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Mölnlycke Idrottshall B
2016-03-06 09:00 066003133 Lindås IBK P05 Svart - Bergums IF P05 10 - 3 Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Salming Arena
2016-03-06 09:00 066003135 IK Zenith P05 Blå - IBF Backadalen P05 , Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-03-06 11:00 066003134 Landvetter IBK 2 P05 - FBC Lerum P05 Tigers 16 - 0 Filip Wramdemark, Oskar Härsjö Landvetter Idrottshall
2016-03-06 11:00 066003139 Lindås IBK P05 Vit - Lindome IBK P05 Lila 2 - 9 Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Salming Arena
2016-03-06 15:20 066003136 Ale IBF P05 Blå - Floda IBK P05 Vit 1 - 7 Alfred Wendt, Erik Dreifeldt Bohushallen
2016-03-06 18:15 066003138 IBK Alingsås P05 (P10) GBG - Surte IS IBK P05 Stadsskogshallen, Alingsås
2016-03-06 19:10 066003131 Kärra IBK P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange 6 - 5 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Lillekärrshallen
2016-03-12 10:20 066003150 Lindome IBK P05 Lila - Partille IBS Svart P05 1 - 12 Almåshallen B
2016-03-12 14:30 066003149 Surte IS IBK P05 - Rävlanda AIS P04-05 4 - 1 Jesper Wångblad Bohushallen
2016-03-13 09:00 066003143 IBF Göteborg P05 Svart - Landvetter IBK 2 P05 2 - 11 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Torpahallen
2016-03-13 11:00 066003144 Bergums IF P05 - IK Zenith P05 Blå 6 - 4 Simon Jangblad, Emil Andersson Bergumsskolan
2016-03-13 11:30 066003142 Kärra IBK P05 - Lindås IBK P05 Svart 7 - 2 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2016-03-13 12:30 066003145 FBC Lerum P05 Tigers - Ale IBF P05 Blå 1 - 13 Arvid Petersén, Filip Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2016-03-13 13:30 066003148 FBC Lerum P05 Lions - Lindås IBK P05 Vit 4 - 9 Arvid Petersén, Filip Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2016-03-13 14:30 066003141 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart 2 - 3 Marcus Lis-Olivebring, Gilbert Jochens Kastellegårdshallen
2016-03-13 15:50 066003146 IBF Backadalen P05 - Mölndals IBF 1 P05 5 - 8 Elsa Svedman, Etta Röstlund Skälltorpsskolan
2016-03-13 16:50 066003147 Floda IBK P05 Vit - IBK Alingsås P05 (P10) GBG 9 - 3 Natalie Bolgert, Emma Söderqvist Alléhallen
2016-03-19 09:00 066003155 Mölndals IBF 1 P05 - Bergums IF P05 2 - 0 Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2016-03-19 09:00 066003159 Partille IBS Svart P05 - FBC Lerum P05 Lions 7 - 2 Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2016-03-19 09:30 066003158 Rävlanda AIS P04-05 - Floda IBK P05 Vit 2 - 8 Linnea Storm Rävlanda skola idrotthall
2016-03-19 10:20 066003154 Ale IBF P05 Blå - IBF Göteborg P05 Svart 9 - 3 Alfred Wendt, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2016-03-19 13:00 066003160 Lindome IBK P05 Lila - Surte IS IBK P05 6 - 3 Linus Holm, Tobias Andrén Almåshallen B
2016-03-19 15:40 066003157 Lindås IBK P05 Vit - IBF Backadalen P05 5 - 3 Lukas Einler-Larsson, Filip Kullenberg Askims Sporthall
2016-03-19 17:15 066003156 IBK Alingsås P05 (P10) GBG - FBC Lerum P05 Tigers Stadsskogshallen, Alingsås
2016-03-20 11:00 066003152 Landvetter IBK 2 P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart 4 - 2 Gustav Kinderdal, Oskar Härsjö Landvetter Idrottshall
2016-03-20 12:00 066003153 IK Zenith P05 Blå - Kärra IBK P05 1 - 12 Susanna Furubom, Hanna Järdhage Björlanda Idrottshall
2016-03-20 14:10 066003151 Lindås IBK P05 Svart - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange 5 - 5 Linn Wernlundh, Emma Olsson Askims Sporthall
Pojkar -05 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 10:00 066004010 Partille IBS Vit P05 - Stenungsunds IBK P05 0 - 3 Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2015-10-03 11:45 066004006 Öckerö IBK P05 - IK Zenith p05 Grön 3 - 7 Zacarias Freijd Hedenskolans Idrottshall
2015-10-03 12:00 066004004 Ale IBF P05 Grön - FBC Lerum P05 Panthers 13 - 0 Niclas Sundelid Ale Kulturrum
2015-10-03 12:45 066004003 Lindome IBK P05 grön - Utbynäs SK P05 4 - 1 Linnea Wall, Linnea Adielsson Almåshallen B
2015-10-04 10:00 066004008 Landvetter IBK 1 P05 - Floda IBK P05 Röd 3 - 3 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Landvetter Idrottshall
2015-10-04 10:00 066004009 Myggenäs IBK P05 - IBF Älvstranden P05 4 - 1 Häggvallsskolan
2015-10-04 10:30 066004007 IBF Göteborg P05 Vit - Dingle AIK P05 2 - 2 David Ganefalk Torpahallen
2015-10-04 12:30 066004002 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - Frölunda IBK P05 11 - 3 Hugo Fransson, Alexander Frithofsson Kastellegårdshallen
2015-10-04 13:30 066004005 Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd - Eken IBK P05 0 - 0 Rasmus Thorén, Filip Björnåsen Mölnlycke Idrottshall B
2015-10-10 09:00 066004020 Partille IBS Vit P05 - Myggenäs IBK P05 11 - 0 Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2015-10-10 10:00 066004014 Eken IBK P05 - Lindome IBK P05 grön 0 - 1 , Emmy Rylander Ekenhallen 1
2015-10-11 09:00 066004013 FBC Lerum P05 Panthers - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart 0 - 10 Felix Bark Peterson, Sofia Nolberg Rydsbergshallen
2015-10-11 10:00 066004015 IK Zenith p05 Grön - Ale IBF P05 Grön 1 - 11 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-10-11 10:00 066004018 IBF Älvstranden P05 - IBF Göteborg P05 Vit 0 - 6 Sebastian Lundgren, Joakim Blom Lundbystrand 3
2015-10-11 12:20 066004017 Floda IBK P05 Röd - Öckerö IBK P05 15 - 0 Emma Söderqvist, Natalie Bolgert Alléhallen
2015-10-11 13:00 066004011 Frölunda IBK P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit 1 - 14 Diako Ahmadi, Oskar Weissbach Flatåsskolan
2015-10-11 13:00 066004016 Dingle AIK P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd 9 - 2 Munkedals Idrottshall
2015-10-11 15:30 066004019 Stenungsunds IBK P05 - Landvetter IBK 1 P05 2 - 8 Stora Höga Arena
2015-10-17 10:40 066004025 Lindome IBK P05 grön - Dingle AIK P05 4 - 1 Almåshallen B
2015-10-17 11:45 066004028 Öckerö IBK P05 - Stenungsunds IBK P05 2 - 4 Hedenskolans Idrottshall
2015-10-17 16:30 066004027 Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd - IBF Älvstranden P05 Charlie Jonsson, Victor Hellström Mölnlycke Idrottshall B
2015-10-18 09:00 066004030 Landvetter IBK 1 P05 - Myggenäs IBK P05 7 - 1 Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2015-10-18 10:30 066004029 IBF Göteborg P05 Vit - Partille IBS Vit P05 2 - 5 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Torpahallen
2015-10-18 12:00 066004022 Frölunda IBK P05 - FBC Lerum P05 Panthers 3 - 3 Jaana Gander Flatåsskolan
2015-10-18 15:30 066004021 Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit - Utbynäs SK P05 11 - 2 Andreas Nordh, Gilbert Jochens Kastellegårdshallen
2015-10-18 16:20 066004026 Ale IBF P05 Grön - Floda IBK P05 Röd 4 - 4 Erik Dreifeldt, Alfred Wendt Bohushallen
2015-10-18 16:30 066004024 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - IK Zenith p05 Grön 5 - 7 Marcus Lis-Olivebring, Gilbert Jochens Kastellegårdshallen
2015-11-07 11:00 066004038 Partille IBS Vit P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd 12 - 1 Jonathan Bodenmalm Vallhamra Sportcenter
2015-11-07 16:15 066004037 Stenungsunds IBK P05 - Ale IBF P05 Grön 3 - 4 Stenungsund Arena
2015-11-08 09:00 066004036 IBF Älvstranden P05 - Lindome IBK P05 grön 0 - 20 Sebastian Lundgren, Philip Svensson Lundbystrand 3
2015-11-08 10:00 066004032 Eken IBK P05 - Utbynäs SK P05 3 - 4 Christina Karlsson Ekenhallen 1
2015-11-08 10:00 066004033 IK Zenith p05 Grön - Frölunda IBK P05 6 - 3 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2015-11-08 10:00 066004040 Landvetter IBK 1 P05 - IBF Göteborg P05 Vit 8 - 1 Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2015-11-08 11:00 066004039 Myggenäs IBK P05 - Öckerö IBK P05 4 - 0 Häggvallsskolan
2015-11-08 13:00 066004031 FBC Lerum P05 Panthers - Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit 4 - 7 Linnea Nordqvist, Sofia Nolberg Rydsbergshallen
2015-11-08 13:30 066004035 Floda IBK P05 Röd - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart 11 - 2 Natalie Bolgert, Daniel Algurén Alléhallen
2015-11-14 13:45 066004050 Öckerö IBK P05 - IBF Göteborg P05 Vit 4 - 3 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Hedenskolans Idrottshall
2015-11-15 10:20 066004048 Ale IBF P05 Grön - Myggenäs IBK P05 5 - 0 Erik Dreifeldt, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2015-11-15 10:30 066004047 Lindome IBK P05 grön - Partille IBS Vit P05 7 - 4 Linnea Wall, Linnea Adielsson Almåshallen B
2015-11-15 11:00 066004042 FBC Lerum P05 Panthers - IK Zenith p05 Grön 2 - 4 Daniel Algurén Rydsbergshallen
2015-11-15 12:00 066004044 Frölunda IBK P05 - Floda IBK P05 Röd 2 - 6 Daniel Emilson Flatåsskolan
2015-11-15 13:30 066004049 Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd - Landvetter IBK 1 P05 Albin Insgård, Rasmus Thorén Mölnlycke Idrottshall B
2015-11-15 14:10 066004043 Utbynäs SK P05 - Dingle AIK P05 4 - 2 Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2015-11-15 16:00 066004041 Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit - Eken IBK P05 7 - 2 Hugo Fransson, Alexander Frithofsson Kastellegårdshallen
2015-11-15 17:00 066004046 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - Stenungsunds IBK P05 2 - 2 Hugo Fransson, Alexander Frithofsson Kastellegårdshallen
2015-11-21 08:00 066004058 Landvetter IBK 1 P05 - Lindome IBK P05 grön 5 - 6 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Landvetter Idrottshall
2015-11-21 10:30 066004059 IBF Göteborg P05 Vit - Ale IBF P05 Grön 3 - 10 Oliver Säll, Adam Dedon Svingelns Sporthall
2015-11-21 11:15 066004055 Stenungsunds IBK P05 - Frölunda IBK P05 7 - 3 Stenungsund Arena
2015-11-21 11:45 066004060 Öckerö IBK P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd Hedenskolans Idrottshall
2015-11-22 10:00 066004054 IBF Älvstranden P05 - Utbynäs SK P05 1 - 9 Sebastian Lundgren, Birk Söderqvist Lundbystrand 3
2015-11-22 11:00 066004051 IK Zenith p05 Grön - Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit 1 - 4 Linus Adolfsson, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-11-22 12:00 066004057 Myggenäs IBK P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart 3 - 5 Häggvallsskolan
2015-11-22 13:30 066004053 Floda IBK P05 Röd - FBC Lerum P05 Panthers 6 - 2 Oliver Eliasson Alléhallen
2015-11-22 15:30 066004052 Dingle AIK P05 - Eken IBK P05 6 - 0 Munkedals Idrottshall
2015-11-28 09:00 066004063 Eken IBK P05 - IBF Älvstranden P05 11 - 1 Christina Karlsson Ekenhallen 1
2015-11-28 10:00 066004069 Lindome IBK P05 grön - Öckerö IBK P05 4 - 2 Almåshallen B
2015-11-29 13:00 066004062 IK Zenith p05 Grön - Floda IBK P05 Röd 0 - 6 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-11-29 13:10 066004065 Utbynäs SK P05 - Partille IBS Vit P05 6 - 1 , Felix Bark Peterson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2015-11-29 14:00 066004066 Frölunda IBK P05 - Myggenäs IBK P05 1 - 0 Diako Ahmadi, Oskar Weissbach Flatåsskolan
2015-11-29 14:30 066004061 Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit - Dingle AIK P05 3 - 2 Johanna Andersson, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2015-11-29 15:20 066004070 Ale IBF P05 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd 7 - 1 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Bohushallen
2015-11-29 15:30 066004068 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - IBF Göteborg P05 Vit 4 - 1 Johanna Andersson, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2015-12-20 13:00 066004064 FBC Lerum P05 Panthers - Stenungsunds IBK P05 2 - 12 Filip Lakander, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2015-12-05 09:00 066004072 IBF Älvstranden P05 - Dingle AIK P05 Birk Söderqvist, Sebastian Lundgren Lundbystrand 4
2015-12-05 10:30 066004074 Partille IBS Vit P05 - Eken IBK P05 6 - 0 Jonathan Bodenmalm, Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2015-12-05 10:40 066004080 Ale IBF P05 Grön - Lindome IBK P05 grön 5 - 3 Alfred Wendt Ale Kulturrum
2015-12-05 11:15 066004073 Stenungsunds IBK P05 - IK Zenith p05 Grön 5 - 1 Stenungsund Arena
2015-12-05 15:15 066004075 Myggenäs IBK P05 - FBC Lerum P05 Panthers 3 - 0 Häggvallsskolan
2015-12-06 08:00 066004076 Landvetter IBK 1 P05 - Utbynäs SK P05 5 - 10 Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2015-12-06 10:30 066004077 IBF Göteborg P05 Vit - Frölunda IBK P05 1 - 2 Mårten Sanderöd, Aldin Dizdarevic Torpahallen
2015-12-06 11:30 066004071 Floda IBK P05 Röd - Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit 13 - 3 Natalie Bolgert, Hanna Borg Alléhallen
2015-12-06 12:30 066004079 Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart 4 - 5 Elia Ekfeldt, Charlie Jonsson Mölnlycke Idrottshall B
2015-12-12 11:00 066004085 Eken IBK P05 - Landvetter IBK 1 P05 3 - 8 Emmy Rylander Ekenhallen 1
2015-12-13 10:00 066004084 IK Zenith p05 Grön - Myggenäs IBK P05 2 - 1 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2015-12-13 12:00 066004083 Dingle AIK P05 - Partille IBS Vit P05 2 - 2 Munkedals Idrottshall
2015-12-13 12:00 066004088 Frölunda IBK P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd 1 - 10 Diako Ahmadi, Erik Borgvall Flatåsskolan
2015-12-13 12:20 066004082 Floda IBK P05 Röd - Stenungsunds IBK P05 8 - 5 Vendela Nilsson, Emma Söderqvist Alléhallen
2015-12-13 12:30 066004081 Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit - IBF Älvstranden P05 Simon Hogner, Victor Olsson Kastellegårdshallen
2015-12-13 13:00 066004086 FBC Lerum P05 Panthers - IBF Göteborg P05 Vit Felix Bark Peterson, Lucas Karlsson Rydsbergshallen
2015-12-13 13:10 066004087 Utbynäs SK P05 - Öckerö IBK P05 2 - 3 Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2015-12-13 13:30 066004090 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - Lindome IBK P05 grön 4 - 3 Simon Hogner, Victor Olsson Kastellegårdshallen
2016-01-16 10:00 066004092 Partille IBS Vit P05 - IBF Älvstranden P05 9 - 2 Mathias Undeland, Hilda Tuneroth Vallhamra Sportcenter
2016-01-16 10:15 066004096 Öckerö IBK P05 - Eken IBK P05 Hedenskolans Idrottshall
2016-01-16 10:20 066004098 Ale IBF P05 Grön - Utbynäs SK P05 3 - 2 Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2016-01-16 11:15 066004091 Stenungsunds IBK P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit 3 - 4 Stenungsund Arena
2016-01-16 12:00 066004094 Landvetter IBK 1 P05 - Dingle AIK P05 3 - 5 Filip Wramdemark, Alfred Pettersson Landvetter Idrottshall
2016-01-16 14:30 066004099 Lindome IBK P05 grön - Frölunda IBK P05 8 - 2 Adam Zettergren, Oliver Rékard Streteredsskolan
2016-01-17 08:00 066004097 Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd - FBC Lerum P05 Panthers Rasmus Thorén, Gustav Kinderdal Wallenstam Arena A
2016-01-17 10:00 066004095 IBF Göteborg P05 Vit - IK Zenith p05 Grön 3 - 7 Oliver Säll, Adam Dedon Torpahallen
2016-01-17 15:00 066004093 Myggenäs IBK P05 - Floda IBK P05 Röd 3 - 4 Häggvallsskolan
2016-01-23 10:00 066004103 IBF Älvstranden P05 - Landvetter IBK 1 P05 0 - 11 Birk Söderqvist, Sebastian Lundgren Lundbystrand 3
2016-01-23 11:00 066004107 Eken IBK P05 - Ale IBF P05 Grön 1 - 8 Emmy Rylander Ekenhallen 1
2016-01-23 14:00 066004105 Dingle AIK P05 - Öckerö IBK P05 5 - 3 Munkedals Idrottshall
2016-01-23 14:15 066004102 Stenungsunds IBK P05 - Myggenäs IBK P05 2 - 0 Spekerödsskolan
2016-01-24 10:40 066004104 Floda IBK P05 Röd - IBF Göteborg P05 Vit 5 - 0 Vendela Nilsson, Emma Söderqvist Alléhallen
2016-01-24 11:00 066004108 FBC Lerum P05 Panthers - Lindome IBK P05 grön Linnea Nordqvist, Sofia Nolberg Rydsbergshallen
2016-01-24 12:00 066004106 IK Zenith p05 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd 1 - 5 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2016-01-24 13:10 066004109 Utbynäs SK P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart 6 - 7 Filip Hilmersson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-01-24 13:30 066004101 Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit - Partille IBS Vit P05 1 - 8 Johanna Andersson, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2016-01-31 13:30 066004115 Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd - Floda IBK P05 Röd Rasmus Thorén, Gustav Kinderdal Mölnlycke Idrottshall B
2016-02-01 18:00 066004111 Myggenäs IBK P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit 3 - 3 Häggvallsskolan
2016-02-06 09:00 066004112 Landvetter IBK 1 P05 - Partille IBS Vit P05 1 - 2 Amanda Wetterström, Amanda Hagquist Landvetter Idrottshall
2016-02-06 10:30 066004120 Frölunda IBK P05 - Utbynäs SK P05 8 - 6 Johannes Wikström, Diako Ahmadi Flatåsskolan
2016-02-06 15:15 066004114 Öckerö IBK P05 - IBF Älvstranden P05 Hedenskolans Idrottshall
2016-02-07 10:00 066004113 IBF Göteborg P05 Vit - Stenungsunds IBK P05 2 - 6 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Torpahallen
2016-02-07 11:20 066004116 Ale IBF P05 Grön - Dingle AIK P05 5 - 3 Stefan Eriksson, Fabian Janz Ale Kulturrum
2016-02-07 19:00 066004117 Lindome IBK P05 grön - IK Zenith p05 Grön 3 - 4 Linnea Wall, Nora Woodrow Streteredsskolan
2016-03-12 09:15 066004118 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - Eken IBK P05 13 - 2 Johanna Andersson, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2016-02-26 18:40 066004123 Partille IBS Vit P05 - Öckerö IBK P05 9 - 1 Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2016-02-27 11:00 066004129 Eken IBK P05 - Frölunda IBK P05 Christina Karlsson Ekenhallen 1
2016-02-27 11:15 066004124 Stenungsunds IBK P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd Stenungsund Arena
2016-02-27 14:00 066004127 Dingle AIK P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart 3 - 5 Munkedals Idrottshall
2016-02-28 09:00 066004125 IBF Älvstranden P05 - Ale IBF P05 Grön 0 - 10 Joakim Blom, Philip Svensson Lundbystrand 3
2016-02-28 12:30 066004121 Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit - Landvetter IBK 1 P05 Marcus Lis-Olivebring, Gilbert Jochens Kastellegårdshallen
2016-02-28 12:45 066004122 Myggenäs IBK P05 - IBF Göteborg P05 Vit 1 - 6 Häggvallsskolan
2016-02-28 15:30 066004126 Floda IBK P05 Röd - Lindome IBK P05 grön 8 - 3 Vendela Nilsson, Emma Söderqvist Alléhallen
2016-02-28 16:30 066004130 FBC Lerum P05 Panthers - Utbynäs SK P05 3 - 11 Felix Bark Peterson, Filip Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2016-03-05 11:00 066004133 Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd - Myggenäs IBK P05 Moa Starkenberg, Maja Isaksson Mölnlycke Idrottshall B
2016-03-05 11:45 066004132 Öckerö IBK P05 - Landvetter IBK 1 P05 4 - 10 Hedenskolans Idrottshall
2016-03-05 14:10 066004135 Lindome IBK P05 grön - Stenungsunds IBK P05 5 - 5 Almåshallen B
2016-03-06 09:00 066004140 FBC Lerum P05 Panthers - Eken IBK P05 Elin Bigseth, Linnea Nordqvist Rydsbergshallen
2016-03-06 10:00 066004131 IBF Göteborg P05 Vit - Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit 2 - 11 Maria Ladan, Vilma Asplund Torpahallen
2016-03-06 12:00 066004138 Frölunda IBK P05 - Dingle AIK P05 Daniel Emilson Flatåsskolan
2016-03-06 13:10 066004139 Utbynäs SK P05 - IK Zenith p05 Grön 5 - 4 Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-03-06 13:30 066004136 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - IBF Älvstranden P05 10 - 5 Victor Olsson, Simon Hogner Kastellegårdshallen
2016-03-06 14:20 066004134 Ale IBF P05 Grön - Partille IBS Vit P05 4 - 2 Alfred Wendt, Erik Dreifeldt Bohushallen
2016-03-09 19:00 066004144 Myggenäs IBK P05 - Lindome IBK P05 grön 0 - 8 Häggvallsskolan
2016-03-11 18:40 066004145 Partille IBS Vit P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart 4 - 2 Ludvig Snöwall, Jonathan Bodenmalm Vallhamra Sportcenter
2016-03-12 11:00 066004147 IBF Älvstranden P05 - Frölunda IBK P05 3 - 12 Sebastian Lundgren, Philip Svensson Lundbystrand 3
2016-03-12 14:00 066004149 Dingle AIK P05 - FBC Lerum P05 Panthers WO (5 - 0) Munkedals Idrottshall
2016-03-13 10:00 066004142 IBF Göteborg P05 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd 7 - 5 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Torpahallen
2016-03-13 11:00 066004143 Landvetter IBK 1 P05 - Ale IBF P05 Grön 11 - 5 Maja Isaksson, Josefine Hölsä Landvetter Idrottshall
2016-03-13 12:00 066004150 IK Zenith p05 Grön - Eken IBK P05 4 - 5 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-03-13 13:30 066004141 Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit - Öckerö IBK P05 8 - 5 Marcus Lis-Olivebring, Gilbert Jochens Kastellegårdshallen
2016-03-13 17:50 066004148 Floda IBK P05 Röd - Utbynäs SK P05 8 - 5 Natalie Bolgert, Emma Söderqvist Alléhallen
2016-03-19 10:00 066004159 Eken IBK P05 - Floda IBK P05 Röd 3 - 9 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2016-03-19 11:20 066004152 Ale IBF P05 Grön - Öckerö IBK P05 2 - 6 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2016-03-19 12:00 066004153 Lindome IBK P05 grön - IBF Göteborg P05 Vit 8 - 3 Linus Holm, Tobias Andrén Almåshallen B
2016-03-20 09:00 066004158 FBC Lerum P05 Panthers - IBF Älvstranden P05 Sofia Nolberg, Linnea Nordqvist Rydsbergshallen
2016-03-20 11:00 066004160 IK Zenith p05 Grön - Dingle AIK P05 Susanna Furubom, Hanna Järdhage Björlanda Idrottshall
2016-03-20 12:00 066004151 Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd - Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit Elia Ekfeldt, Adam Börve Wallenstam Arena A
2016-03-20 12:00 066004156 Frölunda IBK P05 - Partille IBS Vit P05 Oskar Weissbach, Diako Ahmadi Flatåsskolan
2016-03-20 13:10 066004157 Utbynäs SK P05 - Stenungsunds IBK P05 3 - 2 Anton Sköld, Albin Klasson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-03-20 16:00 066004154 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - Landvetter IBK 1 P05 Hugo Fransson, Alexander Frithofsson Kastellegårdshallen
Pojkar -06 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 10:00 066005009 Eken IBK P06 - Hisingskärra IBK P06 6 - 3 , Christina Karlsson Ekenhallen 1
2015-10-03 10:45 066005005 Öckerö IBK P06 Blå - Kärra IBK P06 9 - 2 Zacarias Freijd Hedenskolans Idrottshall
2015-10-03 10:45 066005007 Lindome IBK P06 - IBF Älvstranden P06 2 - 4 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Almåshallen B
2015-10-03 18:30 066005002 Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart - Landvetter IBK P06 0 - 0 Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2015-10-04 13:00 066005008 FBC Lerum P06 Panthers Röd - IBF Göteborg P06 Svart 3 - 4 Felix Bark Peterson, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2015-10-04 13:10 066005003 Utbynäs SK P06 - Lindås IBK P06 Svart 6 - 7 Albin Klasson, Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2015-11-28 13:00 066005004 IK Zenith P06 Svart - Mölndals IBF P06 5 - 0 Erik Borgvall, Johannes Wikström Aktiviteten B-Hall
2015-10-10 09:00 066005018 Eken IBK P06 - FBC Lerum P06 Panthers Röd 9 - 6 Emmy Rylander Ekenhallen 1
2015-10-10 10:00 066005010 Landvetter IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Vit 5 - 5 Filip Wramdemark, Alfred Pettersson Landvetter Idrottshall
2015-10-10 17:35 066005017 Hisingskärra IBK P06 - Lindome IBK P06 5 - 3 Janne Ranelöv Kärra Sporthall
2015-10-11 09:00 066005015 IBF Älvstranden P06 - Öckerö IBK P06 Blå 1 - 16 Sebastian Lundgren, Joakim Blom Lundbystrand 3
2015-10-11 09:00 066005016 IBF Göteborg P06 Svart - Partille IBS P06 7 - 3 David Ganefalk Torpahallen
2015-10-11 11:30 066005013 Kärra IBK P06 - Utbynäs SK P06 2 - 1 , Anton Henriksén Kärra Sporthall
2015-10-11 17:10 066005012 Mölndals IBF P06 - Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart 5 - 10 Emrik Lindahl, Marcus Åström Aktiviteten A-Hall
2015-10-17 08:40 066005027 Lindome IBK P06 - FBC Lerum P06 Panthers Röd 3 - 14 Almåshallen B
2015-10-17 09:00 066005019 Pixbo Wallenstam IBK P06 Vit - Lindås IBK P06 Svart 6 - 5 Josefine Hölsä, Sara Fyhr Déhn Wallenstam Arena A
2015-10-17 10:30 066005026 Partille IBS P06 - Eken IBK P06 1 - 22 Jonathan Bodenmalm, Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2015-10-17 10:45 066005025 Öckerö IBK P06 Blå - Hisingskärra IBK P06 9 - 4 Hedenskolans Idrottshall
2015-10-18 10:00 066005020 Landvetter IBK P06 - Mölndals IBF P06 , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2015-10-18 12:00 066005024 IK Zenith P06 Svart - IBF Göteborg P06 Svart 6 - 1 Hanna Järdhage, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-10-18 16:45 066005023 Utbynäs SK P06 - IBF Älvstranden P06 9 - 1 , Janne Ranelöv Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2015-11-07 13:30 066005032 IBF Göteborg P06 Svart - Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart 5 - 0 Maria Ladan, Vilma Asplund Torpahallen
2015-11-07 13:40 066005028 Mölndals IBF P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Vit 5 - 5 Diako Ahmadi, Oskar Weissbach Aktiviteten A-Hall
2015-11-07 17:35 066005033 Hisingskärra IBK P06 - Utbynäs SK P06 11 - 2 Kristoffer Henriksson, Isak Bräcknell Kärra Sporthall
2015-11-08 09:00 066005034 Eken IBK P06 - IK Zenith P06 Svart 9 - 1 Christina Karlsson Ekenhallen 1
2015-11-08 11:30 066005029 Kärra IBK P06 - Lindås IBK P06 Svart 9 - 3 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2015-11-08 12:00 066005035 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Öckerö IBK P06 Blå 8 - 12 Felix Bark Peterson, Oskar Allard Rydsbergshallen
2015-11-08 14:30 066005036 Lindome IBK P06 - Partille IBS P06 4 - 3 Linnea Adielsson, Nora Woodrow Streteredsskolan
2015-11-14 12:45 066005045 Öckerö IBK P06 Blå - Partille IBS P06 7 - 4 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Hedenskolans Idrottshall
2015-11-14 17:20 066005037 Pixbo Wallenstam IBK P06 Vit - Kärra IBK P06 8 - 1 Oskar Härsjö, Gustav Kinderdal Mölnlycke Idrottshall B
2015-11-14 18:30 066005042 Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart - Eken IBK P06 1 - 7 Hanna Ottosson, Hanna Ottosson Kastellegårdshallen
2015-11-15 08:00 066005040 Landvetter IBK P06 - IBF Göteborg P06 Svart 0 - 4 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Landvetter Idrottshall
2015-11-15 08:00 066005044 IK Zenith P06 Svart - Lindome IBK P06 12 - 2 Linus Adolfsson Björlanda Idrottshall
2015-11-15 10:00 066005039 Lindås IBK P06 Svart - IBF Älvstranden P06 Linn Wernlundh, Emma Olsson Askims Sporthall
2015-11-15 13:10 066005043 Utbynäs SK P06 - FBC Lerum P06 Panthers Röd 6 - 1 Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2015-11-21 10:00 066005050 Eken IBK P06 - Landvetter IBK P06 8 - 4 Christina Karlsson Ekenhallen 1
2015-11-21 10:45 066005054 Öckerö IBK P06 Blå - IK Zenith P06 Svart 5 - 7 Hedenskolans Idrottshall
2015-11-21 12:00 066005053 Partille IBS P06 - Utbynäs SK P06 6 - 9 Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2015-11-21 12:30 066005052 Lindome IBK P06 - Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart Gustav Jögi, Jonatan Salmi Almåshallen B
2015-11-22 09:00 066005047 IBF Älvstranden P06 - Kärra IBK P06 2 - 12 Sebastian Lundgren, Birk Söderqvist Lundbystrand 3
2015-11-22 11:45 066005048 IBF Göteborg P06 Svart - Mölndals IBF P06 6 - 5 Mårten Sanderöd, Aldin Dizdarevic Torpahallen
2015-11-22 17:00 066005049 Hisingskärra IBK P06 - Lindås IBK P06 Svart 8 - 3 , Milan Siljegovic Kärra Sporthall
2015-11-28 12:40 066005055 Pixbo Wallenstam IBK P06 Vit - IBF Älvstranden P06 3 - 1 Josefine Hölsä, Madeleine Chen Mölnlycke Idrottshall B
2015-11-29 10:00 066005060 Landvetter IBK P06 - Lindome IBK P06 , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2015-11-29 11:00 066005058 Mölndals IBF P06 - Eken IBK P06 2 - 12 Erik Borgvall, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2015-11-29 11:30 066005062 Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart - Öckerö IBK P06 Blå 7 - 5 Marcus Lis-Olivebring, Gilbert Jochens Kastellegårdshallen
2015-11-29 12:50 066005057 Kärra IBK P06 - Hisingskärra IBK P06 1 - 5 Joakim Ljungberg, Sebastian Dahlbom Kärra Sporthall
2015-11-29 13:10 066005059 Lindås IBK P06 Svart - FBC Lerum P06 Panthers Röd Linn Wernlundh, Emma Olsson Askims Sporthall
2015-11-29 14:10 066005063 Utbynäs SK P06 - IK Zenith P06 Svart 1 - 3 Felix Bark Peterson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2015-12-05 09:30 066005069 Partille IBS P06 - Lindås IBK P06 Svart 5 - 6 Jonathan Bodenmalm, Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2015-12-05 10:45 066005070 Öckerö IBK P06 Blå - Landvetter IBK P06 2 - 3 Hedenskolans Idrottshall
2015-12-05 13:20 066005068 Lindome IBK P06 - Mölndals IBF P06 Ej offentliggjord Almåshallen B
2015-12-06 13:10 066005072 Utbynäs SK P06 - Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart 2 - 4 Albin Klasson, Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2015-12-06 14:00 066005064 IBF Göteborg P06 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P06 Vit 4 - 4 Maria Ladan, Vilma Asplund Torpahallen
2015-12-06 16:30 066005067 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Kärra IBK P06 7 - 0 Lovisa Länje, Elin Bigseth Hjällsnäshallen B-hallen
2015-12-06 16:50 066005065 Hisingskärra IBK P06 - IBF Älvstranden P06 12 - 1 Milan Siljegovic Kärra Sporthall
2015-12-12 11:00 066005073 Pixbo Wallenstam IBK P06 Vit - Hisingskärra IBK P06 4 - 8 Sofia Greftén, Amanda Wetterström Mölnlycke Idrottshall B
2015-12-12 11:00 066005078 Mölndals IBF P06 - Öckerö IBK P06 Blå 3 - 8 Emrik Lindahl, Marcus Åström Katrinebergshallen
2015-12-13 09:15 066005074 IBF Göteborg P06 Svart - Eken IBK P06 5 - 5 Oliver Säll, Adam Dedon Svingelns Sporthall
2015-12-13 10:00 066005080 Landvetter IBK P06 - Utbynäs SK P06 3 - 4 Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2015-12-13 11:00 066005079 Lindås IBK P06 Svart - IK Zenith P06 Svart Johanna Gandemo, Jennifer Johansson Salming Arena
2015-12-13 11:40 066005077 Kärra IBK P06 - Partille IBS P06 3 - 3 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2015-12-13 17:00 066005075 IBF Älvstranden P06 - FBC Lerum P06 Panthers Röd Philip Svensson, Joakim Blom Lundbystrand 4
2016-01-16 09:00 066005082 Eken IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Vit 5 - 2 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2016-01-16 11:00 066005085 Partille IBS P06 - IBF Älvstranden P06 5 - 4 Oliver Säll, Adam Dedon Vallhamra Sportcenter
2016-01-16 13:30 066005084 Lindome IBK P06 - IBF Göteborg P06 Svart Adam Zettergren, Oliver Rékard Streteredsskolan
2016-01-17 11:00 066005087 IK Zenith P06 Svart - Kärra IBK P06 8 - 3 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-01-17 12:00 066005083 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Hisingskärra IBK P06 0 - 7 , Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2016-01-17 12:30 066005089 Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart - Lindås IBK P06 Svart 6 - 6 Simon Hogner, Victor Olsson Kastellegårdshallen
2016-01-17 13:10 066005088 Utbynäs SK P06 - Mölndals IBF P06 7 - 0 Anton Sköld, Albin Klasson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-01-23 09:00 066005095 IBF Älvstranden P06 - IK Zenith P06 Svart 1 - 13 Birk Söderqvist, Sebastian Lundgren Lundbystrand 3
2016-01-23 10:00 066005091 Pixbo Wallenstam IBK P06 Vit - FBC Lerum P06 Panthers Röd 6 - 3 Maja Isaksson, Moa Starkenberg Mölnlycke Idrottshall B
2016-01-23 10:00 066005092 Eken IBK P06 - Lindome IBK P06 7 - 2 Emmy Rylander Ekenhallen 1
2016-01-23 16:35 066005093 Hisingskärra IBK P06 - Partille IBS P06 3 - 5 Filip Hilmersson Kärra Sporthall
2016-01-24 09:00 066005099 Lindås IBK P06 Svart - Landvetter IBK P06 7 - 10 Elin Björk Linder, Filip Kalentun Salming Arena
2016-01-24 10:10 066005096 IF Marin Väst P06 orange VS1 - Utbynäs SK P06 6 - 5 Linn Wernlundh, Emma Olsson Hall Of Flame
2016-01-24 12:30 066005097 Kärra IBK P06 - Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart 8 - 4 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2016-01-31 11:10 066005094 IBF Göteborg P06 Svart - Öckerö IBK P06 Blå 2 - 8 Daniel Wergeland, David Ganefalk Torpahallen
066005108 Lindås IBK P06 Svart - Mölndals IBF P06 Salming Arena
2016-02-03 18:00 066005105 Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart - IBF Älvstranden P06 Victor Olsson, Simon Hogner Kastellegårdshallen
2016-02-06 09:00 066005101 Partille IBS P06 - FBC Lerum P06 Panthers Röd 5 - 6 Mathias Undeland, Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2016-02-06 10:30 066005102 Öckerö IBK P06 Blå - Eken IBK P06 11 - 0 Hedenskolans Idrottshall
2016-02-06 15:00 066005100 Lindome IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Vit Janne Ranelöv Streteredsskolan
2016-02-07 11:00 066005103 IK Zenith P06 Svart - Hisingskärra IBK P06 4 - 3 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2016-02-07 11:00 066005107 Landvetter IBK P06 - Kärra IBK P06 2 - 3 Moa Starkenberg, Maja Isaksson Landvetter Idrottshall
2016-02-07 13:10 066005104 Utbynäs SK P06 - IBF Göteborg P06 Svart 3 - 7 Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-02-27 10:00 066005109 Pixbo Wallenstam IBK P06 Vit - Partille IBS P06 Filip Wramdemark, Alfred Pettersson Mölnlycke Idrottshall B
2016-02-27 10:00 066005112 Eken IBK P06 - Utbynäs SK P06 5 - 2 , Christina Karlsson Ekenhallen 1
2016-02-27 10:00 066005117 Kärra IBK P06 - Mölndals IBF P06 7 - 8 Anton Henriksén, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2016-02-27 17:45 066005113 Hisingskärra IBK P06 - Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart 9 - 5 Janne Ranelöv Kärra Sporthall
2016-02-28 10:00 066005115 IBF Älvstranden P06 - Landvetter IBK P06 3 - 0 Joakim Blom, Philip Svensson Lundbystrand 3
2016-02-28 11:00 066005116 IF Marin Väst P06 orange VS1 - Lindås IBK P06 Svart Alf Björkner Hall Of Flame
2016-02-28 12:00 066005110 Lindome IBK P06 - Öckerö IBK P06 Blå 2 - 12 Oliver Rékard, Gustav Jögi Skånhällaskolan
2016-02-28 15:30 066005111 FBC Lerum P06 Panthers Röd - IK Zenith P06 Svart 0 - 4 Daniel Algurén Rydsbergshallen
2016-03-05 11:00 066005125 Mölndals IBF P06 - IBF Älvstranden P06 7 - 1 Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Aktiviteten A-Hall
2016-03-05 13:10 066005124 Lindås IBK P06 Svart - IBF Göteborg P06 Svart Lukas Einler-Larsson, Filip Kullenberg Salming Arena
2016-03-05 16:45 066005126 Kärra IBK P06 - IF Marin Väst P06 orange VS1 6 - 3 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2016-03-06 10:00 066005123 Landvetter IBK P06 - Hisingskärra IBK P06 Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2016-03-06 11:00 066005119 IK Zenith P06 Svart - Partille IBS P06 13 - 2 , Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-03-06 12:30 066005121 Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart - FBC Lerum P06 Panthers Röd 4 - 9 Johanna Andersson, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2016-03-06 14:10 066005120 Utbynäs SK P06 - Lindome IBK P06 7 - 2 Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-03-19 12:55 066005118 Öckerö IBK P06 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P06 Vit WO (5 - 0) Hedenskolans Idrottshall
2016-03-11 18:00 066005132 Eken IBK P06 - Lindås IBK P06 Svart 4 - 3 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Ekenhallen 1
2016-03-12 09:00 066005129 Partille IBS P06 - Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart 1 - 15 , Jonathan Bodenmalm Vallhamra Sportcenter
2016-03-12 09:30 066005127 Pixbo Wallenstam IBK P06 Vit - IK Zenith P06 Svart Josefine Hölsä, Madeleine Chen Mölnlycke Idrottshall B
2016-03-12 10:00 066005135 IBF Älvstranden P06 - IF Marin Väst P06 orange VS1 2 - 11 Sebastian Lundgren, Philip Svensson Lundbystrand 3
2016-03-12 11:00 066005128 Öckerö IBK P06 Blå - Utbynäs SK P06 18 - 1 Hedenskolans Idrottshall
2016-03-12 16:35 066005133 Hisingskärra IBK P06 - Mölndals IBF P06 4 - 2 Janne Ranelöv Kärra Sporthall
2016-03-13 11:00 066005134 IBF Göteborg P06 Svart - Kärra IBK P06 David Ganefalk, Daniel Wergeland Torpahallen
2016-03-13 17:30 066005131 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Landvetter IBK P06 7 - 2 Daniel Algurén Rydsbergshallen
2016-03-19 11:00 066005141 Mölndals IBF P06 - FBC Lerum P06 Panthers Röd Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2016-03-19 18:40 066005137 Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart - IK Zenith P06 Svart Victor Olsson, Simon Hogner Kastellegårdshallen
2016-03-20 09:00 066005139 Landvetter IBK P06 - Partille IBS P06 6 - 3 Gustav Kinderdal, Oskar Härsjö Landvetter Idrottshall
2016-03-20 09:00 066005143 IF Marin Väst P06 orange VS1 - Hisingskärra IBK P06 Oskar Weissbach, Diako Ahmadi Hall Of Flame
2016-03-20 11:00 066005144 IBF Älvstranden P06 - IBF Göteborg P06 Svart 0 - 15 Joakim Blom, Birk Söderqvist Lundbystrand 3
2016-03-20 12:10 066005140 Lindås IBK P06 Svart - Lindome IBK P06 Linn Wernlundh, Emma Olsson Askims Sporthall
2016-03-20 14:10 066005136 Utbynäs SK P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Vit 6 - 5 Anton Sköld, Albin Klasson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-03-20 16:50 066005142 Kärra IBK P06 - Eken IBK P06 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
Pojkar -06 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-04 09:00 066006007 Lindås IBK P06 Blå - Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange 5 - 3 Filip Kalentun, Rasmus Lundström Salming Arena
2015-10-04 09:00 066006008 Landvetter IBK P06 - 2 - IF Marin Väst P06 Vit 0 - 9 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Landvetter Idrottshall
2015-10-04 13:45 066006004 Marstrands IBK P06 - IBF Göteborg P06 Vit 9 - 4 Markus Söder, Jesper Wångblad Munkegärdehallen
2015-10-04 14:40 066006006 Floda IBK P06 - Bergums IF P06 2 - 2 Vendela Nilsson, Hanna Borg Alléhallen
2015-10-04 14:45 066006002 Guldhedens IK P06 - FBC Lerum P06 Panthers Svart 3 - 9 , Janne Ranelöv Valhalla C-hall
2015-10-04 15:30 066006005 Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd - IK Zenith P06 Vit 0 - 10 Oskar Härsjö, Gustav Kinderdal Wallenstam Arena A
2015-10-10 17:20 066006014 Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange - Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd 3 - 1 Simon Hogner, Victor Olsson Kastellegårdshallen
2015-10-11 09:00 066006015 IF Marin Väst P06 Vit - Floda IBK P06 2 - 4 Diako Ahmadi, Oskar Weissbach Hall Of Flame
2015-10-11 10:00 066006011 IBF Göteborg P06 Vit - Guldhedens IK P06 1 - 3 , David Ganefalk Torpahallen
2015-10-11 10:00 066006013 Bergums IF P06 - Marstrands IBK P06 1 - 9 Adam Fant, Emil Andersson Bergumsskolan
2015-10-11 11:00 066006016 Landvetter IBK P06 - 2 - Lindås IBK P06 Blå 6 - 11 Filip Wramdemark, Alfred Pettersson Landvetter Idrottshall
2015-10-11 12:30 066006009 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Ale IBF P06 blå 2 - 2 Arvid Petersén, Filip Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2015-10-17 08:00 066006023 Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd - Landvetter IBK P06 - 2 2 - 3 Josefine Hölsä, Sara Fyhr Déhn Wallenstam Arena A
2015-10-17 14:45 066006024 Floda IBK P06 - Lindås IBK P06 Blå 3 - 7 Oliver Eliasson Alléhallen
2015-10-18 09:00 066006018 FBC Lerum P06 Panthers Svart - IBF Göteborg P06 Vit 2 - 2 Arvid Petersén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2015-10-18 12:45 066006022 Marstrands IBK P06 - IF Marin Väst P06 Vit 6 - 3 Erik Nisbet, Adam Rechenberg Munkegärdehallen
2015-10-18 14:20 066006017 Ale IBF P06 blå - IBF Backadalen P06 11 - 4 Stefan Eriksson Bohushallen
2015-12-05 12:15 066006020 Guldhedens IK P06 - Bergums IF P06 4 - 4 Milan Siljegovic Svingelns Sporthall
2015-11-07 16:00 066006025 IBF Göteborg P06 Vit - Ale IBF P06 blå 3 - 7 Mårten Sanderöd, Aldin Dizdarevic Torpahallen
2015-11-08 09:00 066006026 IK Zenith P06 Vit - IBF Backadalen P06 7 - 4 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2015-11-08 10:00 066006027 Bergums IF P06 - FBC Lerum P06 Panthers Svart 1 - 3 Joel Lord, Simon Jangblad Bergumsskolan
2015-11-08 10:00 066006029 IF Marin Väst P06 Vit - Guldhedens IK P06 0 - 0 Diako Ahmadi, Oskar Weissbach Hall Of Flame
2015-11-08 10:00 066006031 Lindås IBK P06 Blå - Marstrands IBK P06 6 - 2 Jennifer Johansson, Elin Björk Linder Salming Arena
2015-11-08 14:30 066006032 Floda IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd 1 - 8 Natalie Bolgert, Daniel Algurén Alléhallen
2015-11-22 10:20 066006035 IBF Backadalen P06 - Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange 1 - 6 Emina Begic, Linnea Hauska Skälltorpsskolan
2015-11-22 11:15 066006036 FBC Lerum P06 Panthers Svart - IF Marin Väst P06 Vit 3 - 9 Lucas Karlsson, Oskar Allard Rydsbergshallen
2015-11-22 13:00 066006034 IBF Göteborg P06 Vit - Bergums IF P06 4 - 3 Mårten Sanderöd, Aldin Dizdarevic Torpahallen
2015-11-22 13:00 066006038 Guldhedens IK P06 - Lindås IBK P06 Blå 2 - 5 Janne Ranelöv Valhalla C-hall
2015-11-22 13:20 066006033 Ale IBF P06 blå - IK Zenith P06 Vit 2 - 6 Erik Dreifeldt Bohushallen
2015-11-22 14:45 066006040 Marstrands IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd 5 - 10 Philip Lifjorden, Adam Rechenberg Munkegärdehallen
2015-11-28 10:30 066006047 Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd - Guldhedens IK P06 9 - 3 Josefine Hölsä, Madeleine Chen Mölnlycke Idrottshall B
2015-11-29 09:00 066006044 Landvetter IBK P06 - 2 - IBF Backadalen P06 3 - 4 Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2015-11-29 10:00 066006041 Bergums IF P06 - Ale IBF P06 blå 2 - 5 Adam Fant, Simon Jangblad Bergumsskolan
2015-11-29 10:00 066006043 IF Marin Väst P06 Vit - IBF Göteborg P06 Vit Diako Ahmadi, Oskar Weissbach Hall Of Flame
2015-11-29 11:20 066006045 Lindås IBK P06 Blå - FBC Lerum P06 Panthers Svart 4 - 4 Filip Kullenberg, Alfred Stranne Salming Arena
2015-11-29 12:30 066006042 Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange - IK Zenith P06 Vit Marcus Lis-Olivebring, Gilbert Jochens Kastellegårdshallen
2015-12-05 09:00 066006053 IBF Backadalen P06 - Floda IBK P06 1 - 3 Elsa Svedman, Etta Röstlund Lundbystrand 3
2015-12-05 09:40 066006049 Ale IBF P06 blå - Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange 2 - 2 Alfred Wendt Ale Kulturrum
2015-12-06 08:50 066006054 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd 3 - 3 Linnea Nordqvist, Sofia Nolberg Rydsbergshallen
2015-12-06 09:00 066006051 IK Zenith P06 Vit - Landvetter IBK P06 - 2 10 - 1 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-12-06 10:00 066006050 Bergums IF P06 - IF Marin Väst P06 Vit 9 - 7 Simon Jangblad, Joel Lord Bergumsskolan
2015-12-06 15:15 066006052 IBF Göteborg P06 Vit - Lindås IBK P06 Blå 3 - 2 Maria Ladan, Vilma Asplund Torpahallen
2015-12-12 10:00 066006061 Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd - IBF Göteborg P06 Vit 1 - 8 Sofia Greftén, Amanda Wetterström Mölnlycke Idrottshall B
2015-12-13 09:00 066006057 IF Marin Väst P06 Vit - Ale IBF P06 blå Diako Ahmadi, Oskar Weissbach Hall Of Flame
2015-12-13 09:00 066006058 Landvetter IBK P06 - 2 - Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2015-12-13 09:00 066006059 Lindås IBK P06 Blå - Bergums IF P06 3 - 0 Johanna Gandemo Salming Arena
2015-12-13 13:20 066006060 Floda IBK P06 - IK Zenith P06 Vit 1 - 10 Vendela Nilsson, Emma Söderqvist Alléhallen
2015-12-13 15:45 066006062 Marstrands IBK P06 - IBF Backadalen P06 1 - 4 Philip Lifjorden, Melker Bäverhag Munkegärdehallen
2016-01-16 12:20 066006065 Ale IBF P06 blå - Landvetter IBK P06 - 2 10 - 3 , Niclas Sundelid Ale Kulturrum
2016-01-17 10:00 066006066 IF Marin Väst P06 Vit - Lindås IBK P06 Blå Diako Ahmadi, Oskar Weissbach Hall Of Flame
2016-01-17 10:00 066006068 Bergums IF P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd 7 - 3 Joel Lord, Adam Fant Bergumsskolan
2016-01-17 10:00 066006069 IK Zenith P06 Vit - Marstrands IBK P06 3 - 2 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2016-01-17 11:30 066006067 Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange - Floda IBK P06 6 - 4 Simon Hogner, Victor Olsson Kastellegårdshallen
2016-01-17 13:00 066006071 IBF Backadalen P06 - Guldhedens IK P06 3 - 2 Emina Begic, Linnea Hauska Skälltorpsskolan
2016-01-23 09:00 066006075 Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd - IF Marin Väst P06 Vit 6 - 5 Maja Isaksson, Moa Starkenberg Mölnlycke Idrottshall B
2016-01-23 09:00 066006079 Eken IBK P06 VS1 - IBF Göteborg P06 Vit 8 - 4 Emmy Rylander Ekenhallen 1
2016-01-24 11:00 066006073 Lindås IBK P06 Blå - Ale IBF P06 blå 5 - 2 Elin Björk Linder, Rasmus Lundström Salming Arena
2016-01-24 11:40 066006074 Floda IBK P06 - Landvetter IBK P06 - 2 13 - 2 Vendela Nilsson, Emma Söderqvist Alléhallen
2016-01-24 12:35 066006076 Marstrands IBK P06 - Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange 5 - 0 Joseph Wokil, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2016-01-24 13:00 066006078 Guldhedens IK P06 - IK Zenith P06 Vit 2 - 11 Ulf Jonasson Valhalla C-hall
2016-01-24 15:40 066006080 FBC Lerum P06 Panthers Svart - IBF Backadalen P06 5 - 4 Elin Bigseth, Isabella Björnum Hjällsnäshallen B-hallen
2016-02-03 19:00 066006085 Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange - Guldhedens IK P06 Victor Olsson, Simon Hogner Kastellegårdshallen
2016-02-06 10:00 066006083 Landvetter IBK P06 - 2 - Marstrands IBK P06 2 - 2 Amanda Wetterström, Amanda Hagquist Landvetter Idrottshall
2016-02-06 12:20 066006081 Ale IBF P06 blå - Floda IBK P06 2 - 4 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2016-02-07 10:00 066006086 Bergums IF P06 - Eken IBK P06 VS1 5 - 9 Simon Jangblad, Emil Andersson Bergumsskolan
2016-02-07 10:00 066006087 IK Zenith P06 Vit - FBC Lerum P06 Panthers Svart 3 - 0 Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-02-07 11:00 066006082 Lindås IBK P06 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd 6 - 2 Johanna Gandemo, Jennifer Johansson Salming Arena
2016-02-07 11:00 066006088 IBF Göteborg P06 Vit - IBF Backadalen P06 4 - 4 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Torpahallen
2016-02-27 09:00 066006089 Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd - Ale IBF P06 blå Filip Wramdemark, Alfred Pettersson Mölnlycke Idrottshall B
2016-02-27 09:00 066006093 Eken IBK P06 VS1 - IF Marin Väst P06 Vit 3 - 3 Christina Karlsson Ekenhallen 1
2016-02-28 13:30 066006094 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange 2 - 3 Daniel Algurén Rydsbergshallen
2016-02-28 13:30 066006096 IBF Göteborg P06 Vit - IK Zenith P06 Vit 2 - 1 Oliver Säll, Adam Dedon Torpahallen
2016-02-28 13:45 066006090 Marstrands IBK P06 - Floda IBK P06 6 - 6 Joseph Wokil, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2016-02-28 14:50 066006095 IBF Backadalen P06 - Bergums IF P06 4 - 3 Andreas Edensvärd, Johanna Ljungqvist Skälltorpsskolan
2016-03-03 18:15 066006092 Guldhedens IK P06 - Landvetter IBK P06 - 2 8 - 8 Janne Ranelöv Valhalla B-hall
2016-03-06 09:00 066006101 Landvetter IBK P06 - 2 - FBC Lerum P06 Panthers Svart 2 - 11 Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2016-03-06 09:00 066006102 IF Marin Väst P06 Vit - IBF Backadalen P06 5 - 2 Erik Borgvall, Johannes Wikström Hall Of Flame
2016-03-06 11:00 066006100 Lindås IBK P06 Blå - Eken IBK P06 VS1 8 - 10 Linn Wernlundh, Emma Olsson Askims Sporthall
2016-03-06 11:00 066006104 Bergums IF P06 - IK Zenith P06 Vit 3 - 3 Joel Lord, Adam Fant Bergumsskolan
2016-03-06 11:30 066006103 Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange - IBF Göteborg P06 Vit 4 - 8 Johanna Andersson, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2016-03-06 13:20 066006097 Ale IBF P06 blå - Marstrands IBK P06 17 - 5 Niclas Sundelid Bohushallen
2016-03-06 15:50 066006099 Floda IBK P06 - Guldhedens IK P06 5 - 5 Vendela Nilsson, Natalie Bolgert Alléhallen
2016-03-12 09:00 066006107 Eken IBK P06 VS1 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd 22 - 2 Diako Ahmadi, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2016-03-13 10:00 066006111 IK Zenith P06 Vit - IF Marin Väst P06 Vit 10 - 4 Susanna Furubom, Hanna Järdhage Björlanda Idrottshall
2016-03-13 10:00 066006112 Bergums IF P06 - Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange 2 - 1 Simon Jangblad, Emil Andersson Bergumsskolan
2016-03-13 13:00 066006106 Guldhedens IK P06 - Marstrands IBK P06 3 - 5 Janne Ranelöv Valhalla C-hall
2016-03-13 14:30 066006108 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Floda IBK P06 1 - 1 Felix Bark Peterson, Sofia Nolberg Hjällsnäshallen B-hallen
2016-03-13 14:50 066006109 IBF Backadalen P06 - Lindås IBK P06 Blå 2 - 7 Emina Begic, Linnea Hauska Skälltorpsskolan
2016-03-19 09:30 066006116 Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd - IBF Backadalen P06 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Wallenstam Arena A
2016-03-19 12:20 066006113 Ale IBF P06 blå - Guldhedens IK P06 Emil Rydberg, Alfred Wendt Ale Kulturrum
2016-03-20 10:00 066006119 Landvetter IBK P06 - 2 - Bergums IF P06 1 - 7 Gustav Kinderdal, Oskar Härsjö Landvetter Idrottshall
2016-03-20 10:00 066006120 IF Marin Väst P06 Vit - Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange Oskar Weissbach, Diako Ahmadi Hall Of Flame
2016-03-20 13:10 066006118 Lindås IBK P06 Blå - IK Zenith P06 Vit 3 - 5 Linn Wernlundh, Emma Olsson Askims Sporthall
2016-03-20 13:45 066006115 Marstrands IBK P06 - FBC Lerum P06 Panthers Svart 3 - 3 Philip Lifjorden, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2016-03-20 17:10 066006117 Floda IBK P06 - IBF Göteborg P06 Vit Natalie Bolgert, Hanna Borg Alléhallen
Pojkar Vårserien 1 07
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-01-24 09:00 066007003 IBF Göteborg P07 VS - Landvetter IBK P07 Vit VS Daniel Wergeland, David Ganefalk Torpahallen
2016-01-24 11:00 066007001 Frölunda IBK P07 VS - Marstrands IBK P07 Röd VS 4 - 12 Diako Ahmadi, Johannes Wikström Flatåsskolan
2016-01-24 13:50 066007002 IBF Backadalen P07 VS - Pixbo Wallenstam IBK P07 Vit VS 5 - 3 Isak Bräcknell, Oscar Ljungqvist Skälltorpsskolan
2016-01-31 09:00 066007006 IBF Göteborg P07 VS - IBF Backadalen P07 VS 1 - 9 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Torpahallen
2016-01-31 09:20 066007005 Landvetter IBK P07 Vit VS - Marstrands IBK P07 Röd VS Filip Wramdemark, Alfred Pettersson Landvetter Idrottshall
2016-01-31 14:30 066007004 Pixbo Wallenstam IBK P07 Vit VS - Frölunda IBK P07 VS 4 - 3 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Redfoxhallen
2016-02-07 11:00 066007007 Frölunda IBK P07 VS - Landvetter IBK P07 Vit VS 5 - 7 Johannes Wikström, Diako Ahmadi Flatåsskolan
2016-02-13 10:00 066007008 Pixbo Wallenstam IBK P07 Vit VS - IBF Göteborg P07 VS Amanda Wetterström, Amanda Hagquist Mölnlycke Idrottshall B
2016-02-14 18:05 066007009 Marstrands IBK P07 Röd VS - IBF Backadalen P07 VS 1 - 5 Joseph Wokil, Adam Rechenberg Munkegärdehallen
2016-02-28 11:50 066007011 IBF Backadalen P07 VS - Landvetter IBK P07 Vit VS 3 - 2 Isak Bräcknell, Oscar Ljungqvist Skälltorpsskolan
2016-02-28 12:30 066007010 IBF Göteborg P07 VS - Frölunda IBK P07 VS Oliver Säll, Adam Dedon Torpahallen
2016-02-28 15:45 066007012 Marstrands IBK P07 Röd VS - Pixbo Wallenstam IBK P07 Vit VS 4 - 4 Philip Lifjorden, Adam Rechenberg Munkegärdehallen
2016-03-06 09:00 066007014 IBF Göteborg P07 VS - Marstrands IBK P07 Röd VS Maria Ladan, Vilma Asplund Torpahallen
2016-03-06 12:00 066007015 Landvetter IBK P07 Vit VS - Pixbo Wallenstam IBK P07 Vit VS 3 - 5 Filip Wramdemark, Oskar Härsjö Landvetter Idrottshall
2016-03-06 13:00 066007013 Frölunda IBK P07 VS - IBF Backadalen P07 VS 10 - 7 , Daniel Emilson Flatåsskolan
Pojkar Vårserien 2 07
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-01-24 13:00 066000001 FBC Lerum P07 Panthers VS - Marstrands IBK P07 Vit VS Oskar Allard, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2016-01-24 13:00 066000002 IK Zenith P07 VS - Pixbo Wallenstam IBK P07 Svart VS Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2016-01-30 19:00 066000006 Lindome IBK P07 VS - IK Zenith P07 VS Skånhällaskolan
2016-03-12 11:30 066000004 Pixbo Wallenstam IBK P07 Svart VS - FBC Lerum P07 Panthers VS Josefine Hölsä, Madeleine Chen Mölnlycke Idrottshall B
2016-02-13 11:00 066000008 Pixbo Wallenstam IBK P07 Svart VS - Lindome IBK P07 VS Amanda Wetterström, Amanda Hagquist Mölnlycke Idrottshall B
2016-02-14 17:05 066000009 Marstrands IBK P07 Vit VS - IK Zenith P07 VS 2 - 5 Joseph Wokil, Adam Rechenberg Munkegärdehallen
2016-02-28 14:40 066000010 Lindome IBK P07 VS - FBC Lerum P07 Panthers VS , Oskar Andersson Skånhällaskolan
2016-02-28 16:45 066000012 Marstrands IBK P07 Vit VS - Pixbo Wallenstam IBK P07 Svart VS 8 - 2 Philip Lifjorden, Adam Rechenberg Munkegärdehallen
2016-03-05 09:00 066000014 Lindome IBK P07 VS - Marstrands IBK P07 Vit VS Linus Holm, Tobias Andrén Almåshallen B
2016-03-05 17:15 066000013 FBC Lerum P07 Panthers VS - IK Zenith P07 VS Felix Bark Peterson, Isabella Björnum Rydsbergshallen
Pojkar Vårserien 3 07
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-01-23 12:20 066008001 Ale IBF P07 VS - Sportlife Kungälvs IBK P07 VS 1 - 2 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2016-01-23 13:30 066008003 Eken IBK P07 VS - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blå VS Linnea Adielsson, Nora Woodrow Katrinebergshallen
2016-01-24 08:50 066008002 Landvetter IBK P07 Blå VS - Utbynäs SK P07 VS 6 - 8 Hilda Blennermark, Kajsa Kylsjö Landvetter Idrottshall
2016-01-30 10:00 066008006 Eken IBK P07 VS - Landvetter IBK P07 Blå VS Johannes Wikström, Diako Ahmadi Ekenhallen 1
2016-01-31 17:50 066008004 Utbynäs SK P07 VS - Ale IBF P07 VS 4 - 11 , Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-03-12 10:30 066008005 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blå VS - Sportlife Kungälvs IBK P07 VS 4 - 3 Josefine Hölsä, Madeleine Chen Mölnlycke Idrottshall B
2016-02-07 10:40 066008007 Ale IBF P07 VS - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blå VS 7 - 2 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Älvängenhallen
2016-02-07 14:10 066008008 Utbynäs SK P07 VS - Eken IBK P07 VS , Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-03-13 09:00 066008009 Sportlife Kungälvs IBK P07 VS - Landvetter IBK P07 Blå VS Hugo Fransson, Alexander Frithofsson Kastellegårdshallen
2016-02-27 10:00 066008011 Landvetter IBK P07 Blå VS - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blå VS Gustav Kinderdal, Oskar Härsjö Landvetter Idrottshall
2016-02-27 13:00 066008010 Eken IBK P07 VS - Ale IBF P07 VS , Christina Karlsson Ekenhallen 1
2016-03-20 09:00 066008012 Sportlife Kungälvs IBK P07 VS - Utbynäs SK P07 VS Marcus Lis-Olivebring, Gilbert Jochens Kastellegårdshallen
2016-03-05 10:00 066008014 Eken IBK P07 VS - Sportlife Kungälvs IBK P07 VS Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2016-03-06 09:40 066008013 Ale IBF P07 VS - Landvetter IBK P07 Blå VS , Niclas Sundelid Älvängenhallen
2016-03-06 14:30 066008015 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blå VS - Utbynäs SK P07 VS 10 - 1 Rasmus Thorén, Adam Börve Mölnlycke Idrottshall B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis