Pantamera Flickor Division 7 (2014/15)

Gruppspel
Flickor Division 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-12 09:45 247051001 Ankarsvik BK 04-05 - Klockarbergets BK 04-05 Anders Johansson, Peterson Lugero Matfors Sporthall
2014-10-12 10:30 247051002 Sundsvall City IBC 04 - Vattjoms IK 04 , Anders Johansson Matfors Sporthall
2014-10-12 11:15 247051003 IBK Härnösand 05-06 - Timrå IBC , Peterson Lugero Matfors Sporthall
2014-10-12 12:00 247051004 Ankarsvik BK 04-05 - Vattjoms IK 04 Peterson Lugero, Alexander Bergman Matfors Sporthall
2014-10-12 12:45 247051005 Sundsvall City IBC 04 - Timrå IBC Peterson Lugero Matfors Sporthall
2014-10-12 13:30 247051006 IBK Härnösand 05-06 - Klockarbergets BK 04-05 Alexander Bergman Matfors Sporthall
2014-10-12 14:15 247051007 Ankarsvik BK 04-05 - Timrå IBC Alexander Bergman Matfors Sporthall
2014-10-12 15:00 247051008 Sundsvall City IBC 04 - Klockarbergets BK 04-05 Alexander Bergman Matfors Sporthall
2014-10-12 15:45 247051009 IBK Härnösand 05-06 - Vattjoms IK 04 Alexander Bergman Matfors Sporthall
2014-10-19 10:30 247051010 Moälvens IBK 04 - Ankarsvik BK 04-05 , Yngwe Lindström Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-19 11:15 247051011 Örnsköldsvik IBK 04 - Sundsvall City IBC 04 , Hampus Hernell Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-19 12:00 247051012 Gullänget-Kroksta IBS 04 - IBK Härnösand 05-06 Yngwe Lindström, Hampus Hernell Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-19 12:45 247051013 Örnsköldsvik IBK 04 - Ankarsvik BK 04-05 Yngwe Lindström Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-19 13:30 247051014 Gullänget-Kroksta IBS 04 - Sundsvall City IBC 04 Yngwe Lindström, Hampus Hernell Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-19 14:15 247051015 Moälvens IBK 04 - IBK Härnösand 05-06 Hampus Hernell Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-19 15:00 247051016 Gullänget-Kroksta IBS 04 - Ankarsvik BK 04-05 Jan Lindberg, Fanny Svedin Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-19 15:45 247051017 Moälvens IBK 04 - Sundsvall City IBC 04 Jan Lindberg, Fanny Svedin Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-19 16:30 247051018 Örnsköldsvik IBK 04 - IBK Härnösand 05-06 Jan Lindberg, Fanny Svedin Vibacke Alnö Sundsvall
2014-11-09 10:15 247051019 Moälvens IBK 04 - Klockarbergets BK 04-05 Göran Norberg, Anna Sundberg Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-09 11:00 247051020 Örnsköldsvik IBK 04 - Vattjoms IK 04 Göran Norberg, Anna Sundberg Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-09 11:45 247051021 Gullänget-Kroksta IBS 04 - Timrå IBC Stefan Nyberg, Ivica Matanovic Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-09 12:30 247051022 Moälvens IBK 04 - Vattjoms IK 04 Göran Norberg, Ivica Matanovic Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-09 13:15 247051023 Örnsköldsvik IBK 04 - Timrå IBC Göran Norberg, Ivica Matanovic Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-09 14:00 247051024 Gullänget-Kroksta IBS 04 - Klockarbergets BK 04-05 Mikael Karlström, Stefan Nyberg Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-09 14:45 247051025 Moälvens IBK 04 - Timrå IBC Stefan Nyberg, Mikael Karlström Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-09 15:30 247051026 Örnsköldsvik IBK 04 - Klockarbergets BK 04-05 Elin Lindgren, Mikael Karlström Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-09 16:15 247051027 Gullänget-Kroksta IBS 04 - Vattjoms IK 04 Elin Lindgren, Mikael Karlström Örnsköldsviks Sporthall
2014-11-15 13:15 247051028 Moälvens IBK 04 - Örnsköldsvik IBK 04 Amanda Gidlöf, Jimmy Johansson Höglandshallen Örnsköldsvik
2014-11-15 14:15 247051029 Örnsköldsvik IBK 04 - Gullänget-Kroksta IBS 04 Emma Hägglöf, Jimmy Johansson Höglandshallen Örnsköldsvik
2014-11-15 15:15 247051030 Gullänget-Kroksta IBS 04 - Moälvens IBK 04 Emma Hägglöf, Jimmy Johansson Höglandshallen Örnsköldsvik
2014-11-23 11:15 247051031 Ankarsvik BK 04-05 - Sundsvall City IBC 04 Fanny Svedin, Jennie Renström Hagahallen
2014-11-23 12:00 247051032 Klockarbergets BK 04-05 - Vattjoms IK 04 Fanny Svedin, Jennie Renström Hagahallen
2014-11-23 12:45 247051033 Sundsvall City IBC 04 - IBK Härnösand 05-06 Jon Lundgren, Robin Palander Hagahallen
2014-11-23 13:30 247051034 Vattjoms IK 04 - Timrå IBC Jon Lundgren, Robin Palander Hagahallen
2014-11-23 14:15 247051035 IBK Härnösand 05-06 - Ankarsvik BK 04-05 Alexander Bergman, Yngwe Lindström Hagahallen
2014-11-23 15:00 247051036 Timrå IBC - Klockarbergets BK 04-05 Alexander Bergman, Yngwe Lindström Hagahallen
2014-12-14 09:30 247051037 Klockarbergets BK 04-05 - Ankarsvik BK 04-05 Alexander Bergman, Yngwe Lindström Matfors Sporthall
2014-12-14 10:15 247051038 Vattjoms IK 04 - Sundsvall City IBC 04 Alexander Bergman, Yngwe Lindström Matfors Sporthall
2014-12-14 11:00 247051039 Timrå IBC - IBK Härnösand 05-06 Hugo Lindahl, Hampus Hernell Matfors Sporthall
2014-12-14 11:45 247051040 Vattjoms IK 04 - Ankarsvik BK 04-05 Hugo Lindahl, Hampus Hernell Matfors Sporthall
2014-12-14 12:30 247051041 Timrå IBC - Sundsvall City IBC 04 Alexander Bergman, Yngwe Lindström Matfors Sporthall
2014-12-14 13:15 247051042 Klockarbergets BK 04-05 - IBK Härnösand 05-06 Samuel Lindfors, Tom Hessling Matfors Sporthall
2014-12-14 14:00 247051043 Timrå IBC - Ankarsvik BK 04-05 Hugo Lindahl, Yngwe Lindström Matfors Sporthall
2014-12-14 14:45 247051044 Klockarbergets BK 04-05 - Sundsvall City IBC 04 Samuel Lindfors, Tom Hessling Matfors Sporthall
2014-12-14 15:30 247051045 Vattjoms IK 04 - IBK Härnösand 05-06 Hampus Hernell, Yngwe Lindström Matfors Sporthall
2014-12-07 09:15 247051046 Ankarsvik BK 04-05 - Moälvens IBK 04 Jan Lindberg, Thomas Eriksson Landgrenshallen
2014-12-07 10:00 247051047 Sundsvall City IBC 04 - Örnsköldsvik IBK 04 Jan Lindberg, Thomas Eriksson Landgrenshallen
2014-12-07 10:45 247051048 IBK Härnösand 05-06 - Gullänget-Kroksta IBS 04 Thomas Eriksson, Jan Lindberg Landgrenshallen
2014-12-07 11:30 247051049 Ankarsvik BK 04-05 - Örnsköldsvik IBK 04 Jan Lindberg, Thomas Eriksson Landgrenshallen
2014-12-07 12:15 247051050 Sundsvall City IBC 04 - Gullänget-Kroksta IBS 04 Jan Lindberg, Thomas Eriksson Landgrenshallen
2014-12-07 13:00 247051051 IBK Härnösand 05-06 - Moälvens IBK 04 Thomas Eriksson, Jan Lindberg Landgrenshallen
2014-12-07 13:45 247051052 Ankarsvik BK 04-05 - Gullänget-Kroksta IBS 04 Thomas Eriksson, Ossian Johansson Landgrenshallen
2014-12-07 14:30 247051053 Sundsvall City IBC 04 - Moälvens IBK 04 Jan Lindberg, Ossian Johansson Landgrenshallen
2014-12-07 15:15 247051054 IBK Härnösand 05-06 - Örnsköldsvik IBK 04 Jan Lindberg, Ossian Johansson Landgrenshallen
2015-01-18 10:00 247051055 Klockarbergets BK 04-05 - Moälvens IBK 04 Maria Dahlin, Fredrik Söderholm Nolaskolan
2015-01-18 10:45 247051056 Vattjoms IK 04 - Örnsköldsvik IBK 04 Maria Dahlin, Fredrik Söderholm Nolaskolan
2015-01-18 11:30 247051057 Timrå IBC - Gullänget-Kroksta IBS 04 Viktor Åström, Javier Lindström Nolaskolan
2015-01-18 12:15 247051058 Klockarbergets BK 04-05 - Örnsköldsvik IBK 04 Viktor Åström, Javier Lindström Nolaskolan
2015-01-18 13:00 247051059 Vattjoms IK 04 - Gullänget-Kroksta IBS 04 Thilip Nadarajah, Oscar Hermansson Nolaskolan
2015-01-18 13:45 247051060 Timrå IBC - Moälvens IBK 04 Thilip Nadarajah, Oscar Hermansson Nolaskolan
2015-01-18 14:30 247051061 Klockarbergets BK 04-05 - Gullänget-Kroksta IBS 04 Boo Hydling, Ludwig Johansson Nolaskolan
2015-01-18 15:15 247051062 Vattjoms IK 04 - Moälvens IBK 04 Boo Hydling, Ludwig Johansson Nolaskolan
2015-01-18 16:00 247051063 Timrå IBC - Örnsköldsvik IBK 04 Boo Hydling, Ludwig Johansson Nolaskolan
2015-01-10 11:15 247051064 Ankarsvik BK 04-05 - Sundsvall City IBC 04 Hugo Lindahl, Hampus Hernell Matfors Sporthall
2015-01-10 12:00 247051065 Klockarbergets BK 04-05 - Vattjoms IK 04 Ej offentliggjord, Samuel Lindfors Matfors Sporthall
2015-01-10 12:45 247051066 Sundsvall City IBC 04 - IBK Härnösand 05-06 Hugo Lindahl, Hampus Hernell Matfors Sporthall
2015-01-10 13:30 247051067 Vattjoms IK 04 - Timrå IBC Ej offentliggjord, Samuel Lindfors Matfors Sporthall
2015-01-10 14:15 247051068 IBK Härnösand 05-06 - Ankarsvik BK 04-05 Anton Ellsén, Hampus Hernell Matfors Sporthall
2015-01-10 15:00 247051069 Timrå IBC - Klockarbergets BK 04-05 Samuel Lindfors, Ej offentliggjord Matfors Sporthall
2015-01-24 10:00 247051070 Moälvens IBK 04 - Örnsköldsvik IBK 04 Göran Norberg, Viktor Åström Örnsköldsviks Sporthall
2015-01-24 11:15 247051071 Örnsköldsvik IBK 04 - Gullänget-Kroksta IBS 04 Viktor Åström, Elin Lindgren Örnsköldsviks Sporthall
2015-01-24 12:30 247051072 Gullänget-Kroksta IBS 04 - Moälvens IBK 04 Viktor Åström, Andreas Nyman Örnsköldsviks Sporthall
2015-02-15 09:45 247051073 Klockarbergets BK 04-05 - Ankarsvik BK 04-05 Yngwe Lindström, Andreas Bjurman Sticksjö Sundsvall
2015-02-15 10:30 247051074 Vattjoms IK 04 - Sundsvall City IBC 04 Yngwe Lindström, William Engström Sticksjö Sundsvall
2015-02-15 11:15 247051075 Timrå IBC - IBK Härnösand 05-06 William Engström, Andreas Bjurman Sticksjö Sundsvall
2015-02-15 12:00 247051076 Vattjoms IK 04 - Ankarsvik BK 04-05 Yngwe Lindström, Andreas Bjurman Sticksjö Sundsvall
2015-02-15 12:45 247051077 Timrå IBC - Sundsvall City IBC 04 Yngwe Lindström, William Engström Sticksjö Sundsvall
2015-02-15 13:30 247051078 Klockarbergets BK 04-05 - IBK Härnösand 05-06 William Engström, Andreas Bjurman Sticksjö Sundsvall
2015-02-15 14:15 247051079 Timrå IBC - Ankarsvik BK 04-05 Yngwe Lindström, Andreas Bjurman Sticksjö Sundsvall
2015-02-15 15:00 247051080 Klockarbergets BK 04-05 - Sundsvall City IBC 04 Yngwe Lindström, William Engström Sticksjö Sundsvall
2015-02-15 15:45 247051081 Vattjoms IK 04 - IBK Härnösand 05-06 William Engström, Andreas Bjurman Sticksjö Sundsvall
2015-02-21 09:45 247051082 Ankarsvik BK 04-05 - Moälvens IBK 04 Yngwe Lindström, Erik Dahlqvist Höglunda
2015-02-21 10:30 247051083 Sundsvall City IBC 04 - Örnsköldsvik IBK 04 Anton Ellsén, Yngwe Lindström Höglunda
2015-02-21 11:15 247051084 IBK Härnösand 05-06 - Gullänget-Kroksta IBS 04 Erik Dahlqvist, Anton Ellsén Höglunda
2015-02-21 12:00 247051085 Ankarsvik BK 04-05 - Örnsköldsvik IBK 04 Yngwe Lindström, Erik Dahlqvist Höglunda
2015-02-21 12:45 247051086 Sundsvall City IBC 04 - Gullänget-Kroksta IBS 04 Anton Ellsén, Yngwe Lindström Höglunda
2015-02-21 13:30 247051087 IBK Härnösand 05-06 - Moälvens IBK 04 Erik Dahlqvist, Anton Ellsén Höglunda
2015-02-21 14:15 247051088 Ankarsvik BK 04-05 - Gullänget-Kroksta IBS 04 Andreas Bjurman, Ej offentliggjord Höglunda
2015-02-21 15:00 247051089 Sundsvall City IBC 04 - Moälvens IBK 04 Andreas Bjurman, Ej offentliggjord Höglunda
2015-02-21 15:45 247051090 IBK Härnösand 05-06 - Örnsköldsvik IBK 04 Andreas Bjurman, Ej offentliggjord Höglunda
2015-03-15 09:30 247051093 Timrå IBC - Gullänget-Kroksta IBS 04 Leo Torell Hagström, Hugo Torell Hagström Timrå Sporthall
2015-03-15 10:15 247051092 Vattjoms IK 04 - Örnsköldsvik IBK 04 Leo Torell Hagström, Hugo Torell Hagström Timrå Sporthall
2015-03-15 11:00 247051091 Klockarbergets BK 04-05 - Moälvens IBK 04 Leo Torell Hagström, Hugo Torell Hagström Timrå Sporthall
2015-03-15 11:45 247051095 Timrå IBC - Örnsköldsvik IBK 04 Anton Ellsén, Oskar Nilsefur Timrå Sporthall
2015-03-15 12:30 247051099 Vattjoms IK 04 - Gullänget-Kroksta IBS 04 Anton Ellsén, Oskar Nilsefur Timrå Sporthall
2015-03-15 13:15 247051098 Klockarbergets BK 04-05 - Örnsköldsvik IBK 04 Anton Ellsén, Oskar Nilsefur Timrå Sporthall
2015-03-15 14:00 247051094 Vattjoms IK 04 - Moälvens IBK 04 Hugo Lindahl, Samuel Lindfors Timrå Sporthall
2015-03-15 14:45 247051096 Klockarbergets BK 04-05 - Gullänget-Kroksta IBS 04 Hugo Lindahl, Samuel Lindfors Timrå Sporthall
2015-03-15 15:30 247051097 Timrå IBC - Moälvens IBK 04 Hugo Lindahl, Samuel Lindfors Timrå Sporthall
247051100 Sundsvall City IBC 04 - Ankarsvik BK 04-05
247051102 IBK Härnösand 05-06 - Sundsvall City IBC 04
2015-03-01 12:15 247051101 Vattjoms IK 04 - Klockarbergets BK 04-05 Jennie Renström, Oskar Nilsefur Njurundahallen
2015-03-01 13:45 247051103 Timrå IBC - Vattjoms IK 04 Andreas Selin, Robin Palander Njurundahallen
2015-03-01 14:30 247051104 Ankarsvik BK 04-05 - IBK Härnösand 05-06 Andreas Selin, Robin Palander Njurundahallen
2015-03-01 15:15 247051105 Klockarbergets BK 04-05 - Timrå IBC Andreas Selin, Robin Palander Njurundahallen
2015-03-22 12:15 247051106 Gullänget-Kroksta IBS 04 - Örnsköldsvik IBK 04 Ej offentliggjord, Oscar Hermansson Örnsköldsviks Sporthall
2015-03-22 13:30 247051107 Örnsköldsvik IBK 04 - Moälvens IBK 04 Stefan Nyberg, Javier Lindström Örnsköldsviks Sporthall
2015-03-22 14:45 247051108 Moälvens IBK 04 - Gullänget-Kroksta IBS 04 Stefan Nyberg, Javier Lindström Örnsköldsviks Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis