Herr 4 (2011/12)

Gruppspel
Herr 4 Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-09-30 19:30 1120141002 Götene Ais - IBK Elfhög 3 - 9 Mikael Toverland, Johan Uvesten Västerbyhallen, Götene
2011-10-01 14:00 1120141003 Skara IBK (U) - Stöpen IBK (U) 12 - 5 Jan Andersson, Mikael Magnusson Idrottshallen, Skara
2011-10-02 12:00 1120141001 Varnhems IF - Grästorps IBK 19 - 5 Jan Andersson, Mikael Magnusson Varnhemshallen
2011-10-02 13:30 1120141005 Vara IBK (U) - BK Halna U 4 - 4 Pedram Koublani, Magnus Jansson Alléhallen, Vara
2011-10-08 13:00 1120141006 Grästorps IBK - Vara IBK (U) 8 - 10 Robert Andersson, Sven Persson Åse/Vistehallen Grästorp
2011-10-09 11:45 1120141009 Stöpen IBK (U) - Götene Ais 7 - 7 Carl Larsson, Magnus Nilsson Stöpenhallen, Skövde
2011-10-09 13:30 1120141008 IBK Hjo - Skara IBK (U) 5 - 1 Mikael Magnusson, Jan Andersson Guldkrokshallen A Hjo
2011-12-18 19:00 1120141010 IBK Elfhög - Varnhems IF 8 - 3 Sven Persson, Robert Andersson Älvhögsborg, Trollhättan
2011-10-14 19:30 1120141012 Götene Ais - IBK Hjo 7 - 7 Linus Svensson, Christoffer Danielsson Västerbyhallen, Götene
2011-10-15 15:30 1120141015 IBK Elfhög - Grästorps IBK 19 - 8 Mikael Toverland, Johan Uvesten Älvhögsborg, Trollhättan
2011-10-16 14:00 1120141011 Varnhems IF - Stöpen IBK (U) 9 - 6 Conny Hjelm, Kronoslav Kis Varnhemshallen
2011-11-05 15:00 1120141013 Skara IBK (U) - BK Halna U 4 - 13 Mikael Toverland, Johan Uvesten Idrottshallen, Skara
2011-10-19 19:30 1120141019 BK Halna U - Götene Ais 4 - 10 Kronoslav Kis, Conny Hjelm Idrottshallen, Töreboda
2011-10-20 19:00 1120141018 Vara IBK (U) - Skara IBK (U) 6 - 1 Håkan Karlsson, Esko Leppimaa Alléhallen, Vara
2011-10-22 18:30 1120141016 Stöpen IBK (U) - IBK Elfhög 1 - 11 Håkan Karlsson, Esko Leppimaa Stöpenhallen, Skövde
2011-10-23 13:30 1120141020 IBK Hjo - Varnhems IF 6 - 8 Mikael Magnusson, Per Johansson Guldkrokshallen A Hjo
2011-10-28 19:30 1120141022 Götene Ais - Vara IBK (U) 12 - 1 Håkan Karlsson, Esko Leppimaa Västerbyhallen, Götene
2011-10-29 15:30 1120141025 IBK Elfhög - IBK Hjo 12 - 3 Peter Holmgren, Dan Pettersson Älvhögsborg, Trollhättan
2011-10-30 11:45 1120141024 Stöpen IBK (U) - Grästorps IBK 18 - 8 Per Johansson, Mikael Magnusson Stöpenhallen, Skövde
2011-10-30 14:00 1120141021 Varnhems IF - BK Halna U 6 - 6 Patrick Limé, Peter Holmgren Varnhemshallen
2011-11-11 19:00 1120141030 Vara IBK (U) - Varnhems IF 7 - 8 Dan Pettersson, Pedram Koublani Alléhallen, Vara
2011-11-12 13:00 1120141028 Grästorps IBK - Skara IBK (U) 6 - 5 Fredrik Wilhelmson, Daniel Rudquist Åse/Vistehallen Grästorp
2011-11-12 15:00 1120141026 BK Halna U - IBK Elfhög 6 - 13 Esko Leppimaa, Per Johansson Idrottshallen, Töreboda
2011-11-13 13:30 1120141027 IBK Hjo - Stöpen IBK (U) 3 - 3 Lennart Haane, Linus Svensson Guldkrokshallen A Hjo
2011-11-18 19:30 1120141032 Götene Ais - Skara IBK (U) 8 - 4 Johan Uvesten, Per Johansson Västerbyhallen, Götene
2011-11-19 15:00 1120141035 IBK Elfhög - Vara IBK (U) 13 - 2 Patrick Limé, Peter Holmgren Älvhögsborg, Trollhättan
2011-11-20 13:30 1120141033 IBK Hjo - Grästorps IBK 9 - 5 Carl Larsson, Magnus Nilsson Guldkrokshallen A Hjo
2011-11-20 16:00 1120141034 Stöpen IBK (U) - BK Halna U 3 - 4 Alen Turcinhodzic, Lennart Haane Stöpenhallen, Skövde
2011-11-25 19:00 1120141039 Grästorps IBK - Götene Ais 3 - 7 Per Johansson, Håkan Karlsson Åse/Vistehallen Grästorp
2011-11-26 13:30 1120141038 BK Halna U - IBK Hjo 6 - 6 Christoffer Danielsson, Alen Turcinhodzic Idrottshallen, Töreboda
2011-11-26 15:00 1120141040 Skara IBK (U) - Varnhems IF 2 - 7 Carl Larsson, Magnus Nilsson Idrottshallen, Skara
2011-11-27 19:00 1120141037 Vara IBK (U) - Stöpen IBK (U) 4 - 4 Peter Holmgren, Mikael Toverland Alléhallen, Vara
2011-12-03 12:00 1120141042 BK Halna U - Grästorps IBK 12 - 1 Linus Svensson, Lennart Haane Idrottshallen, Töreboda
2011-12-03 15:30 1120141045 IBK Elfhög - Skara IBK (U) 6 - 5 Dan Pettersson, Robert Andersson Älvhögsborg, Trollhättan
2011-12-04 13:30 1120141043 IBK Hjo - Vara IBK (U) 11 - 10 Lennart Haane, Patrick Limé Guldkrokshallen A Hjo
2011-12-04 14:00 1120141041 Varnhems IF - Götene Ais 14 - 4 Mikael Toverland, Esko Leppimaa Varnhemshallen
2011-10-08 14:30 1120141050 Varnhems IF - IBK Elfhög 3 - 11 Esko Leppimaa, Håkan Karlsson Varnhemshallen
2011-12-16 19:00 1120141046 Vara IBK (U) - Grästorps IBK 18 - 5 Carl Larsson, Magnus Nilsson Alléhallen, Vara
2011-12-16 19:30 1120141048 Skara IBK (U) - IBK Hjo 6 - 4 Mikael Toverland, Johan Uvesten Idrottshallen, Skara
2011-12-16 19:30 1120141049 Götene Ais - Stöpen IBK (U) 11 - 2 Per Johansson, Patrick Limé Västerbyhallen, Götene
2012-01-13 19:00 1120141051 Grästorps IBK - Varnhems IF 3 - 12 Peter Holmgren, Patrick Limé Åse/Vistehallen Grästorp
2012-01-14 13:00 1120141055 BK Halna U - Vara IBK (U) 7 - 11 Jan Andersson, Mikael Magnusson Idrottshallen, Töreboda
2012-01-15 11:45 1120141053 Stöpen IBK (U) - Skara IBK (U) 10 - 6 Alen Turcinhodzic, Lennart Haane Stöpenhallen, Skövde
2012-01-15 14:00 1120141052 IBK Elfhög - Götene Ais 14 - 1 Johan Uvesten, Mikael Toverland Älvhögsborg, Trollhättan
2012-01-20 19:00 1120141060 Grästorps IBK - IBK Elfhög 4 - 12 Jonas Gustafsson, Håkan Karlsson Åse/Vistehallen Grästorp
2012-01-21 13:30 1120141058 BK Halna U - Skara IBK (U) 7 - 3 Alen Turcinhodzic, Lennart Haane Idrottshallen, Töreboda
2012-01-21 18:30 1120141056 Stöpen IBK (U) - Varnhems IF 2 - 17 Jan Andersson Stöpenhallen, Skövde
2012-01-22 13:30 1120141057 IBK Hjo - Götene Ais 12 - 5 Kronoslav Kis, Conny Hjelm Guldkrokshallen A Hjo
2012-01-27 19:30 1120141064 Götene Ais - BK Halna U 8 - 4 Per Johansson, Håkan Karlsson Västerbyhallen, Götene
2012-01-28 15:30 1120141061 IBK Elfhög - Stöpen IBK (U) 18 - 3 Johan Uvesten, Magnus Jansson Älvhögsborg, Trollhättan
2012-01-29 14:00 1120141065 Varnhems IF - IBK Hjo 11 - 5 Patrick Limé, Peter Holmgren Varnhemshallen
2012-03-01 19:30 1120141063 Skara IBK (U) - Vara IBK (U) 4 - 2 Peter Holmgren, Patrick Limé Idrottshallen, Skara
2012-02-11 13:00 1120141066 BK Halna U - Varnhems IF 7 - 12 Johan Uvesten, Jonathan Andersson Idrottshallen, Töreboda
2012-02-11 14:00 1120141069 Grästorps IBK - Stöpen IBK (U) 10 - 14 Sven Persson, Robert Andersson Åse/Vistehallen Grästorp
2012-02-12 13:30 1120141070 IBK Hjo - IBK Elfhög 2 - 8 Linus Svensson, Lennart Haane Guldkrokshallen A Hjo
2012-02-12 19:00 1120141067 Vara IBK (U) - Götene Ais 11 - 3 Dan Pettersson, Robert Andersson Alléhallen, Vara
2012-02-18 15:30 1120141071 IBK Elfhög - BK Halna U 12 - 3 Emil Qvist, Håkan Karlsson Älvhögsborg, Trollhättan
2012-02-19 10:30 1120141073 Skara IBK (U) - Grästorps IBK 8 - 9 Lennart Haane, Kronoslav Kis Idrottshallen, Skara
2012-02-19 18:00 1120141072 Stöpen IBK (U) - IBK Hjo 3 - 7 Mikael Magnusson, Jan Andersson Stöpenhallen, Skövde
2012-03-08 19:00 1120141075 Varnhems IF - Vara IBK (U) 8 - 14 Håkan Karlsson, Daniel Levinsson Varnhemshallen
2012-02-23 19:30 1120141077 Skara IBK (U) - Götene Ais 5 - 5 Håkan Karlsson, Kronoslav Kis Idrottshallen, Skara
2012-02-24 19:00 1120141080 Vara IBK (U) - IBK Elfhög 4 - 15 Sven Persson, Robert Andersson Alléhallen, Vara
2012-02-25 12:00 1120141079 BK Halna U - Stöpen IBK (U) 9 - 2 Jan Andersson, Mikael Magnusson Idrottshallen, Töreboda
2012-02-25 14:00 1120141078 Grästorps IBK - IBK Hjo 4 - 7 Peter Holmgren, Emil Qvist Åse/Vistehallen Grästorp
2012-03-02 19:30 1120141084 Götene Ais - Grästorps IBK 7 - 6 Alen Turcinhodzic, Lennart Haane Västerbyhallen, Götene
2012-03-04 13:30 1120141083 IBK Hjo - BK Halna U 4 - 3 Carl Larsson Guldkrokshallen A Hjo
2012-03-04 14:00 1120141085 Varnhems IF - Skara IBK (U) 9 - 5 Johan Uvesten, Mikael Toverland Varnhemshallen
2012-03-04 18:30 1120141082 Stöpen IBK (U) - Vara IBK (U) 9 - 8 Mikael Magnusson, Jan Andersson Stöpenhallen, Skövde
2012-03-11 12:00 1120141086 Götene Ais - Varnhems IF 10 - 10 Jan Andersson, Mikael Magnusson Västerbyhallen, Götene
2012-03-11 12:00 1120141087 Grästorps IBK - BK Halna U 4 - 17 Pontus Kartberg, Robert Andersson Åse/Vistehallen Grästorp
2012-03-11 12:00 1120141088 Vara IBK (U) - IBK Hjo 8 - 4 Pedram Koublani, Magnus Jansson Levene Arena, Stora Levene
2012-03-11 13:30 1120141090 Skara IBK (U) - IBK Elfhög 1 - 10 Johan Uvesten, Per Johansson Idrottshallen, Skara
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Elfhög 16 16 0 0 191-52 139 48
2. Varnhems IF 16 11 2 3 156-101 55 35
3. Götene Ais 16 7 4 5 108-113 -5 25
4. IBK Hjo 16 7 3 6 95-100 -5 24
5. Vara IBK (U) 16 7 2 7 120-116 4 23
6. BK Halna U 16 6 3 7 112-103 9 21
7. Stöpen IBK (U) 16 4 3 9 92-144 -52 15
8. Skara IBK (U) 16 3 1 12 72-112 -40 10
9. Grästorps IBK 16 2 0 14 89-194 -105 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herr 4 Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-09-23 19:00 1120142006 Sävens BK - Smedjans IF 2 - 7 Dan Pettersson, Pedram Koublani Nårunga Sporthall, Vårgårda
2011-09-23 19:30 1120142004 Tranemo IBK (U) - Wårgårda IBK (U) 9 - 4 Roger Härngren, Erling Josefsson Idrottshallen, Tranemo
2011-09-24 14:30 1120142003 Fristads GoIF (U) - Långareds BOIS 10 - 2 Tobias Thorell, Harri Tjäder Fristadhallen, Fristad
2011-09-24 15:45 1120142001 Svenljunga IBK - BK Stjärnan 11 - 5 Roger Härngren, Peter Andersson Mogahallen, Svenljunga
2011-09-25 16:00 1120142005 Rydboholms SK (U) - IBF Horsby (U) 3 - 8 Ola Forsberg, Thomas Trygg Idrottshallen, Viskafors
2011-09-25 17:30 1120142002 Äspereds IF - Rångedala IK (U) 4 - 2 Arto Keckman, Conny Ehrnholm Äsperedshallen
2011-09-28 19:30 1120142010 Långareds BOIS - Äspereds IF 8 - 9 Stefan Johansson, Kent Olsson Albert Hall
2011-09-30 19:00 1120142012 BK Stjärnan - Sävens BK 6 - 6 Arto Keckman, Conny Ehrnholm Kungabergshallen, Fritsla
2011-10-01 11:45 1120142007 Smedjans IF - Rydboholms SK (U) 8 - 1 Daniel Rudquist, Christian Ragnevi Nolhagahallen, Alingsås
2011-10-01 13:00 1120142009 Wårgårda IBK (U) - Fristads GoIF (U) 6 - 13 Harri Tjäder, Conny Ehrnholm Sporthallen, Vårgårda
2011-10-01 14:30 1120142011 Rångedala IK (U) - Svenljunga IBK 2 - 9 Roger Härngren, Erling Josefsson Dalsjöhallen, Dalsjöfors
2011-10-02 15:00 1120142008 IBF Horsby (U) - Tranemo IBK (U) 8 - 7 Tommy Gunnarsson, Arto Keckman Idrottshallen, Herrljunga
2011-10-07 19:00 1120142017 Rydboholms SK (U) - Sävens BK 5 - 5 Pedram Koublani, Erling Josefsson Idrottshallen, Viskafors
2011-10-07 19:45 1120142013 Svenljunga IBK - Långareds BOIS 7 - 2 Tobias Thorell, Harri Tjäder Mogahallen, Svenljunga
2011-10-08 12:00 1120142018 Rångedala IK (U) - BK Stjärnan 7 - 8 Christian Ragnevi, Peter Andersson Dalsjöhallen, Dalsjöfors
2011-10-08 13:30 1120142016 Tranemo IBK (U) - Smedjans IF 5 - 5 Roger Härngren, Per Sundvall Idrottshallen, Tranemo
2011-10-09 17:30 1120142014 Äspereds IF - Wårgårda IBK (U) 9 - 5 Conny Ehrnholm, Peter Andersson Äsperedshallen
2011-10-09 18:00 1120142015 Fristads GoIF (U) - IBF Horsby (U) 16 - 2 Christian Ragnevi, Arto Keckman Fristadhallen, Fristad
2011-10-14 19:00 1120142019 Sävens BK - Tranemo IBK (U) 8 - 4 Arto Keckman, Conny Ehrnholm Nårunga Sporthall, Vårgårda
2011-10-14 19:00 1120142024 BK Stjärnan - Rydboholms SK (U) 6 - 1 Christian Ragnevi, Peter Andersson Kungabergshallen, Fritsla
2011-10-14 19:30 1120142023 Långareds BOIS - Rångedala IK (U) 5 - 4 Magnus Jansson, Dan Pettersson Albert Hall
2011-10-16 15:00 1120142021 IBF Horsby (U) - Äspereds IF 8 - 7 Magnus Jansson, Tommy Gunnarsson Idrottshallen, Herrljunga
2011-10-16 16:45 1120142020 Smedjans IF - Fristads GoIF (U) 4 - 3 Stefan Johansson, Kent Olsson Nolhagahallen, Alingsås
2011-10-16 18:00 1120142022 Wårgårda IBK (U) - Svenljunga IBK 2 - 12 Tobias Thorell, Arto Keckman Sporthallen, Vårgårda
2011-10-21 19:30 1120142029 Långareds BOIS - BK Stjärnan 5 - 4 Tobias Thorell, Harri Tjäder Albert Hall
2011-10-21 20:00 1120142028 Tranemo IBK (U) - Rydboholms SK (U) 9 - 6 Ola Forsberg, Thomas Trygg Idrottshallen, Tranemo
2011-10-22 14:30 1120142030 Rångedala IK (U) - Wårgårda IBK (U) 4 - 11 Tommy Gunnarsson, Arto Keckman Dalsjöhallen, Dalsjöfors
2011-10-22 15:45 1120142025 Svenljunga IBK - IBF Horsby (U) 10 - 6 Ola Forsberg, Thomas Trygg Mogahallen, Svenljunga
2011-10-23 17:30 1120142026 Äspereds IF - Smedjans IF 8 - 6 Harri Tjäder, Tobias Thorell Äsperedshallen
2011-10-23 18:00 1120142027 Fristads GoIF (U) - Sävens BK 7 - 5 Arto Keckman, Erling Josefsson Fristadhallen, Fristad
2011-10-28 19:00 1120142031 Rydboholms SK (U) - Fristads GoIF (U) 0 - 9 Christian Ragnevi, Magnus Jansson Idrottshallen, Viskafors
2011-10-28 19:00 1120142032 Sävens BK - Äspereds IF 4 - 9 Daniel Rudquist, Fredrik Wilhelmson Nårunga Sporthall, Vårgårda
2011-10-28 19:00 1120142036 BK Stjärnan - Tranemo IBK (U) 5 - 5 Arto Keckman, Daniel Dimitrovski Kungabergshallen, Fritsla
2011-10-29 14:30 1120142035 Wårgårda IBK (U) - Långareds BOIS 7 - 7 Tobias Thorell, Peter Andersson Nårunga Sporthall, Vårgårda
2011-10-30 11:45 1120142033 Smedjans IF - Svenljunga IBK 8 - 6 Pedram Koublani, Magnus Jansson Nolhagahallen, Alingsås
2011-10-30 15:00 1120142034 IBF Horsby (U) - Rångedala IK (U) 4 - 7 Conny Ehrnholm, Arto Keckman Mörlandahallen
2011-11-08 20:00 1120142042 Rångedala IK (U) - Smedjans IF 6 - 5 Peter Andersson, Roger Härngren Dalsjöhallen, Dalsjöfors
2011-11-11 19:30 1120142041 Långareds BOIS - IBF Horsby (U) 12 - 9 Daniel Dimitrovski, Arto Keckman Albert Hall
2011-11-11 19:45 1120142037 Svenljunga IBK - Sävens BK 17 - 2 Roger Härngren, Conny Ehrnholm Mogahallen, Svenljunga
2011-11-12 15:00 1120142040 Wårgårda IBK (U) - BK Stjärnan 12 - 7 Mikael Magnusson, Dan Pettersson Sporthallen, Vårgårda
2011-11-13 17:30 1120142038 Äspereds IF - Rydboholms SK (U) 5 - 2 Roger Härngren, Erling Josefsson Äsperedshallen
2011-11-13 18:30 1120142039 Fristads GoIF (U) - Tranemo IBK (U) 17 - 2 Arto Keckman, Tommy Gunnarsson Fristadhallen, Fristad
2011-11-04 19:30 1120142043 Tranemo IBK (U) - Äspereds IF 5 - 8 Daniel Rudquist, Fredrik Wilhelmson Idrottshallen, Tranemo
2011-11-18 19:00 1120142045 Sävens BK - Rångedala IK (U) 4 - 4 Pedram Koublani, Magnus Jansson Nårunga Sporthall, Vårgårda
2011-11-18 19:00 1120142048 BK Stjärnan - Fristads GoIF (U) 8 - 4 Roger Härngren, Erling Josefsson Kungabergshallen, Fritsla
2011-11-19 19:00 1120142044 Rydboholms SK (U) - Svenljunga IBK 2 - 13 Conny Ehrnholm, Dan Pettersson Idrottshallen, Viskafors
2011-11-20 15:00 1120142047 IBF Horsby (U) - Wårgårda IBK (U) 18 - 7 Thomas Trygg, Ola Forsberg Idrottshallen, Herrljunga
2011-11-20 16:00 1120142046 Smedjans IF - Långareds BOIS 3 - 5 Conny Ehrnholm, Arto Keckman Nolhagahallen, Alingsås
2011-11-25 19:30 1120142053 Långareds BOIS - Sävens BK 7 - 4 Dan Pettersson, Harri Tjäder Albert Hall
2011-11-25 19:45 1120142049 Svenljunga IBK - Tranemo IBK (U) 12 - 0 Erling Josefsson, Roger Härngren Mogahallen, Svenljunga
2011-11-26 16:00 1120142052 Wårgårda IBK (U) - Smedjans IF 3 - 9 Roger Härngren, Tommy Gunnarsson Sporthallen, Vårgårda
2011-11-27 15:00 1120142051 IBF Horsby (U) - BK Stjärnan 9 - 8 Dan Pettersson, Harri Tjäder Idrottshallen, Herrljunga
2011-11-27 17:30 1120142050 Äspereds IF - Fristads GoIF (U) 8 - 4 Peter Andersson, Christian Ragnevi Äsperedshallen
2011-12-20 20:15 1120142054 Rångedala IK (U) - Rydboholms SK (U) 10 - 6 Tommy Gunnarsson, Roger Härngren Dalsjöhallen, Dalsjöfors
2011-12-02 19:00 1120142057 Rydboholms SK (U) - Långareds BOIS 4 - 10 Arto Keckman, Dan Pettersson Idrottshallen, Viskafors
2011-12-02 19:00 1120142058 Sävens BK - Wårgårda IBK (U) 6 - 13 Stefan Johansson, Kent Olsson Nårunga Sporthall, Vårgårda
2011-12-02 19:00 1120142060 BK Stjärnan - Äspereds IF 3 - 5 Peter Andersson, Pedram Koublani Kungabergshallen, Fritsla
2011-12-02 19:30 1120142056 Tranemo IBK (U) - Rångedala IK (U) 4 - 6 Erling Josefsson, Roger Härngren Idrottshallen, Tranemo
2011-12-03 11:45 1120142059 Smedjans IF - IBF Horsby (U) 23 - 4 Dan Pettersson, Conny Ehrnholm Alströmerhallen, Alingsås
2011-12-03 14:30 1120142055 Fristads GoIF (U) - Svenljunga IBK 11 - 11 Ola Forsberg, Roger Härngren Fristadhallen, Fristad
2011-12-09 19:45 1120142061 Svenljunga IBK - Äspereds IF 3 - 1 Peter Andersson, Christian Ragnevi Mogahallen, Svenljunga
2011-12-10 10:45 1120142062 Smedjans IF - BK Stjärnan 5 - 4 Kent Olsson, Dan Pettersson Nolhagahallen, Alingsås
2011-12-10 12:00 1120142066 Rångedala IK (U) - Fristads GoIF (U) 7 - 8 Thomas Trygg, Arto Keckman Dalsjöhallen, Dalsjöfors
2011-12-10 16:00 1120142064 Wårgårda IBK (U) - Rydboholms SK (U) 14 - 10 Tobias Thorell, Tommy Gunnarsson Sporthallen, Vårgårda
2011-12-11 15:00 1120142063 IBF Horsby (U) - Sävens BK 11 - 6 Arto Keckman, Conny Ehrnholm Idrottshallen, Herrljunga
2011-12-11 15:00 1120142065 Långareds BOIS - Tranemo IBK (U) 11 - 0 Pedram Koublani, Magnus Jansson Albert Hall
2011-12-16 19:00 1120142067 BK Stjärnan - Svenljunga IBK 4 - 4 Daniel Rudquist, Fredrik Wilhelmson Kungabergshallen, Fritsla
2011-12-16 19:30 1120142069 Långareds BOIS - Fristads GoIF (U) 6 - 8 Stefan Johansson, Kent Olsson Albert Hall
2011-12-17 14:30 1120142068 Rångedala IK (U) - Äspereds IF 4 - 6 Christian Ragnevi, Peter Andersson Dalsjöhallen, Dalsjöfors
2011-12-18 13:30 1120142070 Wårgårda IBK (U) - Tranemo IBK (U) 11 - 5 Ola Forsberg, Dan Pettersson Sporthallen, Vårgårda
2011-12-18 15:00 1120142071 IBF Horsby (U) - Rydboholms SK (U) 8 - 9 Pedram Koublani, Magnus Jansson Idrottshallen, Herrljunga
2011-12-18 16:00 1120142072 Smedjans IF - Sävens BK 6 - 5 Kent Olsson, Stefan Johansson Nolhagahallen, Alingsås
2012-01-06 12:30 1120142074 Tranemo IBK (U) - IBF Horsby (U) OW (0 - 5) Fredrik Wilhelmson, Daniel Rudquist Idrottshallen, Tranemo
2012-01-06 19:00 1120142078 Sävens BK - BK Stjärnan 6 - 5 Kent Olsson, Stefan Johansson Nårunga Sporthall, Vårgårda
2012-01-07 14:30 1120142075 Fristads GoIF (U) - Wårgårda IBK (U) 9 - 8 Pedram Koublani, Magnus Jansson Fristadhallen, Fristad
2012-01-08 16:00 1120142073 Rydboholms SK (U) - Smedjans IF 2 - 8 Christian Ragnevi, Peter Andersson Idrottshallen, Viskafors
2012-01-08 17:30 1120142076 Äspereds IF - Långareds BOIS 6 - 5 Arto Keckman, Daniel Dimitrovski Äsperedshallen
2012-01-09 19:45 1120142077 Svenljunga IBK - Rångedala IK (U) 8 - 5 Roger Härngren, Erling Josefsson Mogahallen, Svenljunga
2012-01-13 19:00 1120142083 Sävens BK - Rydboholms SK (U) 6 - 4 Dan Pettersson, Pedram Koublani Nårunga Sporthall, Vårgårda
2012-01-13 19:00 1120142084 BK Stjärnan - Rångedala IK (U) 6 - 6 Daniel Dimitrovski, Conny Ehrnholm Kungabergshallen, Fritsla
2012-01-13 19:30 1120142079 Långareds BOIS - Svenljunga IBK 5 - 4 Christian Ragnevi, Peter Andersson Albert Hall
2012-01-14 12:45 1120142082 Smedjans IF - Tranemo IBK (U) 13 - 4 Christian Ragnevi, Dan Pettersson Nolhagahallen, Alingsås
2012-01-14 16:00 1120142080 Wårgårda IBK (U) - Äspereds IF 5 - 9 Thomas Trygg, Ola Forsberg Sporthallen, Vårgårda
2012-01-15 15:00 1120142081 IBF Horsby (U) - Fristads GoIF (U) 7 - 5 Christian Ragnevi, Peter Andersson Idrottshallen, Herrljunga
2012-01-20 19:00 1120142090 Rydboholms SK (U) - BK Stjärnan 1 - 4 Conny Ehrnholm, Arto Keckman Idrottshallen, Viskafors
2012-01-20 19:45 1120142088 Svenljunga IBK - Wårgårda IBK (U) 13 - 0 Magnus Jansson, Erling Josefsson Mogahallen, Svenljunga
2012-01-20 20:30 1120142089 Rångedala IK (U) - Långareds BOIS 10 - 9 Ola Forsberg, Peter Andersson Dalsjöhallen, Dalsjöfors
2012-01-21 13:00 1120142085 Tranemo IBK (U) - Sävens BK 10 - 6 Conny Ehrnholm, Arto Keckman Idrottshallen, Tranemo
2012-01-22 17:30 1120142087 Äspereds IF - IBF Horsby (U) 20 - 2 Daniel Dimitrovski, Conny Ehrnholm Äsperedshallen
2012-01-22 18:00 1120142086 Fristads GoIF (U) - Smedjans IF 7 - 7 Christian Ragnevi, Peter Andersson Fristadhallen, Fristad
2012-01-27 19:00 1120142093 Sävens BK - Fristads GoIF (U) 6 - 8 Pedram Koublani, Kent Olsson Nårunga Sporthall, Vårgårda
2012-01-27 19:00 1120142095 BK Stjärnan - Långareds BOIS 8 - 2 Daniel Dimitrovski, Conny Ehrnholm Kungabergshallen, Fritsla
2012-01-28 09:45 1120142092 Smedjans IF - Äspereds IF 6 - 6 Pedram Koublani, Kent Olsson Nolhagahallen, Alingsås
2012-01-28 15:30 1120142096 Wårgårda IBK (U) - Rångedala IK (U) 10 - 10 Dan Pettersson, Arto Keckman Sporthallen, Vårgårda
2012-01-29 15:00 1120142091 IBF Horsby (U) - Svenljunga IBK 1 - 16 Arto Keckman, Conny Ehrnholm Idrottshallen, Herrljunga
2012-01-29 16:00 1120142094 Rydboholms SK (U) - Tranemo IBK (U) 9 - 3 Erling Josefsson, Roger Härngren Idrottshallen, Viskafors
2012-02-10 19:30 1120142102 Tranemo IBK (U) - BK Stjärnan 3 - 6 Roger Härngren, Erling Josefsson Idrottshallen, Tranemo
2012-02-10 19:45 1120142099 Svenljunga IBK - Smedjans IF 7 - 5 Conny Ehrnholm, Daniel Dimitrovski Mogahallen, Svenljunga
2012-02-11 14:30 1120142100 Rångedala IK (U) - IBF Horsby (U) 8 - 9 Peter Andersson, Christian Ragnevi Dalsjöhallen, Dalsjöfors
2012-02-11 16:00 1120142101 Långareds BOIS - Wårgårda IBK (U) 11 - 3 Dan Pettersson, Pedram Koublani Albert Hall
2012-02-12 17:30 1120142098 Äspereds IF - Sävens BK 10 - 9 Daniel Dimitrovski, Conny Ehrnholm Äsperedshallen
2012-02-12 18:00 1120142097 Fristads GoIF (U) - Rydboholms SK (U) 10 - 4 Arto Keckman, Tommy Gunnarsson Fristadhallen, Fristad
2012-02-17 19:00 1120142103 Sävens BK - Svenljunga IBK 3 - 9 Dan Pettersson, Magnus Jansson Nårunga Sporthall, Vårgårda
2012-02-17 19:30 1120142105 Tranemo IBK (U) - Fristads GoIF (U) 10 - 15 Christer Abrahamsson, Arto Keckman Idrottshallen, Tranemo
2012-02-18 12:45 1120142108 Smedjans IF - Rångedala IK (U) 4 - 6 Thomas Trygg, Ola Forsberg Nolhagahallen, Alingsås
2012-02-19 15:00 1120142107 IBF Horsby (U) - Långareds BOIS 9 - 10 Magnus Jansson, Daniel Dimitrovski Idrottshallen, Herrljunga
2012-02-19 16:00 1120142104 Rydboholms SK (U) - Äspereds IF 3 - 4 Thomas Trygg, Ola Forsberg Idrottshallen, Viskafors
2012-02-24 19:00 1120142106 BK Stjärnan - Wårgårda IBK (U) 11 - 2 Daniel Dimitrovski, Conny Ehrnholm Kungabergshallen, Fritsla
2012-02-24 19:30 1120142112 Långareds BOIS - Smedjans IF 4 - 8 Magnus Jansson, Pedram Koublani Albert Hall
2012-02-25 14:30 1120142111 Rångedala IK (U) - Sävens BK 7 - 8 Thomas Trygg, Ola Forsberg Dalsjöhallen, Dalsjöfors
2012-02-25 15:45 1120142110 Svenljunga IBK - Rydboholms SK (U) 6 - 1 Fredrik Wilhelmson, Daniel Rudquist Mogahallen, Svenljunga
2012-02-25 16:00 1120142113 Wårgårda IBK (U) - IBF Horsby (U) 6 - 10 Kent Olsson, Stefan Johansson Sporthallen, Vårgårda
2012-02-26 17:30 1120142109 Äspereds IF - Tranemo IBK (U) 15 - 1 Daniel Dimitrovski, Conny Ehrnholm Äsperedshallen
2012-02-26 18:00 1120142114 Fristads GoIF (U) - BK Stjärnan 6 - 5 Erling Josefsson, Arto Keckman Fristadhallen, Fristad
2012-03-02 19:00 1120142117 BK Stjärnan - IBF Horsby (U) 15 - 2 Erling Josefsson, Roger Härngren Kungabergshallen, Fritsla
2012-03-02 19:00 1120142119 Sävens BK - Långareds BOIS 9 - 8 Conny Ehrnholm, Dan Pettersson Nårunga Sporthall, Vårgårda
2012-03-02 19:00 1120142120 Rydboholms SK (U) - Rångedala IK (U) 8 - 10 Ola Forsberg, Thomas Trygg Idrottshallen, Viskafors
2012-03-03 13:00 1120142115 Tranemo IBK (U) - Svenljunga IBK 1 - 7 Arto Keckman, Per Sundvall Idrottshallen, Tranemo
2012-03-03 14:30 1120142116 Fristads GoIF (U) - Äspereds IF 11 - 9 Harri Tjäder, Tobias Thorell Fristadhallen, Fristad
2012-03-04 10:00 1120142118 Smedjans IF - Wårgårda IBK (U) 7 - 9 Christian Ragnevi, Peter Andersson Nolhagahallen, Alingsås
2012-03-09 19:00 1120142122 Rångedala IK (U) - Tranemo IBK (U) 11 - 2 Daniel Rudquist, Conny Ehrnholm Dalsjöhallen, Dalsjöfors
2012-03-09 19:30 1120142123 Långareds BOIS - Rydboholms SK (U) 9 - 3 Stefan Johansson, Kent Olsson Albert Hall
2012-03-09 19:45 1120142121 Svenljunga IBK - Fristads GoIF (U) 10 - 6 Peter Andersson, Pedram Koublani Mogahallen, Svenljunga
2012-03-10 16:00 1120142124 Wårgårda IBK (U) - Sävens BK 4 - 7 Magnus Jansson, Pedram Koublani Sporthallen, Vårgårda
2012-03-11 15:00 1120142125 IBF Horsby (U) - Smedjans IF 7 - 13 Stefan Johansson, Kent Olsson Idrottshallen, Herrljunga
2012-03-11 17:30 1120142126 Äspereds IF - BK Stjärnan 8 - 4 Christian Ragnevi, Peter Andersson Äsperedshallen
2012-03-14 19:30 1120142127 Äspereds IF - Svenljunga IBK 6 - 4 Ola Forsberg, Tommy Gunnarsson Äsperedshallen
2012-03-14 19:30 1120142128 BK Stjärnan - Smedjans IF 11 - 7 Erling Josefsson, Roger Härngren Kungabergshallen, Fritsla
2012-03-14 19:30 1120142129 Sävens BK - IBF Horsby (U) 14 - 8 Daniel Dimitrovski, Conny Ehrnholm Nårunga Sporthall, Vårgårda
2012-03-14 19:30 1120142130 Rydboholms SK (U) - Wårgårda IBK (U) 7 - 5 Kent Olsson, Stefan Johansson Idrottshallen, Viskafors
2012-03-14 19:30 1120142131 Tranemo IBK (U) - Långareds BOIS 22 - 4 Harri Tjäder, Tobias Thorell Idrottshallen, Tranemo
2012-03-14 19:30 1120142132 Fristads GoIF (U) - Rångedala IK (U) 10 - 7 Magnus Jansson, Pedram Koublani Fristadhallen, Fristad
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Äspereds IF 22 18 1 3 172-104 68 55
2. Svenljunga IBK 22 17 2 3 199-78 121 53
3. Fristads GoIF (U) 22 15 2 5 197-134 63 47
4. Smedjans IF 22 12 3 7 167-115 52 39
5. Långareds BOIS 22 11 1 10 147-151 -4 34
6. BK Stjärnan 22 9 4 9 143-117 26 31
7. Rångedala IK (U) 22 8 3 11 143-148 -5 27
8. IBF Horsby (U) 21 9 0 12 150-222 -72 27
9. Sävens BK 22 7 3 12 131-169 -38 24
10. Wårgårda IBK (U) 22 6 2 14 147-203 -56 20
11. Tranemo IBK (U) 21 4 2 15 111-187 -76 14
12. Rydboholms SK (U) 22 3 1 18 91-170 -79 10
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis