Pojkar 98 (2011/12)

Gruppspel
Pojkar 98 Div. 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-10-01 12:00 1106541004 Floda IBK - Lindome IBK Grön 7 - 3 Therese Magnusson, Milan Siljegovic Alléhallen
2011-10-01 14:20 1106541001 Mölndals IBF 1 - Kärra IBK 6 - 5 Nicholas Phillips, Aldin Hadziselmovic Aktiviteten
2011-10-02 11:10 1106541002 IBK Göteborg 1 - Lindås IBK 1 2 - 5 Linus Backlund, Tobias Martinsson Torpahallen
2011-10-02 16:00 1106541003 FBC Lerum - Frölunda IBK Grön 1 - 5 Andreas Rolén, Gustav Glansén Rydsbergshallen
2011-10-04 19:15 1106541005 Varla IBK - Partille IBS Svart 3 - 7 Forsgläntans Idrottshall
2011-10-08 17:30 1106541007 Partille IBS Svart - Floda IBK 5 - 0 Tobias Martinsson, Hajrudin Begic Öjersjö Idrottshall
2011-10-09 11:10 1106541010 Lindås IBK 1 - Mölndals IBF 1 9 - 2 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Salming Arena
2011-10-09 12:10 1106541009 Frölunda IBK Grön - IBK Göteborg 1 4 - 5 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Flatåsskolan
2011-10-09 12:30 1106541008 Lindome IBK Grön - FBC Lerum 4 - 3 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Almåshallen B
2011-10-30 11:10 1106541006 Kärra IBK - Varla IBK 7 - 6 Aldin Hadziselmovic, Nicholas Phillips Kärra Sporthall
2011-10-15 11:00 1106541012 Mölndals IBF 1 - Frölunda IBK Grön 9 - 3 Linus Melander, Adnan Tongur Katrinebergshallen
2011-10-16 11:20 1106541011 Kärra IBK - Lindås IBK 1 3 - 7 Jervand Hakopian, Christer Carlberg Kärra Sporthall
2011-10-16 12:15 1106541015 Varla IBK - Floda IBK 7 - 3 Lindälvshallen
2011-10-16 15:45 1106541014 FBC Lerum - Partille IBS Svart 1 - 2 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Rydsbergshallen
2011-10-16 16:50 1106541013 IBK Göteborg 1 - Lindome IBK Grön 6 - 2 Emil Strand, Tarek El Abtah Svingelns Sporthall
2011-10-22 12:00 1106541018 Floda IBK - Lindås IBK 1 3 - 13 Christoffer Esteban Hernandez, Dejan Cesto Alléhallen
2011-10-22 14:30 1106541019 Varla IBK - Frölunda IBK Grön 5 - 2 Lindälvshallen
2011-10-22 14:50 1106541020 Partille IBS Svart - Lindome IBK Grön 5 - 6 Nicholas Phillips, Aldin Hadziselmovic Lexby Idrottshall
2011-10-23 11:10 1106541016 IBK Göteborg 1 - Kärra IBK 2 - 9 Sebastian Bodenmalm, Andreas Franzen Svensson Torpahallen
2011-10-23 16:30 1106541017 FBC Lerum - Mölndals IBF 1 1 - 9 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Rydsbergshallen
2011-11-06 09:00 1106541022 Lindome IBK Grön - Varla IBK 5 - 9 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Skånhällaskolan
2011-11-06 10:10 1106541021 Mölndals IBF 1 - IBK Göteborg 1 12 - 1 Kenneth Thorell, Lina Thorell Katrinebergshallen
2011-11-06 12:10 1106541023 Frölunda IBK Grön - Floda IBK 6 - 6 Adam Jällfält, Magnus Persson Flatåsskolan
2011-11-06 15:20 1106541024 Lindås IBK 1 - FBC Lerum 15 - 2 Oscar Carestam, Adam Jällfält Salming Arena
2011-11-06 19:40 1106541025 Kärra IBK - Partille IBS Svart 6 - 4 Tarek El Abtah, Jesper Axelsson Lillekärrshallen
2011-11-12 12:00 1106541030 Lindome IBK Grön - Frölunda IBK Grön 4 - 5 Milan Siljegovic, Alf Björkner Ekenhallen
2011-11-12 13:40 1106541026 FBC Lerum - Kärra IBK 2 - 9 Torbjörn Zahner, Magnus Persson Rydsbergshallen
2011-11-12 13:40 1106541029 Partille IBS Svart - Lindås IBK 1 4 - 6 Aldin Hadziselmovic, Nicholas Phillips Lexby Idrottshall
2011-11-13 14:30 1106541028 Varla IBK - Mölndals IBF 1 3 - 5 Fjärås Idrottshall
2011-11-13 16:40 1106541027 Floda IBK - IBK Göteborg 1 8 - 2 Tomas Levin, Hajrudin Begic Alléhallen
2011-11-18 20:00 1106541032 IBK Göteborg 1 - FBC Lerum 4 - 5 Martin Helg, Kenneth Thorell Torpahallen
2011-11-19 10:10 1106541031 Mölndals IBF 1 - Floda IBK 6 - 3 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Katrinebergshallen
2011-11-20 11:10 1106541033 Frölunda IBK Grön - Partille IBS Svart 4 - 4 Aldin Hadziselmovic, Roger Zahnér Flatåsskolan
2011-11-20 13:10 1106541035 Kärra IBK - Lindome IBK Grön 4 - 12 Kenneth Thorell, Lina Thorell Kärra Sporthall
2011-11-20 17:50 1106541034 Lindås IBK 1 - Varla IBK 6 - 4 Tobias Martinsson, Nicholas Phillips Salming Arena
2011-12-03 17:30 1106541038 Partille IBS Svart - IBK Göteborg 1 5 - 3 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Öjersjö Idrottshall
2011-12-04 14:40 1106541040 Frölunda IBK Grön - Lindås IBK 1 2 - 9 Milan Siljegovic, Alf Björkner Flatåsskolan
2011-12-04 15:30 1106541036 Floda IBK - Kärra IBK 4 - 7 Amir Huseinovic, Aldin Hadziselmovic Alléhallen
2011-12-04 15:30 1106541039 Lindome IBK Grön - Mölndals IBF 1 2 - 9 Adem Can, Adnan Tongur Skånhällaskolan
2011-12-04 16:00 1106541037 Varla IBK - FBC Lerum 8 - 5 Fjärås Idrottshall
2011-12-09 18:40 1106541044 Lindås IBK 1 - Lindome IBK Grön 10 - 3 Tomas Levin, Hajrudin Begic Salming Arena
2011-12-10 10:00 1106541041 Mölndals IBF 1 - Partille IBS Svart 11 - 3 Alf Björkner, Milan Siljegovic Katrinebergshallen
2011-12-11 09:30 1106541043 FBC Lerum - Floda IBK 5 - 9 Milan Siljegovic, Alf Björkner Rydsbergshallen
2011-12-11 12:10 1106541045 Kärra IBK - Frölunda IBK Grön 14 - 7 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Kärra Sporthall
2011-12-11 13:20 1106541042 IBK Göteborg 1 - Varla IBK 4 - 4 Josef Nilsson, Martin Helg Torpahallen
2011-12-18 09:00 1106541047 Lindome IBK Grön - Floda IBK 3 - 3 Jervand Hakopian, Adnan Tongur Almåshallen B
2011-12-18 09:40 1106541046 Partille IBS Svart - Varla IBK 6 - 2 Lawrence Kinde, Freddy Hansem Lexby Idrottshall
2011-12-18 10:00 1106541048 Frölunda IBK Grön - FBC Lerum 10 - 2 Linus Melander, Andreas Franzen Svensson Flatåsskolan
2011-12-18 12:20 1106541050 Kärra IBK - Mölndals IBF 1 3 - 12 Nicholas Phillips, Aldin Hadziselmovic Kärra Sporthall
2011-12-18 13:20 1106541049 Lindås IBK 1 - IBK Göteborg 1 13 - 2 Alf Björkner, Milan Siljegovic Salming Arena
2012-01-14 15:10 1106541051 Mölndals IBF 1 - Lindås IBK 1 6 - 1 Fredrik Wallhede, Narcis Hadziselimovic Aktiviteten
2012-01-15 12:00 1106541055 Varla IBK - Kärra IBK 5 - 5 Fjärås Idrottshall
2012-01-15 13:10 1106541052 IBK Göteborg 1 - Frölunda IBK Grön 3 - 5 Tobias Martinsson, Sebastian Bodenmalm Torpahallen
2012-01-15 13:15 1106541053 FBC Lerum - Lindome IBK Grön 3 - 10 Martin Helg, Kenneth Thorell Rydsbergshallen
2012-01-23 17:00 1106541054 Floda IBK - Partille IBS Svart 4 - 7 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Alléhallen
2012-01-21 12:00 1106541056 Floda IBK - Varla IBK 3 - 7 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Alléhallen
2012-01-21 12:30 1106541057 Partille IBS Svart - FBC Lerum 7 - 4 Alf Björkner, Milan Siljegovic Lexby Idrottshall
2012-01-22 09:00 1106541058 Lindome IBK Grön - IBK Göteborg 1 2 - 3 Adam Jällfält, Aldin Hadziselmovic Ekenhallen
2012-01-22 10:00 1106541059 Frölunda IBK Grön - Mölndals IBF 1 3 - 7 Martin Helg, Narcis Hadziselimovic Flatåsskolan
2012-01-22 15:30 1106541060 Lindås IBK 1 - Kärra IBK 0 - 2 Goran Kuduzovic, Fredrik Bergstrand Salming Arena
2012-01-26 18:15 1106541062 Lindome IBK Grön - Partille IBS Svart 1 - 8 Amir Huseinovic, Lawrence Kinde Ekenhallen
2012-01-29 12:10 1106541063 Frölunda IBK Grön - Varla IBK 8 - 4 Linus Backlund, Johan Pedersen Flatåsskolan
2012-01-29 12:30 1106541065 Kärra IBK - IBK Göteborg 1 9 - 3 Jervand Hakopian, Emil Strand Kärra Sporthall
2012-01-29 15:30 1106541064 Lindås IBK 1 - Floda IBK 9 - 4 Christer Carlberg, Hillevi Söderberg Salming Arena
2012-02-09 18:45 1106541061 Mölndals IBF 1 - FBC Lerum 16 - 4 Amir Huseinovic, Aldin Hadziselmovic Katrinebergshallen
2012-02-03 20:00 1106541066 IBK Göteborg 1 - Mölndals IBF 1 3 - 11 Martin Helg, Milan Siljegovic Torpahallen
2012-02-04 10:10 1106541070 Partille IBS Svart - Kärra IBK 5 - 2 Magnus Persson, Pontus Ekengränd Lexby Idrottshall
2012-02-04 12:00 1106541068 Floda IBK - Frölunda IBK Grön 5 - 7 Joakim Amri Nilsson, Pierre Eberhard Berg Alléhallen
2012-02-05 15:30 1106541069 Varla IBK - Lindome IBK Grön 3 - 6 Lindälvshallen
2012-02-08 19:30 1106541067 FBC Lerum - Lindås IBK 1 2 - 21 Milan Siljegovic, Aldin Hadziselmovic Hjällsnäshallen
2012-02-24 20:00 1106541074 Lindås IBK 1 - Partille IBS Svart 3 - 5 Linus Melander, Andreas Franzen Svensson Askims Sporthall
2012-02-25 10:20 1106541071 Mölndals IBF 1 - Varla IBK 7 - 4 Aldin Hadziselmovic, Jervand Hakopian Aktiviteten
2012-02-26 11:10 1106541075 Kärra IBK - FBC Lerum 13 - 4 Erik Sjöstedt, Tomas Levin Kärra Sporthall
2012-02-26 13:10 1106541073 Frölunda IBK Grön - Lindome IBK Grön 2 - 4 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Flatåsskolan
2012-02-26 16:00 1106541072 IBK Göteborg 1 - Floda IBK 7 - 5 Henrik Haglund, Magnus Persson Torpahallen
2012-03-03 09:00 1106541080 Lindome IBK Grön - Kärra IBK 5 - 4 Tomas Levin, Hajrudin Begic Almåshallen B
2012-03-03 12:30 1106541079 Partille IBS Svart - Frölunda IBK Grön 7 - 6 Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Lexby Idrottshall
2012-03-04 16:00 1106541076 FBC Lerum - IBK Göteborg 1 7 - 10 Robin Cederdahl, Pontus Ekengränd Rydsbergshallen
2012-03-04 17:40 1106541077 Floda IBK - Mölndals IBF 1 1 - 2 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Alléhallen
2012-03-09 20:00 1106541078 Varla IBK - Lindås IBK 1 2 - 6 Lindälvshallen
2012-03-17 10:00 1106541081 Mölndals IBF 1 - Lindome IBK Grön 4 - 2 Kim Nielsen, Anders Bergström Aktiviteten
2012-03-18 09:00 1106541083 FBC Lerum - Varla IBK 4 - 7 Linus Backlund, Johan Pedersen Rydsbergshallen
2012-03-18 11:10 1106541085 Kärra IBK - Floda IBK 7 - 7 Sebastian Bodenmalm, Nicholas Phillips Kärra Sporthall
2012-03-18 13:10 1106541082 IBK Göteborg 1 - Partille IBS Svart 7 - 3 Hillevi Söderberg, Milan Siljegovic Torpahallen
2012-03-18 13:20 1106541084 Lindås IBK 1 - Frölunda IBK Grön 10 - 1 Linda Lindskog, Hajrudin Begic Salming Arena
2012-03-24 10:10 1106541088 Partille IBS Svart - Mölndals IBF 1 3 - 5 Tomas Levin, Hajrudin Begic Lexby Idrottshall
2012-03-25 09:00 1106541090 Frölunda IBK Grön - Kärra IBK 4 - 4 Adam Jällfält, Martin Helg Flatåsskolan
2012-03-25 10:10 1106541089 Lindome IBK Grön - Lindås IBK 1 5 - 3 Kim Nielsen, Anders Bergström Almåshallen B
2012-03-25 14:30 1106541087 Varla IBK - IBK Göteborg 1 6 - 2 Lindälvshallen
2012-03-26 18:00 1106541086 Floda IBK - FBC Lerum 4 - 5 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Alléhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Mölndals IBF 1 18 17 0 1 139-54 85 51
2. Lindås IBK 1 18 14 0 4 146-54 92 42
3. Partille IBS Svart 18 11 1 6 90-74 16 34
4. Kärra IBK 18 9 3 6 113-95 18 30
5. Lindome IBK Grön 18 8 1 9 79-91 -12 25
6. Varla IBK 18 7 2 9 89-91 -2 23
7. Frölunda IBK Grön 18 6 3 9 84-103 -19 21
8. IBK Göteborg 1 18 6 1 11 69-115 -46 19
9. Floda IBK 18 3 3 12 79-108 -29 12
10. FBC Lerum 18 2 0 16 60-163 -103 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar 98 Div. 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-10-01 13:30 1106542001 Myggenäs IBK - IF Marin Väst 8 - 2 Häggvallsskolan
2011-10-02 08:00 1106542003 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IK Zenith Grön 9 - 2 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Mölnlycke Idrottshall
2011-10-02 12:10 1106542005 IBF Älvstranden Vit - Stenungsunds IBK 2 - 11 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian
2011-10-02 12:40 1106542004 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Lindome IBK Lila 4 - 3 Adam Jällfält, Peter Novakovic Kastellegårdshallen
2011-10-02 13:30 1106542002 IBK Göteborg 2 - Lindås IBK 2 4 - 3 Tobias Martinsson, Hajrudin Begic Torpahallen
2011-10-09 11:20 1106542008 Lindome IBK Lila - Pixbo Wallenstam IBK Svart 2 - 3 Aldin Hadziselmovic, Andreas Franzen Svensson Almåshallen B
2011-10-09 12:00 1106542006 IF Marin Väst - IBF Älvstranden Vit 6 - 5 Kent Österström, Milan Siljegovic Hall Of Flame
2011-10-09 14:40 1106542010 Lindås IBK 2 - Myggenäs IBK 12 - 2 Nicholas Phillips, Per Pettersson Salming Arena
2011-10-09 16:00 1106542009 IK Zenith Grön - IBK Göteborg 2 2 - 6 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Sjumilahallen
2011-10-09 17:30 1106542007 Stenungsunds IBK - Sportlife Kungälvs IBK Orange 2 - 5 Stenungsund Arena
2011-10-16 09:15 1106542012 Myggenäs IBK - IK Zenith Grön 9 - 1 Häggvallsskolan
2011-10-16 10:00 1106542011 IF Marin Väst - Lindås IBK 2 4 - 8 Eleonore Green, Kent Österström Hall Of Flame
2011-10-16 14:10 1106542014 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Stenungsunds IBK 4 - 3 Milan Siljegovic, Kenneth Thorell Wallenstamhallen
2011-10-16 14:30 1106542015 IBF Älvstranden Vit - Sportlife Kungälvs IBK Orange 2 - 9 Hajrudin Begic, Tony Cederholm
2011-10-16 15:40 1106542013 IBK Göteborg 2 - Lindome IBK Lila 4 - 1 Emil Strand, Tarek El Abtah Svingelns Sporthall
2011-10-23 10:00 1106542016 IBK Göteborg 2 - IF Marin Väst 3 - 2 Sebastian Bodenmalm, Andreas Franzen Svensson Torpahallen
2011-10-23 10:40 1106542017 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Myggenäs IBK 3 - 4 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Wallenstamhallen
2011-10-23 12:20 1106542019 IBF Älvstranden Vit - IK Zenith Grön 2 - 2 Milan Siljegovic, Alf Björkner
2011-10-23 17:50 1106542018 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Lindås IBK 2 5 - 6 Tomas Levin, Narcis Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2011-10-23 19:15 1106542020 Stenungsunds IBK - Lindome IBK Lila 3 - 8 Stora Höga Arena
2011-11-04 19:00 1106542024 Lindås IBK 2 - Pixbo Wallenstam IBK Svart 3 - 3 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Önneredsskolan
2011-11-06 10:00 1106542025 IF Marin Väst - Stenungsunds IBK 1 - 8 Eleonore Green, Kent Österström Hall Of Flame
2011-11-06 10:10 1106542022 Lindome IBK Lila - IBF Älvstranden Vit 5 - 2 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Skånhällaskolan
2011-11-06 10:15 1106542021 Myggenäs IBK - IBK Göteborg 2 5 - 2 Häggvallsskolan
2011-11-06 11:00 1106542023 IK Zenith Grön - Sportlife Kungälvs IBK Orange 3 - 4 Adnan Dzanic, Jasmin Dzanic Björlanda Idrottshall
2011-11-12 13:10 1106542030 Lindome IBK Lila - IK Zenith Grön 5 - 1 Milan Siljegovic, Alf Björkner Ekenhallen
2011-11-12 16:40 1106542026 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IF Marin Väst 4 - 5 Kenneth Thorell, Lina Thorell Mölnlycke Idrottshall
2011-11-13 10:00 1106542028 IBF Älvstranden Vit - Myggenäs IBK 1 - 7 Tomas Levin, Martin Helg
2011-11-13 13:40 1106542027 Sportlife Kungälvs IBK Orange - IBK Göteborg 2 5 - 7 Mika Pulkkinen, Mika Pulkkinen Kastellegårdshallen
2011-11-13 18:00 1106542029 Stenungsunds IBK - Lindås IBK 2 0 - 4 Stora Höga Arena
2011-11-20 09:00 1106542031 Myggenäs IBK - Sportlife Kungälvs IBK Orange 3 - 1 Häggvallsskolan
2011-11-20 10:10 1106542035 IF Marin Väst - Lindome IBK Lila 7 - 2 Sebastian Bodenmalm, Martin Helg Hall Of Flame
2011-11-20 13:00 1106542033 IK Zenith Grön - Stenungsunds IBK 4 - 1 Dejan Cesto, Christoffer Esteban Hernandez Björlanda Idrottshall
2011-11-20 14:30 1106542032 IBK Göteborg 2 - Pixbo Wallenstam IBK Svart 13 - 4 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Torpahallen
2011-11-20 15:30 1106542034 Lindås IBK 2 - IBF Älvstranden Vit 6 - 4 Tobias Martinsson, Nicholas Phillips Salming Arena
2011-12-04 10:00 1106542037 IBF Älvstranden Vit - Pixbo Wallenstam IBK Svart 5 - 9 Emil Bech, Alexander Bonasoni
2011-12-04 11:45 1106542038 Stenungsunds IBK - IBK Göteborg 2 4 - 6 Stenungsund Arena
2011-12-04 16:40 1106542039 Lindome IBK Lila - Myggenäs IBK 2 - 1 Adem Can, Tarek El Abtah Skånhällaskolan
2011-12-04 17:00 1106542040 IK Zenith Grön - Lindås IBK 2 3 - 7 Martin Helg, Hillevi Söderberg Björlanda Idrottshall
2011-12-04 19:00 1106542036 Sportlife Kungälvs IBK Orange - IF Marin Väst 5 - 6 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Kastellegårdshallen
2011-12-10 16:50 1106542043 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Sportlife Kungälvs IBK Orange 2 - 4 Torbjörn Zahner, Robin Cederdahl Wallenstamhallen
2011-12-11 10:10 1106542045 IF Marin Väst - IK Zenith Grön 9 - 7 Jervand Hakopian, Ulf Jonasson Hall Of Flame
2011-12-11 11:30 1106542041 Myggenäs IBK - Stenungsunds IBK 3 - 2 Häggvallsskolan
2011-12-11 14:10 1106542044 Lindås IBK 2 - Lindome IBK Lila 5 - 3 Nicholas Phillips, Tobias Lindqvist Salming Arena
2011-12-11 14:30 1106542042 IBK Göteborg 2 - IBF Älvstranden Vit 13 - 2 Josef Nilsson, Martin Helg Torpahallen
2011-12-17 14:50 1106542046 Stenungsunds IBK - IBF Älvstranden Vit 5 - 3 Stenungsund Arena
2011-12-18 10:10 1106542047 Lindome IBK Lila - Sportlife Kungälvs IBK Orange 3 - 2 Jervand Hakopian, Adnan Tongur Almåshallen B
2011-12-18 12:00 1106542048 IK Zenith Grön - Pixbo Wallenstam IBK Svart 3 - 4 Tomas Levin, Hajrudin Begic Björlanda Idrottshall
2011-12-18 12:10 1106542049 Lindås IBK 2 - IBK Göteborg 2 4 - 8 Alf Björkner, Milan Siljegovic Salming Arena
2011-12-18 13:10 1106542050 IF Marin Väst - Myggenäs IBK 3 - 3 Oscar Carestam, Emil Strand Hall Of Flame
2012-01-14 14:15 1106542051 Myggenäs IBK - Lindås IBK 2 5 - 3 Häggvallsskolan
2012-01-14 14:50 1106542053 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindome IBK Lila 4 - 5 Linus Melander, Andreas Franzen Svensson Wallenstamhallen
2012-01-15 11:10 1106542055 IBF Älvstranden Vit - IF Marin Väst 2 - 11 Adam Jällfält, Joakim Amri Nilsson
2012-01-15 15:30 1106542052 IBK Göteborg 2 - IK Zenith Grön 7 - 5 Tobias Martinsson, Sebastian Bodenmalm Torpahallen
2012-01-15 17:50 1106542054 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Stenungsunds IBK 4 - 1 Eleonore Green, Kent Österström Kastellegårdshallen
2012-01-21 10:20 1106542057 Stenungsunds IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart 3 - 3 Stenungsund Arena
2012-01-22 10:10 1106542058 Lindome IBK Lila - IBK Göteborg 2 5 - 3 Adam Jällfält, Aldin Hadziselmovic Ekenhallen
2012-01-22 10:10 1106542059 IK Zenith Grön - Myggenäs IBK 2 - 6 Linus Backlund, Johan Pedersen Sjumilahallen
2012-01-22 12:40 1106542056 Sportlife Kungälvs IBK Orange - IBF Älvstranden Vit 6 - 3 Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Kastellegårdshallen
2012-01-22 18:20 1106542060 Lindås IBK 2 - IF Marin Väst 3 - 6 Lawrence Kinde, Torbjörn Zahner Askims Sporthall
2012-01-29 09:00 1106542061 Myggenäs IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart 5 - 5 Häggvallsskolan
2012-01-29 11:00 1106542065 IF Marin Väst - IBK Göteborg 2 7 - 3 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Hall Of Flame
2012-01-29 12:20 1106542063 IK Zenith Grön - IBF Älvstranden Vit 6 - 3 Milan Siljegovic, Hampe Gustavsson Björlanda Idrottshall
2012-01-29 14:20 1106542064 Lindås IBK 2 - Sportlife Kungälvs IBK Orange 8 - 2 Christer Carlberg, Hillevi Söderberg Salming Arena
2012-01-29 16:20 1106542062 Lindome IBK Lila - Stenungsunds IBK 4 - 1 Aldin Hadziselmovic, Amir Huseinovic Skånhällaskolan
2012-02-04 13:15 1106542070 Stenungsunds IBK - IF Marin Väst 1 - 10 Stenungsund Arena
2012-02-05 13:50 1106542068 Sportlife Kungälvs IBK Orange - IK Zenith Grön 7 - 2 Nairi Moosakhanian, Tilda Lundgren Kastellegårdshallen
2012-02-05 14:30 1106542069 IBF Älvstranden Vit - Lindome IBK Lila 2 - 6 Adam Jällfält, Martin Helg Sjumilahallen
2012-02-05 16:40 1106542066 IBK Göteborg 2 - Myggenäs IBK 6 - 4 Tomas Levin, Hajrudin Begic Torpahallen
2012-02-05 20:40 1106542067 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindås IBK 2 1 - 7 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Mölnlycke Idrottshall
2012-02-24 18:40 1106542074 Lindås IBK 2 - Stenungsunds IBK 6 - 3 Linus Melander, Andreas Franzen Svensson Askims Sporthall
2012-02-25 14:30 1106542071 Myggenäs IBK - IBF Älvstranden Vit 9 - 1 Häggvallsskolan
2012-02-26 11:20 1106542072 IBK Göteborg 2 - Sportlife Kungälvs IBK Orange 10 - 1 Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Svingelns Sporthall
2012-02-26 12:10 1106542075 IF Marin Väst - Pixbo Wallenstam IBK Svart 19 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Hall Of Flame
2012-02-26 14:10 1106542073 IK Zenith Grön - Lindome IBK Lila 3 - 7 Martin Helg, Hajrudin Begic Björlanda Idrottshall
2012-03-03 10:10 1106542080 Lindome IBK Lila - IF Marin Väst 2 - 3 Tomas Levin, Hajrudin Begic Almåshallen B
2012-03-03 14:10 1106542076 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IBK Göteborg 2 5 - 6 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Wallenstamhallen
2012-03-04 18:00 1106542077 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Myggenäs IBK 4 - 5 Adam Jällfält, Aldin Hadziselmovic Kastellegårdshallen
2012-03-04 19:00 1106542079 Stenungsunds IBK - IK Zenith Grön 5 - 1 Stenungsund Arena
2012-03-14 17:45 1106542078 IBF Älvstranden Vit - Lindås IBK 2 4 - 9 Fredrik Wallhede, Kent Andersson H Lundbystrand
2012-03-17 13:10 1106542082 IBK Göteborg 2 - Stenungsunds IBK 3 - 3 Linus Backlund, Johan Pedersen Svingelns Sporthall
2012-03-17 13:20 1106542081 Myggenäs IBK - Lindome IBK Lila 3 - 3 Häggvallsskolan
2012-03-17 14:00 1106542083 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IBF Älvstranden Vit 5 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Wallenstamhallen
2012-03-18 12:10 1106542084 Lindås IBK 2 - IK Zenith Grön 19 - 0 Linda Lindskog, Hajrudin Begic Salming Arena
2012-03-18 13:20 1106542085 IF Marin Väst - Sportlife Kungälvs IBK Orange 5 - 7 Eleonore Green, Kent Österström Hall Of Flame
2012-03-24 19:55 1106542086 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Pixbo Wallenstam IBK Svart 5 - 2 Linus Backlund, Johan Pedersen Kastellegårdshallen
2012-03-25 09:00 1106542090 IK Zenith Grön - IF Marin Väst 2 - 9 Amir Huseinovic, Aldin Hadziselmovic Sjumilahallen
2012-03-25 10:00 1106542087 IBF Älvstranden Vit - IBK Göteborg 2 1 - 10 Linus Melander, Andreas Franzen Svensson
2012-03-25 10:20 1106542088 Stenungsunds IBK - Myggenäs IBK 1 - 6 Stenungsund Arena
2012-03-25 11:20 1106542089 Lindome IBK Lila - Lindås IBK 2 2 - 10 Kim Nielsen, Anders Bergström Almåshallen B
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Göteborg 2 18 14 1 3 114-63 51 43
2. Lindås IBK 2 18 13 1 4 123-59 64 40
3. Myggenäs IBK 18 12 3 3 88-54 34 39
4. IF Marin Väst 18 12 1 5 115-74 41 37
5. Lindome IBK Lila 18 10 1 7 68-61 7 31
6. Sportlife Kungälvs IBK Orange 18 10 0 8 80-73 7 30
7. Pixbo Wallenstam IBK Svart 18 6 3 9 71-96 -25 21
8. Stenungsunds IBK 18 4 2 12 57-77 -20 14
9. IK Zenith Grön 18 2 1 15 49-119 -70 7
10. IBF Älvstranden Vit 18 0 1 17 46-135 -89 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar 98 Div. 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-10-01 15:30 1106543001 Mölndals IBF 2 - Landvetter IBK 9 - 5 Nicholas Phillips, Aldin Hadziselmovic Aktiviteten
2011-10-01 17:10 1106543003 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Frölunda IBK Röd 7 - 10 Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2011-10-02 13:15 1106543004 Marstrands IBK - Ale IBF 3 - 2 Thomas Svedman, Kari Kyyrä Munkegärdehallen
2011-10-08 18:40 1106543007 Partille IBS Vit - Marstrands IBK 4 - 2 Tobias Martinsson, Hajrudin Begic Öjersjö Idrottshall
2011-10-09 12:20 1106543010 Lindås IBK 3 - Mölndals IBF 2 4 - 5 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Salming Arena
2011-10-29 16:30 1106543008 Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBK Blå 3 - 6 Goran Kuduzovic, Kim Nielsen Ale Kulturrum
2011-10-15 11:20 1106543014 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Partille IBS Vit 4 - 3 Adnan Dzanic, Jasmin Dzanic Wallenstamhallen
2011-10-15 12:10 1106543012 Mölndals IBF 2 - Frölunda IBK Röd 15 - 2 Linus Melander, Adnan Tongur Katrinebergshallen
2011-10-15 13:25 1106543011 Landvetter IBK - Lindås IBK 3 6 - 3 Daniel Fathi-Najafi, Henrik Lord Johansson Landvetter Idrottshall
2011-10-22 09:10 1106543017 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Mölndals IBF 2 1 - 6 Tomas Levin, Adnan Tongur Mölnlycke Idrottshall
2011-10-22 10:10 1106543020 Partille IBS Vit - Ale IBF 3 - 3 Alf Björkner, Adam Jällfält Lexby Idrottshall
2011-10-23 11:00 1106543018 Marstrands IBK - Lindås IBK 3 3 - 8 Linus Backlund, Johan Pedersen Mimershus A-hallen
2011-11-06 11:10 1106543025 Landvetter IBK - Partille IBS Vit 4 - 7 Oscar Carestam, Robin Cederdahl Landvetter Idrottshall
2011-11-06 13:20 1106543023 Frölunda IBK Röd - Marstrands IBK 3 - 6 Adam Jällfält, Magnus Persson Flatåsskolan
2011-11-06 15:00 1106543024 Lindås IBK 3 - Pixbo Wallenstam IBK Blå 6 - 5 Kenneth Thorell, Lina Thorell Önneredsskolan
2011-11-12 14:50 1106543029 Partille IBS Vit - Lindås IBK 3 4 - 6 Aldin Hadziselmovic, Nicholas Phillips Lexby Idrottshall
2011-11-13 14:20 1106543030 Ale IBF - Frölunda IBK Röd 8 - 1 Adnan Tongur, Adem Can Bohushallen
2011-11-13 17:50 1106543026 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Landvetter IBK 3 - 3 Tobias Lindqvist, Kenneth Thorell Mölnlycke Idrottshall
2011-11-19 11:20 1106543031 Mölndals IBF 2 - Marstrands IBK 5 - 4 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Katrinebergshallen
2011-11-20 10:00 1106543033 Frölunda IBK Röd - Partille IBS Vit 0 - 3 Aldin Hadziselmovic, Roger Zahnér Flatåsskolan
2011-11-20 13:20 1106543035 Landvetter IBK - Ale IBF 8 - 3 Tomas Levin, Hajrudin Begic Landvetter Idrottshall
2011-12-03 13:00 1106543039 Ale IBF - Mölndals IBF 2 3 - 8 Linus Backlund, Johan Pedersen Ale Kulturrum
2011-12-04 13:30 1106543040 Frölunda IBK Röd - Lindås IBK 3 2 - 8 Milan Siljegovic, Alf Björkner Flatåsskolan
2011-12-04 14:15 1106543036 Marstrands IBK - Landvetter IBK 4 - 4 Linus Backlund, Johan Pedersen Munkegärdehallen
2011-12-10 11:10 1106543041 Mölndals IBF 2 - Partille IBS Vit 15 - 8 Alf Björkner, Milan Siljegovic Katrinebergshallen
2011-12-10 13:20 1106543043 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Marstrands IBK 5 - 3 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Wallenstamhallen
2011-12-11 12:10 1106543045 Landvetter IBK - Frölunda IBK Röd 3 - 11 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Landvetter Idrottshall
2011-12-11 14:10 1106543044 Lindås IBK 3 - Ale IBF 5 - 4 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Önneredsskolan
2011-12-17 13:00 1106543047 Ale IBF - Marstrands IBK 3 - 10 Linus Melander, Andreas Franzen Svensson Ale Kulturrum
2011-12-18 09:00 1106543050 Landvetter IBK - Mölndals IBF 2 7 - 4 Tarek El Abtah, Mats Sällberg Önnerödshallen
2011-12-18 11:10 1106543048 Frölunda IBK Röd - Pixbo Wallenstam IBK Blå 10 - 8 Linus Melander, Andreas Franzen Svensson Flatåsskolan
2012-01-14 13:00 1106543053 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Ale IBF 7 - 4 Linda Lindskog, Lina Thorell Mölnlycke Idrottshall
2012-01-14 16:20 1106543051 Mölndals IBF 2 - Lindås IBK 3 2 - 4 Fredrik Wallhede, Narcis Hadziselimovic Aktiviteten
2012-01-15 12:15 1106543054 Marstrands IBK - Partille IBS Vit 3 - 5 Milan Siljegovic, Besim Mehmedagic Munkegärdehallen
2012-01-21 13:40 1106543057 Partille IBS Vit - Pixbo Wallenstam IBK Blå 3 - 4 Alf Björkner, Milan Siljegovic Lexby Idrottshall
2012-01-22 14:20 1106543060 Lindås IBK 3 - Landvetter IBK 7 - 5 Goran Kuduzovic, Fredrik Bergstrand Salming Arena
2012-01-26 18:30 1106543059 Frölunda IBK Röd - Mölndals IBF 2 8 - 9 Martin Helg, Aldin Hadziselmovic Flatåsskolan
2012-01-27 19:00 1106543064 Lindås IBK 3 - Marstrands IBK 4 - 4 Alf Björkner, Adam Jällfält Salming Arena
2012-01-28 10:10 1106543061 Mölndals IBF 2 - Pixbo Wallenstam IBK Blå 13 - 4 Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Katrinebergshallen
2012-01-29 15:20 1106543062 Ale IBF - Partille IBS Vit 5 - 5 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Bohushallen
2012-02-04 09:00 1106543070 Partille IBS Vit - Landvetter IBK 2 - 4 Magnus Persson, Pontus Ekengränd Lexby Idrottshall
2012-02-05 09:50 1106543068 Marstrands IBK - Frölunda IBK Röd 5 - 0 Linus Backlund, Johan Pedersen Mimershus A-hallen
2012-02-05 19:30 1106543067 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Lindås IBK 3 0 - 6 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Mölnlycke Idrottshall
2012-02-26 13:20 1106543075 Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBK Blå 3 - 4 Linus Melander, Andreas Franzen Svensson Landvetter Idrottshall
2012-02-26 14:20 1106543073 Frölunda IBK Röd - Ale IBF 7 - 6 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Flatåsskolan
2012-02-26 16:30 1106543074 Lindås IBK 3 - Partille IBS Vit 4 - 6 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Salming Arena
2012-03-03 13:00 1106543080 Ale IBF - Landvetter IBK 5 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Ale Kulturrum
2012-03-03 13:40 1106543079 Partille IBS Vit - Frölunda IBK Röd 9 - 0 Lawrence Kinde, Oscar Carestam Lexby Idrottshall
2012-03-04 14:15 1106543077 Marstrands IBK - Mölndals IBF 2 7 - 2 Pierre Eberhard Berg, Jervand Hakopian Munkegärdehallen
2012-03-08 18:45 1106543081 Mölndals IBF 2 - Ale IBF 17 - 2 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Katrinebergshallen
2012-03-16 18:40 1106543084 Lindås IBK 3 - Frölunda IBK Röd 10 - 7 Fredrik Wallhede, Linus Melander Salming Arena
2012-03-18 10:10 1106543085 Landvetter IBK - Marstrands IBK 2 - 11 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Önnerödshallen
2012-03-24 11:20 1106543088 Partille IBS Vit - Mölndals IBF 2 7 - 7 Tomas Levin, Hajrudin Begic Lexby Idrottshall
2012-03-25 10:10 1106543090 Frölunda IBK Röd - Landvetter IBK 4 - 12 Adam Jällfält, Martin Helg Flatåsskolan
2012-03-25 16:15 1106543086 Marstrands IBK - Pixbo Wallenstam IBK Blå 5 - 2 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Munkegärdehallen
2012-03-25 17:20 1106543089 Ale IBF - Lindås IBK 3 1 - 5 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Bohushallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Mölndals IBF 2 14 10 1 3 117-66 51 31
2. Lindås IBK 3 14 10 1 3 80-54 26 31
3. Marstrands IBK 14 7 2 5 70-49 21 23
4. Partille IBS Vit 14 6 3 5 69-61 8 21
5. Pixbo Wallenstam IBK Blå 14 6 1 7 60-78 -18 19
6. Landvetter IBK 14 5 3 6 71-77 -6 18
7. Frölunda IBK Röd 14 4 0 10 65-109 -44 12
8. Ale IBF 14 1 3 10 52-90 -38 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar 98 Div. 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-10-01 10:20 1106544001 Herrestads AIF - Kärra IBK 2 2 - 7 Rimnershallen
2011-10-02 10:20 1106544003 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IK Zenith Vit 6 - 1 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Mölnlycke Idrottshall
2011-10-02 13:50 1106544004 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Ale IBF Grön 15 - 2 Adam Jällfält, Peter Novakovic Kastellegårdshallen
2011-10-02 14:30 1106544002 IBF Backadalen - Eken IBK 3 - 1 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Skälltorpsskolan
2012-02-11 14:20 1106544005 Surte IS IBK - Donsö Idrottssällskap 4 - 1 Kim Nielsen, Anders Bergström Bohushallen
2011-10-08 12:10 1106544010 Eken IBK - Herrestads AIF 3 - 5 Adnan Dzanic, Jasmin Dzanic Ekenhallen
2011-10-09 11:00 1106544007 Donsö Idrottssällskap - Sportlife Kungälvs IBK Svart 4 - 12 Hajrudin Begic, Hajrudin Begic Donsö Idrottshall
2011-10-09 13:30 1106544006 Kärra IBK 2 - Surte IS IBK 7 - 8 Tarek El Abtah, Emil Strand Kärra Sporthall
2011-10-09 17:10 1106544009 IK Zenith Vit - IBF Backadalen 5 - 6 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Sjumilahallen
2011-10-09 18:20 1106544008 Ale IBF Grön - Pixbo Wallenstam IBK Röd 2 - 3 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Bohushallen
2011-10-15 13:00 1106544012 Herrestads AIF - IK Zenith Vit OW (0 - 5) Rimnershallen
2011-10-15 14:10 1106544015 Surte IS IBK - Sportlife Kungälvs IBK Svart 5 - 3 Eleonore Green, Kent Österström Bohushallen
2011-10-16 13:40 1106544011 Kärra IBK 2 - Eken IBK 9 - 3 Daniel Fathi-Najafi, Erik Gaberud Kärra Sporthall
2011-10-16 15:40 1106544013 IBF Backadalen - Ale IBF Grön 8 - 10 Aldin Hadziselmovic, Nicholas Phillips Skälltorpsskolan
2012-03-10 15:30 1106544014 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Donsö Idrottssällskap 2 - 2 Milan Siljegovic, Amir Huseinovic Wallenstamhallen
2011-10-22 11:00 1106544019 Surte IS IBK - IK Zenith Vit 11 - 1 Lazo Cesto, Adnan Tongur Bohushallen
2011-10-23 11:00 1106544020 Donsö Idrottssällskap - Ale IBF Grön 4 - 5 Mika Pulkkinen, Mika Pulkkinen Donsö Idrottshall
2011-10-23 15:20 1106544017 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Herrestads AIF 4 - 3 Johan Pedersen, Linus Backlund Wallenstamhallen
2011-10-23 15:40 1106544016 IBF Backadalen - Kärra IBK 2 1 - 19 Kenneth Thorell, Oscar Carestam Skälltorpsskolan
2011-10-23 19:00 1106544018 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Eken IBK 8 - 4 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Kastellegårdshallen
2011-11-05 10:20 1106544021 Herrestads AIF - IBF Backadalen 16 - 2 Rimnershallen
2011-11-06 09:00 1106544024 Eken IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd 2 - 11 Milan Siljegovic, Alf Björkner Ekenhallen
2011-11-06 12:10 1106544023 IK Zenith Vit - Sportlife Kungälvs IBK Svart 4 - 14 Adnan Dzanic, Jasmin Dzanic Björlanda Idrottshall
2011-11-06 12:10 1106544025 Kärra IBK 2 - Donsö Idrottssällskap 12 - 9 Hillevi Söderberg, Besim Mehmedagic Kärra Sporthall
2011-11-06 15:40 1106544022 Ale IBF Grön - Surte IS IBK 4 - 3 Tobias Martinsson, Linus Backlund Bohushallen
2011-11-12 10:00 1106544028 Surte IS IBK - Herrestads AIF 5 - 2 Tobias Martinsson, Linus Backlund Bohushallen
2011-11-12 14:20 1106544026 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Kärra IBK 2 5 - 6 Kenneth Thorell, Lina Thorell Mölnlycke Idrottshall
2011-11-12 17:30 1106544030 Ale IBF Grön - IK Zenith Vit 4 - 5 Christer Carlberg, Milan Siljegovic Ale Kulturrum
2011-11-13 11:00 1106544029 Donsö Idrottssällskap - Eken IBK 5 - 6 Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Donsö Idrottshall
2011-11-13 14:50 1106544027 Sportlife Kungälvs IBK Svart - IBF Backadalen 4 - 5 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Kastellegårdshallen
2011-11-19 12:50 1106544031 Herrestads AIF - Sportlife Kungälvs IBK Svart 4 - 4 Rimnershallen
2011-11-19 15:20 1106544034 Eken IBK - Surte IS IBK 2 - 8 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Ekenhallen
2011-11-20 14:10 1106544033 IK Zenith Vit - Donsö Idrottssällskap 2 - 5 Dejan Cesto, Christoffer Esteban Hernandez Björlanda Idrottshall
2011-11-20 14:40 1106544032 IBF Backadalen - Pixbo Wallenstam IBK Röd 7 - 4 Kim Nielsen, Anders Bergström Skälltorpsskolan
2011-11-20 15:30 1106544035 Kärra IBK 2 - Ale IBF Grön 8 - 1 Kenneth Thorell, Lina Thorell Kärra Sporthall
2011-12-03 11:00 1106544037 Surte IS IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd 4 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Bohushallen
2011-12-04 11:00 1106544038 Donsö Idrottssällskap - IBF Backadalen 5 - 8 Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Donsö Idrottshall
2011-12-04 15:20 1106544039 Ale IBF Grön - Herrestads AIF 1 - 7 Eleonore Green, Kent Österström Bohushallen
2011-12-04 18:10 1106544040 IK Zenith Vit - Eken IBK 2 - 0 Martin Helg, Hillevi Söderberg Björlanda Idrottshall
2011-12-04 20:10 1106544036 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Kärra IBK 2 1 - 9 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Kastellegårdshallen
2011-12-10 10:20 1106544041 Herrestads AIF - Donsö Idrottssällskap OW (0 - 5) Rimnershallen
2011-12-10 11:00 1106544044 Eken IBK - Ale IBF Grön 3 - 4 Lazo Cesto, Emil Strand Ekenhallen
2011-12-10 14:30 1106544043 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Sportlife Kungälvs IBK Svart 3 - 6 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Wallenstamhallen
2011-12-11 14:30 1106544045 Kärra IBK 2 - IK Zenith Vit 16 - 3 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Kärra Sporthall
2011-12-11 15:40 1106544042 IBF Backadalen - Surte IS IBK 5 - 5 Tomas Levin, Johan Pedersen Skälltorpsskolan
2011-12-17 09:00 1106544049 Eken IBK - IBF Backadalen 3 - 5 Henry Tames, Tobias Lindqvist Ekenhallen
2011-12-18 13:10 1106544048 IK Zenith Vit - Pixbo Wallenstam IBK Röd 2 - 9 Tomas Levin, Hajrudin Begic Björlanda Idrottshall
2011-12-18 14:40 1106544050 Kärra IBK 2 - Herrestads AIF 8 - 3 Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Kärra Sporthall
2011-12-18 15:20 1106544047 Ale IBF Grön - Sportlife Kungälvs IBK Svart 5 - 9 Christoffer Esteban Hernandez, Dejan Cesto Bohushallen
2012-02-12 11:00 1106544046 Donsö Idrottssällskap - Surte IS IBK 4 - 3 Besim Mehmedagic, Besim Mehmedagic Donsö Idrottshall
2012-01-14 11:10 1106544055 Surte IS IBK - Kärra IBK 2 5 - 13 Linus Backlund, Johan Pedersen Bohushallen
2012-01-14 12:20 1106544052 IBF Backadalen - IK Zenith Vit 10 - 10 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur
2012-01-14 17:10 1106544053 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Ale IBF Grön 9 - 4 Linus Melander, Andreas Franzen Svensson Wallenstamhallen
2012-01-15 16:40 1106544054 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Donsö Idrottssällskap 8 - 5 Eleonore Green, Kent Österström Kastellegårdshallen
2012-01-16 19:00 1106544051 Herrestads AIF - Eken IBK 5 - 1 Rimnershallen
2012-01-21 11:00 1106544060 Eken IBK - Kärra IBK 2 2 - 4 Tomas Levin, Hajrudin Begic Ekenhallen
2012-01-22 11:00 1106544057 Donsö Idrottssällskap - Pixbo Wallenstam IBK Röd 5 - 12 Pontus Ekengränd, Pontus Ekengränd Donsö Idrottshall
2012-01-22 11:20 1106544059 IK Zenith Vit - Herrestads AIF 5 - 7 Linus Backlund, Johan Pedersen Sjumilahallen
2012-01-22 13:50 1106544056 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Surte IS IBK 5 - 2 Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Kastellegårdshallen
2012-01-22 15:20 1106544058 Ale IBF Grön - IBF Backadalen 9 - 1 Magnus Persson, Magnus Håkansson Bohushallen
2012-01-28 14:10 1106544064 Eken IBK - Sportlife Kungälvs IBK Svart 2 - 11 Alf Björkner, Emil Strand Ekenhallen
2012-01-28 17:30 1106544062 Ale IBF Grön - Donsö Idrottssällskap 7 - 5 Martin Helg, Aldin Hadziselmovic Ale Kulturrum
2012-01-29 11:30 1106544061 Herrestads AIF - Pixbo Wallenstam IBK Röd 3 - 4 Rimnershallen
2012-01-29 13:30 1106544063 IK Zenith Vit - Surte IS IBK 3 - 7 Tony Cederholm, Mona Franzon Björlanda Idrottshall
2012-02-09 18:10 1106544065 Kärra IBK 2 - IBF Backadalen 11 - 2 Torbjörn Zahner, Emil Strand Kärra Sporthall
2012-02-04 11:00 1106544069 Surte IS IBK - Ale IBF Grön 3 - 4 Aldin Hadziselmovic, Martin Helg Bohushallen
2012-02-05 11:00 1106544070 Donsö Idrottssällskap - Kärra IBK 2 3 - 17 Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Donsö Idrottshall
2012-02-05 12:50 1106544066 IBF Backadalen - Herrestads AIF 2 - 14 Linus Backlund, Johan Pedersen Skälltorpsskolan
2012-02-05 15:00 1106544068 Sportlife Kungälvs IBK Svart - IK Zenith Vit 10 - 1 Nairi Moosakhanian, Tilda Lundgren Kastellegårdshallen
2012-02-05 18:20 1106544067 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Eken IBK 2 - 1 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Mölnlycke Idrottshall
2012-02-25 10:00 1106544074 Eken IBK - Donsö Idrottssällskap 7 - 5 Lawrence Kinde, Martin Helg Ekenhallen
2012-02-26 12:50 1106544071 Herrestads AIF - Surte IS IBK 6 - 3 Rimnershallen
2012-02-26 13:30 1106544072 IBF Backadalen - Sportlife Kungälvs IBK Svart 1 - 11 Sebastian Bodenmalm, Nicholas Phillips Skälltorpsskolan
2012-02-26 14:40 1106544075 Kärra IBK 2 - Pixbo Wallenstam IBK Röd 11 - 1 Johan Pedersen, Linus Backlund Kärra Sporthall
2012-03-30 18:30 1106544073 IK Zenith Vit - Ale IBF Grön 7 - 3 Aldin Hadziselmovic, Kent Andersson H Björlanda Idrottshall
2012-03-03 11:00 1106544078 Surte IS IBK - Eken IBK 7 - 5 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Bohushallen
2012-03-04 11:00 1106544079 Donsö Idrottssällskap - IK Zenith Vit 4 - 7 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Donsö Idrottshall
2012-03-04 12:50 1106544076 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IBF Backadalen 13 - 1 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Mölnlycke Idrottshall
2012-03-04 15:20 1106544080 Ale IBF Grön - Kärra IBK 2 5 - 11 Narcis Hadziselimovic, Tarek El Abtah Bohushallen
2012-03-04 19:10 1106544077 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Herrestads AIF 5 - 3 Goran Kuduzovic, Fredrik Bergstrand Kastellegårdshallen
2012-03-17 10:10 1106544083 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Surte IS IBK 1 - 3 Jervand Hakopian, Daniel Fathi-Najafi Mölnlycke Idrottshall
2012-03-17 12:10 1106544084 Eken IBK - IK Zenith Vit 7 - 6 Adem Can, Adnan Tongur Ekenhallen
2012-03-18 11:30 1106544081 Herrestads AIF - Ale IBF Grön 12 - 6 Rimnershallen
2012-03-18 14:40 1106544082 IBF Backadalen - Donsö Idrottssällskap 6 - 8 Johan Pedersen, Nairi Moosakhanian Skälltorpsskolan
2012-03-18 14:40 1106544085 Kärra IBK 2 - Sportlife Kungälvs IBK Svart 12 - 4 Rickard Anneräng, Sebastian Bodenmalm Kärra Sporthall
2012-03-24 11:00 1106544087 Surte IS IBK - IBF Backadalen 13 - 3 Narcis Hadziselimovic, Fredrik Bergstrand Bohushallen
2012-03-24 18:45 1106544086 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Pixbo Wallenstam IBK Röd 9 - 1 Linus Backlund, Johan Pedersen Kastellegårdshallen
2012-03-25 10:10 1106544090 IK Zenith Vit - Kärra IBK 2 5 - 11 Amir Huseinovic, Aldin Hadziselmovic Sjumilahallen
2012-03-25 11:00 1106544088 Donsö Idrottssällskap - Herrestads AIF Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Donsö Idrottshall
2012-03-25 18:30 1106544089 Ale IBF Grön - Eken IBK 4 - 6 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Bohushallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kärra IBK 2 18 17 0 1 191-63 128 51
2. Sportlife Kungälvs IBK Svart 18 13 1 4 139-72 67 40
3. Pixbo Wallenstam IBK Röd 18 11 1 6 96-72 24 34
4. Surte IS IBK 18 10 1 7 99-75 24 31
5. Herrestads AIF 17 8 3 6 92-60 32 27
6. Ale IBF Grön 18 7 0 11 80-119 -39 21
7. IBF Backadalen 18 6 2 10 76-161 -85 20
8. IK Zenith Vit 18 4 2 12 69-130 -61 14
9. Eken IBK 18 4 0 14 58-104 -46 12
10. Donsö Idrottssällskap 17 3 2 12 74-118 -44 11
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis