Flickor 98 (2011/12)

Gruppspel
Flickor 98 Div. 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-10-01 10:10 1106641003 Partille IBS - Eken IBK 2 - 1 Martin Helg, Alf Björkner Lexby Idrottshall
2011-10-01 18:20 1106641005 Pixbo Wallenstam IBK - Sportlife Kungälvs IBK Orange 3 - 2 Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2011-10-02 10:00 1106641001 IBK Göteborg - Ale IBF 4 - 4 Tobias Martinsson, Linus Backlund Torpahallen
2011-10-02 15:40 1106641004 Lindome IBK - IBF Backadalen 7 - 1 Tarek El Abtah, Emil Strand Almåshallen B
2012-01-10 19:15 1106641002 IBF Älvstranden - Lindås IBK Svart 2 - 4 Alf Björkner, Milan Siljegovic
2011-10-08 09:00 1106641009 Eken IBK - IBF Älvstranden 7 - 3 Jasmin Dzanic, Adnan Dzanic Ekenhallen
2011-10-08 17:30 1106641006 Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBK 1 - 4 Tomas Levin, Besim Mehmedagic Bohushallen
2011-10-09 12:40 1106641008 IBF Backadalen - Partille IBS 1 - 7 Andreas Rolén, Daniel Fathi-Najafi Skälltorpsskolan
2011-10-09 13:30 1106641010 Lindås IBK Svart - IBK Göteborg 4 - 1 Nicholas Phillips, Per Pettersson Salming Arena
2011-10-09 18:50 1106641007 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Lindome IBK 3 - 1 Milan Siljegovic, Linus Melander Kastellegårdshallen
2011-10-15 10:10 1106641014 Partille IBS - Sportlife Kungälvs IBK Orange 2 - 6 Tarek El Abtah, Emil Strand Lexby Idrottshall
2011-10-16 11:00 1106641013 IBF Älvstranden - IBF Backadalen 1 - 0 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian
2011-10-16 14:30 1106641012 IBK Göteborg - Eken IBK 5 - 4 Emil Strand, Tarek El Abtah Svingelns Sporthall
2011-10-16 15:20 1106641011 Ale IBF - Lindås IBK Svart 1 - 0 Kim Nielsen, Anders Bergström Bohushallen
2011-10-16 15:20 1106641015 Pixbo Wallenstam IBK - Lindome IBK 4 - 3 Kenneth Thorell, Milan Siljegovic Wallenstamhallen
2011-10-22 11:10 1106641018 Lindome IBK - Lindås IBK Svart 4 - 1 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Almåshallen B
2011-10-22 12:30 1106641017 Partille IBS - IBK Göteborg 2 - 4 Adam Jällfält, Alf Björkner Lexby Idrottshall
2011-10-22 17:30 1106641020 Sportlife Kungälvs IBK Orange - IBF Backadalen 4 - 3 Erik Gaberud, Therese Magnusson Kastellegårdshallen
2011-10-23 13:00 1106641019 Pixbo Wallenstam IBK - Eken IBK 3 - 3 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Wallenstamhallen
2011-10-23 14:40 1106641016 IBF Älvstranden - Ale IBF 4 - 0 Milan Siljegovic, Alf Björkner
2011-11-06 10:10 1106641023 Eken IBK - Lindome IBK 0 - 3 Milan Siljegovic, Alf Björkner Ekenhallen
2011-11-06 13:00 1106641021 IBK Göteborg - IBF Älvstranden 5 - 0 Erik Carlsson, Jervand Hakopian Torpahallen
2011-11-06 13:20 1106641025 Ale IBF - Sportlife Kungälvs IBK Orange 0 - 3 Tobias Martinsson, Linus Backlund Bohushallen
2011-11-06 13:40 1106641022 IBF Backadalen - Pixbo Wallenstam IBK 0 - 4 Kim Nielsen, Anders Bergström Skälltorpsskolan
2012-01-14 17:30 1106641024 Lindås IBK Svart - Partille IBS 9 - 6 Henrik Haglund, Christian Jensen Salming Arena
2011-11-12 08:50 1106641028 Pixbo Wallenstam IBK - IBK Göteborg 1 - 3 Andreas Rolén, Gustav Glansén Wallenstamhallen
2011-11-12 11:20 1106641026 Partille IBS - Ale IBF 2 - 7 Martin Helg, Adam Jällfält Lexby Idrottshall
2011-11-12 15:20 1106641027 Lindome IBK - IBF Älvstranden 7 - 1 Tomas Levin, Hajrudin Begic Skånhällaskolan
2011-11-12 17:30 1106641029 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Lindås IBK Svart 2 - 2 Christoffer Esteban Hernandez, Dejan Cesto Kastellegårdshallen
2011-11-13 12:15 1106641030 IBF Backadalen - Eken IBK 2 - 6 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Skälltorpsskolan
2011-11-19 10:10 1106641033 Eken IBK - Sportlife Kungälvs IBK Orange 1 - 0 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Ekenhallen
2011-11-19 18:40 1106641035 Ale IBF - IBF Backadalen 1 - 0 Narcis Hadziselimovic, Christer Carlberg Bohushallen
2011-11-20 11:00 1106641032 IBF Älvstranden - Partille IBS 3 - 5 Torbjörn Zahner, Adam Jällfält Sjumilahallen
2011-11-20 12:10 1106641031 IBK Göteborg - Lindome IBK 3 - 0 Johan Pedersen, Linus Backlund Torpahallen
2011-11-20 14:20 1106641034 Lindås IBK Svart - Pixbo Wallenstam IBK 2 - 2 Aldin Hadziselmovic, Freddy Hansem Salming Arena
2011-12-03 09:00 1106641037 Pixbo Wallenstam IBK - Partille IBS 4 - 1 Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2011-12-03 09:00 1106641040 Eken IBK - Lindås IBK Svart 5 - 1 Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Ekenhallen
2011-12-04 10:10 1106641036 Lindome IBK - Ale IBF 6 - 2 Martin Helg, Sebastian Bodenmalm Almåshallen B
2011-12-04 13:20 1106641039 IBF Backadalen - IBK Göteborg 2 - 4 Tomas Levin, Hajrudin Begic Skälltorpsskolan
2011-12-04 17:50 1106641038 Sportlife Kungälvs IBK Orange - IBF Älvstranden 4 - 2 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Kastellegårdshallen
2011-12-10 14:30 1106641045 Ale IBF - Eken IBK 1 - 6 Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Ale Kulturrum
2011-12-11 09:30 1106641043 Partille IBS - Lindome IBK 1 - 2 Lawrence Kinde, Freddy Hansem Lexby Idrottshall
2011-12-11 11:00 1106641041 IBK Göteborg - Sportlife Kungälvs IBK Orange 0 - 2 Martin Helg, Josef Nilsson Torpahallen
2011-12-11 12:20 1106641042 IBF Älvstranden - Pixbo Wallenstam IBK 1 - 6 Kent Österström, Eleonore Green
2011-12-11 13:00 1106641044 Lindås IBK Svart - IBF Backadalen 3 - 1 Nicholas Phillips, Tobias Lindqvist Salming Arena
2012-01-13 19:15 1106641046 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Pixbo Wallenstam IBK 0 - 3 Adem Can, Alf Björkner Kastellegårdshallen
2012-01-15 14:20 1106641050 Ale IBF - IBK Göteborg 1 - 0 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Bohushallen
2012-01-26 19:45 1106641047 IBF Backadalen - Lindome IBK 0 - 2 Linus Backlund, Tomas Levin
2012-03-10 15:30 1106641049 Lindås IBK Svart - IBF Älvstranden 2 - 1 Lawrence Kinde, Aldin Hadziselmovic Salming Arena
2012-03-25 10:00 1106641048 Eken IBK - Partille IBS 6 - 7 Pierre Eberhard Berg, Joakim Amri Nilsson Ekenhallen
2012-01-14 11:10 1106641053 Partille IBS - IBF Backadalen 3 - 2 Lawrence Kinde, Freddy Hansem Lexby Idrottshall
2012-01-14 12:10 1106641054 Lindome IBK - Sportlife Kungälvs IBK Orange 1 - 2 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Ekenhallen
2012-01-14 13:40 1106641055 Pixbo Wallenstam IBK - Ale IBF 3 - 3 Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Wallenstamhallen
2012-01-15 10:00 1106641052 IBF Älvstranden - Eken IBK 3 - 2 Joakim Amri Nilsson, Adam Jällfält
2012-03-09 20:00 1106641051 IBK Göteborg - Lindås IBK Svart 1 - 1 Sebastian Bodenmalm, Tomas Levin Torpahallen
2012-01-21 12:10 1106641059 Eken IBK - IBK Göteborg 1 - 6 Tomas Levin, Hajrudin Begic Ekenhallen
2012-01-22 14:40 1106641058 IBF Backadalen - IBF Älvstranden 1 - 0 Kent Österström, Eleonore Green Skälltorpsskolan
2012-01-22 16:00 1106641060 Lindås IBK Svart - Ale IBF 2 - 2 Lawrence Kinde, Torbjörn Zahner Askims Sporthall
2012-01-22 16:10 1106641057 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Partille IBS 1 - 6 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Kastellegårdshallen
2012-03-11 10:20 1106641056 Lindome IBK - Pixbo Wallenstam IBK 1 - 3 Adem Can, Adnan Tongur Almåshallen B
2012-01-28 09:00 1106641063 Eken IBK - Pixbo Wallenstam IBK 1 - 3 Pelle Hellberg, Peter Elgquist Ekenhallen
2012-01-28 10:30 1106641065 Ale IBF - IBF Älvstranden 4 - 1 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Ale Kulturrum
2012-01-29 10:00 1106641061 IBK Göteborg - Partille IBS 1 - 5 Christoffer Esteban Hernandez, Dejan Cesto Torpahallen
2012-01-29 13:10 1106641064 Lindås IBK Svart - Lindome IBK 2 - 1 Hillevi Söderberg, Christer Carlberg Salming Arena
2012-01-29 14:40 1106641062 IBF Backadalen - Sportlife Kungälvs IBK Orange 3 - 4 Andreas Franzen Svensson, Linus Melander Skälltorpsskolan
2012-02-04 17:20 1106641069 Pixbo Wallenstam IBK - IBF Backadalen 2 - 0 Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Djupedalsskolan
2012-02-05 09:00 1106641067 Partille IBS - Lindås IBK Svart 2 - 3 Kenneth Thorell, Jervand Hakopian Lexby Idrottshall
2012-02-05 11:00 1106641066 IBF Älvstranden - IBK Göteborg 1 - 4 Martin Helg, Adam Jällfält Sjumilahallen
2012-02-05 12:40 1106641070 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Ale IBF 1 - 0 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Kastellegårdshallen
2012-02-05 15:10 1106641068 Lindome IBK - Eken IBK 5 - 1 Fredrik Wallhede, Andreas Franzen Svensson Skånhällaskolan
2012-02-25 13:00 1106641075 Ale IBF - Partille IBS 3 - 3 Apilou Dragin, Lazo Cesto Ale Kulturrum
2012-02-25 16:50 1106641073 Eken IBK - IBF Backadalen 5 - 4 Christoffer Esteban Hernandez, Dejan Cesto Ekenhallen
2012-02-26 10:10 1106641071 IBK Göteborg - Pixbo Wallenstam IBK 0 - 0 Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Svingelns Sporthall
2012-02-26 15:50 1106641072 IBF Älvstranden - Lindome IBK 0 - 6 Adem Can, Adnan Tongur
2012-02-26 16:10 1106641074 Lindås IBK Svart - Sportlife Kungälvs IBK Orange 2 - 1 Lawrence Kinde, Linus Melander Askims Sporthall
2012-02-24 18:00 1106641078 Pixbo Wallenstam IBK - Lindås IBK Svart 2 - 3 Tomas Levin, Aldin Hadziselmovic Djupedalsskolan
2012-03-03 14:50 1106641076 Partille IBS - IBF Älvstranden 6 - 4 Lawrence Kinde, Oscar Carestam Lexby Idrottshall
2012-03-04 13:30 1106641080 IBF Backadalen - Ale IBF 3 - 1 Kent Österström, Eleonore Green Skälltorpsskolan
2012-03-04 15:40 1106641079 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Eken IBK 2 - 3 Adam Jällfält, Aldin Hadziselmovic Kastellegårdshallen
2012-03-18 12:50 1106641077 Lindome IBK - IBK Göteborg 1 - 0 Kenneth Thorell, Alf Björkner Almåshallen B
2012-03-17 13:00 1106641085 Ale IBF - Lindome IBK 2 - 4 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Ale Kulturrum
2012-03-17 16:30 1106641081 IBK Göteborg - IBF Backadalen 6 - 1 Kim Nielsen, Tony Cederholm Svingelns Sporthall
2012-03-17 18:10 1106641083 Partille IBS - Pixbo Wallenstam IBK 3 - 2 Sebastian Bodenmalm, Adnan Tongur Partillebohallen
2012-03-18 11:10 1106641082 IBF Älvstranden - Sportlife Kungälvs IBK Orange 0 - 10 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner
2012-03-20 19:15 1106641084 Lindås IBK Svart - Eken IBK 3 - 3 Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Salming Arena
2012-03-24 11:00 1106641090 Eken IBK - Ale IBF 2 - 4 Victoria Persson-Miettinen, Nairi Moosakhanian Ekenhallen
2012-03-24 11:20 1106641087 Pixbo Wallenstam IBK - IBF Älvstranden 6 - 1 Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Wallenstamhallen
2012-03-24 13:10 1106641086 Lindome IBK - Partille IBS 6 - 2 Amir Huseinovic, Aldin Hadziselmovic Almåshallen B
2012-03-25 12:30 1106641089 IBF Backadalen - Lindås IBK Svart 1 - 3 Andreas Franzen Svensson, Linus Melander Skälltorpsskolan
2012-03-25 16:50 1106641088 Sportlife Kungälvs IBK Orange - IBK Göteborg 0 - 1 Erik Carlsson, Narcis Hadziselimovic Kastellegårdshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBK 18 11 4 3 55-28 27 37
2. Lindome IBK 18 12 0 6 60-28 32 36
3. Lindås IBK Svart 18 10 5 3 47-38 9 35
4. IBK Göteborg 18 10 3 5 48-30 18 33
5. Sportlife Kungälvs IBK Orange 18 10 1 7 47-33 14 31
6. Partille IBS 18 9 1 8 65-65 0 28
7. Eken IBK 18 7 2 9 57-57 0 23
8. Ale IBF 18 6 4 8 37-48 -11 22
9. IBF Älvstranden 18 3 0 15 28-79 -51 9
10. IBF Backadalen 18 2 0 16 25-63 -38 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor 98 Div. 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-10-01 13:10 1106642004 Floda IBK - Hindås IBK 3 - 0 Therese Magnusson, Milan Siljegovic Alléhallen
2011-10-02 11:20 1106642005 Lindome IBK div2 - Pixbo Wallenstam IBK Svart (99) 8 - 1 Therese Magnusson, Oscar Carestam Almåshallen B
2011-10-02 15:00 1106642001 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Mölndals IBF 3 - 2 Martin Helg, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
2011-10-08 09:20 1106642006 Mölndals IBF - Lindome IBK div2 4 - 4 Milan Siljegovic, Jervand Hakopian Aktiviteten
2011-10-08 11:00 1106642010 Surte IS IBK - Sportlife Kungälvs IBK Svart 9 - 0 Adem Can, Adnan Tongur Bohushallen
2011-10-08 15:30 1106642007 Pixbo Wallenstam IBK Svart (99) - Floda IBK 5 - 3 Nicholas Phillips, Aldin Hadziselmovic Mölnlycke Idrottshall
2011-10-09 10:00 1106642008 Hindås IBK - Stenungsunds IBK 1 - 0 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Hindås Idrottshall
2011-10-15 10:10 1106642015 Lindome IBK div2 - Floda IBK 4 - 1 Andreas Rolén, Gustav Glansén Almåshallen B
2011-10-15 10:15 1106642014 Stenungsunds IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart (99) 0 - 3 Stenungsund Arena
2011-11-26 12:00 1106642011 Mölndals IBF - Surte IS IBK 1 - 6 Milan Siljegovic, Amir Huseinovic Aktiviteten
2011-10-22 14:50 1106642017 Stenungsunds IBK - Sportlife Kungälvs IBK Svart 2 - 2 Stenungsund Arena
2011-10-23 14:10 1106642020 Pixbo Wallenstam IBK Svart (99) - Hindås IBK 2 - 2 Johan Pedersen, Linus Backlund Wallenstamhallen
2011-10-23 14:40 1106642018 Floda IBK - Surte IS IBK 0 - 11 Magnus Persson, Tomas Levin Alléhallen
2011-11-05 12:00 1106642024 Surte IS IBK - Stenungsunds IBK 7 - 2 Tomas Levin, Hajrudin Begic Bohushallen
2011-11-06 11:00 1106642022 Hindås IBK - Lindome IBK div2 7 - 3 Nicholas Phillips, Aldin Hadziselmovic Hindås Idrottshall
2011-11-06 12:30 1106642025 Mölndals IBF - Pixbo Wallenstam IBK Svart (99) 2 - 4 Lina Thorell, Kenneth Thorell Katrinebergshallen
2011-11-12 13:10 1106642029 Pixbo Wallenstam IBK Svart (99) - Surte IS IBK 1 - 3 Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2011-11-12 16:30 1106642028 Lindome IBK div2 - Sportlife Kungälvs IBK Svart 8 - 1 Tomas Levin, Hajrudin Begic Skånhällaskolan
2012-02-25 15:00 1106642026 Stenungsunds IBK - Mölndals IBF 4 - 2 Stenungsund Arena
2011-11-19 09:00 1106642035 Mölndals IBF - Hindås IBK 2 - 2 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Katrinebergshallen
2011-11-19 11:00 1106642034 Surte IS IBK - Lindome IBK div2 2 - 8 Torbjörn Zahner, Narcis Hadziselimovic Bohushallen
2011-11-20 17:50 1106642031 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Floda IBK 7 - 1 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Kastellegårdshallen
2011-12-04 11:20 1106642037 Lindome IBK div2 - Stenungsunds IBK 6 - 1 Martin Helg, Sebastian Bodenmalm Almåshallen B
2011-12-04 11:30 1106642039 Hindås IBK - Sportlife Kungälvs IBK Svart 3 - 2 Lina Thorell, Kenneth Thorell Hindås Idrottshall
2011-12-04 14:20 1106642036 Floda IBK - Mölndals IBF 0 - 3 Amir Huseinovic, Aldin Hadziselmovic Alléhallen
2011-12-10 11:00 1106642044 Surte IS IBK - Hindås IBK 5 - 0 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Bohushallen
2011-12-11 10:20 1106642043 Stenungsunds IBK - Floda IBK 4 - 0 Stenungsund Arena
2011-12-11 17:40 1106642041 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Pixbo Wallenstam IBK Svart (99) 4 - 1 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Kastellegårdshallen
2011-12-17 09:20 1106642050 Mölndals IBF - Sportlife Kungälvs IBK Svart 2 - 1 Kari Kyyrä, Thomas Svedman Aktiviteten
2011-12-17 15:10 1106642046 Pixbo Wallenstam IBK Svart (99) - Lindome IBK div2 1 - 4 Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2011-12-18 10:00 1106642047 Hindås IBK - Floda IBK 7 - 2 Kenneth Thorell, Lina Thorell Hindås Idrottshall
2012-01-14 13:20 1106642055 Lindome IBK div2 - Mölndals IBF 6 - 2 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Ekenhallen
2012-01-15 10:20 1106642053 Stenungsunds IBK - Hindås IBK 3 - 2 Stenungsund Arena
2012-01-15 13:40 1106642054 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart (99) 0 - 1 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Alléhallen
2012-01-15 19:00 1106642051 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Surte IS IBK 2 - 2 Kent Österström, Eleonore Green Kastellegårdshallen
2012-01-21 10:00 1106642060 Surte IS IBK - Mölndals IBF 6 - 1 Amir Huseinovic, Jervand Hakopian Bohushallen
2012-01-21 13:00 1106642057 Pixbo Wallenstam IBK Svart (99) - Stenungsunds IBK 3 - 3 Martin Helg, Tarek El Abtah Mölnlycke Idrottshall
2012-02-25 10:50 1106642056 Floda IBK - Lindome IBK div2 2 - 10 Goran Kuduzovic, Torbjörn Zahner Alléhallen
2012-01-28 10:00 1106642064 Surte IS IBK - Floda IBK 9 - 0 Christoffer Esteban Hernandez, Dejan Cesto Bohushallen
2012-01-29 11:15 1106642062 Hindås IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart (99) 5 - 1 Pontus Ekengränd, Kenneth Thorell Hindås Idrottshall
2012-01-29 17:40 1106642061 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Stenungsunds IBK 4 - 2 Emil Strand, Kenneth Thorell Kastellegårdshallen
2012-02-04 16:10 1106642070 Pixbo Wallenstam IBK Svart (99) - Mölndals IBF 4 - 4 Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Djupedalsskolan
2012-02-05 10:20 1106642067 Stenungsunds IBK - Surte IS IBK 3 - 4 Stenungsund Arena
2012-02-05 16:20 1106642069 Lindome IBK div2 - Hindås IBK 3 - 0 Fredrik Wallhede, Andreas Franzen Svensson Skånhällaskolan
2011-11-13 10:00 1106642075 Mölndals IBF - Stenungsunds IBK 5 - 5 Lina Thorell, Kenneth Thorell Aktiviteten
2012-02-25 11:00 1106642074 Surte IS IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart (99) 10 - 1 Joakim Amri Nilsson, Amir Huseinovic Bohushallen
2012-03-11 19:30 1106642071 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Lindome IBK div2 7 - 2 Emil Strand, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2012-03-03 15:10 1106642077 Floda IBK - Sportlife Kungälvs IBK Svart 0 - 2 Pierre Eberhard Berg, Milan Siljegovic Alléhallen
2012-03-04 09:00 1106642080 Hindås IBK - Mölndals IBF 6 - 3 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Hindås Idrottshall
2012-03-24 12:00 1106642078 Lindome IBK div2 - Surte IS IBK 1 - 3 Amir Huseinovic, Aldin Hadziselmovic Almåshallen B
2012-03-17 09:00 1106642085 Mölndals IBF - Floda IBK 8 - 3 Martin Helg, Adam Jällfält Katrinebergshallen
2012-03-17 12:00 1106642083 Stenungsunds IBK - Lindome IBK div2 1 - 4 Stenungsund Arena
2012-03-18 14:00 1106642081 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Hindås IBK 1 - 2 Andreas Franzen Svensson, Amir Huseinovic Kastellegårdshallen
2012-03-24 12:30 1106642088 Pixbo Wallenstam IBK Svart (99) - Sportlife Kungälvs IBK Svart 1 - 4 Besim Mehmedagic, Milan Siljegovic Wallenstamhallen
2012-03-25 10:00 1106642089 Hindås IBK - Surte IS IBK 3 - 3 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Hindås Idrottshall
2012-03-25 16:30 1106642086 Floda IBK - Stenungsunds IBK 1 - 2 Tomas Levin, Hajrudin Begic Alléhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Surte IS IBK 14 11 2 1 80-23 57 35
2. Lindome IBK div2 14 10 1 3 71-33 38 31
3. Hindås IBK 14 7 3 4 40-33 7 24
4. Sportlife Kungälvs IBK Svart 14 7 2 5 40-37 3 23
5. Stenungsunds IBK 14 4 3 7 32-44 -12 15
6. Pixbo Wallenstam IBK Svart (99) 14 4 3 7 29-52 -23 15
7. Mölndals IBF 14 3 4 7 41-54 -13 13
8. Floda IBK 14 1 0 13 16-73 -57 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis