Flickor 01 (2010/11)

Gruppspel
Flickor 01
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2010-10-02 10:00 1006670005 Lindome IBK - Partille IBS Oscar Carestam, Oscar Carestam Almåshallen B
2010-10-03 08:30 1006670003 FBC Lerum - Floda IBK Michael Oesterreich Rydsbergshallen
2010-10-03 15:20 1006670002 Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBK Albin Andersson Nödinge Sporthall
2010-10-09 12:00 1006670010 Pixbo Wallenstam IBK - Stenungsunds IBK Magnus Svensson, Magnus Svensson Wallenstam Arena
2010-10-10 15:10 1006670009 Floda IBK - Ale IBF Daniel Fathi-Najafi, Daniel Fathi-Najafi Alléhallen
2010-10-16 13:30 1006670014 FBC Lerum - Partille IBS Michael Oesterreich, Michael Oesterreich Rydsbergshallen
2011-03-26 17:45 1006670012 Stenungsunds IBK - Floda IBK Stenungsund Arena
2010-10-23 13:00 1006670019 Lindome IBK - Floda IBK Rasmus Carlström, Fredrik Dahlstedt Almåshallen B
2010-10-23 14:30 1006670017 FBC Lerum - Stenungsunds IBK Therese Magnusson, Therese Magnusson Rydsbergshallen
2010-11-07 09:00 1006670021 Stenungsunds IBK - Ale IBF Stenungsund Arena
2010-11-07 17:20 1006670024 Pixbo Wallenstam IBK - FBC Lerum Joakim Rödsta, Hampus Markkrona Wallenstam Arena
2010-11-14 09:00 1006670029 Partille IBS - Pixbo Wallenstam IBK Axel Lingheimer, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2010-11-14 14:00 1006670028 Lindome IBK - Stenungsunds IBK Frida Henriksson, Josefine Elgquist Skånhällaskolan
2010-11-20 09:00 1006670034 Pixbo Wallenstam IBK - Lindome IBK Renée Kronlund, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2010-11-20 13:20 1006670032 Ale IBF - FBC Lerum Aldin Hadziselmovic, Albin Andersson Nödinge Sporthall
2010-11-21 11:30 1006670033 Floda IBK - Partille IBS Emelie Fagerberg, Sarah Lundberg Alléhallen
2010-11-27 12:00 1006670037 Lindome IBK - FBC Lerum Tilda Lundgren, Josefine Elgquist Almåshallen B
2010-11-27 12:20 1006670038 Partille IBS - Ale IBF Axel Alfredson, Philip Blom Jonsereds Idrottshall
2010-11-28 16:20 1006670040 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Jonatan Lindblom, August Hansson Alléhallen
2010-12-11 10:15 1006670041 Stenungsunds IBK - Partille IBS Stenungsund Arena
2010-12-11 10:50 1006670042 Ale IBF - Lindome IBK Johanna Fri, Tobias Fri Ale Kulturrum
2010-12-11 17:00 1006670048 Floda IBK - FBC Lerum Hajrudin Begic, Hajrudin Begic Alléhallen
2010-12-19 10:10 1006670046 Partille IBS - Lindome IBK August Alfredson, Anton Wikhede Lexby Idrottshall
2010-12-19 14:00 1006670049 Pixbo Wallenstam IBK - Ale IBF Fredrik Greftén, Hampus Markkrona Mölnlycke Idrottshall
2011-01-15 11:50 1006670052 Ale IBF - Floda IBK Linda Björk, Josefin Carlbom Ale Kulturrum
2011-01-15 12:45 1006670051 Stenungsunds IBK - Pixbo Wallenstam IBK Stenungsund Arena
2011-01-16 15:00 1006670057 Partille IBS - FBC Lerum Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Jonsereds Idrottshall
2011-01-23 14:00 1006670059 Floda IBK - Stenungsunds IBK August Hansson, Jonatan Lindblom Alléhallen
2011-02-05 18:45 1006670061 Stenungsunds IBK - FBC Lerum Stenungsund Arena
2011-02-20 14:30 1006670063 Floda IBK - Lindome IBK Fredrik Bergstrand, Adem Can Alléhallen
2011-02-26 14:30 1006670067 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBK Oscar Eriksson Elfsberg, Erik Edberg Rydsbergshallen
2011-04-02 12:10 1006670066 Ale IBF - Stenungsunds IBK Linda Lindskog, Narcis Hadziselimovic Ale Kulturrum
2011-03-05 11:35 1006670071 Stenungsunds IBK - Lindome IBK Stenungsund Arena
2011-03-06 10:45 1006670074 Pixbo Wallenstam IBK - Partille IBS Emanuel Falk, Erik Insgård Mölnlycke Idrottshall
2011-03-12 09:00 1006670079 Partille IBS - Floda IBK Janne Ranelöv, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2011-03-12 11:00 1006670078 Lindome IBK - Pixbo Wallenstam IBK Rasmus Carlström, Adam Widebert Almåshallen B
2011-03-12 13:30 1006670076 FBC Lerum - Ale IBF Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Rydsbergshallen
2011-03-19 10:50 1006670082 Ale IBF - Partille IBS Albin Andersson, Johanna Fri Ale Kulturrum
2011-03-19 14:00 1006670084 Pixbo Wallenstam IBK - Floda IBK Hajrudin Begic, Sebastian Hallberg Mölnlycke Idrottshall
2011-03-20 12:30 1006670083 FBC Lerum - Lindome IBK Oscar Eriksson Elfsberg, Jonathan Stenson Rydsbergshallen
2011-03-26 10:00 1006670087 Lindome IBK - Ale IBF Josefine Elgquist, Tilda Lundgren Almåshallen B
2011-03-27 11:00 1006670088 Partille IBS - Stenungsunds IBK Axel Alfredson, Hajrudin Begic Lexby Idrottshall
Vår F01
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-01-29 15:15 1006671001 Lindome IBK Vår - Varla IBK Vår Tomas Levin, Tomas Levin Streteredsskolan
2011-01-29 15:30 1006671004 Ale IBF Vår - Lindås IBK Vår Aldin Hadziselmovic, Markus Saarijärvi Ale Kulturrum
2011-02-20 10:30 1006671003 Sportlife Kungälvs IBK Vår - FBC Lerum Vår Rebecka Asp, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2011-02-05 14:15 1006671008 Lindome IBK Vår - Surte IS IBK Vår Bjarne Wesenlund, Bjarne Wesenlund Skånhällaskolan
2011-02-06 08:00 1006671006 FBC Lerum Vår - Ale IBF Vår Erik Edberg, Erik Edberg Rydsbergshallen
2011-02-06 12:40 1006671005 Varla IBK Vår - Lindås IBK Vår Lindälvshallen
2011-02-27 12:00 1006671010 Sportlife Kungälvs IBK Vår - Lindome IBK Vår Ronja Moen Andersson, Rebecka Asp Kastellegårdshallen
2011-02-27 13:20 1006671009 Surte IS IBK Vår - Varla IBK Vår Therese Magnusson, Therese Magnusson Nödinge Sporthall
2011-02-27 17:30 1006671012 Lindås IBK Vår - FBC Lerum Vår Daniel Nygren Salming Arena
2011-03-06 16:20 1006671013 Varla IBK Vår - FBC Lerum Vår Lindälvshallen
2011-03-06 16:40 1006671016 Surte IS IBK Vår - Sportlife Kungälvs IBK Vår Markus Saarijärvi, Markus Saarijärvi Nödinge Sporthall
2011-03-06 18:00 1006671015 Lindome IBK Vår - Ale IBF Vår Torbjörn Zahner, Torbjörn Zahner Almåshallen B
2011-03-13 09:30 1006671017 Sportlife Kungälvs IBK Vår - Varla IBK Vår Pontus Carlander, Andreas Carlander Kastellegårdshallen
2011-03-13 14:40 1006671018 Ale IBF Vår - Surte IS IBK Vår Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Ale Kulturrum
2011-03-13 15:50 1006671019 Lindås IBK Vår - Lindome IBK Vår Viktor Insgård, Viktor Insgård Salming Arena
2011-03-19 16:20 1006671022 Lindome IBK Vår - FBC Lerum Vår Pelle Hellberg, Adam Widebert Almåshallen B
2011-03-19 17:40 1006671023 Surte IS IBK Vår - Lindås IBK Vår Adnan Tongur, Adnan Tongur Ale Kulturrum
2011-03-20 11:25 1006671024 Sportlife Kungälvs IBK Vår - Ale IBF Vår Linus Backlund, Andreas Carlander Kastellegårdshallen
2011-03-26 12:15 1006671027 FBC Lerum Vår - Surte IS IBK Vår Magnus Persson, Magnus Persson Rydsbergshallen
2011-03-27 10:10 1006671026 Lindås IBK Vår - Sportlife Kungälvs IBK Vår Daniel Nygren, Daniel Nygren Salming Arena
2011-03-27 16:30 1006671025 Ale IBF Vår - Varla IBK Vår Pontus Carlander, Andreas Carlander Ale Kulturrum

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis