Pojkar 99 (2009/10)

Gruppspel
Pojkar -99 Blå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2009-10-03 15:20 0906571001 Ale IBF - Kärra IBK Adnan Tongur, Adnan Tongur Nödinge Sporthall
2009-10-04 08:30 0906571005 Lindome IBK Lila - Varla IBK Fjs Oscar Lundgren, Oscar Lundgren Almåshallen B
2009-10-04 11:00 0906571002 IBF Älvstranden Vit - IK Zenith Grön Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg
2009-10-04 11:00 0906571003 Partille IBS Sävedalen - Marstrands IBK svart Viktor Insgård, Martin Johansson Lexby Idrottshall
2009-10-04 18:00 0906571004 Lindås IBK Svart - Pixbo Wallenstam IBK Röd Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Sjöbackens SH
2009-10-10 11:00 0906571010 IK Zenith Grön - Ale IBF Viktor Insgård, Martin Johansson Björlanda Idrottshall
2009-10-10 14:00 0906571008 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Partille IBS Sävedalen Fredrik Wallhede, Fredrik Wallhede Redfoxhallen
2009-10-11 10:00 0906571006 Kärra IBK - Lindome IBK Lila Ingvar Kilander, Ingvar Kilander Kärra Sporthall
2009-10-11 12:00 0906571009 Marstrands IBK svart - IBF Älvstranden Vit Linus Andersson-Rask, Linus Andersson-Rask Munkegärdehallen
2009-10-11 18:00 0906571007 Varla IBK Fjs - Lindås IBK Svart Fjärås Idrottshall
2009-10-17 10:30 0906571015 Lindome IBK Lila - Lindås IBK Svart Nicholas Winberg, Jonas Jansson Almåshallen B
2009-10-17 14:20 0906571012 Ale IBF - Marstrands IBK svart Johanna Fri, Albin Andersson Nödinge Sporthall
2009-10-18 09:00 0906571011 Kärra IBK - IK Zenith Grön Martin Erenstedt, Henrik Nilson Kärra Sporthall
2009-10-18 11:00 0906571013 IBF Älvstranden Vit - Pixbo Wallenstam IBK Röd Dejan Cesto, Tarek El Abtah
2009-10-18 19:00 0906571014 Partille IBS Sävedalen - Varla IBK Fjs Mikael Heno, Philip Klementsson Jonsereds Idrottshall
2009-10-24 11:30 0906571018 Lindås IBK Svart - IK Zenith Grön Helena Lager, Therese Magnusson Askims Sporthall
2009-10-24 16:15 0906571019 Lindome IBK Lila - Marstrands IBK svart Magnus Svensson, Magnus Svensson Skånhällaskolan
2009-10-25 10:00 0906571017 Partille IBS Sävedalen - Ale IBF Håkan Engquist, Milan Siljegovic Lexby Idrottshall
2009-10-25 11:00 0906571016 IBF Älvstranden Vit - Kärra IBK Magnus Svensson, Magnus Svensson
2009-10-25 16:40 0906571020 Varla IBK Fjs - Pixbo Wallenstam IBK Röd Fjärås Idrottshall
2009-11-07 10:20 0906571021 Ale IBF - IBF Älvstranden Vit Fredrik Lahtela, Albin Andersson Ale Kulturrum
2009-11-07 11:00 0906571022 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindome IBK Lila Apilou Dragin, Fredrik Wallhede Mölnlycke Idrottshall
2009-11-08 09:00 0906571023 Marstrands IBK svart - Lindås IBK Svart Maria Granaas, Maria Granaas, Maria Granaas Munkegärdehallen
2009-11-08 09:00 0906571025 Kärra IBK - Varla IBK Fjs Daniel Fathi-Najafi, Torbjörn Zahner Kärra Sporthall
2009-11-08 15:00 0906571024 IK Zenith Grön - Partille IBS Sävedalen Martin Erenstedt, Henrik Nilson
2009-11-14 09:00 0906571030 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Marstrands IBK svart Alicia Fylke, Linda Capretti Mölnlycke Idrottshall
2009-11-14 12:00 0906571028 Lindome IBK Lila - Ale IBF Tomas Levin, Tomas Levin Almåshallen B
2009-11-15 11:00 0906571026 Partille IBS Sävedalen - Kärra IBK Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Lexby Idrottshall
2009-11-15 13:00 0906571027 Lindås IBK Svart - IBF Älvstranden Vit Jesper Axelsson, Jesper Axelsson Salming Arena
2009-11-15 16:40 0906571029 Varla IBK Fjs - IK Zenith Grön Fjärås Idrottshall
2009-11-21 15:20 0906571031 Ale IBF - Lindås IBK Svart Albin Andersson, Fredrik Lahtela Nödinge Sporthall
2009-11-22 10:00 0906571033 Marstrands IBK svart - Varla IBK Fjs Siavosh Mabadi, Siavosh Mabadi Munkegärdehallen
2009-11-22 10:00 0906571034 IK Zenith Grön - Lindome IBK Lila Martin Erenstedt, Henrik Nilson Björlanda Idrottshall
2009-11-22 11:00 0906571035 Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Dejan Cesto, Dejan Cesto Kärra Sporthall
2009-11-22 16:15 0906571032 IBF Älvstranden Vit - Partille IBS Sävedalen Amir Huseinovic, Amir Huseinovic
2009-11-28 09:00 0906571039 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Ale IBF Philip Fredriksson, Erik Sjöstedt Mölnlycke Idrottshall
2009-11-29 09:00 0906571037 Lindome IBK Lila - Partille IBS Sävedalen Tomas Levin, Tomas Levin Almåshallen B
2009-11-29 12:00 0906571036 Lindås IBK Svart - Kärra IBK Anders Bergström, Daniel Nygren Salming Arena
2009-11-29 14:00 0906571040 Marstrands IBK svart - IK Zenith Grön Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Munkegärdehallen
2009-11-29 15:20 0906571038 Varla IBK Fjs - IBF Älvstranden Vit Fjärås Idrottshall
2009-12-12 15:20 0906571041 Ale IBF - Varla IBK Fjs Tomas Levin, Tomas Levin Nödinge Sporthall
2009-12-13 08:30 0906571044 IK Zenith Grön - Pixbo Wallenstam IBK Röd Daniel Fathi-Najafi, Fredrik Wallhede Björlanda Idrottshall
2009-12-13 10:00 0906571043 Partille IBS Sävedalen - Lindås IBK Svart Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Lexby Idrottshall
2009-12-13 11:00 0906571045 Kärra IBK - Marstrands IBK svart Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Kärra Sporthall
2009-12-13 12:00 0906571042 IBF Älvstranden Vit - Lindome IBK Lila Martin Erenstedt, Henrik Nilson Lundbystrand
2010-01-16 08:20 0906571047 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindås IBK Svart Fredrik Wallhede, Jonas Jansson Mölnlycke Idrottshall
2010-01-17 10:00 0906571050 Kärra IBK - Ale IBF Milan Siljegovic, Vjekoslav Pandjic Kärra Sporthall
2010-01-17 12:00 0906571049 IK Zenith Grön - IBF Älvstranden Vit Martin Erenstedt, Henrik Nilson Björlanda Idrottshall
2010-01-17 14:00 0906571048 Marstrands IBK svart - Partille IBS Sävedalen Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Munkegärdehallen
2010-01-17 15:20 0906571046 Varla IBK Fjs - Lindome IBK Lila Fjärås Idrottshall
2010-01-23 10:40 0906571051 Ale IBF - IK Zenith Grön Albin Andersson, Johanna Fri Ale Kulturrum
2010-01-24 09:00 0906571053 Partille IBS Sävedalen - Pixbo Wallenstam IBK Röd Gustav Glansén, Andreas Rolén Lexby Idrottshall
2010-01-24 11:00 0906571052 IBF Älvstranden Vit - Marstrands IBK svart Jasmin Dautecehajic, Jasmin Dautecehajic
2010-01-24 14:00 0906571054 Lindås IBK Svart - Varla IBK Fjs Daniel Nygren, Mike Johansson Salming Arena
2010-01-24 14:00 0906571055 Lindome IBK Lila - Kärra IBK Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Skånhällaskolan
2010-01-30 19:40 0906571058 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IBF Älvstranden Vit Tomas Levin, Tomas Levin Mölnlycke Idrottshall
2010-01-31 09:00 0906571060 IK Zenith Grön - Kärra IBK Nenad Gusevac, Nenad Gusevac, Nenad Gusevac Björlanda Idrottshall
2010-01-31 10:00 0906571059 Marstrands IBK svart - Ale IBF Tomas Levin, Tomas Levin Munkegärdehallen
2010-01-31 14:00 0906571056 Lindås IBK Svart - Lindome IBK Lila Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Askims Sporthall
2010-01-31 16:40 0906571057 Varla IBK Fjs - Partille IBS Sävedalen Fjärås Idrottshall
2010-02-06 11:00 0906571062 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Varla IBK Fjs Hampus Markkrona, Joakim Rödsta Mölnlycke Idrottshall
2010-02-06 14:25 0906571061 Ale IBF - Partille IBS Sävedalen Albin Andersson, Johanna Fri Ale Kulturrum
2010-02-07 08:00 0906571065 Kärra IBK - IBF Älvstranden Vit Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Kärra Sporthall
2010-02-07 09:00 0906571064 IK Zenith Grön - Lindås IBK Svart Henrik Nilson, Martin Erenstedt Björlanda Idrottshall
2010-02-07 14:00 0906571063 Marstrands IBK svart - Lindome IBK Lila Mika Pulkkinen, Mika Pulkkinen Munkegärdehallen
2010-02-21 12:00 0906571069 Lindome IBK Lila - Pixbo Wallenstam IBK Röd Tomas Levin, Tomas Levin Almåshallen B
2010-02-22 18:15 0906571067 Partille IBS Sävedalen - IK Zenith Grön Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Jonsereds Idrottshall
2010-03-14 10:15 0906571068 Lindås IBK Svart - Marstrands IBK svart Jens Påfvenfeldt, Frode Påfvenfeldt Salming Arena
2010-03-26 18:30 0906571066 IBF Älvstranden Vit - Ale IBF Tomas Levin, Tomas Levin
2010-03-27 16:00 0906571070 Varla IBK Fjs - Kärra IBK Lindälvshallen
2010-02-27 14:10 0906571071 Ale IBF - Lindome IBK Lila Narcis Hadziselimovic, Johanna Fri Nödinge Sporthall
2010-02-28 10:00 0906571073 Marstrands IBK svart - Pixbo Wallenstam IBK Röd Franco Baststiancich, Franco Baststiancich Munkegärdehallen
2010-02-28 13:00 0906571074 IK Zenith Grön - Varla IBK Fjs Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Björlanda Idrottshall
2010-02-28 14:00 0906571072 IBF Älvstranden Vit - Lindås IBK Svart Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Hammarkullehallen
2010-03-14 15:30 0906571075 Kärra IBK - Partille IBS Sävedalen Michael Lundgren, Michael Lundgren Kärra Sporthall
2010-03-06 08:40 0906571080 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Kärra IBK Adam Jällfält, Adnan Tongur Wallenstamhallen
2010-03-06 09:00 0906571076 Partille IBS Sävedalen - IBF Älvstranden Vit Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2010-03-07 10:00 0906571077 Lindås IBK Svart - Ale IBF Jasmin Dzanic, Mike Johansson Salming Arena
2010-03-07 11:00 0906571078 Lindome IBK Lila - IK Zenith Grön Adam Widebert, Joachim Bech Almåshallen B
2010-03-07 16:40 0906571079 Varla IBK Fjs - Marstrands IBK svart Fjärås Idrottshall
2010-03-20 11:00 0906571083 Partille IBS Sävedalen - Lindome IBK Lila Ulf Lindqvist, Ulf Lindqvist Lexby Idrottshall
2010-03-21 09:00 0906571084 IK Zenith Grön - Marstrands IBK svart Martin Erenstedt, Henrik Nilson Björlanda Idrottshall
2010-03-21 10:00 0906571085 Kärra IBK - Lindås IBK Svart Magnus Persson, Magnus Persson Kärra Sporthall
2010-03-21 11:00 0906571082 IBF Älvstranden Vit - Varla IBK Fjs Victor Fundberg, Billy Svedlund Snygg
2010-03-21 15:20 0906571081 Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBK Röd Johanna Fri, Albin Andersson Nödinge Sporthall
2010-03-27 08:00 0906571089 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IK Zenith Grön Tomas Levin, Sebastian Hallberg Mölnlycke Idrottshall
2010-03-28 10:00 0906571087 Lindome IBK Lila - IBF Älvstranden Vit Adam Widebert, Kim Nielsen Almåshallen B
2010-03-28 13:00 0906571090 Marstrands IBK svart - Kärra IBK Tomas Levin, Tomas Levin Munkegärdehallen
2010-03-28 14:30 0906571086 Lindås IBK Svart - Partille IBS Sävedalen Dejan Cesto, Dejan Cesto Salming Arena
2010-03-28 16:40 0906571088 Varla IBK Fjs - Ale IBF Fjärås Idrottshall
Pojkar -99 Gul
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2009-10-04 09:30 0906573005 Lindome IBK P00 - Varla IBK Kba Oscar Lundgren, Oscar Lundgren Almåshallen B
2009-10-04 10:00 0906573002 IBK Göteborg 1 - IK Zenith Vit Madeleine Boström, Jonas Jansson Torpahallen
2009-10-04 17:00 0906573004 Lindås IBK Blå - Eken IBK Vår Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Sjöbackens SH
2009-10-10 11:00 0906573008 Eken IBK Vår - Myggenäs IBK Siavosh Mabadi, Siavosh Mabadi Ekenhallen
2009-10-10 12:00 0906573010 IK Zenith Vit - Pixbo Wallenstam IBK Vit Viktor Insgård, Martin Johansson Björlanda Idrottshall
2009-10-10 12:50 0906573007 Varla IBK Kba - Lindås IBK Blå Lindälvshallen
2009-10-17 09:30 0906573015 Lindome IBK P00 - Lindås IBK Blå Nicholas Winberg, Jonas Jansson Almåshallen B
2009-10-18 11:00 0906573013 IBK Göteborg 1 - Eken IBK Vår Christoffer Esteban Hernandez, Christoffer Esteban Hernandez Torpahallen
2009-10-18 14:15 0906573014 Myggenäs IBK - Varla IBK Kba Häggvallsskolan
2009-10-24 12:30 0906573018 Lindås IBK Blå - IK Zenith Vit Fredrik Wallhede, Fredrik Wallhede Salming Arena
2009-10-24 12:50 0906573020 Varla IBK Kba - Eken IBK Vår Lindälvshallen
2009-10-31 16:15 0906573017 Myggenäs IBK - Pixbo Wallenstam IBK Vit Häggvallsskolan
2009-11-07 09:00 0906573021 Pixbo Wallenstam IBK Vit - IBK Göteborg 1 Apilou Dragin, Fredrik Wallhede Mölnlycke Idrottshall
2009-11-07 09:00 0906573022 Eken IBK Vår - Lindome IBK P00 Ingvar Kilander, Ingvar Kilander Ekenhallen
2009-11-08 14:00 0906573024 IK Zenith Vit - Myggenäs IBK Martin Erenstedt, Henrik Nilson
2009-11-14 11:00 0906573028 Lindome IBK P00 - Pixbo Wallenstam IBK Vit Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Almåshallen B
2009-11-14 11:15 0906573029 Varla IBK Kba - IK Zenith Vit Lindälvshallen
2009-11-15 14:00 0906573027 Lindås IBK Blå - IBK Göteborg 1 Jesper Axelsson, Jesper Axelsson Salming Arena
2009-11-21 13:00 0906573031 Pixbo Wallenstam IBK Vit - Lindås IBK Blå Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Redfoxhallen
2009-11-22 10:00 0906573032 IBK Göteborg 1 - Myggenäs IBK Apilou Dragin, Helena Lager Torpahallen
2009-11-22 11:00 0906573034 IK Zenith Vit - Lindome IBK P00 Martin Erenstedt, Henrik Nilson Björlanda Idrottshall
2009-11-28 09:00 0906573039 Eken IBK Vår - Pixbo Wallenstam IBK Vit Magnus Svensson, Magnus Svensson Ekenhallen
2009-11-29 11:00 0906573037 Lindome IBK P00 - Myggenäs IBK Tomas Levin, Tomas Levin Almåshallen B
2009-11-29 15:30 0906573038 Varla IBK Kba - IBK Göteborg 1 Lindälvshallen
2009-12-12 10:00 0906573041 Pixbo Wallenstam IBK Vit - Varla IBK Kba Hampus Markkrona, Joakim Rödsta Mölnlycke Idrottshall
2009-12-12 15:30 0906573043 Myggenäs IBK - Lindås IBK Blå Häggvallsskolan
2009-12-13 11:00 0906573042 IBK Göteborg 1 - Lindome IBK P00 Mårdman Jimmy Olsson, Mårdman Jimmy Olsson Torpahallen
2009-12-13 15:15 0906573044 IK Zenith Vit - Eken IBK Vår Daniel Fathi-Najafi, Daniel Fathi-Najafi Torslanda skolan
2010-01-15 18:15 0906573046 Varla IBK Kba - Lindome IBK P00 Lindälvshallen
2010-01-16 10:00 0906573047 Eken IBK Vår - Lindås IBK Blå Frode Påfvenfeldt, Jens Påfvenfeldt Ekenhallen
2010-01-17 11:00 0906573049 IK Zenith Vit - IBK Göteborg 1 Martin Erenstedt, Henrik Nilson Björlanda Idrottshall
2010-01-08 18:00 0906573053 Myggenäs IBK - Eken IBK Vår Häggvallsskolan
2010-01-23 18:00 0906573051 Pixbo Wallenstam IBK Vit - IK Zenith Vit Magnus Svensson, Magnus Svensson Mölnlycke Idrottshall
2010-01-24 12:00 0906573054 Lindås IBK Blå - Varla IBK Kba Daniel Nygren, Mike Johansson Salming Arena
2010-01-30 09:00 0906573058 Eken IBK Vår - IBK Göteborg 1 Ingvar Kilander, Ingvar Kilander Ekenhallen
2010-01-30 11:15 0906573057 Varla IBK Kba - Myggenäs IBK Lindälvshallen
2010-01-31 13:00 0906573056 Lindås IBK Blå - Lindome IBK P00 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Askims Sporthall
2010-02-06 10:00 0906573062 Eken IBK Vår - Varla IBK Kba Adnan Dzanic, Jasmin Dzanic Ekenhallen
2010-02-07 10:00 0906573064 IK Zenith Vit - Lindås IBK Blå Henrik Nilson, Martin Erenstedt Björlanda Idrottshall
2010-03-14 13:10 0906573061 Pixbo Wallenstam IBK Vit - Myggenäs IBK Peter Novakovic, Mikael Wikberg Wallenstamhallen
2010-02-21 11:00 0906573066 IBK Göteborg 1 - Pixbo Wallenstam IBK Vit Fredrik Wallhede, Fredrik Wallhede Torpahallen
2010-02-21 18:15 0906573067 Myggenäs IBK - IK Zenith Vit Häggvallsskolan
2010-03-14 08:00 0906573069 Lindome IBK P00 - Eken IBK Vår Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Almåshallen B
2010-02-27 12:00 0906573071 Pixbo Wallenstam IBK Vit - Lindome IBK P00 Renée Kronlund, Jasmin Dzanic Mölnlycke Idrottshall
2010-02-28 11:00 0906573072 IBK Göteborg 1 - Lindås IBK Blå Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Torpahallen
2010-02-28 15:15 0906573074 IK Zenith Vit - Varla IBK Kba Franco Baststiancich, Franco Baststiancich Torslanda skolan
2010-03-06 15:15 0906573076 Myggenäs IBK - IBK Göteborg 1 Häggvallsskolan
2010-03-07 11:00 0906573077 Lindås IBK Blå - Pixbo Wallenstam IBK Vit Jasmin Dzanic, Mike Johansson Salming Arena
2010-03-07 12:00 0906573078 Lindome IBK P00 - IK Zenith Vit Adam Widebert, Joachim Bech Almåshallen B
2010-03-20 11:00 0906573081 Pixbo Wallenstam IBK Vit - Eken IBK Vår Renée Kronlund, Ulf Jonasson Mölnlycke Idrottshall
2010-03-20 17:15 0906573083 Myggenäs IBK - Lindome IBK P00 Häggvallsskolan
2010-03-21 10:00 0906573082 IBK Göteborg 1 - Varla IBK Kba Helena Lager, Joachim Bech Torpahallen
2010-03-27 09:00 0906573089 Eken IBK Vår - IK Zenith Vit Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Ekenhallen
2010-03-27 11:15 0906573088 Varla IBK Kba - Pixbo Wallenstam IBK Vit Lindälvshallen
2010-03-28 09:00 0906573087 Lindome IBK P00 - IBK Göteborg 1 Adam Widebert, Kim Nielsen Almåshallen B
2010-03-28 14:00 0906573086 Lindås IBK Blå - Myggenäs IBK Daniel Nygren, Mike Johansson Askims Sporthall
Pojkar -99 Röd
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2009-10-04 10:00 0906572002 IBF Älvstranden Svart - Mölndals IBF Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg
2009-10-04 15:10 0906572005 FBC Lerum - Frölunda IBK Christoffer Esteban Hernandez, Christoffer Esteban Hernandez Rydsbergshallen
2009-10-04 19:00 0906572004 Lindås IBK Vit - Bergums IF Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Sjöbackens SH
2009-10-10 13:45 0906572006 Stenungsunds IBK - FBC Lerum Stenungsund Arena
2009-10-11 11:15 0906572008 Bergums IF - IF Marin Väst Erik Sjöstedt, Fredrik Wallhede Bergumsskolan
2009-11-01 10:00 0906572007 Frölunda IBK - Lindås IBK Vit Martin Johansson, Viktor Insgård Önneredsskolan
2009-10-17 16:10 0906572011 Stenungsunds IBK - Mölndals IBF Stenungsund Arena
2009-10-18 09:40 0906572015 FBC Lerum - Lindås IBK Vit Johan Wikström, Christian Åhman Rydsbergshallen
2009-10-18 10:00 0906572014 IF Marin Väst - Frölunda IBK Siavosh Mabadi, Jonatan Persson Hall Of Flame
2009-10-18 12:00 0906572013 IBF Älvstranden Svart - Bergums IF Oscar Carestam, Simon Carlsson
2009-10-24 13:30 0906572018 Lindås IBK Vit - Mölndals IBF Mike Johansson, Daniel Nygren Salming Arena
2009-10-25 12:00 0906572016 IBF Älvstranden Svart - Stenungsunds IBK Magnus Svensson, Magnus Svensson
2009-10-25 13:00 0906572020 Frölunda IBK - Bergums IF Vjekoslav Pandjic, Vjekoslav Pandjic Önneredsskolan
2009-11-07 09:00 0906572024 Mölndals IBF - IF Marin Väst Fredrik Sävestrand, Fredrik Sävestrand Aktiviteten
2009-11-07 15:00 0906572025 Stenungsunds IBK - Frölunda IBK Stenungsund Arena
2009-11-08 14:00 0906572022 Bergums IF - FBC Lerum Tomas Levin, Tomas Levin Bergumsskolan
2009-11-15 09:00 0906572026 IF Marin Väst - Stenungsunds IBK Tobias Lindqvist, Ulf Lindqvist Hall Of Flame
2009-11-15 11:00 0906572029 Frölunda IBK - Mölndals IBF Fredrik Wallhede, Fredrik Wallhede Önneredsskolan
2009-11-15 12:00 0906572027 Lindås IBK Vit - IBF Älvstranden Svart Jesper Axelsson, Jesper Axelsson Salming Arena
2009-11-21 10:00 0906572034 Mölndals IBF - FBC Lerum David Borgström, Oscar Lundgren Katrinebergshallen
2009-11-22 13:45 0906572035 Stenungsunds IBK - Bergums IF Stenungsund Arena
2009-11-22 17:15 0906572032 IBF Älvstranden Svart - IF Marin Väst Amir Huseinovic, Amir Huseinovic
2009-11-29 11:00 0906572038 Frölunda IBK - IBF Älvstranden Svart Fredrik Wallhede, Fredrik Wallhede Önneredsskolan
2009-11-29 11:30 0906572037 FBC Lerum - IF Marin Väst Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Rydsbergshallen
2009-11-29 13:00 0906572036 Lindås IBK Vit - Stenungsunds IBK Anders Bergström, Daniel Nygren Salming Arena
2009-12-12 12:00 0906572044 Mölndals IBF - Bergums IF David Borgström, Oscar Lundgren Katrinebergshallen
2009-12-13 09:00 0906572043 IF Marin Väst - Lindås IBK Vit David Borgström, Oscar Lundgren Hall Of Flame
2009-12-13 11:00 0906572042 IBF Älvstranden Svart - FBC Lerum Martin Erenstedt, Henrik Nilson Lundbystrand
2010-01-16 10:00 0906572049 Mölndals IBF - IBF Älvstranden Svart Emil Strand, Ulf Jonasson Katrinebergshallen
2010-01-17 11:00 0906572046 Frölunda IBK - FBC Lerum Kim Alexandersson, Kim Alexandersson Flatåsskolan
2010-01-17 12:00 0906572047 Bergums IF - Lindås IBK Vit Michael Lundgren, Michael Lundgren Bergumsskolan
2010-01-24 09:00 0906572053 IF Marin Väst - Bergums IF Frode Påfvenfeldt, Jens Påfvenfeldt Hall Of Flame
2010-01-24 13:40 0906572055 FBC Lerum - Stenungsunds IBK Vjekoslav Pandjic, Vjekoslav Pandjic Rydsbergshallen
2010-01-24 15:00 0906572054 Lindås IBK Vit - Frölunda IBK Daniel Nygren, Mike Johansson Salming Arena
2010-01-30 11:10 0906572060 Mölndals IBF - Stenungsunds IBK Joel Gustafsson, Erik Carlsson Katrinebergshallen
2010-01-31 11:00 0906572057 Frölunda IBK - IF Marin Väst Kim Alexandersson, Kim Alexandersson Flatåsskolan
2010-01-31 13:20 0906572058 Bergums IF - IBF Älvstranden Svart Michael Lundgren, Michael Lundgren Bergumsskolan
2010-01-31 15:00 0906572056 Lindås IBK Vit - FBC Lerum Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Askims Sporthall
2010-02-07 09:00 0906572064 Mölndals IBF - Lindås IBK Vit Jasmin Dzanic, Jasmin Dzanic Aktiviteten
2010-02-07 12:00 0906572062 Bergums IF - Frölunda IBK Michael Lundgren, Michael Lundgren Bergumsskolan
2010-02-07 15:00 0906572065 Stenungsunds IBK - IBF Älvstranden Svart Stenungsund Arena
2010-02-21 17:30 0906572069 FBC Lerum - Bergums IF Anders Bergström, Kim Nielsen Rydsbergshallen
2010-03-13 16:30 0906572067 IF Marin Väst - Mölndals IBF Tomas Levin, Tomas Levin Påvelundshallen
2010-03-14 13:30 0906572070 Frölunda IBK - Stenungsunds IBK Tarek El Abtah, Tarek El Abtah Flatåsskolan
2010-02-27 13:50 0906572075 Stenungsunds IBK - IF Marin Väst Stenungsund Arena
2010-02-28 15:00 0906572072 IBF Älvstranden Svart - Lindås IBK Vit Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Hammarkullehallen
2010-03-27 15:00 0906572074 Mölndals IBF - Frölunda IBK Daniel Bedö, Mathias Damgaard Aktiviteten
2010-03-07 09:00 0906572076 IF Marin Väst - IBF Älvstranden Svart Apilou Dragin, Madeleine Boström Hall Of Flame
2010-03-07 11:30 0906572080 Bergums IF - Stenungsunds IBK Michael Lundgren, Michael Lundgren Bergumsskolan
2010-03-07 12:40 0906572078 FBC Lerum - Mölndals IBF Michael Oesterreich, Oscar Eriksson Elfsberg Rydsbergshallen
2010-03-20 11:30 0906572085 Stenungsunds IBK - Lindås IBK Vit Stenungsund Arena
2010-03-21 10:00 0906572082 IBF Älvstranden Svart - Frölunda IBK Victor Fundberg, Billy Svedlund Snygg
2010-03-21 10:00 0906572083 IF Marin Väst - FBC Lerum Adnan Dzanic, Jasmin Dzanic Hall Of Flame
2010-03-27 12:00 0906572086 Lindås IBK Vit - IF Marin Väst Emil Strand, Tobias Almroth Salming Arena
2010-03-28 10:30 0906572087 FBC Lerum - IBF Älvstranden Svart Tomas Levin, Tomas Levin Rydsbergshallen
2010-03-28 11:00 0906572089 Bergums IF - Mölndals IBF Michael Lundgren, Michael Lundgren Bergumsskolan
Pojkar -99 Vit
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2009-10-04 08:00 0906574003 Partille IBS Öjersjö - Marstrands IBK vit Viktor Insgård, Martin Johansson Lexby Idrottshall
2009-10-04 10:30 0906574005 Lindome IBK Grön - Frölunda IBK Grön Oscar Lundgren, Oscar Lundgren Almåshallen B
2009-10-04 12:00 0906574004 Rävlanda AIS - Öckerö IBK Oscar Carestam, Oscar Carestam Rävlanda skola idrotthall
2009-10-04 18:30 0906574002 Floda IBK Vit - Landvetter IBK Adam Engström, Adam Engström Alléhallen
2009-10-10 12:20 0906574008 Öckerö IBK - Partille IBS Öjersjö Mikael Heno, Philip Klementsson Hedenskolans Idrottshall
2009-10-11 08:00 0906574010 Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Joakim Rödsta, Hampus Markkrona Landvetter Idrottshall
2009-10-11 09:00 0906574007 Frölunda IBK Grön - Rävlanda AIS Tobias Almroth, Emil Strand Önneredsskolan
2009-10-11 11:00 0906574009 Marstrands IBK vit - Floda IBK Vit Viktor Insgård, Martin Johansson Munkegärdehallen
2009-10-17 11:30 0906574015 Lindome IBK Grön - Rävlanda AIS Nicholas Winberg, Jonas Jansson Almåshallen B
2009-10-17 15:00 0906574012 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Marstrands IBK vit Viktor Insgård, Martin Johansson Mölnlycke Idrottshall
2009-10-18 14:00 0906574014 Partille IBS Öjersjö - Frölunda IBK Grön Joakim Rödsta, Hampus Markkrona Öjersjö Idrottshall
2009-10-18 19:10 0906574013 Floda IBK Vit - Öckerö IBK Torbjörn Zahner, Mikael Lindström Alléhallen
2009-10-24 17:15 0906574019 Lindome IBK Grön - Marstrands IBK vit Magnus Svensson, Magnus Svensson Skånhällaskolan
2009-10-25 09:00 0906574017 Partille IBS Öjersjö - Pixbo Wallenstam IBK Svart Håkan Engquist, Milan Siljegovic Lexby Idrottshall
2009-10-25 12:00 0906574020 Frölunda IBK Grön - Öckerö IBK Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Önneredsskolan
2009-10-25 14:30 0906574018 Rävlanda AIS - Landvetter IBK Mikael Heno, Philip Klementsson Rävlanda skola idrotthall
2009-11-07 13:00 0906574021 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Floda IBK Vit Magnus Svensson, Magnus Svensson Mölnlycke Idrottshall
2009-11-07 14:30 0906574022 Öckerö IBK - Lindome IBK Grön Adam Jällfält, Narcis Hadziselimovic Hedenskolans Idrottshall
2009-11-08 08:00 0906574024 Landvetter IBK - Partille IBS Öjersjö Tomas Levin, Tomas Levin Önnerödshallen
2009-11-08 10:00 0906574023 Marstrands IBK vit - Rävlanda AIS Maria Granaas, Maria Granaas, Maria Granaas Munkegärdehallen
2009-11-14 10:00 0906574028 Lindome IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBK Svart Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Almåshallen B
2009-11-14 12:10 0906574030 Öckerö IBK - Marstrands IBK vit Bjarne Wesenlund, Tarek El Abtah Hedenskolans Idrottshall
2009-11-15 12:00 0906574027 Rävlanda AIS - Floda IBK Vit Oscar Carestam, Oscar Carestam Rävlanda skola idrotthall
2009-11-15 12:00 0906574029 Frölunda IBK Grön - Landvetter IBK Jonas Jansson, Jonas Jansson Önneredsskolan
2009-11-21 09:00 0906574031 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Rävlanda AIS Alicia Fylke, Joakim Amri Nilsson Mölnlycke Idrottshall
2009-11-21 18:20 0906574032 Floda IBK Vit - Partille IBS Öjersjö Arne Olsson, Arne Olsson Alléhallen
2009-11-22 11:00 0906574033 Marstrands IBK vit - Frölunda IBK Grön Siavosh Mabadi, Siavosh Mabadi Munkegärdehallen
2009-11-22 11:30 0906574034 Landvetter IBK - Lindome IBK Grön Hampus Markkrona, Joakim Rödsta Landvetter Idrottshall
2009-11-28 11:00 0906574039 Öckerö IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Adam Jällfält, Amir Huseinovic Hedenskolans Idrottshall
2009-11-29 10:00 0906574037 Lindome IBK Grön - Partille IBS Öjersjö Tomas Levin, Tomas Levin Almåshallen B
2009-11-29 12:00 0906574038 Frölunda IBK Grön - Floda IBK Vit Siavosh Mabadi, Jonatan Persson Önneredsskolan
2009-11-29 13:00 0906574040 Marstrands IBK vit - Landvetter IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Munkegärdehallen
2009-12-12 08:00 0906574041 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Frölunda IBK Grön Hampus Markkrona, Joakim Rödsta Mölnlycke Idrottshall
2009-12-12 17:10 0906574042 Floda IBK Vit - Lindome IBK Grön Fredrik Bergstrand, Torbjörn Zahner Alléhallen
2009-12-13 11:00 0906574043 Partille IBS Öjersjö - Rävlanda AIS Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Lexby Idrottshall
2009-12-13 11:30 0906574044 Landvetter IBK - Öckerö IBK Magnus Persson, Magnus Persson Landvetter Idrottshall
2010-01-16 10:00 0906574047 Öckerö IBK - Rävlanda AIS Tobias Lindqvist, Ulf Lindqvist Hedenskolans Idrottshall
2010-01-17 08:30 0906574049 Landvetter IBK - Floda IBK Vit Hampus Markkrona, Joakim Rödsta Landvetter Idrottshall
2010-01-17 12:00 0906574046 Frölunda IBK Grön - Lindome IBK Grön Eleonore Green, Adem Can Flatåsskolan
2010-01-17 15:00 0906574048 Marstrands IBK vit - Partille IBS Öjersjö Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Munkegärdehallen
2010-01-23 14:00 0906574051 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Landvetter IBK Hampus Markkrona, Joakim Rödsta Mölnlycke Idrottshall
2010-01-23 16:50 0906574052 Floda IBK Vit - Marstrands IBK vit Tobias Lindqvist, Ulf Lindqvist Alléhallen
2010-01-24 10:00 0906574053 Partille IBS Öjersjö - Öckerö IBK Gustav Glansén, Andreas Rolén Lexby Idrottshall
2010-01-24 12:00 0906574054 Rävlanda AIS - Frölunda IBK Grön Victor Fundberg, Billy Svedlund Snygg Rävlanda skola idrotthall
2010-01-27 18:30 0906574058 Öckerö IBK - Floda IBK Vit Fredrik Bergstrand, Torbjörn Zahner Hedenskolans Idrottshall
2010-01-31 09:00 0906574057 Frölunda IBK Grön - Partille IBS Öjersjö Kim Alexandersson, Kim Alexandersson Flatåsskolan
2010-01-31 11:00 0906574059 Marstrands IBK vit - Pixbo Wallenstam IBK Svart Tomas Levin, Tomas Levin Munkegärdehallen
2010-01-31 14:30 0906574056 Rävlanda AIS - Lindome IBK Grön Narcis Hadziselimovic, Siavosh Mabadi Rävlanda skola idrotthall
2010-02-06 13:00 0906574061 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Partille IBS Öjersjö Hampus Markkrona, Joakim Rödsta Mölnlycke Idrottshall
2010-02-06 13:20 0906574062 Öckerö IBK - Frölunda IBK Grön Mikael Gadd, Petter Lundbladh Hedenskolans Idrottshall
2010-02-07 08:30 0906574064 Landvetter IBK - Rävlanda AIS Billy Svedlund Snygg, Victor Fundberg Landvetter Idrottshall
2010-02-07 13:00 0906574063 Marstrands IBK vit - Lindome IBK Grön Mika Pulkkinen, Mika Pulkkinen Munkegärdehallen
2010-02-21 14:30 0906574068 Rävlanda AIS - Marstrands IBK vit Mikael Gadd, Petter Lundbladh Rävlanda skola idrotthall
2010-03-13 10:40 0906574066 Floda IBK Vit - Pixbo Wallenstam IBK Svart Ulf Jonasson, Pontus Ekengränd Alléhallen
2010-03-27 15:00 0906574069 Lindome IBK Grön - Öckerö IBK Adam Widebert, Joachim Bech Almåshallen B
2010-03-27 16:10 0906574067 Partille IBS Öjersjö - Landvetter IBK Nenad Gusevac, Kim Nielsen Lexby Idrottshall
2010-02-27 16:00 0906574071 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindome IBK Grön Magnus Svensson, Magnus Svensson Mölnlycke Idrottshall
2010-02-28 09:00 0906574073 Marstrands IBK vit - Öckerö IBK Franco Baststiancich, Franco Baststiancich Munkegärdehallen
2010-02-28 16:30 0906574072 Floda IBK Vit - Rävlanda AIS Adam Engström, Nenad Gusevac Alléhallen
2010-03-12 17:30 0906574074 Landvetter IBK - Frölunda IBK Grön Ulf Jonasson, Vjekoslav Pandjic Önnerödshallen
2010-03-06 10:00 0906574076 Partille IBS Öjersjö - Floda IBK Vit Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2010-03-07 10:00 0906574078 Lindome IBK Grön - Landvetter IBK Adam Widebert, Joachim Bech Almåshallen B
2010-03-07 12:00 0906574077 Rävlanda AIS - Pixbo Wallenstam IBK Svart Renée Kronlund Rävlanda skola idrotthall
2010-03-07 12:00 0906574079 Frölunda IBK Grön - Marstrands IBK vit David Borgström, Oscar Lundgren Flatåsskolan
2010-03-20 12:00 0906574083 Partille IBS Öjersjö - Lindome IBK Grön Ulf Lindqvist, Ulf Lindqvist Lexby Idrottshall
2010-03-20 14:00 0906574081 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Öckerö IBK Magnus Svensson, Magnus Svensson Mölnlycke Idrottshall
2010-03-20 17:10 0906574082 Floda IBK Vit - Frölunda IBK Grön Andreas Rolén, Gustav Glansén Alléhallen
2010-03-21 09:30 0906574084 Landvetter IBK - Marstrands IBK vit Daniel Fathi-Najafi, Daniel Fathi-Najafi Landvetter Idrottshall
2010-03-18 18:30 0906574089 Öckerö IBK - Landvetter IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Hedenskolans Idrottshall
2010-03-28 11:00 0906574087 Lindome IBK Grön - Floda IBK Vit Adam Widebert, Kim Nielsen Almåshallen B
2010-03-28 12:00 0906574088 Frölunda IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBK Svart Jasmin Dzanic, Jasmin Dzanic Flatåsskolan
2010-03-28 14:30 0906574086 Rävlanda AIS - Partille IBS Öjersjö Oscar Carestam, Simon Carlsson Rävlanda skola idrotthall
Pojkar 99-00 Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2010-02-07 19:45 0906575001 IK Zenith Vår - Lindås IBK Vår Christian Jensen, Christian Jensen Torslanda skolan
2010-03-13 15:30 0906575002 Lindome IBK Vår - Skår IBK Vår Robin Boqvist, Jonas Hansson Almåshallen B
2010-02-28 09:30 0906575004 Lindås IBK Vår - Lindome IBK Vår Daniel Nygren, Mike Johansson Salming Arena
2010-02-28 16:20 0906575003 Surte IS IBK Vår - IK Zenith Vår Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Nödinge Sporthall
2010-02-26 18:00 0906575005 Skår IBK Vår - Surte IS IBK Vår Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Skepplanda Idrottshall
2010-03-07 17:15 0906575006 IK Zenith Vår - Lindome IBK Vår Franco Baststiancich, Franco Baststiancich Torslanda skolan
2010-03-19 18:00 0906575008 Skår IBK Vår - IK Zenith Vår Johan Selindh, Patrik Nyman Skepplanda Idrottshall
2010-03-29 19:00 0906575007 Surte IS IBK Vår - Lindås IBK Vår Vjekoslav Pandjic, Vjekoslav Pandjic Ale Kulturrum
2010-03-27 13:00 0906575010 Lindås IBK Vår - Skår IBK Vår Emil Strand, Tobias Almroth Salming Arena
2010-03-27 16:00 0906575009 Lindome IBK Vår - Surte IS IBK Vår Adam Widebert, Joachim Bech Almåshallen B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis