Damer Division 2 SydÖstra
|
17:00 |
Craftstadens IBK O-hamn B - Mörbylånga GOIF |
Oskarshamns Sporthall A-hall |
8 - 3 |
Damer Division 1
|
14:00 |
Olofströms IBK - Sävsjö IBK |
Olofströms Sporthall |
5 - 2 |
14:00 |
Vimmerby IBK - FBC Karlskrona |
Vimmerby Idrottshall |
3 - 10 |
DamJunior 20
|
11:30 |
Ljungby IB DJ20 - Vetlanda IBF DJ20 |
Innebandyhallen |
12 - 2 |
16:00 |
Hovshaga AIF DJ20 - Värnamo IK DJ20 |
Hovshaga Sporthall |
1 - 5 |
Pantamera F Norra Röd Gr2 (-06)
|
11:30 |
Jönköpings IK F06-07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F06 |
Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen |
8 - 2 |
12:00 |
Sävsjö IBK F05-07 - Månsarps IBK F05 |
Hofgårdshallen |
2 - 4 |
12:00 |
Vimmerby IBK F06 - Hovshaga AIF F06 |
Vimmerby Idrottshall |
2 - 2 |
Pantamera F Östra Röd Gr1 (-05)
|
12:30 |
CL98IC F05-07 - Nybro IBK F05-06 |
Falkenbergshallen |
7 - 1 |
Pantamera F Norra Röd Gr3 (-08)
|
10:30 |
Aneby SK F06-07 - Tenhults IF F06-07 |
FB-hallen |
3 - 10 |
14:00 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom F08 - Ljungby IB F07-08 |
Alléhallen |
1 - 13 |
Pantamera F Mellersta Röd Gr3 (-07)
|
10:00 |
Vetlanda IBF F07 - Växjö IBK Utveckling F07/2 |
Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda |
1 - 16 |
12:00 |
Skillingaryds IK F07-08 - Nässjö IBF F07-08 |
Skillingaryds Arena |
5 - 2 |
Pantamera F SydÖstra Röd Gr3 (-07)
|
16:00 |
Carlshamns IBK F06-08 - Hovshaga AIF F07-08/1 |
Sparbanken Arena |
1 - 2 |
Pantamera F Östra Röd Gr4 (-07)
|
16:00 |
Westerviks IBK F08 - Nybro IBK F07-08 |
Bökensved Sporthall |
8 - 1 |
Pantamera F NordÖstra Röd Gr4 (-08)
|
13:30 |
Jönköpings IK F08-09 - Aneby SK F08-09 |
Jönköpings Idrottshus B-hall |
12 - 1 |
Pantamera P Norra Röd Gr1 (-05)
|
09:30 |
Husqvarna IK P05 - Månsarps IBK P06/1 |
Huskvarna Sporthall A |
5 - 1 |
09:30 |
Jönköpings IK Utveckling P05 - KFUM Jönköping P05-06 |
Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen |
3 - 8 |
12:00 |
Bankeryds Skid o MK P05 - Växjö IBK Utveckling P06/2 |
Torpshallen |
5 - 7 |
Pantamera P Norra Röd Gr2 (-06)
|
10:15 |
Forserums IF P06 - KFUM Jönköping P06 |
Forserums Sporthall |
0 - 4 |
13:30 |
Tenhults IF P05-06 - Vetlanda IBF P06-07 |
Tenhults Sporthall |
9 - 2 |
15:00 |
Aneby SK P05-06 - Hovslätts IK /BSMK P06-07 |
FB-hallen |
3 - 8 |
16:30 |
Vimmerby IBK P06 - Jönköpings IK P06/1 |
Vimmerby Idrottshall |
3 - 5 |
Pantamera P Östra Röd Gr1 (-05)
|
12:00 |
KaRo IBF P05-06 - CL98IC P06/1 |
Kallinge Sporthall |
4 - 4 |
Pantamera F Norra Blå Gr2 (-10)
|
09:00 |
S/W2010IBK/Sävsjö IBK F10 - Lagan IBK F09-10 |
Vrigstad Sporthall |
|
10:00 |
Hestra Skid O SK F09-10 - Värnamo IK F10 |
Hestra Sporthall |
|
15:30 |
Hovslätts IK F10 - Barnarps IF F09-10 |
Stadsgården, Råslätt |
|
Pantamera F Norra Blå Gr3 (-10)
|
16:15 |
Husqvarna IK F10-11/1 - Nässjö IBF F09-11 |
Huskvarna Sporthall B |
|
Pantamera F Mellersta Blå Gr1 (-09)
|
11:00 |
Rottne IF F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09 |
Rottne Sporthall |
|
Pantamera F SydÖstra Blå Gr2 (-10)
|
10:00 |
FBC Karlskrona F10/1 - Ingelstad IBK F10-11 |
Vedeby Sporthall A |
|
10:00 |
Gransholms IF F09-11 - Hovshaga AIF F10/2 |
Gemla Sporthall |
|
Pantamera F Östra Blå Gr1 (-09)
|
14:30 |
Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 |
Oskarshamns Sporthall B-hall |
|
Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1
|
13:30 |
Östra SK Jönköping F10-11 - Jönköpings IK F11/2 |
Kålgårdshallen |
|
14:30 |
Jönköpings IK F11/2 - Skillingaryds IK F11 |
Kålgårdshallen |
|
15:30 |
Skillingaryds IK F11 - Östra SK Jönköping F10-11 |
Kålgårdshallen |
|
Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2
|
11:00 |
Nybro IBK F10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 |
OG-Hallen |
|
11:00 |
Ryds SK F11-12 - Alvesta IBK F10-11 |
Ryds Sporthall |
|
11:45 |
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - VAKANT PLATS |
OG-Hallen |
|
12:00 |
Alvesta IBK F10-11 - Hovshaga AIF F11 |
Ryds Sporthall |
|
12:30 |
VAKANT PLATS - Nybro IBK F10 |
OG-Hallen |
|
13:00 |
Hovshaga AIF F11 - Ryds SK F11-12 |
Ryds Sporthall |
|
Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4
|
09:30 |
KF Ljungby F13-14/2 - Värnamo IK F12-13/1 |
Sunnerbohallen 3-manna |
|
10:15 |
Gnosjö IBK F12-13 - Hovslätts IK F13 |
Sunnerbohallen 3-manna |
|
11:00 |
KF Ljungby F13-14/2 - Hovslätts IK F13 |
Sunnerbohallen 3-manna |
|
11:45 |
Värnamo IK F12-13/1 - Gnosjö IBK F12-13 |
Sunnerbohallen 3-manna |
|
12:30 |
Hovslätts IK F13 - Värnamo IK F12-13/1 |
Sunnerbohallen 3-manna |
|
13:15 |
Gnosjö IBK F12-13 - KF Ljungby F13-14/2 |
Sunnerbohallen 3-manna |
|
Herrar Division 3 Norra
|
16:00 |
Tenhults IF - Södra Wätterns IF |
Tenhults Sporthall |
3 - 5 |
Herrar Division 3 Södra
|
12:00 |
FBC Karlskrona B - Fliseryds IF |
Vedeby Sporthall A |
2 - 9 |
Herrar Division 4 Nordvästra
|
13:00 |
Forserums IF - Värnamo IK B |
Forserums Sporthall |
4 - 2 |
Herrar Division 4 Nordöstra
|
13:00 |
Westerviks IBK B - Aneby SK |
Bökensved Sporthall |
2 - 7 |
Herrar Division 4 Sydvästra
|
17:30 |
Ingelstad IBK B - Gransholms IF B |
Ingelstads Sporthall |
4 - 12 |
Herrar Division 4 Sydöstra
|
14:00 |
IF Ariel B lag - Fliseryds IF B |
Kristdala Sporthall |
8 - 7 |
Herrjunior 18 Södra
|
10:30 |
Olofströms IBK HJ - Carlshamns IBK HJ |
Olofströms Sporthall |
3 - 3 |
16:00 |
FBC Kalmarsund Ungdom HJ - Växjö IBK Utveckling HJ |
Ölands Bank Center A |
7 - 5 |
Pantamera P Norra Röd Gr3 (-07)
|
13:00 |
IBK Husar P06 - Forsheda IF P06 |
Olsbergs Arena |
5 - 1 |
14:00 |
Skillingaryds IK P06-07 - Jönköpings IK P06/2 |
Skillingaryds Arena |
5 - 3 |
Pantamera P Norra Röd Gr4 (-07)
|
10:00 |
Sävsjö IBK P07 - Tenhults IF P07-08 |
Hofgårdshallen |
4 - 4 |
12:30 |
Jönköpings IK P07 Vit - Gränna AIS P07-08/1 |
Arenan - Jönköpings Idrottshus |
5 - 2 |
Pantamera P Norra Röd Gr6 (-08)
|
09:00 |
KFUM Jönköping P08 - IBF Tranås P08 |
KFUM Sporthall, Jönköping |
6 - 2 |
12:30 |
Jönköpings IK P08/2 - Vimmerby IBK P08 |
Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen |
2 - 5 |
13:00 |
Månsarps IBK P08 - Aneby SK P07-08 |
Norrahammars Sporthall |
5 - 6 |
Pantamera P Västra Röd Gr6 (-08)
|
10:00 |
Carlshamns IBK P08 - Ingelstad IBK P08-09 |
Sparbanken Arena |
9 - 4 |
14:00 |
Hovshaga AIF P08 - Växjö IBK Utveckling P09/1 |
Hovshaga Sporthall |
12 - 6 |
Pantamera P Östra Röd Gr3 (-07)
|
13:30 |
FBC Kalmarsund Ungdom P07 - Nybro IBK P07-08 |
SBB Arena |
6 - 6 |
15:00 |
Slätafly/SK IBK P07 - FBC Karlskrona P07 |
Torsås Sporthall |
9 - 2 |
Pantamera P Östra Röd Gr6 (-08)
|
10:30 |
CL98IC P08/2 - Fliseryds IF P08 |
Falkenbergshallen |
19 - 1 |
11:30 |
FBC Kalmarsund Ungdom P08 - FBC Karlskrona P08/2 |
Ölands Bank Center B |
3 - 6 |
12:00 |
Gantesbo IBK P07-08 - Ljungbyholms GOIF P08 |
Emmaboda Sporthall |
2 - 2 |
Pantamera P Norra Blå Gr1 (-09)
|
10:00 |
Skillingaryds IK P08-09 - KFUM Jönköping P09 |
Skillingaryds Arena |
|
12:00 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 - Tenhults IF P08-09 |
Alléhallen |
|
14:30 |
Husqvarna IK P08 - Jönköpings IK P09/1 |
Huskvarna Sporthall B |
|
Pantamera P Norra Blå Gr3 (-09)
|
14:45 |
Bankeryds Skid o MK P10/1 - Bankeryds Skid o MK P09/2 |
Torpshallen |
|
Pantamera P Norra Blå Gr4 (-10)
|
13:00 |
Aneby SK P09-10 - IBF Tranås P10 |
FB-hallen |
|
15:30 |
Jönköpings IK P10/1 - Sävsjö IBK P10 |
Jönköpings Idrottshus B-hall |
|
Pantamera P Västra Blå Gr1 (-09)
|
14:30 |
CL98IC P09/1 - Vislanda IF P08-09 |
Falkenbergshallen |
|
Pantamera P Västra Blå Gr3 (-09)
|
11:00 |
Värnamo IK P09 - Öjaby Sport IBK P09-10/1 |
Östboskolan |
|
Pantamera P Västra Blå Gr5 (-10)
|
13:30 |
Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Ingelstad IBK P10-11 |
Pär Lagerkvistskolan |
|
Pantamera P Östra Blå Gr1 (-09)
|
12:00 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - FBC Drag P09-10 |
Oskarshamns Sporthall B-hall |
|
15:15 |
FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Sandbäckshults IBK P09-10 |
Ölands Bank Center B |
|
Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10)
|
10:00 |
Gantesbo IBK P10-11 - CL98IC P10/2 |
Emmaboda Sporthall |
|
11:30 |
Växjö IBK Utveckling P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 |
Fortnox Arena A-hall |
|
13:00 |
Slätafly/SK IBK P10-11 - FBC Karlskrona P10 |
Torsås Sporthall |
|
14:00 |
Jämjö IBK P10 - CL98IC P10/1 |
Jämjö Sporthall |
|
Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1
|
10:30 |
Jönköpings IK P12/1 - Nässjö IBF P11/1 |
Sävsjö Sporthall 3-manna |
|
10:30 |
Sävsjö IBK P12 - Gränna AIS P12/1 |
Sävsjö Sporthall 3-manna |
|
11:20 |
Gränna AIS P12/1 - Jönköpings IK P12/1 |
Sävsjö Sporthall 3-manna |
|
11:20 |
Sävsjö IBK P12 - Nässjö IBF P11/1 |
Sävsjö Sporthall 3-manna |
|
12:10 |
Jönköpings IK P12/1 - Sävsjö IBK P12 |
Sävsjö Sporthall 3-manna |
|
12:10 |
Nässjö IBF P11/1 - Gränna AIS P12/1 |
Sävsjö Sporthall 3-manna |
|
Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3
|
11:00 |
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11 |
Gårdby Sporthall |
|
12:00 |
Craftstadens IBK Oskarshamn P11 - FBC Karlskrona P11/1 |
Gårdby Sporthall |
|
12:30 |
FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - Carlshamns IBK P11 |
Ölands Bank Center A |
|
13:00 |
FBC Karlskrona P11/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 |
Gårdby Sporthall |
|
13:15 |
Carlshamns IBK P11 - Nybro IBK P11-12/1 |
Ölands Bank Center A |
|
14:00 |
Nybro IBK P11-12/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 |
Ölands Bank Center A |
|
Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5
|
13:00 |
Sandbäckshults IBK P11-12 - CL98IC P12/1 |
Krungårdshallen |
|
14:00 |
CL98IC P12/1 - Hovshaga AIF P12/1 |
Krungårdshallen |
|
15:00 |
Hovshaga AIF P12/1 - Sandbäckshults IBK P11-12 |
Krungårdshallen |
|
Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2
|
08:00 |
Hovshaga AIF P12/2 - Gransholms IF P13 |
Hovshaga Sporthall |
|
08:00 |
Öjaby Sport IBK P12/1 - Rottne IF P12 |
Hovshaga Sporthall 3-manna |
|
08:45 |
Gransholms IF P13 - Rottne IF P12 |
Hovshaga Sporthall 3-manna |
|
08:45 |
Hovshaga AIF P12/2 - Öjaby Sport IBK P12/1 |
Hovshaga Sporthall |
|
09:30 |
Rottne IF P12 - Hovshaga AIF P12/2 |
Hovshaga Sporthall 3-manna |
|
09:30 |
Öjaby Sport IBK P12/1 - Gransholms IF P13 |
Hovshaga Sporthall |
|
09:45 |
Väckelsångs IK P13 - Alvesta IBK P12 |
Fortnox Arena B-hall 3-manna |
|
09:45 |
Växjö IBK Utveckling P12/1 - Öjaby Sport IBK P12/2 |
Fortnox Arena B-hall 3-manna |
|
10:30 |
Växjö IBK Utveckling P12/1 - Alvesta IBK P12 |
Fortnox Arena B-hall 3-manna |
|
10:30 |
Öjaby Sport IBK P12/2 - Väckelsångs IK P13 |
Fortnox Arena B-hall 3-manna |
|
11:15 |
Alvesta IBK P12 - Öjaby Sport IBK P12/2 |
Fortnox Arena B-hall 3-manna |
|
11:15 |
Väckelsångs IK P13 - Växjö IBK Utveckling P12/1 |
Fortnox Arena B-hall 3-manna |
|
Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3
|
10:00 |
CL98IC P13/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 |
Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna |
|
10:00 |
FBC Drag P11-12 - FBC Karlskrona P12/2 |
Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna |
|
11:00 |
CL98IC P13/2 - FBC Karlskrona P12/2 |
Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna |
|
11:00 |
FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - FBC Drag P11-12 |
Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna |
|
12:00 |
FBC Drag P11-12 - CL98IC P13/2 |
Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna |
|
12:00 |
FBC Karlskrona P12/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 |
Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna |
|
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1
|
13:00 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - Gränna AIS P12/2 |
Fagerhus, Fagerhult 3-manna |
|
13:00 |
Vetlanda IBF P12/2 - IBF Tranås P13 |
Fagerhus, Fagerhult 3-manna |
|
14:00 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - IBF Tranås P13 |
Fagerhus, Fagerhult 3-manna |
|
14:00 |
Gränna AIS P12/2 - Vetlanda IBF P12/2 |
Fagerhus, Fagerhult 3-manna |
|
15:00 |
IBF Tranås P13 - Gränna AIS P12/2 |
Fagerhus, Fagerhult 3-manna |
|
15:00 |
Vetlanda IBF P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 |
Fagerhus, Fagerhult 3-manna |
|
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 5
|
10:30 |
Värnamo IK P13 - Öjaby Sport IBK P14/1 |
Sunnerbohallen |
|
11:00 |
Carlshamns IBK P14 - KF Ljungby P13-14/2 |
Hovshaga Sporthall 3-manna |
|
11:00 |
Hovshaga AIF P14 - Växjö IBK Utveckling P14/2 |
Hovshaga Sporthall 3-manna |
|
11:15 |
KF Ljungby P13-14/1 - Öjaby Sport IBK P14/1 |
Sunnerbohallen |
|
11:30 |
Ingelstad IBK P13-14/2 - Ryds SK P13 |
Ingelstads Sporthall 3-manna |
|
11:30 |
Växjö IBK Utveckling P13/5 - Ingelstad IBK P13-14/1 |
Ingelstads Sporthall 3-manna |
|
11:45 |
Hovshaga AIF P14 - KF Ljungby P13-14/2 |
Hovshaga Sporthall 3-manna |
|
11:45 |
Växjö IBK Utveckling P14/2 - Carlshamns IBK P14 |
Hovshaga Sporthall 3-manna |
|
12:15 |
Ingelstad IBK P13-14/2 - Ingelstad IBK P13-14/1 |
Ingelstads Sporthall 3-manna |
|
12:15 |
Ryds SK P13 - Växjö IBK Utveckling P13/5 |
Ingelstads Sporthall 3-manna |
|
12:30 |
Carlshamns IBK P14 - Hovshaga AIF P14 |
Hovshaga Sporthall 3-manna |
|
12:30 |
KF Ljungby P13-14/2 - Växjö IBK Utveckling P14/2 |
Hovshaga Sporthall 3-manna |
|
13:00 |
Ingelstad IBK P13-14/1 - Ryds SK P13 |
Ingelstads Sporthall 3-manna |
|
13:00 |
Växjö IBK Utveckling P13/5 - Ingelstad IBK P13-14/2 |
Ingelstads Sporthall 3-manna |
|
13:30 |
Värnamo IK P13 - KF Ljungby P13-14/1 |
Sunnerbohallen |
|
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6
|
13:45 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom P14/1 - Aneby SK P13-14 |
Sävsjö Sporthall 3-manna |
|
13:45 |
Sävsjö IBK P13 - Malmbäcks IF PF13-14 |
Sävsjö Sporthall 3-manna |
|
14:35 |
Malmbäcks IF PF13-14 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P14/1 |
Sävsjö Sporthall 3-manna |
|
14:35 |
Sävsjö IBK P13 - Aneby SK P13-14 |
Sävsjö Sporthall 3-manna |
|
15:25 |
Aneby SK P13-14 - Malmbäcks IF PF13-14 |
Sävsjö Sporthall 3-manna |
|
15:25 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom P14/1 - Sävsjö IBK P13 |
Sävsjö Sporthall 3-manna |
|