Herrar Division 2 GUD
|
12:00 |
Södra Tolvfors IF - Lokomotiv Grillby IBK |
Hedviglundshallen |
4 - 9 |
13:00 |
Alfta IBK - Rosersberg Arlanda IBK |
Alfta Sporthall |
4 - 9 |
Herrar Division 3 Dalarna/Gävleborg
|
14:00 |
Strömsbro IF - Gävle GIK 2 |
Testebo Arena |
7 - 6 |
Herrar Division 4 Dalarna/Gävleborg
|
15:00 |
IBK Alba - IBF Falun Utveckling 3 |
Arena Jernvallen |
10 - 8 |
Herrar Division 5 Gävleborg
|
11:30 |
Norrsundets IF - Forsbacka IK 2 |
Norrsundets Sporthall |
22 - 10 |
13:30 |
Skutskärs IBK 2 - FBC Bollnäs 2 |
Rotskärsskolans Sporthall |
25 - 4 |
17:00 |
Södra Tolvfors IF 2 - Alfta IBK 2 |
Hedviglundshallen |
12 - 5 |
Pantamera Pojkar Röd Division 3 Gävleborg (08-09)
|
18:00 |
IBK Njutånger Innebandy/Hudik Björkberg - Håsta IBK P08-09 |
Movallen Iggesund |
18 - 2 |
Pojkar Blå Division 1 Gästrikland (10-12) Lätt
|
12:15 |
Strömsbro IF P11 - Hofors IBK P11-12 |
Testebo Arena |
|
13:15 |
Storviks IF P10/11 - IK Huge P11 |
Parkhallen |
|
16:30 |
Valbo AIF P11 - Gävle GIK P11 |
Ludvigbergsskolan |
|
Flickor Blå Gävleborg Svår (10-12)
|
12:00 |
Storviks IF F10/11 - Andersbergs IBK F09-10 |
Parkhallen |
|
Pojkar Blå Division 2 Gästrikland (11-12)
|
11:30 |
Sandvikens AIK P2011 - Valbo AIF P12 Grön |
Arena Jernvallen |
|
Flickor Blå Gävleborg Lätt (10-12)
|
10:00 |
Sandvikens AIK F2011/12 svart - IBK Runsten F11-12 |
Arena Jernvallen |
|
10:45 |
Strömsbro IF F11/12 - Hofors IBK F11-12 |
Testebo Arena |
|
Flickor Grön Gästrikland (13-)
|
09:30 |
Strömsbro IF F13 Orange - Valbo IBF F12-13 Svart |
Vallbackskolan |
|
10:30 |
Älvkarleby IK F12-13 - Gävle GIK F12/13 Röd |
Vallbackskolan |
|
11:30 |
Sandvikens AIK F2013/2014 - Valbo IBF F12-13 Vit |
Vallbackskolan |
|
12:30 |
Gävle GIK F12/13 Röd - Strömsbro IF F13 Orange |
Vallbackskolan |
|
13:30 |
Valbo IBF F12-13 Svart - Älvkarleby IK F12-13 |
Vallbackskolan |
|
14:30 |
Valbo IBF F12-13 Vit - Sandvikens AIK F2013/2014 |
Vallbackskolan |
|
Pojkar Grön Gästrikland (13-) Lätt
|
09:30 |
Högbo AIK P/F13 Grön - Valbo AIF 13 Grön |
Ludvigbergsskolan |
|
10:30 |
IK Huge FP13 Blå - Norrsundets IF P12-13 |
Ludvigbergsskolan |
|
11:30 |
Valbo AIF 13 Grön - Gävle GIK P13 Blå |
Ludvigbergsskolan |
|
12:30 |
IK Huge FP13 Blå - Högbo AIK P/F13 Grön |
Ludvigbergsskolan |
|
13:30 |
Gävle GIK P13 Blå - Norrsundets IF P12-13 |
Ludvigbergsskolan |
|
14:30 |
Valbo AIF 13 Grön - IK Huge FP13 Blå |
Ludvigbergsskolan |
|
Pojkar Grön Gästrikland (13-) Svår
|
12:30 |
Gävle GIK P13 Röd - IK Huge P12 Vit |
Stigslunds Idrottshall |
|
14:00 |
IK Sätra P12 - IK Huge P12 Blå |
Stigslunds Idrottshall |
|
15:30 |
IK Sätra P12 - IK Huge P12 Vit |
Stigslunds Idrottshall |
|
17:00 |
IK Huge P12 Blå - Gävle GIK P13 Röd |
Stigslunds Idrottshall |
|
Pantamera Pojkar Röd Division 4 Gävleborg (09-10)
|
15:00 |
Storviks IF P08/09 - FBC Bollnäs P09/10 |
Parkhallen |
5 - 10 |
Parasport NPF A
|
10:00 |
IBF Hedemora Juvelerna - IBF Falun Parasport |
Lugnet B |
2 - 10 |
10:45 |
KF Heros Svart - Gävle GIK Parasport |
Lugnet B |
2 - 10 |
11:45 |
IBF Hedemora Juvelerna - Gävle GIK Parasport |
Lugnet B |
2 - 8 |
12:30 |
KF Heros Svart - IBF Falun Parasport |
Lugnet B |
0 - 19 |
13:30 |
Gävle GIK Parasport - IBF Falun Parasport |
Lugnet B |
4 - 5 |
14:15 |
IBF Hedemora Juvelerna - KF Heros Svart |
Lugnet B |
6 - 2 |
Parasport IF
|
10:00 |
Gävle GIK Parasport - IBF Hedemora Juvelerna |
Lugnet D |
|
10:45 |
IBF Hedemora Juvelerna - Gävle GIK Parasport |
Lugnet D |
|