Pantamera F Norra Röd Gr3 (-08)
|
14:00 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom F08 - Ljungby IB F07-08 |
Alléhallen |
1 - 13 |
Pantamera P Norra Blå Gr1 (-09)
|
12:00 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 - Tenhults IF P08-09 |
Alléhallen |
|
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1
|
13:00 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - Gränna AIS P12/2 |
Fagerhus, Fagerhult 3-manna |
|
14:00 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - IBF Tranås P13 |
Fagerhus, Fagerhult 3-manna |
|
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6
|
13:45 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom P14/1 - Aneby SK P13-14 |
Sävsjö Sporthall 3-manna |
|
15:25 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom P14/1 - Sävsjö IBK P13 |
Sävsjö Sporthall 3-manna |
|
Herr 2
|
11:00 |
Borås IBF - Smedjans IF |
Daltorphallen, Borås |
7 - 6 |
17:00 |
Stöpen IBK - IBK Tygriket 99 |
Stöpenhallen, Skövde |
6 - 5 |
Herr 3
|
11:00 |
IBK Lockerud Ungdom - Grästorps IBK |
ICA-kvantum hallen, Mariestad |
9 - 6 |
16:00 |
Tibro IBK - Mullsjö AIS Utveckling |
Baggebohallen, Tibro |
5 - 5 |
Dam 1
|
15:00 |
IBK Lockerud Mariestad U - IBK Vänersborg |
ICA-kvantum hallen, Mariestad |
7 - 2 |
Herrjunior Södra
|
12:00 |
Vara IBK - IBK Vänersborg |
Alléhallen, Vara |
3 - 9 |
13:00 |
IBK Lidköping - Fritsla IF |
Idrottens hus i Lidköping |
3 - 4 |
Pantamera Pojkar 16
|
11:45 |
IBK Vänersborg - Skövde IBF |
Idrottshuset, Vänersborg |
5 - 4 |
Pantamera Pojkar15 Norra
|
15:00 |
IBK Lockerud Ungdom - Fröjereds IF |
Svenska Motor-hallen, Mariestad |
8 - 3 |
Pantamera Pojkar 15 Södra
|
11:00 |
Södra Vings IF - Fristads GoIF |
Södra Vingshallen, Hökerum |
3 - 12 |
Pantamera Pojkar 13 Norra
|
14:00 |
BK Halna - Skövde IBF |
Idrottshallen, Töreboda |
5 - 7 |
Pantamera Pojkar 12 Norra
|
11:00 |
Fröjereds IF - Mullsjö AIS |
Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm |
8 - 8 |
Pantamera Pojkar 12 Mellersta
|
10:00 |
Vara IBK - Wårgårda IBK |
Alléhallen, Vara |
6 - 7 |
Pantamera Pojkar 12 Södra
|
11:30 |
Tranemo IBK - Fritsla IF |
Idrottshallen, Tranemo (Gamla) |
14 - 4 |
Pantamera Flickor 15
|
11:00 |
IBK Lidköping - Fröjereds IF |
Idrottens hus i Lidköping |
1 - 7 |