Spelprogram - Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Arvika IBF 1 Henrik Grahn grahns.mail@gmail.com 073-700 41 65 Svart/vit, Svart, Svarta
Arvika IBF 2 Valon Emini valon.emini@hotmail.com 0725006231 Svart/vit, Svart, Svarta
Billingsfors IBK 1 Patrick Erlandsson patrick.erlandsson@gmail.com Svart/röd, Svart/röd, Svart
Billingsfors IBK 2 Patrick Erlandsson patrick.erlandsson@gmail.com Svart/röd, Svart/röd, Svart
BK Vålberg Weine Dahlén weinedahlen@yahoo.se 072-547 78 92 Röd, Svart, Svart
BKI Sunnanå 1 Robert Stahre Redda@hotmail.com 0705307122 Gul, Svart, Svart
BKI Sunnanå 2 Robert Stahre Redda@hotmail.com 0705307122 Gul, Svart, Svart
BKI Sunnanå 3 Simon Löfvenholm Simon.lofvenholm@gmail.com 072-2355781 Gul, Svart, Svart
BKI Sunnanå 4 Simon Löfvenholm Simon.lofvenholm@gmail.com 072-2355781 Gul, Svart, Svart
Deje IBF 1 Roger Sundholm roger.o.sundholm@gmail.com Gul, Svart, Svart
Deje IBF 2 Roger Sundholm roger.o.sundholm@gmail.com Gul, Svart, Svart
Dotteviks IF 1 Katarina Gustavsson katarina_gustavsson@hotmail.com 0705901908 Röd, Röd, Röd
Dotteviks IF 2 Katarina Gustavsson katarina_gustavsson@hotmail.com 0705901908 Röd, Röd, Röd
Dotteviks IF 3 Katarina Gustavsson katarina_gustavsson@hotmail.com 0705901908 Röd, Röd, Röd
Dotteviks IF 4 Katarina Gustavsson katarina_gustavsson@hotmail.com 0705901908 Röd, Röd, Röd
Edebäck IBF Niklas Henriksson knicken85@gmail.com 070-8411662 Vit, Blå, Blå
Fagerås BK Camilla Andersson camilla.andersson93@hotmail.com 072-52 003 52 Gul, Svart, svart
Filipstad IBK 1 Madelen Savinainen madelensavinainen@hotmail.com 0706034514 svart, svart, svart
Filipstad IBK 2 Madelen Savinainen madelensavinainen@hotmail.com 0706034514 svart, svart, svart
Finnskoga IF Erika Brindbergs-Karlstam erika.brindbergs@gmail.com Mörkblå, Svart, Inga
GS 86 AIF 1 Fredrik Malmqvist fredrik_malmqvist@outlook.com Rosa, Svart, Svart
GS 86 AIF 2 Fredrik Malmqvist fredrik_malmqvist@outlook.com Rosa, Svart, Svart
GS 86 AIF 3 Fredrik Malmqvist fredrik_malmqvist@outlook.com Rosa, Svart, Svart
Hagfors IBS 1 Josefine Strand josefine.strand89@gmail.com 073-0406411 Röd, Vit, Röd
Hagfors IBS 2 Josefine Strand josefine.strand89@gmail.com 073-0406411 Röd, Vit, Röd
Herrhagens IF 1 Henrik Sundell henrik.sundell@structor.se 0706936757 Orange, Svart, Svart
Herrhagens IF 2 Erik Rådström erik_radstrom@hotmail.com 0702014670 Orange, Svart, Svart
Herrhagens IF 3 Björn Johannessen bjorn.Johannessen@ninetech.com 0722150185 Orange, Svart, Svart
Hertzöga BK Grön Jonas Calen JTMC77@gmail.com 073-6733636 Gul, Grön, Gul
Hertzöga BK Gul Jonas Calen JTMC77@gmail.com 073-6733636 Gul, Grön, Gul
Hertzöga BK Röd Truls Snedsböl 1972truls@gmail.com 076-831 39 47 Gul, Grön, Gul
Hertzöga BK Vit Jonas Calen JTMC77@gmail.com 073-6733636 Gul, Grön, Gul
Hultsberg IBF 1 Christian Eklund Dahl Christian.dahl@thermia.se 0702157337 Grå, svart, svart
Hultsberg IBF 2 Christian Eklund Dahl Christian.dahl@thermia.se 0702157337 Grå, svart, svart
IFK Heden 1 Lirije Smajli lirije_86@hotmail.com Blå, Blå, Blå
IFK Heden 2 Tomas Hägerström tomhag1980@gmail.com Blå, Blå, Blå
Karlskoga IBF 1 Joakim Tiger Jokzon89@gmail.com 076 1128681 Blå, Blå, Vit
Karlskoga IBF 2 Joakim Tiger Jokzon89@gmail.com 076 1128681 Blå, Blå, Vit
Karlstad IBF Bredd Central 1 Jonas Kihlström Jonas.kihlstrom@gmail.com Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd Central 2 Jonas Kihlström Jonas.kihlstrom@gmail.com Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd Väst 1 Daniel Monander d.monander@gmail.com 0730813492 Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd Väst 2 Daniel Monander d.monander@gmail.com 0730813492 Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd Öst 1 Niklas Helgesson lillhelge@hotmail.com 0739122076 Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd Öst 2 Niklas Helgesson lillhelge@hotmail.com 0739122076 Blå , Svart, Svart
Kristinehamns IBF 1 Erik Palmqvist erik.palmqvistakeri@gmail.com Svart, Svart, Svart
Kristinehamns IBF 2 Svart, Svart, Svart
Lekvattnets BK 1 Emelie Sandberg Emeliesandberg86@hotmail.com 0703931682 Svart, Svart, svart
Lekvattnets BK 2 Emelie Sandberg Emeliesandberg86@hotmail.com 0703931682 Svart, Svart, svart
Munkfors IBK Malin Lundberg malin_87_9@hotmail.com 0737388993 Orange, Svart, Svart
Skattkärrs IK 1 Martin Kihlman martinkihlman@hotmail.com 073-7081153 blå, blå, blå
Skattkärrs IK 2 Martin Kihlman martinkihlman@hotmail.com 073-7081153 blå, blå, blå
Skoghalls IBK Utveckling Blå Anders Persson anders.persson@hotmail.com 0704878828 Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling Grön Anders Persson anders.persson@hotmail.com 0704878828 Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling Röd Anders Persson anders.persson@hotmail.com 0704878828 Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling Svart Anders Persson anders.persson@hotmail.com 0704878828 Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling Vit Anders Persson anders.persson@hotmail.com 0704878828 Blå, Blå, Blå
Storfors IBF Markus Ståhl markus@jordkullen.se 070-6637330 Röd, Svarta, Svarta
Sunne IBK 1 Adam Axelsson-Gullström 0730417109 Vit, svart, svart
Sunne IBK 2 Adam Axelsson-Gullström 0730417109 Vit, svart, svart
Villastadens IF Anders Steen steen.anders@hotmail.com Gul, svart, Gul
Åmotfors IF Per Nilsson Pn@wito.as 0737575045 Svart, Svart, Svart
Åmåls IBK 1 Therese Nyren Blom ThereseNyrenBlom@hotmail.com Orange, Svart, Svart
Åmåls IBK 2 Therese Nyren Blom ThereseNyrenBlom@hotmail.com Orange, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2024-01-21 09:20 1 Lekvattnets BK 1 - Deje IBF 1 Stjernehallen
2024-01-21 09:20 1 Lekvattnets BK 2 - Deje IBF 2 Stjernehallen
2024-01-21 10:30 1 Deje IBF 1 - Finnskoga IF Stjernehallen
2024-01-21 10:30 1 Deje IBF 2 - Fagerås BK Stjernehallen
2024-01-21 11:40 1 Finnskoga IF - Lekvattnets BK 1 Stjernehallen
2024-01-21 11:40 1 Fagerås BK - Lekvattnets BK 2 Stjernehallen
Omgång 2
2024-01-21 09:20 2 GS 86 AIF 1 - BKI Sunnanå 3 Forshaga Sporthall
2024-01-21 09:20 2 GS 86 AIF 2 - BKI Sunnanå 4 Forshaga Sporthall
2024-01-21 10:30 2 BKI Sunnanå 3 - BK Vålberg Forshaga Sporthall
2024-01-21 10:30 2 BKI Sunnanå 4 - Edebäck IBF Forshaga Sporthall
2024-01-21 11:40 2 BK Vålberg - GS 86 AIF 1 Forshaga Sporthall
2024-01-21 11:40 2 Edebäck IBF - GS 86 AIF 2 Forshaga Sporthall
Omgång 3
2024-01-20 10:20 3 Herrhagens IF 1 - Sunne IBK 1 Sporthallen Gjutaren
2024-01-20 10:20 3 Herrhagens IF 2 - Sunne IBK 2 Sporthallen Gjutaren
2024-01-20 11:30 3 Herrhagens IF 3 - Villastadens IF Sporthallen Gjutaren
2024-01-20 11:30 3 Sunne IBK 1 - Herrhagens IF 2 Sporthallen Gjutaren
2024-01-20 12:40 3 Villastadens IF - Herrhagens IF 1 Sporthallen Gjutaren
2024-01-20 12:40 3 Sunne IBK 1 - Herrhagens IF 3 Sporthallen Gjutaren
Omgång 4
2024-01-21 10:20 4 Skattkärrs IK 1 - Hultsberg IBF 1 , Matilda Lundbäck Väse Sporthall
2024-01-21 10:20 4 Skattkärrs IK 2 - Hultsberg IBF 2 , Victoria B Brissman Väse Sporthall
2024-01-21 11:30 4 Hultsberg IBF 1 - Hagfors IBS 1 Sanna Lundbäck-Jalkesten Väse Sporthall
2024-01-21 11:30 4 Hultsberg IBF 2 - Hagfors IBS 2 Alva Johnsson Väse Sporthall
2024-01-21 12:40 4 Hagfors IBS 1 - Skattkärrs IK 1 Elma Vennerstrand Väse Sporthall
2024-01-21 12:40 4 Hagfors IBS 2 - Skattkärrs IK 2 Niki Knutsson Väse Sporthall
Omgång 5
2024-01-20 10:20 5 Filipstad IBK 1 - Storfors IBF Filipstads Sporthall
2024-01-20 10:20 5 Filipstad IBK 2 - GS 86 AIF 3 Filipstads Sporthall
2024-01-20 11:30 5 Storfors IBF - Hertzöga BK Vit Filipstads Sporthall
2024-01-20 11:30 5 GS 86 AIF 3 - Hertzöga BK Röd Filipstads Sporthall
2024-01-20 12:40 5 Hertzöga BK Vit - Filipstad IBK 1 Filipstads Sporthall
2024-01-20 12:40 5 Hertzöga BK Röd - Filipstad IBK 2 Filipstads Sporthall
Omgång 6
2024-01-20 09:20 6 Arvika IBF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Grön Arvika Sporthall
2024-01-20 09:20 6 Arvika IBF 2 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Arvika Sporthall
2024-01-20 10:30 6 Munkfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling Svart Arvika Sporthall
2024-01-20 10:30 6 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Arvika IBF 1 Arvika Sporthall
2024-01-20 11:40 6 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Arvika IBF 1 Arvika Sporthall
2024-01-20 11:40 6 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Munkfors IBK Arvika Sporthall
Omgång 7
2024-01-21 10:30 7 Billingsfors IBK 1 - Åmåls IBK 1 Billingsfors Bollhall
2024-01-21 10:30 7 Billingsfors IBK 2 - Åmåls IBK 2 Billingsfors Bollhall
2024-01-21 11:40 7 Åmåls IBK 1 - Billingsfors IBK 2 Billingsfors Bollhall
2024-01-21 11:40 7 Åmåls IBK 2 - Billingsfors IBK 1 Billingsfors Bollhall
Omgång 8
2024-01-20 10:20 8 BKI Sunnanå 1 - Karlstad IBF Bredd Central 1 Telma Stahre Sannerudshallen
2024-01-20 10:20 8 BKI Sunnanå 2 - Karlstad IBF Bredd Central 2 Elsa Delvert Sannerudshallen
2024-01-20 11:30 8 Karlstad IBF Bredd Central 1 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Elsa Delvert Sannerudshallen
2024-01-20 11:30 8 Karlstad IBF Bredd Central 2 - Skoghalls IBK Utveckling Blå Telma Stahre Sannerudshallen
2024-01-20 12:40 8 Skoghalls IBK Utveckling Röd - BKI Sunnanå 1 Telma Stahre Sannerudshallen
2024-01-20 12:40 8 Skoghalls IBK Utveckling Blå - BKI Sunnanå 2 Elsa Delvert Sannerudshallen
Omgång 9
2024-01-20 10:30 9 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Hertzöga BK Gul Ramirent Arena
2024-01-20 10:30 9 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - Hertzöga BK Gul Ramirent Arena
2024-01-20 11:40 9 Hertzöga BK Grön - Dotteviks IF 1 Ramirent Arena
2024-01-20 11:40 9 Hertzöga BK Gul - Dotteviks IF 2 Ramirent Arena
2024-01-20 12:50 9 Dotteviks IF 1 - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Ramirent Arena
2024-01-20 12:50 9 Dotteviks IF 2 - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Ramirent Arena
Omgång 10
2024-01-20 09:20 10 Dotteviks IF 3 - Åmotfors IF Strandhallen Arvika
2024-01-20 10:30 10 Dotteviks IF 4 - IFK Heden 1 Strandhallen Arvika
2024-01-20 10:30 10 IFK Heden 2 - Dotteviks IF 3 Strandhallen Arvika
2024-01-20 11:40 10 Åmotfors IF - IFK Heden 1 Strandhallen Arvika
2024-01-20 11:40 10 Dotteviks IF 4 - IFK Heden 2 Strandhallen Arvika
Omgång 11
2024-01-28 11:20 11 Karlskoga IBF 1 - Kristinehamns IBF 1 August Bergström, Gustav Zetterquist Karlbergshallen A Karlskoga
2024-01-28 11:20 11 Karlskoga IBF 2 - Kristinehamns IBF 2 Linn Andersson, Jakob Sennerblom Karlbergshallen A Karlskoga
2024-01-28 12:30 11 Kristinehamns IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Gustav Zetterquist, Linn Andersson Karlbergshallen A Karlskoga
2024-01-28 12:30 11 Kristinehamns IBF 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Max Sjöborg, August Bergström Karlbergshallen A Karlskoga
2024-01-28 14:40 11 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Karlskoga IBF 1 Linn Andersson, August Bergström Karlbergshallen A Karlskoga
2024-01-28 14:40 11 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Karlskoga IBF 2 Jakob Sennerblom, Max Sjöborg Karlbergshallen A Karlskoga
Omgång 12
2024-02-18 12:00 12 Edebäck IBF - Lekvattnets BK 1 Elias Gräsberg Ekshärads Sporthall
2024-02-18 12:00 12 Hertzöga BK Gul - Lekvattnets BK 2 Leif Andersson Ekshärads Sporthall
2024-02-18 13:10 12 Hertzöga BK Gul - Lekvattnets BK 1 Elias Gräsberg Ekshärads Sporthall
2024-02-18 13:10 12 Hertzöga BK Grön - Lekvattnets BK 2 Leif Andersson Ekshärads Sporthall
2024-02-18 14:20 12 Hertzöga BK Grön - Edebäck IBF Elias Gräsberg Ekshärads Sporthall
Omgång 13
2024-02-17 14:20 13 IFK Heden 1 - Kristinehamns IBF 1 Matilda Lundbäck Väse Sporthall
2024-02-17 14:20 13 GS 86 AIF 1 - Kristinehamns IBF 2 Alva Johnsson Väse Sporthall
2024-02-17 15:30 13 Kristinehamns IBF 1 - GS 86 AIF 1 Alva Johnsson Väse Sporthall
2024-02-17 15:30 13 Kristinehamns IBF 2 - GS 86 AIF 2 Matilda Lundbäck Väse Sporthall
2024-02-17 16:40 13 GS 86 AIF 2 - IFK Heden 1 Alva Johnsson, Matilda Lundbäck Väse Sporthall
Omgång 14
2024-02-17 10:20 14 BKI Sunnanå 3 - Herrhagens IF 1 Telma Stahre Sannerudshallen
2024-02-17 10:20 14 BKI Sunnanå 4 - Herrhagens IF 2 Hilda Backman Sannerudshallen
2024-02-17 11:30 14 Villastadens IF - Herrhagens IF 3 Hilda Backman Sannerudshallen
2024-02-17 11:30 14 Herrhagens IF 2 - BKI Sunnanå 3 Telma Stahre Sannerudshallen
2024-02-17 12:40 14 Herrhagens IF 1 - Villastadens IF Elsa Delvert Sannerudshallen
2024-02-17 12:40 14 Herrhagens IF 3 - BKI Sunnanå 4 Albin Borg Sannerudshallen
Omgång 15
2024-02-18 12:20 15 Hagfors IBS 1 - Filipstad IBK 1 Gustav Björkner, Vincent Johansson Älvstrandshallen
2024-02-18 12:20 15 Hagfors IBS 2 - Filipstad IBK 2 Ian Sandström, Noa Ek Älvstrandshallen
2024-02-18 13:30 15 Filipstad IBK 1 - Finnskoga IF Ian Sandström, Gustav Björkner Älvstrandshallen
2024-02-18 13:30 15 Filipstad IBK 2 - Storfors IBF Noa Ek, Vincent Johansson Älvstrandshallen
2024-02-18 14:40 15 Finnskoga IF - Hagfors IBS 1 Yasmin Hammoud, Elsa Höglund Älvstrandshallen
2024-02-18 14:40 15 Storfors IBF - Hagfors IBS 2 Tyra Lehikoinen, Ester Kjellvang Älvstrandshallen
Omgång 16
2024-02-17 09:50 16 Hertzöga BK Vit - Hultsberg IBF 1 Hultsbergshallen
2024-02-17 09:50 16 Hertzöga BK Röd - Hultsberg IBF 2 Hultsbergshallen
2024-02-17 11:00 16 Hultsberg IBF 1 - Arvika IBF 1 Hultsbergshallen
2024-02-17 11:00 16 Hultsberg IBF 2 - Arvika IBF 2 Hultsbergshallen
2024-02-17 12:10 16 Arvika IBF 1 - Hertzöga BK Röd Hultsbergshallen
2024-02-17 12:10 16 Arvika IBF 2 - Hertzöga BK Vit Hultsbergshallen
Omgång 17
2024-02-17 10:30 17 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Deje IBF 1 Ramirent Arena
2024-02-17 10:30 17 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Deje IBF 2 Ramirent Arena
2024-02-17 11:40 17 Deje IBF 1 - Billingsfors IBK 1 Ramirent Arena
2024-02-17 11:40 17 Deje IBF 2 - Billingsfors IBK 2 Ramirent Arena
2024-02-17 12:50 17 Billingsfors IBK 1 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Ramirent Arena
2024-02-17 12:50 17 Billingsfors IBK 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Ramirent Arena
Omgång 18
2024-02-18 10:20 18 Sunne IBK 1 - BK Vålberg Sparbankshallen
2024-02-18 10:20 18 Sunne IBK 2 - GS 86 AIF 3 Sparbankshallen
2024-02-18 11:30 18 BK Vålberg - Skattkärrs IK 1 Sparbankshallen
2024-02-18 11:30 18 GS 86 AIF 3 - Skattkärrs IK 2 Sparbankshallen
2024-02-18 12:40 18 Skattkärrs IK 1 - Sunne IBK 1 Sparbankshallen
2024-02-18 12:40 18 Skattkärrs IK 2 - Sunne IBK 2 Sparbankshallen
Omgång 19
2024-02-18 10:20 19 Åmåls IBK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Dewin Andersson Karlbergshallen Åmål
2024-02-18 10:20 19 Åmåls IBK 2 - Skoghalls IBK Utveckling Svart Max Kjellebäck Karlbergshallen Åmål
2024-02-18 11:30 19 Skoghalls IBK Utveckling Vit - BKI Sunnanå 1 Leo Jonasson Karlbergshallen Åmål
2024-02-18 11:30 19 Skoghalls IBK Utveckling Svart - BKI Sunnanå 2 Ville Sehlin Karlbergshallen Åmål
2024-02-18 12:40 19 BKI Sunnanå 1 - Åmåls IBK 1 Oscar Gårdebratt Karlbergshallen Åmål
2024-02-18 12:40 19 BKI Sunnanå 2 - Åmåls IBK 2 Dewin Andersson Karlbergshallen Åmål
Omgång 20
2024-02-18 11:50 20 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Fagerås BK Hammarö Arena B
2024-02-18 11:50 20 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Hammarö Arena B
2024-02-18 13:00 20 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Hammarö Arena B
2024-02-18 13:00 20 Fagerås BK - Skoghalls IBK Utveckling Röd Hammarö Arena B
2024-02-18 14:10 20 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Skoghalls IBK Utveckling Grön Hammarö Arena B
2024-02-18 14:10 20 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - Skoghalls IBK Utveckling Blå Hammarö Arena B
Omgång 21
2024-02-18 10:00 21 Dotteviks IF 1 - Åmotfors IF Strandhallen Arvika
2024-02-18 10:00 21 Dotteviks IF 2 - Munkfors IBK Strandhallen Arvika
2024-02-18 11:15 21 Munkfors IBK - Dotteviks IF 1 Strandhallen Arvika
2024-02-18 11:15 21 Åmotfors IF - Dotteviks IF 2 Strandhallen Arvika
Omgång 22
2024-02-03 10:30 22 Karlstad IBF Bredd Central 1 - Karlskoga IBF 1 Ramirent Arena
2024-02-03 10:30 22 Karlstad IBF Bredd Central 2 - Karlskoga IBF 2 Ramirent Arena
2024-02-03 11:40 22 Karlskoga IBF 1 - Dotteviks IF 3 Ramirent Arena
2024-02-03 11:40 22 Karlskoga IBF 2 - Dotteviks IF 4 Ramirent Arena
2024-02-03 12:50 22 Dotteviks IF 3 - Karlstad IBF Bredd Central 1 Ramirent Arena
2024-02-03 12:50 22 Dotteviks IF 4 - Karlstad IBF Bredd Central 2 Ramirent Arena
Omgång 23
2024-03-17 11:50 23 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Lekvattnets BK 1 Hammarö Arena B
2024-03-17 11:50 23 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Lekvattnets BK 2 Hammarö Arena B
2024-03-17 13:00 23 Lekvattnets BK 1 - Dotteviks IF 1 Hammarö Arena B
2024-03-17 13:00 23 Lekvattnets BK 2 - Dotteviks IF 2 Hammarö Arena B
2024-03-17 14:10 23 Dotteviks IF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Hammarö Arena B
2024-03-17 14:10 23 Dotteviks IF 2 - Skoghalls IBK Utveckling Svart Hammarö Arena B
Omgång 24
2024-03-16 10:30 24 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - GS 86 AIF 1 Ramirent Arena
2024-03-16 10:30 24 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - GS 86 AIF 2 Ramirent Arena
2024-03-16 11:40 24 Villastadens IF - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Ramirent Arena
2024-03-16 11:40 24 GS 86 AIF 1 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Ramirent Arena
2024-03-16 12:50 24 GS 86 AIF 2 - Villastadens IF Ramirent Arena
Omgång 25
2024-03-16 10:20 25 Herrhagens IF 1 - Åmotfors IF Sporthallen Gjutaren
2024-03-16 10:20 25 Herrhagens IF 2 - Skattkärrs IK 1 Sporthallen Gjutaren
2024-03-16 11:30 25 Herrhagens IF 3 - Skattkärrs IK 2 Sporthallen Gjutaren
2024-03-16 11:30 25 Åmotfors IF - Herrhagens IF 2 Sporthallen Gjutaren
2024-03-16 12:40 25 Skattkärrs IK 1 - Herrhagens IF 3 Sporthallen Gjutaren
2024-03-16 12:40 25 Skattkärrs IK 2 - Herrhagens IF 1 Sporthallen Gjutaren
Omgång 26
2024-03-16 09:50 26 Munkfors IBK - BKI Sunnanå 3 Lea Törnkvist, Lisa Persson Lunde Munkfors Arena
2024-03-16 09:50 26 Edebäck IBF - BKI Sunnanå 4 Milia Nilsson, Tindra Jansson Munkfors Arena
2024-03-16 11:00 26 Finnskoga IF - Munkfors IBK Lea Törnkvist, Milia Nilsson Munkfors Arena
2024-03-16 11:00 26 BKI Sunnanå 3 - Edebäck IBF Lisa Persson Lunde, Tindra Jansson Munkfors Arena
2024-03-16 13:10 26 BKI Sunnanå 4 - Finnskoga IF Lea Törnkvist, Milia Nilsson Munkfors Arena
Omgång 27
2024-03-16 09:20 27 Kristinehamns IBF 1 - Sunne IBK 1 Wanja Öhman, Klara Larsson Stenstalidshallen
2024-03-16 09:20 27 Kristinehamns IBF 2 - Sunne IBK 2 Noah Porter, Folke Englund Stenstalidshallen
2024-03-16 10:30 27 Fagerås BK - Kristinehamns IBF 1 Wanja Öhman, Klara Larsson Stenstalidshallen
2024-03-16 10:30 27 Sunne IBK 1 - Kristinehamns IBF 2 Noah Porter, Folke Englund Stenstalidshallen
2024-03-16 11:40 27 Sunne IBK 2 - Fagerås BK Noah Porter, Klara Larsson Stenstalidshallen
Omgång 28
2024-03-16 09:50 28 Hertzöga BK Grön - Arvika IBF 1 Hultsbergshallen
2024-03-16 09:50 28 Hertzöga BK Gul - Arvika IBF 2 Hultsbergshallen
2024-03-16 11:00 28 Arvika IBF 1 - Hagfors IBS 1 Hultsbergshallen
2024-03-16 11:00 28 Arvika IBF 2 - Hagfors IBS 2 Hultsbergshallen
2024-03-16 12:10 28 Hagfors IBS 1 - Hertzöga BK Grön Hultsbergshallen
2024-03-16 12:10 28 Hagfors IBS 2 - Hertzöga BK Gul Hultsbergshallen
Omgång 29
2024-03-16 09:50 29 Hertzöga BK Vit - BK Vålberg Ilandahallen
2024-03-16 09:50 29 Hertzöga BK Röd - GS 86 AIF 3 Ilandahallen
2024-03-16 11:00 29 BK Vålberg - Billingsfors IBK 1 Ilandahallen
2024-03-16 11:00 29 GS 86 AIF 3 - Billingsfors IBK 2 Ilandahallen
2024-03-16 12:10 29 Billingsfors IBK 1 - Hertzöga BK Vit Ilandahallen
2024-03-16 12:10 29 Billingsfors IBK 2 - Hertzöga BK Röd Ilandahallen
Omgång 30
2024-03-17 10:20 30 Deje IBF 1 - BKI Sunnanå 1 Deje Sporthall A
2024-03-17 10:20 30 Deje IBF 2 - BKI Sunnanå 2 Deje Sporthall A
2024-03-17 11:30 30 BKI Sunnanå 1 - Karlstad IBF Bredd Central 1 Deje Sporthall A
2024-03-17 11:30 30 BKI Sunnanå 2 - Karlstad IBF Bredd Central 2 Deje Sporthall A
2024-03-17 12:40 30 Karlstad IBF Bredd Central 1 - Deje IBF 1 Deje Sporthall A
2024-03-17 12:40 30 Karlstad IBF Bredd Central 2 - Deje IBF 2 Deje Sporthall A
Omgång 31
2024-03-16 14:30 31 Hultsberg IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Ramirent Arena
2024-03-16 14:30 31 Hultsberg IBF 2 - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Ramirent Arena
2024-03-16 15:40 31 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Åmåls IBK 1 Ramirent Arena
2024-03-16 15:40 31 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - Åmåls IBK 2 Ramirent Arena
2024-03-16 16:50 31 Åmåls IBK 1 - Hultsberg IBF 1 Ramirent Arena
2024-03-16 16:50 31 Åmåls IBK 2 - Hultsberg IBF 2 Ramirent Arena
Omgång 32
2024-03-16 12:20 32 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Storfors IBF Hammarö Arena B
2024-03-16 12:20 32 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Dotteviks IF 3 Hammarö Arena B
2024-03-16 13:30 32 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Dotteviks IF 4 Hammarö Arena B
2024-03-16 13:30 32 Storfors IBF - Skoghalls IBK Utveckling Röd Hammarö Arena B
2024-03-16 14:40 32 Dotteviks IF 3 - Skoghalls IBK Utveckling Blå Hammarö Arena B
2024-03-16 14:40 32 Dotteviks IF 4 - Skoghalls IBK Utveckling Grön Hammarö Arena B
Omgång 33
2024-03-16 10:00 33 Filipstad IBK 1 - Karlskoga IBF 1 Filipstads Sporthall
2024-03-16 10:00 33 Filipstad IBK 2 - Karlskoga IBF 2 Filipstads Sporthall
2024-03-16 11:00 33 Karlskoga IBF 1 - IFK Heden 1 Filipstads Sporthall
2024-03-16 11:00 33 Karlskoga IBF 2 - Filipstad IBK 1 Filipstads Sporthall
2024-03-16 12:00 33 IFK Heden 1 - Filipstad IBK 2 Filipstads Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis