Spelprogram - Pojkar Grön 3 Gr.2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bensby UFF PGrön 3 Gr.2 Niklas Olsson olsson.niklas@yahoo.se 0706382024 Grön
IBK Boden PGrön 3 Gr.2 Krister Kraus Svart, Svart, Svart
Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.2 Robert Nilsson robert.nilsson@ncc.se 070-5429118 Röd, Svart, Svart
Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 Mikael Dahlin mikael.dahlin@hotmail.se 072-7169507 svart, svart, svart
Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 Maria Johansson Pettersson maria.j.pettersson80@gmail.com 0730-419480 Blå, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-11-19 10:00 1 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - IBK Boden PGrön 3 Gr.2 Devin Andersson, Alvar Wallin Norrmalmia Sph
2023-11-19 10:00 1 Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 Herman Hällström, Salomon Lantto Norrmalmia Sph
2023-11-19 10:45 1 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 Devin Andersson, Alvar Wallin Norrmalmia Sph
2023-11-19 10:45 1 IBK Boden PGrön 3 Gr.2 - Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.2 Herman Hällström, Salomon Lantto Norrmalmia Sph
2023-11-19 11:30 1 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.2 Devin Andersson, Alvar Wallin Norrmalmia Sph
2023-11-19 11:30 1 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - IBK Boden PGrön 3 Gr.2 Herman Hällström, Salomon Lantto Norrmalmia Sph
Omgång 2
2023-12-16 10:00 2 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - Bensby UFF PGrön 3 Gr.2 Melker Gustavsson Norrmalmia Sph
2023-12-16 10:00 2 Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.2 - IBK Boden PGrön 3 Gr.2 Siri Holmgren Norrmalmia Sph
2023-12-16 10:45 2 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - IBK Boden PGrön 3 Gr.2 Melker Gustavsson Norrmalmia Sph
2023-12-16 10:45 2 Bensby UFF PGrön 3 Gr.2 - Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.2 Siri Holmgren Norrmalmia Sph
2023-12-16 11:30 2 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.2 Melker Gustavsson Norrmalmia Sph
2023-12-16 11:30 2 IBK Boden PGrön 3 Gr.2 - Bensby UFF PGrön 3 Gr.2 Siri Holmgren Norrmalmia Sph
Omgång 3
2024-01-13 10:00 3 IBK Boden PGrön 3 Gr.2 - Bensby UFF PGrön 3 Gr.2 Hugo Berg Boden Arena
2024-01-13 10:00 3 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 Sven Fredriksson Boden Arena
2024-01-13 10:45 3 IBK Boden PGrön 3 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 Hugo Berg Boden Arena
2024-01-13 10:45 3 Bensby UFF PGrön 3 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 Sven Fredriksson Boden Arena
2024-01-13 11:30 3 IBK Boden PGrön 3 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 Hugo Berg Boden Arena
2024-01-13 11:30 3 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - Bensby UFF PGrön 3 Gr.2 Sven Fredriksson Boden Arena
Omgång 4
2024-02-18 09:00 4 Bensby UFF PGrön 3 Gr.2 - IBK Boden PGrön 3 Gr.2 Porsöhallen
2024-02-18 09:00 4 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.2 Vilma Hennix Porsöhallen
2024-02-18 09:45 4 Bensby UFF PGrön 3 Gr.2 - Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.2 Porsöhallen
2024-02-18 09:45 4 IBK Boden PGrön 3 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 Vilma Hennix Porsöhallen
2024-02-18 10:30 4 Bensby UFF PGrön 3 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 Porsöhallen
2024-02-18 10:30 4 Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.2 - IBK Boden PGrön 3 Gr.2 Vilma Hennix Porsöhallen
Omgång 5
2024-03-23 09:00 5 Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.2 - Bensby UFF PGrön 3 Gr.2 Sportcity Kalix
2024-03-23 09:00 5 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 Sportcity Kalix
2024-03-23 09:45 5 Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 Sportcity Kalix
2024-03-23 09:45 5 Bensby UFF PGrön 3 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 Sportcity Kalix
2024-03-23 10:30 5 Team Kalix IBK PGrön 3 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 Sportcity Kalix
2024-03-23 10:30 5 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - Bensby UFF PGrön 3 Gr.2 Sportcity Kalix

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis