Spelprogram - Poolspel P 3-3+mv Gr1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK P14/1 Robin Levander robin.sigge@gmail.com Blå, Blå, Blå
Bankeryds Skid o MK P14/2 Robin Levander robin.sigge@gmail.com Blå, Blå, Blå
Barnarps IF P13 Björn Mannefred bjorn.mannefred@gmail.com Vinrött, Svart, Svart
Bodafors IBS P14 Svart, Svart, Svart
Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 Röd, Svarta, Svarta
Forserums IF P14 Eric Valfridsson 070-255 37 65 Grön, Vit, Vit
Husqvarna IK P14/1 Andreas Malm andreas.malm77@gmail.com 070-8719205 Svart, Svart, Svart
Husqvarna IK P14/2 Andreas Malm andreas.malm77@gmail.com 070-8719205 Svart, Svart, Svart
Husqvarna IK P14/3 Andreas Malm andreas.malm77@gmail.com 070-8719205 Svart, Svart, Svart
IBF Tranås P13 Markus Hyltbring markus.hyltbring@gmail.com SVART, SVART, SVART
IBK Husar P14 Jasmine Hellström Jazza_@hotmail.com 0763967566 Blå, Svart, Blå
Jönköpings IK P14/1 Marie Harlin marie.harlin@jonkoping.se 073-6401143 Röd, Röd, Röd
Jönköpings IK P14/2 Marie Harlin marie.harlin@jonkoping.se 073-6401143 Röd, Röd, Röd
KFUM Jönköping P14/1 Anders Svensson anders.fritjof@gmail.com 0702920221 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Månsarps IBK P14/1 Christoffer Johansson Sinkkonen Coffejohansson88@hotmail.com 0735637336 Lila, Vit, Vit
Nässjö IBF P14 Henric Einarsson henric.einarsson@kavli.se 073-9421536 Svart, Svart, Svart
Sävsjö IBK P14 Per Krig Per.krig@alackering.se 0706367670 Röd, Svart, Vit
Vetlanda IBF P14/1 Adrian Johansson adrian.johansson91@gmail.com 070-5982228 Blå, Blå, Blå
Vetlanda IBF P14/2 Adrian Johansson adrian.johansson91@gmail.com 070-5982228 Blå, Blå, Blå
Vetlanda IBF P15/1 Martin Mosskull massemosskull@hotmail.com 072-3178954 Blå, Blå, Blå
Vetlanda IBF P15/2 Martin Mosskull massemosskull@hotmail.com 072-3178954 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-22 10:00 1 Månsarps IBK P14/1 - Vetlanda IBF P15/1 Felix Johansson, Liam Andersson Barnarps Sporthall 3-manna
2023-10-22 10:00 1 Husqvarna IK P14/3 - Sävsjö IBK P14 Albin Lindlyck, Elton Rosenkvist Barnarps Sporthall 3-manna
2023-10-22 10:50 1 Månsarps IBK P14/1 - Sävsjö IBK P14 Albin Lindlyck, Elton Rosenkvist Barnarps Sporthall 3-manna
2023-10-22 10:50 1 Vetlanda IBF P15/1 - Husqvarna IK P14/3 Felix Johansson, Liam Andersson Barnarps Sporthall 3-manna
2023-10-22 11:40 1 Sävsjö IBK P14 - Vetlanda IBF P15/1 Albin Lindlyck, Elton Rosenkvist Barnarps Sporthall 3-manna
2023-10-22 11:40 1 Husqvarna IK P14/3 - Månsarps IBK P14/1 Felix Johansson, Liam Andersson Barnarps Sporthall 3-manna
Omgång 2
2023-10-28 10:00 2 Husqvarna IK P14/1 - IBF Tranås P13 Huskvarna Sporthall A 3-manna
2023-10-28 10:00 2 Jönköpings IK P14/2 - Barnarps IF P13 Huskvarna Sporthall A 3-manna
2023-10-28 11:00 2 Husqvarna IK P14/1 - Barnarps IF P13 Huskvarna Sporthall A 3-manna
2023-10-28 11:00 2 IBF Tranås P13 - Jönköpings IK P14/2 Huskvarna Sporthall A 3-manna
2023-10-28 12:00 2 Barnarps IF P13 - IBF Tranås P13 Huskvarna Sporthall A 3-manna
2023-10-28 12:00 2 Jönköpings IK P14/2 - Husqvarna IK P14/1 Huskvarna Sporthall A 3-manna
Omgång 3
2023-10-15 13:00 3 Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 - Vetlanda IBF P14/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-10-15 13:00 3 Jönköpings IK P14/1 - Forserums IF P14 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-10-15 14:00 3 Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 - Forserums IF P14 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-10-15 14:00 3 Vetlanda IBF P14/1 - Jönköpings IK P14/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-10-15 15:00 3 Forserums IF P14 - Vetlanda IBF P14/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-10-15 15:00 3 Jönköpings IK P14/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 4
2023-10-22 10:00 4 IBK Husar P14 - Vetlanda IBF P15/2 Olsbergs Arena 3-manna
2023-10-22 10:00 4 Bankeryds Skid o MK P14/2 - Bodafors IBS P14 Olsbergs Arena 3-manna
2023-10-22 11:00 4 IBK Husar P14 - Bodafors IBS P14 Olsbergs Arena 3-manna
2023-10-22 11:00 4 Vetlanda IBF P15/2 - Bankeryds Skid o MK P14/2 Olsbergs Arena 3-manna
2023-10-22 12:00 4 Bodafors IBS P14 - Vetlanda IBF P15/2 Olsbergs Arena 3-manna
2023-10-22 12:00 4 Bankeryds Skid o MK P14/2 - IBK Husar P14 Olsbergs Arena 3-manna
Omgång 5
2023-10-29 09:45 5 Nässjö IBF P14 - Vetlanda IBF P14/2 Lukas Sjökvist Nässjö Sporthall 3-manna
2023-10-29 09:45 5 Bankeryds Skid o MK P14/1 - KFUM Jönköping P14/1 Linus Austli Pantzar Nässjö Sporthall 3-manna
2023-10-29 10:45 5 Nässjö IBF P14 - KFUM Jönköping P14/1 Linus Austli Pantzar Nässjö Sporthall 3-manna
2023-10-29 10:45 5 Vetlanda IBF P14/2 - Bankeryds Skid o MK P14/1 Cornelis Lundberg Nässjö Sporthall 3-manna
2023-10-29 11:45 5 KFUM Jönköping P14/1 - Vetlanda IBF P14/2 Lukas Sjökvist Nässjö Sporthall 3-manna
2023-10-29 11:45 5 Bankeryds Skid o MK P14/1 - Nässjö IBF P14 Cornelis Lundberg Nässjö Sporthall 3-manna
Omgång 6
2023-11-04 13:30 6 Vetlanda IBF P15/1 - Husqvarna IK P14/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-11-04 13:30 6 Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 - IBK Husar P14 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-11-04 14:30 6 Vetlanda IBF P15/1 - IBK Husar P14 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-11-04 14:30 6 Husqvarna IK P14/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-11-04 15:30 6 IBK Husar P14 - Husqvarna IK P14/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-11-04 15:30 6 Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 - Vetlanda IBF P15/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
Omgång 7
2023-11-04 13:30 7 Husqvarna IK P14/3 - Nässjö IBF P14 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-11-04 13:30 7 Barnarps IF P13 - Vetlanda IBF P14/1 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-11-04 14:30 7 Husqvarna IK P14/3 - Vetlanda IBF P14/1 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-11-04 14:30 7 Nässjö IBF P14 - Barnarps IF P13 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-11-04 15:30 7 Vetlanda IBF P14/1 - Nässjö IBF P14 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2023-11-04 15:30 7 Barnarps IF P13 - Husqvarna IK P14/3 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
Omgång 8
2023-11-04 13:20 8 Sävsjö IBK P14 - Jönköpings IK P14/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2023-11-04 13:20 8 Vetlanda IBF P15/2 - Bankeryds Skid o MK P14/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2023-11-04 14:10 8 Sävsjö IBK P14 - Bankeryds Skid o MK P14/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2023-11-04 14:10 8 Jönköpings IK P14/1 - Vetlanda IBF P15/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2023-11-04 15:00 8 Bankeryds Skid o MK P14/1 - Jönköpings IK P14/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2023-11-04 15:00 8 Vetlanda IBF P15/2 - Sävsjö IBK P14 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 9
2023-11-04 10:00 9 IBF Tranås P13 - Månsarps IBK P14/1 Abbe Argus Tranås Idrottshall 3-manna
2023-11-04 10:00 9 Forserums IF P14 - Bankeryds Skid o MK P14/2 Lucas Nyhlén Tranås Idrottshall 3-manna
2023-11-04 11:00 9 IBF Tranås P13 - Bankeryds Skid o MK P14/2 Abbe Argus Tranås Idrottshall 3-manna
2023-11-04 11:00 9 Månsarps IBK P14/1 - Forserums IF P14 Lucas Nyhlén Tranås Idrottshall 3-manna
2023-11-04 12:00 9 Bankeryds Skid o MK P14/2 - Månsarps IBK P14/1 Lucas Nyhlén Tranås Idrottshall 3-manna
2023-11-04 12:00 9 Forserums IF P14 - IBF Tranås P13 Abbe Argus Tranås Idrottshall 3-manna
Omgång 10
2023-11-05 15:30 10 Jönköpings IK P14/2 - Vetlanda IBF P14/2 Meja Wingren Hisingstorp Sporthall 3-manna
2023-11-05 15:30 10 Bodafors IBS P14 - Husqvarna IK P14/2 Lovisa Björnberg Hisingstorp Sporthall 3-manna
2023-11-05 16:30 10 Jönköpings IK P14/2 - Husqvarna IK P14/2 Meja Wingren Hisingstorp Sporthall 3-manna
2023-11-05 16:30 10 Vetlanda IBF P14/2 - Bodafors IBS P14 Lovisa Björnberg Hisingstorp Sporthall 3-manna
2023-11-05 17:30 10 Husqvarna IK P14/2 - Vetlanda IBF P14/2 Meja Wingren Hisingstorp Sporthall 3-manna
2023-11-05 17:30 10 Bodafors IBS P14 - Jönköpings IK P14/2 Lovisa Björnberg Hisingstorp Sporthall 3-manna
Omgång 11
2023-12-03 13:45 11 Barnarps IF P13 - Månsarps IBK P14/1 Barnarps Sporthall 3-manna
2023-12-03 13:45 11 Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 - Vetlanda IBF P14/2 Barnarps Sporthall 3-manna
2023-12-03 14:45 11 Barnarps IF P13 - Vetlanda IBF P14/2 Barnarps Sporthall 3-manna
2023-12-03 14:45 11 Månsarps IBK P14/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 Barnarps Sporthall 3-manna
2023-12-03 15:45 11 Vetlanda IBF P14/2 - Månsarps IBK P14/1 Barnarps Sporthall 3-manna
2023-12-03 15:45 11 Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 - Barnarps IF P13 Barnarps Sporthall 3-manna
Omgång 12
2023-11-26 15:00 12 Vetlanda IBF P14/1 - Husqvarna IK P14/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-11-26 15:00 12 Sävsjö IBK P14 - Bankeryds Skid o MK P14/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-11-26 16:00 12 Vetlanda IBF P14/1 - Bankeryds Skid o MK P14/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-11-26 16:00 12 Husqvarna IK P14/1 - Sävsjö IBK P14 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-11-26 17:00 12 Bankeryds Skid o MK P14/2 - Husqvarna IK P14/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-11-26 17:00 12 Sävsjö IBK P14 - Vetlanda IBF P14/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
Omgång 13
2023-11-26 15:30 13 Jönköpings IK P14/1 - IBK Husar P14 Erik Krantz Hisingstorp Sporthall 3-manna
2023-11-26 15:30 13 Nässjö IBF P14 - IBF Tranås P13 Sander Alvemyr Hisingstorp Sporthall 3-manna
2023-11-26 16:30 13 Jönköpings IK P14/1 - IBF Tranås P13 Sander Alvemyr Hisingstorp Sporthall 3-manna
2023-11-26 16:30 13 IBK Husar P14 - Nässjö IBF P14 Gordon Vikor Hisingstorp Sporthall 3-manna
2023-11-26 17:30 13 IBF Tranås P13 - IBK Husar P14 Viggo Axelsson Hisingstorp Sporthall 3-manna
2023-11-26 17:30 13 Nässjö IBF P14 - Jönköpings IK P14/1 Vilhelm Knutsson Hisingstorp Sporthall 3-manna
Omgång 14
2023-12-17 15:00 14 Vetlanda IBF P15/2 - Husqvarna IK P14/3 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-12-17 15:00 14 Jönköpings IK P14/2 - KFUM Jönköping P14/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-12-17 16:00 14 Vetlanda IBF P15/2 - KFUM Jönköping P14/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-12-17 16:00 14 Husqvarna IK P14/3 - Jönköpings IK P14/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-12-17 17:00 14 KFUM Jönköping P14/1 - Husqvarna IK P14/3 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2023-12-17 17:00 14 Jönköpings IK P14/2 - Vetlanda IBF P15/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
Omgång 15
2023-11-25 10:00 15 Forserums IF P14 - Vetlanda IBF P15/1 Forserums Sporthall 3-manna
2023-11-25 10:00 15 Bankeryds Skid o MK P14/1 - Husqvarna IK P14/2 Forserums Sporthall 3-manna
2023-11-25 10:50 15 Forserums IF P14 - Husqvarna IK P14/2 Forserums Sporthall 3-manna
2023-11-25 10:50 15 Vetlanda IBF P15/1 - Bankeryds Skid o MK P14/1 Forserums Sporthall 3-manna
2023-11-25 11:40 15 Husqvarna IK P14/2 - Vetlanda IBF P15/1 Forserums Sporthall 3-manna
2023-11-25 11:40 15 Bankeryds Skid o MK P14/1 - Forserums IF P14 Forserums Sporthall 3-manna
Omgång 16
2024-01-13 10:30 16 Bankeryds Skid o MK P14/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 Torpshallen 3-manna
2024-01-13 10:30 16 Nässjö IBF P14 - Jönköpings IK P14/2 Torpshallen 3-manna
2024-01-13 11:30 16 Bankeryds Skid o MK P14/2 - Jönköpings IK P14/2 Torpshallen 3-manna
2024-01-13 11:30 16 Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 - Nässjö IBF P14 Torpshallen 3-manna
2024-01-13 12:30 16 Jönköpings IK P14/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 Torpshallen 3-manna
2024-01-13 12:30 16 Nässjö IBF P14 - Bankeryds Skid o MK P14/2 Torpshallen 3-manna
Omgång 17
2024-01-20 14:30 17 Vetlanda IBF P14/2 - Husqvarna IK P14/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-01-20 14:30 17 Jönköpings IK P14/1 - Månsarps IBK P14/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-01-20 15:30 17 Vetlanda IBF P14/2 - Månsarps IBK P14/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-01-20 15:30 17 Husqvarna IK P14/1 - Jönköpings IK P14/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-01-20 16:30 17 Månsarps IBK P14/1 - Husqvarna IK P14/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-01-20 16:30 17 Jönköpings IK P14/1 - Vetlanda IBF P14/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
Omgång 18
2024-01-21 12:30 18 Bankeryds Skid o MK P14/1 - IBK Husar P14 Torpshallen 3-manna
2024-01-21 12:30 18 Husqvarna IK P14/3 - IBF Tranås P13 Torpshallen 3-manna
2024-01-21 13:30 18 Bankeryds Skid o MK P14/1 - IBF Tranås P13 Torpshallen 3-manna
2024-01-21 13:30 18 IBK Husar P14 - Husqvarna IK P14/3 Torpshallen 3-manna
2024-01-21 14:30 18 IBF Tranås P13 - IBK Husar P14 Torpshallen 3-manna
2024-01-21 14:30 18 Husqvarna IK P14/3 - Bankeryds Skid o MK P14/1 Torpshallen 3-manna
Omgång 19
19 Vetlanda IBF P15/1 - Barnarps IF P13 Bodafors Sporthall 3-manna
19 Vetlanda IBF P14/1 - Vetlanda IBF P15/1 Bodafors Sporthall 3-manna
2024-01-13 13:00 19 Bodafors IBS P14 - Vetlanda IBF P15/1 Bodafors Sporthall 3-manna
2024-01-13 14:00 19 Barnarps IF P13 - Vetlanda IBF P14/1 Bodafors Sporthall 3-manna
2024-01-13 14:00 19 Barnarps IF P13 - Bodafors IBS P14 Bodafors Sporthall 3-manna
2024-01-13 15:00 19 Bodafors IBS P14 - Vetlanda IBF P14/1 Bodafors Sporthall 3-manna
Omgång 20
2024-01-20 09:00 20 KFUM Jönköping P14/1 - Sävsjö IBK P14 KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
2024-01-20 09:00 20 Vetlanda IBF P15/2 - Husqvarna IK P14/2 KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
2024-01-20 09:50 20 KFUM Jönköping P14/1 - Husqvarna IK P14/2 KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
2024-01-20 09:50 20 Sävsjö IBK P14 - Vetlanda IBF P15/2 KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
2024-01-20 10:40 20 Husqvarna IK P14/2 - Sävsjö IBK P14 KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
2024-01-20 10:40 20 Vetlanda IBF P15/2 - KFUM Jönköping P14/1 KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
Omgång 21
2024-02-11 14:00 21 Husqvarna IK P14/2 - Nässjö IBF P14 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-02-11 14:00 21 Vetlanda IBF P15/1 - IBF Tranås P13 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-02-11 15:00 21 Husqvarna IK P14/2 - IBF Tranås P13 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-02-11 15:00 21 Nässjö IBF P14 - Vetlanda IBF P15/1 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-02-11 16:00 21 IBF Tranås P13 - Nässjö IBF P14 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-02-11 16:00 21 Vetlanda IBF P15/1 - Husqvarna IK P14/2 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
Omgång 22
2024-02-04 09:00 22 Månsarps IBK P14/1 - Jönköpings IK P14/2 Selma Lidén, Frida Lesse Norrahammars Sporthall 3-manna
2024-02-04 09:00 22 Vetlanda IBF P14/1 - Bankeryds Skid o MK P14/1 Agnes Lidén, Maja Öhrlid Norrahammars Sporthall 3-manna
2024-02-04 09:50 22 Månsarps IBK P14/1 - Bankeryds Skid o MK P14/1 Agnes Lidén, Maja Öhrlid Norrahammars Sporthall 3-manna
2024-02-04 09:50 22 Jönköpings IK P14/2 - Vetlanda IBF P14/1 Selma Lidén, Frida Lesse Norrahammars Sporthall 3-manna
2024-02-04 10:40 22 Bankeryds Skid o MK P14/1 - Jönköpings IK P14/2 Agnes Lidén, Maja Öhrlid Norrahammars Sporthall 3-manna
2024-02-04 10:40 22 Vetlanda IBF P14/1 - Månsarps IBK P14/1 Selma Lidén, Frida Lesse Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 23
2024-02-11 10:00 23 Husqvarna IK P14/1 - Forserums IF P14 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-02-11 10:00 23 Bodafors IBS P14 - KFUM Jönköping P14/1 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-02-11 11:00 23 Husqvarna IK P14/1 - KFUM Jönköping P14/1 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-02-11 11:00 23 Forserums IF P14 - Bodafors IBS P14 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-02-11 12:00 23 KFUM Jönköping P14/1 - Forserums IF P14 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-02-11 12:00 23 Bodafors IBS P14 - Husqvarna IK P14/1 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
Omgång 24
2024-02-10 12:00 24 Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 - Husqvarna IK P14/3 Lucas Liliegren Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2024-02-10 12:00 24 Sävsjö IBK P14 - Vetlanda IBF P14/2 Joel Kidén Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2024-02-10 13:00 24 Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 - Vetlanda IBF P14/2 Lucas Liliegren Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2024-02-10 13:00 24 Husqvarna IK P14/3 - Sävsjö IBK P14 Joel Kidén Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2024-02-10 14:00 24 Vetlanda IBF P14/2 - Husqvarna IK P14/3 Joel Kidén Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2024-02-10 14:00 24 Sävsjö IBK P14 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 Lucas Liliegren Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 25
2024-01-27 10:00 25 IBK Husar P14 - Barnarps IF P13 Olsbergs Arena 3-manna
2024-01-27 10:00 25 Jönköpings IK P14/1 - Bankeryds Skid o MK P14/2 Olsbergs Arena 3-manna
2024-01-27 10:50 25 IBK Husar P14 - Bankeryds Skid o MK P14/2 Olsbergs Arena 3-manna
2024-01-27 10:50 25 Barnarps IF P13 - Jönköpings IK P14/1 Olsbergs Arena 3-manna
2024-01-27 11:40 25 Bankeryds Skid o MK P14/2 - Barnarps IF P13 Olsbergs Arena 3-manna
2024-01-27 11:40 25 Jönköpings IK P14/1 - IBK Husar P14 Olsbergs Arena 3-manna
Omgång 26
2024-02-25 13:15 26 Nässjö IBF P14 - Månsarps IBK P14/1 Molly Johansson Nässjö Sporthall 3-manna
2024-02-25 13:15 26 Vetlanda IBF P15/2 - Husqvarna IK P14/1 Ester Cantby Nässjö Sporthall 3-manna
2024-02-25 14:15 26 Nässjö IBF P14 - Husqvarna IK P14/1 Ester Cantby Nässjö Sporthall 3-manna
2024-02-25 14:15 26 Månsarps IBK P14/1 - Vetlanda IBF P15/2 Emilia Säll Nässjö Sporthall 3-manna
2024-02-25 15:15 26 Husqvarna IK P14/1 - Månsarps IBK P14/1 Molly Johansson Nässjö Sporthall 3-manna
2024-02-25 15:15 26 Vetlanda IBF P15/2 - Nässjö IBF P14 Emilia Säll Nässjö Sporthall 3-manna
Omgång 27
2024-02-18 11:30 27 Vetlanda IBF P15/1 - Jönköpings IK P14/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-02-18 11:30 27 IBK Husar P14 - Forserums IF P14 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-02-18 12:30 27 Vetlanda IBF P15/1 - Forserums IF P14 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-02-18 12:30 27 Jönköpings IK P14/2 - IBK Husar P14 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-02-18 13:30 27 Forserums IF P14 - Jönköpings IK P14/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-02-18 13:30 27 IBK Husar P14 - Vetlanda IBF P15/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
Omgång 28
2024-02-25 10:00 28 Husqvarna IK P14/3 - Bankeryds Skid o MK P14/2 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-02-25 10:00 28 Vetlanda IBF P14/2 - Bodafors IBS P14 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-02-25 11:00 28 Husqvarna IK P14/3 - Bodafors IBS P14 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-02-25 11:00 28 Bankeryds Skid o MK P14/2 - Vetlanda IBF P14/2 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-02-25 12:00 28 Bodafors IBS P14 - Bankeryds Skid o MK P14/2 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
2024-02-25 12:00 28 Vetlanda IBF P14/2 - Husqvarna IK P14/3 Fagerslätt Idrottshall 3-manna
Omgång 29
2024-02-24 15:30 29 Sävsjö IBK P14 - Barnarps IF P13 Sävsjö Sporthall 3-manna
2024-02-24 15:30 29 Bankeryds Skid o MK P14/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 Sävsjö Sporthall 3-manna
2024-02-24 16:20 29 Sävsjö IBK P14 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 Sävsjö Sporthall 3-manna
2024-02-24 16:20 29 Barnarps IF P13 - Bankeryds Skid o MK P14/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2024-02-24 17:10 29 Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 - Barnarps IF P13 Sävsjö Sporthall 3-manna
2024-02-24 17:10 29 Bankeryds Skid o MK P14/1 - Sävsjö IBK P14 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 30
2024-02-24 13:30 30 IBF Tranås P13 - Vetlanda IBF P14/1 Adam Paradzik Tranås Idrottshall 3-manna
2024-02-24 13:30 30 KFUM Jönköping P14/1 - Husqvarna IK P14/2 Ej offentliggjord Tranås Idrottshall 3-manna
2024-02-24 14:30 30 IBF Tranås P13 - Husqvarna IK P14/2 Adam Paradzik Tranås Idrottshall 3-manna
2024-02-24 14:30 30 Vetlanda IBF P14/1 - KFUM Jönköping P14/1 Ej offentliggjord Tranås Idrottshall 3-manna
2024-02-24 15:30 30 Husqvarna IK P14/2 - Vetlanda IBF P14/1 Ej offentliggjord Tranås Idrottshall 3-manna
2024-02-24 15:30 30 KFUM Jönköping P14/1 - IBF Tranås P13 Adam Paradzik Tranås Idrottshall 3-manna
Omgång 31
2024-03-16 15:30 31 Jönköpings IK P14/2 - Sävsjö IBK P14 Hisingstorp Sporthall 3-manna
2024-03-16 15:30 31 IBK Husar P14 - Månsarps IBK P14/1 Hisingstorp Sporthall 3-manna
2024-03-16 16:30 31 Jönköpings IK P14/2 - Månsarps IBK P14/1 Hisingstorp Sporthall 3-manna
2024-03-16 16:30 31 Sävsjö IBK P14 - IBK Husar P14 Hisingstorp Sporthall 3-manna
2024-03-16 17:30 31 Månsarps IBK P14/1 - Sävsjö IBK P14 Hisingstorp Sporthall 3-manna
2024-03-16 17:30 31 IBK Husar P14 - Jönköpings IK P14/2 Hisingstorp Sporthall 3-manna
Omgång 32
2024-03-10 13:45 32 Barnarps IF P13 - Forserums IF P14 Barnarps Sporthall 3-manna
2024-03-10 13:45 32 Nässjö IBF P14 - Husqvarna IK P14/3 Barnarps Sporthall 3-manna
2024-03-10 14:45 32 Barnarps IF P13 - Husqvarna IK P14/3 Barnarps Sporthall 3-manna
2024-03-10 14:45 32 Forserums IF P14 - Nässjö IBF P14 Barnarps Sporthall 3-manna
2024-03-10 15:45 32 Husqvarna IK P14/3 - Forserums IF P14 Barnarps Sporthall 3-manna
2024-03-10 15:45 32 Nässjö IBF P14 - Barnarps IF P13 Barnarps Sporthall 3-manna
Omgång 33
2024-03-02 14:00 33 Vetlanda IBF P14/1 - Husqvarna IK P14/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-03-02 14:00 33 Bankeryds Skid o MK P14/1 - Bodafors IBS P14 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-03-02 15:00 33 Vetlanda IBF P14/1 - Bodafors IBS P14 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-03-02 15:00 33 Husqvarna IK P14/1 - Bankeryds Skid o MK P14/1 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-03-02 16:00 33 Bodafors IBS P14 - Husqvarna IK P14/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-03-02 16:00 33 Bankeryds Skid o MK P14/1 - Vetlanda IBF P14/1 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
Omgång 34
2024-03-16 11:30 34 Jönköpings IK P14/1 - Vetlanda IBF P15/1 Hisingstorp Sporthall 3-manna
2024-03-16 11:30 34 KFUM Jönköping P14/1 - Bankeryds Skid o MK P14/2 Hisingstorp Sporthall 3-manna
2024-03-16 12:30 34 Jönköpings IK P14/1 - Bankeryds Skid o MK P14/2 Hisingstorp Sporthall 3-manna
2024-03-16 12:30 34 Vetlanda IBF P15/1 - KFUM Jönköping P14/1 Hisingstorp Sporthall 3-manna
2024-03-16 13:30 34 Bankeryds Skid o MK P14/2 - Vetlanda IBF P15/1 Hisingstorp Sporthall 3-manna
2024-03-16 13:30 34 KFUM Jönköping P14/1 - Jönköpings IK P14/1 Hisingstorp Sporthall 3-manna
Omgång 35
2024-03-03 11:30 35 Vetlanda IBF P15/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-03-03 11:30 35 Husqvarna IK P14/2 - Vetlanda IBF P14/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-03-03 12:30 35 Vetlanda IBF P15/2 - Vetlanda IBF P14/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-03-03 12:30 35 Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 - Husqvarna IK P14/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-03-03 13:30 35 Vetlanda IBF P14/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
2024-03-03 13:30 35 Husqvarna IK P14/2 - Vetlanda IBF P15/2 Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis