Spelprogram - Flickor Grön Division 2 (2015) Gävleborg

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gävle GIK F14/15 Röd Robin Kelkkanen r.kelkkanen@yahoo.com 0727141630 Blå, Blå, Blå
Hofors IBK Hofors IBK F13-15 Linda Fahlén lindafahlen@hotmail.com 0768117733 Svart, Svart, Svart
IK Sätra F13-14 Jerry Nilsson Jerrynilsson86@gmail.com Vit, Grön, Vit
Söderhamns IBF Flickor 14/15 1 David Axelsson david@deson.nu 073 - 313 23 05 Blå, Blå, Blå
Söderhamns IBF Flickor 14/15 2 David Axelsson david@deson.nu 073 - 313 23 05 Blå, Blå, Blå
Valbo IBF 14-15 Svart Susanna Hedberg sanna.hedberg77@outlook.com 0760854799 Vit, Svart, Vit
Valbo IBF 14-15 Vit Susanna Hedberg sanna.hedberg77@outlook.com 0760854799 Vit, Svart, Vit
Åmots IF F14/15 Erik Persson eckepe81@gmail.com 0703187081 RÖD, RÖD, RÖD
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 09:30 1 Valbo IBF 14-15 Vit - Valbo IBF 14-15 Svart , Vilma Boman Hoforshallen 15
2023-10-21 10:45 1 Valbo IBF 14-15 Svart - Åmots IF F14/15 , Vilma Boman Hoforshallen 15
2023-10-21 12:00 1 Åmots IF F14/15 - Valbo IBF 14-15 Vit , Vilma Boman Hoforshallen 15
2023-10-28 09:30 1 IK Sätra F13-14 - Gävle GIK F14/15 Röd Elvira Norgren Lyheden, Hjalmar Hedman Sörbyskolan
2023-10-28 10:20 1 Söderhamns IBF Flickor 14/15 2 - Söderhamns IBF Flickor 14/15 1 Miraj Umer, Hjalmar Hedman Sörbyskolan
2023-10-28 11:10 1 Söderhamns IBF Flickor 14/15 1 - IK Sätra F13-14 Omar Alaydi, Miraj Umer Sörbyskolan
2023-10-28 12:10 1 Gävle GIK F14/15 Röd - Söderhamns IBF Flickor 14/15 2 Omar Alaydi, Miraj Umer Sörbyskolan
2023-10-28 13:00 1 Söderhamns IBF Flickor 14/15 1 - Gävle GIK F14/15 Röd Omar Alaydi, Miraj Umer Sörbyskolan
2023-10-28 13:50 1 Söderhamns IBF Flickor 14/15 2 - IK Sätra F13-14 Nicki Thornberg Wallin, Linn Hedkvist Sörbyskolan
Omgång 2
2023-11-11 09:30 2 Valbo IBF 14-15 Svart - Söderhamns IBF Flickor 14/15 1 Wilmer Söderberg, Turbo Temmel Idrottshallen, Söderhamn
2023-11-11 09:30 2 Söderhamns IBF Flickor 14/15 2 - Valbo IBF 14-15 Vit , Patric Jonsson Idrottshallen, Söderhamn
2023-11-11 10:30 2 Gävle GIK F14/15 Röd - IK Sätra F13-14 Miraj Umer, Noel Fredriksson Träffen Arena
2023-11-11 10:30 2 Hofors IBK Hofors IBK F13-15 - Åmots IF F14/15 , Albin Nord Träffen Arena
2023-11-11 10:45 2 Valbo IBF 14-15 Vit - Valbo IBF 14-15 Svart , Patric Jonsson Idrottshallen, Söderhamn
2023-11-11 10:45 2 Söderhamns IBF Flickor 14/15 1 - Söderhamns IBF Flickor 14/15 2 Wilmer Söderberg, Turbo Temmel Idrottshallen, Söderhamn
2023-11-11 11:45 2 Åmots IF F14/15 - Gävle GIK F14/15 Röd Miraj Umer, Noel Fredriksson Träffen Arena
2023-11-11 11:45 2 IK Sätra F13-14 - Hofors IBK Hofors IBK F13-15 , Albin Nord Träffen Arena
2023-11-11 12:00 2 Valbo IBF 14-15 Vit - Söderhamns IBF Flickor 14/15 1 Wilmer Söderberg, Turbo Temmel Idrottshallen, Söderhamn
2023-11-11 12:00 2 Söderhamns IBF Flickor 14/15 2 - Valbo IBF 14-15 Svart , Patric Jonsson Idrottshallen, Söderhamn
2023-11-11 13:00 2 Hofors IBK Hofors IBK F13-15 - Gävle GIK F14/15 Röd , Albin Nord Träffen Arena
2023-11-11 13:00 2 Åmots IF F14/15 - IK Sätra F13-14 Noel Fredriksson, Miraj Umer Träffen Arena
Omgång 3
2023-12-16 09:30 3 Gävle GIK F14/15 Röd - Åmots IF F14/15 Hugo Lundkvist, Theo Lundkvist Centrumhuset
2023-12-16 09:30 3 Hofors IBK Hofors IBK F13-15 - Söderhamns IBF Flickor 14/15 1 Alfred Gerdemark, Olle Rinnström Centrumhuset
2023-12-16 09:30 3 Valbo IBF 14-15 Vit - Valbo IBF 14-15 Svart Elis Thalen, Albin Nord Ludvigbergsskolan
2023-12-16 10:20 3 IK Sätra F13-14 - Söderhamns IBF Flickor 14/15 2 Albin Nord, Elis Thalen Ludvigbergsskolan
2023-12-16 10:45 3 Söderhamns IBF Flickor 14/15 1 - Gävle GIK F14/15 Röd Sam Almén-Eklöf, Alvin Hansson Centrumhuset
2023-12-16 10:45 3 Åmots IF F14/15 - Hofors IBK Hofors IBK F13-15 Hugo Lundkvist, Theo Lundkvist Centrumhuset
2023-12-16 11:10 3 Söderhamns IBF Flickor 14/15 2 - Valbo IBF 14-15 Vit Albin Nord, Elis Thalen Ludvigbergsskolan
2023-12-16 12:00 3 Söderhamns IBF Flickor 14/15 1 - Åmots IF F14/15 Alfred Gerdemark, Olle Rinnström Centrumhuset
2023-12-16 12:00 3 Hofors IBK Hofors IBK F13-15 - Gävle GIK F14/15 Röd Sam Almén-Eklöf, Alvin Hansson Centrumhuset
2023-12-16 12:10 3 Valbo IBF 14-15 Svart - IK Sätra F13-14 Albin Nord, Elis Thalen Ludvigbergsskolan
2023-12-16 13:00 3 Söderhamns IBF Flickor 14/15 2 - Valbo IBF 14-15 Svart Albin Nord, Elis Thalen Ludvigbergsskolan
2023-12-16 13:50 3 IK Sätra F13-14 - Valbo IBF 14-15 Vit Albin Nord, Elis Thalen Ludvigbergsskolan
Omgång 4
2024-01-14 09:30 4 Valbo IBF 14-15 Svart - Valbo IBF 14-15 Vit Noel Fredriksson, Miraj Umer Ludvigbergsskolan
2024-01-14 10:20 4 Åmots IF F14/15 - Söderhamns IBF Flickor 14/15 2 Noel Fredriksson, Miraj Umer Ludvigbergsskolan
2024-01-14 11:10 4 Söderhamns IBF Flickor 14/15 2 - Valbo IBF 14-15 Svart Noel Fredriksson, Miraj Umer Ludvigbergsskolan
2024-01-14 12:10 4 Valbo IBF 14-15 Vit - Åmots IF F14/15 Noel Fredriksson, Miraj Umer Ludvigbergsskolan
2024-01-14 13:00 4 Söderhamns IBF Flickor 14/15 2 - Valbo IBF 14-15 Vit Noel Fredriksson, Miraj Umer Ludvigbergsskolan
2024-01-14 13:50 4 Åmots IF F14/15 - Valbo IBF 14-15 Svart Noel Fredriksson, Miraj Umer Ludvigbergsskolan
2024-01-20 09:45 4 Gävle GIK F14/15 Röd - Söderhamns IBF Flickor 14/15 1 Elvira Norgren Lyheden, Leo Norell Idrottshallen, Söderhamn
2024-01-20 09:45 4 Hofors IBK Hofors IBK F13-15 - IK Sätra F13-14 , Göran Norell Idrottshallen, Söderhamn
2024-01-20 11:15 4 IK Sätra F13-14 - Gävle GIK F14/15 Röd Elvira Norgren Lyheden, Leo Norell Idrottshallen, Söderhamn
2024-01-20 11:15 4 Söderhamns IBF Flickor 14/15 1 - Hofors IBK Hofors IBK F13-15 , Göran Norell Idrottshallen, Söderhamn
2024-01-20 12:45 4 IK Sätra F13-14 - Söderhamns IBF Flickor 14/15 1 , Göran Norell Idrottshallen, Söderhamn
2024-01-20 12:45 4 Hofors IBK Hofors IBK F13-15 - Gävle GIK F14/15 Röd Elvira Norgren Lyheden, Leo Norell Idrottshallen, Söderhamn
Omgång 5
2024-02-11 09:30 5 Valbo IBF 14-15 Vit - Gävle GIK F14/15 Röd Selma Berg, Frida Ganzer Sörbyskolan
2024-02-11 10:20 5 Hofors IBK Hofors IBK F13-15 - Söderhamns IBF Flickor 14/15 1 Liv Gustafsson, Selma Berg Sörbyskolan
2024-02-11 11:10 5 Söderhamns IBF Flickor 14/15 1 - Valbo IBF 14-15 Vit Liv Gustafsson, Frida Ganzer Sörbyskolan
2024-02-11 12:00 5 Hofors IBK Hofors IBK F13-15 - Gävle GIK F14/15 Röd Selma Berg, Frida Ganzer Sörbyskolan
2024-02-11 13:00 5 Söderhamns IBF Flickor 14/15 1 - Gävle GIK F14/15 Röd Selma Berg, Liv Gustafsson Sörbyskolan
2024-02-11 13:50 5 Hofors IBK Hofors IBK F13-15 - Valbo IBF 14-15 Vit Liv Gustafsson, Frida Ganzer Sörbyskolan
2024-02-24 09:30 5 IK Sätra F13-14 - Åmots IF F14/15 , Kian Svanberg Centrumhuset
2024-02-24 09:30 5 Valbo IBF 14-15 Svart - Söderhamns IBF Flickor 14/15 2 , Rio Stackell Centrumhuset
2024-02-24 10:45 5 Söderhamns IBF Flickor 14/15 2 - IK Sätra F13-14 , Kian Svanberg Centrumhuset
2024-02-24 10:45 5 Åmots IF F14/15 - Valbo IBF 14-15 Svart , Rio Stackell Centrumhuset
2024-02-24 12:00 5 Söderhamns IBF Flickor 14/15 2 - Åmots IF F14/15 , Kian Svanberg Centrumhuset
2024-02-24 12:00 5 Valbo IBF 14-15 Svart - IK Sätra F13-14 , Rio Stackell Centrumhuset

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis