Spelprogram - Pojkar Grön Division 1/2 (2014-2015) Gävleborg

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gävle GIK P15 Blå Johannes Ungman johannes.ungman@icloud.com 076-046 35 24 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK P15 Röd Johannes Ungman johannes.ungman@icloud.com 076-046 35 24 Blå, Blå, Blå
IBK Runsten P15 Röd Mikael Ölund mikael.olund@ddp.se Röd, Svart, Svart
IBK Runsten P15 Svart Mikael Ölund mikael.olund@ddp.se Röd, Svart, Svart
IK Huge P15 Blå Robin Larsson larsson86@gmail.com 0727-457546 Blå, Blå
IK Huge P15 Vit Robin Larsson larsson86@gmail.com 0727-457546 Blå, Blå
Sandvikens AIK P2015 svart Tommy Stridh tommystridh@gmail.com 070-368 44 34 Svart, Svart, Svart
Sandvikens AIK P2015 vit Tommy Stridh tommystridh@gmail.com 070-368 44 34 Svart, Svart, Svart
Skutskärs IBK 13/14 (Div 1) Jonas Holmgren jonas.holmgren@outlook.com 0765013790 Blå, Blå, Svart
Skutskärs IBK 14/15 Jonas Holmgren jonas.holmgren@outlook.com 0765013790 Blå, Blå, Svart
Storviks IF PF15 Andreas Nyström anny.nystrom@gmail.com 0704330334 Grön, Svart, Svart
Strömsbro IF P15 Blå Gustaf Brattberg gustaf.brattberg@samhall.se Orange, Blå, Blå
Strömsbro IF P15 Orange Gustaf Brattberg gustaf.brattberg@samhall.se Orange, Blå, Blå
Strömsbro IF P15 Vit Gustaf Brattberg gustaf.brattberg@samhall.se Orange, Blå, Blå
Söderhamns IBF Pojkar 2014 Andreas Roos andreasroos_89@hotmail.com 0706800069 Blå, Blå, Blå
Vakant 1
Vakant 2
Valbo AIF P14 Vit (Div 1) Lena Molin lehd82@gmail.com 0706162738 Grön, Svart/Vit, Grön
Valbo AIF P15 Grön (Div 1) Mattias Eriksson Mattias.eriksson@jobmeal.se 0703772847 Grön, Svart/Vit, Grön
Valbo AIF P15 Svart Mattias Eriksson Mattias.eriksson@jobmeal.se 0703772847 Grön, Svart/Vit, Grön
Valbo AIF P15 Vit Mattias Eriksson Mattias.eriksson@jobmeal.se 0703772847 Grön, Svart/Vit, Grön
Valbo AIF P15 Vit 2 Mattias Eriksson Mattias.eriksson@jobmeal.se 0703772847 Grön, Svart/Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 09:30 1 Strömsbro IF P15 Vit - Gävle GIK P15 Blå Ahmad Taha, Omar Alaydi Sörbyskolan
2023-10-21 09:30 1 IBK Runsten P15 Röd - Strömsbro IF P15 Blå Filip Kjellman, Elis Sanderfors Testebo Arena
2023-10-21 09:30 1 IK Huge P15 Vit - Skutskärs IBK 14/15 Filip Bonnevier, Harry Persson Testebo Arena
2023-10-21 10:20 1 Sandvikens AIK P2015 vit - Valbo AIF P15 Svart Omar Alaydi, Noel Fredriksson Sörbyskolan
2023-10-21 10:45 1 Skutskärs IBK 14/15 - IBK Runsten P15 Röd Elis Sanderfors, Filip Kjellman Testebo Arena
2023-10-21 10:45 1 Strömsbro IF P15 Blå - IK Huge P15 Vit Gabriel Hermansson, Hjalmar Hedman Testebo Arena
2023-10-21 11:10 1 Valbo AIF P15 Svart - Strömsbro IF P15 Vit Noel Fredriksson, Ahmad Taha Sörbyskolan
2023-10-21 12:00 1 Skutskärs IBK 14/15 - Strömsbro IF P15 Blå Elis Sanderfors, Filip Kjellman Testebo Arena
2023-10-21 12:00 1 IK Huge P15 Vit - IBK Runsten P15 Röd Molly Carlsson, My Carlsson Testebo Arena
2023-10-21 12:10 1 Gävle GIK P15 Blå - Sandvikens AIK P2015 vit Miraj Umer, Ahmad Taha Sörbyskolan
2023-10-21 13:00 1 Valbo AIF P15 Svart - Gävle GIK P15 Blå Miraj Umer, Noel Fredriksson Sörbyskolan
2023-10-21 13:50 1 Sandvikens AIK P2015 vit - Strömsbro IF P15 Vit Noel Fredriksson, Ahmad Taha Sörbyskolan
2023-10-22 09:30 1 Gävle GIK P15 Röd - Strömsbro IF P15 Orange Elis Thalen, Torbjörn Ström Testebo Arena
2023-10-22 09:30 1 IBK Runsten P15 Svart - Storviks IF PF15 Sophia Nilsson, Elis Sanderfors Testebo Arena
2023-10-22 09:30 1 Skutskärs IBK 13/14 (Div 1) - Valbo AIF P14 Vit (Div 1) Elliot Sundkvist, Kasper Wallström Ludvigbergsskolan 30
2023-10-22 10:20 1 Valbo AIF P15 Grön (Div 1) - Skutskärs IBK 13/14 (Div 1) Kasper Wallström, Elliot Sundkvist Ludvigbergsskolan 30
2023-10-22 10:45 1 Storviks IF PF15 - Gävle GIK P15 Röd Elis Thalen, Torbjörn Ström Testebo Arena
2023-10-22 10:45 1 Strömsbro IF P15 Orange - IBK Runsten P15 Svart Sophia Nilsson, Elis Sanderfors Testebo Arena
2023-10-22 11:20 1 Valbo AIF P14 Vit (Div 1) - Valbo AIF P15 Grön (Div 1) Elliot Sundkvist, Kasper Wallström Ludvigbergsskolan 30
2023-10-22 12:00 1 Storviks IF PF15 - Strömsbro IF P15 Orange Elis Thalen, Torbjörn Ström Testebo Arena
2023-10-22 12:00 1 IBK Runsten P15 Svart - Gävle GIK P15 Röd Sophia Nilsson, Elis Sanderfors Testebo Arena
2023-10-22 12:20 1 Skutskärs IBK 13/14 (Div 1) - Valbo AIF P14 Vit (Div 1) Ronja Osman, Johan Zetterlund Ludvigbergsskolan 30
2023-10-22 13:10 1 Valbo AIF P15 Grön (Div 1) - Skutskärs IBK 13/14 (Div 1) Ronja Osman, Johan Zetterlund Ludvigbergsskolan 30
2023-10-28 09:30 1 Sandvikens AIK P2015 svart - Sandvikens AIK P2015 vit , Johan Zetterlund Hoforshallen 15
2023-10-28 09:30 1 IK Huge P15 Blå - Valbo AIF P15 Vit , Vilma Boman Hoforshallen 16
2023-10-28 10:45 1 Valbo AIF P15 Vit - Sandvikens AIK P2015 svart , Johan Zetterlund Hoforshallen 15
2023-10-28 10:45 1 Sandvikens AIK P2015 vit - IK Huge P15 Blå , Vilma Boman Hoforshallen 16
2023-10-28 12:00 1 IK Huge P15 Blå - Sandvikens AIK P2015 svart , Johan Zetterlund Hoforshallen 15
2023-10-28 12:00 1 Sandvikens AIK P2015 vit - Valbo AIF P15 Vit , Vilma Boman Hoforshallen 16
Omgång 2
2023-11-11 09:30 2 IBK Runsten P15 Svart - Strömsbro IF P15 Vit Gustav Åström, Omar Alaydi Testebo Arena
2023-11-11 09:30 2 Strömsbro IF P15 Orange - IBK Runsten P15 Röd Jack Sjödin Larsson, Albin Åström Sjöängsskolan
2023-11-11 10:05 2 Strömsbro IF P15 Vit - IBK Runsten P15 Svart Omar Alaydi, Gustav Åström Testebo Arena
2023-11-11 10:20 2 Storviks IF PF15 - Valbo AIF P15 Vit Jack Sjödin Larsson, Albin Åström Sjöängsskolan
2023-11-11 10:40 2 IBK Runsten P15 Svart - Valbo AIF P14 Vit (Div 1) Sophia Nilsson, Melvin Mickelsson Testebo Arena
2023-11-11 11:10 2 Valbo AIF P15 Vit - Strömsbro IF P15 Orange Albin Åström, Jack Sjödin Larsson Sjöängsskolan
2023-11-11 11:15 2 Strömsbro IF P15 Vit - Valbo AIF P14 Vit (Div 1) Sophia Nilsson, Melvin Mickelsson Testebo Arena
2023-11-11 11:50 2 Valbo AIF P14 Vit (Div 1) - IBK Runsten P15 Svart Gustav Åström, Omar Alaydi Testebo Arena
2023-11-11 12:10 2 IBK Runsten P15 Röd - Storviks IF PF15 Jack Sjödin Larsson, Albin Åström Sjöängsskolan
2023-11-11 12:25 2 Strömsbro IF P15 Vit - Valbo AIF P14 Vit (Div 1) Gustav Åström, Omar Alaydi Testebo Arena
2023-11-11 13:00 2 Valbo AIF P15 Vit - IBK Runsten P15 Röd Jack Sjödin Larsson, Albin Åström Sjöängsskolan
2023-11-11 13:50 2 Storviks IF PF15 - Strömsbro IF P15 Orange Albin Åström, Jack Sjödin Larsson Sjöängsskolan
2023-11-18 09:30 2 Strömsbro IF P15 Blå - Skutskärs IBK 13/14 (Div 1) , Frida Ganzer Rotskärs sporthall
2023-11-18 09:30 2 Valbo AIF P15 Svart - IK Huge P15 Blå Liv Gustafsson, Selma Berg Rotskärs sporthall
2023-11-18 10:45 2 IK Huge P15 Blå - Strömsbro IF P15 Blå Frida Ganzer, Liv Gustafsson Rotskärs sporthall
2023-11-18 10:45 2 Skutskärs IBK 13/14 (Div 1) - Valbo AIF P15 Svart , Selma Berg Rotskärs sporthall
2023-11-18 12:00 2 IK Huge P15 Blå - Skutskärs IBK 13/14 (Div 1) , Liv Gustafsson Rotskärs sporthall
2023-11-18 12:00 2 Valbo AIF P15 Svart - Strömsbro IF P15 Blå Selma Berg, Frida Ganzer Rotskärs sporthall
2023-11-18 12:30 2 Sandvikens AIK P2015 vit - Sandvikens AIK P2015 svart Leo Norell, Alisa Canovic Bessemerhallen
2023-11-18 13:20 2 Valbo AIF P15 Grön (Div 1) - Storviks IF PF15 Leo Norell, Alisa Canovic Bessemerhallen
2023-11-18 14:10 2 Storviks IF PF15 - Sandvikens AIK P2015 vit Alisa Canovic, Leo Norell Bessemerhallen
2023-11-18 15:00 2 Sandvikens AIK P2015 svart - Valbo AIF P15 Grön (Div 1) Alisa Canovic, Leo Norell Bessemerhallen
2023-11-18 15:50 2 Storviks IF PF15 - Sandvikens AIK P2015 svart Alisa Canovic, Leo Norell Bessemerhallen
2023-11-18 16:40 2 Valbo AIF P15 Grön (Div 1) - Sandvikens AIK P2015 vit Alisa Canovic, Leo Norell Bessemerhallen
2023-11-25 09:30 2 IK Huge P15 Vit - Skutskärs IBK 14/15 , Elis Sanderfors Rotskärs sporthall
2023-11-25 09:30 2 Gävle GIK P15 Blå - Gävle GIK P15 Röd , Miraj Umer Rotskärs sporthall
2023-11-25 10:45 2 Gävle GIK P15 Röd - IK Huge P15 Vit , Elis Sanderfors Rotskärs sporthall
2023-11-25 10:45 2 Skutskärs IBK 14/15 - Gävle GIK P15 Blå , Miraj Umer Rotskärs sporthall
2023-11-25 12:00 2 Gävle GIK P15 Röd - Skutskärs IBK 14/15 , Elis Sanderfors Rotskärs sporthall
2023-11-25 12:00 2 Gävle GIK P15 Blå - IK Huge P15 Vit , Miraj Umer Rotskärs sporthall
Omgång 3
2023-12-09 09:30 3 Valbo AIF P15 Grön (Div 1) - Gävle GIK P15 Röd Noel Fredriksson, Gabriel Lindström Sörbyskolan
2023-12-09 09:30 3 IBK Runsten P15 Röd - Valbo AIF P14 Vit (Div 1) Theodor Granlund, Kasper Wallström Ludvigbergsskolan
2023-12-09 10:20 3 Strömsbro IF P15 Blå - Strömsbro IF P15 Vit Noel Fredriksson, Gabriel Lindström Sörbyskolan
2023-12-09 10:20 3 Skutskärs IBK 14/15 - Sandvikens AIK P2015 svart Kasper Wallström, Theodor Granlund Ludvigbergsskolan
2023-12-09 11:10 3 Strömsbro IF P15 Vit - Valbo AIF P15 Grön (Div 1) Gabriel Lindström, Noel Fredriksson Sörbyskolan
2023-12-09 11:10 3 Sandvikens AIK P2015 svart - IBK Runsten P15 Röd Theodor Granlund, Kasper Wallström Ludvigbergsskolan
2023-12-09 12:10 3 Gävle GIK P15 Röd - Strömsbro IF P15 Blå Noel Fredriksson, Miraj Umer Sörbyskolan
2023-12-09 12:10 3 Valbo AIF P14 Vit (Div 1) - Skutskärs IBK 14/15 Theodor Granlund, Kasper Wallström Ludvigbergsskolan
2023-12-09 12:30 3 IK Huge P15 Vit - IK Huge P15 Blå Majken Carlström, Lisa Rogström Sjöängsskolan
2023-12-09 13:00 3 Strömsbro IF P15 Vit - Gävle GIK P15 Röd Noel Fredriksson, Miraj Umer Sörbyskolan
2023-12-09 13:00 3 Sandvikens AIK P2015 svart - Valbo AIF P14 Vit (Div 1) Kasper Wallström, Theodor Granlund Ludvigbergsskolan
2023-12-09 13:20 3 Skutskärs IBK 13/14 (Div 1) - Valbo AIF P15 Svart Majken Carlström, Lisa Rogström Sjöängsskolan
2023-12-09 13:50 3 Strömsbro IF P15 Blå - Valbo AIF P15 Grön (Div 1) Miraj Umer, Noel Fredriksson Sörbyskolan
2023-12-09 13:50 3 Skutskärs IBK 14/15 - IBK Runsten P15 Röd Kasper Wallström, Theodor Granlund Ludvigbergsskolan
2023-12-09 14:10 3 Valbo AIF P15 Svart - IK Huge P15 Vit Majken Carlström, Lisa Rogström Sjöängsskolan
2023-12-09 15:10 3 IK Huge P15 Blå - Skutskärs IBK 13/14 (Div 1) Omar Alaydi, Miraj Umer Sjöängsskolan
2023-12-09 16:00 3 Valbo AIF P15 Svart - IK Huge P15 Blå Omar Alaydi, Miraj Umer Sjöängsskolan
2023-12-09 16:50 3 Skutskärs IBK 13/14 (Div 1) - IK Huge P15 Vit Miraj Umer, Omar Alaydi Sjöängsskolan
2023-12-10 12:30 3 Sandvikens AIK P2015 vit - Valbo AIF P15 Vit Theodor Granlund, Noel Fredriksson Ludvigbergsskolan
2023-12-10 13:15 3 IBK Runsten P15 Svart - Valbo AIF P15 Vit 2 Theodor Granlund, Noel Fredriksson Ludvigbergsskolan
2023-12-10 14:00 3 Valbo AIF P15 Vit 2 - Sandvikens AIK P2015 vit Noel Fredriksson, Theodor Granlund Ludvigbergsskolan
2023-12-10 14:45 3 IBK Runsten P15 Svart - Valbo AIF P15 Vit Theodor Granlund, Noel Fredriksson Ludvigbergsskolan
2023-12-10 15:30 3 Sandvikens AIK P2015 vit - IBK Runsten P15 Svart Theodor Granlund, Noel Fredriksson Ludvigbergsskolan
2023-12-10 16:15 3 Valbo AIF P15 Vit - Valbo AIF P15 Vit 2 Theodor Granlund, Noel Fredriksson Ludvigbergsskolan
2023-12-16 09:30 3 Gävle GIK P15 Röd - Storviks IF PF15 , Johan Zetterlund Parkhallen 1
2023-12-16 09:30 3 Gävle GIK P15 Blå - Strömsbro IF P15 Orange , Astrid Gailleton Tänglander Parkhallen 1
2023-12-16 10:30 3 Strömsbro IF P15 Orange - Gävle GIK P15 Röd , Astrid Gailleton Tänglander Parkhallen 1
2023-12-16 10:30 3 Storviks IF PF15 - Gävle GIK P15 Blå , Johan Zetterlund Parkhallen 1
2023-12-16 11:30 3 Strömsbro IF P15 Orange - Storviks IF PF15 , Johan Zetterlund Parkhallen 1
2023-12-16 11:30 3 Gävle GIK P15 Blå - Gävle GIK P15 Röd , Astrid Gailleton Tänglander Parkhallen 1
Omgång 4
2024-01-07 4 Strömsbro IF P15 Vit - Strömsbro IF P15 Orange Stigslunds Idrottshall
2024-01-07 4 IBK Runsten P15 Röd - Skutskärs IBK 13/14 (Div 1) Stigslunds Idrottshall
2024-01-07 4 Skutskärs IBK 13/14 (Div 1) - Strömsbro IF P15 Vit Stigslunds Idrottshall
2024-01-07 4 Strömsbro IF P15 Orange - IBK Runsten P15 Röd Stigslunds Idrottshall
2024-01-07 4 Skutskärs IBK 13/14 (Div 1) - Strömsbro IF P15 Orange Stigslunds Idrottshall
2024-01-07 4 IBK Runsten P15 Röd - Strömsbro IF P15 Vit Stigslunds Idrottshall
2024-01-13 12:30 4 Skutskärs IBK 14/15 - IBK Runsten P15 Svart Filip Kjellman, Jacob Fristedt Sjöängsskolan
2024-01-13 13:20 4 Valbo AIF P15 Svart - Valbo AIF P15 Vit Jacob Fristedt, Filip Kjellman Sjöängsskolan
2024-01-13 14:10 4 Valbo AIF P15 Vit - Skutskärs IBK 14/15 Jacob Fristedt, Filip Kjellman Sjöängsskolan
2024-01-13 15:10 4 IBK Runsten P15 Svart - Valbo AIF P15 Svart Jacob Fristedt, Filip Kjellman Sjöängsskolan
2024-01-13 16:00 4 Valbo AIF P15 Vit - IBK Runsten P15 Svart Jacob Fristedt, Filip Kjellman Sjöängsskolan
2024-01-13 16:50 4 Valbo AIF P15 Svart - Skutskärs IBK 14/15 Filip Kjellman, Jacob Fristedt Sjöängsskolan
2024-01-20 09:30 4 Strömsbro IF P15 Blå - Valbo AIF P15 Grön (Div 1) Johan Zetterlund, Albin Åström Ludvigbergsskolan
2024-01-20 10:30 4 Storviks IF PF15 - Strömsbro IF P15 Blå Albin Åström, Johan Zetterlund Ludvigbergsskolan
2024-01-20 11:30 4 Storviks IF PF15 - Valbo AIF P15 Grön (Div 1) Johan Zetterlund, Albin Åström Ludvigbergsskolan
2024-01-20 12:30 4 IK Huge P15 Blå - IK Huge P15 Vit Miraj Umer, Albin Nord Sjöängsskolan
2024-01-20 13:20 4 IBK Runsten P15 Röd - Valbo AIF P14 Vit (Div 1) Albin Nord, Miraj Umer Sjöängsskolan
2024-01-20 14:10 4 Valbo AIF P14 Vit (Div 1) - IK Huge P15 Blå Albin Nord, Miraj Umer Sjöängsskolan
2024-01-20 15:00 4 IK Huge P15 Vit - IBK Runsten P15 Röd Miraj Umer, Albin Nord Sjöängsskolan
2024-01-20 15:50 4 Valbo AIF P14 Vit (Div 1) - IK Huge P15 Vit Miraj Umer, Albin Nord Sjöängsskolan
2024-01-20 16:40 4 IBK Runsten P15 Röd - IK Huge P15 Blå Albin Nord, Miraj Umer Sjöängsskolan
2024-01-28 12:30 4 Sandvikens AIK P2015 svart - Sandvikens AIK P2015 vit Theodor Granlund, Fabian Blomdahl Bessemerhallen
2024-01-28 13:20 4 Gävle GIK P15 Röd - Gävle GIK P15 Blå Theodor Granlund, Fabian Blomdahl Bessemerhallen
2024-01-28 14:10 4 Gävle GIK P15 Blå - Sandvikens AIK P2015 svart Fabian Blomdahl, Theodor Granlund Bessemerhallen
2024-01-28 15:10 4 Sandvikens AIK P2015 vit - Gävle GIK P15 Röd Theodor Granlund, Fabian Blomdahl Bessemerhallen
2024-01-28 16:00 4 Gävle GIK P15 Blå - Sandvikens AIK P2015 vit Fabian Blomdahl, Theodor Granlund Bessemerhallen
2024-01-28 16:50 4 Gävle GIK P15 Röd - Sandvikens AIK P2015 svart Fabian Blomdahl, Theodor Granlund Bessemerhallen
Omgång 5
5 Skutskärs IBK 13/14 (Div 1) - Vakant 1
5 Valbo AIF P14 Vit (Div 1) - Valbo AIF P15 Grön (Div 1)
5 Valbo AIF P15 Grön (Div 1) - Skutskärs IBK 13/14 (Div 1)
5 Vakant 1 - Valbo AIF P14 Vit (Div 1)
5 Valbo AIF P15 Grön (Div 1) - Vakant 1
5 Valbo AIF P14 Vit (Div 1) - Skutskärs IBK 13/14 (Div 1)
2024-02-10 13:30 5 Gävle GIK P15 Röd - Skutskärs IBK 14/15 Rotskärsskolans Sporthall 15
2024-02-10 13:30 5 Gävle GIK P15 Blå - IBK Runsten P15 Röd Rotskärsskolans Sporthall 16
2024-02-10 14:20 5 IBK Runsten P15 Röd - Gävle GIK P15 Röd Rotskärsskolans Sporthall 15
2024-02-10 14:20 5 Skutskärs IBK 14/15 - Gävle GIK P15 Blå Rotskärsskolans Sporthall 16
2024-02-10 15:10 5 IBK Runsten P15 Röd - Skutskärs IBK 14/15 Rotskärsskolans Sporthall 15
2024-02-10 15:10 5 Gävle GIK P15 Blå - Gävle GIK P15 Röd Rotskärsskolans Sporthall 16
2024-02-17 09:30 5 IK Huge P15 Vit - IK Huge P15 Blå Jihad Joudeh, Noel Fredriksson Sjöängsskolan
2024-02-17 09:30 5 Gävle GIK P15 Röd - IBK Runsten P15 Svart Gustav Åström, Albin Åström Hoforshallen 16
2024-02-17 10:20 5 Sandvikens AIK P2015 vit - Strömsbro IF P15 Vit Jihad Joudeh, Noel Fredriksson Sjöängsskolan
2024-02-17 10:45 5 IBK Runsten P15 Svart - Valbo AIF P15 Svart Albin Åström, Gustav Åström Hoforshallen 15
2024-02-17 11:10 5 Strömsbro IF P15 Vit - IK Huge P15 Vit Jihad Joudeh, Noel Fredriksson Sjöängsskolan
2024-02-17 12:00 5 Gävle GIK P15 Röd - Valbo AIF P15 Svart Gustav Åström, Albin Åström Hoforshallen 15
2024-02-17 12:10 5 IK Huge P15 Blå - Sandvikens AIK P2015 vit Jihad Joudeh, Noel Fredriksson Sjöängsskolan
2024-02-17 13:00 5 Strömsbro IF P15 Vit - IK Huge P15 Blå Jihad Joudeh, Noel Fredriksson Sjöängsskolan
2024-02-17 13:50 5 Sandvikens AIK P2015 vit - IK Huge P15 Vit Jihad Joudeh, Noel Fredriksson Sjöängsskolan
2024-02-18 09:30 5 Sandvikens AIK P2015 svart - Storviks IF PF15 Astrid Gailleton Tänglander, Astrid Gailleton Tänglander Parkhallen 1
2024-02-18 09:30 5 Strömsbro IF P15 Orange - Valbo AIF P15 Vit Mats Fernlund, Gabriel Lindström Parkhallen 1
2024-02-18 10:45 5 Valbo AIF P15 Vit - Sandvikens AIK P2015 svart Astrid Gailleton Tänglander, Astrid Gailleton Tänglander Parkhallen 1
2024-02-18 10:45 5 Storviks IF PF15 - Strömsbro IF P15 Orange Mats Fernlund, Gabriel Lindström Parkhallen 1
2024-02-18 12:00 5 Valbo AIF P15 Vit - Storviks IF PF15 Astrid Gailleton Tänglander, Astrid Gailleton Tänglander Parkhallen 1
2024-02-18 12:00 5 Strömsbro IF P15 Orange - Sandvikens AIK P2015 svart Gabriel Lindström, Mats Fernlund Parkhallen 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis