Tabell och resultat - Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Norra

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2024-02-11 17:00 IBK Osby P09/10 - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 5 - 5 Osby Sporthall
2024-02-11 09:30 Förslövs IF P/F 09-11 - Munka-Ljungby IBK P10/11 5 - 5 Förslövs Idrottshall
2024-02-10 11:00 Röke IBK P09 - Malmö FBC P09-10 8 - 0 Tyrs Hovs Sportcentra
2024-02-05 19:30 Röke IBK P09 - Förslövs IF P/F 09-11 9 - 1 Tyrs Hovs Sportcentra
2024-02-03 09:30 IBK Lund P2009 L-A - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 3 - 2 Lerbäckshallen A
2024-01-28 13:30 Munka-Ljungby IBK P10/11 - IBK Landskrona P09 3 - 4 Munkahallen
2024-01-27 14:15 Gantofta IBK P09/10 - Förslövs IF P/F 09-11 3 - 1 Gantoftahallen
2024-01-21 12:30 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 - Gantofta IBK P09/10 4 - 3 Arena Åstorp
2024-01-21 10:00 Förslövs IF P/F 09-11 - Hofterups IBF P09 4 - 3 Förslövs Idrottshall
2024-01-20 15:30 IBK Landskrona P09 - Röke IBK P09 1 - 5 Landskrona Idrottshall
2024-01-14 14:00 IBK Landskrona P09 - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 4 - 0 Landskrona Idrottshall
2024-01-14 11:30 IBK Lund P2009 L-A - Röke IBK P09 2 - 2 Lerbäckshallen A
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Röke IBK P09 10 7 1 2 49-22 27 22 5 3 0 (0) 2 28-13 15 9 5 4 1 (0) 0 21-9 12 13
2. Åstorp/ Kvidinge IBS P09/ 10 10 5 2 3 29-29 0 17 4 3 0 (0) 1 11-12 -1 9 6 2 2 (0) 2 18-17 1 8
3. Munka-Ljungby IBK P10/ 11 10 5 1 4 52-31 21 16 5 3 0 (0) 2 27-11 16 9 5 2 1 (0) 2 25-20 5 7
4. IBK Osby P09/ 10 9 4 1 4 40-52 -12 13 5 3 1 (0) 1 24-23 1 10 4 1 0 (0) 3 16-29 -13 3
5. Förslövs IF P/ F 09-11 11 2 1 8 25-59 -34 7 6 1 1 (0) 4 15-32 -17 4 5 1 0 (0) 4 10-27 -17 3
Perstorp Bälinge IK P08 Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2024-02-04 12:00   Uppskj. Munka-Ljungby IBK P10/11 - IBK Osby P09/10 Munkahallen
2024-03-03 11:30 Förslövs IF P/F 09-11 - IBK Osby P09/10 Förslövs Idrottshall
2024-03-03 12:00 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 - Röke IBK P09 Åstorps Sporthall
2024-03-09 11:00 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 - Förslövs IF P/F 09-11 Arena Åstorp
2024-03-10 09:00 Röke IBK P09 - Munka-Ljungby IBK P10/11 Qpoolen
2024-03-10 13:00 Malmö FBC P09-10 - IBK Osby P09/10 Kirsebergs Sporthall
2024-03-16 13:00 Munka-Ljungby IBK P10/11 - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 Munkahallen
2024-03-17 18:00 IBK Osby P09/10 - Röke IBK P09 Osby Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis