Spelprogram - Pojkar Grön Division 1 (2014)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjursås IK Peter Ljunggård peterljunggard@hotmail.com 0705866486 Grön, Grön, Vit
Hälsinggårdens AIK Röd Pasi Lampinen pasi.j.lampinen@gmail.com 070-787 58 80 Röd, svart, svart
Hälsinggårdens AIK Svart Pasi Lampinen pasi.j.lampinen@gmail.com 070-787 58 80 Röd, svart, svart
IBF Borlänge Blå Sandra Olsson 83sandraolsson@gmail.com 070-4095911 Blå, Svart, Svart
IBF Borlänge Vit Sandra Olsson 83sandraolsson@gmail.com 070-4095911 Blå, Svart, Svart
IBF Falun UoB P2015 Anna Åkerstedt anna.akerstedt@ibffalunub.se 0703739666 Rosa, Svart, Svart
IBF Falun UoB Rosa Lina Bäckman lina.c.backman@gmail.com Rosa, Svart, Svart
IBF Falun UoB Svart Lina Bäckman lina.c.backman@gmail.com Rosa, Svart, Svart
IBF Gagnef Orange Göran Anlind goran.anlind@gmail.com 0702405911 Orange, Svart, Svart
IBF Gagnef Svart Göran Anlind goran.anlind@gmail.com 0702405911 Orange, Svart, Svart
IBF Ludvika 1 Marie-Louise Skålberg kickis_82@hotmail.com 070-6475916 Svart, Svart, Svart
IBF Ludvika 2 Marie-Louise Skålberg kickis_82@hotmail.com 070-6475916 Svart, Svart, Svart
IBF Säter P15 Martin Eriksson martin.799@hotmail.com 070 - 481 19 57 Blå med svarta ränder, Svart, Svart
KAIS Mora UIF Natalie Karlsson natalie.johansson86@gmail.com 070-628 99 64 Röd, Svart, Svart
KAIS Mora UIF 2 Natalie Karlsson natalie.johansson86@gmail.com 070-628 99 64 Röd, Svart, Svart
KFUM Falun Röd Jennie Rosensten Jennie_133@hotmail.com 0704890422 röd, svart, svart
KFUM Falun Svart Jennie Rosensten Jennie_133@hotmail.com 0704890422 röd, svart, svart
Krylbo AIS Svart, Svart, Svart
Nås IF Mathias Johansson mathias_93@live.se Vit, Röd, Vit
Nås IF 2 Mathias Johansson mathias_93@live.se Vit, Röd, Vit
Ornäs IK Henrik Kuoppa Henrik.kuoppa@gmail.com 0705654255 Orange, Vit, Svart
Samuelsdals IF 1 Andreas Astgård andreas.astgard@gmail.com 070-1844665 Orange, Svarta, Svarta
Samuelsdals IF 2 Andreas Astgård andreas.astgard@gmail.com 070-1844665 Orange, Svarta, Svarta
Smedjebackens IBK 1 Linus Simonsson limpan_1234@hotmail.com 0722023983 Svart, Svart, Svart
Smedjebackens IBK 2 Linus Simonsson limpan_1234@hotmail.com 0722023983 Svart, Svart, Svart
Vakant 1
Vakant 2
Vakant 3
Vakant 4
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 09:30 1 IBF Borlänge Blå - IBF Ludvika 1 Ida Martinsson, Elsa Öhrn Gyllehallen
2023-10-21 10:00 1 Bjursås IK - Hälsinggårdens AIK Svart Kalle Nilsson, Oliwer Moberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-10-21 10:30 1 Samuelsdals IF 1 - KFUM Falun Röd Hugo Stenkvist, Felix Tinnerholm Slätta Sporthall
2023-10-21 10:45 1 IBF Ludvika 1 - IBF Ludvika 2 Ida Martinsson, Elsa Öhrn Gyllehallen
2023-10-21 11:00 1 Hälsinggårdens AIK Svart - Hälsinggårdens AIK Röd Kalle Nilsson, Sture Hejll Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-10-21 11:30 1 IBF Gagnef Orange - Samuelsdals IF 1 Felix Tinnerholm, Pelle Thunmarker Slätta Sporthall
2023-10-21 12:00 1 IBF Ludvika 2 - IBF Borlänge Blå Ida Martinsson, Elsa Öhrn Gyllehallen
2023-10-21 12:00 1 Hälsinggårdens AIK Röd - Bjursås IK Sture Hejll, Oliwer Moberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-10-21 12:40 1 KFUM Falun Röd - IBF Gagnef Orange Pelle Thunmarker, Hugo Stenkvist Slätta Sporthall
2023-10-21 13:40 1 Samuelsdals IF 1 - KFUM Falun Röd Hugo Stenkvist, Felix Tinnerholm Slätta Sporthall
2023-10-22 09:30 1 IBF Gagnef Svart - Samuelsdals IF 2 Leo Hilbrands-Hammar, Hugo Gudmunds Västra skolan
2023-10-22 10:20 1 Smedjebackens IBK 1 - Smedjebackens IBK 2 Leo Hilbrands-Hammar, Hugo Gudmunds Västra skolan
2023-10-22 11:10 1 Smedjebackens IBK 2 - IBF Gagnef Svart Leo Hilbrands-Hammar, Hugo Gudmunds Västra skolan
2023-10-22 12:10 1 Samuelsdals IF 2 - Smedjebackens IBK 1 Leo Hilbrands-Hammar, Hugo Gudmunds Västra skolan
2023-10-22 13:00 1 Smedjebackens IBK 2 - Samuelsdals IF 2 Leo Hilbrands-Hammar, Hugo Gudmunds Västra skolan
2023-10-22 13:50 1 Smedjebackens IBK 1 - IBF Gagnef Svart Leo Hilbrands-Hammar, Hugo Gudmunds Västra skolan
2023-10-28 09:30 1 IBF Falun UoB Svart - IBF Borlänge Vit August Eltin, Albin Strömberg Ornäs Sporthall
2023-10-28 09:30 1 Nås IF - IBF Falun UoB P2015 Dexter Skoog, Allfons Vuori Ornäs Sporthall
2023-10-28 10:45 1 IBF Falun UoB P2015 - IBF Falun UoB Svart August Eltin, Albin Strömberg Ornäs Sporthall
2023-10-28 10:45 1 IBF Borlänge Vit - Nås IF Dexter Skoog, Allfons Vuori Ornäs Sporthall
2023-10-28 12:00 1 IBF Falun UoB P2015 - IBF Borlänge Vit August Eltin, Albin Strömberg Ornäs Sporthall
2023-10-28 12:00 1 Nås IF - IBF Falun UoB Svart Dexter Skoog, Allfons Vuori Ornäs Sporthall
2023-10-29 10:00 1 Ornäs IK - KAIS Mora UIF Moin Rajal Idre Fjäll Arena A
2023-10-29 10:00 1 KFUM Falun Svart - IBF Falun UoB Rosa Elias Nyström Idre Fjäll Arena A
2023-10-29 11:20 1 IBF Falun UoB Rosa - Ornäs IK Moin Rajal Idre Fjäll Arena A
2023-10-29 11:20 1 KAIS Mora UIF - KFUM Falun Svart Elias Nyström Idre Fjäll Arena A
2023-10-29 12:40 1 IBF Falun UoB Rosa - KAIS Mora UIF Moin Rajal Idre Fjäll Arena A
2023-10-29 12:40 1 KFUM Falun Svart - Ornäs IK Elias Nyström Idre Fjäll Arena A
Omgång 2
2023-11-11 09:30 2 IBF Borlänge Vit - KFUM Falun Röd Emil Jansson Gyllehallen
2023-11-11 09:30 2 Nås IF - IBF Borlänge Blå Senad Omerbasic Nås Sporthall
2023-11-11 09:30 2 Bjursås IK - KAIS Mora UIF Nils Ekemark Gyllehallen
2023-11-11 10:20 2 IBF Falun UoB Svart - Nås IF 2 Senad Omerbasic Nås Sporthall
2023-11-11 10:45 2 KAIS Mora UIF - IBF Borlänge Vit Nils Ekemark Gyllehallen
2023-11-11 10:45 2 KFUM Falun Röd - Bjursås IK Emil Jansson Gyllehallen
2023-11-11 11:10 2 IBF Borlänge Blå - IBF Falun UoB Svart Senad Omerbasic Nås Sporthall
2023-11-11 12:00 2 KAIS Mora UIF - KFUM Falun Röd Emil Jansson Gyllehallen
2023-11-11 12:00 2 Bjursås IK - IBF Borlänge Vit Nils Ekemark Gyllehallen
2023-11-11 12:10 2 Nås IF 2 - IBF Borlänge Blå Senad Omerbasic Nås Sporthall
2023-11-11 13:00 2 IBF Falun UoB Svart - Nås IF Senad Omerbasic Nås Sporthall
2023-11-12 09:30 2 KFUM Falun Svart - Samuelsdals IF 1 Felix Färlin, Anton Weiberth Västra skolan
2023-11-12 09:30 2 IBF Ludvika 1 - IBF Ludvika 2 Tonni Boström, Eddy Ramquist Lorensbergaskolan
2023-11-12 10:20 2 Samuelsdals IF 1 - Ornäs IK Felix Färlin, Anton Weiberth Västra skolan
2023-11-12 10:20 2 IBF Gagnef Svart - Smedjebackens IBK 1 Tonni Boström, Eddy Ramquist Lorensbergaskolan
2023-11-12 11:10 2 Ornäs IK - KFUM Falun Svart Felix Färlin, Anton Weiberth Västra skolan
2023-11-12 11:10 2 Smedjebackens IBK 1 - IBF Ludvika 1 Tonni Boström, Eddy Ramquist Lorensbergaskolan
2023-11-12 12:10 2 Samuelsdals IF 1 - KFUM Falun Svart Felix Färlin, Anton Weiberth Västra skolan
2023-11-12 12:10 2 IBF Ludvika 2 - IBF Gagnef Svart Tonni Boström, Eddy Ramquist Lorensbergaskolan
2023-11-12 13:00 2 Ornäs IK - Samuelsdals IF 1 Felix Färlin, Anton Weiberth Västra skolan
2023-11-12 13:00 2 Smedjebackens IBK 1 - IBF Ludvika 2 , Eddy Ramquist Lorensbergaskolan
2023-11-12 13:50 2 KFUM Falun Svart - Ornäs IK Felix Färlin, Anton Weiberth Västra skolan
2023-11-12 13:50 2 IBF Gagnef Svart - IBF Ludvika 1 , Eddy Ramquist Lorensbergaskolan
2023-11-18 09:30 2 Hälsinggårdens AIK Svart - Hälsinggårdens AIK Röd Pelle Thunmarker Haraldsbo Sporthall
2023-11-18 09:30 2 Smedjebackens IBK 1 - Krylbo AIS Lucas Liss, Hugo Stenkvist Haraldsbo Sporthall
2023-11-18 10:45 2 Hälsinggårdens AIK Röd - Smedjebackens IBK 1 Lucas Liss, Hugo Stenkvist Haraldsbo Sporthall
2023-11-18 10:45 2 Krylbo AIS - Hälsinggårdens AIK Svart Pelle Thunmarker Haraldsbo Sporthall
2023-11-18 12:00 2 Smedjebackens IBK 1 - Hälsinggårdens AIK Svart Lucas Liss, Hugo Stenkvist Haraldsbo Sporthall
2023-11-18 12:00 2 Krylbo AIS - Hälsinggårdens AIK Röd Pelle Thunmarker Haraldsbo Sporthall
2023-11-19 09:30 2 IBF Falun UoB Rosa - Samuelsdals IF 2 Daniel Pettersson Västra skolan
2023-11-19 10:20 2 IBF Gagnef Orange - Ornäs IK Daniel Pettersson Västra skolan
2023-11-19 11:10 2 Ornäs IK - IBF Falun UoB Rosa Daniel Pettersson Västra skolan
2023-11-19 12:10 2 Samuelsdals IF 2 - IBF Gagnef Orange Daniel Pettersson Västra skolan
2023-11-19 13:00 2 Ornäs IK - Samuelsdals IF 2 Daniel Pettersson Västra skolan
2023-11-19 13:50 2 IBF Gagnef Orange - IBF Falun UoB Rosa Daniel Pettersson Västra skolan
Omgång 3
2023-12-02 09:30 3 IBF Ludvika 2 - IBF Ludvika 1 , Alva Lindgren Lorensbergaskolan
2023-12-02 10:20 3 IBF Ludvika 1 - KFUM Falun Röd Alva Lindgren Lorensbergaskolan
2023-12-02 11:10 3 KFUM Falun Röd - IBF Ludvika 2 , Alva Lindgren Lorensbergaskolan
2023-12-02 11:30 3 Ornäs IK - IBF Borlänge Blå August Eltin, Albin Strömberg Ornäs Sporthall
2023-12-02 11:30 3 KFUM Falun Svart - Krylbo AIS Moa Arvidsson, Tindra Arvidsson Ornäs Sporthall
2023-12-02 12:45 3 IBF Borlänge Blå - KFUM Falun Svart Moa Arvidsson, Tindra Arvidsson Ornäs Sporthall
2023-12-02 12:45 3 Krylbo AIS - Ornäs IK August Eltin, Albin Strömberg Ornäs Sporthall
2023-12-02 14:00 3 KFUM Falun Svart - Ornäs IK Moa Arvidsson, Tindra Arvidsson Ornäs Sporthall
2023-12-02 14:00 3 Krylbo AIS - IBF Borlänge Blå August Eltin, Albin Strömberg Ornäs Sporthall
2023-12-03 09:00 3 IBF Gagnef Svart - Nås IF Christer Sundberg, Christer Sundberg Mockfjärds Sporthall
2023-12-03 09:30 3 Smedjebackens IBK 1 - Smedjebackens IBK 2 Eddy Ramquist, Nelly Nilsson Bergahallen
2023-12-03 09:45 3 Samuelsdals IF 1 - IBF Falun UoB Rosa Christer Sundberg, Christer Sundberg Mockfjärds Sporthall
2023-12-03 10:20 3 Smedjebackens IBK 2 - IBF Borlänge Vit Eddy Ramquist, Nelly Nilsson Bergahallen
2023-12-03 10:30 3 IBF Falun UoB Rosa - IBF Gagnef Svart Christer Sundberg, Christer Sundberg Mockfjärds Sporthall
2023-12-03 11:10 3 IBF Borlänge Vit - Smedjebackens IBK 1 Eddy Ramquist, Nelly Nilsson Bergahallen
2023-12-03 11:15 3 Nås IF - Samuelsdals IF 1 Christer Sundberg, Christer Sundberg Mockfjärds Sporthall
2023-12-03 12:00 3 IBF Falun UoB Rosa - Nås IF Christer Sundberg, Christer Sundberg Mockfjärds Sporthall
2023-12-03 12:10 3 Smedjebackens IBK 2 - Smedjebackens IBK 1 Nelly Nilsson, Eddy Ramquist Bergahallen
2023-12-03 12:45 3 Samuelsdals IF 1 - IBF Gagnef Svart Christer Sundberg, Christer Sundberg Mockfjärds Sporthall
2023-12-03 13:00 3 Smedjebackens IBK 1 - IBF Borlänge Vit Eddy Ramquist, Nelly Nilsson Bergahallen
2023-12-03 13:50 3 IBF Borlänge Vit - Smedjebackens IBK 2 Nelly Nilsson, Eddy Ramquist Bergahallen
2023-12-09 09:30 3 IBF Falun UoB Svart - Samuelsdals IF 2 , Oliwer Moberg Västra skolan
2023-12-09 10:20 3 Bjursås IK - IBF Falun UoB Rosa , Oliwer Moberg Västra skolan
2023-12-09 11:10 3 Samuelsdals IF 2 - Bjursås IK , Oliwer Moberg Västra skolan
2023-12-09 12:10 3 IBF Falun UoB Rosa - Samuelsdals IF 2 , Oliwer Moberg Västra skolan
2023-12-09 13:00 3 Bjursås IK - IBF Falun UoB Svart Halle Lindberg Gahnshag, Amina Strömqvist Västra skolan
2023-12-09 13:50 3 IBF Falun UoB Rosa - IBF Falun UoB Svart Halle Lindberg Gahnshag, Amina Strömqvist Västra skolan
2023-12-17 09:30 3 Hälsinggårdens AIK Röd - Hälsinggårdens AIK Svart Oliver Segerros Wallner Haraldsbo Sporthall
2023-12-17 09:30 3 KAIS Mora UIF - IBF Gagnef Orange Olle Gahnshag Haraldsbo Sporthall
2023-12-17 10:30 3 IBF Gagnef Orange - Hälsinggårdens AIK Röd Oliver Segerros Wallner Haraldsbo Sporthall
2023-12-17 10:30 3 Hälsinggårdens AIK Svart - KAIS Mora UIF Olle Gahnshag Haraldsbo Sporthall
2023-12-17 11:30 3 IBF Gagnef Orange - Hälsinggårdens AIK Svart Oliver Segerros Wallner Haraldsbo Sporthall
2023-12-17 11:30 3 KAIS Mora UIF - Hälsinggårdens AIK Röd Olle Gahnshag Haraldsbo Sporthall
Omgång 4
2024-01-13 09:30 4 Samuelsdals IF 2 - KFUM Falun Svart Leo Hilbrands-Hammar, Hugo Gudmunds Västra skolan
2024-01-13 09:30 4 Ornäs IK - IBF Borlänge Vit Tilde Bergfeldt, Tilde Berglund Markushallen
2024-01-13 09:30 4 Krylbo AIS - Bjursås IK Felicia Andersson, Tuva Dahlstedt Markushallen
2024-01-13 09:30 4 IBF Ludvika 1 - IBF Ludvika 2 Tindra Arvidsson, Moa Arvidsson Lorensbergaskolan
2024-01-13 10:10 4 KFUM Falun Svart - IBF Falun UoB Rosa Leo Hilbrands-Hammar, Hugo Gudmunds Västra skolan
2024-01-13 10:20 4 Samuelsdals IF 1 - Smedjebackens IBK 1 Moa Arvidsson, Elma Söderlund Lorensbergaskolan
2024-01-13 10:45 4 IBF Borlänge Vit - Krylbo AIS Tilde Bergfeldt, Tilde Berglund Markushallen
2024-01-13 10:45 4 Bjursås IK - Ornäs IK Felicia Andersson, Tuva Dahlstedt Markushallen
2024-01-13 10:50 4 IBF Falun UoB Rosa - Samuelsdals IF 2 Leo Hilbrands-Hammar, Hugo Gudmunds Västra skolan
2024-01-13 11:10 4 Smedjebackens IBK 1 - IBF Ludvika 1 Elma Söderlund, Tindra Arvidsson Lorensbergaskolan
2024-01-13 11:40 4 KFUM Falun Svart - Samuelsdals IF 2 Leo Hilbrands-Hammar, Hugo Gudmunds Västra skolan
2024-01-13 12:00 4 IBF Borlänge Vit - Bjursås IK Felicia Andersson, Tuva Dahlstedt Markushallen
2024-01-13 12:00 4 Ornäs IK - Krylbo AIS Tilde Bergfeldt, Tilde Berglund Markushallen
2024-01-13 12:10 4 IBF Ludvika 2 - Samuelsdals IF 1 Tindra Arvidsson, Moa Arvidsson Lorensbergaskolan
2024-01-13 12:20 4 IBF Falun UoB Rosa - KFUM Falun Svart Leo Hilbrands-Hammar, Hugo Gudmunds Västra skolan
2024-01-13 13:00 4 Samuelsdals IF 2 - IBF Falun UoB Rosa Leo Hilbrands-Hammar, Hugo Gudmunds Västra skolan
2024-01-13 13:00 4 Smedjebackens IBK 1 - IBF Ludvika 2 Moa Arvidsson, Elma Söderlund Lorensbergaskolan
2024-01-13 13:50 4 Samuelsdals IF 1 - IBF Ludvika 1 Elma Söderlund, Tindra Arvidsson Lorensbergaskolan
2024-01-20 09:30 4 Nås IF - KFUM Falun Röd Hajrudin Omerbasic, Fahrudin Omerbasic Nås Sporthall
2024-01-20 10:20 4 KFUM Falun Röd - KAIS Mora UIF Hajrudin Omerbasic, Fahrudin Omerbasic Nås Sporthall
2024-01-20 10:30 4 Smedjebackens IBK 2 - IBF Borlänge Blå Tilda Phaethaya Gyllehallen
2024-01-20 10:30 4 IBF Gagnef Svart - IBF Falun UoB Svart Kian Carlmyren Gyllehallen
2024-01-20 11:10 4 KAIS Mora UIF - Nås IF Hajrudin Omerbasic, Fahrudin Omerbasic Nås Sporthall
2024-01-20 11:30 4 IBF Borlänge Blå - IBF Falun UoB Svart Tilda Phaethaya Gyllehallen
2024-01-20 11:30 4 IBF Borlänge Vit - Smedjebackens IBK 2 Kian Carlmyren Gyllehallen
2024-01-20 12:10 4 KFUM Falun Röd - Nås IF Hajrudin Omerbasic, Fahrudin Omerbasic Nås Sporthall
2024-01-20 12:30 4 IBF Borlänge Blå - IBF Gagnef Svart Kian Carlmyren Gyllehallen
2024-01-20 12:30 4 IBF Borlänge Vit - IBF Falun UoB Svart Tilda Phaethaya Gyllehallen
2024-01-20 13:00 4 KAIS Mora UIF - KFUM Falun Röd Hajrudin Omerbasic, Fahrudin Omerbasic Nås Sporthall
2024-01-20 13:30 4 IBF Borlänge Vit - IBF Gagnef Svart , Tilda Phaethaya Gyllehallen
2024-01-20 13:30 4 Smedjebackens IBK 2 - IBF Borlänge Blå , Kian Carlmyren Gyllehallen
2024-01-20 13:50 4 Nås IF - KAIS Mora UIF Hajrudin Omerbasic, Fahrudin Omerbasic Nås Sporthall
2024-01-21 09:30 4 IBF Gagnef Orange - Hälsinggårdens AIK Svart Victor Breili Mockfjärds Sporthall
2024-01-21 09:30 4 IBF Gagnef Svart - Hälsinggårdens AIK Röd Vidar Hellberg Mockfjärds Sporthall
2024-01-21 10:45 4 Hälsinggårdens AIK Röd - IBF Gagnef Orange Victor Breili Mockfjärds Sporthall
2024-01-21 10:45 4 Hälsinggårdens AIK Svart - IBF Gagnef Svart Vidar Hellberg Mockfjärds Sporthall
2024-01-21 11:30 4 Hälsinggårdens AIK Svart - Hälsinggårdens AIK Röd Victor Breili, Vidar Hellberg Mockfjärds Sporthall
Omgång 5
2024-02-10 09:30 5 IBF Borlänge Vit - Samuelsdals IF 2 Emil Jansson, Emrik Wilstrand Gyllehallen
2024-02-10 09:30 5 Krylbo AIS - IBF Säter P15 Dexter Skoog, Dexter Skoog Gyllehallen
2024-02-10 10:30 5 IBF Säter P15 - IBF Borlänge Vit Emil Jansson, Emrik Wilstrand Gyllehallen
2024-02-10 10:30 5 Samuelsdals IF 2 - Krylbo AIS Dexter Skoog, Dexter Skoog Gyllehallen
2024-02-10 11:30 5 IBF Säter P15 - Samuelsdals IF 2 Emil Jansson, Emrik Wilstrand Gyllehallen
2024-02-10 11:30 5 Krylbo AIS - IBF Borlänge Vit Dexter Skoog, Dexter Skoog Gyllehallen
2024-02-10 11:30 5 Ornäs IK - IBF Falun UoB Rosa Tilda Phaethaya, Tilda Phaethaya Ornäs Sporthall
2024-02-10 11:30 5 Smedjebackens IBK 1 - KFUM Falun Svart Eric Svelander, Eric Svelander Ornäs Sporthall
2024-02-10 12:45 5 KFUM Falun Svart - Ornäs IK Tilda Phaethaya, Tilda Phaethaya Ornäs Sporthall
2024-02-10 12:45 5 IBF Falun UoB Rosa - Smedjebackens IBK 1 Eric Svelander, Eric Svelander Ornäs Sporthall
2024-02-10 14:00 5 KFUM Falun Svart - IBF Falun UoB Rosa Tilda Phaethaya, Tilda Phaethaya Ornäs Sporthall
2024-02-10 14:00 5 Smedjebackens IBK 1 - Ornäs IK Eric Svelander, Eric Svelander Ornäs Sporthall
2024-02-11 09:30 5 KAIS Mora UIF - KAIS Mora UIF 2 , Albin Nyström Idre Fjäll Arena A
2024-02-11 09:30 5 IBF Ludvika 2 - IBF Ludvika 1 Eddy Ramquist, Eddy Ramquist Lorensbergaskolan
2024-02-11 09:30 5 Nås IF - IBF Gagnef Svart , Elyas Mohammadi Idre Fjäll Arena A
2024-02-11 10:20 5 Hälsinggårdens AIK Svart - Hälsinggårdens AIK Röd Eddy Ramquist, Eddy Ramquist Lorensbergaskolan
2024-02-11 10:30 5 KAIS Mora UIF 2 - IBF Gagnef Svart , Albin Nyström Idre Fjäll Arena A
2024-02-11 10:30 5 KAIS Mora UIF - Nås IF , Elyas Mohammadi Idre Fjäll Arena A
2024-02-11 11:10 5 Hälsinggårdens AIK Röd - IBF Ludvika 2 Eddy Ramquist, Eddy Ramquist Lorensbergaskolan
2024-02-11 11:30 5 IBF Gagnef Svart - KAIS Mora UIF , Albin Nyström Idre Fjäll Arena A
2024-02-11 11:30 5 KAIS Mora UIF 2 - Nås IF , Elyas Mohammadi Idre Fjäll Arena A
2024-02-11 12:10 5 IBF Ludvika 1 - Hälsinggårdens AIK Svart Eddy Ramquist, Eddy Ramquist Lorensbergaskolan
2024-02-11 13:00 5 Hälsinggårdens AIK Röd - IBF Ludvika 1 Eddy Ramquist, Eddy Ramquist Lorensbergaskolan
2024-02-11 13:50 5 Hälsinggårdens AIK Svart - IBF Ludvika 2 Eddy Ramquist, Eddy Ramquist Lorensbergaskolan
2024-02-17 09:30 5 Bjursås IK - Samuelsdals IF 1 Isac Hohl, Marcus Ljungh Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-02-17 10:20 5 IBF Borlänge Blå - IBF Gagnef Orange Isac Hohl, Marcus Ljungh Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-02-17 11:10 5 IBF Gagnef Orange - Bjursås IK Isac Hohl, Marcus Ljungh Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-02-17 12:10 5 Samuelsdals IF 1 - IBF Borlänge Blå Isac Hohl, Marcus Ljungh Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-02-17 13:00 5 IBF Gagnef Orange - Samuelsdals IF 1 Isac Hohl, Marcus Ljungh Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-02-17 13:50 5 IBF Borlänge Blå - Bjursås IK Isac Hohl, Marcus Ljungh Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-02-18 09:30 5 KFUM Falun Röd - IBF Falun UoB Svart Felix Tinnerholm, Felix Tinnerholm Västra skolan
2024-02-18 10:20 5 Nås IF - Smedjebackens IBK 1 Felix Tinnerholm, Felix Tinnerholm Västra skolan
2024-02-18 11:10 5 Smedjebackens IBK 1 - KFUM Falun Röd Felix Tinnerholm, Felix Tinnerholm Västra skolan
2024-02-18 12:10 5 IBF Falun UoB Svart - Nås IF Felix Tinnerholm, Felix Tinnerholm Västra skolan
2024-02-18 13:00 5 Smedjebackens IBK 1 - IBF Falun UoB Svart Pelle Thunmarker, Pelle Thunmarker Västra skolan
2024-02-18 13:50 5 Nås IF - KFUM Falun Röd Pelle Thunmarker, Pelle Thunmarker Västra skolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis