Spelprogram - Flickor Grön Division 3 (2016)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Envikens IF Annika Florén annika.m.floren@gmail.com 0702580365 Grön, Vit, Grön
IBF Falun UoB Rosa Frida Enström Fridalindgren85@hotmail.Com Rosa, Svart, Svart
IBF Falun UoB Svart Frida Enström Fridalindgren85@hotmail.Com Rosa, Svart, Svart
IBF Ludvika Sussanna Kippo Sussanna_t@hotmail.com 070-2841944 Svart, Svart, Svart
Sundborns GOIF Emelie Buvall emelie_buvall@hotmail.com 070-499 15 80 Röd, Röd, röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-22 09:30 1 Envikens IF - Sundborns GOIF Phichet Phaetaya, Ville Andersson Envikens Sporthall
2023-10-22 09:30 1 IBF Ludvika - IBF Falun UoB Rosa Kalle Boman, Elias Källberg Envikens Sporthall
2023-10-22 10:45 1 Envikens IF - IBF Falun UoB Svart Ville Andersson, Sigge Welander Envikens Sporthall
2023-10-22 10:45 1 IBF Falun UoB Rosa - Sundborns GOIF Kalle Boman, Elias Källberg Envikens Sporthall
2023-10-22 12:15 1 Envikens IF - IBF Ludvika Sigge Welander, Ville Andersson Envikens Sporthall
2023-10-22 12:15 1 Sundborns GOIF - IBF Falun UoB Svart Kalle Boman, Elias Källberg Envikens Sporthall
2023-10-22 13:30 1 IBF Falun UoB Rosa - Envikens IF Ville Andersson, Sigge Welander Envikens Sporthall
2023-10-22 13:30 1 IBF Ludvika - IBF Falun UoB Svart Kalle Boman, Elias Källberg Envikens Sporthall
Omgång 2
2023-11-12 09:00 2 IBF Falun UoB Svart - IBF Falun UoB Rosa Pelle Thunmarker, Isac Tunström Slätta Sporthall
2023-11-12 09:50 2 Sundborns GOIF - Envikens IF Isac Tunström, Pelle Thunmarker Slätta Sporthall
2023-11-12 10:40 2 IBF Falun UoB Svart - IBF Ludvika Isac Tunström, Pelle Thunmarker Slätta Sporthall
2023-11-12 11:30 2 Envikens IF - IBF Falun UoB Rosa Isac Tunström, Pelle Thunmarker Slätta Sporthall
2023-11-12 12:30 2 IBF Falun UoB Svart - Sundborns GOIF Isac Tunström, Pelle Thunmarker Slätta Sporthall
2023-11-12 13:20 2 IBF Falun UoB Rosa - IBF Ludvika Theodor Eriksson, Isac Tunström Slätta Sporthall
2023-11-12 14:10 2 Envikens IF - IBF Falun UoB Svart Olle Hansson, Theodor Eriksson Slätta Sporthall
2023-11-12 15:00 2 Sundborns GOIF - IBF Ludvika Olle Hansson, Theodor Eriksson Slätta Sporthall
Omgång 3
2023-12-17 09:30 3 IBF Falun UoB Svart - Sundborns GOIF Isac Tunström, Tilda Phaethaya Lugnet A2
2023-12-17 10:30 3 IBF Falun UoB Svart - IBF Ludvika , Tilda Phaethaya Lugnet A2
2023-12-17 10:30 3 IBF Falun UoB Rosa - Sundborns GOIF , Isac Tunström Lugnet A3
2023-12-17 11:30 3 Sundborns GOIF - IBF Ludvika , Tilda Phaethaya Lugnet A2
2023-12-17 11:30 3 IBF Falun UoB Svart - IBF Falun UoB Rosa , Isac Tunström Lugnet A3
2023-12-17 12:30 3 IBF Ludvika - IBF Falun UoB Rosa Tilda Phaethaya, Isac Tunström Lugnet A2
Omgång 4
2024-01-28 09:00 4 IBF Ludvika - Sundborns GOIF , Jonatan Åcerclinth Parkskolan
2024-01-28 09:50 4 IBF Falun UoB Svart - IBF Falun UoB Rosa , Jonatan Åcerclinth Parkskolan
2024-01-28 10:40 4 IBF Ludvika - Envikens IF , Jonatan Åcerclinth Parkskolan
2024-01-28 11:30 4 IBF Falun UoB Rosa - Sundborns GOIF , Jonatan Åcerclinth Parkskolan
2024-01-28 12:30 4 IBF Ludvika - IBF Falun UoB Svart , Jonatan Åcerclinth Parkskolan
2024-01-28 13:20 4 Sundborns GOIF - Envikens IF , Jonatan Åcerclinth Parkskolan
2024-01-28 14:10 4 IBF Falun UoB Rosa - IBF Ludvika , Jonatan Åcerclinth Parkskolan
2024-01-28 15:00 4 IBF Falun UoB Svart - Envikens IF , Jonatan Åcerclinth Parkskolan
Omgång 5
2024-02-25 09:00 5 Sundborns GOIF - Envikens IF Noel Rullander, Hugo Gudmunds Sundbornshallen
2024-02-25 09:50 5 IBF Ludvika - IBF Falun UoB Svart Leo Söderberg Karlsson, Hugo Gudmunds Sundbornshallen
2024-02-25 10:40 5 Sundborns GOIF - IBF Falun UoB Rosa Noel Rullander, Leo Söderberg Karlsson Sundbornshallen
2024-02-25 11:30 5 IBF Falun UoB Svart - Envikens IF Hugo Gudmunds, Noel Rullander Sundbornshallen
2024-02-25 12:30 5 Sundborns GOIF - IBF Ludvika Leo Söderberg Karlsson, Hugo Gudmunds Sundbornshallen
2024-02-25 13:20 5 Envikens IF - IBF Falun UoB Rosa Leo Söderberg Karlsson, Noel Rullander Sundbornshallen
2024-02-25 14:10 5 IBF Falun UoB Svart - Sundborns GOIF Noel Rullander, Hugo Gudmunds Sundbornshallen
2024-02-25 15:00 5 IBF Ludvika - IBF Falun UoB Rosa Leo Söderberg Karlsson, Hugo Gudmunds Sundbornshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis