Spelprogram - Pantamera Flickor Grön Nybörjare Grupp 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 Sara Wilderoth sara.wilderoth@gmail.com Röd, Svarta, Svarta
IBK Lockerud Mariestad F15/16 Jesper Myrlund jesper@lockerud.nu 070-2531955 Röd, Röd, Röd
Mullsjö AIS F14/16 Maja Wikenmark Majawikenmark@hotmail.com Mörkblå, Mörklå, Mörkblå
Stöpen IBK F15/16 (F08) Carina Börjesson carinalisa.borjesson@gmail.com Svart, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 14:30 1 Stöpen IBK F15/16 (F08) - Mullsjö AIS F14/16 Stöpenhallen, Skövde
2023-10-21 15:30 1 Stöpen IBK F15/16 (F08) - Mullsjö AIS F14/16 Stöpenhallen, Skövde
2023-10-22 11:00 1 Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 - IBK Lockerud Mariestad F15/16 Alléhallen
2023-10-22 12:30 1 Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 - IBK Lockerud Mariestad F15/16 Alléhallen
Omgång 2
2023-11-25 14:00 2 Mullsjö AIS F14/16 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 Nyhemshallen - Mullsjö
2023-11-25 15:30 2 Mullsjö AIS F14/16 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 Nyhemshallen - Mullsjö
2023-11-26 10:00 2 IBK Lockerud Mariestad F15/16 - Stöpen IBK F15/16 (F08) Evert Lindblom, Vidar Bister Andersson UW-Elasthallen, Mariestad
2023-11-26 12:00 2 IBK Lockerud Mariestad F15/16 - Stöpen IBK F15/16 (F08) Evert Lindblom, Vidar Bister Andersson UW-Elasthallen, Mariestad
Omgång 3
2023-12-16 10:00 3 IBK Lockerud Mariestad F15/16 - Mullsjö AIS F14/16 Isabella Ebbesson, Zoe Hoglund UW-Elasthallen, Mariestad
2023-12-16 12:00 3 IBK Lockerud Mariestad F15/16 - Mullsjö AIS F14/16 Isabella Ebbesson, Zoe Hoglund UW-Elasthallen, Mariestad
2023-12-17 14:00 3 Stöpen IBK F15/16 (F08) - Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 Stöpenhallen, Skövde
2023-12-17 15:00 3 Stöpen IBK F15/16 (F08) - Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 Stöpenhallen, Skövde

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis