Spelprogram - Pojkar Blå Svår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eldsberga IBK P11/12 Anders Sjöstrand anders@psenergi.se 0708221156 Svart, Svart, Svart
Frillesås FF P12 Grön Malin Lundin mlundin77@hotmail.com 0735-441681 Grön, Vit, Grön
Frillesås FF P12 Vit Malin Lundin mlundin77@hotmail.com 0735-441681 Grön, Vit, Grön
Fyllinge IBK P12 Mikael Eriksson micke_ericson@hotmail.se 0706597833 Rosa, Svart, Svart
Halmstads IBK P12 Röd Artur Helleklev artur.helleklev@yahoo.se 0739833837 Röd, Svart, Svart
Halmstads IBK P12 Svart Artur Helleklev artur.helleklev@yahoo.se 0739833837 Röd, Svart, Svart
IBK Puma P10/12 Henrik Linnarsson h.linnarsson@gmail.com 0700892614 Svart, Svart, Svart
Kustens IF P12 Orange Åsa Agmyr asa.agmyr@gmail.com 070-341 40 03 Orange/svart/svart
Kustens IF P12 Svart Åsa Agmyr asa.agmyr@gmail.com 070-341 40 03 Svart & Orange, Svart, Svart
Kustens IF P12 Vit Åsa Agmyr asa.agmyr@gmail.com 070-341 40 03 Svart & Orange, Svart, Svart
Onsala IBK P11/12 Tobias Wallberg tobias@wallberg.no 0736557191 Rosa/Svart, Svart, Svarta
Onsala IBK P12 Tobias Wallberg tobias@wallberg.no 0736557191 Rosa/Svart, Svart, Svarta
Sandö IBK P11 Jesper Andersson p.jesper.andersson@gmail.com 072-2428032 Gula, Svarta, Gula
Sandö IBK P12 Anders Johansson ajoajoajo@gmail.com Gula, Svarta, Gula
Skottorps IF P/F12 Morgan Einarsson Mogge.einarsson@gmail.com Grön, Grön, Grön
Tofta GIF P12 Blå Christian Gladh Varbergsfotboll@gmail.com 0705498886 Blå, Vit, Blå
Tofta GIF P12 Vit Christian Gladh Varbergsfotboll@gmail.com 0705498886 Blå, Vit, Blå
Träslövsläge IF P11/12 Blå Carl Glimstedt Calle.glimstedt@gmail.com 0721731131 Blå, Blå, Blå
Träslövsläge IF P11/12 Vit Carl Glimstedt Calle.glimstedt@gmail.com 0721731131 Blå, Blå, Blå
Warberg IBF P12 Blå Martina Eolsson martinaeolsson@gmail.com 0702678485 Blå, Blå, Blå
Warberg IBF P12 Svart Martina Eolsson martinaeolsson@gmail.com 0702678485 Blå, Blå, Blå
Varla IBK P 12 Svart 2 Anna Normark anna@familjennormark.se 070-616 00 16 Svartlila/svart/svart
Varla IBK P12 Lila 1 Anders Wallergård Anders_wallergard@hotmail.com 079-347 27 47 Svart/lila tröja, svarta shorts, svarta strumpor.
Varla IBK P12 Lila 2 Anders Wallergård Anders_wallergard@hotmail.com 079-347 27 47 Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK P12 Svart 1 Anna Normark anna@familjennormark.se 070-616 00 16 Svartlila/Svart/Svart
Veddige IBK KG P/F 09/13 Annika Sikén annikasiken@gmail.com 0731-58 74 03 GUL, SVART, SVART
Veddige IBK P12/13 Gul Fredrik Fossum sundberg80@hotmail.com 0731-53 52 83 GUL, SVART, SVART
Vinbergs IBS P 12 Tobias Blixt Tobiasoblixt@gmail.com 0793502669 Blå, Blå, Blå
Åsa IF P12 Anders Henriksson anders.henriksson@ymail.com 0725445822 svart/gul, svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 11:00 1 Vinbergs IBS P 12 - Kustens IF P12 Vit Erik Jönsson, Noah Fogelqvist Vinbergs Idrottshall
2023-10-14 12:30 1 Varla IBK P 12 Svart 2 - Warberg IBF P12 Svart Oliver Cullberg, Viktor Stoppenbach Lindälvshallen
2023-10-14 14:00 1 Fyllinge IBK P12 - Eldsberga IBK P11/12 Alexander Kennertsson, Julia Rubin Fyllingehallen
2023-10-14 16:15 1 Sandö IBK P11 - Åsa IF P12 Jonathan Johansson, Max Ström Vallda Idrottshall
2023-10-15 09:00 1 Tofta GIF P12 Vit - Varla IBK P12 Lila 1 Tresteget
2023-10-15 11:00 1 Onsala IBK P12 - Varla IBK P12 Lila 2 Alfred Andersson, Gustav Johansson Presse Idrottshall
2023-10-15 13:00 1 Träslövsläge IF P11/12 Blå - Frillesås FF P12 Vit Ankarhallen
2023-10-15 13:45 1 Kustens IF P12 Orange - Halmstads IBK P12 Svart Max Rinaldo, Emilia Larvall Haverdalshallen
2023-10-15 14:30 1 Veddige IBK KG P/F 09/13 - Träslövsläge IF P11/12 Vit Vidhögehallen
2023-10-15 15:15 1 Kustens IF P12 Svart - IBK Puma P10/12 Elsa Nilsson, Ella Pullinen Haverdalshallen
2023-10-15 16:00 1 Warberg IBF P12 Blå - Tofta GIF P12 Blå Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-10-15 16:15 1 Sandö IBK P12 - Varla IBK P12 Svart 1 Christopher McGillivray, Oskar Klintbäck Vallda Idrottshall
2023-11-04 11:00 1 Onsala IBK P11/12 - Frillesås FF P12 Grön Alfred Andersson, Gustav Johansson Presse Idrottshall
Omgång 2
2023-10-28 11:45 2 IBK Puma P10/12 - Halmstads IBK P12 Svart Våxtorpshallen
2023-10-28 12:15 2 Varla IBK P12 Svart 1 - Onsala IBK P11/12 Axel Kläth, Harry Forsén Lindälvshallen
2023-10-28 12:30 2 Eldsberga IBK P11/12 - Kustens IF P12 Vit Björn Ekberg, Julia Rubin Eldsbergahallen
2023-10-28 14:00 2 Träslövsläge IF P11/12 Vit - Kustens IF P12 Svart Ankarhallen
2023-10-28 15:00 2 Åsa IF P12 - Varla IBK P 12 Svart 2 Hugo Rambäck, Alice Haeggman Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-10-29 09:30 2 Tofta GIF P12 Blå - Sandö IBK P11 Tresteget
2023-10-29 11:00 2 Sandö IBK P12 - Tofta GIF P12 Vit William Mcgillivray, Christopher McGillivray Vallda Idrottshall
2023-10-29 11:00 2 Veddige IBK KG P/F 09/13 - Warberg IBF P12 Blå Vidhögehallen
2023-10-29 12:00 2 Kustens IF P12 Orange - Fyllinge IBK P12 Emilia Larvall, Leona Wilgothson Haverdalshallen
2023-10-29 12:30 2 Frillesås FF P12 Vit - Varla IBK P12 Lila 2 Anton Höök, Alma Ljunggren Frillesåshallen
2023-10-29 14:00 2 Vinbergs IBS P 12 - Varla IBK P12 Lila 1 Jacob Käki Vinbergs Idrottshall
2023-10-29 14:30 2 Frillesås FF P12 Grön - Träslövsläge IF P11/12 Blå Anton Höök, Alma Ljunggren Frillesåshallen
2023-11-05 12:30 2 Warberg IBF P12 Svart - Onsala IBK P12 Moa Niklasson, Sven-Gunnar Niklasson Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
Omgång 3
3 Eldsberga IBK P11/12 - Kustens IF P12 Orange
2023-11-11 13:45 3 Varla IBK P12 Lila 2 - Träslövsläge IF P11/12 Vit Axel Kläth, Harry Forsén Fjärås Idrottshall
2023-11-11 14:00 3 Warberg IBF P12 Blå - Frillesås FF P12 Grön Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-11-12 09:30 3 Onsala IBK P12 - Varla IBK P12 Svart 1 Axel Backlund, Arvid Nylander Presse Idrottshall
2023-11-12 12:00 3 Tofta GIF P12 Vit - Åsa IF P12 Väröbacka Idrottshall
2023-11-12 12:00 3 Onsala IBK P11/12 - Tofta GIF P12 Blå Elioth Ryttinger, Edvin Gårlin Presse Idrottshall
2023-11-12 12:15 3 Sandö IBK P11 - Veddige IBK KG P/F 09/13 Jonathan Johansson, Wilmer Svensson Vallda Idrottshall
2023-11-12 14:30 3 Träslövsläge IF P11/12 Blå - Varla IBK P12 Lila 1 Ankarhallen
2023-11-12 15:30 3 Warberg IBF P12 Svart - Sandö IBK P12 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-11-12 16:00 3 Varla IBK P 12 Svart 2 - Frillesås FF P12 Vit Cayenne Torstensson, Sia Svensson Lindälvshallen
2023-11-12 16:30 3 Kustens IF P12 Vit - Vinbergs IBS P 12 Elsa Nilsson, Ella Pullinen Haverdalshallen
2023-11-12 18:00 3 Fyllinge IBK P12 - IBK Puma P10/12 Alexander Kennertsson, Julia Rubin
2023-11-12 18:15 3 Kustens IF P12 Svart - Halmstads IBK P12 Svart Elsa Nilsson, Ella Pullinen Haverdalshallen
Omgång 4
2023-11-19 09:45 4 Tofta GIF P12 Blå - Varla IBK P 12 Svart 2 Tresteget
2023-11-25 12:15 4 Vinbergs IBS P 12 - Kustens IF P12 Svart Jacob Käki, Marcus Johansson Vinbergs Idrottshall
2023-11-25 12:30 4 Varla IBK P12 Lila 1 - Onsala IBK P12 Viktor Stoppenbach, Alfred Jönsson Fjärås Idrottshall
2023-11-25 12:30 4 Eldsberga IBK P11/12 - Tofta GIF P12 Vit Tindra Sjöstrand, Julia Rubin Eldsbergahallen
2023-11-25 13:30 4 Varla IBK P12 Svart 1 - Onsala IBK P11/12 Oskar Hägerstrand, Kevin Hägerstrand Lindälvshallen
2023-11-25 14:45 4 Sandö IBK P12 - Varla IBK P12 Lila 2 Oskar Klintbäck, Wilmer Svensson Vallda Idrottshall
2023-11-26 12:30 4 Frillesås FF P12 Vit - Träslövsläge IF P11/12 Blå Waldemar Borggren, Wilma Andreasson Frillesåshallen
2023-11-26 13:00 4 Träslövsläge IF P11/12 Vit - Warberg IBF P12 Svart Ankarhallen
2023-11-26 13:30 4 IBK Puma P10/12 - Kustens IF P12 Vit Våxtorpshallen
2023-11-26 14:00 4 Kustens IF P12 Orange - Fyllinge IBK P12 Elsa Nilsson, Emilia Larvall Haverdalshallen
2023-11-26 14:30 4 Frillesås FF P12 Grön - Sandö IBK P11 Wilma Andreasson, Alvin Eklund Frillesåshallen
2023-11-26 15:00 4 Halmstads IBK P12 Svart - Warberg IBF P12 Blå Liam Wijk, Love Johansson Preihs Hallägrahallen
2023-11-26 16:30 4 Åsa IF P12 - Veddige IBK KG P/F 09/13 Gustav Lif Åsa Gårdsskola Idrottshall
Omgång 5
2023-12-01 18:30 5 Veddige IBK KG P/F 09/13 - Warberg IBF P12 Svart Sven-Gunnar Niklasson, Moa Niklasson Vidhögehallen
2023-12-02 09:45 5 Onsala IBK P12 - Tofta GIF P12 Blå Noelle Kollberg, Linnea Lindström Presse Idrottshall
2023-12-02 10:30 5 IBK Puma P10/12 - Vinbergs IBS P 12 Våxtorpshallen
2023-12-02 11:15 5 Onsala IBK P11/12 - Frillesås FF P12 Grön Noelle Kollberg, Thea Petersson Presse Idrottshall
2023-12-02 12:30 5 Varla IBK P12 Lila 2 - Sandö IBK P12 Linus Bruhn, Abbe Edenström Fjärås Idrottshall
2023-12-02 12:30 5 Varla IBK P 12 Svart 2 - Åsa IF P12 Emil Höglund, Harry Forsén Lindälvshallen
2023-12-02 14:00 5 Fyllinge IBK P12 - Kustens IF P12 Orange Tyra Jeppsson
2023-12-02 14:00 5 Warberg IBF P12 Blå - Varla IBK P12 Svart 1 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-12-02 15:30 5 Träslövsläge IF P11/12 Vit - Varla IBK P12 Lila 1 Ankarhallen
2023-12-03 10:00 5 Kustens IF P12 Vit - Halmstads IBK P12 Svart Emilia Larvall, Elsa Nilsson Haverdalshallen
2023-12-03 11:45 5 Kustens IF P12 Svart - Eldsberga IBK P11/12 Emilia Larvall, Elsa Nilsson Haverdalshallen
2023-12-03 12:00 5 Tofta GIF P12 Vit - Frillesås FF P12 Vit Vidar Johansson, Ted Karlsson Tresteget
2023-12-03 12:15 5 Sandö IBK P11 - Träslövsläge IF P11/12 Blå Christopher McGillivray, Max Ström Vallda Idrottshall
Omgång 6
2023-12-16 13:00 6 Vinbergs IBS P 12 - Kustens IF P12 Svart Jacob Käki Vinbergs Idrottshall
2023-12-16 13:15 6 Sandö IBK P11 - Onsala IBK P11/12 Jonathan Johansson, Oskar Klintbäck Vallda Idrottshall
2023-12-16 13:30 6 Varla IBK P12 Svart 1 - Warberg IBF P12 Svart Axel Kläth, Max Olsson Lindälvshallen
2023-12-16 14:00 6 Fyllinge IBK P12 - Halmstads IBK P12 Svart Alexander Kennertsson
2023-12-16 14:30 6 Eldsberga IBK P11/12 - IBK Puma P10/12 Julia Rubin, Love Johansson Preihs Eldsbergahallen
2023-12-16 15:00 6 Åsa IF P12 - Varla IBK P12 Lila 2 William Strand, Kalle Borgen Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-12-16 15:30 6 Tofta GIF P12 Blå - Onsala IBK P12 Moa Niklasson, Sven-Gunnar Niklasson Tresteget
2023-12-16 16:30 6 Sandö IBK P12 - Träslövsläge IF P11/12 Vit Jonathan Johansson, Max Ström Vallda Idrottshall
2023-12-17 09:15 6 Warberg IBF P12 Blå - Varla IBK P12 Lila 1 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-12-17 14:30 6 Kustens IF P12 Orange - Tofta GIF P12 Vit Max Rinaldo, Sigge Nelson Haverdalshallen
2023-12-17 16:30 6 Frillesås FF P12 Grön - Varla IBK P 12 Svart 2 Alma Ljunggren, Anton Höök Frillesåshallen
2023-12-17 16:30 6 Träslövsläge IF P11/12 Blå - Kustens IF P12 Vit Ankarhallen
2023-12-17 18:30 6 Frillesås FF P12 Vit - Veddige IBK KG P/F 09/13 Alma Ljunggren, Oscar Svahn Frillesåshallen
Omgång 7
2024-01-13 10:00 7 Onsala IBK P12 - Frillesås FF P12 Grön Edvin Gårlin, Noelle Kollberg Presse Idrottshall
2024-01-13 11:30 7 Onsala IBK P11/12 - Varla IBK P12 Svart 1 Simon Jellstam, Eric Cato Presse Idrottshall
2024-01-13 12:30 7 Varla IBK P12 Lila 1 - Sandö IBK P12 Max Olsson Fjärås Idrottshall
2024-01-13 12:30 7 Varla IBK P 12 Svart 2 - Halmstads IBK P12 Svart Viktor Stoppenbach, Felix Sandblom Lindälvshallen
2024-01-13 13:45 7 Varla IBK P12 Lila 2 - Vinbergs IBS P 12 Max Olsson Fjärås Idrottshall
2024-01-13 14:00 7 Warberg IBF P12 Svart - Åsa IF P12 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2024-01-14 09:30 7 Veddige IBK KG P/F 09/13 - Kustens IF P12 Orange Vidhögehallen
2024-01-14 09:30 7 Tofta GIF P12 Vit - Träslövsläge IF P11/12 Blå Tresteget
2024-01-14 09:45 7 Kustens IF P12 Vit - Warberg IBF P12 Blå Emilia Larvall, Elsa Nilsson Haverdalshallen
2024-01-14 11:30 7 Kustens IF P12 Svart - Frillesås FF P12 Vit Max Rinaldo, Leona Wilgothson Haverdalshallen
2024-01-14 12:00 7 Sandö IBK P11 - Tofta GIF P12 Blå Elliot Cornelius, Jonathan Johansson Vallda Idrottshall
2024-01-14 13:00 7 Träslövsläge IF P11/12 Vit - Fyllinge IBK P12 Ankarhallen
Omgång 8
2024-01-27 12:30 8 Veddige IBK KG P/F 09/13 - Onsala IBK P12 Vidhögehallen
2024-01-27 14:45 8 Sandö IBK P12 - Varla IBK P12 Svart 1 Max Ström, Wilmer Svensson Vallda Idrottshall
2024-01-27 15:00 8 Åsa IF P12 - Varla IBK P12 Lila 1 Gustav Lif, Douglas Hansson Åsa Gårdsskola Idrottshall
2024-01-27 16:00 8 Tofta GIF P12 Blå - Warberg IBF P12 Svart Zella Palm, Moa Niklasson Tresteget
2024-01-27 16:30 8 Sandö IBK P11 - Frillesås FF P12 Grön Wilmer Svensson, Max Ström Vallda Idrottshall
2024-01-28 11:00 8 Onsala IBK P11/12 - Varla IBK P12 Lila 2 Gustav Johansson, Elin Friman Presse Idrottshall
2024-01-28 13:00 8 Träslövsläge IF P11/12 Blå - Eldsberga IBK P11/12 Ankarhallen
2024-01-28 14:45 8 Warberg IBF P12 Blå - Tofta GIF P12 Vit Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-01-28 15:00 8 Vinbergs IBS P 12 - Träslövsläge IF P11/12 Vit Jacob Käki Vinbergs Idrottshall
2024-01-28 15:00 8 Halmstads IBK P12 Svart - Kustens IF P12 Svart , Love Johansson Preihs Hallägrahallen
2024-01-28 16:30 8 Frillesås FF P12 Vit - Varla IBK P 12 Svart 2 Gustav Ahlmén, Alvin Eklund Frillesåshallen
2024-01-28 18:00 8 Fyllinge IBK P12 - Kustens IF P12 Vit Alexander Kennertsson
Omgång 9
2024-02-03 11:45 9 Fyllinge IBK P12 - Kustens IF P12 Vit Alexander Kennertsson, Leia Johansson Preihs Fyllingehallen
2024-02-03 12:20 9 Varla IBK P 12 Svart 2 - Onsala IBK P11/12 Noah Dellenborg, Alfred Jönsson Lindälvshallen
2024-02-03 12:30 9 Varla IBK P12 Lila 1 - Vinbergs IBS P 12 Linus Bruhn, Axel Kläth Fjärås Idrottshall
2024-02-03 12:30 9 Veddige IBK KG P/F 09/13 - Warberg IBF P12 Blå Vidhögehallen
2024-02-03 13:45 9 Varla IBK P12 Svart 1 - Tofta GIF P12 Blå Noah Dellenborg, Alfred Jönsson Lindälvshallen
2024-02-03 13:45 9 Varla IBK P12 Lila 2 - Frillesås FF P12 Grön Linus Bruhn, Axel Kläth Fjärås Idrottshall
2024-02-03 14:45 9 Sandö IBK P12 - Åsa IF P12 Wilmer Svensson, Jonathan Johansson Vallda Idrottshall
2024-02-03 16:00 9 Tofta GIF P12 Vit - Sandö IBK P11 Elwin Zilén, Esaias Ivarsson Tresteget
2024-02-04 10:00 9 Kustens IF P12 Svart - Träslövsläge IF P11/12 Blå Leona Wilgothson, Elsa Nilsson Haverdalshallen
2024-02-04 11:00 9 Onsala IBK P12 - Halmstads IBK P12 Svart Eric Cato, Erik Ahlström Presse Idrottshall
2024-02-04 14:15 9 Warberg IBF P12 Svart - Eldsberga IBK P11/12 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-02-04 16:45 9 Träslövsläge IF P11/12 Vit - Frillesås FF P12 Vit Ankarhallen
Omgång 10
2024-03-02 11:10 10 Vinbergs IBS P 12 - Varla IBK P12 Svart 1 Vinbergs Idrottshall
2024-03-02 13:30 10 Kustens IF P12 Orange - Warberg IBF P12 Svart Haverdalshallen
2024-03-02 14:00 10 Fyllinge IBK P12 - Kustens IF P12 Svart
2024-03-03 09:30 10 Tofta GIF P12 Blå - Eldsberga IBK P11/12 Väröbacka Idrottshall
2024-03-03 09:30 10 Kustens IF P12 Vit - Veddige IBK KG P/F 09/13 Haverdalshallen
2024-03-03 09:30 10 Onsala IBK P11/12 - Tofta GIF P12 Vit Presse Idrottshall
2024-03-03 12:30 10 Frillesås FF P12 Vit - Varla IBK P12 Lila 1 Frillesåshallen
2024-03-03 13:00 10 Träslövsläge IF P11/12 Blå - Varla IBK P12 Lila 2 Ankarhallen
2024-03-03 13:30 10 Sandö IBK P11 - Varla IBK P 12 Svart 2 Vallda Idrottshall
2024-03-03 14:00 10 Warberg IBF P12 Blå - Onsala IBK P12 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2024-03-03 14:30 10 Åsa IF P12 - Sandö IBK P12 Åsa Gårdsskola Idrottshall
2024-03-03 14:30 10 Frillesås FF P12 Grön - Träslövsläge IF P11/12 Vit Frillesåshallen
Omgång 11
2024-03-13 18:30 11 Varla IBK P12 Lila 2 - Warberg IBF P12 Blå Fjärås Idrottshall
2024-03-16 10:00 11 Kustens IF P12 Svart - Sandö IBK P11 Haverdalshallen
2024-03-16 12:20 11 Varla IBK P12 Svart 1 - Frillesås FF P12 Grön Lindälvshallen
2024-03-16 12:30 11 Eldsberga IBK P11/12 - Tofta GIF P12 Blå Eldsbergahallen
2024-03-16 13:40 11 Varla IBK P 12 Svart 2 - Tofta GIF P12 Vit Lindälvshallen
2024-03-16 14:15 11 Warberg IBF P12 Svart - Halmstads IBK P12 Svart Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-03-16 17:00 11 Åsa IF P12 - Vinbergs IBS P 12 Åsa Gårdsskola Idrottshall
2024-03-17 11:45 11 Varla IBK P12 Lila 1 - Träslövsläge IF P11/12 Blå Fjärås Idrottshall
2024-03-17 12:30 11 Veddige IBK KG P/F 09/13 - Onsala IBK P11/12 Vidhögehallen
2024-03-17 13:00 11 Träslövsläge IF P11/12 Vit - Kustens IF P12 Orange Ankarhallen
2024-03-17 13:00 11 Onsala IBK P12 - Kustens IF P12 Vit Presse Idrottshall
2024-03-17 15:00 11 Sandö IBK P12 - Frillesås FF P12 Vit Vallda Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis