Spelprogram - Flickor Blå Medel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Puma F12/13 Erica Gunnarsson holm_erica@hotmail.com 0704296915 Svart, Svart, Svart
IBK Tygriket 99 F 12/14 Blå Kristoffer Arvidsson kristoffer@svans.se 0706159559 Svart/Blå, Svart, Svart
IBK Tygriket 99 Flickor 12/14 Svart Kristoffer Arvidsson kristoffer@svans.se 0706159559 Svart/Blå, Svart, Svart
Kustens IF F 12/13 Orange Oscar Tärnås otarnas@hotmail.com 0736284194 Svart & Orange, Svart, Svart
Onsala IBK F13 1 Madeleine Marsland madeleine.marsland84@gmail.com Rosa/Svart/Svart/Svarta
Träslövsläge IF F13/14 Blå Emil Karlsson karlsson.emil83@gmail.com 0733-81 84 09 Blå, Blå, Blå
Träslövsläge IF F13/14 Vit Emil Karlsson karlsson.emil83@gmail.com 0733-81 84 09 Blå, Blå, Blå
Tvååkers IBK F13 Jessica Andersson jessicaandersson7@yahoo.se 0705199418 Röd, Svart, Svart
Warberg IBF F13 Blå Erik Larsson Erik@8082.se 0723-623557 Blå, Blå, Blå
Warberg IBF F13 Svart Erik Larsson Erik@8082.se 0723-623557 Blå, Blå, Blå
Varla IBK F12/13 Abg 1 Philip Hedestad philip.hedestad@hotmail.com 076-812 61 26 Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK F12/13 Abg 2 Philip Hedestad philip.hedestad@hotmail.com 076-812 61 26 Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK F13/14 1 Benny Johansson bennysotare@hotmail.com 070-792 10 98 Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK F13/14 2 Benny Johansson bennysotare@hotmail.com 070-792 10 98 Svart/lila, Svart, Svart
Veddige IBK F11/13 Sandra Karlsson zassa123@hotmail.com 0733- 12 50 63 GUL, SVART, SVART
Åsa IF F12/13 1 Pernilla Wingård pernilla.wingard@gmail.com 0705843089 Gul-svart/Svart/Svart
Åsa IF F12/13 2 Pernilla Wingård pernilla.wingard@gmail.com 0705843089 Gul-svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 09:00 1 Kustens IF F 12/13 Orange - IBK Puma F12/13 Selma Holm, Leona Wilgothson Haverdalshallen
2023-10-21 09:45 1 Warberg IBF F13 Blå - Träslövsläge IF F13/14 Blå Leona Wilgothson, Selma Holm Haverdalshallen
2023-10-21 10:30 1 IBK Puma F12/13 - Warberg IBF F13 Blå Charlie Ung, Hugo Svensson Haverdalshallen
2023-10-21 11:15 1 Kustens IF F 12/13 Orange - Träslövsläge IF F13/14 Blå Charlie Ung, Hugo Svensson Haverdalshallen
Omgång 2
2023-10-22 12:00 2 Tvååkers IBK F13 - Åsa IF F12/13 1 Tvååkers Idrottshall
2023-10-22 12:45 2 Onsala IBK F13 1 - Varla IBK F13/14 1 Tvååkers Idrottshall
2023-10-22 13:30 2 Åsa IF F12/13 1 - Onsala IBK F13 1 Tvååkers Idrottshall
2023-10-22 14:15 2 Varla IBK F13/14 1 - Tvååkers IBK F13 Tvååkers Idrottshall
Omgång 3
2023-10-21 09:00 3 Warberg IBF F13 Svart - Åsa IF F12/13 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-10-21 09:45 3 Träslövsläge IF F13/14 Vit - Varla IBK F13/14 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-10-21 10:30 3 Åsa IF F12/13 2 - Träslövsläge IF F13/14 Vit Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-10-21 11:15 3 Varla IBK F13/14 2 - Warberg IBF F13 Svart Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Omgång 4
2023-11-26 09:30 4 IBK Puma F12/13 - Träslövsläge IF F13/14 Vit Våxtorpshallen
2023-11-26 10:15 4 Kustens IF F 12/13 Orange - Tvååkers IBK F13 Våxtorpshallen
2023-11-26 11:00 4 Träslövsläge IF F13/14 Vit - Kustens IF F 12/13 Orange Våxtorpshallen
2023-11-26 11:45 4 Tvååkers IBK F13 - IBK Puma F12/13 Våxtorpshallen
Omgång 5
2023-11-25 15:00 5 Åsa IF F12/13 1 - Warberg IBF F13 Blå Gustav Lif, Marcus Johansson Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-11-25 15:45 5 Varla IBK F13/14 2 - Träslövsläge IF F13/14 Blå Marcus Johansson, Gustav Lif Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-11-25 16:30 5 Warberg IBF F13 Blå - Varla IBK F13/14 2 Marcus Johansson, Gustav Lif Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-11-25 17:15 5 Träslövsläge IF F13/14 Blå - Åsa IF F12/13 1 Marcus Johansson, Gustav Lif Åsa Gårdsskola Idrottshall
Omgång 6
2023-11-25 11:40 6 Varla IBK F13/14 1 - Åsa IF F12/13 2 Axel Kläth, Harry Forsén Skårbyhallen
2023-11-25 12:30 6 Warberg IBF F13 Svart - Åsa IF F12/13 2 Axel Kläth, Harry Forsén Skårbyhallen
2023-11-25 13:20 6 Onsala IBK F13 1 - Warberg IBF F13 Svart Emil Höglund, Max Olsson Skårbyhallen
2023-11-25 14:10 6 Onsala IBK F13 1 - Varla IBK F13/14 1 Emil Höglund, Max Olsson Skårbyhallen
Omgång 7
2023-12-17 09:00 7 Kustens IF F 12/13 Orange - IBK Puma F12/13 Sigge Nelson, Ella Pullinen Haverdalshallen
2023-12-17 09:45 7 Tvååkers IBK F13 - Veddige IBK F11/13 Ella Pullinen, Sigge Nelson Haverdalshallen
2023-12-17 10:30 7 IBK Puma F12/13 - Tvååkers IBK F13 Evelina Norberg, Ella Pullinen Haverdalshallen
2023-12-17 11:15 7 Veddige IBK F11/13 - Kustens IF F 12/13 Orange Evelina Norberg, Ella Pullinen Haverdalshallen
Omgång 8
2023-12-16 12:45 8 Träslövsläge IF F13/14 Blå - Warberg IBF F13 Svart Ankarhallen
2023-12-16 13:30 8 Åsa IF F12/13 1 - Varla IBK F13/14 1 Ankarhallen
2023-12-16 14:15 8 Warberg IBF F13 Svart - Åsa IF F12/13 1 Ankarhallen
2023-12-16 15:00 8 Varla IBK F13/14 1 - Träslövsläge IF F13/14 Blå Ankarhallen
Omgång 9
2023-12-16 12:15 9 Onsala IBK F13 1 - Varla IBK F13/14 2 Leo Kobb, Simon Jellstam Presse Idrottshall
2023-12-16 13:00 9 IBK Tygriket 99 F 12/14 Blå - Träslövsläge IF F13/14 Vit Eric Cato, Simon Jellstam Presse Idrottshall
2023-12-16 13:45 9 Varla IBK F13/14 2 - IBK Tygriket 99 F 12/14 Blå Simon Jellstam, Erik Ahlström Presse Idrottshall
2023-12-16 14:30 9 Träslövsläge IF F13/14 Vit - Onsala IBK F13 1 Erik Ahlström, Elias Andersson Presse Idrottshall
Omgång 10
2024-01-27 10:30 10 IBK Tygriket 99 F 12/14 Blå - Veddige IBK F11/13 Sander Johnson, Alice Lunnefors Öxabäckshallen
2024-01-27 11:15 10 IBK Tygriket 99 Flickor 12/14 Svart - Warberg IBF F13 Blå Öxabäckshallen
2024-01-27 12:00 10 Veddige IBK F11/13 - Varla IBK F12/13 Abg 1 Öxabäckshallen
2024-01-27 12:45 10 Warberg IBF F13 Blå - IBK Tygriket 99 F 12/14 Blå Öxabäckshallen
2024-01-27 13:30 10 Varla IBK F12/13 Abg 1 - IBK Tygriket 99 Flickor 12/14 Svart Öxabäckshallen
Omgång 11
2024-01-27 14:00 11 Träslövsläge IF F13/14 Vit - Tvååkers IBK F13 Ankarhallen
2024-01-27 14:45 11 IBK Puma F12/13 - Kustens IF F 12/13 Orange Ankarhallen
2024-01-27 15:30 11 Tvååkers IBK F13 - IBK Puma F12/13 Ankarhallen
2024-01-27 16:15 11 Kustens IF F 12/13 Orange - Träslövsläge IF F13/14 Vit Ankarhallen
Omgång 12
2024-02-03 10:40 12 Varla IBK F13/14 2 - Åsa IF F12/13 1 , Hilla Lilja Tingbergshallen
2024-02-03 11:30 12 Varla IBK F12/13 Abg 2 - Onsala IBK F13 1 , Hilla Lilja Tingbergshallen
2024-02-03 12:20 12 Åsa IF F12/13 1 - Varla IBK F12/13 Abg 2 , Hilla Lilja Tingbergshallen
2024-02-03 13:10 12 Onsala IBK F13 1 - Varla IBK F13/14 2 , Freja Kjellander Tingbergshallen
Omgång 13
2024-03-03 12:30 13 Tvååkers IBK F13 - Åsa IF F12/13 1 Tvååkers Idrottshall
2024-03-03 13:15 13 Warberg IBF F13 Svart - Varla IBK F13/14 2 Tvååkers Idrottshall
2024-03-03 14:00 13 Åsa IF F12/13 1 - Warberg IBF F13 Svart Tvååkers Idrottshall
2024-03-03 14:45 13 Varla IBK F13/14 2 - Tvååkers IBK F13 Tvååkers Idrottshall
Omgång 14
2024-03-02 09:00 14 Kustens IF F 12/13 Orange - IBK Puma F12/13 Emilia Larvall, Tilda Sundbaum Haverdalshallen
2024-03-02 09:45 14 Träslövsläge IF F13/14 Vit - IBK Puma F12/13 Leona Wilgothson, Tilda Sundbaum Haverdalshallen
2024-03-02 10:30 14 Varla IBK F12/13 Abg 2 - Träslövsläge IF F13/14 Vit Evelina Norberg, Tyra Jeppsson Haverdalshallen
2024-03-02 11:15 14 Varla IBK F12/13 Abg 2 - Kustens IF F 12/13 Orange Evelina Norberg, Tyra Jeppsson Haverdalshallen
Omgång 15
2024-03-03 09:00 15 Warberg IBF F13 Blå - Varla IBK F13/14 1 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-03-03 09:45 15 Veddige IBK F11/13 - Åsa IF F12/13 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-03-03 10:30 15 Varla IBK F13/14 1 - Veddige IBK F11/13 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-03-03 11:15 15 Åsa IF F12/13 2 - Warberg IBF F13 Blå Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Omgång 16
2024-03-16 13:00 16 IBK Puma F12/13 - Warberg IBF F13 Blå Våxtorpshallen
2024-03-16 13:45 16 Kustens IF F 12/13 Orange - Tvååkers IBK F13 Våxtorpshallen
2024-03-16 14:30 16 Warberg IBF F13 Blå - Kustens IF F 12/13 Orange Våxtorpshallen
2024-03-16 15:15 16 Tvååkers IBK F13 - IBK Puma F12/13 Våxtorpshallen
Omgång 17
2024-03-17 13:00 17 Träslövsläge IF F13/14 Blå - Warberg IBF F13 Svart Brearedshallen
2024-03-17 13:45 17 Åsa IF F12/13 1 - Varla IBK F13/14 1 Brearedshallen
2024-03-17 14:30 17 Warberg IBF F13 Svart - Åsa IF F12/13 1 Brearedshallen
2024-03-17 15:15 17 Varla IBK F13/14 1 - Träslövsläge IF F13/14 Blå Brearedshallen
Omgång 18
2024-03-17 11:00 18 Åsa IF F12/13 2 - Varla IBK F12/13 Abg 2 Axel Kläth, Max Olsson Lindälvshallen
2024-03-17 11:50 18 Träslövsläge IF F13/14 Vit - Åsa IF F12/13 2 Max Olsson, Axel Kläth Lindälvshallen
2024-03-17 12:40 18 Varla IBK F12/13 Abg 2 - Träslövsläge IF F13/14 Vit Axel Kläth, Max Olsson Lindälvshallen
Omgång 19
2023-10-21 09:30 19 Veddige IBK F11/13 - Varla IBK F12/13 Abg 1 Vidhögehallen
2023-10-21 10:15 19 Varla IBK F12/13 Abg 1 - IBK Tygriket 99 F 12/14 Blå Vidhögehallen
2023-10-21 11:00 19 IBK Tygriket 99 F 12/14 Blå - Veddige IBK F11/13 Vidhögehallen
Omgång 20
2023-11-19 10:00 20 IBK Tygriket 99 F 12/14 Blå - Veddige IBK F11/13 Sander Johnson, Alice Lunnefors Öxabäckshallen
2023-11-19 10:45 20 Veddige IBK F11/13 - Varla IBK F12/13 Abg 1 Öxabäckshallen
2023-11-19 11:15 20 Varla IBK F12/13 Abg 1 - IBK Tygriket 99 F 12/14 Blå Öxabäckshallen
Omgång 21
2023-12-16 16:30 21 Åsa IF F12/13 2 - Varla IBK F12/13 Abg 1 Kalle Borgen, William Strand Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-12-16 17:15 21 Varla IBK F12/13 Abg 1 - Warberg IBF F13 Blå William Strand, Kalle Borgen Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-12-16 18:00 21 Warberg IBF F13 Blå - Åsa IF F12/13 2 Kalle Borgen, William Strand Åsa Gårdsskola Idrottshall
Omgång 22
2024-01-28 14:30 22 Åsa IF F12/13 2 - Träslövsläge IF F13/14 Vit Arvid Hohense, Edvin Gårlin Åsa Gårdsskola Idrottshall
2024-01-28 15:15 22 Varla IBK F13/14 1 - Warberg IBF F13 Svart Edvin Gårlin, Arvid Hohense Åsa Gårdsskola Idrottshall
2024-01-28 16:00 22 Träslövsläge IF F13/14 Vit - Varla IBK F13/14 1 Arvid Hohense, Anton Höök Åsa Gårdsskola Idrottshall
2024-01-28 16:45 22 Warberg IBF F13 Blå - Åsa IF F12/13 2 Edvin Gårlin, Anton Höök Åsa Gårdsskola Idrottshall
Omgång 23
2024-03-03 14:30 23 Träslövsläge IF F13/14 Blå - IBK Tygriket 99 F 12/14 Blå Ankarhallen
2024-03-03 15:15 23 Onsala IBK F13 1 - Varla IBK F12/13 Abg 1 Ankarhallen
2024-03-03 16:00 23 IBK Tygriket 99 F 12/14 Blå - Onsala IBK F13 1 Ankarhallen
2024-03-03 16:45 23 Varla IBK F12/13 Abg 1 - Träslövsläge IF F13/14 Blå Ankarhallen
Omgång 24
2024-03-16 09:30 24 Onsala IBK F13 1 - Varla IBK F12/13 Abg 1 Douglas Hansson, Eric Cato Presse Idrottshall
2024-03-16 10:15 24 Veddige IBK F11/13 - IBK Tygriket 99 F 12/14 Blå Elin Friman, Douglas Hansson Presse Idrottshall
2024-03-16 11:00 24 Varla IBK F12/13 Abg 1 - Veddige IBK F11/13 Edvin Gårlin, Elin Idéhn Presse Idrottshall
2024-03-16 11:45 24 IBK Tygriket 99 F 12/14 Blå - Onsala IBK F13 1 Arvid Nylander, Simon Jellstam Presse Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis