Spelprogram - Flickor Blå Lätt

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bua IF Flickor 13/14 Tony Eriksson tony_e17@hotmail.com 0762415374 Orange /Svart/Svart
Frillesås FF F 12/14 Grön Johanna Söderström hojhanna@hotmail.com Grön/Vit/Grön
Frillesås FF F 12/14 Vit Johanna Söderström hojhanna@hotmail.com Grön, Vit, Grön
Halmstads IBK F13/14 Röd Therése Ranagården ranagarden@hotmail.com 073-6162093 Röd, Svart, Svart
Halmstads IBK F13/14 Svart Therése Ranagården ranagarden@hotmail.com 073-6162093 Röd, Svart, Svart
IBK Puma F14/15 Erica Gunnarsson holm_erica@hotmail.com 0704296915 Svart, Svart, Svart
Onsala IBK F14 1 Madeleine Marsland madeleine.marsland84@gmail.com Rosa/Svart/Svart/Svarta
Onsala IBK F14 2 Madeleine Marsland madeleine.marsland84@gmail.com Rosa/Svart/Svart/Svarta
Sandö IBK F13/14 Gul Anders Sundholm Anders.sundholm79@gmail.com 073-801 14 87 Gula, Svarta, Gula
Särö IBK F13/14 blå Billy Örneborg billy.orneborg@greatsecurity.se 0705386140 ljusblå/svart/svart
Tvååkers IBK F14/15 Wiktoria Ericsson wiktoria.ericsson@gmail.com 0768154789 Röd, Svart, Svart
Warberg IBF F14 Blå Camilla Carlsson camillanilsson1@gmail.com Blå, Blå, Blå
Warberg IBF F14 Svart Camilla Carlsson camillanilsson1@gmail.com Blå, Blå, Blå
Varla IBK F13/14 1 Benny Johansson bennysotare@hotmail.com 070-792 10 98 Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK F13/14 2 Benny Johansson bennysotare@hotmail.com 070-792 10 98 Svart/lila, Svart, Svart
Vinbergs IBS F 13/14 Blå Daniel Boman Daniel.Boman@kosmonaut.nu 0708843448 Blå, Blå, Blå
Vinbergs IBS F 13/14 Svart Daniel Boman Daniel.Boman@kosmonaut.nu 0708843448 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-15 10:30 1 Halmstads IBK F13/14 Svart - Vinbergs IBS F 13/14 Blå Julia Rubin, Love Johansson Preihs Halmstad Arena A 2
2023-10-15 11:15 1 IBK Puma F14/15 - Tvååkers IBK F14/15 Julia Rubin, Love Johansson Preihs Halmstad Arena A 2
2023-10-15 12:00 1 Vinbergs IBS F 13/14 Blå - IBK Puma F14/15 Julia Rubin, Love Johansson Preihs Halmstad Arena A 2
2023-10-15 12:45 1 Tvååkers IBK F14/15 - Halmstads IBK F13/14 Svart Julia Rubin, Love Johansson Preihs Halmstad Arena A 2
Omgång 2
2023-10-15 10:00 2 Vinbergs IBS F 13/14 Svart - Warberg IBF F14 Svart Vinbergs Idrottshall
2023-10-15 10:45 2 Halmstads IBK F13/14 Röd - Bua IF Flickor 13/14 Vinbergs Idrottshall
2023-10-15 11:30 2 Warberg IBF F14 Svart - Halmstads IBK F13/14 Röd Vinbergs Idrottshall
2023-10-15 12:15 2 Bua IF Flickor 13/14 - Vinbergs IBS F 13/14 Svart Vinbergs Idrottshall
Omgång 3
2023-10-15 09:30 3 Warberg IBF F14 Blå - Frillesås FF F 12/14 Grön Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-10-15 10:15 3 Onsala IBK F14 1 - Varla IBK F13/14 1 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-10-15 11:00 3 Frillesås FF F 12/14 Grön - Onsala IBK F14 1 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-10-15 11:45 3 Varla IBK F13/14 1 - Warberg IBF F14 Blå Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Omgång 4
2023-10-15 09:30 4 Särö IBK F13/14 blå - Sandö IBK F13/14 Gul Oskar Dunör, Axel Schröder Kullavikshallen
2023-10-15 10:15 4 Varla IBK F13/14 2 - Frillesås FF F 12/14 Vit Oskar Dunör, Hugo Bennis Kullavikshallen
2023-10-15 11:00 4 Sandö IBK F13/14 Gul - Varla IBK F13/14 2 Oskar Dunör, Hugo Karlsmarker Kullavikshallen
2023-10-15 11:45 4 Frillesås FF F 12/14 Vit - Särö IBK F13/14 blå Oskar Dunör, Teodor Molund Kullavikshallen
Omgång 5
2023-11-19 09:30 5 IBK Puma F14/15 - Halmstads IBK F13/14 Röd Våxtorpshallen
2023-11-19 10:15 5 Warberg IBF F14 Svart - Vinbergs IBS F 13/14 Blå Våxtorpshallen
2023-11-19 11:00 5 Halmstads IBK F13/14 Röd - Warberg IBF F14 Svart Våxtorpshallen
2023-11-19 11:45 5 Vinbergs IBS F 13/14 Blå - IBK Puma F14/15 Våxtorpshallen
Omgång 6
2023-11-19 09:30 6 Bua IF Flickor 13/14 - Onsala IBK F14 1 Bua Idrottshall
2023-11-19 10:15 6 Varla IBK F13/14 2 - Sandö IBK F13/14 Gul Bua Idrottshall
2023-11-19 11:00 6 Onsala IBK F14 1 - Varla IBK F13/14 2 Bua Idrottshall
2023-11-19 11:45 6 Sandö IBK F13/14 Gul - Bua IF Flickor 13/14 Bua Idrottshall
Omgång 7
2023-11-19 12:30 7 Frillesås FF F 12/14 Grön - Varla IBK F13/14 1 Wilma Andreasson, Tilda Willstrand Frillesåshallen
2023-11-19 13:15 7 Tvååkers IBK F14/15 - Särö IBK F13/14 blå Wilma Andreasson, Tilda Willstrand Frillesåshallen
2023-11-19 14:00 7 Varla IBK F13/14 1 - Tvååkers IBK F14/15 Jonathan Jungersten, Oscar Svahn Frillesåshallen
2023-11-19 14:45 7 Särö IBK F13/14 blå - Frillesås FF F 12/14 Grön Jonathan Jungersten, Oscar Svahn Frillesåshallen
Omgång 8
2023-11-19 10:00 8 Vinbergs IBS F 13/14 Svart - Halmstads IBK F13/14 Svart Vinbergs Idrottshall
2023-11-19 10:45 8 Warberg IBF F14 Blå - Frillesås FF F 12/14 Vit Vinbergs Idrottshall
2023-11-19 11:30 8 Halmstads IBK F13/14 Svart - Warberg IBF F14 Blå Vinbergs Idrottshall
2023-11-19 12:15 8 Frillesås FF F 12/14 Vit - Vinbergs IBS F 13/14 Svart Vinbergs Idrottshall
Omgång 9
2023-12-10 13:00 9 Onsala IBK F14 1 - Frillesås FF F 12/14 Grön Arvid Nylander, Zacharias Pope Presse Idrottshall
2023-12-10 13:45 9 Halmstads IBK F13/14 Röd - Warberg IBF F14 Blå Douglas Hansson, Elias Andersson Presse Idrottshall
2023-12-10 14:30 9 Frillesås FF F 12/14 Grön - Halmstads IBK F13/14 Röd Elin Friman, Eric Cato Presse Idrottshall
2023-12-10 15:15 9 Warberg IBF F14 Blå - Onsala IBK F14 1 Elin Friman, Linnea Lindström Presse Idrottshall
Omgång 10
2023-12-09 14:15 10 Tvååkers IBK F14/15 - Vinbergs IBS F 13/14 Blå Tvååkers Idrottshall
2023-12-09 15:00 10 Varla IBK F13/14 2 - IBK Puma F14/15 Tvååkers Idrottshall
2023-12-09 15:45 10 Vinbergs IBS F 13/14 Blå - Halmstads IBK F13/14 Svart Tvååkers Idrottshall
2023-12-09 16:30 10 IBK Puma F14/15 - Tvååkers IBK F14/15 Tvååkers Idrottshall
2023-12-09 17:15 10 Halmstads IBK F13/14 Svart - Varla IBK F13/14 2 Tvååkers Idrottshall
Omgång 11
2023-12-10 12:30 11 Frillesås FF F 12/14 Vit - Warberg IBF F14 Svart Alexander Sandklef, Anton Höök Frillesåshallen
2023-12-10 13:15 11 Warberg IBF F14 Svart - Vinbergs IBS F 13/14 Svart Alexander Sandklef, Anton Höök Frillesåshallen
2023-12-10 14:00 11 Vinbergs IBS F 13/14 Svart - Frillesås FF F 12/14 Vit Alvin Eklund, Waldemar Borggren Frillesåshallen
Omgång 12
2023-12-10 09:30 12 Särö IBK F13/14 blå - Sandö IBK F13/14 Gul Olivia Skutberg, Alva Peterson Kullavikshallen
2023-12-10 10:15 12 Varla IBK F13/14 1 - Bua IF Flickor 13/14 Olivia Skutberg, Alva Peterson Kullavikshallen
2023-12-10 11:00 12 Sandö IBK F13/14 Gul - Varla IBK F13/14 1 Teodor Molund, Axel Schröder Kullavikshallen
2023-12-10 11:45 12 Bua IF Flickor 13/14 - Särö IBK F13/14 blå Hugo Karlsmarker, Hugo Bennis Kullavikshallen
Omgång 13
2024-01-20 14:30 13 Halmstads IBK F13/14 Röd - Vinbergs IBS F 13/14 Svart Gustav Carlviken, Lucas Nelson Hallägrahallen
2024-01-20 15:15 13 Vinbergs IBS F 13/14 Svart - Warberg IBF F14 Blå Gustav Carlviken, Lucas Nelson Hallägrahallen
2024-01-20 16:00 13 Warberg IBF F14 Blå - Halmstads IBK F13/14 Röd Gustav Carlviken, Lucas Nelson Hallägrahallen
Omgång 14
2024-01-20 09:00 14 Warberg IBF F14 Svart - Särö IBK F13/14 blå Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-01-20 09:45 14 Halmstads IBK F13/14 Svart - Varla IBK F13/14 1 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-01-20 10:30 14 Särö IBK F13/14 blå - Halmstads IBK F13/14 Svart Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-01-20 11:15 14 Varla IBK F13/14 1 - Warberg IBF F14 Svart Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Omgång 15
2024-01-21 12:30 15 Sandö IBK F13/14 Gul - Bua IF Flickor 13/14 Wilmer Svensson, Oskar Klintbäck Vallda Idrottshall
2024-01-21 13:15 15 Bua IF Flickor 13/14 - Frillesås FF F 12/14 Grön Wilmer Svensson, Oskar Klintbäck Vallda Idrottshall
2024-01-21 14:00 15 Frillesås FF F 12/14 Grön - Sandö IBK F13/14 Gul Wilmer Svensson, Oskar Klintbäck Vallda Idrottshall
Omgång 16
2024-01-21 09:30 16 Onsala IBK F14 1 - Tvååkers IBK F14/15 Noelle Kollberg, Elias Andersson Presse Idrottshall
2024-01-21 10:15 16 Frillesås FF F 12/14 Vit - Vinbergs IBS F 13/14 Blå Noelle Kollberg, Douglas Hansson Presse Idrottshall
2024-01-21 11:00 16 Tvååkers IBK F14/15 - Varla IBK F13/14 2 Edvin Gårlin, Eric Cato Presse Idrottshall
2024-01-21 11:45 16 Vinbergs IBS F 13/14 Blå - Onsala IBK F14 1 Erik Ahlström, Eric Cato Presse Idrottshall
2024-01-21 12:30 16 Varla IBK F13/14 2 - Frillesås FF F 12/14 Vit Erik Ahlström, Arvid Nylander Presse Idrottshall
Omgång 17
2024-02-03 10:00 17 IBK Puma F14/15 - Bua IF Flickor 13/14 Vinbergs Idrottshall
2024-02-03 10:45 17 IBK Puma F14/15 - Warberg IBF F14 Svart Vinbergs Idrottshall
2024-02-03 11:30 17 Bua IF Flickor 13/14 - Vinbergs IBS F 13/14 Blå Vinbergs Idrottshall
2024-02-03 12:15 17 Warberg IBF F14 Svart - Vinbergs IBS F 13/14 Blå Vinbergs Idrottshall
Omgång 18
2024-02-04 12:30 18 Tvååkers IBK F14/15 - Sandö IBK F13/14 Gul Tvååkers Idrottshall
2024-02-04 13:15 18 Halmstads IBK F13/14 Svart - Varla IBK F13/14 1 Tvååkers Idrottshall
2024-02-04 14:00 18 Sandö IBK F13/14 Gul - Halmstads IBK F13/14 Svart Tvååkers Idrottshall
2024-02-04 14:45 18 Varla IBK F13/14 1 - Tvååkers IBK F14/15 Tvååkers Idrottshall
Omgång 19
2024-02-04 12:30 19 Frillesås FF F 12/14 Grön - Vinbergs IBS F 13/14 Svart Marcus Johansson, Gustav Ahlmén Frillesåshallen
2024-02-04 13:15 19 Onsala IBK F14 1 - Halmstads IBK F13/14 Röd Marcus Johansson, Gustav Ahlmén Frillesåshallen
2024-02-04 14:00 19 Vinbergs IBS F 13/14 Svart - Onsala IBK F14 1 Maya Bengtsson, Anton Höök Frillesåshallen
2024-02-04 14:45 19 Halmstads IBK F13/14 Röd - Frillesås FF F 12/14 Grön Maya Bengtsson, Anton Höök Frillesåshallen
Omgång 20
2024-02-04 09:30 20 Särö IBK F13/14 blå - Warberg IBF F14 Blå Hugo Karlsmarker, Agnes Skoglund Kullavikshallen
2024-02-04 10:15 20 Frillesås FF F 12/14 Vit - Varla IBK F13/14 2 Alva Peterson, Olivia Skutberg Kullavikshallen
2024-02-04 11:00 20 Warberg IBF F14 Blå - Frillesås FF F 12/14 Vit Alva Peterson, Olivia Skutberg Kullavikshallen
2024-02-04 11:45 20 Varla IBK F13/14 2 - Särö IBK F13/14 blå Alva Peterson, Olivia Skutberg Kullavikshallen
Omgång 21
2024-03-10 09:30 21 IBK Puma F14/15 - Halmstads IBK F13/14 Svart Våxtorpshallen
2024-03-10 10:15 21 Vinbergs IBS F 13/14 Blå - Tvååkers IBK F14/15 Våxtorpshallen
2024-03-10 11:00 21 Halmstads IBK F13/14 Svart - Vinbergs IBS F 13/14 Blå Våxtorpshallen
2024-03-10 11:45 21 Tvååkers IBK F14/15 - IBK Puma F14/15 Våxtorpshallen
Omgång 22
2024-03-16 14:30 22 Halmstads IBK F13/14 Röd - Vinbergs IBS F 13/14 Svart Halmstad Arena B 1
2024-03-16 15:15 22 Warberg IBF F14 Svart - Bua IF Flickor 13/14 Halmstad Arena B 1
2024-03-16 16:00 22 Vinbergs IBS F 13/14 Svart - Warberg IBF F14 Svart Halmstad Arena B 1
2024-03-16 16:45 22 Bua IF Flickor 13/14 - Halmstads IBK F13/14 Röd Halmstad Arena B 1
Omgång 23
2024-03-09 09:00 23 Warberg IBF F14 Blå - Frillesås FF F 12/14 Grön Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-03-09 09:45 23 Sandö IBK F13/14 Gul - Varla IBK F13/14 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-03-09 10:30 23 Frillesås FF F 12/14 Grön - Sandö IBK F13/14 Gul Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-03-09 11:15 23 Varla IBK F13/14 2 - Warberg IBF F14 Blå Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Omgång 24
2024-03-10 13:00 24 Onsala IBK F14 1 - Frillesås FF F 12/14 Vit Presse Idrottshall
2024-03-10 13:45 24 Varla IBK F13/14 1 - Särö IBK F13/14 blå Presse Idrottshall
2024-03-10 14:30 24 Frillesås FF F 12/14 Vit - Varla IBK F13/14 1 Presse Idrottshall
2024-03-10 15:15 24 Särö IBK F13/14 blå - Onsala IBK F14 1 Presse Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis