Spelprogram - Flickor Blå Serie 3 Östra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Filipstad IBK Malin Malmqvist malin.malmqvist@hotmail.se 0705278533 svart, svart, svart
Hagfors IF Uddeholm Niklas Stridsberg strisse89@hotmail.com 070-2840633 blå, blå, blå
Hertzöga BK Kristofer Andersen kristofer.andersen@integrio.se 070-646 94 45 Gul, Grön, Gul
IFK Heden Arvid Björndahl arvid.bjorndahl@gmail.com 0704045196 Blå, Blå, Blå
Karlstad IBF Bredd Sebastian Erixon sebbe_erixon@icloud.com Blå , Svart, Svart
Kristinehamns IBF Björn Djup bjorn.djup@redbull.com Svart, Svart, Svart
Skoghalls IBK Utveckling Blå Henrik Berglind henkeberglind@gmail.com 073-6595153 Blå, Blå, Blå
Sunne IBK Pär Nilsson perilobraten@gmail.com 0705485504 Vit, svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 10:00 1 IFK Heden - Kristinehamns IBF Julia Lind, Matilda Lundbäck Väse Sporthall
2023-10-14 13:00 1 Hertzöga BK - Hagfors IF Uddeholm Ilandaskolan
2023-10-14 13:00 1 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Sunne IBK Hammarö Arena B
2023-10-15 12:30 1 Karlstad IBF Bredd - Filipstad IBK Ramirent Arena
Omgång 2
2023-10-21 10:00 2 Filipstad IBK - Skoghalls IBK Utveckling Blå Filipstads Sporthall
2023-10-21 11:45 2 Sunne IBK - Karlstad IBF Bredd Sparbankshallen
2023-10-21 14:00 2 Hagfors IF Uddeholm - IFK Heden Yasmin Hammoud, Thea Larsmalm Uddeholm Arena
2023-10-22 15:00 2 Kristinehamns IBF - Hertzöga BK Melwin Österberg, Samuel Karlsson Brogårdshallen
Omgång 3
2023-10-28 09:30 3 Kristinehamns IBF - Filipstad IBK Olle Karlsson, Noah Porter Stenstalidshallen
2023-10-28 10:00 3 IFK Heden - Karlstad IBF Bredd Alva Johnsson, Linnéa Johnsson Väse Sporthall
2023-10-28 11:45 3 Sunne IBK - Hagfors IF Uddeholm Sparbankshallen
2023-11-19 17:00 3 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Hertzöga BK Hammarö Arena B
Omgång 4
2023-11-11 10:00 4 IFK Heden - Filipstad IBK Julia Lind, Alva Johnsson Väse Sporthall
2023-11-11 13:00 4 Hertzöga BK - Sunne IBK Ilandaskolan
2023-11-11 16:00 4 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Hagfors IF Uddeholm Hammarö Arena B
2023-11-12 12:30 4 Karlstad IBF Bredd - Kristinehamns IBF Ramirent Arena
Omgång 5
2023-11-25 11:45 5 Sunne IBK - IFK Heden Sparbankshallen
2023-11-26 09:00 5 Kristinehamns IBF - Skoghalls IBK Utveckling Blå Samuel Karlsson, Albin Engström Brogårdshallen
2023-11-26 12:30 5 Hagfors IF Uddeholm - Karlstad IBF Bredd Yasmin Hammoud, Mira Kihl Älvstrandshallen
2023-12-10 11:00 5 Filipstad IBK - Hertzöga BK Filipstads Sporthall
Omgång 6
2023-12-02 10:00 6 Filipstad IBK - Hagfors IF Uddeholm Filipstads Sporthall
2023-12-02 10:00 6 IFK Heden - Skoghalls IBK Utveckling Blå Linnéa Johnsson, Matilda Lundbäck Väse Sporthall
2023-12-03 10:30 6 Kristinehamns IBF - Sunne IBK Wanja Öhman, Klara Larsson Brogårdshallen
2023-12-03 11:00 6 Karlstad IBF Bredd - Hertzöga BK Ramirent Arena
Omgång 7
2023-12-09 11:45 7 Sunne IBK - Filipstad IBK Sparbankshallen
2023-12-09 13:00 7 Hertzöga BK - IFK Heden Ilandaskolan
2023-12-09 16:00 7 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Karlstad IBF Bredd Hammarö Arena B
2023-12-10 11:45 7 Hagfors IF Uddeholm - Kristinehamns IBF Yasmin Hammoud, Imran Husseini Uddeholm Arena
Omgång 8
2023-12-16 09:00 8 Kristinehamns IBF - IFK Heden Albin Engström, Noah Porter Brogårdshallen
2023-12-16 09:45 8 Hagfors IF Uddeholm - Hertzöga BK , Imran Husseini Uddeholm Arena
2023-12-16 11:45 8 Sunne IBK - Skoghalls IBK Utveckling Blå Sparbankshallen
2023-12-17 11:30 8 Filipstad IBK - Karlstad IBF Bredd Filipstads Sporthall
Omgång 9
2024-01-13 10:00 9 IFK Heden - Hagfors IF Uddeholm Linnéa Johnsson, Alva Johnsson Väse Sporthall
2024-01-13 12:30 9 Hertzöga BK - Kristinehamns IBF Ilandaskolan
2024-01-13 14:30 9 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Filipstad IBK Hammarö Arena B
2024-01-14 14:00 9 Karlstad IBF Bredd - Sunne IBK Ramirent Arena
Omgång 10
2024-01-20 12:30 10 Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling Blå Ilandaskolan
2024-01-21 09:30 10 Karlstad IBF Bredd - IFK Heden Ramirent Arena
2024-01-21 10:00 10 Filipstad IBK - Kristinehamns IBF Filipstads Sporthall
2024-01-21 11:45 10 Hagfors IF Uddeholm - Sunne IBK Tyra Lehikoinen, Maya Steorn Uddeholm Arena
Omgång 11
2024-01-26 18:00 11 Kristinehamns IBF - Karlstad IBF Bredd Noah Porter, Wanja Öhman Brogårdshallen
2024-01-27 10:00 11 Filipstad IBK - IFK Heden Filipstads Sporthall
2024-01-27 11:45 11 Sunne IBK - Hertzöga BK Sparbankshallen
2024-01-28 12:30 11 Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling Blå Noa Ek, Gustav Björkner Älvstrandshallen
Omgång 12
2024-02-03 10:00 12 IFK Heden - Sunne IBK Matilda Lundbäck, Linnéa Johnsson Väse Sporthall
2024-02-03 13:00 12 Hertzöga BK - Filipstad IBK Ilandaskolan
2024-02-03 16:00 12 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Kristinehamns IBF Hammarö Arena
2024-02-04 12:30 12 Karlstad IBF Bredd - Hagfors IF Uddeholm Ramirent Arena
Omgång 13
2024-02-17 10:00 13 Skoghalls IBK Utveckling Blå - IFK Heden Hammarö Arena B
2024-02-17 11:45 13 Sunne IBK - Kristinehamns IBF Sparbankshallen
2024-02-17 12:30 13 Hertzöga BK - Karlstad IBF Bredd Ilandaskolan
2024-02-18 10:00 13 Hagfors IF Uddeholm - Filipstad IBK Maja Stefansson, Yasmin Hammoud Uddeholm Arena
Omgång 14
2024-03-09 11:30 14 Filipstad IBK - Sunne IBK Filipstads Sporthall
2024-03-10 10:30 14 Kristinehamns IBF - Hagfors IF Uddeholm Brogårdshallen
2024-03-10 11:00 14 IFK Heden - Hertzöga BK Matilda Lundbäck, Julia Lind Väse Sporthall
2024-03-10 15:30 14 Karlstad IBF Bredd - Skoghalls IBK Utveckling Blå Ramirent Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis