Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Serie 1-2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BKI Sunnanå 1 Niklas Kärnström niklas.karnstrom@gmail.com Gul, Svart, Svart
BKI Sunnanå 2 Niklas Kärnström niklas.karnstrom@gmail.com Gul, Svart, Svart
BKI Sunnanå 3 Simon Löfvenholm Simon.lofvenholm@gmail.com 072-2355781 Gul, Svart, Svart
Dotteviks IF Peter Andersson peter_andersson23@hotmail.com 070-2438198 Röd, Röd, Röd
Edebäck IBF Anders Lundin luddelundin79@gmail.com 070-5540673 Vit, Blå, Blå
Hagfors IF Uddeholm blå, blå, blå
Karlskoga IBF Christian Handberg christian.handberg@se.atlascopco.com 0722077128 Blå, Blå, Vit
Karlstad IBF Bredd 1 Per Sveder per@naprapatklinik.se 0705871593 Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd 2 Per Sveder per@naprapatklinik.se 0705871593 Blå , Svart, Svart
Kristinehamns IBF Svart, Svart, Svart
Skoghalls IBK Utveckling 1 Niclas Karlstad karlstad82@hotmail.com 0706060630 Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling 2 Niclas Karlstad karlstad82@hotmail.com 0706060630 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 10:00 1 Karlskoga IBF - Kristinehamns IBF Astrid Fridholm, Hedda Norling Liljedahl Karlbergshallen A Karlskoga
2023-10-14 11:00 1 BKI Sunnanå 1 - Dotteviks IF ECG Arena
2023-10-14 14:30 1 Skoghalls IBK Utveckling 1 - BKI Sunnanå 2 Hammarö Arena B
2023-10-14 15:00 1 BKI Sunnanå 3 - Karlstad IBF Bredd 1 ECG Arena
2023-10-15 15:15 1 Hagfors IF Uddeholm - Edebäck IBF Lina Sjöberg, Yasmin Hammoud Uddeholm Arena
2023-10-15 15:30 1 Karlstad IBF Bredd 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Ramirent Arena
Omgång 2
2023-10-21 11:00 2 Edebäck IBF - BKI Sunnanå 1 Lina Sjöberg, Elias Gräsberg Ekshärads Sporthall
2023-10-21 13:00 2 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlskoga IBF Hammarö Arena
2023-10-21 16:30 2 BKI Sunnanå 2 - Karlstad IBF Bredd 2 Hanna Frykäng, Nathalie Landgren Sannerudshallen
2023-10-22 13:30 2 Kristinehamns IBF - Skoghalls IBK Utveckling 1 Noah Porter, Olle Karlsson Brogårdshallen
2023-10-22 13:30 2 Dotteviks IF - BKI Sunnanå 3 Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2023-10-22 15:30 2 Karlstad IBF Bredd 1 - Hagfors IF Uddeholm Ramirent Arena
Omgång 3
2023-10-28 10:00 3 Karlskoga IBF - Karlstad IBF Bredd 1 Hedda Norling Liljedahl, Ella Stendahl Karlbergshallen A Karlskoga
2023-10-28 14:00 3 BKI Sunnanå 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Jonathan Lennemyr, Ville Lomarker Sannerudshallen
2023-10-29 11:00 3 Karlstad IBF Bredd 2 - Dotteviks IF Ramirent Arena
2023-10-29 12:30 3 BKI Sunnanå 3 - Kristinehamns IBF Nathalie Landgren, Moa Edberg Sannerudshallen
2023-10-29 15:30 3 Hagfors IF Uddeholm - BKI Sunnanå 2 Yasmin Hammoud, Mira Kihl Uddeholm Arena
2023-10-29 16:00 3 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Edebäck IBF Hammarö Arena B
Omgång 4
2023-11-11 09:00 4 Kristinehamns IBF - Karlstad IBF Bredd 2 Samuel Karlsson, Albin Engström Brogårdshallen
2023-11-11 11:00 4 Edebäck IBF - BKI Sunnanå 3 Lina Sjöberg, Elias Gräsberg Ekshärads Sporthall
2023-11-11 12:00 4 Dotteviks IF - Hagfors IF Uddeholm Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2023-11-11 13:30 4 BKI Sunnanå 2 - Karlskoga IBF Jonathan Lennemyr, Ville Lomarker ECG Arena
2023-11-12 14:00 4 Karlstad IBF Bredd 1 - BKI Sunnanå 1 Ramirent Arena
Omgång 5
2023-11-18 14:00 5 Karlskoga IBF - Edebäck IBF Hugo Hagberg, Leona Axelsson Karlbergshallen A Karlskoga
2023-11-19 12:30 5 BKI Sunnanå 1 - Kristinehamns IBF Saga Andersson, Jonathan Lennemyr ECG Arena
2023-11-19 14:00 5 BKI Sunnanå 3 - BKI Sunnanå 2 Jonathan Lennemyr, Saga Andersson ECG Arena
2023-11-19 14:45 5 Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling 2 Yasmin Hammoud, Thea Larsmalm Uddeholm Arena
2023-11-19 15:30 5 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Dotteviks IF Hammarö Arena B
2023-11-19 17:00 5 Karlstad IBF Bredd 2 - Karlstad IBF Bredd 1 Ramirent Arena
Omgång 6
2023-12-02 13:30 6 BKI Sunnanå 2 - BKI Sunnanå 1 Moa Edberg, Hanna Frykäng ECG Arena
2023-12-02 16:00 6 Skoghalls IBK Utveckling 2 - BKI Sunnanå 3 Hammarö Arena B
2023-12-03 12:00 6 Kristinehamns IBF - Hagfors IF Uddeholm Klara Larsson, Wanja Öhman Brogårdshallen
2023-12-03 13:00 6 Dotteviks IF - Karlskoga IBF Morgan Wallberg, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2023-12-03 14:00 6 Karlstad IBF Bredd 2 - Edebäck IBF Ramirent Arena
2023-12-03 17:00 6 Karlstad IBF Bredd 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Ramirent Arena
Omgång 7
2023-12-09 11:00 7 Edebäck IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2 Leif Andersson, Elias Gräsberg Ekshärads Sporthall
2023-12-10 10:00 7 Hagfors IF Uddeholm - Karlstad IBF Bredd 2 Lina Sjöberg, Yasmin Hammoud Uddeholm Arena
2023-12-10 12:30 7 Karlstad IBF Bredd 1 - Dotteviks IF Ramirent Arena
2023-12-10 13:30 7 BKI Sunnanå 2 - Kristinehamns IBF Linus Gräsberg Sannerudshallen
2023-12-10 15:00 7 BKI Sunnanå 1 - BKI Sunnanå 3 Hanna Frykäng, Linus Gräsberg Sannerudshallen
2023-12-10 16:00 7 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlskoga IBF Hammarö Arena B
Omgång 8
8 BKI Sunnanå 3 - Hagfors IF Uddeholm Sannerudshallen
2023-12-16 12:00 8 Karlskoga IBF - BKI Sunnanå 1 August Bergström, Max Sjöborg Karlbergshallen A Karlskoga
2023-12-16 12:00 8 Kristinehamns IBF - Dotteviks IF Noah Porter, Albin Engström Brogårdshallen
2023-12-16 13:00 8 Skoghalls IBK Utveckling 2 - BKI Sunnanå 2 Hammarö Arena B
2023-12-16 16:30 8 Karlstad IBF Bredd 2 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Ramirent Arena
2024-02-04 12:00 8 Edebäck IBF - Karlstad IBF Bredd 1 Leif Andersson, Elias Gräsberg Ekshärads Sporthall
Omgång 9
2024-01-12 18:00 9 Kristinehamns IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2 Noah Porter, Albin Engström Brogårdshallen
2024-01-13 10:30 9 BKI Sunnanå 2 - Karlstad IBF Bredd 1 Nathalie Landgren, Moa Edberg ECG Arena
2024-01-13 13:00 9 Skoghalls IBK Utveckling 1 - BKI Sunnanå 3 Hammarö Arena B
2024-01-13 14:00 9 Karlskoga IBF - Karlstad IBF Bredd 2 Jakob Sennerblom, Gustav Zetterquist Karlbergshallen A Karlskoga
2024-01-13 14:00 9 Dotteviks IF - Edebäck IBF Oskar Andersson, Nils Larsson Strandhallen Arvika
2024-01-14 13:30 9 Hagfors IF Uddeholm - BKI Sunnanå 1 Yasmin Hammoud, Maja Stefansson Uddeholm Arena
Omgång 10
2024-01-20 11:00 10 Edebäck IBF - BKI Sunnanå 2 Leif Andersson, Elias Gräsberg Ekshärads Sporthall
2024-01-20 13:30 10 Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling 2 Ivar Persson Wallgren, Victor Bjärnetoft Strandhallen Arvika
2024-01-21 10:00 10 Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling 1 Ester Kjellvang, Elsa Höglund Uddeholm Arena
2024-01-21 12:30 10 BKI Sunnanå 1 - Karlstad IBF Bredd 2 Telma Stahre, Saga Andersson Sannerudshallen
2024-01-21 14:00 10 BKI Sunnanå 3 - Karlskoga IBF Saga Andersson, Telma Stahre Sannerudshallen
2024-01-21 15:30 10 Karlstad IBF Bredd 1 - Kristinehamns IBF Ramirent Arena
Omgång 11
2024-01-27 10:00 11 BKI Sunnanå 2 - Dotteviks IF Telma Stahre, Hanna Frykäng Sannerudshallen
2024-01-27 12:00 11 Karlskoga IBF - Hagfors IF Uddeholm Wilma Wallin, Linn Andersson Karlbergshallen A Karlskoga
2024-01-27 13:00 11 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF Bredd 1 Hammarö Arena B
2024-01-27 14:30 11 Skoghalls IBK Utveckling 1 - BKI Sunnanå 1 Hammarö Arena B
2024-01-27 15:00 11 Kristinehamns IBF - Edebäck IBF Albin Engström, Noah Porter Brogårdshallen
2024-01-28 14:00 11 Karlstad IBF Bredd 2 - BKI Sunnanå 3 Ramirent Arena
Omgång 12
2024-02-09 18:00 12 Kristinehamns IBF - Karlskoga IBF Noah Porter, Albin Engström Brogårdshallen
2024-02-10 11:00 12 BKI Sunnanå 2 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Moa Edberg, Saga Andersson Sannerudshallen
2024-02-10 11:00 12 Edebäck IBF - Hagfors IF Uddeholm Lina Sjöberg, Elias Gräsberg Ekshärads Sporthall
2024-02-10 13:00 12 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF Bredd 2 Hammarö Arena B
2024-02-10 13:30 12 Karlstad IBF Bredd 1 - BKI Sunnanå 3 Ramirent Arena
2024-02-11 12:00 12 Dotteviks IF - BKI Sunnanå 1 Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
Omgång 13
2024-02-17 11:30 13 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Kristinehamns IBF Hammarö Arena B
2024-02-17 15:00 13 BKI Sunnanå 1 - Edebäck IBF Noah Delvert, Johan Noremalm Sannerudshallen
2024-02-17 17:00 13 Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2 Astrid Fridholm, August Bergström Karlbergshallen A Karlskoga
2024-02-18 11:30 13 Hagfors IF Uddeholm - Karlstad IBF Bredd 1 Tyra Lehikoinen, Elsa Höglund Uddeholm Arena
2024-02-18 12:15 13 BKI Sunnanå 3 - Dotteviks IF Noah Delvert, Alysssa Willingham Sannerudshallen
2024-02-18 14:00 13 Karlstad IBF Bredd 2 - BKI Sunnanå 2 Ramirent Arena
Omgång 14
2024-02-24 11:00 14 Edebäck IBF - Skoghalls IBK Utveckling 1 Leif Andersson, Elias Gräsberg Ekshärads Sporthall
2024-03-09 11:00 14 BKI Sunnanå 2 - Hagfors IF Uddeholm Ej offentliggjord, Alysssa Willingham ECG Arena
2024-03-09 14:30 14 Skoghalls IBK Utveckling 2 - BKI Sunnanå 1 Hammarö Arena B
2024-03-10 09:00 14 Kristinehamns IBF - BKI Sunnanå 3 Brogårdshallen
2024-03-10 12:30 14 Karlstad IBF Bredd 1 - Karlskoga IBF Ramirent Arena
2024-03-10 13:30 14 Dotteviks IF - Karlstad IBF Bredd 2 Strandhallen Arvika

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis